Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-31, 11:50   #3121
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Maja już zluzowała ze straszeniem rodziców?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak , dalej twierdzę że było coś nie tak z nią , bo to co jest teraz a co było to spora różnica . No i skoro mój Tz spanikował aż zbladł to nie moje widzimisię

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 11:56   #3122
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Oj tak , dalej twierdzę że było coś nie tak z nią , bo to co jest teraz a co było to spora różnica . No i skoro mój Tz spanikował aż zbladł to nie moje widzimisię

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
No szkoda że trafiła się taka lekarka bo może by się coś więcej wyjaśniło...
No ale najważniejsze że teraz wszystko jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 15:07   #3123
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Persefonia a jak z tym kładzeniem na brzuszku? Po prostu jak jest aktywna to ją będziesz kładła? Nie wiem jak się za to zabrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 15:26   #3124
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Persefonia a jak z tym kładzeniem na brzuszku? Po prostu jak jest aktywna to ją będziesz kładła? Nie wiem jak się za to zabrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie i najlepiej na podłodze a nie łóżku .
Ja kupuję mate piankowa i tam będzie ćwiczyć . Wiadomo że na początku będzie płacz i furia , najważniejsze to się nie zniechęcać , położyć na plecki i po czasie od nowa

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 17:07   #3125
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

I kłaść jak ma dobry humor, bo się zrazi szybko

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 18:58   #3126
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Whimix gratuluję

Aga_fe najgorzej u nas jak wieczorem mala robi aferę, a jest pora usypiania starszaka, później w nocy juz rzadziej sie wybudza jak placze, ale sie zdarza.


Malej odpadl tez kikut kilka dni temu, ale juz kladlam wcześniej na brzuszek zwykle najlepszy humor i najdłużej aktywna jest rano i wtedy ja klade, ale jak sie denerwuje to zaraz kończymy cwiczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 02:46   #3127
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Jak znajdziecie patent na tą furię przy usypianiu to poprosze.

Dzidziusia męczy brzuch, nie może zrobić 2 i się męczy. Próbuję termoforek, noszę na leniwca ale efekt średnio.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-01, 04:36   #3128
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Pieluszka tetrowa na brzuszek i ciepłym powietrzem suszarki dmuchać . Można spróbować

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 07:37   #3129
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Justysia ja kupiłam mleko smilk max, jakby nie pasowało to wlasnie kolejne miałam testować capri care

Wrzucam na fb artykuł pana tabletki który może Cię zainteresować o trawieniu niemowląt

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

TZ znalazł magiczny guzik, masuje przy dole brzuszka i mały puszcza baki jak szalony

Ej laski my to chyba na next level na wizażu przeskakujemy? Zuzia jest na świecie, mamy komplet chyba

Już nie poczekalnia a odchowalnia
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 08:14   #3130
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

A jak się przechodzi do odchowalni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 08:29   #3131
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
A jak się przechodzi do odchowalni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba trzeba do administratorów napisać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-01, 09:54   #3132
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Jak znajdziecie patent na tą furię przy usypianiu to poprosze.

Dzidziusia męczy brzuch, nie może zrobić 2 i się męczy. Próbuję termoforek, noszę na leniwca ale efekt średnio.
Wiem, że może nie wpadło Wam w "gust", ale może jednak będziecie chcieli przetestować rurki Windi. Smialam się sama z siebie, bo pisałam tu o nich, a sobie zapomniałam kupić i przyszedł kryzys, a ja nie mam. Jeszcze tego samego dnia zamówiłam, oczywiście były po paru dniach (byliśmy też w aptece, ale nie mieli). I chyba sama myśl przegoniła gazy i jak na razie odkąd leżą już w apteczce jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 10:00   #3133
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Jak znajdziecie patent na tą furię przy usypianiu to poprosze.

Dzidziusia męczy brzuch, nie może zrobić 2 i się męczy. Próbuję termoforek, noszę na leniwca ale efekt średnio.
My mamy espumisan jak juz noszenie i masowanie nie pomaga
Cytat:
Napisane przez Bazille Pokaż wiadomość
Wiem, że może nie wpadło Wam w "gust", ale może jednak będziecie chcieli przetestować rurki Windi. Smialam się sama z siebie, bo pisałam tu o nich, a sobie zapomniałam kupić i przyszedł kryzys, a ja nie mam. Jeszcze tego samego dnia zamówiłam, oczywiście były po paru dniach (byliśmy też w aptece, ale nie mieli). I chyba sama myśl przegoniła gazy i jak na razie odkąd leżą już w apteczce jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te rurki przyznaje ze mnie przerażają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 10:21   #3134
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Kupiłam rurkę jeszcze będąc w ciąży, na razie nie użyliśmy, chyba traktuje to jako środek ostateczny



Czy wszystkie dajecie dzieciom smoczki? Ja się w końcu poddałam i dałam tydzień temu i teraz jak młody ma kryzys 5 tygodnia to wjeżdża coraz częściej ten smoczek
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 10:35   #3135
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Kupiłam rurkę jeszcze będąc w ciąży, na razie nie użyliśmy, chyba traktuje to jako środek ostateczny



Czy wszystkie dajecie dzieciom smoczki? Ja się w końcu poddałam i dałam tydzień temu i teraz jak młody ma kryzys 5 tygodnia to wjeżdża coraz częściej ten smoczek
U mnie mala średnio smoczkowa, tak oo tygodniu próbowałam jej dac i czasem jak nie moze sobie zasnac to wezmie, ale głównie wypluwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 10:38   #3136
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Ja mam rurki w zapasie. Dzisiaj rano małą męczył brzuszek (tak sądzę) więc go masowałam, pouginałam nóżki i przeszło, się jest dzień cycka i bliskości, ci ja odłożę, to znów jest niespokojna. Ja póki co smoczka jej nie dałam, zobaczymy jak długo się uda, ale ona ma dopiero 2 tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 11:11   #3137
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

U mnie smoczek wjechał w 4 czy 5 dni, mlody nie zapałał miłością ale w przypływie histerii i dla odmiany od cycka co 3 minuty to nawet pociumka.

Rurki windi nawet mam, alr to nie wzdeciw czy gazy a zaparcia sa problemem. Termoforek trochę daje radę, popróbuje jeszcze z masażem. Położna zasugerowała zeby sięgnąć po delicol jak będzie b źle.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 12:55   #3138
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez aga_fe Pokaż wiadomość
My mamy espumisan jak juz noszenie i masowanie nie pomaga Te rurki przyznaje ze mnie przerażają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też, do pierwszego razu
Nie używałam ich nadmiernie, ale kilkakrotnie przyniosły dzieciom ulgę, więc teraz bez żadnego ale użyje, jak będzie taka potrzeba. Wiesz, to jest zawsze zabawne, jak różne są zachowania przy pierwszym i kolejnym dziecku. Przy pierwszym "modliłam" się nad czopkiem i wszelkimi nowościami , podać nie podać, kiedy itp, przy drugim odrazu pach i po sprawie. Nie męczy się dziecko i nie zamęczą się mama. Korzyść obustronna. Także trzecie to już w ogóle korzysta i chyba ma najlepiej, bo wszelkie ścieżki już przetarte


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Kupiłam rurkę jeszcze będąc w ciąży, na razie nie użyliśmy, chyba traktuje to jako środek ostateczny



Czy wszystkie dajecie dzieciom smoczki? Ja się w końcu poddałam i dałam tydzień temu i teraz jak młody ma kryzys 5 tygodnia to wjeżdża coraz częściej ten smoczek
Junior dostał smoka w 3 dobie i tak pozostało, nie potrzebowałby może tak dużo, ale po powrocie ze szpitala zaczęło sie: siostra jak tylko widzi, ze braciszek wypluł smoczka to odrazu wciska (co niestety czasem jest problematyczne), a dwa druga sprawa, to w nocy jak tylko zaczyna płakać to ja zaś wciskam, żeby reszty nie wybudził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 14:02   #3139
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Kupiłam rurkę jeszcze będąc w ciąży, na razie nie użyliśmy, chyba traktuje to jako środek ostateczny



Czy wszystkie dajecie dzieciom smoczki? Ja się w końcu poddałam i dałam tydzień temu i teraz jak młody ma kryzys 5 tygodnia to wjeżdża coraz częściej ten smoczek
Ja wpycham od drugiej doby życia , młoda dzisiaj skończyła 2 tygodnie i nie chce smoczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-01, 14:54   #3140
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
U mnie smoczek wjechał w 4 czy 5 dni, mlody nie zapałał miłością ale w przypływie histerii i dla odmiany od cycka co 3 minuty to nawet pociumka.

Rurki windi nawet mam, alr to nie wzdeciw czy gazy a zaparcia sa problemem. Termoforek trochę daje radę, popróbuje jeszcze z masażem. Położna zasugerowała zeby sięgnąć po delicol jak będzie b źle.
Jest jeszcze jedna metoda kiedyś w szpitalu pielęgniarka celowo wspomogla mi Adę - zmierzenie temperatury, ale w pupie. Czasem lekka niedogodność wywołuje parcie.. I idzie jak przeciąg. Śmiać mi się chciało jak w szpitalu położna mierzyła temperature Brianowi, a tu jest standard u bejbików , że w pupę i ledwo co włożyła, a Mały jak z procy wystrzelił w nią dostała za karę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Bazille
Czas edycji: 2021-04-01 o 14:55
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 14:58   #3141
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Z młodym sprawa taka ze smoczek ciumkac lubi i się uspokaja i zasypia nawet jak 10 sekund wcześniej działa się tragedia życiowa niewiadomego pochodzenia, ale mu smok wypada bo a to kichnął a to ziewnal a to otworzył buzie bo akurat baka puszczał i jak wypadnie smok to jest lament TZ robi mu konstrukcje podtrzymującą z pieluszki tetrowej...
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 15:10   #3142
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Ja używam smoczka, na początku się bałam że będzie chciał ciągle a teraz nawet zdarza się że nie chce go, rurek windi też używam super sprawa, ulga od razu ale to tak raz na tydzień jak już widzę że się mega męczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 15:28   #3143
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Justysia ja kupiłam mleko smilk max, jakby nie pasowało to wlasnie kolejne miałam testować capri care

Wrzucam na fb artykuł pana tabletki który może Cię zainteresować o trawieniu niemowląt

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

TZ znalazł magiczny guzik, masuje przy dole brzuszka i mały puszcza baki jak szalony

Ej laski my to chyba na next level na wizażu przeskakujemy? Zuzia jest na świecie, mamy komplet chyba

Już nie poczekalnia a odchowalnia
Dzięki za artykuł, trochę mnie hmmm uspokoił poczekamy chyba ze zmianą i innymi nowościami i może kupimy ewentualnie coś z symetykonem w razie W, bo u nas jakoś tragedia nie ma a szczerze to boje się jej zmieniać mleko tym bardziej że jakoś te tutaj rewelacyjne w składach nie są...
Niech obada dokładnie miejsce i zdradzie sekret

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Kupiłam rurkę jeszcze będąc w ciąży, na razie nie użyliśmy, chyba traktuje to jako środek ostateczny



Czy wszystkie dajecie dzieciom smoczki? Ja się w końcu poddałam i dałam tydzień temu i teraz jak młody ma kryzys 5 tygodnia to wjeżdża coraz częściej ten smoczek
My chyba w 4 dobie daliśmy smoka... I u nas nic nie zaburza, cyca ciągnie, smoczki do butelek ma dwa różne i oba lubi baaaa Mia ma nawet smoczek wyjściowy i smoczek domowy w domu lubi z Avent a na spacerze sprawdza się tylko z Lovi, nie wiem o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

A jeszcze mamy z Mii taką polewkę bo jak czasem od razu dajemy jej mm i na przetrzymanie wchodzi smok to ssie go z takim wkur.wem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 08:16   #3144
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Hej dziewczyny, co tam się u was dzieje? My jedziemy do dziadków, pierwsza długa podróż przed nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 08:37   #3145
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Hej , ja już po rozmowie z lekarzem . Jeszcze dzisiaj i jutro koniec z Izolacją wczoraj się smialam z Tz , że Majka swój pierwszy miesiąc życia spędził na kwarantannie. Urodziła się 18 marca a Koniec kwarantanny 17 kwietnia

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 09:30   #3146
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

U nas bez smoczka, dałam ze trzy razy i wypluwa. Więcej nie daje.
Starsza też bez smokowa.

U nas dziś znowu zimno, a dwa dni takie fajne były.

Dziś chce upiec biszkopty do ciast.
Chleb już rośnie w piekarniku

Moja starsza taką histerię wczoraj mi urządziła, że masakra

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 11:22   #3147
Kiwi_898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 242
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej

Balbin_a gratulacje
Whimxx Zuzia wyskakuj z brzucha, nie stresuj już mamy. Kciukasy za Was
aga fe super, że już jesteście na swoim. Niech się Wam dobrze mieszka
Persefonia ale macie pecha. Zdrówka. Szczęście w nieszczęściu ze większe mieszkanie macie to jakoś przetrwacie zamknięcie. Balkon macie? To Majka spacer może zaliczyć
Kiwi wszystko ok? Jesteście już w domu?
Justysia kobieto Ty się zaraz w depreche wpedzisz. Kp to nie koniec świata. Jesteś najlepsza mama dla swojego dziecka niezależnie jak i czym karmisz. Ja przez głupie położne dałam sobie wmówić ze miałam zle mleko. Rób tak jak Ty czujesz żebyście obie były szczęśliwe.
Bazille dziekuje za pamiec zoltaczka schodzi bardzo po mału, ale schodzi. Kwarantanna się skończyła, ale przedszkole zamknęli przetrwamy i to byleby zdrowie było i żebyśmy tego g...nie złapali. Dobrze, że wiosna to więcej na dworze siedzimy i czas szybciej i miłej upływa. Szkoda tylko starszaka, który z chęcią pobawiłby się z resztą a tu lekcje. To chociaż na przerwach do nas zagląda. A co dobrego u Was?

Tyle tematów, pewnie nie wszystkie pamiętam.
*Pomoc tz przy dziecku....tz małego tylko sam kąpie. Z reszta po co mam go budzić jak kp, a w nocy tylko przewijam jak jest kupa.
* spacery...prawie nie chodze. Tylko w koło komina jakis dluszy spacer w weekend z tz. Poza tym nie barodzo mam siły i czasami mi się słabo robi więc się boję sama z dziećmi.
* przy karmieniu ogladam tv, siedzę w tel lub śpię
* moje dziecko też dużo ulewa niezależnie czy odbije go czy nie. Raz same mleczko a czasami taki twarożek.
* nie wiem ile schudłam, bo waga się popsuła i pokazuje 0 kg. Do spodni z przed ciazy nawet nie podchodzę. Gorzej bo nie mieszcze się w żadna kurtke wiosenna przez rozbudowaną klatę.
* wilczy apetyt nadal trwa. Zwłaszcza jak mam spadki cukru, niestety wjeżdża słodkie.
* święta w domu. Może rodzice nas odwiedza. Jakoś tych świąt nie czuje i nie bardzo mam siły w tym roku szaleć.
* kp to produkcja a nie magazyn, ten tekst jakoś mnie podniósł na duchu w momencie lekkiego kryzysu. Podtrzymuje że kp w glowie polecam położyć się z dzieckiem na cały dzień do łóżka i cycac ile wlezie.
* urlop... robimy drugie podejscie tego co nie udało się rok temu, czyli 2 tyg w górach i może krotki wypad nad morze.


Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Fufka zdrowka
AnnLady gratki za bioderka my się nawet jeszcze nie zapisalismy.
Justysia i Bazille brawa dla Waszych dzieciaczkow i za ich rozwój. Nie mogę sie doczekać świadomego uśmiechu i śmiania w głos. Uwielbiam mam już matę, dzisiaj przyszła, ale jeszcze musi poczekać. Teraz to tylko starszaki by sie bawiły. Wzięłam w końcu kinderkraft.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

aaśka92 zdrówka i dla Was

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

* zdjęć co miesiąc nie robimy, ale pomysł fajny. Widziałam takie zdjęcia u znajomych i są super. Ja nie mam czasu, pewnie przy pierwszym dziecku bym się skusiła. Teraz namawiam tz, żebyśmy przy okazji chrzcin strzelili sobie jakąś sesję plenerowa rodzinna. Nigdy nic takiego nie robiliśmy, nawet do ślubu.
* sucha skóra po porodzie i to bardzo. Zainwestowalam nawet w balsam i nowy żel i sumiennie się od kilku dni smaruje. Ja za to mam problem, ze jeszcze się w nocy mocno poce więc prysznic dwa razy dziennie to i skóra sucha. Za to cera już taka nie gładka jak w ciazy. Już pokazały sie syfy
* czapeczka mamy cienka, a czasami zakładam tylko kaptur bluzy lub pajaca, ale jak jest 20 i nie ma wiatru to nie zakładam. W gondoli jest na prawdę wtedy ciepło.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Dzięki za pamięć, w poniedziałek wyszliśmy do domu z małym ok ale ja dostałam stanu zapalnego od szwów i cały dzień męczyłam się z gorączką. Lekami trochę zbijałam. Na szczescie tego dnia mieliśmy wizytę poloznej, poprzecinala mi szwy i powiedziała jak radzić sobie z tym stanem zapalnym i gorączka przeszla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
Kochane, napisze tylko tak na szybko ze Zuzia zrobiła wczoraj psikusa i od wczoraj od 22:28 dołączam do Was jako dumna mama. Cała akcja od pierwszego skurczu trwała jakieś 6,5-7godz. Napisze więcej za dnia
Gratulacje jeszcze tutaj!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Persefonia, ogromnie współczuję Wam tej rodzinnej kwarantanny. Na szczęście w perspektywie cała wiosna i lato, nadrobicie wspólne spacery. Wysyłam dużo sił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi_898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 14:30   #3148
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

U mnie w dzien jak co dzień. Mlody sie uwiesił cyca i się domaga karmienia co 45-60 min. Mam tego trochę dość...

Kupiłam delicol i triche się te kupy ruszyły. Za to teraz mam dzieciora obsypanego potowkami. Eeeeh
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 15:07   #3149
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Hej

My korzystamy z pogody i cały dzień na dworze z przerwami na jedzenie. W między czasie próbuje posprzątać chatę.
Wczoraj byliśmy u lekarza, bobas w niedzielę skończy 4 tyg a od najniższej wagi przybrał prawie 1300g. Lekarz nie dziwi sie ze ulewa, jak on taki żarłok.

Fufka udanej wizyty u dziadkow
Kiwi super, to rodzinka w komplecie. Dobrze, że położna ulżyla.
Pani Smith współczuję problemow z brzuszkiem. U starszako pomagał espunisan, biogaja i szum i ciepło suszarki. Choć przy kolkach średniego to nic nie pomagalo. Teraz bobasowi pomaga rowerek i kręcenie kółek bioderkami.
Starszakowi jak był maly to też termometrem nie raz ulgę przynosilismy.

Smoczek mamy i my. Jak wracaliśmy ze szpitala i nie było jak się zatrzymac autem to zatyczka poszła w ruch. W kryzysie pomaga, ale jak jest płacz o cyc to tak jak Justysia pisała włącza się wk.... poprzednia trójka bezsmoczkowa jak my żyliśmy bez smonia. Choć on pewnie dałby rade, ale u nas jak u Bazille dzieciaki ze smokiem lecą, zwłaszcza córka, nawet jak bobas nie płacze to jest kneblowany

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 16:37   #3150
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

U mnie pierwsza połowa dnia masakra wiszenie na cycki i wieczny płacz, teraz spacer i śpi już 3 godizny ale widzę że się budzi powoli. Zdążyłam ogarnąć dom i parę rzeczy które miałam zaplanowane szok. Idziecie na święconkę z dziećmi? Czy darujecie sobie a tym roku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-15 20:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.