Beznadziejne włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-31, 08:31   #1
crueet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Unhappy

Beznadziejne włosy


Witam, może zacznę od krótkiego usprawiedliwienia się, bo przeszukałam chyba pół forum i nie znalazlam nic co mogłoby mi pomóc... nie wiem czy w ogóle na moje włosy da się coś poradzić. Do rzeczy:

Mam włosy trochę za ramiona, farbowane z ciemnego blondu na czerń. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale wolę napisać. W sumie to odkąd pamiętam były beznadziejne. Niby nie są suche, stale je nawilżam, ale wyglądam jakby ktoś mi kubeł słomy wysypał na głowę . Ja tak nie mogę... moim problemem jest to żee strasznie się puszą. Moje włosy są kręcone. Zawsze po umyciu szamponem i zastosowaniu odżywki stosuję jeszcze jedwab a po wyschnięciu spryskuję preparatem przeciw puszeniu... Problem tkwi w tym, że przed wyjściem na zewnątrz, kiedy włosy nie mają styczności z "zewnętrznym" powietrzem (nawet jak jest sucho i słonecznie), układają się w prześliczne loki, sprężynki, powiedziałabym. Są lśniące, miękkie i trzymają swój kształt. Kiedy tylko wyjdę powiedzmy z psem na 15 minut, to niezależnie od pogody, kiedy wrócę, wyglądam jakbym nałożyła perukę klauna . Nie wiem co w nich takiego jest, moim marzeniem są sypkie, ładne włosy, a moje to są jakieś strąki! Jakbym miała jakieś źle zaplecione dready, kosmyki włosów trzymają się siebie i jakby są sklejone..

Nie pomaga nic! Ani mleczko loreala hot liss, ani żadne obciążające kosmetyki, prostujące odżywki a już broń Boże specyfiki do kręconych włosów. Po nich są bardzo leciutkie co tylko potęguje efekt.

Błagam poradźcie coś, bo doszło do tego że do mojego liceum muszę chodzić godzinę przed wszystkimi żeby doprowadzić włosy do porządku w szkolnej toalecie (((((((((

Od zawsze je takie miałam
crueet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 08:38   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Beznadziejne włosy

Zajrzyj tutaj https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126

wątpie,żebyś przeczytała pół forum
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 08:50   #3
crueet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Beznadziejne włosy

No może nie pół forum, ale dużo czytałam tematów w których pokładałam nadzieje :<. Dla kręconowłosych też czytałam. A nie zależy mi akurat koniecznie na kręconych włosach. Mam dobrą prostownicę Babyliss Pro. Obojętnie czy będę musiała prostować, czy suszyć czy lokować czy jak. Chodzi mi TYLKO I WYŁĄCZNIE O TO, żeby nie było tego efektu sianowatej peruki .

Do pomocy zamieszcze zdjęcie moich kłaczkow z tegorocznych wakacji. Wyobraźcie sobie ze ja NIE ROZCZESYWAŁAM tych loków D:!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (61,2 KB, 95 załadowań)
crueet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 09:04   #4
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Beznadziejne włosy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zajrzyj tutaj https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126

wątpie,żebyś przeczytała pół forum


i duzo, duuuzo olejowania. to one zapobiegaja puszeniu włosów w wiekszosci przypadkow i podkreslaja skręt. Forum dla zakreconych rozwieje wszelkie watpliwosci.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 09:59   #5
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Beznadziejne włosy

też miałam z tym problem. mam duzo włosów i są kręcone. Zawsze przed wyjsciem nakladam troche zelu na wlosy, dzieki temu nie puszą sie a loki utrzymują się dlugo
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 10:08   #6
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Beznadziejne włosy

Na beznadziejne włosy polecam wyszukiwarkę
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.