Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-12-08, 07:39   #4831
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Hej, hej, a leci jakoś

Od stycznia do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 10:05   #4832
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja wróciłam do pracy od 1 grudnia i już siedzę na L4 na młodego Przez półtora miesiąca żłobka kiedy siedziałam w domu był zdrowy, rozchorował się jak poszłam do pracy

W zasadzie ma tylko katar, ale intensywny, więc siedzimy w domu...

Ile kup dziennie robią wasze smyki? W żłobku mi zwrócono uwagę, że mój robi często i zbyt luźne, nie wiem czy się martwić.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 11:17   #4833
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja wróciłam do pracy od 1 grudnia i już siedzę na L4 na młodego Przez półtora miesiąca żłobka kiedy siedziałam w domu był zdrowy, rozchorował się jak poszłam do pracy

W zasadzie ma tylko katar, ale intensywny, więc siedzimy w domu...

Ile kup dziennie robią wasze smyki? W żłobku mi zwrócono uwagę, że mój robi często i zbyt luźne, nie wiem czy się martwić.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
moj ma katar co tydzien
od 3 tyg taka maruda ze szkoda gadac. ostatnie dwa tyg budzi sie 1-2 rano i gotowy do zabawy. nic ni epomahga. spiewanie bujanie wozek no nic, musi ktos wstac i isc sie z nim bawic bo wrzeszczy w nieboglosy az sie boje ze sasiedzi pomysla ze go bijemy czy glodzimy. Ida mu trzy czworki naraz, moze temu.

Co do kup to byl czas niedawno ze byly z 3-4 i tez os jakiegos miesiaca wlasnie luzo luzniejsze podejrzewalam mleko krowie ale odstawilismy i zero poprawy wiec juz nie wiem czy poprostu tak ma czy cos mu szkodzi. Teraz robi 1-2 dziennie ale nadrabia objetoscia
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 11:32   #4834
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mój z katarem wcześniej też chodził, ale nie lało się wtedy jak z kranu, tak jak teraz. Aż miał zapalenie krtani, bo mu katar do gardła spływał. Ale zachowuje się jak zdrowe dziecko, pełen energii. Mam problem go zatrzymać w domu, bo on chce do żłobka

Łączyłam tę kupową sprawę z czwórkami właśnie, bo też mu wszystkie na raz szły, ale już wyszły, a w pieluszce bez zmian. 3 dziennie robi i faktycznie parę razy sama się zastanawiałam, czy nie za luźne. I kurcze też obstawiamy mleko, kupiliśmy dziś takie bez laktozy, w nocy dajemy mu bardziej rozcieńczone, bo nadal ponad pół litra wtedy wypija. Kurcze chciałabym, żeby to było to, bo innego pomysłu nie mam

Masakra z tymi pobudkami w nocy. Nie jesteś pierwszą osobą, która ma taki problem i powoli zaczynam się bać

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 12:15   #4835
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mój z katarem wcześniej też chodził, ale nie lało się wtedy jak z kranu, tak jak teraz. Aż miał zapalenie krtani, bo mu katar do gardła spływał. Ale zachowuje się jak zdrowe dziecko, pełen energii. Mam problem go zatrzymać w domu, bo on chce do żłobka

Łączyłam tę kupową sprawę z czwórkami właśnie, bo też mu wszystkie na raz szły, ale już wyszły, a w pieluszce bez zmian. 3 dziennie robi i faktycznie parę razy sama się zastanawiałam, czy nie za luźne. I kurcze też obstawiamy mleko, kupiliśmy dziś takie bez laktozy, w nocy dajemy mu bardziej rozcieńczone, bo nadal ponad pół litra wtedy wypija. Kurcze chciałabym, żeby to było to, bo innego pomysłu nie mam

Masakra z tymi pobudkami w nocy. Nie jesteś pierwszą osobą, która ma taki problem i powoli zaczynam się bać

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Pierwsze pare nocy stawalam za rzesach zeby go uspic, i niekiedy zajelo mi to 3-4 godziny. noszenia, bujania w wozku itp ( a na drzemke czy do spania my NIGDY nie bujamy) teraz sie poddalismy. zabezpieczylismy salon, biore zapasowa kolderke i kimam na podlodze a on sie bawi. az padnie. i tak potem spimy do rana
moj mleko owsiane uwielbia bardziej niz krowie no ale w nocy ma normalnie sztuczne mleko, z tym ze on budzi sie raz na butle czasem wcale. juz byl taki okres gdzie z 3 tyg przesypial cale noce ale tak jak mowie jakos miesiac temu sie cos zepsulo w dziecku
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 13:39   #4836
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

O masakra Oby mój mi czegoś podobnego oszczędził...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 18:44   #4837
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Co do kup to zarówno liczba jak i konsystencja ostatnio taka jak u Was Viva.

U nas z kolei dwie czy trzy ostatnie noce to dużo jekoplaczkow przez sen.. Trochę myślę, że zęby, bo jednocześnie nie chce ich myć ostatnio, a to często u nas szło w parze. Zajrzeć do buzi u nas ciężkie jest..
Ewentualnie odreagowuje żłobek, no ale nie wiem.. Wolę chodzić na L4 na Julkę i dostawać kasę niż tak jak teraz siedziałam i nic

A dziś taki pochmurny poranek był, że po odstawieniu Julki, zjadłam śniadanie i wróciłam do łóżka hahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-08, 19:37   #4838
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas mały dobrze się trzyma najpierw niania była przeziębiona potem ja mega chora ale nic nie złapał na szczęście. Mały zrobił się mega fajny i kumaty i praktycznie bezproblemowy całymi dniami biega bawi się skacze tańczy. Zjada ogromne ilości jedzenia i na szczęście nie wybrzydza a rosół może jeść codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
U nas mały dobrze się trzyma najpierw niania była przeziębiona potem ja mega chora ale nic nie złapał na szczęście. Mały zrobił się mega fajny i kumaty i praktycznie bezproblemowy całymi dniami biega bawi się skacze tańczy. Zjada ogromne ilości jedzenia i na szczęście nie wybrzydza a rosół może jeść codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jak wychodziły czwórki to noce były starszne cały czas się kręcił i jęczał i miałam zazwyczaj 15 pobudek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
U nas mały dobrze się trzyma najpierw niania była przeziębiona potem ja mega chora ale nic nie złapał na szczęście. Mały zrobił się mega fajny i kumaty i praktycznie bezproblemowy całymi dniami biega bawi się skacze tańczy. Zjada ogromne ilości jedzenia i na szczęście nie wybrzydza a rosół może jeść codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jak wychodziły czwórki to noce były starszne cały czas się kręcił i jęczał i miałam zazwyczaj 15 pobudek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 20:38   #4839
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
A dziś taki pochmurny poranek był, że po odstawieniu Julki, zjadłam śniadanie i wróciłam do łóżka hahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak robiłam, zanim wróciłam do pracy

Mały poszedł spać, dostał trochę mleka bez laktozy, a wcześniej kaszkę. To u nas nowość, bo zwykle kaszka jest na śniadanie. Zobaczymy czy to wpłynie na kupy i ilość mleka w nocy.

O kumatości mojego jakiś czas temu pisałam, musimy już uważać co przy nim mówimy W żłobku tez się uczy, ostatnio ma fazę na kolorowanki. Ale najfajniejsze jest to, że potrafi mi w czymś pomóc Proszę, aby coś mi przyniósł, zaniósł, gdzieś poszedł czy zawołał tatę i robi to
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2020-12-08 o 20:39
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 21:56   #4840
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Aaj, też lubię Julkę pomocnika ostatnio czyste sztućce ze zmywarki mi podawała jeden po drugim a ja odkładałam do szuflady i choć trwało to dłużej niż gdybym zrobiła to sama to o ile fajniej!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 07:21   #4841
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Eh za szybko się cieszyłam że mały nic nie złapał całą noc słychać że mu gwiżdże w nosie i ciężko oddycha. Co polecacie na katar prócz soli i inhalacji ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-09, 08:57   #4842
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

My odciagamy aspiratorem, plus pediatra dała nam krople do nosa. Na noc plaster aromactiv. Plus to co wspomniałaś i chyba więcej się nie da. A, wyczytałam jeszcze, że w rozrzedzeniu kataru pomaga jaglanka z kurkumą, imbirem i cynamonem. Nie wiem czy działa, ale na pewno nie szkodzi

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 13:15   #4843
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
My odciagamy aspiratorem, plus pediatra dała nam krople do nosa. Na noc plaster aromactiv. Plus to co wspomniałaś i chyba więcej się nie da. A, wyczytałam jeszcze, że w rozrzedzeniu kataru pomaga jaglanka z kurkumą, imbirem i cynamonem. Nie wiem czy działa, ale na pewno nie szkodzi

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
A aspirator macie elektryczny czy do odkurzacza ? Bo się zastanawiam nad elektrycznym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-10, 11:00   #4844
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

wiesz co ja mam do odkurzacza i jest ok. w Pl kupilam elektryczny za 150 zl w aptece niby mial byc cichy itp a warczal jak kosiarka i w zyciu dziecko nie dalo sobie odciagnac smarkow tym
a ten do odkurzacza mozna tez uztwac ustami tazke w trasie tez jest ok!

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Eh za szybko się cieszyłam że mały nic nie złapał całą noc słychać że mu gwiżdże w nosie i ciężko oddycha. Co polecacie na katar prócz soli i inhalacji ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Plastry na noc albo takie cos mentolowe do gniazdka. niby masc majerankowa tez pomaga ale jakos nie widzialam efektow a byk usmarowany caly bo to taki gesty zielony glut ta masc wiec jedynie na noc.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
U nas mały dobrze się trzyma najpierw niania była przeziębiona potem ja mega chora ale nic nie złapał na szczęście. Mały zrobił się mega fajny i kumaty i praktycznie bezproblemowy całymi dniami biega bawi się skacze tańczy. Zjada ogromne ilości jedzenia i na szczęście nie wybrzydza a rosół może jeść codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

U nas jak wychodziły czwórki to noce były starszne cały czas się kręcił i jęczał i miałam zazwyczaj 15 pobudek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

U nas jak wychodziły czwórki to noce były starszne cały czas się kręcił i jęczał i miałam zazwyczaj 15 pobudek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas. u nas wlasnie ida te czworki juz z trzy tyg i maly jest w nocy tragiczny albo budzi sie, albo ryczy i jeczy przez sen albo ryczy i koniec spania. mam nadzieje do swiat sie ogarnie z zebami bo jestem Mombie na ta chwile

Moj da sobie palca wlozyc do buzi ale jak daje mu go pogrysc. dopoki sciska dzisla to spoko ale przednie zeby to ma ostre
Ma mega kule z tylu na 3 stronach, i na jednej czuje juz zabek pod skora no ale jeszcze chyba nie przebil sie. licze ze najbardziej boli przebijanie przez kosci a nie samo dziaslo juz :/
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-11, 07:33   #4845
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
A aspirator macie elektryczny czy do odkurzacza ? Bo się zastanawiam nad elektrycznym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do odkurzacza, ale mały źle znosił hałas i ostatecznie ojciec ciągnie smarki

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-14, 14:57   #4846
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

dziewczyny moze to zbieg okolicznosci a moze nie
w sobote zalozylismy malemu bransoletke z bursztynow i aniol nie dziecko! ostatnie dwie noce przespacl 11-12h ciagiem. w dzien jest bardzo grzeczny i zadowolony, bawi sie duzo sam i nie jojczy
kamien z serca mi spadl bo juz mialam wizje ze dostane swira na dluzsza mete
mam nadzieje nie zapesze
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-14, 15:21   #4847
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
dziewczyny moze to zbieg okolicznosci a moze nie
w sobote zalozylismy malemu bransoletke z bursztynow i aniol nie dziecko! ostatnie dwie noce przespacl 11-12h ciagiem. w dzien jest bardzo grzeczny i zadowolony, bawi sie duzo sam i nie jojczy
kamien z serca mi spadl bo juz mialam wizje ze dostane swira na dluzsza mete
mam nadzieje nie zapesze
Eee... Nie wiem co napisać
To znaczy wierzę, że tak się stało i cieszę się, że zmiana na plus

Ja się natomiast zastanawiam czym wyleczyć odparzenia na pupie po tych jego kupach, aż żal patrzeć

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-14, 16:41   #4848
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mąka ziemniaczana nie pomaga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-14, 18:37   #4849
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mąka, linomag, sudocrem, rumianek... Aktualnie biega po salonie z gołą pupą. Nic nie pomaga...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-14, 20:31   #4850
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Hmm ciężki zawodnik z tej pupy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-14, 20:37   #4851
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Eee... Nie wiem co napisać
To znaczy wierzę, że tak się stało i cieszę się, że zmiana na plus

Ja się natomiast zastanawiam czym wyleczyć odparzenia na pupie po tych jego kupach, aż żal patrzeć

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
U nas tormentiol przy silnych odparzeniach pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-14, 21:42   #4852
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
U nas tormentiol przy silnych odparzeniach pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzisz, czytałam o nim jeszcze przed porodem, a potem zapomniałam. Spróbuję, bo niewiele mi już zostało. Dzięki

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-22, 09:36   #4853
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

ja uzywam masci Metanium, nie wiem czy jest w polsce ale jest mega wydajna bo trzeba smarowac bardzo bardzo cienko. smarujemy tylko po kapieli i maly nigdy nie mial nawet czerwonej pupki

edit znalazlam na allegro ale wysylka widze z uk i nie wiem czy teraz dojdzie wogole bo sa granice zamkniete nawet dla paczek. Jesli cos ja ci moge to wyslac, kosztuje ÂŁ3 w tesco u nas (niecale 15zl)
https://allegro.pl/oferta/metanium-n...uct&bi_m=reco&

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Eee... Nie wiem co napisać
To znaczy wierzę, że tak się stało i cieszę się, że zmiana na plus

Ja się natomiast zastanawiam czym wyleczyć odparzenia na pupie po tych jego kupach, aż żal patrzeć

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
ja tez nie wietrze w jakies gusla, i zabobony haha
wczoraj bransoletka zostala w zlobku przez pomysle i wyobraz sobie od 4 do 6 rano fikal skakal i nie bylo opcji na spanie a juz nie mial tak te 2-3 tyg jak mial ta nieszczesna bransoletke z bursztynow

poczytajcie, te ktore maja problemy z zabkowaniem. nie jest to drogie, jest naturnalne i ma bardzo duzo pozytywnych opini
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2020-12-22 o 09:38
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-22, 13:42   #4854
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ale mnie zaintrygowalas Poczytam na pewno, chociażby po to, żeby zaspokoić ciekawość.

Co do maści to jakoś nam się udało wyleczyć pupę, choć do dziś są ślady. Jesteśmy na diecie bezowocowej i chyba jest trochę lepiej. Wygląda na to, że winowajcą jest fruktoza.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-13, 19:17   #4855
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jak tam dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-14, 10:34   #4856
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

w porzadaczku

Mimo ze jestesmy w epicentrum pandemi w Londynie jakos nie odczuwam tego narazie, na szczescie! zlobek otwarty, mlody chodzi 3 x pol dnia. ja pracuje przynajmniej do marca z domu wiec tez mi na reke

Mamy 7 zebow i niecale 11 kg. biegamy skaczemy i uwielbiamy kaluze. Maly jest bardzo pogodny i uwielbia towazystwo i dzieci i doroslych

Oby tak zostalo!
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 09:31   #4857
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Travis, bije pozytywną energią z Twojej wiadomość bardzo się cieszę, lubię takie czytać

U nas też spoko. Nocki się poprawiły. Julka w żłobku fajnie się odnajduje, coraz bardziej się otwiera. Ja od stycznia wróciłam do pracy na 7/8 etatu. Mogę pracować albo z domu, albo co drugi dzień. Na razie co drugi dzień wybieram biuro. Jakoś się wdrożyłam - przyszło mi to chyba łatwiej niż się spodziewałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

A, jeszcze miałam napisać, że u nas zębów to ja nie wiem ile, chyba 14, 15 albo 16 haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 13:00   #4858
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

A myślałam co tam u was travis, jak się żyje dziś w Londynie, czyli nie jest tak katastroficznie jak przedstawiają, to dobrze

U nas też jakoś leci, jest dobrze
Mały miał na święta 2-tygodniowa przerwę w żłobku bo był zamknięty, bałam się pierwszego dnia po powrocie a tu się okazało, że tak się stęsknił, że do domu nie chciał wracać Super sprawa ten żłobek, sama bym małego chyba tyłu nowych umiejętności nie nauczyła

Ja w pracy wsiąkłam po jakimś tygodniu i nie czułam, że miałam 1,5 roku przerwy

A zęby... Mamy 13 i lada chwila wyjdzie kolejna trójka.

Siedzę na kanapie i patrzę na małego, dziś nie poszedł na drzemkę, w ogóle nie jest śpiący, czyżby zapowiadał się dzień bez drzemki?


Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 10:47   #4859
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Travis, bije pozytywną energią z Twojej wiadomość bardzo się cieszę, lubię takie czytać

U nas też spoko. Nocki się poprawiły. Julka w żłobku fajnie się odnajduje, coraz bardziej się otwiera. Ja od stycznia wróciłam do pracy na 7/8 etatu. Mogę pracować albo z domu, albo co drugi dzień. Na razie co drugi dzień wybieram biuro. Jakoś się wdrożyłam - przyszło mi to chyba łatwiej niż się spodziewałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

A, jeszcze miałam napisać, że u nas zębów to ja nie wiem ile, chyba 14, 15 albo 16 haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha pelna buzia zebow!
U nas poki co nadal 8, z tym ze nie ma jednej dwojki na dole. Widze ida kolejne trzonowe, trzy sie wybijaja

Jak wam idzie mycie zabkow malym? nam dosc opornie.

Ahhh no polska tv troche przekolorowuje na moje, mama tez mi mowi ze trabia jak to w londynie zle. moze duzo zalezy od podejscia bo jesli ktos sie boi isc na zakupy, ma dzieci w wieku szkolnym (szkoly zamkniete) i mozna ma chorych wsrod znajomych to i ma nastroj inny.
Ja nie jestem z tych panikujacych, owszem uwazam bardziej ale normalnie chodzimy na spacery i do sklepu bo bym zwariowala w mieszkaniu bez ogrodka.
iby mozna isc na spacer raz dziennie no ale kto to sprawdzi
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 15:22   #4860
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas mycie zębów bardzo różnie, raz super, raz daje pomyć przez 5 sekund i zamyka buzię. Od humoru zależy

Kurczę ciągle mi w żłobku zwracają uwagę na te luźne kupy kilka razy na dzień, ale co ciekawe w domu robi tylko jedna dziennie. I daje mu mimo wszystko małe ilości owoców. Czyżby to dieta w żłobku? Mogę mu ją zmienić na bezmleczna albo bezglutenową, ale ani mleko ani gluten nie są problemem, w domu je i jest ok. Ech nie mam już pomysłu.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.