Suknia marzeń cz. III - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-18, 10:47   #451
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
konsultantki z salonu sa super - wiem ze nie wszedzie sie to zdarza, panie przemile, a sukienki w salonie wygladaja tak jak na zdjeciach polecam

Cytat:
Napisane przez oolcia2 Pokaż wiadomość
śliczna suknia.
oczywiście bez welonu wyglądać będzie przecudnie ponieważ tył byłby troszkę "przeciążony"
co do biżuterii to moim zdaniem należy skupić sie na rękach, z naszyjnika zrezygnować a kolczyki jakieś małe przebitki
tak tez myslalam - dziekuje za rady

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Piękna sukienka i ta góra
Jedyny minus, to ten kwiatek na pupie, czy co to tam jest
Widzę, że jesteś z Poznania i okolic, więc zapraszam do wątku o Poznańskich Ślubach Gdzie kupowałaś sukienkę? Już doczytałam, sorki W którym to jest miejscu?
Biancaneve jest na glogowskiej prawie naprzeciwko salonu Madonna... co do kwiatka to nie wyglada tak zle

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-12-19 o 07:05 Powód: przypominam o nie pisaniu post pod postem i regularnym korzystaniu z funkcji "edytuj" oraz "multicytowania"!!!
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 10:56   #452
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
suknia śliczna ja bym nic nie dodawała ani ramiączek ani bolerka,
ja też mam suknię jednoczęściową i bez ramiączek ale jakos się za bardzo nie przejmuję, że mi opadnie w końcu tyle dziewczyn już przetańczyło całą noc w takich sukniach i było ok.
pani w salonie mi powiedziała, że ją dobrze dopasują i mam nadzieję, że wszystko będzie idealne
musze miec bolerko bo proboszcz krzywo patrzy poza tym gole ramiona w kosciele to tak nie wypada chyba...
Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Hej Aguś

Sukienka jest baaardzo ładna i jeśli chodzi o ramiączka, to wszystko zależy od Twojego biustu Ja mam dość duży i akurat źle bym się czuła nie mając "wsparcia" w szarfie na szyi (moja tak właśnie ma), bałabym się odruchu ciągłego podciagąnia gorsetu ale takie jest moje zdanie Jeśli chodzi o bolerko, to ja będę mieć piękne koronkowe tylko i wyłącznie do kościoła i dlatego, że mama z teściową nalegały A że jest naprawdę piękne to się zgodziłam
ja mam maly biust to znaczy mam 70c heh ale moim zdaniem maly,
chyba czulabym sie wygodniej i pewniej gdybym jednak jakies delikatne ramiaczka miala to bylo by mi lzej, jade dzisiaj wplacic zaliczke tak wiec jarze zrobic, a najwyzej sobie odpruje

powiedz mi agnusku ile placisz za bolerko ??

mi pani powiedziala, ze 400-500 zl, tylko, ze dzwonilam do radomia ( z tej firmy co szyja mi suknie) i powiedziala pani ze 300 zl...
teraz nie wiem co zrobic...

a z drugiej strony boje sie, ze koncowka kwietnia to moze byci upal ale moze byc zimno i co ja zrobie z tym koronkowym wtedy jak takie drogie zamowie... chyba ze zamowie a ostatecznie go nie kupie??
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 11:15   #453
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Suknia marzeń cz. III

No właśnie, u Ciebie jest ta dziwna różnica cenowa :/ U mnie była ogóle zakręcona sprawa z tym bolerkiem, bo ja go bardzo nie chciałam (żadne mi się nie podobało i jak widziałam te ceny, to już w ogóle - skrawek materiału - 500zł). W końcu, mama i teściowa stiwerdziły, ze jak bardzo nie chcę, to nie muszę, bo będzie dłuzszy welon, który zakryje plecy i ramiona. Kiedys, będąc z teściową na zakupach, weszłyśmy do jednego salonu poogladać sukienki, pani zaproponowała przymiarkę i mierzyłam, mierzyłam, mierzyłam...we wszystkich czulam sie świetnie, ale w jednej wyjątkowo i sie zakochałam Pani mówiła, że kosztuje 1800, bo to wyprzedaż (normalnie 2900) i to jedyny model, więc powinnam sie decydować od razu...ja w szoku, teściowa w szoku, bo nie przypuszczałyśmy, ze cos kupimy. I wtedy pani się włączył system przekonywania najpierw dołożyła na wypożyczenie welon gratis (cena 150zł), potem piękne koronkowe bolerko (cena 500zł!!!) a na koniec powiedziała, że wstawi mi za free sukienkę do komisu I poległyśmy Także pewnie gdyby nie to, nie zdecydowalabym sie na bolerko, bo ich ceny są śmieszne...chyba, że miałabym sprawdzoną krawcową, która uszyłaby mi jakieś fajne.

Poza tym nie oszukujmy się, bolerko nas nie ogrzeje (szczególnie koronkowe), więc nie bierz tego pod uwagę. Jesli masz dłuższy welon, to może spróbuj nim okryć ramionka...w ten sposób i wilk syty i owca cała
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 11:21   #454
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Hej Aguś

Sukienka jest baaardzo ładna i jeśli chodzi o ramiączka, to wszystko zależy od Twojego biustu Ja mam dość duży i akurat źle bym się czuła nie mając "wsparcia" w szarfie na szyi (moja tak właśnie ma), bałabym się odruchu ciągłego podciagąnia gorsetu ale takie jest moje zdanie
I moje
Polecam szczególnie szeleczkę na szyję!!!
Ramiączka <jak dla mnie bynajmniej> są mało ślubne...
Szelka nadaje elegancji sukni
Ramiączka <nie wszystkie oczywiście> często kojarzą mi się z bluzkami na ramiączkach... i wyglądają mało estetycznie.
To też moje indywidualne zdanie
Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
ze wszystkim się zgadzam ale 10 cm obcasy (teraz mam na nózkach 8 centymetrowe i uważam przy każdym kroku, choć sa wygodne ) chylę czoła

bardzo ładna dodaj dekolty ,,na prosto" skracają sylwetkę, a deliktne ramięczka zwężają optycznie ramiona i wydłuzają optycznie szyję ale co ważne (musza być to wąskie delikatne ramiaczka!
Ad.1- w zasadzie nie zwróciłam uwagi na to, że to 10 cm obcas.
Nie sądzę, żeby te butki były wygodne hehehehehe
Ja miałam 7 lub 8 cm.
Ad.2- ramiączkom mówię stanowcze nie
i nie zgodzę się co do wąskich ramiaczek...
naturalnie zalezy to od masywności ramion, ale wąskie ramiączka właśnie je poszerzają
Moja rada:
jeśli jesteś szczupła <i bardzo chcesz> to polecam ramiączka z naciskiem na szelkę
jesli masz szerokie lub masywne ramionka- odradzam absolutnie ramiączka i w 100 % polecam szelkę
Cytat:
Napisane przez oolcia2 Pokaż wiadomość
gold-fish moje buciki troszkę wysokie ale tak to jest jak się ma wysokiego partnera a samemu jest się niskim ale jakoś podołam najwyżej na poprawiny przyjdę boso
hehehehe
nie martw się
mnie buty obtarły już przed wyjściem do kościoła
nie miałam żadnych na zmianę hehehehe
i później już nawet nic nie czułam <z emocji> a kopytka byyyyyły obtarte
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
musze miec bolerko bo proboszcz krzywo patrzy poza tym gole ramiona w kosciele to tak nie wypada chyba...

ja mam maly biust to znaczy mam 70c heh ale moim zdaniem maly,
chyba czulabym sie wygodniej i pewniej gdybym jednak jakies delikatne ramiaczka miala to bylo by mi lzej, jade dzisiaj wplacic zaliczke tak wiec jarze zrobic, a najwyzej sobie odpruje

a z drugiej strony boje sie, ze koncowka kwietnia to moze byci upal ale moze byc zimno i co ja zrobie z tym koronkowym wtedy jak takie drogie zamowie... chyba ze zamowie a ostatecznie go nie kupie??
Ad.1- wypada jak najbardziej, a nawet trzeba
Ad.2- polecam szelke tak jak wyzej pisalam , a jesli chcesz te ramiaczka to nie wszywaj ich na stale, tylko na haftki i dopniesz je sobie jak będziesz się czuła niepewnie , bo po co bawić się w odpruwanie
Ad.3- co do bolerka- to wg mnie koronka grzeje lepiej niż satyna
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2008-12-18 o 11:25 Powód: zapomnialam o Ad 3- :]
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 11:29   #455
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Kasiu ja też uwielbiam szelki wydaję mi się, że dekolt wygląda wtedy bosko Chociaż jedna sukienka na ramiączkach mnie też uwiodła...tyle, ze one byly grube i koronkowe
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...


Edytowane przez agnusek22
Czas edycji: 2008-12-18 o 11:30 Powód: dopisek
agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 11:37   #456
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby te butki były wygodne hehehehehe

co do bolerka- to wg mnie koronka grzeje lepiej niż satyna
Popieram przedmowczynie . Buciki sa ekstra ale dlugo na takim obcasie sie nie da, chyba ze kupisz je pol roku wczesniej i rozchodzisz na maksa. Lecz wysokosc szybko daje w kosc. Moj mezus tez wysoki wiec bylam szczesliwa ze moge miec bucik na obcasie i choc na co dzien smigam wlasnie w 10 cm na wlasny slub ubralam 8cm i przetanczylam w nich cale 2 dni , nie wspomne o prowadze w nich i kiecce slubnej auta.

A co do bolerka to sama mialam koronkowe na stojce obszyte bokiem kamyczkami ubrane o polnocy jak sie lekko ochlodzilo i bylo bombowe i cieple choc taka podfruwajka
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 12:31   #457
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Suknia marzeń cz. III

no to w takim razie wezme zamowie to bolerko a do tego i tak mam welon dlugi do ziemi wiec podwojnie bedzie grzal
ramiaczka wezme na haftki

dzieki za rady, jade do Kalisza buzka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 12:39   #458
Palinka18
Raczkowanie
 
Avatar Palinka18
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 118
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Zdecydowałam sie na tą suknie dużo wczesniej, ale jak wypadło w dniu ślubu bede w 5 miesiącu ciązy i własnie nie wiem co robic, poprosiłam Panie szyjące tą suknie aby rozszerzenie zaczeły trochę wczesniej, nie od końca ud tylko np od połowy. Myślicie że to dobry pomysł? Nie chodzi mi o całkowite zakrycie brzuszka, bo w tej suknie to raczej nie możliwe ale też nie chce go jeszcze bardziej podkreślić. Nie mam pojecia jaki bede miec wtedy brzuszek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 249.jpg (41,6 KB, 238 załadowań)
__________________
...Studentka...




Palinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 12:41   #459
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Tez uwazam ze koronkowe bolerka sa tylko na pozor nie dajace ciepla przymierzalam i musze Wam powiedziec ze one naprawde daja ciepelko
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 12:49   #460
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Palinka18 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam sie na tą suknie dużo wczesniej, ale jak wypadło w dniu ślubu bede w 5 miesiącu ciązy i własnie nie wiem co robic, poprosiłam Panie szyjące tą suknie aby rozszerzenie zaczeły trochę wczesniej, nie od końca ud tylko np od połowy. Myślicie że to dobry pomysł? Nie chodzi mi o całkowite zakrycie brzuszka, bo w tej suknie to raczej nie możliwe ale też nie chce go jeszcze bardziej podkreślić. Nie mam pojecia jaki bede miec wtedy brzuszek.
hmm...
po 1- sukienka śliczna
po 2- gratulacje z powodu dzidziusia
po 3- wg mnie podkreslisz brzuszek tym modelem.
moze byc roznie... brzuszek moze byc maly, a moze byc juz ogromny
ta sukienka podkresla figurke fantastycznie i osobiscie nie polecalabym jej dla dziewczyny w ciazy <raz z wygody- bedzie cie cisnęła w brzuszek> a dwa ze niezbyt raczej korzystnie bedzie to wygladac...
jesli jednak nie masz juz wyjscia i nie mozesz zmienic fasonu sukni <na literkę A czy józefinkę najodpowiedniejszą dla Ciebie teraz> to porozmawiaj z krawcową, może ona ci coś doradzi co dałoby radę zrobić z Twoją suknią??
Boję sie jednak, że suknia straci fason jak ją przerobisz...
Daj znać jak zadecydujesz
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 13:38   #461
Palinka18
Raczkowanie
 
Avatar Palinka18
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 118
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hmm...
po 1- sukienka śliczna
po 2- gratulacje z powodu dzidziusia
po 3- wg mnie podkreslisz brzuszek tym modelem.
moze byc roznie... brzuszek moze byc maly, a moze byc juz ogromny
ta sukienka podkresla figurke fantastycznie i osobiscie nie polecalabym jej dla dziewczyny w ciazy <raz z wygody- bedzie cie cisnęła w brzuszek> a dwa ze niezbyt raczej korzystnie bedzie to wygladac...
jesli jednak nie masz juz wyjscia i nie mozesz zmienic fasonu sukni <na literkę A czy józefinkę najodpowiedniejszą dla Ciebie teraz> to porozmawiaj z krawcową, może ona ci coś doradzi co dałoby radę zrobić z Twoją suknią??
Boję sie jednak, że suknia straci fason jak ją przerobisz...
Daj znać jak zadecydujesz

Dziękuję.. Za bardzo mnie nie pocieszyłas ale dziękuje za rady. Dodam, że jestem osobą bardzo szczupłą, wiec moze ten brzuszek bedzie mały, chociaz nikt nie potrafi tego przewidzieć.....
__________________
...Studentka...




Palinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 14:41   #462
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Sukienka jest naprawdę piękna , tylko nie wiem jak ona będzie się "sprawować" na tobie z brzuszkiem...wiesz, kwestia wielkości brzucha, to sprawa indywidualna. W 5 miesiącu może być malutki i może być baaardzo duży. Dlatego ja bym nie ryzykowała i wybrała inny model, np. sukienki empire odcięte pod biustem? One eksponują ładnie dekolt i piersi (a kobiety w ciąży mają się czym pochwalić ) i odwrócą uwagę od brzuszka. Poza tym, sukienka, którą pokazałaś w wyniku przeróbek stracić fason i nie będzie już taka atrakcyjna i co bardzo ważne wygodna. A dla Ciebie jako przyszłej mamy to też powinno być ważne Reasumując, nie polecałabym tego modelu dla Ciebie. Co myślisz o takim fasonie?


empire.jpg

empire2.jpg

empire3.jpg

empire4.jpg
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 15:02   #463
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Palinka18 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam sie na tą suknie dużo wczesniej, ale jak wypadło w dniu ślubu bede w 5 miesiącu ciązy i własnie nie wiem co robic, poprosiłam Panie szyjące tą suknie aby rozszerzenie zaczeły trochę wczesniej, nie od końca ud tylko np od połowy. Myślicie że to dobry pomysł? Nie chodzi mi o całkowite zakrycie brzuszka, bo w tej suknie to raczej nie możliwe ale też nie chce go jeszcze bardziej podkreślić. Nie mam pojecia jaki bede miec wtedy brzuszek.
Kiedys czytalam podobny watek o sukni w ksztalcie rybki a PM w ciazy oto link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=rybka+ci%B1zy
Jedna z wizazanek wkleila link do swojego zdjecia ze slubu gdzie byla w 5 miesiacu.
Suknia jest piekna
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 17:31   #464
oolcia2
Przyczajenie
 
Avatar oolcia2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Suknia marzeń cz. III

kochane mam jeszcze do wes pytanie dotyczące bukieciku.
ja bede mieć suknie ecru, i dodatki raczej też
mój "Pan" bedzie miał garnitur beżowy (wszystko tylko nie czarny)
tak sobie więc myśle, że jeżeli bede miała białe róże to może być troche mdło
Jakie kwiaty i kolory mi proponujecie?? bo już nie wiem
oolcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 19:52   #465
larysa1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Suknia marzeń cz. III

A co sadzicie o tej sukni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (27,0 KB, 276 załadowań)
larysa1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:49   #466
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez larysa1986 Pokaż wiadomość
A co sadzicie o tej sukni?
Ta jest bardzo ładna zdecydowanie lepsza niż poprzednie propozycje. Najlepiej jakbyś wstawiła swoje zdjęcie w tej sukni
Pozdrawiam
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:15   #467
larysa1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Tylko za duża na mnie była, ale będzie szyta na miare, a te ramiaczka to od biustonosza,ich tez nie będzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hisz.jpg (33,6 KB, 390 załadowań)

Edytowane przez larysa1986
Czas edycji: 2008-12-18 o 21:27
larysa1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:47   #468
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez larysa1986 Pokaż wiadomość
Tylko za duża na mnie była, ale będzie szyta na miare, a te ramiaczka to od biustonosza,ich tez nie będzie
w tej wyglądasz ślicznie nawet w tej za dużej więc w dopasowanej z pewnością bedziesz wyglądać prześlicznie
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 00:45   #469
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Witam!
nie wiem czy dobrze trafiłam z pytaniem ale jestem zdesperowana i szukam pomocy a mianowicie...pare miesiecy temu pzypadkiem ogladajac suknie slubne trafilam na idealna dla mnie i nie zapisalam stronki a teraz nie moge znalesc jej!
na pewno nie byla to kolekcja polska, byla charakterystyczna poniewaz miala gore zdobiona bogato jakby naszyjnikiem a dol prosty na styl starozytny.prosze o pomoc moze rzucila sie Wam w oko podobna bede wdzieczna przejze kazda strone
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 05:30   #470
Millu
Raczkowanie
 
Avatar Millu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olkusz/Opole
Wiadomości: 73
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez larysa1986 Pokaż wiadomość
Tylko za duża na mnie była, ale będzie szyta na miare, a te ramiaczka to od biustonosza,ich tez nie będzie
Bardzo ładnie w niej wyglądasz i suknia super, o wiele ładniejsza od tych poprzednich które pokazywałaś, doby wybór
__________________
"The time you enjoy wasting is not wasted time."
- Bertrand Russell
Millu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 07:31   #471
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez larysa1986 Pokaż wiadomość
Tylko za duża na mnie była, ale będzie szyta na miare, a te ramiaczka to od biustonosza,ich tez nie będzie
Zgadzam się z dzieczynkami
Wyglądasz w niej ślicznie i po dopasowaniu będzie bomba
Cytat:
Napisane przez kotekMamrotek Pokaż wiadomość
Witam!
nie wiem czy dobrze trafiłam z pytaniem ale jestem zdesperowana i szukam pomocy a mianowicie...pare miesiecy temu pzypadkiem ogladajac suknie slubne trafilam na idealna dla mnie i nie zapisalam stronki a teraz nie moge znalesc jej!
na pewno nie byla to kolekcja polska, byla charakterystyczna poniewaz miala gore zdobiona bogato jakby naszyjnikiem a dol prosty na styl starozytny.prosze o pomoc moze rzucila sie Wam w oko podobna bede wdzieczna przejze kazda strone
hmm... niestety Ci nie pomogę
sukien ślubnych jest tak dużo, że nie sądzę, żebyś ją prędko znalazła nie wiedząc jakiej firmy ona była...
a kto Ci skojarzy suknię po takim opisie?
życzę powodzenia w poszukiwaniach
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 08:19   #472
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez larysa1986 Pokaż wiadomość
Tylko za duża na mnie była, ale będzie szyta na miare, a te ramiaczka to od biustonosza,ich tez nie będzie
Larysa, śliczna jest, przypomina mi moją ukochaną Rapsodie z Pronovias. A skąd jest ta Twoja sukienka? Ile Cię będzie kosztowało uszycie?
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 09:45   #473
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Ramiączka <jak dla mnie bynajmniej> są mało ślubne...
Szelka nadaje elegancji sukni
Ramiączka <nie wszystkie oczywiście> często kojarzą mi się z bluzkami na ramiączkach... i wyglądają mało estetycznie.
To też moje indywidualne zdanie

Ad.2- ramiączkom mówię stanowcze nie
i nie zgodzę się co do wąskich ramiaczek...
naturalnie zalezy to od masywności ramion, ale wąskie ramiączka właśnie je poszerzają
nie chodziło mi takie cieniutkie ramiaczką nie, nie, nie. Nie wiem jak je określić ale mi chodziło o takie z tiulu lub koronkowe. Te typu spagetti są po prostu brzydkie i dziecinne.. jak dla dziewczynek do pierwszej komuni

Cytat:
Napisane przez larysa1986 Pokaż wiadomość
Tylko za duża na mnie była, ale będzie szyta na miare, a te ramiaczka to od biustonosza,ich tez nie będzie
śliczna, ja też będę miała podobną jak się uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Destino_A.jpg (78,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg góra-5.JPG (6,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20162071-2mariage c.jpg (26,1 KB, 75 załadowań)
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015

Edytowane przez gold-fish
Czas edycji: 2008-12-19 o 09:47
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:09   #474
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Suknia marzeń cz. III

gold-fish Ty w końcu zdecydowałas się na tą drugą z mierzenia?

larysa bardzo ładnie się ta suknia prezentuje!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:11   #475
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
nie chodziło mi takie cieniutkie ramiaczką nie, nie, nie. Nie wiem jak je określić ale mi chodziło o takie z tiulu lub koronkowe. Te typu spagetti są po prostu brzydkie i dziecinne.. jak dla dziewczynek do pierwszej komuni



śliczna, ja też będę miała podobną jak się uda
Piękny ten 3 dekolt! Taki chciałabym mieć w swojej sukience zapiszę go sobie na dysku.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:54   #476
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
gold-fish Ty w końcu zdecydowałas się na tą drugą z mierzenia?

larysa bardzo ładnie się ta suknia prezentuje!
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Piękny ten 3 dekolt! Taki chciałabym mieć w swojej sukience zapiszę go sobie na dysku.
Ten 3 dekod będę miała w mojej sukni. Uszyje ją dla mnie Kanacca
dół jak w ten drugiej (mierzonej) z tiulu
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:28   #477
oolcia2
Przyczajenie
 
Avatar oolcia2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kotekMamrotek Pokaż wiadomość
Witam!
nie wiem czy dobrze trafiłam z pytaniem ale jestem zdesperowana i szukam pomocy a mianowicie...pare miesiecy temu pzypadkiem ogladajac suknie slubne trafilam na idealna dla mnie i nie zapisalam stronki a teraz nie moge znalesc jej!
na pewno nie byla to kolekcja polska, byla charakterystyczna poniewaz miala gore zdobiona bogato jakby naszyjnikiem a dol prosty na styl starozytny.prosze o pomoc moze rzucila sie Wam w oko podobna bede wdzieczna przejze kazda strone
kotekMamrotek bardzo ładne suknie sa firmy maggie sottero
http://www.maggiesottero.com/collection.aspx
ciekawe są też suknie tutaj
http://www.pronovias.com/index_entrada.asp?idioma=us
oolcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 22:55   #478
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziekuje ! przegladałam ale nie znalazłam tej jedynej! cóż mam jeszcze troche czasu bo mój szczęśliwy dzień to 06-06-2009. Poczytam co ciekawego pisałyście,wlejałyście a może znajdę inną... nie moge odrałowac tej co upatrzyłam a nie mogę teraz znaleśc. Pytanie do SYLWIATKOO1 mamy podobny gust proszę jak mozesz powklejaj pare linków sukienek które jescze wpadły Ci w oko. I jeszcze pytanie do LUSTERECZKO te buciki na płaskiej podeszwie gdzie wypatrzyłaś?
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 09:49   #479
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o opinie o tych sukienkach
ponawiam
Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 21:02   #480
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Mimo, że pałam miłością szczególnie do rybek to uważam, że nr 1 jest cuuuudowna!!!
I nr 3 jak dla mnie też bomba!
2 pozostale jak dla mnie przecietne
Pamiętaj jednak o tym, że ocena sukienki na modelce to nie wszystko.
Pokaż swoje fotki w sukniach, a wtedy łatwiej będzie nam Ciebie ocenic.
Kakuniu ja ponawiam moją opinię
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.