Czy kobieta zawsze musi być idealna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-21, 20:17   #31
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Czy kobieta zawsze musi być idealna?

Cytat:
Napisane przez ghdds Pokaż wiadomość
ooo świetny pomysł na "podwątek" Czy zawsze jesteście idealnie "zrobione" dla swoich TŻtów (Tżów? dopiero się uczę ) Pełna depilacja, makijaż, fryzura, jak jakiś pryszcz to randka odwołana, katar, grypa a już tym bardziej jakaś grypa jelitowa/zatrucie to dla was 2 tygodnie przerwy w związku?
Jak sie razem mieszka to mozna o tym zapomniec , a ja z moim TZ-em mieszkam praktycznie od poczatku zwiazku (niestety ). Oczywiscie juz wczesniej widział mnie niepomalowana itp. W kazdym razie rzecz w tym ze czasami sie ma zły dzien, wstaje wtedy rano wciskam sie w rozciagniety dres i przewalam sie na kanape, leze i gnije z pilotem ewentualnie z ksiazka w reku. Czasami przychodze po pracy taka skopana, ze ostatnia rzecz na jaka mam ochote to np golenie nog, nakładanie maseczek czy regulacja brwi itp, trudno, przezyje.
Natomiast zgodze sie z Dusia- kobieta nie musi byc idealne, ale powinna o siebie dbac, zreszta nie tylko kobieta ale kazdy człowiek
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:45   #32
ghdds
Raczkowanie
 
Avatar ghdds
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 488
Dot.: Czy kobieta zawsze musi być idealna?

Ja kiedyś miałam taki bardzo ciepły, czerwony, obrzydliwy, jeszcze poklejony klejem po remoncie ortalionowy dres. Spodnie. Jestem z natury zmarzluchem i akurat nie miałam w domu nic w czym byłoby mi ciepło tak jak w nich. Chodziłam przy moim TŻcie z myślą, że przecież już mnie we wszystkim widział i co sie będę przejmować po domu. No i w końcu mi powiedział że wyglądam wyjątkowo aseksualnie i że kupi mi nowe bylebym te wyrzuciła do kosza Od tego czasu staram się przy nim wyglądać choć troszkę kobieco i zamiast zwykłych dresów po domu chodzę np w leginsach, obcisłym golfiku zamiast wielkiej bluzy itp
__________________

ghdds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.