Biała Podlaska - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 11:10   #181
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Dziewczyny, wiecie może gdzie w BP oferują Olaplex? Oprócz Tymoszyńska Atelier.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 15:17   #182
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Biała Podlaska

Dziewczyny kogo możecie polecić na ślubny make-up ?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 11:42   #183
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez sabula1990 Pokaż wiadomość
Hej Polecam Ci salon Salon w katowicach wykonywałam zabieg i płaciłam 80 zł do koloryzacji a efekt jest rewelacyjny i Panowie sympatyczni podam ci strone i polecam P.sebastiana www.art-fryz.pl
Ekhem... To bardzo miłe z Twojej strony, ale pytam o salon w Białej Podlaskiej. Nie będę jechać ponad 300 km do Katowic do fryzjera.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Chociaż jak spojrzałam na Twoje wypowiedzi na innych tematach to widzę że jesteś reklamą. Pomyliłaś/łeś naszą cudowną Białą Podlaską na wschodzie kraju z Bielsko-Białą. Przysnęło się w szkole na geografii, co?
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 17:55   #184
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziewczyny kogo możecie polecić na ślubny make-up ?
4 lata temu byłam druhną i razem z PM dałyśmy się pomalować w Kosmedzie (skrzyżowanie Tysiąclecia z Narutowicza). Byłam zachwycona! Oczy zrobione pięknie, wszystko się trzymało. Tylko brwi pominięte (może dlatego że i tak mam gęste więc już odpuściły sobie). Na swój ślub też prawdopodobnie tam pójdę.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 10:41   #185
czaryMary5620
Raczkowanie
 
Avatar czaryMary5620
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 99
Dot.: Biała Podlaska

kmjk priv
czaryMary5620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 16:20   #186
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
4 lata temu byłam druhną i razem z PM dałyśmy się pomalować w Kosmedzie (skrzyżowanie Tysiąclecia z Narutowicza). Byłam zachwycona! Oczy zrobione pięknie, wszystko się trzymało. Tylko brwi pominięte (może dlatego że i tak mam gęste więc już odpuściły sobie). Na swój ślub też prawdopodobnie tam pójdę.
Znam ten gabinet od takiej strony jak źle właścicielka traktuje personel i wolałabym pójść gdzie indziej:P
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:17   #187
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Byłam niedawno w salonie Babska Fanaberia na Francuskiej (przy skrzyżowaniu z al. Jana Pawła II) i jestem bardzo zadowolona Kameralny salon, pracują dwie młode fryzjerki, mnie akurat strzygła Patrycja. Narazie obyło się bez większych zmian ale włosy układają się bardzo fajnie, zostało obcięte tyle ile miało być, obsługa bardzo miła. Więc zdecydowanie mogę polecić
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 09:41   #188
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Question Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
4 lata temu byłam druhną i razem z PM dałyśmy się pomalować w Kosmedzie (skrzyżowanie Tysiąclecia z Narutowicza). Byłam zachwycona! Oczy zrobione pięknie, wszystko się trzymało. Tylko brwi pominięte (może dlatego że i tak mam gęste więc już odpuściły sobie). Na swój ślub też prawdopodobnie tam pójdę.
Witam wszystkich.
Czy możecie mi polecić specjalistki/specjalistów - fryzjerstwo i wizaż z Białej Podlaskiej. Chodzi o wykonanie makijażu i fryzury dla Panny Młodej. Nie mieszkam na miejscu i nie mam tam niestety znajomych i nie orientuję się, czy posty, które już pojawiały się na wątku odnośnie ślubnych fryzur są aktualne - tj. czy np. jakiś salon nie został zamknięty albi nastąpił transfer fryzjerów itp.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 12:26   #189
LejdiBomba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Biała Podlaska

Cześć dziewczyny!
Ja również poszukuję makijażu i fryzjera na swój ślub, który będzie w okolicach Białej - czy jest opcja złapania jakiegoś dobrego wizażysty/wizażystki która ogarnie i włosy i twarz i to najlepiej z dojazdem na miejsce? wesele mamy jakieś 40km od Białej, a że mam niemowlaka na cycu to nie jestem za bardzo mobilna

HELP!!!
LejdiBomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 11:04   #190
aldona0408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Biała Podlaska

witam poszukuje jakiegos dobrego fryzjera w białej podlaskiej który umie profesjonalnie zajac sie włosami kreconymi ktos cos? chodzi mi o sciecie, wycieniowanie. dzieki
aldona0408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 15:04   #191
Cola89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: B//

Mam ten sam problem... Także jakbyś trafiła na kogoś kto ma rękę do loków to daj znać
Cola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 10:08   #192
aldona0408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: B//

Cytat:
Napisane przez Cola89 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem... Także jakbyś trafiła na kogoś kto ma rękę do loków to daj znać
bylam na rogu prostej na przeciwko urzedu skarbowego i .... niestety lipa. ;-( przerzedzila wlosy tymi smiesznymi nozyczkami specjalnymi troche podciela nic specjalnego a w dodatku miala swie babki jeszcze oprócz mnie kazała mi sobie samej suszyc włosy bo nie miala czasu... była jeszcze praktykantka która myla i czesała podczas mycia prawie głowe mi urwala a podczas czesania ciagala za wlosy niesamowicie dopiero gdy zwrócilam jej uwage zeby wziela grzebien szeroki bo kręcone wlosy tym sie rozczesuje to poczerwieniala a szefowa powiedziala "oj no tak zapomnialam "... a ty bylas juz moze gdzies? jakie salony omijac??? a no i podkreslam ze mialy sie krecic lepiej a kreca sie gorzej...

Edytowane przez aldona0408
Czas edycji: 2016-05-21 o 10:12
aldona0408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 14:52   #193
Cola89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: B//

Byłam, bo przez 3 lata od kiedy wróciłam do BP ciężko byłoby nie ścinać włosów aczkolwiek ostatnio żadnego fryzjera nie odwiedziłam, bo chcę trochę włosy zahodować. Byłam w Pasji, salonie na sidorskiej Kemon, na terebelskiej w Olszewska Hair. I powiem tak nikt w żadnym mi krzywdy nie zrobił, ale szukam dalej. Co prawda w tym ostatnim fryzjerka miała zupełnie inna wizję niż moja i obcięła mi włosy na całej długości dosyć mocno, a tego nie chciałam...

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

I zapomniałam jeszcze dodać że cena w tym trzecim salonie za strzyżenie była wygórowana, bo 65 zł to chyba trochę dużo jak na Białą... W Wawie płaciłam niewiele więcej, ale przynajmniej byłam zadowolona
Cola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 13:33   #194
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Własnym doświadczeniem niestety nie pomogę, bo mam proste druty ;p Ale od jakiegoś czasu zadomowiłam się w Babskiej Fanaberii i jak czekałam z farbą na głowie, to fryzjerka strzygła dziewczynę z kręconymi włosami - z długości i z cieniowaniem no i wg mnie wyszło jej bardzo ładnie, dziewczyna też wyglądała na zadowoloną z efektu
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 10:27   #195
aldona0408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Biała Podlaska

hmmm nastepnym razem spróbuje tam ;-) dzieki. tam chyba sa dwie fryzjerki blondynka i brunetka to ktora strzygla dziewczyne z kreconymi włosami? ;-)
aldona0408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 12:25   #196
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez aldona0408 Pokaż wiadomość
hmmm nastepnym razem spróbuje tam ;-) dzieki. tam chyba sa dwie fryzjerki blondynka i brunetka to ktora strzygla dziewczyne z kreconymi włosami? ;-)
Blondynka - Pani Patrycja, fotel po prawej stronie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 21:58   #197
aldona0408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Biała Podlaska

poczekam az troszke wloski ofrosna i tam sie wybiore dzieki i pozdr ;-)
aldona0408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 13:36   #198
Cola89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: B//

To jak się wybierzesz daj znać jak było Może ja też się odważę. Aczkolwiek zastanawiam się czy by nie pójść do Lalki, może ktoś tam był i poleca?
Cola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 14:40   #199
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez aldona0408 Pokaż wiadomość
poczekam az troszke wloski ofrosna i tam sie wybiore dzieki i pozdr ;-)
Proszę Mam nadzieję, że sie nie zawiedziesz na moim poleceniu :p Daj znać po wizycie jak wrażenia
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 17:12   #200
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Biała Podlaska

Co prawda nie w samej Bialej, ale z okazji slubu w rodzinie bylam w Piszczacu, w salonie Matrix. Pani fryzjerka(imienia niestety nie pamietam, blondynka) nie tylko ocenila nam wszystkim wlosy, doradzila, dwom z nas(w tym mi) obciela wlosy, a potem ulozyla. Super fryzura, dobrze dopasowana, dostaje mnostwo komplementow. Moje wlosy same sie kreca jak chca i najwazniejsze, ze fryzjerka uzwglednila to i nie usilowala na sile prostowac czy forsowac jakiejs swojej wizji. Absolutnie polecam!
W tym samym salonie jest rowniez makijazystka, ktora tez nam wszystkim robila makijaz i wszystkie bylysmy zadowolone.
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 17:40   #201
czaryMary5620
Raczkowanie
 
Avatar czaryMary5620
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 99
Dot.: Biała Podlaska

podbijam watek szukam fryzjera do ścięcia problematycznych włosów-bo wysokoporowatych i koloryzacji
czaryMary5620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 19:49   #202
nellynell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: B//

Witam, ile mniej więcej kosztuję upięcie w Tymoszyńska Atelier? >
nellynell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 20:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.