PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko .... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 14:38   #61
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Hihi Etherna no to chyba kazda z nas tak ma ze jak cos narozrabia to pozniej stara sie to wynagrodzic swojemu Tz-cikowi A najlepiej jedzonkiem
Ooo kochana zdradzaj nam tu sekrecik na fryteczki Ja uwieeeelbiam frytki!!! Ohh moglabym jesc codziennie
Hehe noo ladnie unikasz fast food-ow i bywasz tam raz,dwa razy w tyg??? No niezle hihihi
Ja tez unikam,i jak jestem tam raz w miesiacu to jest dobrze
Uwielbiam McChicken-a....poprostu cud,miod i orzeszki )
Anusia hehe tylko Ciebie brakowalo do tej smietanki hihihi
O Ty cwaniaro noo niezle,mamusia zrobila a Ty sie zajadasz,takiej to dobrze
Ja tez tak chce !!!!
__________________
''Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''.

Zbigniew Wodecki-"Lubie wracac..."
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:45   #62
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

A ja nie mam tak rozwiniętych kulinariów jeszcze ażeby bigosiki robić i takie inne cudeńka... Mam apre rzeczy opanowanych narazie hehe:P
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:49   #63
etherna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małapolska ;)
Wiadomości: 153
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Hihi Etherna no to chyba kazda z nas tak ma ze jak cos narozrabia to pozniej stara sie to wynagrodzic swojemu Tz-cikowi A najlepiej jedzonkiem
Ooo kochana zdradzaj nam tu sekrecik na fryteczki Ja uwieeeelbiam frytki!!! Ohh moglabym jesc codziennie
Hehe noo ladnie unikasz fast food-ow i bywasz tam raz,dwa razy w tyg??? No niezle hihihi
Ja tez unikam,i jak jestem tam raz w miesiacu to jest dobrze
Uwielbiam McChicken-a....poprostu cud,miod i orzeszki )
Anusia hehe tylko Ciebie brakowalo do tej smietanki hihihi
O Ty cwaniaro noo niezle,mamusia zrobila a Ty sie zajadasz,takiej to dobrze
Ja tez tak chce !!!!
Podam WAM jak się robi frytki z serem(w raz z knajpowym fachowym przepisem na frytki): 1. obierasz ziemniaki 2. kroisz na paseczki czyli na frytki 3. wrzucasz do osolonej wody 4. trzymasz na gazie do momentu zagotowania 5. niech minutkę się pogotują 6. wyłącz potem gaz i odcedzasz frytyna druszlaku (lub cedzaku jak tam kto w danym miejscu PL zwie) i czekasz jak wystygną (czyli jak juz będę zimne) 7. następnie smażysz w głębokim oleju na złoto -takie przygotowanie frytek gwarantuje, ze że w środku bedą mięciutkie a na zewnątrz będą chrupką skórkę miały 8 następnie wrzucasz upieczone na talerz i warstwy przekładasz startym żółtym serem(np.oczko lub gołda) 9. podajesz z ketchupem lub sosem tabasco wg uznania smacznego zaznaczam ze jeśli już jemy fast-foody to zazwyczaj mojej roboty! żadne tam donaldsy i inne badziewie zreszta dobrze napisałam że unikam bo jeden fast food w tygodniu lub jeden na dwa tygodnie to wychodzi od 2-4 dan fast food miesięcznie
__________________
They say the child chooses the parent before they are conceived... "God gave me lists of mother's names and pictures of them too. I looked and looked they all looked the same and then I saw you."
etherna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:55   #64
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Melduję się
Ja sobie na razie tylko poczytam,bo jakoś tak ....dziwnie mi jest jak wchodzę na wizaż.
Miłego dnia wszystkim,a ja idę zalec na chwilę bo właśnie mój synek usnął po przedszkolu.
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:08   #65
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Etherna dzieki wielkie za przepisik Nio to w sobote bede robic testowanko fryteczek Oby sie udalo W sumie nie jest to trudne Jedyne co jest inaczej niz w normalnych frytach to te gotowanie Napewno sa pyszne
Aaa Ty sama robisz te Fast foody noo niezle normalnie zdolniacha z Ciebie
Sensuel kochniutka Nareszcie Ale fajowo ze sie pokazalas
Rozumiem Slonko co do uczuc na wizazu,ale mam nadzieje ze to minie i tutaj uda nam sie stworzyc to co bylo na tamtym watku
Milutkiego popoludnia
__________________
''Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''.

Zbigniew Wodecki-"Lubie wracac..."
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:33   #66
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez kasina87 Pokaż wiadomość
Kiciu dziękuje bardzo. W pracy ok gdyby nie księgowa która non stop mi opowiada o swojej córce. Słuchajcie jak nadopiekuńcza mama może zrobić z dziecka kaleke:
Dziewczyna ma 18 lat, gdy miała 3 lata miała wypadek samochodowy i coś jej się w nóżke zrobiło. Ok jest to tragedia szczególnie w takim młodym wieku. Ale od tego czasu księgowa ja trakuje jak inwalide!!! Zrobiła z dziecka kaleke życiowego. Wszystko za nia robi, wszytsko załatwia. Ok można to wytłumaczyc. Ale dziewczyna chodziła do jakiejś zawodówki gastronomicznej i jak sama nazwa wskazuje tam sie gotuje. A ona dzwoni do córki i mówi Aguś wstaw ziemniaki, i posól je 1 łóżeczke ale płaska łyżeczke, albo wogóle nie sól bo przesolisz. Ale to jeszcze nic usłyszałam jej rozmowe telefoniczną brzmiała : Agnieszka co zimno Ci? To zamnkij okno!!! Ku..wa jakby dziewucha 18 letnia nie mogła wpaść na to!!!!! Już mam dość tego ciągłego biadolenia jej!!!! Dziewczyna skończyła skzołe oczywiście egzaminu zawodowego nie zdała, i dziewczyna siedzi w domu, nawet boi sie do sklepu osiedlowego iśc po ziemniaki!!!!! TO JEST CHORA!!! Ja nadopikujńcza mamusią nie bede napewno. Cholera kaleke wychować na własne życzenie.
Często to rodzice robią z dzieci niezdary życiowe, które są strasznie uzależnione od mamusi. Nie potrafią samodzielnie podjąć decyzji i tak jak piszesz wyjść z domu by kupić zakupy. Mam nadzieję, że nie będę taką matką, a nawet jeśli będę miała dziecko mniej sprawne to będę się starała by nie był uzależniony od innych osób. Nie myślcie, że zostawiłabym dziecko - co to to nie! Po prostu starałabym się tak wychować by umiał sobie poradzić w życiu kiedy mnie już nie będzie.

Cytat:
Napisane przez etherna83 Pokaż wiadomość

zgadzam się ten przepis jest najlepszy też tak robię jak mam lenia to na kostce rosołowej bo nie zawsze mam padlinę pod ręką żeby jak na rosół zrobić. tylko ta różnica ze ja wrzucam co na rosół plus pieczarki które musza sie długo gotować. potem gesta śmietana z odrobina mąki, przyprawy i duuuzo pietruszki.

Też taką robię, z tym że ja nie na padlinie tylko na warzywnym rosole (nie daję żadnych kostek rosołowych), a natkę z pietruszki wrzucam już pod koniec


A teraz mogę się i ja zameldować o ile mnie przyjmiecie do siebie Większość mnie zna z innych wątków.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:47   #67
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Ale sobie pospalam tylko ciekawa jestem co ja teraz bede w nocy robila bo pewnie bede miala problem zeby zasnac ale co tam wazne ,ze teraz jestm wypoczeta chyba wezme sie za reszte moich nalesniczkow bo tak patrze na nie i patrze i jestem juz glodna .
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 18:00   #68
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Kurcze chwilkę mnie nie było,a Wy już tyle napisałyście. Kicia no to teraz mamy smietankę hi hi hi. Witaj Pepus i Sensuel. Już co raz więcej Nas tutaj. Etherna witaj my już się znamy. Alexa to co Ty teraz będziesz w nocy robiła??Bo chyba zasnąć nie będziesz mogła. A ja sobie siedze i myśle nad kolacją. Bo nie mam pomysłów co by zjeść.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:08   #69
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Kurcze chwilkę mnie nie było,a Wy już tyle napisałyście. Kicia no to teraz mamy smietankę hi hi hi. Witaj Pepus i Sensuel. Już co raz więcej Nas tutaj. Etherna witaj my już się znamy. Alexa to co Ty teraz będziesz w nocy robiła??Bo chyba zasnąć nie będziesz mogła. A ja sobie siedze i myśle nad kolacją. Bo nie mam pomysłów co by zjeść.
No wlasnie powiem Ci,ze pospalam dosc dlugo a teraz pojadlam i znowu mi sie ziewa mam nadzieje,ze jak moj maz wroci z treningu to pojdziemy gdzies na jakis spacerek bo przespie cale zycie
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:48   #70
olcia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Unhappy Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Witam zagladam tu od paru dni i strasznie mi się podoba. Ja zaliczam się do grupy "przyszłe matki" ale jestem na etapie starań i mam dylemat. Od tygodnia mam potworne mdłości, zaczynają sie w południe i trwają do wieczora, często boli mnie głowa a dzisiaj pojawiły się zawroty głowy. Może zwyczajnie doszukuje się objawów ciąży tymbardziej, że okres miałam 1 września i nie mam innych objawów typu ból piersi czy podbrzusza. Do testów jestem sceptyczna bo poprzednio pokazywały, że nie ma ciąży a lekarz i badanie krwi stwierdziły, że jest fasolka. Niestety nasza radość trwała krótko ponieważ kilka dni później byliśmy zmowu we dwoje.
olcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:54   #71
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez olcia26 Pokaż wiadomość
Witam zagladam tu od paru dni i strasznie mi się podoba. Ja zaliczam się do grupy "przyszłe matki" ale jestem na etapie starań i mam dylemat. Od tygodnia mam potworne mdłości, zaczynają sie w południe i trwają do wieczora, często boli mnie głowa a dzisiaj pojawiły się zawroty głowy. Może zwyczajnie doszukuje się objawów ciąży tymbardziej, że okres miałam 1 września i nie mam innych objawów typu ból piersi czy podbrzusza. Do testów jestem sceptyczna bo poprzednio pokazywały, że nie ma ciąży a lekarz i badanie krwi stwierdziły, że jest fasolka. Niestety nasza radość trwała krótko ponieważ kilka dni później byliśmy zmowu we dwoje.
Nie jestem tutaj prowadzaca ale chcialam Cie przywitac,smutne to co piszesz ale nie mozesz byc zlej mysli,tym razem na pewno sie uda i bedzie dobrze ja kilka miesiecy temu tez zrobilam kilka testo i wyszly pozytywne a po jakos 2 tygodniach dostalam @ i tez bylam podlamana ale staralam sie dalej a jak moge wiedziec to kiedy masz dostac @ moze to juz sa wczesne objawy czego Ci zycze z calego serca musi byc przeciez w koncu dobrze
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 19:03   #72
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Witaj Olcia w Naszym gronie. Oj kochana następnym razem na pewno będzie dobrze. Musisz być dobrej myśli,trzymam kciuki i przesyłam pozytywne fluidki od mojej kruszynki
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:45   #73
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Ooo Pepus kochana witaski
No tak to fakt to rodzice robia ze swoich dzieci kaleki,we wszystkim je wyreczajac i na wszystko pozwalajac!!!
Rozumiem kochana o co Ci chodzi z wychowaniem Twojego dziecka
Moja mama zawsze mi powtarzala ze musi mnie tak wychowac ze w razie gdyby jej zabraklo zebym sobie poradzila
I sie Jej udalo Tez chcialabym byc taka mamusia jaka byla moja mamcia
Alexa Ty spioszku hihi Nie dosc ze wyspana to jeszcze najedzona,noo takiej to dobrze A do tego jeszcze ma byc spacerek hihi
Ja to sie najadlam tymi nalesnikami tak strasznie ze ladwo siedze A co najlepsze nalesniki z dzemem zagryzalam bulka z pasztetem normalnie tragedia ale co zrobic jak zbliza sie wielkimi krokami @ i nachodza mnie smaki
Hihi noo Anusia to Ty nie wiedzialas :P tutaj sama smietanka towarzyska siedzi hihihi
A im nas wiecej tym lepiej kochane
Witaj Olciu Swietnie ze do nas dolaczylas
Ohh nie zazdroszcze przezyc,ale trzymam kciuki zeby szybciutko sie udalo i zebyscie juz niedlugo byli w trojeczke no albo czworeczke
Hmm Olciu spytam tak jak Alexa kiedy powinnas miec @???
Objawy calkiem prawdopodobne...ale lepiej poczekac i sie upewnic
W kazdym badz razie trzymam mocno zeby szybciutko sie udalo !!!
Nioo i zapraszam czesciej na nasz watek

Milutkiego wieczorku kochane
__________________
''Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''.

Zbigniew Wodecki-"Lubie wracac..."
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:53   #74
olcia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Dzięki za wsparcie dziewczyny! Z @ jest u mnie różnie od 28 - 38 dni. Zastanawiałam się nad testami na owulacje bo obliczenie dni płodnych jest niemozliwe ale zrezygnowałam, nie chce wprowadzać zamieszania do naszej sypialni bo jest nam fajnie . Poza tym pewnie trochę świruje bo dopiero drugi cykl próbujemy ale taka już jestem - zawsze się martwie
olcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:54   #75
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Sensuel fajowo Cię widzieć
Olcia miło poznać Trzymam kciuki za dzidzię

A ja nie miałam prądu:P i spałam tak jak Ty Alexa i teraz nadal jestem spiąca więc nie mam dylematu co będę w nocy robiła
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:02   #76
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Ooo Pepus kochana witaski
No tak to fakt to rodzice robia ze swoich dzieci kaleki,we wszystkim je wyreczajac i na wszystko pozwalajac!!!
Rozumiem kochana o co Ci chodzi z wychowaniem Twojego dziecka
Moja mama zawsze mi powtarzala ze musi mnie tak wychowac ze w razie gdyby jej zabraklo zebym sobie poradzila
I sie Jej udalo Tez chcialabym byc taka mamusia jaka byla moja mamcia
Alexa Ty spioszku hihi Nie dosc ze wyspana to jeszcze najedzona,noo takiej to dobrze A do tego jeszcze ma byc spacerek hihi
Ja to sie najadlam tymi nalesnikami tak strasznie ze ladwo siedze A co najlepsze nalesniki z dzemem zagryzalam bulka z pasztetem normalnie tragedia ale co zrobic jak zbliza sie wielkimi krokami @ i nachodza mnie smaki
Hihi noo Anusia to Ty nie wiedzialas :P tutaj sama smietanka towarzyska siedzi hihihi
A im nas wiecej tym lepiej kochane
Witaj Olciu Swietnie ze do nas dolaczylas
Ohh nie zazdroszcze przezyc,ale trzymam kciuki zeby szybciutko sie udalo i zebyscie juz niedlugo byli w trojeczke no albo czworeczke
Hmm Olciu spytam tak jak Alexa kiedy powinnas miec @???
Objawy calkiem prawdopodobne...ale lepiej poczekac i sie upewnic
W kazdym badz razie trzymam mocno zeby szybciutko sie udalo !!!
Nioo i zapraszam czesciej na nasz watek

Milutkiego wieczorku kochane
Nic juz nie mow o tych nalesnikach nie bylo chetnych to sama zjadlam doprawillam tostami i teraz nie moge wstac pisze na lezaco

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Sensuel fajowo Cię widzieć
Olcia miło poznać Trzymam kciuki za dzidzię

A ja nie miałam prądu:P i spałam tak jak Ty Alexa i teraz nadal jestem spiąca więc nie mam dylematu co będę w nocy robiła
Ja tam czasem lubie poobiednia drzemke i chyba tez usne bez problemu tylko jeszcze z psiakiem musze wyjsc ale przyda sie spacerek prezd snem a raczej na lepszy sen

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez olcia26 Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie dziewczyny! Z @ jest u mnie różnie od 28 - 38 dni. Zastanawiałam się nad testami na owulacje bo obliczenie dni płodnych jest niemozliwe ale zrezygnowałam, nie chce wprowadzać zamieszania do naszej sypialni bo jest nam fajnie . Poza tym pewnie trochę świruje bo dopiero drugi cykl próbujemy ale taka już jestem - zawsze się martwie
Kochaniutka kazda znas swirowala,swiruje albo swirowac bedzie to niestety normalne jak sie pragnie dzidzi ja trzymam za Ciebie i wierze ,ze sie uda i to szybciutko
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:04   #77
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

i ja sie zglaszam dotarlam

KICIA dziekuje i......oj kochanie jeszcze raz re zle i brzydkie mysli a bedzie lanie i patrzenie czy zyjesz

ANUSIA widac,ze mamy ten sam tydzien bo ja tez w wekend gotowalam bigos tak mi sie chcialonawet zrobilam wiecej i zamrozilam

ZEBERKA I PEPUS takze dotarly

witam wszystkie kobitki

a u mnie dzis znowu cos nie tak.mialam brunatna wydzieline na wkladce(brazowa i dwa skrzepy).martwi mnie to bo wiem,ze to nie dobrze.
we wtorek znowu ide do szpitala na usg i badania dzidzi.
a moze tak sie stalobo dzis sie wkur....am na szefowa,az sie poryczalam i moze za bardzo sie przejelam


na szczescie jeszcze dwa dni i wolne.w poniedzialeek do pracy i wtorek wolne i zobacze mojego bobika znowutrzymajcie kciuki aby bylo wszystko dobrze
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:08   #78
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Agnieszka to ja trzymam kciukasy żeby było dobrze, a Ty w tym momencie znowu-zero pracy, leżenie. Naprawdę jak palmienie ejst i nei wiadomo co się dzieje to nawet nie ma stania przy garach Tryzmaj się i uważaj na siebie i maleństwo ja jestem dobrej myśli
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:43   #79
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

ZEBERKO dziekuje,oj faktycznie chyba za mocno pedze.ale ja jak nie dzialam i nic nie robie to czuje sie hmmm dziwnie

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

suwaczek mi sie spoznia o dwa dni
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 20:44   #80
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Agnieszka ja wiem i rozumiem, ale niestety w teh sytuacji musisz koniecznie wrzucić na luz i stać się leniem totalnym
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 21:28   #81
olcia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Agnieszka popieram dziewczyny -powinnaś się oszczędzać i uważać na maleństwo. Jeżeli chodzi o szfostwo to ja mam szczęście bo trafiłam na fantastycznych ludzi. Szefowa nas dopinguje do starań o fasolke

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Edytowane przez olcia26
Czas edycji: 2009-09-16 o 21:29
olcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 22:03   #82
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Ja juz po spacerku i oczywiscie tak sie nalazilam i tak mnie moj maly przyjaciel wyciagal,ze az mnie boli brzucho teraz mam wszystko w nosie i sie klade i nic nie robie
AGNIESZKA09 ja bym pedzila na usg chociaz do szpitala niech sprawdza co tam w Twoim brzusio sie wyprawia,moze nie jest to nic niebezpiecznego bo to nie jest kolor swiezej krwi ale dobrze by bylo zeby lekarz zajrzal na pewno jest wszystko ok tylko powinnas sobie troszke polezec jak masz wolne a co Wam tez sie cos nalezy

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
ZEBERKO dziekuje,oj faktycznie chyba za mocno pedze.ale ja jak nie dzialam i nic nie robie to czuje sie hmmm dziwnie

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

suwaczek mi sie spoznia o dwa dni
https://mamotoja.pl/ciaza_i_porod_zd...ykul,1809.html

tutaj cos znalazlam dla Ciebie moim zdaniem Ty zaliczasz sie do odpowiedzi b takze raczej nie zamartwiaj sie na zapas ale w razie co poinformuj lekarza mloda,silna kobieta urodzi za pare miesiecy zdrowiutkie dzieciatko,uszy do gory
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 22:12   #83
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Etherna dzieki wielkie za przepisik Nio to w sobote bede robic testowanko fryteczek Oby sie udalo W sumie nie jest to trudne Jedyne co jest inaczej niz w normalnych frytach to te gotowanie Napewno sa pyszne
Aaa Ty sama robisz te Fast foody noo niezle normalnie zdolniacha z Ciebie
Sensuel kochniutka Nareszcie Ale fajowo ze sie pokazalas
Rozumiem Slonko co do uczuc na wizazu,ale mam nadzieje ze to minie i tutaj uda nam sie stworzyc to co bylo na tamtym watku
Milutkiego popoludnia

No mam taką nadzieję
Dobrej nocki kobitki
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 22:17   #84
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
No mam taką nadzieję
Dobrej nocki kobitki
Dobrej nocki
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:13   #85
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

czesc dziewczynki chyba jestem pierwsza

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

ALEXA dziekuje Ci za wiadomosci w poniedzialek bylam na usg w szpitalu,bylam tez w piatek.nic nie stwierdzili nie niepokojacego.z dzidzia wszystko dobrze.ja jedynie mam torbiel z woda kolo prawego jajnika.mam sie tym na razie nie przejmowac.
we wtorek ide znowu takze modlcie sie aby bylo wszystko dobrze.bedziemy badani i oby wszystkie wyniki byly jak najlepsze.


ANUSIA jak dobrze,ze Ty jestes juz po badaniach i wszystko jest dobrze
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:16   #86
etherna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małapolska ;)
Wiadomości: 153
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Haj Agnieszka-ja druga

co do Olci to wydaje mi sie że jej mdłości popołudniu to raczej chyba nie to....w ciąży są raczej rano...tak koło 8.... na ale mogę sie mylic
__________________
They say the child chooses the parent before they are conceived... "God gave me lists of mother's names and pictures of them too. I looked and looked they all looked the same and then I saw you."
etherna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:32   #87
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

czesc ETHERNA oj tylko my od rana buszujemy a gdzie kobitki sie podzialy.chyba noc bylaupojna i dosypiaja teraz
ETHERNA oj raczej sie mylisz z tymi mdlosciami,ja jestem zywym dowodemmdlosci mialam po poludniu i wieczoremale wieczorem to mialam najwieksze
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:49   #88
paprotka86
Wtajemniczenie
 
Avatar paprotka86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2 479
GG do paprotka86
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez olcia26 Pokaż wiadomość
Witam zagladam tu od paru dni i strasznie mi się podoba. Ja zaliczam się do grupy "przyszłe matki" ale jestem na etapie starań i mam dylemat. Od tygodnia mam potworne mdłości, zaczynają sie w południe i trwają do wieczora, często boli mnie głowa a dzisiaj pojawiły się zawroty głowy. Może zwyczajnie doszukuje się objawów ciąży tymbardziej, że okres miałam 1 września i nie mam innych objawów typu ból piersi czy podbrzusza. Do testów jestem sceptyczna bo poprzednio pokazywały, że nie ma ciąży a lekarz i badanie krwi stwierdziły, że jest fasolka. Niestety nasza radość trwała krótko ponieważ kilka dni później byliśmy zmowu we dwoje.
widzisz i własnie tak to jest ze jak ktos baardzo pragnie to własnie zdarzaja sie takie sytuacje... nie wiem jak bym sobie poradziła gdyby mnie cos takiego spotkało ważne że sie nie załamałaś
Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
i ja sie zglaszam dotarlam

KICIA dziekuje i......oj kochanie jeszcze raz re zle i brzydkie mysli a bedzie lanie i patrzenie czy zyjesz

ANUSIA widac,ze mamy ten sam tydzien bo ja tez w wekend gotowalam bigos tak mi sie chcialonawet zrobilam wiecej i zamrozilam

ZEBERKA I PEPUS takze dotarly

witam wszystkie kobitki

a u mnie dzis znowu cos nie tak.mialam brunatna wydzieline na wkladce(brazowa i dwa skrzepy).martwi mnie to bo wiem,ze to nie dobrze.
we wtorek znowu ide do szpitala na usg i badania dzidzi.
a moze tak sie stalobo dzis sie wkur....am na szefowa,az sie poryczalam i moze za bardzo sie przejelam

na szczescie jeszcze dwa dni i wolne.w poniedzialeek do pracy i wtorek wolne i zobacze mojego bobika znowutrzymajcie kciuki aby bylo wszystko dobrze

a ty agnieszka sie nie przejjmuj bo tym jszcze bardziesz szkodzisz dzidzusiowi,,... wiem ze to łatwo mówic bo jestem nerwus i ciężko mi sie opanować powodzenia

Edytowane przez paprotka86
Czas edycji: 2009-09-17 o 07:53
paprotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:04   #89
etherna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małapolska ;)
Wiadomości: 153
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
czesc ETHERNA oj tylko my od rana buszujemy a gdzie kobitki sie podzialy.chyba noc bylaupojna i dosypiaja teraz
ETHERNA oj raczej sie mylisz z tymi mdlosciami,ja jestem zywym dowodemmdlosci mialam po poludniu i wieczoremale wieczorem to mialam najwieksze

Agniesiu nie wiedziałam ze tak być może ja na razie mam tylko wiedze ksiązkowa bo o dzidziusia pierwszego w zyciu sie staram....
od jutra drugi cykl staran w sumie dopiero
__________________
They say the child chooses the parent before they are conceived... "God gave me lists of mother's names and pictures of them too. I looked and looked they all looked the same and then I saw you."
etherna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:25   #90
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZLE MATKI,ZONY I KOCHANKI rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko ....

Dzień dobry dziewuszki

Dzisiaj jak zwykle do szkoły a nie chce mi się tak jak nigdy .Muszę przed wyjściem jeszcze ziemniaki obrać i zadanie domowe zrobić
Jutro idę do położnej i mam lekkiego nerwa,bo od jakiegoś czasu w głowie mi lata myśl,że dzidzi coś jest .Albo ona jest takaś baaaardzo spokojna albo nie wiem co.Z synkiem czułam ruchy bardzo często i wyraźnie od 16tc.A teraz....prawie 18tc a ja raz na długi czas coś tam może poczuję,albo mi się wydaje.
Także o niczym innym nie myślę tylko czy serduszka tam bije jeszcze .Schizy fajne mam co ?
Oj zebra by mi się przydała na pocieszenie .

Uciekam już....do usłyszonka
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.