ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-27, 14:36   #1921
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ankieta-samotne macierzyństwo.

Cytat:
Napisane przez Mymmeli Pokaż wiadomość
Promotor sprawdzał tą ankietę. Innych opcji dodawać nie będę, ma być tak jak jest.
Dla ciebie może być byle co, odbieraj to sobie jak chcesz.
Tak, właśnie tak odbieram.
I tak, właśnie ze względu na błędy nie wypełnienie ankiety do końca ( mimo, że zaczęłam).
Ale dziękuję: potwierdzasz, że szkolnictwo wyższe w Polsce jest na dość niskim poziomie.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 14:39   #1922
Mymmeli
Przyczajenie
 
Avatar Mymmeli
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 24
Dot.: Ankieta-samotne macierzyństwo.

qqq
__________________


dbam o włosy 5.08

"Dziś zrób to, czego innym się nie chce
a jutro będziesz mieć to, o czym inni tylko marzą "


Edytowane przez Mymmeli
Czas edycji: 2016-11-28 o 12:20
Mymmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 16:14   #1923
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Ankieta- problemy dermatologiczne kobiet w ciąży

Ankieta do pracy naukowej dot. problemów dermatologicznych kobiet w ciąży.
Ankieta jest całkowicie anonimowa. Ankieta jest skierowana do kobiet maksymalnie 4 lata po porodzie.

https://docs.google.com/forms/d/1gz3...sq-zKgKe4/edit
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 09:43   #1924
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Ankieta-samotne macierzyństwo.

Cytat:
Napisane przez Mymmeli Pokaż wiadomość
Promotor sprawdzał tą ankietę. Innych opcji dodawać nie będę, ma być tak jak jest.
Dla ciebie może być byle co, odbieraj to sobie jak chcesz.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

To jest anonimowa ankieta i przeglądałam już ankiet wypełnione przez matki i opcja bicie też jest zaznaczona.
I wierzysz w to, że ktoś tylko bije, ale już nie krzyczy i nigdy nie rozmawia. Wychowanie jest ciut bardziej skomplikowane niż ankieta w stylu testów gimnazjalnych a,b,c,d.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 11:43   #1925
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Zrobienie dobrej ankiety to nie taka prosta sprawa. Najczęstszym błędem jest właśnie niepełny zestaw odpowiedzi lub brak odpowiedzi "inne" oraz konieczność wyboru tylko jednego wariantu, kiedy ankietowany zgodnie z prawdą powinien zaznaczyć kilka. A chyba na prawdzie twórcy ankiety zależy, tak?

To, że ktoś ankietę wypełnił nie oznacza, że przekazał w niej 100% tego, co chciał przekazać, bo niektóre pytania mogły nie zawierać właściwych dla niego odpowiedzi, ale "z braku laku" coś wybrał. Ale jaka jest wtedy wartość takiej ankiety?

Uwagi dotyczące ankiety wątku nie zaśmiecają, należy je przyjąć, przeanalizować i wyciągnąć wnioski. Na tym też polega ten wątek, nie na ślepym wypełnianiu każdej ankiety, do tej pory każda dygresja dotycząca formuły pytań była przyjmowana przez twórców ankiet z pokorą, bo każdy może się pomylić.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2016-11-28 o 11:49
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 06:23   #1926
Analityk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Zaproszenie do udziału w badaniach psychologicznych.

Witam!

Jestem studentem V roku psychologii. Obecnie przygotowuję pracę magisterską z zakresu funkcjonowania związków par bezdzietnych.

Czy są w śród Was pary które np. z przyczyn medycznych lub życiowych nie mają dzieci i są chętne wziąć udział w anonimowych badaniach ?

Jeżeli tak, to proszę o kontakt z adresem badaniedomagisterki@gmail .com

W zamian za wypełnienie testów, dostaniecie Państwo wyniki z opisem.
Pozdrawiam!
Analityk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 12:46   #1927
Paulandy931
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Exclamation Dieta a antykoncepcja hormonalna

Witam was bardzo serdecznie,

Prowadze badania na temat zachowan zywieniowych wsrod kobiet stosujacych doustna antykoncepcje hormonalna. Bardzo prosze o kobiety ja stosujace o uzupelnienie krotkiej ankiety anonimowej. Zajmuje ok. 5 min. Bede bardzo wdzieczna za pomoc

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...yGRWA/viewform
Paulandy931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-29, 16:47   #1928
zuhanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 30
Dot.: osteoporoza

WITAM SERDECZNIE !
W tym roku piszę pracę licencjacką na temat osteoporozy. Może ktoś z Państwa mógłby podzielić się ze mną swoją dokumentacją/ historią choroby.Nie potrzebuję imienia, nazwiska itd, chodzi o konkretne badania np. densytometria, morfologia, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa itd. Będę bardzo wdzięczna. Odpowiedzi proszę kierować na maila suzanka@buziaczek.pl
zuhanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 10:58   #1929
ankach2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Thumbs up Gdy do związku wkracza Facebook...2

Kobietki...

co myślicie o wstawianiu zdjęć, postów, oznaczeń itp. z naszym partnerem/partnerką na Facebooku?
Warto się tym chwalić?
A może w ogóle ukrywać związek przed "oczami" Facebooka?

jeśli same nie wiecie, co o tym myśleć - mam coś dla Was

jeśli: jesteś użytkowniczką Facebooka i byłaś lub aktualnie jesteś w związku to coś dla Ciebie:

prowadzę badanie na temat związków w erze Facebooka, w ramach mojej pracy magisterskiej na kierunku psychologia. Badanie jest w pełni anonimowe. Wystarczy, że poświęcisz 10 minut na wypełnienie Anonimowego Kwestionariusza jeśli będziesz chciała poznać interpretacje swoich odpowiedzi - nie ma problemu! dostaniesz je ode mnie na maila, jeśli dasz mi troszkę czasu
jeśli chcesz, daj wypełnić ten kwestionariusz swojej drugiej połówce. Może to szansa na ciekawą wymianę poglądów ?

tutaj link do badania:

https://www.interankiety.pl/i/9p15REp5

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2016-12-03 o 16:53 Powód: wycięcie początku dyskusji
ankach2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 13:05   #1930
Blackrose06
Raczkowanie
 
Avatar Blackrose06
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 227
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Dziewczyny, liczę na Waszą pomoc.
Piszę pracę dyplomową na temat skuteczności depilacji laserowej.
Jeśli któraś z Was korzystała z zabiegu depilacji laserowej bardzo proszę o poświęcenie chwili czasu i uzupełnienie mojej ankiety, myślę, że temat jest bardzo ciekawy

https://www.ankietka.pl/ankieta/2522...heer-duet.html

Z góry bardzo dziękuję
Blackrose06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 12:07   #1931
oleczka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: osteoporoza

Ja również proszę o pomoc w napisaniu pracy licencjackiej - wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki posłużą wyłącznie do napisania pracy dyplomowej.
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1
Serdecznie dziękuję za pomoc i poświęcony czas!
oleczka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 16:07   #1932
201612060927
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cześć, jestem studentką kognitywistyki i prowadzę badania na zajęcia z psychologii. Byłabym bardzo wdzięczna za poświęcenie 2 minut na wypełnienie ankiety.
Jest to całkowicie anonimowe, wyniki zostaną przekazane tylko i wyłącznie Pani prowadzącej zajęcia.
https://docs.google.com/forms/d/1Cnc...it?usp=sharing
201612060927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 07:21   #1933
oleczka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Witam!
Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich kobiet o wypełnienia ankiety, której wyniki wykorzystam do napisania pracy dyplomowej.
Z góry dziękuję za każde wypełnienie!
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1
oleczka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 14:25   #1934
mandoolina
Przyczajenie
 
Avatar mandoolina
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Jakie strategie wybieramy, gdy chcemy zdobyć partnera/partnerkę?

Drogie Wizażanki ! ;-)
Proszę Was o pomoc w moim badaniu magisterskim i wypełnienie ankiety. Jestem już na V roku i pisanie pracy to moja ostatnia prosta w osiągnięciu wymarzonego celu. Będę Wam ogromnie wdzięczna, jeśli poświęcicie swój cenny czas ;-) Z góry wielkie dzięki!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...usp=fb_send_fb
mandoolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 17:44   #1935
Elf74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Motywowanie Pracowników

Szanowni Państwo,

Proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety która pomoże ocenić systemy motywacyjne w przedsiębiorstwach.
Ankieta powstała na potrzeby Wyższej Uczelni. Ma charakter anonimowy, wyniki będą analizowane zbiorczo oraz w formie zestawień.

Z góry dziękuję!

https://www.ankietka.pl/ankieta/2520...wacyjnego.html
Elf74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 16:25   #1936
karola17091992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
proszę o pomoc :)

Witam, z góry przepraszam, że umieszczam post w tym dziale, ale liczę, że mi pomożecie
Jestem studentką V roku psychologii, chciałabym prosić o wypełnienie kwestionariuszy, których wyniki posłużą mi do zakończenia moich badań. Kwestionariusze zostaną użyte wyłącznie na potrzeby mojej pracy i są całkowicie anonimowe. Ankieta skierowana jest dla kobiet po 40 roku życia. Każda wypełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota dlatego z góry dziękuję za pomoc



https://docs.google.com/forms/d/1s1E...requested=true
karola17091992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:01   #1937
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: proszę o pomoc :)

Wypełniłam, ale nie wiem, jak się odczuwa uczucie, jakby się chciało rozpaść na kawałki.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 09:40   #1938
hamak288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 37
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Zapraszam do wypełnienia mojej ankiety, dotyczącej pełnoletności: od jakiego wieku powinno się posiadać prawa obywatelskie i ponosić odpowiedzialność karną. Ankieta jest krótka. Warto wypełnić.
http://www.ankietka.pl/ankieta/11707...osc-karna.html
hamak288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 15:16   #1939
hamak288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 37
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Zapraszam do wypełnienia przygotowanej przez mnie ankiety na temat Państwa życia seksualnego. Ankieta przeprowadzana na mój prywatny użytek, a jej wyniki nie będą rozpowszechniane poza serwisem ankietka.pl.
https://www.ankietka.pl/ankieta/4914...ternautow.html
hamak288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-06, 15:44   #1940
Agata_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2
prośba o pomoc

Jestem studentką czwartego roku psychologii i bardzo potrzebuję pomocy pań!
Wraz z koleżanką tworzyłyśmy ankietę do badania "Postaw kobiet wobec karmienia piersią w miejscach publicznych".
Jest to projekt zaliczeniowy na zajęcia z Psychologii Prokreacji.

Bardzo prosimy KOBIETY w wieku 19 - 50 lat o pomoc w badaniu i wypełnienie kwestionariusza. Badanie jest anonimowe.
Całość zajmie maksymalnie 10 minut.
Dziękujemy za pomoc!

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...qthYA/viewform
Agata_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 16:00   #1941
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: prośba o pomoc

Gotowe

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 16:02   #1942
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Agata_94 Pokaż wiadomość
Jestem studentką czwartego roku psychologii i bardzo potrzebuję pomocy pań!
Wraz z koleżanką tworzyłyśmy ankietę do badania "Postaw kobiet wobec karmienia piersią w miejscach publicznych".
Jest to projekt zaliczeniowy na zajęcia z Psychologii Prokreacji.

Bardzo prosimy KOBIETY w wieku 19 - 50 lat o pomoc w badaniu i wypełnienie kwestionariusza. Badanie jest anonimowe.
Całość zajmie maksymalnie 10 minut.
Dziękujemy za pomoc!

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...qthYA/viewform
1) w pierwszym pytaniu macie nierówne przedziały wiekowe = ciężko będzie zinterpretować wyniki
2) miejsce zamieszkania - poprawcie "tyś" na "tys." http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/skroty;4026.html
3) Liczba posiadanych dzieci, nie "ilość"; słowa "ilość" używa się w nawiązaniu do tego, co niepoliczalne
4) w ostatnim pytaniu nie można zaznaczyć jednocześnie, że ma się jedno dziecko i następne w drodze (to pytanie w ogóle ma mały sens, skoro wcześniej pytacie czy respondentka jest w ciąży)

Aha, dalej nie wiem co jest, bo nie wypełniam kwestionariuszy z błędami już w pierwszym pytaniu, które wyklucza możliwość dobrej analizy wyników.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu

Edytowane przez ama4
Czas edycji: 2016-12-06 o 16:07
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 16:04   #1943
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: prośba o pomoc

Zrobioneф

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 17:58   #1944
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
1) w pierwszym pytaniu macie nierówne przedziały wiekowe = ciężko będzie zinterpretować wyniki
2) miejsce zamieszkania - poprawcie "tyś" na "tys." http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/skroty;4026.html
3) Liczba posiadanych dzieci, nie "ilość"; słowa "ilość" używa się w nawiązaniu do tego, co niepoliczalne
4) w ostatnim pytaniu nie można zaznaczyć jednocześnie, że ma się jedno dziecko i następne w drodze (to pytanie w ogóle ma mały sens, skoro wcześniej pytacie czy respondentka jest w ciąży)

Aha, dalej nie wiem co jest, bo nie wypełniam kwestionariuszy z błędami już w pierwszym pytaniu, które wyklucza możliwość dobrej analizy wyników.
zasadniczo to żadna z Twoich uwaga nie jest jakoś "szkodliwa" merytorycznie dla wyników:
1) przedziały wiekowe - nierówne ale bardzo logiczne z punktu widzenia macierzyństwa kobiet:
- do 25 roku życia mamy albo studentki, które o macierzyństwie raczej nie myślą albo kobiety, które zdecydowały się na inną drogę (np. pracę zawodową) i zakładają młodo rodziny (a to akurat pozwoli rozstrzygnąć np. pytanie o wykształcenie)
- do 35 rok życia - kobiety, które już pracują, popularny okres na macierzyństwo (stabilizacja zawodowa plus okres wciąż bezpieczny z medycznego punktu widzenia)
- powyżej 35 roku życia - taka umowna granica "bezpiecznej" ciąży (wiele badań, które się wykonuje w ciąży często zależy od tego czy kobieta jest przed czy po 35 roku życia)
oczywiście opisane powyżej kwestie nie definiują wszystkich przypadków no ale generalnie są społecznie i medycznie logiczne
2) błąd ale bez wpływu na wyniki
3) jw
4) można było to uprościć ale albo masz 0 dzieci albo masz 1 dziecko albo masz więcej niż 1 dziecko albo masz pierwsze dziecko w drodze albo masz kolejne dziecko w drodze - częściowo się nakładają ale jeżeli masz wybrać tylko jedną opcję to każdy może wybrać odpowiedź nie wykluczającą innych (bo jak można wybrać tylko 1 to każdy znajdzie dobrą pojedyncza odpowiedź idealnie definiującą jego sytuacje)

dla mnie to takie czepianie się bo na wizażu chyba już wypada się uczepić studenckich ankiet - nie mówię, że ta jest idealna ale akurat te argumenty wyżej to takie mocno na wyrost są

przy okazji - wypełnione
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2016-12-06 o 17:59
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:17   #1945
chmielowskagosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Angry Dot.: trądzik różowaty

Cześć, jesteśmy studentkami kierunku lekarskiego bardzo prosimy was o pomoc w wypełnieniu krótkiej ankiety na temat trądziku różowatego. Dziękujemy! https://☠☠☠☠☠☠☠/forms/1jO4YISGlXEzfW103
chmielowskagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 20:19   #1946
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: prośba o pomoc

Wypełniłam
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 20:35   #1947
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: prośba o pomoc

Gotowe
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 21:10   #1948
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
1) przedziały wiekowe - nierówne ale bardzo logiczne z punktu widzenia macierzyństwa kobiet:
4) można było to uprościć ale albo masz 0 dzieci albo masz 1 dziecko albo masz więcej niż 1 dziecko albo masz pierwsze dziecko w drodze albo masz kolejne dziecko w drodze - częściowo się nakładają ale jeżeli masz wybrać tylko jedną opcję to każdy może wybrać odpowiedź nie wykluczającą innych (bo jak można wybrać tylko 1 to każdy znajdzie dobrą pojedyncza odpowiedź idealnie definiującą jego sytuacje)

dla mnie to takie czepianie się bo na wizażu chyba już wypada się uczepić studenckich ankiet - nie mówię, że ta jest idealna ale akurat te argumenty wyżej to takie mocno na wyrost są
2 i 3 to były błędy językowe, jak wiemy nie mają wpływu na wyniki ale też mają wpływ na odbiór badania.
1 - generalnie nie powinno się robić nierównych przedziałów wiekowych. Zawsze prościej jest połączyć kilka przedziałów w jeden niż obudzić się z ręką w nocniku, że "ooo, coś się nie zgadza z moimi tezami, ale nie wiem co dokładnie bo mam przedziały wiekowe nierówne więc nie mogę sobie ich nagle podzielić".

4 - pytanie jest o LICZBĘ dzieci. Jeśli zaznaczysz opcję "kolejne dziecko w drodze", to ile masz dzieci? Bo ja nie wiem czy masz 2 czy 5. Ale jeśli Ty wiesz co Twoi respondenci mają na myśli, to gratuluję

I podsumowując: jak ktoś robi kwestionariusz, to niech go robi porządnie. Na IV roku studiów wypadałoby robić porządnie.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 21:46   #1949
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Agata_94 Pokaż wiadomość
Jestem studentką czwartego roku psychologii i bardzo potrzebuję pomocy pań!
Wraz z koleżanką tworzyłyśmy ankietę do badania "Postaw kobiet wobec karmienia piersią w miejscach publicznych".
Jest to projekt zaliczeniowy na zajęcia z Psychologii Prokreacji.

Bardzo prosimy KOBIETY w wieku 19 - 50 lat o pomoc w badaniu i wypełnienie kwestionariusza. Badanie jest anonimowe.
Całość zajmie maksymalnie 10 minut.
Dziękujemy za pomoc!

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...qthYA/viewform
Mam sporą niejasność co zaznaczać. Dopiero w ostatnim pytaniu mówisz o zasłanianiu się np. chustką. Czyli wszystkie poprzednie są do karmienia bez zasłaniania się? Generalnie jest olbrzymia różnica pomiędzy matką czymś zasłoniętą siedzącą w miarę na uboczu a taką która świeci gołymi piersiami powiedzmy na środku galerii handlowej. Z czego dla mnie pierwsza sytuacja jest bardzo na tak, druga bardzo na nie. Jak uśrednię różne możliwe sytuacje, to wychodzi mi "3" w większości pytań, a nie wiem, czy o to Ci chodzi.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 07:53   #1950
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: prośba o pomoc

Zaczęłam wypełniać, ale jak zobaczyłam pytanie o ilość dzieci, to mi przeszło.
Jak napiszę, ze mam 15kg dziecka to będzie dobrze?
Ciekawam bardzo, kto wam maturę zaliczył
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-23 16:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.