jasne odrosty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 11:01   #1
shimizu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11

jasne odrosty?


drogie Wizażanki, szukam pomocy. farbuję włosy na ciemno (naturalnie mam jasne włosy) i niestety moim koszmarem są ODROSTY. widać je już po tygodniu, włosy rosną mi bardzo szybko. po dwóch tygodniach od farbowania mam ok. 2-3cm odrosty, wygląda to ŹLE, jakbym zaczynała łysieć :/ zmiana koloru raczej nie wchodzi w grę, bo przy mojej porcelanowej skórze wszystkie jasne odcienie odpadają, a miałam już różne kolory na głowie i wszystkie oprócz obecnego wyglądały beznadziejnie. co zrobić żeby odrosty nie były tak widoczne? czy jest jakiś preparat czy odżywka do włosów, cokolwiek co by ukrywało odrosty? pomocy
shimizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 13:09   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: jasne odrosty?

Cytat:
Napisane przez shimizu Pokaż wiadomość
drogie Wizażanki, szukam pomocy. farbuję włosy na ciemno (naturalnie mam jasne włosy) i niestety moim koszmarem są ODROSTY. widać je już po tygodniu, włosy rosną mi bardzo szybko. po dwóch tygodniach od farbowania mam ok. 2-3cm odrosty, wygląda to ŹLE, jakbym zaczynała łysieć :/ zmiana koloru raczej nie wchodzi w grę, bo przy mojej porcelanowej skórze wszystkie jasne odcienie odpadają, a miałam już różne kolory na głowie i wszystkie oprócz obecnego wyglądały beznadziejnie. co zrobić żeby odrosty nie były tak widoczne? czy jest jakiś preparat czy odżywka do włosów, cokolwiek co by ukrywało odrosty? pomocy
Jeśli masz porcelanową cerę ( nie bez powodu Twoje naturalne włosy to blond) to może rudy?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 13:21   #3
shimizu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Dot.: jasne odrosty?

niestety, miałam rude rok temu, ale wytrzymałam z półtora miesiąca z nimi, bo wyglądałam dziwnie. a odrosty i tak było widać zaraz. nawet nie wiem jak opisać swój kolor włosów, bo to takie coś pomiędzy... popilato-szarym blondem, a takim popielatym brązem. dla mnie to jest prawie szary kolor :/ poza tym nie moge rozjaśniać zbytnio włosów, są cienkie i delikatne i po rozjaśnianiu są straszne po prostu.

Edytowane przez shimizu
Czas edycji: 2009-10-28 o 13:24
shimizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 14:09   #4
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: jasne odrosty?

balejage troche kamufluje odrosty..ale zawsze bedzie je widać bo stety/niestety włosy rosną.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 19:06   #5
shimizu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Dot.: jasne odrosty?

niestety balejage u mnie też odpada, i to już nawet mi każda fryzjerka do tej pory mówiła. chciałabym zatrzymać obecny kolor włosów (ciemny brąz) i dlatego szukam czegoś co by pomogło ukrywać odrosty. farbuję włosy co 4 tygodnie, ale odrosty się pojawiają już po tygodniu. słyszałam o tych odżywkach chi shine & tone, ale to drogie jest i nie wiem czy to jest w ogóle warte swojej ceny. kiedyś po prostu pomiędzy farbowaniami używałam jeszcze szamponetek, ale na dłuższą metę, to jest męczące i nie zdaje egzaminu ;/
shimizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 22:14   #6
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: jasne odrosty?

Cytat:
Napisane przez shimizu Pokaż wiadomość
niestety balejage u mnie też odpada, i to już nawet mi każda fryzjerka do tej pory mówiła. chciałabym zatrzymać obecny kolor włosów (ciemny brąz) i dlatego szukam czegoś co by pomogło ukrywać odrosty. farbuję włosy co 4 tygodnie, ale odrosty się pojawiają już po tygodniu. słyszałam o tych odżywkach chi shine & tone, ale to drogie jest i nie wiem czy to jest w ogóle warte swojej ceny. kiedyś po prostu pomiędzy farbowaniami używałam jeszcze szamponetek, ale na dłuższą metę, to jest męczące i nie zdaje egzaminu ;/
no coz to sobie zakladaj czapki albo husty. odrosty normalna rzecz i uwierz ze nikt tak bardzo na to nie zwraca uwagi.

a podobno odrosty sa modne wiec sie nie przejmuj hehe
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 09:52   #7
shimizu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Dot.: jasne odrosty?

niby modne, ale gorzej jak słyszę "łysiejesz..?" ;P
shimizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 12:29   #8
Sensey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: jasne odrosty?

Szykuję się na ten sam problem. I według mnie najlepszą radą dla Cb było by po prostu zafarbowanie odrostów. Kup Sb taką farbę którą można parę razy użyć. (Chodzi mi o to że możesz przechować jakoś resztki tej farby)

Pozdrawiam, Sara
Sensey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.