Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 07:28   #2851
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Czy np. takie 'tabletkowe' objawy jak wypadanie włosów czy plamki po opalaniu -są raczej możliwe przy krążku czy też nie? pozdrawiam serdecznie
Przebarwienia pod wpływem słońca są jak najbardziej możliwe - jest o tym nawet osobny punkt w ulotce. Widnieje w nim, że przy występowaniu plam obecnie lub w przeszłości należy unikać silnego nasłonecznienia. Mi pierwsze przebarwienia na twarzy pojawiły się pod wpływem tabsów, myślę, że jak ma się do nich skłonności, to pojawią się bez względu na to, jakie hormony zażywasz (w tabsach czy krążku)

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Plamki chyba raczej nie są związane z wątrobą ja miałam problem z przebarwieniami własnie przy NuvaRingu, za to jak brałam Logest to nie miałam żadnych problemów z tym
Tak z ciekawości: najpierw brałaś NR, miałaś przebarwienia, a potem brałaś Logest i już nie miałaś przebarwień ?

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez agusienka90 Pokaż wiadomość
cześć, stosuję krążek trzeci miesiąc, nic takiego mi się nie zdarzało, jedynie musiałam zmienić moją ulubioną pozycję (nogi na ramionach partnera) na coś innego, bo wtedy mnie uwierał i bolało, a przy żadnej innej nie (w tej pozycji jest bardzo głęboka penetracja. Jedynie teraz jak włożyłam krążek, to przy wyciąganiu tampona i się wysunął, ale dzięki Bogu kontrolowałam to i nie wpadł mi do sedesu :p
Ciekawe, ale miałam tak samo

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez marylin_ Pokaż wiadomość
Wyjęłam go po trzech tygodniach w tą środę i od razu na dzień następny dostałam obfitego okresu a podobno musi minąć 2-3 dni! Okres mi już mija a ja dopiero w środę mam wkładać następny. Czy to nie będzie za późno? Czy będzie działał? Co robić?
To kwestia bardzo indywidualna, kiedy pojawi się krwawienie z odstawienia, zwłaszcza na początku stosowania. A przy NR jest zazwyczaj mniej regularne niż przy tabsach. Nie martw się. Krążek działa, włóż go normalnie zgodnie z terminem w środę
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:42   #2852
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości: najpierw brałaś NR, miałaś przebarwienia, a potem brałaś Logest i już nie miałaś przebarwień ?
Nie
Najpierw brałam Logest i bez problemu się opalałam
Potem używałam NR i zaczęło mnie strasznie obsypywać piegami na słońcu.
Teraz nie używam antykoncepcji hormonalnej i od jakiegoś czasu praktycznie nie opalam się, i tak, część piegów znacznie zbledła i nie widać ich już,a jeśli zdarzy mi się dłużej przebywać na słońcu to nie obsypuje mnie tak jak przy NR
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:28   #2853
winn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziś 6 dzień po założeniu, Plusy: okres trwał tylko 4 dni, krążek nie wyczuwalny. Minusy: bolesność piersi, brak ochoty na seks. Zobaczymy jak będzie dalej
winn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:11   #2854
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

używam NR już od ponad roku i było to dla mnie wielkie wybawienie - w końcu przestała mnie boleć głowa od pigułek. wcześniej wstawałam rano i już wiedziałam, że będę miała dzień do d...., bo od samego przebudzenia odczuwałam silne bóle głowy. z NR jestem bardzo zadowolona, oprócz jednego problemu - ostatnio znacząco spadło mi libido.. miałyście tak? nie chcę odstawiać, bo znowu zacznie się problem z głową, ale w sumie po co się zabezpieczać skoro w ogóle nie chce mi się kochać z Tż. Myślicie, że jakieś suplementy diety typu asequrella albo żeń szeń by pomogły? Jest jakiś sposób, żeby sobie z tym poradzić?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:27   #2855
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ja dzisiaj latałam za NR i byłam w 5ciu aptekach pytać o cenach - a ceny różne od 45zł (najniższa) do 57 zł za sztukę także warto pobiegać po aptekach i popytać, jeśli komuś zależy na niższej cenie
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:49   #2856
agusienka90
Rozeznanie
 
Avatar agusienka90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 733
Send a message via Skype™ to agusienka90
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ja miałam to szczęście, że od razu trafiłam do najtańszej (40,80) a raz z ciekawości zapytałam w innej o cenę to aż 65!!!!! byłam w ciężkim szoku, aż zaśmiałam się kobiecie w twarz
__________________
mała, a wredna

Vinted - Zapraszam do siebie! https://www.vinted.pl/members/73249-agraf90

19.09.2015r. jestem Żoną!
agusienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:57   #2857
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agusienka90 Pokaż wiadomość
ja miałam to szczęście, że od razu trafiłam do najtańszej (40,80) a raz z ciekawości zapytałam w innej o cenę to aż 65!!!!! byłam w ciężkim szoku, aż zaśmiałam się kobiecie w twarz
o jak fajnie czyli mogę go dostać za jeszcze mniej niż 45zł co to za apteka, jakaś sieciówka?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 20:11   #2858
agusienka90
Rozeznanie
 
Avatar agusienka90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 733
Send a message via Skype™ to agusienka90
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
o jak fajnie czyli mogę go dostać za jeszcze mniej niż 45zł co to za apteka, jakaś sieciówka?
Niestety nie, osiedlowa i myślę, że w osiedlowych najlepiej szukać. Bo dziewczyna pisała, że w superpharmie tez placiła ponad 60
__________________
mała, a wredna

Vinted - Zapraszam do siebie! https://www.vinted.pl/members/73249-agraf90

19.09.2015r. jestem Żoną!
agusienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:15   #2859
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agusienka90 Pokaż wiadomość
Niestety nie, osiedlowa i myślę, że w osiedlowych najlepiej szukać. Bo dziewczyna pisała, że w superpharmie tez placiła ponad 60
ok dziękuję za informację
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:44   #2860
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agusienka90 Pokaż wiadomość
Niestety nie, osiedlowa i myślę, że w osiedlowych najlepiej szukać. Bo dziewczyna pisała, że w superpharmie tez placiła ponad 60
Oj nie osiedlowe apteki to zazwyczaj prywaciarze. W moim mieście płaci się za opakowanie tabletek + - 10 zł więcej niż w dozie czy super pharm.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:54   #2861
agusienka90
Rozeznanie
 
Avatar agusienka90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 733
Send a message via Skype™ to agusienka90
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Oj nie osiedlowe apteki to zazwyczaj prywaciarze. W moim mieście płaci się za opakowanie tabletek + - 10 zł więcej niż w dozie czy super pharm.
myślę, że to zależy gdzie i zależy co
bo na przykład tabletki które wcześniej brałam są tańsze w tej "mojej" aptece niż w dozie, nie wiele ale tańsze
__________________
mała, a wredna

Vinted - Zapraszam do siebie! https://www.vinted.pl/members/73249-agraf90

19.09.2015r. jestem Żoną!
agusienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 21:26   #2862
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Oj nie osiedlowe apteki to zazwyczaj prywaciarze. W moim mieście płaci się za opakowanie tabletek + - 10 zł więcej niż w dozie czy super pharm.
Ja mam wrażenie, że nie opłaca się robić zakupów aptecznych w jednym miejscu, bo w różnych aptekach ceny leków znacznie się od siebie różnią i to nie jest zazwyczaj tak, że dane miejsce jest drogie czy tanie i warto sprawdzać cenę każdego leku w różnych miejscach.

Inna rzecz, że ja kupuję prawie wszystko aptece niedaleko mnie, NR mogłabym kupić o 5 zł taniej w innej, tez niedaleko, ale kiedyś miałam niepodstemplowaną receptę (i tak bez refundacji) i babka w ogóle się na mnie wydarła i ogólnie kazała mi spadać Wiem, moja wina i lekarki, że zapomniałyśmy o pieczęci, ale cóż, zdarza się. Stwierdziłam, że wolę, żeby zarobił na mnie ktoś mniej chamski i wolę dopłacić 5 zł. A teraz moja mama, która zawsze w aptece zostawia dużo kasy też już tam nie chodzi i dobrze Ale wcześniej miałam 3 recepty oddzielne, bo nie kupowałam wszystkich na raz bo nie było wiadomo, jak je będę w ogóle znosić, a teraz wykupię trzy, więc taniej będzie
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 09:55   #2863
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja place 39,99 za 1 opakowanie
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 10:40   #2864
marylin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Pochwalcie się, gdzie kupujecie tak tanio. Ja płacę 44,99 w ziko i szukam apteki gdzie są jeszcze taniej ale ciężko w Krakowie o taką I jeszcze pytanie: jeśli drugi nuvaring mam włożyć w tą środę o 13 to mogę przesunąć ten termin na wtorek ok 22 czy lepiej nie kombinować? Poprostu nie pasuje mi ta godzina 13.

Edytowane przez marylin_
Czas edycji: 2012-08-28 o 10:41
marylin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 11:45   #2865
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez marylin_ Pokaż wiadomość
Pochwalcie się, gdzie kupujecie tak tanio. Ja płacę 44,99 w ziko i szukam apteki gdzie są jeszcze taniej ale ciężko w Krakowie o taką I jeszcze pytanie: jeśli drugi nuvaring mam włożyć w tą środę o 13 to mogę przesunąć ten termin na wtorek ok 22 czy lepiej nie kombinować? Poprostu nie pasuje mi ta godzina 13.
wg. ulotki (str.20) możesz założyć we wtorek o 22
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 12:58   #2866
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ja właśnie byłam po receptę u lekarza i od razu do apteki poszłam spytać ile kosztuje i cena mnie zaskoczyła: 39 zł za krążek
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 13:32   #2867
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny

na razie biorę tabletki, ale zastanawiam się nad przejściem na krążek, z tego względu, że omija on układ pokarmowy (mam rację, prawda?), a tabletki podwyższają mi cholesterol, więc tak sobie dedukuję, że krążek by go nie podwyższał?
I ma chyba najmniejszą ilość hormonów na rynku, prawda? Czy któraś mogłaby mi napisać, jaka to jest dokładnie zawartość?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 13:39   #2868
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

na razie biorę tabletki, ale zastanawiam się nad przejściem na krążek, z tego względu, że omija on układ pokarmowy (mam rację, prawda?), a tabletki podwyższają mi cholesterol, więc tak sobie dedukuję, że krążek by go nie podwyższał?
I ma chyba najmniejszą ilość hormonów na rynku, prawda? Czy któraś mogłaby mi napisać, jaka to jest dokładnie zawartość?
Tak, omija układ pokarmowy.
(120 mcg + 15 mcg, etonogestrel + etynyloestradiol)
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:38   #2869
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Czesć. Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa. I z powodu nadcisnienia zasugerowała przejscie z tabletek na krążek. Mam receptę tylko jakos nie wierzę, ze to działa. Boję się, ze wypadnie, nie w tym miejscu będzie, ze przeszkadza przy wspołzyciu. Tabletkę polykam i juz. A tutaj jakos... Jeszcze mam ze 2 tyg na podjecie decyzji.
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 22:44   #2870
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Czesć. Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa. I z powodu nadcisnienia zasugerowała przejscie z tabletek na krążek. Mam receptę tylko jakos nie wierzę, ze to działa. Boję się, ze wypadnie, nie w tym miejscu będzie, ze przeszkadza przy wspołzyciu. Tabletkę polykam i juz. A tutaj jakos... Jeszcze mam ze 2 tyg na podjecie decyzji.
Ja nie stosowałam tabletek, więc nie mam porównania. Ale krążek wydaje mi się świetną wygodą- ja go w ogóle nie czuję, na 3 tygodnie zapominam, że go mam Wiadomo, każdy ma inną budowę i może mieć inne odczucia, dla mnie krążek jest super. Ale w czasie pierwszego miesiąca faktycznie, bałam się, że mi wypadnie, ciągle sprawdzałam, czy jeszcze tam jest
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 06:56   #2871
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Czesć. Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa. I z powodu nadcisnienia zasugerowała przejscie z tabletek na krążek. Mam receptę tylko jakos nie wierzę, ze to działa. Boję się, ze wypadnie, nie w tym miejscu będzie, ze przeszkadza przy wspołzyciu. Tabletkę polykam i juz. A tutaj jakos... Jeszcze mam ze 2 tyg na podjecie decyzji.
Mi pół roku (!) zajęła decyzja o przejściu z tabsów na krążek. Ciężko mi było psychicznie przestawić się, że "coś" może być pokryte uwalniającymi się hormonami i działać Śledziłam to forum i mi pomogło. Nie żałuję. Krążek działa (u mnie od ponad 1,5 roku), nie wypada, nie wystaje, nie przeszkadza, u mnie naturalna wilgotność jest większa, mam mniej stanów zapalnych, żadnych dolegliwości żołądkowych i ta cudowna wolność: nie martwię się, czy codziennie łyknęłam tabletkę, czy lekka biegunka zaszkodziła, czy tabletka zdążyła się wchłonąć przed wymiotami itp...

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-09-03 o 07:25
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:14   #2872
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

hej
biore nuvaring od 5 miesiecy , przed rozpoczeciem brania krazka ( wczesniej bralam przez krotki okres czasu tabletki ) mialam okres przez 3 , max 4 dni , teraz znacznie mi sie wydluzyl bo trwa do 6 dni ( do czasu az wloze nowy krazek) . Czy to nie hormony dla mnie? Dodam ze czuje sie ok , zadnych skutkow ubocznych.
Za pare dni wizyta u ginekologa ale wolalam podpytac tu
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:22   #2873
pelna_sprzecznosci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 317
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
hej
biore nuvaring od 5 miesiecy , przed rozpoczeciem brania krazka ( wczesniej bralam przez krotki okres czasu tabletki ) mialam okres przez 3 , max 4 dni , teraz znacznie mi sie wydluzyl bo trwa do 6 dni ( do czasu az wloze nowy krazek) . Czy to nie hormony dla mnie? Dodam ze czuje sie ok , zadnych skutkow ubocznych.
Za pare dni wizyta u ginekologa ale wolalam podpytac tu
Nie jest to żadna nieprawidłowość. Krwawienie z odstawienia nie zawsze musi wyglądać tak samo tzn. zaczynać i/lub kończyć się w ten sam dzień, być tak samo obfite i trwać tak samo długo. Skoro nie występują żadne skutki uboczne (zmiana długości krwawienia nim nie jest), to jak najbardziej ta forma antykoncepcji odpowiada Twojemu organizmowi .
pelna_sprzecznosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:08   #2874
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Nadal mam wątpliwości. Ale tutaj przeczytałam sporo pozytywnych opinii i może warto spróbowac?
A jak z wyjmowaniem?
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:32   #2875
pelna_sprzecznosci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 317
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
A jak z wyjmowaniem?
Co konkretnie masz na myśli ;>?
pelna_sprzecznosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:54   #2876
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pelna_sprzecznosci Pokaż wiadomość
Nie jest to żadna nieprawidłowość. Krwawienie z odstawienia nie zawsze musi wyglądać tak samo tzn. zaczynać i/lub kończyć się w ten sam dzień, być tak samo obfite i trwać tak samo długo. Skoro nie występują żadne skutki uboczne (zmiana długości krwawienia nim nie jest), to jak najbardziej ta forma antykoncepcji odpowiada Twojemu organizmowi .
uspokoilas mnie , dziekuje
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:49   #2877
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Jak to technicznie wygląda? Palcem się wyciąga? Przepraszam za bezpośredniość, ale tampony mają sznureczki, krążek nie. On jest na tyyle płytko ze bez problemów można go złapac/zaczepić i wyjąć?
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:52   #2878
agusienka90
Rozeznanie
 
Avatar agusienka90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 733
Send a message via Skype™ to agusienka90
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

wkładasz palca, haczykowato go wyginasz i wyciagasz :p przynajmniej u mnie tak to wygląda :P
__________________
mała, a wredna

Vinted - Zapraszam do siebie! https://www.vinted.pl/members/73249-agraf90

19.09.2015r. jestem Żoną!
agusienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:54   #2879
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Czesć. Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa. I z powodu nadcisnienia zasugerowała przejscie z tabletek na krążek. Mam receptę tylko jakos nie wierzę, ze to działa. Boję się, ze wypadnie, nie w tym miejscu będzie, ze przeszkadza przy wspołzyciu. Tabletkę polykam i juz. A tutaj jakos... Jeszcze mam ze 2 tyg na podjecie decyzji.
Przy krażku takie coś jest nie możliwe
Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Jak to technicznie wygląda? Palcem się wyciąga? Przepraszam za bezpośredniość, ale tampony mają sznureczki, krążek nie. On jest na tyyle płytko ze bez problemów można go złapac/zaczepić i wyjąć?
Ja wyjmowałam palcem
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 16:56   #2880
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Kurczę powoli też zaczynam się skłaniać ku niemu. Coraz bardziej mi się podoba. A powiedzcie dziewczyny (tak, wiem u każdego będzie inaczej), jak tam naczynka przy stosowaniu krążka? Pękają? Te na nogach.
Pytam, bo mi pękały na tabsach, teraz po zmianie na te o mniejszej zawartości hormonów jest lepiej, ale nie super, więc może tutaj by było ok, skoro jest malutko hormonów...
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.