Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :) - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-22, 07:47   #2911
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, mam nadzieję, że dziś będzie dzień Jerzego ( chyba niedługo imieniny?) 🤞Niedawno Lutówki.tez miały te pytania i wyszło, że często jest raz dziennie. U mnie przedwczoraj TŻ przewijał, widział że ulala, ale ja w tym zostawił, dopiero potem poczułam, że jest mokra, ale ją w tym zostawiłam bo nie chciałam budzić. Przebieranie tym masakra, płacze okrutnie. Wczoraj zdałam sobie sprawę, że jej na noc jakoś specjalnie nie myliśmy, nie przebraliśmy, ale teraz już dostała małe spa i śpi mi na piersi.

Nasza dzisiejsza noc: pobudka co godzinę, raz tylko poszło 2h z rzędu, ale na moim brzuchu. Jak ona płacze w nocy to TŻ jest nerwowy, podnosi głos, wkurza mnie tym, tłumaczę ale nie dociera. W ciągu dnia tak mu to nie przeszkadza, ale w nocy jest zupełnie innym człowiekiem :/ wczoraj zajął się domem, nawet upiekł ciasto, zdziwiony, że nic nie robił a jest wykończony. Ja to doceniam, ale jak się tak irytuje to mam ochotę mu powiedzieć, żeby spadał.

Też jesteście ciągle głodne? Jem Lega porcje a i tak przed snem muszę coś zjeść.

Dzięki za tip z kolektorem, zaczyna mi się nawał i to mnie trochę ratuje. Wczoraj z 1 piersi zebrałam 30ml w 40 minut. W nocy podobnie, a i teraz ściągam, bo mała nawet nie może złapać takich twardych piersi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh Ci faceci mam wrażenie że u każdej z nas są właśnie po porodzie jakieś akcje i spiny z tż. Ja też mam mega apetyt grunt to jeść dużo ale właśnie pożywnie gdy karmimy więc generalnie jeśli stosujemy się do tego to powinno być ok u mnie też nocka średnia mały pręży się i wygina we wszystkie strony nie wiem już jak go uspokoić. Teraz wstajemy ale ja jestem padnięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 07:48   #2912
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Co to za aplikacja, też muszę coś takiego ściągnąć. Ja zazdrościłam tych 4h, ale widzę, że życie jest sprawiedliwe

Dwie rzeczy: czy mleko kobiece na taki jasnożółty, medelowy kolor? Zauważyłam, że mam synchronizację wypróżnieniową razem z małą jak ja muszę do toalety to i u niej znajdziemy w pieluszce niespodziankę 🤣
A i super sprawą, że TŻ jest pierwszym do zakładania tetry! Kilka razy polegliśmy, ale raz udało się złapać wszystko w pieluszkę, bez przecieku.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Fufka
Czas edycji: 2021-03-22 o 07:53
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 08:02   #2913
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Pani smith kciuki za moc balonika



Fufka, u nas TZ tak samo się zachowuje w nocy, pocieszające jest to ze widzę ze to nie mi tylko taki egzemplarz się trafił

Vidia przebieram po awarii, po kąpieli (kapiemy co 2 dzień) a tak to raz dziennie

Mały ma trądzik niemowlęcy miałyście z tym styczność może u starszych dzieci?
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 08:21   #2914
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Co to za aplikacja, też muszę coś takiego ściągnąć. Ja zazdrościłam tych 4h, ale widzę, że życie jest sprawiedliwe

Dwie rzeczy: czy mleko kobiece na taki jasnożółty, medelowy kolor? Zauważyłam, że mam synchronizację wypróżnieniową razem z małą jak ja muszę do toalety to i u niej znajdziemy w pieluszce niespodziankę
A i super sprawą, że TŻ jest pierwszym do zakładania tetry! Kilka razy polegliśmy, ale raz udało się złapać wszystko w pieluszkę, bez przecieku.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Baby Manager - dziennik dziecka super aplikacja

Mleko na początku jest żółte bo to siara , te pierwsze najcudowniejsze mleko

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Pani smith kciuki za moc balonika



Fufka, u nas TZ tak samo się zachowuje w nocy, pocieszające jest to ze widzę ze to nie mi tylko taki egzemplarz się trafił

Vidia przebieram po awarii, po kąpieli (kapiemy co 2 dzień) a tak to raz dziennie

Mały ma trądzik niemowlęcy miałyście z tym styczność może u starszych dzieci?
Synek miał . Ja osobiście niczym nie smarowalam , podobno mleko matki pomaga . Jakoś po miesiącu samo zaczęło pięknie schodzić .

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 08:36   #2915
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Dzień dobry
Ja stawiam dziś wirtualne wino, 0% oczywiście póki co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
U mnie na razie spokojnie. Mam balonik i fajne babki w sali, znalazłam pozycje że mnie nic nie wkurza. Także jutro najpewniej syn mnie zaszczyci.
Jerzyk wyłaź, cioteczki chcą Cię już poznać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Kciuki

Dziewczyny, może głupie pytanie ale jak to zmianą ubranka u takich Maleństw? Zmiana raz dziennie jest ok? Jak to u z Was wygląda? Nie chodzi mi o sytuację gdzie trzeba bo jest awaria wiadomo, że po kąpieli świeże ubranko, i w dni kiedy nie kapiemy też zmieniam mu wieczorem na nowe, to wystarczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też raz dziennie zmieniam, jeżeli nie ma awarii
W ogóle to jestem w szoku, obecnie robię pranie rzeczy małej co 3-5dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 08:40   #2916
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Moj mąż mnie co najwyżej tyknie żebym szybciej wstała coś mruknie pod nosem... tylko ja wstaję do małego wiec spróbował by się odezwać...
Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Oj tak ja też wiecznie głodna , wczoraj mimo obiadu to zamówiłam pizzę wogole jestem w szoku , z wagi spadło tylko 6 kg Też mi się robi nawał . Mała nie przejada i muszę odciągać laktatorem , przed karmieniem też bo są tak twarde że nie złapie .

Justysiaaa Wszystkiego Najlepszego , Sto lat, przespanych nocek i duzzzzo zdrowia 🥂


Mała dzisiaj kichnela i wyleciał jej dosyć długi żółtawy gęsty ,, glut,, trzecie dziecko i nie wiem czy panikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, z czymś takim się nie spotkałam... Mój natomiast czasem wydaje dźwięki jakby miał zatkany nos. Ale nie cały czas i nic mu nie wylatuje z nosa też nie wiem o co chodzi

Tak ja też zazdrościłam długich przerw u nas w nocy już jest w miarę z karmieniem (no chyba że coś w brzuchu się nie ułoży to trochę gorzej) ale starszak chory to i tak te noce są takie sobie. Mam tą samą aplikację- jest super
Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Kciuki

Dziewczyny, może głupie pytanie ale jak to zmianą ubranka u takich Maleństw? Zmiana raz dziennie jest ok? Jak to u z Was wygląda? Nie chodzi mi o sytuację gdzie trzeba bo jest awaria wiadomo, że po kąpieli świeże ubranko, i w dni kiedy nie kapiemy też zmieniam mu wieczorem na nowe, to wystarczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas do tej pory to ok 5 na dzień ale mieliśmy dużo wycieków. Raz chyba się udało ze mieliśmy jeden strój przez cały dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 08:41   #2917
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, mam nadzieję, że dziś będzie dzień Jerzego ( chyba niedługo imieniny?) 🤞Niedawno Lutówki.tez miały te pytania i wyszło, że często jest raz dziennie. U mnie przedwczoraj TŻ przewijał, widział że ulala, ale ja w tym zostawił, dopiero potem poczułam, że jest mokra, ale ją w tym zostawiłam bo nie chciałam budzić. Przebieranie tym masakra, płacze okrutnie. Wczoraj zdałam sobie sprawę, że jej na noc jakoś specjalnie nie myliśmy, nie przebraliśmy, ale teraz już dostała małe spa i śpi mi na piersi.

Nasza dzisiejsza noc: pobudka co godzinę, raz tylko poszło 2h z rzędu, ale na moim brzuchu. Jak ona płacze w nocy to TŻ jest nerwowy, podnosi głos, wkurza mnie tym, tłumaczę ale nie dociera. W ciągu dnia tak mu to nie przeszkadza, ale w nocy jest zupełnie innym człowiekiem :/ wczoraj zajął się domem, nawet upiekł ciasto, zdziwiony, że nic nie robił a jest wykończony. Ja to doceniam, ale jak się tak irytuje to mam ochotę mu powiedzieć, żeby spadał.

Też jesteście ciągle głodne? Jem Lega porcje a i tak przed snem muszę coś zjeść.

Dzięki za tip z kolektorem, zaczyna mi się nawał i to mnie trochę ratuje. Wczoraj z 1 piersi zebrałam 30ml w 40 minut. W nocy podobnie, a i teraz ściągam, bo mała nawet nie może złapać takich twardych piersi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka my z TŻ też to przerabialiśmy, TŻ się wkurzał bo nie rozumiał co się dzieje, dlaczego mała płacze i głównie był zły na siebie że nie potrafi jej pomóc. Potrzebował rozmowy i chwili żeby zrozumieć że to nie jego wina i po prostu może czasem boli ją brzuszek i ciężko tu coś poradzić, powoli nauczył się rozpoznawać sygnały i jest dużo lepiej muszą się dotrzeć i tyle
Zapotrzebowanie kcal w trakcie karmienia piersią wzrasta o ponad 500kcal, tak więc smacznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-22, 08:46   #2918
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Oj tak ja też wiecznie głodna , wczoraj mimo obiadu to zamówiłam pizzę wogole jestem w szoku , z wagi spadło tylko 6 kg Też mi się robi nawał . Mała nie przejada i muszę odciągać laktatorem , przed karmieniem też bo są tak twarde że nie złapie .

Justysiaaa Wszystkiego Najlepszego , Sto lat, przespanych nocek i duzzzzo zdrowia 🥂


Mała dzisiaj kichnela i wyleciał jej dosyć długi żółtawy gęsty ,, glut,, trzecie dziecko i nie wiem czy panikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
Yyy ja w sobotę Mii wydarłam takiego gluta z noska że masakra, nie wiem gdzie to się zmieściło już się szykowałam na przeziębienie bo miała lekko przytkany nosek ale na szczęście póki co przeszło. Boże jak ja się boje pierwszego przeziębienia
Też mierzycie dzieciom temperaturę codziennie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Aaa i dzisiejsza noc nie była fajna , która pozazdrościła ? . Jeszcze wstała o drugiej i poszła spać o 5Załącznik 7744457

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Nie ja! My mieliśmy w nocy dziś zabawę przez godzinę po jedzeniu 🤦🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 08:47   #2919
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Yyy ja w sobotę Mii wydarłam takiego gluta z noska że masakra, nie wiem gdzie to się zmieściło już się szykowałam na przeziębienie bo miała lekko przytkany nosek ale na szczęście póki co przeszło. Boże jak ja się boje pierwszego przeziębienia
Też mierzycie dzieciom temperaturę codziennie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Syn jak miał 7 tygodni , trafił do szpitala na zapalenie oskrzelikow . Nic mnie tak nie paraliżuje jak choroba dzieci , zwłaszcza kaszel .

Nie mierze temperatury, żadnemu nie mierzyłam jak nie czułam że coś się dzieje , czemu mierzysz?

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 08:56   #2920
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Co to za aplikacja, też muszę coś takiego ściągnąć. Ja zazdrościłam tych 4h, ale widzę, że życie jest sprawiedliwe

Dwie rzeczy: czy mleko kobiece na taki jasnożółty, medelowy kolor? Zauważyłam, że mam synchronizację wypróżnieniową razem z małą jak ja muszę do toalety to i u niej znajdziemy w pieluszce niespodziankę 🤣
A i super sprawą, że TŻ jest pierwszym do zakładania tetry! Kilka razy polegliśmy, ale raz udało się złapać wszystko w pieluszkę, bez przecieku.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takk chwilę ma taki kolor żółtawy
Ciekawa synchronizacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Pani smith kciuki za moc balonika



Fufka, u nas TZ tak samo się zachowuje w nocy, pocieszające jest to ze widzę ze to nie mi tylko taki egzemplarz się trafił

Vidia przebieram po awarii, po kąpieli (kapiemy co 2 dzień) a tak to raz dziennie

Mały ma trądzik niemowlęcy miałyście z tym styczność może u starszych dzieci?
U nas też jest trądzik :/ podobno przemywanie przegotowaną woda albo rumiankiem daje efekty. U nas jeszcze nie widać poprawy ale dopiero wczoraj rumiankiem jej przecierałam buzię.
TŻ mówi że pamięta że jego mama młodszego brata właśnie w rumianku kąpała bo miał jakieś problemy skórne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_fe Pokaż wiadomość
Moj mąż mnie co najwyżej tyknie żebym szybciej wstała coś mruknie pod nosem... tylko ja wstaję do małego wiec spróbował by się odezwać... Ojej, z czymś takim się nie spotkałam... Mój natomiast czasem wydaje dźwięki jakby miał zatkany nos. Ale nie cały czas i nic mu nie wylatuje z nosa też nie wiem o co chodzi

Tak ja też zazdrościłam długich przerw u nas w nocy już jest w miarę z karmieniem (no chyba że coś w brzuchu się nie ułoży to trochę gorzej) ale starszak chory to i tak te noce są takie sobie. Mam tą samą aplikację- jest super U nas do tej pory to ok 5 na dzień ale mieliśmy dużo wycieków. Raz chyba się udało ze mieliśmy jeden strój przez cały dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sapki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Syn jak miał 7 tygodni , trafił do szpitala na zapalenie oskrzelikow . Nic mnie tak nie paraliżuje jak choroba dzieci , zwłaszcza kaszel .

Nie mierze temperatury, żadnemu nie mierzyłam jak nie czułam że coś się dzieje , czemu mierzysz?

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Bo mam taką tabelkę w dzienniczku 🤦🏻☠♀️
Dostaliśmy w zestawie z Musteli dzienniczek tam mamy miejsce na godzinę, siku, kupkę, jedzenie, leki i temperaturę no i tak mierzę jak głupia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 09:11   #2921
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Ja wczoraj mierzyłam temperaturę pierwszy raz ale tylko dlatego że starszy miał podwyższoną. Też się nie spotkałam nigdy z takim zaleceniem wiec chyba możesz sobie darować. No chyba że chcesz mieć ładnie uzupełnioną tabelkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-22, 09:38   #2922
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Hej

Pani Smith gigantyczne kciuki. Baloniku wypadaj szybko, Jerzy wychodz dobrze, że masz towarzystwo zawsze to raźniej.

Justysia 100lat, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń.

Fufka, Persefonia super ze już w domu i dzieciaki ładnie przywitały siostrę.

aaska92 Twój straszak jest malutki i potrzebuje trochę czasu, zobacz ze czasem tz nie radzą sobie z pojawieniem dZiecka a co dopiero taki maluch. Kciuki za kp, a jak się nie uda to nie koniec świata. Pamiętaj kp siedzi w głowie.
Karmienie naturalne wcale nie jest naturalne i instynktowne. Obserwuje, że co raz więcej kobiet ma z kp problem.

Trądziku nie mieliśmy, nie mierze temperatury.
Fufka ja tak jak dziewczyny nie wybudzalabym jeśli słyszysz ze polyka mleczko, robi w pieluchy, nie ma zoltaczki to śpijcie obie

Dzisiaj na pomiarze już wynik 16 więc pomalutku spada. Znowu mamy kwarantanne z przedszkola, a tz od dzisiaj do pracy. Bajka się skończyła i zaczyna się walka o przetrwanie dnia sama z 4.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

A i my kąpiemy codziennie, aby był rytuał zachowany, czysta piżamka, szumiś i projektor. Rano przemywamy buzie i pupę wacikami i zakładamy czyste ubranko. Ja tam w piżamie cały dzień kiepsko bym się czuła

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 09:58   #2923
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Pani smith kciuki za moc balonika



Fufka, u nas TZ tak samo się zachowuje w nocy, pocieszające jest to ze widzę ze to nie mi tylko taki egzemplarz się trafił

Vidia przebieram po awarii, po kąpieli (kapiemy co 2 dzień) a tak to raz dziennie

Mały ma trądzik niemowlęcy miałyście z tym styczność może u starszych dzieci?
Mały też miał trądzik trwało to 5 tygodni, starszy Syn też miał. Samo przeszło. O tym, że nasze mleko ma takie właściwości już nie raz słyszałam, praktycznie chyba gdzie są jakieś problemy skórne, to można nim smarować.
Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Yyy ja w sobotę Mii wydarłam takiego gluta z noska że masakra, nie wiem gdzie to się zmieściło już się szykowałam na przeziębienie bo miała lekko przytkany nosek ale na szczęście póki co przeszło. Boże jak ja się boje pierwszego przeziębienia
Też mierzycie dzieciom temperaturę codziennie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Nie ja! My mieliśmy w nocy dziś zabawę przez godzinę po jedzeniu 🤦🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mierzę temp tylko jak coś się dzieje i robię to najzwyklejszym termometrem w pupe czasami dla sprawdzenia bezdotykowego czy wskazuje prawidłowo robię też nim.
Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej

Pani Smith gigantyczne kciuki. Baloniku wypadaj szybko, Jerzy wychodz dobrze, że masz towarzystwo zawsze to raźniej.

Justysia 100lat, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń.

Fufka, Persefonia super ze już w domu i dzieciaki ładnie przywitały siostrę.

aaska92 Twój straszak jest malutki i potrzebuje trochę czasu, zobacz ze czasem tz nie radzą sobie z pojawieniem dZiecka a co dopiero taki maluch. Kciuki za kp, a jak się nie uda to nie koniec świata. Pamiętaj kp siedzi w głowie.
Karmienie naturalne wcale nie jest naturalne i instynktowne. Obserwuje, że co raz więcej kobiet ma z kp problem.

Trądziku nie mieliśmy, nie mierze temperatury.
Fufka ja tak jak dziewczyny nie wybudzalabym jeśli słyszysz ze polyka mleczko, robi w pieluchy, nie ma zoltaczki to śpijcie obie

Dzisiaj na pomiarze już wynik 16 więc pomalutku spada. Znowu mamy kwarantanne z przedszkola, a tz od dzisiaj do pracy. Bajka się skończyła i zaczyna się walka o przetrwanie dnia sama z 4.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

A i my kąpiemy codziennie, aby był rytuał zachowany, czysta piżamka, szumiś i projektor. Rano przemywamy buzie i pupę wacikami i zakładamy czyste ubranko. Ja tam w piżamie cały dzień kiepsko bym się czuła

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Ups, kolejna kwarantanna powodzenia z powrotem do rzeczywistości bez Męża. Super, że Maluszkowi spada żółtaczka.

Żółte mleko na początku to siara i jest to normalne. Po paru dniach zrobi się białe.

Pani Smith powodzenia, choć cisza, to może już tulisz swoje Szczescie, tego Ci życzę z całych sił!
Ciocia Justysia ucieszy się bardzo, będziemy balować podwójnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 10:14   #2924
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Dzięki za odpowiedzi, u nas jak na razie 7 doba i 2 awaria dopiero się zdarzyła, przebieramy się wieczorami codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 10:52   #2925
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej

Pani Smith gigantyczne kciuki. Baloniku wypadaj szybko, Jerzy wychodz dobrze, że masz towarzystwo zawsze to raźniej.

Justysia 100lat, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń.

Fufka, Persefonia super ze już w domu i dzieciaki ładnie przywitały siostrę.

aaska92 Twój straszak jest malutki i potrzebuje trochę czasu, zobacz ze czasem tz nie radzą sobie z pojawieniem dZiecka a co dopiero taki maluch. Kciuki za kp, a jak się nie uda to nie koniec świata. Pamiętaj kp siedzi w głowie.
Karmienie naturalne wcale nie jest naturalne i instynktowne. Obserwuje, że co raz więcej kobiet ma z kp problem.

Trądziku nie mieliśmy, nie mierze temperatury.
Fufka ja tak jak dziewczyny nie wybudzalabym jeśli słyszysz ze polyka mleczko, robi w pieluchy, nie ma zoltaczki to śpijcie obie

Dzisiaj na pomiarze już wynik 16 więc pomalutku spada. Znowu mamy kwarantanne z przedszkola, a tz od dzisiaj do pracy. Bajka się skończyła i zaczyna się walka o przetrwanie dnia sama z 4.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

A i my kąpiemy codziennie, aby był rytuał zachowany, czysta piżamka, szumiś i projektor. Rano przemywamy buzie i pupę wacikami i zakładamy czyste ubranko. Ja tam w piżamie cały dzień kiepsko bym się czuła

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Zaraz siadam do laktatora jeszcze próbuje, mala dzis juz piers odrzuca. Dzis juz synek rano był w lepszym nastroju. Mala wziął tz jak sie obudzila i jak wstał to miał mnie od razu dla siebie i całkiem inny poranek. Tak to nie mogę narzekać tz dużo ogarnia w domu do konca tygodnia jest ze mna. Mala do południa jest dużo aktywna i przed spaniem, ale to tylko chce byc blisko, je, przysypia, kupka, popatrzy troche znowu zglodnieje i tak z 2 - 2.5h schodzi. Je częściej, ale mniejsze porcje. Dużo łatwiej na tym etapie niz z starszakiem bylo jedynie to kp nam nie idzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 11:20   #2926
Kiwi_898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 242
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Pani smith kciuki za moc balonika



Fufka, u nas TZ tak samo się zachowuje w nocy, pocieszające jest to ze widzę ze to nie mi tylko taki egzemplarz się trafił

Vidia przebieram po awarii, po kąpieli (kapiemy co 2 dzień) a tak to raz dziennie

Mały ma trądzik niemowlęcy miałyście z tym styczność może u starszych dzieci?
Miałam przy starszaku, niestety ciągnął się ze 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi_898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 11:21   #2927
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Mój Syn balonikowi powiedzial "ha ha ha żarcik"

Cisza na morzu 😂
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 12:04   #2928
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

No czyli ja jestem jakaś opętana z tym mierzeniem chyba właśnie robię to żeby było w tej tabelce i tyle... Dobra kończę z tym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej

Pani Smith gigantyczne kciuki. Baloniku wypadaj szybko, Jerzy wychodz dobrze, że masz towarzystwo zawsze to raźniej.

Justysia 100lat, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń.

Fufka, Persefonia super ze już w domu i dzieciaki ładnie przywitały siostrę.

aaska92 Twój straszak jest malutki i potrzebuje trochę czasu, zobacz ze czasem tz nie radzą sobie z pojawieniem dZiecka a co dopiero taki maluch. Kciuki za kp, a jak się nie uda to nie koniec świata. Pamiętaj kp siedzi w głowie.
Karmienie naturalne wcale nie jest naturalne i instynktowne. Obserwuje, że co raz więcej kobiet ma z kp problem.

Trądziku nie mieliśmy, nie mierze temperatury.
Fufka ja tak jak dziewczyny nie wybudzalabym jeśli słyszysz ze polyka mleczko, robi w pieluchy, nie ma zoltaczki to śpijcie obie

Dzisiaj na pomiarze już wynik 16 więc pomalutku spada. Znowu mamy kwarantanne z przedszkola, a tz od dzisiaj do pracy. Bajka się skończyła i zaczyna się walka o przetrwanie dnia sama z 4.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

A i my kąpiemy codziennie, aby był rytuał zachowany, czysta piżamka, szumiś i projektor. Rano przemywamy buzie i pupę wacikami i zakładamy czyste ubranko. Ja tam w piżamie cały dzień kiepsko bym się czuła

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Zaraz siadam do laktatora jeszcze próbuje, mala dzis juz piers odrzuca. Dzis juz synek rano był w lepszym nastroju. Mala wziął tz jak sie obudzila i jak wstał to miał mnie od razu dla siebie i całkiem inny poranek. Tak to nie mogę narzekać tz dużo ogarnia w domu do konca tygodnia jest ze mna. Mala do południa jest dużo aktywna i przed spaniem, ale to tylko chce byc blisko, je, przysypia, kupka, popatrzy troche znowu zglodnieje i tak z 2 - 2.5h schodzi. Je częściej, ale mniejsze porcje. Dużo łatwiej na tym etapie niz z starszakiem bylo jedynie to kp nam nie idzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi Mia też czasem odrzuca ale staram się ją zostawić na chwilkę i łapie ponownie....

Ja chyba powoli przejdę całkiem na kpi, bo Mii chyba po prostu łatwiej już jeść z butelki
Roma Ty całkiem już jesteś na kpi i kp jeszcze też?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Mój Syn balonikowi powiedzial "ha ha ha żarcik"

Cisza na morzu
Halo kolego wyskakujemy raz raz
Zawzięte masz to dziecię ja teraz dochodzę do wniosku że to nie po ojcu ma czas tylko po mamusi mocny ma charakter on wyjdzie wtedy kiedy ON będzie chciał i koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 12:07   #2929
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Mój Syn balonikowi powiedzial "ha ha ha żarcik"

Cisza na morzu
Jerzyk Ty wykończysz matkę wyłaź już


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-22, 12:44   #2930
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Dzięki dziewczyny za Wasze odczucia dot. abstrakcji! Widzę, że nie jestem odosobniona w tym uczuciu

Justyna, wszystkiego co najlepsze! Udanego świętowania z TŻ i Małą <3

Roma
- a jak to ogarniasz logistycznie, jak jest nocka TŻ? Sciagasz pokarm przed samym snem i trzymacie w temp pokojowej, żeby zdążył zjeść do tych 4 czy tam 5h? Czy podgrzewa z lodówki?

Pani_smith
- uparty ten Twój synek
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 13:22   #2931
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Ja podziwiam kpi naprawdę, teraz się ludze, ze jeszcze moze się nam uda zgrac, ale kpi nie dałabym rady. Dzis mala ma dzień bliskości jedynie co jak spala u siebie to poświęciłam czas starszakowi, a potem on byl w żłobku to kolejny jej moment wykorzystałam na ściąganie (zawrotne 15 ml w 40 min). Teraz udało sie ja póki co dac do siebie i zaraz wraca synek to też uwagę jemu. Nie wiem jakby się dało między karmieniami, ogarnianiem domu, gotowaniem wcisnac jeszcze kilka razy dziennie laktator tak na codzien. Ja psychicznie i fizycznie nie dałabym rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 13:34   #2932
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Oooooo pomocy! Dziewczyny potrzebuje coś na "kryzys laktacyjny(?)".... Ściągałam już naprawdę spore ilości mleczka, już myślałam że jeszcze chwila i będę podawać młodej tylko swoje a tu od wczoraj mleczarnia niedomaga mleczko jest no ale zdecydowanie mniej niż np w piątek czy jeszcze sobotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 13:39   #2933
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

@aga_fe - matka na szczęście nie traci dobrego nastroju. Mam świetne towarzystwo na sali i mimo lekkiego zniecierpliwienia i wkurzajacego trochę braku informacji (musiałam wydzwonić znajomego, żeby mi wyjaśnił jakie czekają mnie możliwe scenariusze, bo dyżurni rzucają jedynie ogólnymi hasłami typu "do indukcji"), czas uplywa mi nie najgorzej.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 13:46   #2934
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Bazille a smarowałas mlekiem? Czy po prostu samo przeszło?

Kiwi a Ty coś stosowałaś na ten trądzik?



Justysia ja jestem kpi głownie w tym momencie, mały jak dostanie 100 ml ode mnie ściągnięte to śpi jak aniołek 3 h albo 4 nawet

Jak przystawiam to tak sobie siedzimy 2,3 godziny trochę pociumka, trochę pospi, budzi się po 5 minutach bo głodny i zły i tak leci dzień wiec u mnie kpi to oszczędność czasu



Nie rezygnuje na razie całkowicie z kp bo to tez bliskość i oboje chyba tego potrzebujemy na tym etapie, najczęściej 15 minut sobie possie ode mnie a potem jak się ocknie po drzemce na mamie to wjeżdża butla



Na noc TZ ma ściągnięte mleko, jedna duza porcje w lodowce i jedna ostatnia świeżo ściągnięta do podania jako pierwsze żeby nie podgrzewać, ja wstaje w weekend w nocy raz na 15 min na jedno ściągnięcie i idę dalej spać, przyznaje ze po weekendzie z nowymi siłami weszłam w poniedziałek, no bo 2 nocki przespane

(na początku jest ważne żeby w nocy między 1 a 4 ściągać bo to pobudza produkcje, dlatego to robię)
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 13:48   #2935
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Justysia słód jęczmienny pijesz? Druga rzecz to raz ściągaj w nocy, nie pomijaj, a trzecia to power pumping raz dziennie, wrzucę schemat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 81FCDA6D-9E6F-4B76-A198-498B6777FE13.jpg (69,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 64D76FF0-67DA-4CA7-B761-4129085902BA.jpg (74,8 KB, 57 załadowań)
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 13:49   #2936
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

A no i 3 litry wody dziennie
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 13:50   #2937
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Bazille a smarowałas mlekiem? Czy po prostu samo przeszło?

Kiwi a Ty coś stosowałaś na ten trądzik?



Justysia ja jestem kpi głownie w tym momencie, mały jak dostanie 100 ml ode mnie ściągnięte to śpi jak aniołek 3 h albo 4 nawet

Jak przystawiam to tak sobie siedzimy 2,3 godziny trochę pociumka, trochę pospi, budzi się po 5 minutach bo głodny i zły i tak leci dzień wiec u mnie kpi to oszczędność czasu



Nie rezygnuje na razie całkowicie z kp bo to tez bliskość i oboje chyba tego potrzebujemy na tym etapie, najczęściej 15 minut sobie possie ode mnie a potem jak się ocknie po drzemce na mamie to wjeżdża butla



Na noc TZ ma ściągnięte mleko, jedna duza porcje w lodowce i jedna ostatnia świeżo ściągnięta do podania jako pierwsze żeby nie podgrzewać, ja wstaje w weekend w nocy raz na 15 min na jedno ściągnięcie i idę dalej spać, przyznaje ze po weekendzie z nowymi siłami weszłam w poniedziałek, no bo 2 nocki przespane

(na początku jest ważne żeby w nocy między 1 a 4 ściągać bo to pobudza produkcje, dlatego to robię)
Chcesz mi powiedzieć że na raz ściągasz 100ml mleka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 13:59   #2938
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
@aga_fe - matka na szczęście nie traci dobrego nastroju. Mam świetne towarzystwo na sali i mimo lekkiego zniecierpliwienia i wkurzajacego trochę braku informacji (musiałam wydzwonić znajomego, żeby mi wyjaśnił jakie czekają mnie możliwe scenariusze, bo dyżurni rzucają jedynie ogólnymi hasłami typu "do indukcji"), czas uplywa mi nie najgorzej.
Dobrze że masz się do kogo odezwać. Ci lekarze u mnie też byli jakoś mało wygadani. Po ich wizytach wiedziałam jeszcze mniej niż przed nawet zadając pytania dodatkowe
Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Oooooo pomocy! Dziewczyny potrzebuje coś na "kryzys laktacyjny(?)".... Ściągałam już naprawdę spore ilości mleczka, już myślałam że jeszcze chwila i będę podawać młodej tylko swoje a tu od wczoraj mleczarnia niedomaga mleczko jest no ale zdecydowanie mniej niż np w piątek czy jeszcze sobotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie działa tylko zwykle kp, ja laktatora nie ogarniam- brakuje mi do niego cierpliwości. Podziwiam was dziewczyny za kpi bo dla mnie to kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 14:08   #2939
misi8a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 96
Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II

Cześć dziewczyny, w związku z tym, ze większość z was ma już ten etap za sobą - co wam się przydało w szpitalu a co nie? Czego wzięłyście za dużo, a czego za mało? Będę wdzięczna za podpowiedzi
misi8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 14:30   #2940
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Justysia słód jęczmienny pijesz? Druga rzecz to raz ściągaj w nocy, nie pomijaj, a trzecia to power pumping raz dziennie, wrzucę schemat
Ze słodem mam problem bo ciężko tu dostać mają mi sprowadzić w aptece ale chyba szybciej kupię na Amazon. W nocy nie dam rady pominąć, raz nie ściągnęłam i myślałam że mi rano piersi rozsadzi
Ściągasz tym systemem 10min codziennie? Ja to na początku stosowałam + raz dziennie 7-5-3. Hmmm myślałam że jak się rozkręca to tak zostanie
Wody pije sporo, raczej z jedzeniem mam problem
Znalazłam jeszcze kilka saszetek herbatki laktacyjnej która piłam na początku, więc biorę się do roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_fe Pokaż wiadomość
Dobrze że masz się do kogo odezwać. Ci lekarze u mnie też byli jakoś mało wygadani. Po ich wizytach wiedziałam jeszcze mniej niż przed nawet zadając pytania dodatkowe U mnie działa tylko zwykle kp, ja laktatora nie ogarniam- brakuje mi do niego cierpliwości. Podziwiam was dziewczyny za kpi bo dla mnie to kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba już teraz zaczynam lepiej się czuć na kpi lubię karmić małą piersią ale jak widzę ile je to czuję się pewniej (?).
Chociaż wizja dostawienia dziecka do piersi na 10-15min i po sprawie bez ściągania mleka, mycia tych wszystkich butelek noooo jest kusząca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-15 20:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.