Sucha skóra z którą już sobie nie radzę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-29, 16:29   #31
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Sucha skóra z którą już sobie nie radzę

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Tu dziewczyna pisala wczesniej o zmywaniu twarzy zelem do higieny intymnej i ja tez polecam tawrz w ogole nie jest sciagnieta. Polecam wam tez maseczke ktora wczoraj robilam mega nawiza twarz, suche placki na polczkach zniknely wystarczy pol avokado dojrzade wymieszac z zoltkiem i zostawic na 20 minut.


Wysłane z aplikacji iphone
Oo, nie jestem sama xd
ja myślę, że ten brak ściągnicia (no, moja akurat po wszystkim się ściąga, tylko po tym mniej) wynika z zawartości kwasu mlekowego.

Maseczka z awokado brzmi smakowicie, muszę spróbować!!!
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 16:31   #32
AAiG
Raczkowanie
 
Avatar AAiG
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Exclamation Dot.: Sucha skóra z którą już sobie nie radzę

Drogie Wizażanki
dzis dostałam info o Wielkim Testowaniu produktów na AZS (suchą skórę, łuszczącą się) Biodermy. Sama zaczynam testy niedługo, więc zapraszam do zgłaszania się. Szanse są spore, a ja jestem ciekawa czy któraś z Was uzywała tego kosmetyku. Piszcie czy wart jest uwagi.

[link do bloga]

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-06 o 16:59 Powód: link do bloga
AAiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 19:28   #33
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Sucha skóra z którą już sobie nie radzę

Jak dla mnie na suchą skórę najlepiej sprawdza się olejek arganowy, teraz mam taki 3 w 1 z bielendy i używam go tez do pielęgnacji włosów. Argan świetnie nawilża i do tego jest bardzo wydajny
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 07:28   #34
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Sucha skóra z którą już sobie nie radzę

Ja kupiłam w aptece olejek arganowy kosmetyczny i bardzo dobrze nawilża, lepiej niż ten od Bielendy 3w1

Nadaję z telefonu, mogę robić błędy...
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 15:24   #35
abudhabijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sucha skóra z którą już sobie nie radzę

Witam,
Powiem ze tez mialam taki problem i szczerze powiedziawszy skora byla mocno sciagnieta albo mnie okropnie swedziala ze drapalam sie czasami do krwi .
Moja rada jest taka przeszlam przes wszystkie biothermy apteczne i oliwki johnsona (czytaj oleje mineralne zapychajace i podrazniajace skore) nivee dove itp
Moja rada jest nastepujaca tylko nie zwariowac kup sobie w dobrym sklepie polski phenome albo ze zdrowia zywnosci olej z avokado albo oliwe z oliwek organiczna z certyfikatami lub maslo kakaowe zrob sobie domowej roboty balsam albo krem i go uzywaj
do mycia ciala kup sobie zwykle mydlo syryjskie albo szare bialy jelen i ci przejdzie.
za duzo chemii robi swoje
pozdrawiam
poczytaj sobie sklady tych kosmetykow ktore masz z dokladnym zrozumieniem co zawieraja a potem bedziesz wiedziec skad wzial sie twoj problem skora potrzebuje 2 do 3 tygodni aby widziec zmiany taki proces regeneracji
abudhabijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 16:45   #36
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Sucha skóra z którą już sobie nie radzę

Za wszystkie rady serdecznie dziękuję

Problemem jest chyba strasznie twarda woda w rurach Odkryłam to przez przypadek, po prostu parę razy w ostatnim czasie byłam na wycieczkach zupełnie w innej części Polski i tam nagle moje problemy zniknęły, pomimo stosowania cały czas tej samej pielęgnacji. Nawet lepiej, bo mogłam myć zwykłym mydłem twarz i nic mi się kompletnie nie działo. Natomiast po powrocie do domu, problemy wróciły. Niestety najprawdopodobniej jest to właśnie woda, bardzo twarda. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie wiem co innego mogłoby być A warto dodać, że woda w moich rurach, potrafi uwalić kamieniem czajnik już po jednym użyciu To samo np z prysznicem...
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 17:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.