Upławy po globulkach Hexagyn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-12, 08:01   #1
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32

Upławy po globulkach Hexagyn


Dziewczyny! Od jakiegos czasu doskierały mi troche przykre objawy, szczegolnie po okresie- pieczenie, swędzenie, dyskomfort, lekka opuchlizna i ból plus dość nieprzyjemny zapach z pochwy. Poszłam z tym go pani ginekolog, która zapisała mi globulki Hexagyn. Mam je brać co 3 dni. Póki co wzięłam dwie i za każdym razem jest to samo. Pierwszy dzień po wzięciu globulki jest w miare ok, ale lekko serowaty śluz się pojawia (wcześniej takiego nie miałam), na drugi dzień tego śluzu robi się dużo więcej niż zawsze miałam, biały, gęsty, grudkowaty. Trzeci dzień to samo i jeszcze zaczyna mnie szczypać i swędzieć. Nie wiem czy to normalne po takich globulkach? Któraś z was tak miała? Czy to jakiś naturalny sposób oczyszczania się pochwy?
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 12:06   #2
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Upławy po globulkach Hexagyn

Cytat:
Napisane przez bellya Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Od jakiegos czasu doskierały mi troche przykre objawy, szczegolnie po okresie- pieczenie, swędzenie, dyskomfort, lekka opuchlizna i ból plus dość nieprzyjemny zapach z pochwy. Poszłam z tym go pani ginekolog, która zapisała mi globulki Hexagyn. Mam je brać co 3 dni. Póki co wzięłam dwie i za każdym razem jest to samo. Pierwszy dzień po wzięciu globulki jest w miare ok, ale lekko serowaty śluz się pojawia (wcześniej takiego nie miałam), na drugi dzień tego śluzu robi się dużo więcej niż zawsze miałam, biały, gęsty, grudkowaty. Trzeci dzień to samo i jeszcze zaczyna mnie szczypać i swędzieć. Nie wiem czy to normalne po takich globulkach? Któraś z was tak miała? Czy to jakiś naturalny sposób oczyszczania się pochwy?
Hexagyn tak ma, ze on sie rozpuszcza na takie jakby uplawy serowate. Nie raz ze mnie wylazila "kupka" tego, czasami po kilku dniach od wlozenia go. nie ma sie czym martwic, on tak ma

Przy okazji... Zapisala Ci hexagyn na infekcje? przeciez to jest tylko zakwaszanie i odzywienie sluzowki. Nie dostalas lekow? Ewindentnie wyglada na infekcje ktora trzeba leczyc lekami a nie probiotykiem

Edytowane przez 201708250935
Czas edycji: 2016-09-21 o 12:07
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 14:58   #3
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: Upławy po globulkach Hexagyn

Dzięki! Uspokoiłaś mnie, bo ostatnio naprawdę się przeraziłam jak zobaczyłam białą, serowatą "kupkę", było tego mega sporo . Niestety nic mi po tym Hexagynie nie mija, też mi się wydaje, że powinnam dostać coś silniejszego, bo nadal mnie wszystko szczypie, robią mi się ranki i nadal zapach nieprzyjemny... Zaraz dostanę okres, poczekam aż się skończy i chyba zaraz pobiegnę do niej z powrotem...
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-22 15:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.