sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 11:36   #181
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez vexa Pokaż wiadomość
Seks z eks to świetna ale też ciężka sprawa. Ja za każdym razem idąc do łożka z moim eks, zastanawiam się czy może nie byłoby fajnie gdybyśmy znów spróbowali do siebie wrócić. Prawdę mówiąc nigdy nie jset warto, ale ja wciąż się oszukuję.
u mnie nie ma opcji powrotu zreszta nie jestesmy razem 2lataaaa, nie tak jak niektore tutaj ze po kilku msc, nawet mi przez mysl nie przeszedl powrót, zreszta bym nie chciala. ale daze go tam jakims hmm specyficznym uczuciem , uwielbiam go itp. i chetnie spedze z nim pare dni byc moze ostatni raz bo wyjezdza bardzooo daleko.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 12:01   #182
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

Zdarzyło się już po rozstaniu dwa razy. Niedługo po rozstaniu i nie była to próba powrotu, tylko emocje i alkohol (9 lat byliśmy razem). Potem spokojnie dawne czasy odeszły i już nie ma powrotu, już nie patrzę na niego, jak na obiekt seksualny, tylko jak na przyjaciela. Wiem, że to już nigdy nie wóci. Nie robię też sobie wyrzutów - ot, było, minęło...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 13:43   #183
kartona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

pewno chwiile przyjemności a potem wyrzuty sumienia
kartona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 15:00   #184
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

Niemal mi się zdarzyło, zaraz po rozstaniu, kiedy jeszcze coś tam do niego czułam. Wyleczyło mnie to z niego na dobre teraz sobie nie wyobrażam iść z nim do łóżka kiedykolwiek paradoksalnie jest dla mnie bardziej niż obcym facetem, że tak to ujmę, absolutnie i nieodwołalnie wypadł z puli moich potencjalnych partnerów seksualnych.

Tak po prawdzie, jak teraz pomyślę o naszych wspólnych nocach, to tak się czuję, jakby to zdarzyło się komuś innemu. Zero emocji, zero nostalgii, zero chęci na powtórkę.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 16:22   #185
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

Nie polecam. Mi sie odbiło czkawką. Myśle, że głównie dlatego, że związek był mocno toksyczny. Rozstalismy się w marcu, potem kilka razy się zdarzyło. Tak naprawdę jeszcze do teraz nie jestem w 100% wyleczona. Nie chcę do niego wracać, ale mam sentyment do pewnych chwil. Dodatkowo seksualnie był dla mnie zawsze atrakcyjny i nie wyobrażam sobie, że z kimś może być mi tak dobrze jeszcze w te klocki.
Ale dla własnego zdrowia psychicznego:nigdy więcej.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 18:59   #186
ania2014sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

Jeszcze niedawno byłabym na nie rozstałam się z facetem po 4 latach związku po kilku miesiącach spotkaliśmy się porozmawialiśmy i wyjaśniliśmy wszystko do końca teraz mija 2 lata od naszego rozstania i czasami spotykamy się na niezobowiązujący seks zdecydalismy się na taki krok ponieważ żadne z nas nie chciało spotykać się z kim obcym w tym celu a przy sobie czujemy sie bezpiecznie właściwie lepiej dogadujemy sie jako przyjaciele i seks jest lepszy ale sprawa jest jasna i wiemy że jak któreś z nas sobie kogoś znajdzie to wszystko automatycznie zostanie zakończone
Co z tego mam? Chwilę przyjemności i bliskości drugiej osoby nie zaprzeczę wyrzuty sumienia też są ale człowiek czasami tego potrzebuje a zdecydowanie nie chcę do niego wrócić bo wiem że ludzie aż tak się nie zmieniają i wiem że już go nie kocham jakaś forma przywiązania została w końcu znamy się ok 10 lat
ania2014sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 08:37   #187
Angelika0410
Raczkowanie
 
Avatar Angelika0410
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 106
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

Ja np weszlam drugi raz do tej samej rzeki po 4 latach rozłąki. I teraz mieszkamy razem od 2 lat. Kochamy sie i planujemy slub
Angelika0410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 08:53   #188
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

Nie, nie, nie. Mimo że moje związki były długie albo bardzo długie to po rozstaniu seks był wykluczony. Ale to jest pewnie dlatego ze miałam naprawdę pokopane związki a po rozstaniu czułam ulgę i delektowalam sie wolnością
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 11:14   #189
Pejsik
Raczkowanie
 
Avatar Pejsik
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 197
Dot.: sex z byłym- jak to u Was wygląda? WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez vexa Pokaż wiadomość
Seks z eks to świetna ale też ciężka sprawa. Ja za każdym razem idąc do łożka z moim eks, zastanawiam się czy może nie byłoby fajnie gdybyśmy znów spróbowali do siebie wrócić. Prawdę mówiąc nigdy nie jset warto, ale ja wciąż się oszukuję.
NIgdy nie mów nigdy Może musicie dojrzeć do kilku spraw
__________________
"Sodomitą to może być byle żak, mnich, żebrak, chłop czy inny łazęga. O książętach i dostojnikach Kościoła mówimy natomiast, że w sprawach miłości cielesnej wznoszą się ponad zwyczajowe standardy kultywowane przez większość społeczności." - Ja Inkwizytor. Wieże do nieba (Jacek Piekara)
Pejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 16:14   #190
niewiem95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: seks z eks

Mi sie to przytrafilo od niedawna ,bylismy razem 6 lat mamy wspolne dziecko a 4 mc temu zakonczylam ten zwiazek i on sie wyprowadzil.teraz ma nowy zwiazek ale narazie bardziej wirtualny niz realny za to zdarzylo nam sie wyladowac razem w lozku juz pare razy i bylo to raczej zaplanowane.oklamuje i zdardza tamta wiec ten zwiazek raczej nie przetrwa a ja narazie nikogo nie chce.raczej nie chcialabym do niego wrocic ale znamy sie bardzo dobrze ,mamy swoje potrzeby ,rozstalismy sie w zgodzie a w lozku bylo nam zawsze dobrze.nigdy nie pomyslalabym ze sie na to zdecyduje ale nigdy nie mow nigdy.......
niewiem95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-01 17:14:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.