fotoepilacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 08:50   #61
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: fotoepilacja

Tak, cały Białystok epiluje się w jedynie słusznym salonie, który spamuje po całości ten wątek:/ I wszystkie babki postanowiły sobie założyć konta na Wizażu i napisać pierwszy swój post, aby dokładnie podać dane teleadresowe firmy. Hell yeah.
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 07:08   #62
artsemaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: fotoepilacja

ściema!!!!!!!!!!!!

Wykonałam po 3 zabiegi na nogi bikini i pachy w salonie no mas vello w krakowie w odstępach miesięcznych. Po każdym zabiegu miałam wrażenie że włosów jest mniej albo raczej zostały "uśpione" bo przed kolejnymi zabiegami zauważałam już pod powierzchnią skóry włosy o których myślałam że są usunięte...miałam jednak nadzieję że to inna faza wzrostu włosa i to normalne.... Po 3 zabiegu nie mogłam na kolejny isć po 4 tyg ale pani w salonie powiedziała że może być troche później..i po 5/ 6 ty od zabiegu włosy mialam takie jak przed ...efekt zerowy....a cena -co z tego ze 99 zł skoro ja wydałam 1000 i nie mam efektów dodatkowo 10 godzin na fotelu...masakra...uważaj cie na te teksty reklamowe....
artsemaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 08:59   #63
kasienkarobaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 91
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
jakies 7 lat temu kiedy robilam laser przestrzegano mnie przed IPL, poniewaz jest slabsze, gorsze i usuwa podobno tylko mega czarne wlosy..
nie mam doswiadczenia, bo posluchalam rady i inwestowalam tylko w laser, po ktorym nadal nic mi nie odroslo

Ja rok temu byłam na usuwaniu owłosienia na brodzie IPL. Miałam czarne i bardzo grube włoski... Było to okropne i strasznie krępujące, mimo braku funduszy sie zdecydowałam... Nie mogłam w okilicy znaleźć lepszego lasera...
Po pierwszych trzech zabiegach wypadło mi ok 50 % włosków... Byłam na 8 zabiegach każdy po 150 zł Co do efektu nie ma żadnego efektu... Włoski które straciłam po pierwszych 3 zabiegach odrosły a nawet jest ich dwa razy więcej... Kosmetyczka mnie zapewniała, że to pomoże że trzeba wykonać w moim przypadku ok 10 zabiegów i może zdażyć sie tak, że po którymś wypadna mi wszystkie na raz... A to wszystko jest g....o prawda laser IPL nie jest do usuwania owłosienia tylko do blizn, trądziku i rumienia... Teraz jest juz za słaby i bardzo zadko przynosi efekty...
Nie dajcie sie nabierac na piekne słowa.... Jak widac ja trafiłam na bardzo nieuczciwą osobę... Wydałam łącznie 1200 zł i to na darmo... Nie pomogło mi nic...

Teraz jestem kilka dni po pierwszym zabiegu na LightSeer czy jak to się pisze... Efektów nie ma jeszcze bo to dopiero dwa dni... Za brodę duzo większy obszar i duzo gęściejszy płace 200 a wąsik mam gratis. Na wąsiku mam białe włoski tylko takie dłuższe w kąciku nad ustami... Broda natomiast jest rozległa gruba i czarna... Bardzo krępująca sytuacja w moim przypaku... Nie daje sobie rady z tym owłosienie... Wczesniej depilowałam woskiem.. Nawet i po pęsetę siegałam byłam w takiej desperacji ale jest top bardzo uciążliwe poniewaz te włosy i tak odrastają i aby je spowrotem wydepilować muszą miec ok 0,5 cm a przy moich czarnych włoskach to ciągle je widać...

A dziewczyny jak sie przedstawia u was sprawa hormonów przy tym nadmiernym owłosieniu... jak sie leczycie i czy poziom testosteronu macie uregulowany jak chodzicie na ten zabieg???

Dam znac za jakis czas jakie bedą efekty po obecnym laserze... Kosmetyczka mi powiedziała że w tej chwili jest to najlepszy i najsuteczniejszy laser na rynku i jesli on mi nie pomoże to musze czekac aż medycyna wynajdzie lepszy sprzet... ;/
Jestem pełna nadzieji bo momio braku funduszy to jest moja ostatnia deska ratunku...
kasienkarobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 15:15   #64
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: fotoepilacja

A Ja przypomnę hirsutyczkom piszącym przede mną, że w ich wypadku często żaden laser nie działa, o czym można poczytać tak w necie jak i na forum poświęconym Hirsutyzmowi.Na niektórych stronach salonów nawet można przeczytać że przeciwskazaniem do zabiegu jest właśnie Histuryzm. Mam koleżankę hirsutyczkę, robiła pachy i jak na razie jest na maksa zadowolona, bo zamiast golić je codziennie, goli je co 3 dni, a dla niej to sukces na maksa. Ma świadomość że być może do końca życia, będzie biegać na te zabiegi ale woli niby nieskuteczny laser od podrażniającej maszynki do golenia. Tak że nie narzekajcie tylko pogódźcie się z faktem, że być może na dzień dzisiejszy nie ma urządzenia które pozbawiło by was włosów na maksa.Możecie spróbować elektrolizy na twarz
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 11:26   #65
pitulka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: fotoepilacja

Nieprawda, że IPL nie usuwa owłosienia, tylko blizny. Wszystko zależy od sprzętu i parametrów. Może miałaś pecha i trafiłaś na IPl jakiejś starej generacji albo poprostu babka nie zabardzo się znała i nie potrafiła Ci dobrać mocy. Ja sobie właśnie usuwam włosy pod pachami i na bikini IPLem i jestem bardzo zadowolona. Miałam na razie tylko 4 zabiegi i już widzę spory efekt. Mam dużo, dużo mniej włosów niż kiedyś i co najważniejsze włosy odrastają mi dużo wolniej. Na bikini w zasadzie gole się teraz raz na 2 tygodnie. Robię sobie te zabiegi w takiej sieciówce, która zajmuje się tylko tym( czyli samą fotodepilacją). To są salony no+vello. Ja akurt robię sobie tow Łodzi na ul sienkiewicza. moja koleżanka robi sobie tam pachy i też jest mega zadowolona. napiszę jeszcze później jakie są efekty ostatecznie, ale na razie jest super. Jak tak dalej pójdzie to może się jescze zdecyduję na nogi
pitulka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 18:10   #66
doro1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: fotoepilacja

hej,
pierwszy raz pisze na forum, aczkolwiek czesto odwiedzam te strone zeby zasiegnac opini na dany temat.
zainteresowal mnie temat fotodepilacji i niezbyt pochlebnych postow na temat No mas vello.
Sama zaczelam korzystac z uslug tego salony w czerwcu 2010 i od tamtej pory jestem tam regularnie.
Sprawa wyglada tak ze generalnie jestem zadowolona. oczywiscie zabiegi nie usunely mi wlosow w 100% ale jest o niebo lepiej. Zawsze mialam ogromne problemy z owlosieniem. Zeby wszystko bylo gladkie musialam sie golic prawie codziennie.
Mialam juz 5 zabiegow na nogi i szczerze powiem ze po pierwszym stracilam ok 80% wlosow. nowe juz sie nie pojawily, jedynie jasne pozostaly. teraz nadal cos rosnie, zwlaszcza w okolicach kostek i kolan, ale szrzecze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio golilam nogi!
Z bikini jest gorzej. po 1 zabiegu tez wypadlo z 70%, ale odrastaly, slabsze ale mimo wszystko. Teraz po 4 zabiegach odrosly mi wszystkie. bardzo mocne i czarne. wyglada to tak jakby bylo zero efektu. Kosmetyczka mi powiedziala ze tzw "wysyp" jest normalny poniewaz wlosy sie bronia przd laserem... ile z tego prawdy trudno powiedziec, ale poszlam na 5 zabieg wczoraj i niedlugo powinny byc jakies odpowiedzi...

tak wiec wydaje mi sie ze wszystko zalezy od organizmu. ja generalnie jetem zadowolona bo woskowanie kosztuje podobnie, a jest szansa ze w rezultacie wlosy znikna na stale
doro1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 23:59   #67
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez doro1983 Pokaż wiadomość
hej,
pierwszy raz pisze na forum, aczkolwiek czesto odwiedzam te strone zeby zasiegnac opini na dany temat.
zainteresowal mnie temat fotodepilacji i niezbyt pochlebnych postow na temat No mas vello.
Sama zaczelam korzystac z uslug tego salony w czerwcu 2010 i od tamtej pory jestem tam regularnie.
Sprawa wyglada tak ze generalnie jestem zadowolona. oczywiscie zabiegi nie usunely mi wlosow w 100% ale jest o niebo lepiej. Zawsze mialam ogromne problemy z owlosieniem. Zeby wszystko bylo gladkie musialam sie golic prawie codziennie.
Mialam juz 5 zabiegow na nogi i szczerze powiem ze po pierwszym stracilam ok 80% wlosow. nowe juz sie nie pojawily, jedynie jasne pozostaly. teraz nadal cos rosnie, zwlaszcza w okolicach kostek i kolan, ale szrzecze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio golilam nogi!
Z bikini jest gorzej. po 1 zabiegu tez wypadlo z 70%, ale odrastaly, slabsze ale mimo wszystko. Teraz po 4 zabiegach odrosly mi wszystkie. bardzo mocne i czarne. wyglada to tak jakby bylo zero efektu. Kosmetyczka mi powiedziala ze tzw "wysyp" jest normalny poniewaz wlosy sie bronia przd laserem... ile z tego prawdy trudno powiedziec, ale poszlam na 5 zabieg wczoraj i niedlugo powinny byc jakies odpowiedzi...

tak wiec wydaje mi sie ze wszystko zalezy od organizmu. ja generalnie jetem zadowolona bo woskowanie kosztuje podobnie, a jest szansa ze w rezultacie wlosy znikna na stale
Ooo nareszcie zdroworozsądkowa wypowiedź.Ja ci sugeruję stestowanie innego lasera.Ostatnio gadałam z kumpelami i doszłyśmy do jedynego słusznego wniosku po naszych doświadczeniach, że w jednym ciele różne włosy są i tyle.Trzeba śmignąć i na IPL i na IPL+RF i na diodowy itp., a potem będziemy kogokolwiek krytykować.Choć za brak prawdy o ewentualnym wyniku i umiejętności w wykonywaniu zabiegu, coponiektórym babsztylom z salonów, się słowa ostrej krytyki należą niewątpliwie + zwrot kasy nam klientkom.
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 18:52   #68
martashh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: fotoepilacja

Cześć, szukam opinii przed pierwszym zabiegiem. Mam okazję skorzystać ze zniżki na E-Light, ale chciałabym się najpierw dowiedzieć kilku rzeczy:
Czy elektroliza jest skuteczniejsza od fotoepilacji?
Co zrobić z wlskami odrastajacymi miedzy zabiegami?- chcę zrobić brodę i nie umiem sobie wyobrazić, żebym mogła się publicznie pokazać z czymś co już po 1-2 dniach daje się u mnie zauważyc- a co dopiero mowić o miesiacu!?!?! Jak je można usuwać, żeby nie popsuć efektow miedzy zabiegami??O skutecznosc nie pytam, bo zauwazylam ze kazdy reaguje inaczej.. Dodam, ze hormony mam juz OK, więc zostały tylko te ochydne wspomninia po zaburzeniach- proszę o rady!
martashh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 21:40   #69
myosotiska
Przyczajenie
 
Avatar myosotiska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: fotoepilacja

Witam
czy któraś z Was wykupiła pakiet z Grouponu w gabinecie La Beaute Clinique na 24 zabiegi fotoepilacji?
Jestem dopiero po pierwszym zabiegu, więc efektów nie mam żadnych. aczkowiek nie ukrywam, że pragnę zobaczyć jakieś wypadające włoski.... po przeczytaniu opinii moje obawy wzrosły. Boję się że wydałam 1tys. i dodatkowo stracę czas na zabiegi.

co sądzicie o tym salonie? widzicie jakiekolwiek efekty???
myosotiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 22:52   #70
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: fotoepilacja

Dobry wieczór moje Panie

Męczą mnie moje włosy, oj wszędzie. I zastanawiam się nad NOMASVELLO i YASUMI EPIL w Trójmieście. Wiem że w Yasumi można wykonać zabieg próbny na pachę więc chyba po prostu wybiorę się żeby sprawdzić, a w nomasvello też jest próbny zabieg pewnie tylko na jakąś mniejszą część ciała. Jeśli któryś gabinet mi bardziej przypasuje to chyba zacznę od rąk. Jeśli któraś z Was korzystała z obu salonów i może coś doradzić to chętnie skorzystam z rad :P Bo mi smutno, gdyby nie te włosy to czułabym się dużo lepiej :<
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 10:11   #71
Maja_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: fotoepilacja

W Nomasvello mają IPL, a w Yasumi epil IPL+RF, czyli światło wzmocnione falą radiową. Podobno dzięki temu zabiegi są bardziej skuteczne, bo mieszki włosowe dostają więcej ciepła i są skuteczniej niszczone.
Maja_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 16:04   #72
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: fotoepilacja

Witam. Przeczytałam prawie wszystkie wątki na tym forum i jak większość jestem bardziej niepewna niż byłam...
Mam problem z wrastającymi włoskami na łydkach od około 2007 roku. Nie polega on na pojedynczych włoskach, a dosłownie 70-90%..przez to od 4 lat nie chodzę na plaże i nie noszę sukienek itp (chyba, że zimą jak mogę założyć rajstopy), zrobiły mi się już blizny od wyciągania włosów. Byłam u dermatologa, zapisał mi lek i kazał używać go przed goleniem nóg(na które oczywiście nie chciałam się zgodzić). Używałam go przez pół roku i zero efektów. Mój tata już rok temu powiedział, że sfinansuje mi depilację laserem, ale nie chcę żeby płacił te 3000 skoro jest możliwość tańszej fotodepilacji (o której on mi powiedział).
Uważacie, że jest sens próbować? Niektóre z was pisały, że zaczynają czyli już są po kilku zabiegach, jakie efekty? Jestem zdesperowana bo mam 19 lat, a jak na razie widzę, że już nigdy nie będę mogła założyć niczego, co odsłania nogi...
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 23:02   #73
doro1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: fotoepilacja

ja ci polecam no mas vello. tani i sprawdzony.. oczywiscei wszystko zalezy od organizmu, ale powiem ci ze ja tez zmagalam sie ze sporym owlosieniem i mi rowniez okropnie wlosy wrastaly pozostawiajac blizny.

po pierwszym zabiegu utracilam ok 80% na nogach a reszta wlosow stala se slabsza i wlasciwie niewidoczna.

mozesz isc raz i zobaczyc po pierwszym razie jakie sa rezultaty. jesli nie zauwazysz zadneh roznicy to moze to oznaczac ze ten laser nie dziala na ciebie i trzeba poszukac innego, np. IPL+RF

100zł nie jest to znowu taki koszt zeby nie zaryzykowac a noz sie uda. Wiem co to za bol z wrastajacymi wlosami, wiec szczerze polecam IPL.
Ja sama nie gole juz nog od jakich 4 miechow!!
doro1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:15   #74
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez Sayuuki Pokaż wiadomość
Witam. Przeczytałam prawie wszystkie wątki na tym forum i jak większość jestem bardziej niepewna niż byłam...
Mam problem z wrastającymi włoskami na łydkach od około 2007 roku. Nie polega on na pojedynczych włoskach, a dosłownie 70-90%..przez to od 4 lat nie chodzę na plaże i nie noszę sukienek itp (chyba, że zimą jak mogę założyć rajstopy), zrobiły mi się już blizny od wyciągania włosów. Byłam u dermatologa, zapisał mi lek i kazał używać go przed goleniem nóg(na które oczywiście nie chciałam się zgodzić). Używałam go przez pół roku i zero efektów. Mój tata już rok temu powiedział, że sfinansuje mi depilację laserem, ale nie chcę żeby płacił te 3000 skoro jest możliwość tańszej fotodepilacji (o której on mi powiedział).
Uważacie, że jest sens próbować? Niektóre z was pisały, że zaczynają czyli już są po kilku zabiegach, jakie efekty? Jestem zdesperowana bo mam 19 lat, a jak na razie widzę, że już nigdy nie będę mogła założyć niczego, co odsłania nogi...
Przede wszystkim żeby poddać się fotoepilacji musisz mieć bardzo jasną karnację przy ciemnych włosach.Nie możesz też być osobą baardzo otyłą bo przy tym z automatu mieszki włosa są pod grubszą warstwą skóry.Ja ci polecam kupić 2-3 zabiegi na portalach promocyjnych takich jak Grupon,Groupon,MyDeal,Fas tDeal itp.Kup sobie zabiegi IPL i IPL+RF.Na nogi ostatnio rzadziej są promocje ale możesz zrobić zabieg na pachy czy bikini.Zrób najpierw IPL odczekaj 4-6tyg potem idz na IPL+RF i porównaj efekty. Jeśli IPL czy IPL+RF nie przyniesie odpowiednich dla ciebie efektów to będziesz musiała przerzucić się na lasery takie jak Neodymowy,NdYag, Diodowy czy inny.I też polecam ci najpierw kupić 2-3 na test żeby nie wydawać zbędnie pieniędzy.
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 18:58   #75
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Dot.: fotoepilacja

Hej dziewczyny, ja po przeczytaniu tego wątku idę w tym tygodniu na gładką pachę w yasumi, a jeśli podziała to na resztę, więc będę na bieżąco informować co i jak. Powiedzcie mi jedno, czy te włosy które już wypadły i nie odrastają, nie odrosną już w ogóle nigdy? czy np. mimo dokonania pełnego pakietu zabiegu i osiągnięcia zadowalającego efektu, całość trzeba powtarzać co rok, dwa? a po drugie - czy między zabiegami można samemu depilować/golić włoski? jeśli nie, to tym prędzej zaczynam, żeby zdążyć przed wiosną
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 08:58   #76
myosotiska
Przyczajenie
 
Avatar myosotiska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: fotoepilacja

Drogie dziewczyny,

miałam dwa zabiegi laserem IPL + RF - efekt jest ledwo widoczny, gdyż tylko gdzieniegdzie są miejsca (poletka) skóry bez włosów - w szczególności na łydkach. Bikini pozostało praktycznie niewzruszone choć miałam naprawdę mocne strzały.
Robię też uda - i ani jeden włosek nie wypadł:/
niedługo mam trzeci zabieg. Czy może mnie któraś pocieszyć, że po 3 zabiegach efekty będą wreszcie bardziej widoczne?
A może należy odpowiednio skórę przygotować, by ten laser podziałał na bikini?

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez *AgneS* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja po przeczytaniu tego wątku idę w tym tygodniu na gładką pachę w yasumi, a jeśli podziała to na resztę, więc będę na bieżąco informować co i jak. Powiedzcie mi jedno, czy te włosy które już wypadły i nie odrastają, nie odrosną już w ogóle nigdy? czy np. mimo dokonania pełnego pakietu zabiegu i osiągnięcia zadowalającego efektu, całość trzeba powtarzać co rok, dwa? a po drugie - czy między zabiegami można samemu depilować/golić włoski? jeśli nie, to tym prędzej zaczynam, żeby zdążyć przed wiosną
włoski będą odrastać, więc golić trzeba, ale nie depilować, nie wyrywać.
Ja dla efektu sprawdzenia, gdzie odrastają, a gdzie efekt już jest nie goliłam przez kilka dni i pozwoliłam im rosnąć - eekt słaby, tylko kilka malutkich miejsc "wysepek" bez włosów miałam.
Podczas pierwszego zabiegu zostałam poinformowana, że włosy będą za rok ponownie odrastać:/ tylko będą bardzo słabe.
Podczas drugiego zabiegu powiedziano mi, że te włosy, które chwycił laser już nigdy nie odrosną.
Chcę wierzyć w tę drugą opinię, bo bardzo mam porażnioną skórę od ciągłego golenia.
powodzenia w pozbywaniu się włosów !!!
myosotiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:27   #77
OlimpiaOna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez myosotiska Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny,

miałam dwa zabiegi laserem IPL + RF - efekt jest ledwo widoczny, gdyż tylko gdzieniegdzie są miejsca (poletka) skóry bez włosów - w szczególności na łydkach. Bikini pozostało praktycznie niewzruszone choć miałam naprawdę mocne strzały.
Robię też uda - i ani jeden włosek nie wypadł:/
niedługo mam trzeci zabieg. Czy może mnie któraś pocieszyć, że po 3 zabiegach efekty będą wreszcie bardziej widoczne?
A może należy odpowiednio skórę przygotować, by ten laser podziałał na bikini?
myosotiska> obawiam się, że Twoje nadzieje są złudne. Jak poczytasz ten wątek od początku to zobaczysz, że miałam tak samo. Nie rozróżniam dokładnie tych laserów, ale dostałam reklamę na maila z gabinetu, który moim zdaniem ma zupełnie bezskuteczny laser i widzę, że teraz nazywają go IPL + RF (jakoś nie wierzę, że zmienili laser, choć jak ja robiłam u nich zabiegi to na stronie www nazywali go – urządzenie SPA TOUCH).
Jeśli po 2 tygodniach od zabiegu nie miałaś efektu masowego wychodzenia włosów, to radzę nie wywalaj więcej pieniędzy w błoto.
Może spróbuj tak jak radzą inne dziewczyny powyżej spróbować innego laseru. Ja po LHE spróbowałam lightsher i dopiero po tej metodzie widziałam światełko w tunelu.
OlimpiaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:51   #78
ava6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 7
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez hejho Pokaż wiadomość
Ta cena też mi się wydała podejrzana- no i oczywiście ekscytująca zarazem

Rozmawiałam ze znajomą kosmetyczką, powiedziała mi, że to, cytuję: "pic na wodę", i że jej tez proponowano "maszynę w leasing i pracę na procent" (nie pamięta czy było to no mas vello czy coś innego), ale nie skorzystała, bo uważa, że to nie działa i nie będzie nabijać swoich klientek w butelkę.

Szkoda, że nie skonsultowałam się wcześniej, ale już tak mam, że dopóki nie sprawdzę, to nie uwierzę, więc pewnie i tak bym zaeksperymentowała
Dobry IPL musi działać. Jeżeli nie macie efektów, to najprawdopodobniej urządzenie jest słabe albo zabieg był wykonywany na zbyt niskich mocach przez osobę nieprofesjonalną w tej dziedzinie. Profesjonalista ( osoba posiadająca wiedze i doświadczenie) wie jakie moce zastosować aby nie poparzyć pacjenta a zarazem przynieść oczekiwane efekty. Nie zrażajcie się do tej metody, to kwestia wybrania dobrego gabinetu. Prawda jest taka ,że urządzenia z najniższej półki cenowej , posiadające słabe generatory mogą nie dawać efektów, gdyż energia będzie niewystarczająca.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez pitulka88 Pokaż wiadomość
Nieprawda, że IPL nie usuwa owłosienia, tylko blizny. Wszystko zależy od sprzętu i parametrów. Może miałaś pecha i trafiłaś na IPl jakiejś starej generacji albo poprostu babka nie zabardzo się znała i nie potrafiła Ci dobrać mocy. Ja sobie właśnie usuwam włosy pod pachami i na bikini IPLem i jestem bardzo zadowolona. Miałam na razie tylko 4 zabiegi i już widzę spory efekt. Mam dużo, dużo mniej włosów niż kiedyś i co najważniejsze włosy odrastają mi dużo wolniej. Na bikini w zasadzie gole się teraz raz na 2 tygodnie. Robię sobie te zabiegi w takiej sieciówce, która zajmuje się tylko tym( czyli samą fotodepilacją). To są salony no+vello. Ja akurt robię sobie tow Łodzi na ul sienkiewicza. moja koleżanka robi sobie tam pachy i też jest mega zadowolona. napiszę jeszcze później jakie są efekty ostatecznie, ale na razie jest super. Jak tak dalej pójdzie to może się jescze zdecyduję na nogi
IPL nie usuwa blizn . Jest w stanie usunąc owłosienie, plamy pigmentacyjne ( przebarwienia) i zamykać naczynia krwionośne. Do blizn służy już laser.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez OlimpiaOna Pokaż wiadomość
myosotiska> obawiam się, że Twoje nadzieje są złudne. Jak poczytasz ten wątek od początku to zobaczysz, że miałam tak samo. Nie rozróżniam dokładnie tych laserów, ale dostałam reklamę na maila z gabinetu, który moim zdaniem ma zupełnie bezskuteczny laser i widzę, że teraz nazywają go IPL + RF (jakoś nie wierzę, że zmienili laser, choć jak ja robiłam u nich zabiegi to na stronie www nazywali go – urządzenie SPA TOUCH).
Jeśli po 2 tygodniach od zabiegu nie miałaś efektu masowego wychodzenia włosów, to radzę nie wywalaj więcej pieniędzy w błoto.
Może spróbuj tak jak radzą inne dziewczyny powyżej spróbować innego laseru. Ja po LHE spróbowałam lightsher i dopiero po tej metodzie widziałam światełko w tunelu.
Jeżeli macie jasne owłosienie (blond, siwe bądź rude) nie usuniecie tego IPL-em, ponieważ światło IPL ( Intense pulse light) jest pochłaniane przez melaninę obecną we włosie, czym jest jej mniej , tym trudniej usunać włos. Ponadto czym większy kontrast, różnica pomiędzy kolorem skóry a kolorem włosa tym lepiej. Najlepsze efekty uzyskujemy przy jasnej skórze i bardzo ciemnych włosach, ponieważ tylko wtedy możemy zmaksymalizować parametry zabiegowe bez ryzyka poparzenia skóry , i to właśnie wtedy efekty zabiegowe są najlepsze.
ava6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 20:04   #79
rewelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez Sayuuki Pokaż wiadomość
Witam. Przeczytałam prawie wszystkie wątki na tym forum i jak większość jestem bardziej niepewna niż byłam...
Mam problem z wrastającymi włoskami na łydkach od około 2007 roku. Nie polega on na pojedynczych włoskach, a dosłownie 70-90%..przez to od 4 lat nie chodzę na plaże i nie noszę sukienek itp (chyba, że zimą jak mogę założyć rajstopy), zrobiły mi się już blizny od wyciągania włosów. Byłam u dermatologa, zapisał mi lek i kazał używać go przed goleniem nóg(na które oczywiście nie chciałam się zgodzić). Używałam go przez pół roku i zero efektów. Mój tata już rok temu powiedział, że sfinansuje mi depilację laserem, ale nie chcę żeby płacił te 3000 skoro jest możliwość tańszej fotodepilacji (o której on mi powiedział).
Uważacie, że jest sens próbować? Niektóre z was pisały, że zaczynają czyli już są po kilku zabiegach, jakie efekty? Jestem zdesperowana bo mam 19 lat, a jak na razie widzę, że już nigdy nie będę mogła założyć niczego, co odsłania nogi...
Hej! Zarejestrowałam się głównie po to, by odpowiedzieć na Twój post.

Byłam dzisiaj na pierwszym zabiegu depilacji laserem diodowym w gabinecie dermatologicznym w Poznaniu, na bikini. Oczywiście nie będę się wypowiadać jeszcze o efektach, mogę jedynie powiedzieć, że CHOLERNIE MNIE BOLAŁO ale jakoś przeżyłam i po wyjściu z gabinetu nie miałam już żadnych dolegliwości.

W każdym razie, Sayuuki, powtórzę Ci co mi dzisiaj pani dr podczas zabiegu powiedziała. Otóż dla osób, które mają taki problem jak Ty jedyną słuszną drogą leczenia jest właśnie depilacja laserowa, bo inaczej odrastające włosy bardzo poharatają Ci skórę, wg niej żadne kremy ani antybiotyki doustne, czy do stosowania zewnętrznie nie pomagają i dlatego dobry lekarz powinien zalecić wtedy właśnie depilację laserową. A fotodepilacja, wg niej( tu może być eliminacja konkurencji oczywiście) to oszukiwanie ludzi i czysty biznes... Do tego gabinetu w którym byłam właśnie trafiają zdesperowane panie po fotodepilacji, bo zabiegi nie przynosiły żadnych efektów. I właśnie a propo noszenia spódnicy, już wiele pacjentek jej za to włożenie spódnicy podziękowało
Dlatego myślę, że jeśli któraś z Was ma poważne problemy z bardzo bujnym owłosieniem i wrastającymi po skórę odrastającymi włoskami, tak jak Ty Sayuuki, to powinnaś zdecydować się na porządną depilację laserową, zapłacić więcej, więcej pocierpieć, poświęcić na to więcej czasu plus kontrolować gospodarkę hormonalną i wtedy efekt powinien być!
Osobiście nie mam jakiś super problemów z włosami i może spróbuję IPL+RF na pachy, bo cena kusi i na niektórych to działa, ale przy poważniejszych sytuacjach wydaje mi się, że nie ma co eksperymentować.
Pozdrawiam
rewelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 16:19   #80
martini87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez rewelkaaa Pokaż wiadomość
A fotodepilacja, wg niej( tu może być eliminacja konkurencji oczywiście) to oszukiwanie ludzi i czysty biznes... Do tego gabinetu w którym byłam właśnie trafiają zdesperowane panie po fotodepilacji, bo zabiegi nie przynosiły żadnych efektów. I właśnie a propo noszenia spódnicy, już wiele pacjentek jej za to włożenie spódnicy podziękowało
Ja również miałam ogromne problemy z wrastającymi włosami i głównie z tego powodu zdecydowałam się na fotoepilację IPL+RF. Jestem już po 4 zabiegach, w najbliższą środę wybieram się na 5. Włosów pozbyłam się w około 80% a problem wrastających włosków zniknął oczywiście zostało jeszcze kilka blizn, ale z nimi będę walczyła później.
Pani, która wykonuje moje zbiegi mówiła, że przychodzą do niej osoby, którym depilacja laserem diodowym nie przyniosła rezultatów, a wydały na niego dużo pieniędzy, a poza tym zabiegi były bardzo bolesne. Dlatego uważam, że to jaki laser działa na kogo jest zależne od wielu czynników: kolor włosa, karnacja, grubość włosa, szybkość odrastania itp. Po prostu jeśli po dwóch-trzech zabiegach jakimkolwiek laserem nie będzie widać większych efektów to nie warto w to inwestować i trzeb zmienić laser na inny
Pozdrawiam i dam znać jaka będzie moja sytuacja po 5 zabiegu (planuje zrobić 6 i myślę, że będę mogła na tym zakończyć)
martini87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 18:47   #81
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Dot.: fotoepilacja

Ja jestem po pierwszym zabiegu fotodepilacji na pachę. Trwało dosłownie minutkę, 3 "strzały" i po sprawie. Same strzały trochę kłuły ale to sekunda bólu. Efektu oczywiście jeszcze nie widzę, idę za 3 tygodnie powtórzyć. Chyba zrobię golenie i zobaczę czy coś tam mniej odrasta... Zostałam poinformowana w gabinecie, że po pierwszym zabiegu nie odrasta 20-30% włosów, a dla efektu potrzeba 3-6 zabiegów. Pożyjemy - zobaczymy.
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:49   #82
klaudia9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: fotoepilacja

A znacie jakiś dobry gabinet w Piasecznie koło Warszawy?
klaudia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 14:44   #83
kasik_23
Przyczajenie
 
Avatar kasik_23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Angry Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez pitulka88 Pokaż wiadomość
Nieprawda, że IPL nie usuwa owłosienia, tylko blizny. Wszystko zależy od sprzętu i parametrów. Może miałaś pecha i trafiłaś na IPl jakiejś starej generacji albo poprostu babka nie zabardzo się znała i nie potrafiła Ci dobrać mocy. Ja sobie właśnie usuwam włosy pod pachami i na bikini IPLem i jestem bardzo zadowolona. Miałam na razie tylko 4 zabiegi i już widzę spory efekt. Mam dużo, dużo mniej włosów niż kiedyś i co najważniejsze włosy odrastają mi dużo wolniej. Na bikini w zasadzie gole się teraz raz na 2 tygodnie. Robię sobie te zabiegi w takiej sieciówce, która zajmuje się tylko tym( czyli samą fotodepilacją). To są salony no+vello. Ja akurt robię sobie tow Łodzi na ul sienkiewicza. moja koleżanka robi sobie tam pachy i też jest mega zadowolona. napiszę jeszcze później jakie są efekty ostatecznie, ale na razie jest super. Jak tak dalej pójdzie to może się jescze zdecyduję na nogi
ja również byłam zadowolona z IPL do 4 zabiegu, skonczyłam serię, bikini gładkie, a po 2 miesiącach wszystko odrasta w zaskakującym tempie. u moich koleżanek też tak było....
kasik_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:57   #84
wki30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: fotoepilacja

Hej,
Widziałam wcześniej tutaj wpis dziewczyny szukającej kosmetyczki z salonu Papillon z Białegostoku. Chodzę też do tego salonu i podobne odnoszę wrażenie. Przejdź na priv gg 2139651
wki30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:48   #85
As20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 552
GG do As20
Dot.: fotoepilacja

Ja byłam na fotodepilacji w salonie N+V i jestem bardzo zadowolona. Byłam narazie 2 razy na głębokim bikini i co najmniej 80% włosów mniej. Myślę, że wybiorę się 3 raz i będzie po wszystkim. A efekt uzależniony jest od koloru skóry( najlepiej jak jest jasna) i od koloru włosów (najlepiej jak są ciemne). No ja spełniam oczekiwania, dlatego może mam takie dobre efekty. Ale ja serdecznie polecam
As20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:05   #86
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: fotoepilacja

Polecam Yasumi, lepszy sprzęt, zabieg wykonywany na żelu, a w Novello wykonują "strzał z powietrza" i poparzyli już wiele osób.
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 00:40   #87
Szara_fleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: fotoepilacja

Ja jak poprzedniczki sceptycznie podchodziłam do fotoepilacji. Zadziała na mnie? Nie zadziała? Dlatego najpierw postanowiłam spróbować i na gruperze kupiłam rabatowe kupony na IPL+RF fotoepilację bikini. Wybrałam tą partię, ponieważ po goleniu wygląda tam najgorzej - czerwone kropeczki, podrażnienia itd. Bardzo się bałam bólu, ponieważ okolice bikini są bardzo wrażliwe, ale postanowiłam zaryzykować. Trochę się też obawiałam potraktowania przez salon, ponieważ często słyszy się, że klientów z kuponami traktuje się gorzej. Na szczęście moje obawy się nie spełniły. Pierwszy zabieg miałam zrobiony miesiąc temu w salonie kosmetycznym 3d glamour przy stacji metra Ursynów w Warszawie (http://www.3dglamour.pl/). Obsługa była bardzo miła i dyskretna. Dokładnie miałam wyżelowane miejsca do fotoepilacji, rozmowa na temat tego co i jak depilujemy i krótki wywiad z wypełnieniem kwestionariusza. A do tego pani była tak uprzejma, że na moją prośbę, również strzeliła kilka "laserówek" pod pępkiem, gdzie ostatnio ni z tego ni z owego kilka włosków zaczęło mi rosnąć. Pod tym względem nie mam nic do zarzucenia i polecam ten salon. Potem przyszło oczekiwanie na wyniki. Tutaj były największe obawy. Szczególnie, że czytałam, iż na niektóre dziewczyny to nie działa Jednakże po pewnym czasie włosków jest mniej i jestem bardzo zadowolona. Kilka dni temu byłam na drugim zabiegu i też bardzo miło mnie obsłużono. Trochę boli, ale warto zrobić i mieć potem z głowy depilowanie Mam nadzieję, że chociaż trochę komuś pomogłam w podjęciu decyzji.
Szara_fleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:30   #88
yneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: fotoepilacja

Po jakim czasie widac efekty fotoepilacji?
Ja też jakiś czas temu kupiłam kupony na gruperze. Jak na razie minęło półtora tygodnia od kiedy byłam na pierwszym zabiegu na bikini i nie widac żadnych efektów. Więc zaczęłam się zastanawiac czy to dlatego że gorzej traktują grupon i np. miałam za słabe strzały czy po prostu to nie działa. A może jest jeszcze za wcześnie?
yneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:37   #89
paula_monia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk-Południe
Wiadomości: 8
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez Maja_13 Pokaż wiadomość
W Nomasvello mają IPL, a w Yasumi epil IPL+RF, czyli światło wzmocnione falą radiową. Podobno dzięki temu zabiegi są bardziej skuteczne, bo mieszki włosowe dostają więcej ciepła i są skuteczniej niszczone.
Osobiście praktykuję N+V i sobie chwalę. IPL IPL'owi nie równy, N+V bardzo inwestuje w swój sprzęt. Oni mają coś koło tysiąca salonów na świecie. Zwróććnie uwagę, że wiele sieci naśladuje N+V, wsadzają jakieś badziewne IPL z Chin za 3 tysiące, a później jest płacz, że technologia nie działa.
paula_monia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:25   #90
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: fotoepilacja

A gdzie robiłaś Nomasvello? Bo potrzebuję potwierdzenia że gabinet we Wrzeszczu jest warty uwagi
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-11 22:40:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.