MASSIMO DUTTI część X - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-14, 09:56   #901
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Maaaaaaabuuuuuuuu <3 gdzieś Ty się podziewała? Tęskniłyśmy
Też rozważam podobną pasiastą sukienkę, podobne obczaiłam w stradi, zarze i bershce, ale ten wydatek zostawiam na koniec wyprzedażowego szaleństwa. Zastanawiam się czy zrobić zakupy on line czy nie wybrać się na zakupy do stacjonarki. Zależy mi na garniturze na wrześniową obronę.
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 15:08   #902
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Sale się zbliża, a tu żadnego ciśnienia i pełnych list MHów obstawiam, że ta % będzie inna niż wcześniejsze, głównie ze względów logistycznych MD ... Już podbierania Hiszpankom nie będzie

A dołączam się do grona bardziej zadowolonych z zimowych % chociaż mam na oku kilka par spodni
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 17:20   #903
vogue21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 112
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Widzę, że wszystkie jesteśmy spokojne (na razie )
Ja też wolę zimową wyprzedaż. ale tak naprawdę wyprzedaże już mnie tak nie bawią. Podsumowując wyprzedaż zimową stwierdzam, że większość rzeczy które klikałam po nocy ostatecznie oddałam...
Letnia kolekcja mniej mi przypadała do gustu w dodatku przyznaje, że to co mi się spodobało kupowałam na bieżąco a teraz te ubrania które mi się podobają są już z nowego sezonu...
vogue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 07:29   #904
libanka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 341
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

A jak tam przecieki? Myślicie ze to juz teraz czy za tydzień?
libanka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:33   #905
bejb200
Raczkowanie
 
Avatar bejb200
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 194
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

no własnie kiedy?? czy Zaraz w tym samym czasie czy Massimo bedzie pierwsze? bo mam i tu i tu upatrzone ;-)
bejb200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:19   #906
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

też czekam....
niby MD do tej pory startował wcześniej niż Zara
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 12:34   #907
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

wydaje mi się że to będzie w tym tygodniu..ale może ktoś ma sprawdzone info?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
Sale się zbliża, a tu żadnego ciśnienia i pełnych list MHów obstawiam, że ta % będzie inna niż wcześniejsze, głównie ze względów logistycznych MD ... Już podbierania Hiszpankom nie będzie

A dołączam się do grona bardziej zadowolonych z zimowych % chociaż mam na oku kilka par spodni
faktycznie.. myślicie że w takim razie nie będzie dorzutek na dalszych etapach?

i jeszcze offtopowo..szukam eleganckiej sukienki na chrzciny, najlepiej w jasnym kolorze i przyzwoitej długości do kolana. Byłoby bosko gdyby cena też była przyzwoita. Byłam w Simple ale nic wartego uwagi i tych cen (nawet po przecenie) nie widziałam. Chyba że coś ominęłam? Ktoś coś poradzi?

Edytowane przez mlenka_85
Czas edycji: 2015-06-15 o 12:37
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 12:54   #908
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

mnie się też wydaje,że w tym tygodniu, ale z żadnego źródła nie mogę dostać potwierdzonego info..... a marynarki czekają na mnie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 14:28   #909
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

witam się i ja choć bardziej liczę na wyprzedaż zimową - bo w tej ze względu na swój odmienny stan nie planuję właściwie żadnych zakupów, może ew. jakieś buty
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 15:06   #910
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
witam się i ja choć bardziej liczę na wyprzedaż zimową - bo w tej ze względu na swój odmienny stan nie planuję właściwie żadnych zakupów, może ew. jakieś buty
hej! Gratulacje! który miesiąc? ja dla odmiany podczas zimowej % byłam w odmiennym stanie no i tak kupiłam kilka rzeczy które nosiłam praktycznie do 9 miesiąca. Płaszczyka pikowanego tylko nie zapinałam, jedynie wiązałam Bluzki i koszule z MD w większości są w takim kroju że brzuch się mieścił i nie kupowałam większego rozmiaru niż mój standardowy. Swetry też jak znalazł. No ale też nie przytyłam bardzo dużo. Jedynie spodni i marynarek sobie nie kupiłam wtedy żadnych, i mam nadzieję teraz sobie to odbić jeśli chodzi o te pierwsze. Co do marynarek chyba się wstrzymam do zimowej bo teraz i tak na macierzyńskim w nich nie chodzę na spacerki z wózkiem. No chyba że by były jakieś za 199zł
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 16:32   #911
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Witam zrzeszone i niezrzeszone a ja zdecydowanie bardziej wolę letnie jasne, lekkie, świetliste lista pęka w szwach, ale czekam tym razem na ostatki, bo robiąc podsumowanie 'moich przygód z Panem Dutti', stwierdziłam, że najulubieńsze kąski mam z ostatnich obniżek. Coś tam pewnie kliknę wcześniej, ale nie nastawiam się na szał

W trakcie sezonu kupiłam już absolutny MH, więc na sercu lżej dodatkowo dostałam bransoletkę z najnowszej kolekcji i oddałam ją do reklamacji dwa tygodnie później, bo po 4 założeniach wytarła się i wyglądała jak z kiosku ruchu:/
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 16:48   #912
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
witam się i ja choć bardziej liczę na wyprzedaż zimową - bo w tej ze względu na swój odmienny stan nie planuję właściwie żadnych zakupów, może ew. jakieś buty

Gratuluję!!!

Zaraz zacznie tydzień pózniej
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 17:41   #913
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Witam zrzeszone i niezrzeszone a ja zdecydowanie bardziej wolę letnie jasne, lekkie, świetliste lista pęka w szwach, ale czekam tym razem na ostatki, bo robiąc podsumowanie 'moich przygód z Panem Dutti', stwierdziłam, że najulubieńsze kąski mam z ostatnich obniżek. Coś tam pewnie kliknę wcześniej, ale nie nastawiam się na szał

W trakcie sezonu kupiłam już absolutny MH, więc na sercu lżej dodatkowo dostałam bransoletkę z najnowszej kolekcji i oddałam ją do reklamacji dwa tygodnie później, bo po 4 założeniach wytarła się i wyglądała jak z kiosku ruchu:/
Mam to samo - najbardziej cieszą zakupy w najlepszych cenach. Tylko obawiam się tego ze w związku z przeniesieniem magazynu do Polski nie będzie dorzutek w kolejnych etapach %, tylko obniżą to co się nie sprzeda wcześniej .

A co było Twoim absolutnym MH?
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 17:50   #914
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
hej! Gratulacje! który miesiąc? ja dla odmiany podczas zimowej % byłam w odmiennym stanie no i tak kupiłam kilka rzeczy które nosiłam praktycznie do 9 miesiąca. Płaszczyka pikowanego tylko nie zapinałam, jedynie wiązałam Bluzki i koszule z MD w większości są w takim kroju że brzuch się mieścił i nie kupowałam większego rozmiaru niż mój standardowy. Swetry też jak znalazł. No ale też nie przytyłam bardzo dużo. Jedynie spodni i marynarek sobie nie kupiłam wtedy żadnych, i mam nadzieję teraz sobie to odbić jeśli chodzi o te pierwsze. Co do marynarek chyba się wstrzymam do zimowej bo teraz i tak na macierzyńskim w nich nie chodzę na spacerki z wózkiem. No chyba że by były jakieś za 199zł
dziękuję zaczynam piąty liczę na to że na zimowe już się załapię faktycznie ze wszystkich ciuchów jakie mam - tylko w bluzki z md jeszcze wchodzę bo mają taki oversize'owy krój też na razie jeszcze jakoś szczególnie nie przybrałam no ale biust i brzuszek robią swoje - poza tym wszystko jeszcze przede mną..

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Gratuluję!!!

Zaraz zacznie tydzień pózniej
dziękuję
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 19:36   #915
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Mam to samo - najbardziej cieszą zakupy w najlepszych cenach. Tylko obawiam się tego ze w związku z przeniesieniem magazynu do Polski nie będzie dorzutek w kolejnych etapach %, tylko obniżą to co się nie sprzeda wcześniej .

A co było Twoim absolutnym MH?
Myślę, że 'złote strzały' będą niezależnie od tego gdzie jest magazyn jedyne co mnie niepokoi, to to wcześniejsze kończenie sale w różnych miastach...nigdy nie wiesz na które padnie tym razem :/

Moim 'absolutnym MH' była taka jedwabna, koralowa bluzka z wiązaniem z przodu na dole. Była w SP i nie szczególnie cieszyła się powodzeniem MH może nie spektakularny, ale ja w cieplejsze dni noszę tylko te magiczne duttiowe jedwabie... i kocham koral jednym zdaniem - jestem zachwycona, bo dosyć mam już bieli, ecru i pudrowego różu.
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:11   #916
amilka25
Raczkowanie
 
Avatar amilka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 317
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
witam się i ja choć bardziej liczę na wyprzedaż zimową - bo w tej ze względu na swój odmienny stan nie planuję właściwie żadnych zakupów, może ew. jakieś buty
mam "tak samo" z tą różnicą że miesiąc więcej , a z butów niestety w tym sezonie nie ma rewelacji jak dla mnie

Edytowane przez amilka25
Czas edycji: 2015-06-15 o 20:13
amilka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:40   #917
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Myślę, że 'złote strzały' będą niezależnie od tego gdzie jest magazyn jedyne co mnie niepokoi, to to wcześniejsze kończenie sale w różnych miastach...nigdy nie wiesz na które padnie tym razem :/

Moim 'absolutnym MH' była taka jedwabna, koralowa bluzka z wiązaniem z przodu na dole. Była w SP i nie szczególnie cieszyła się powodzeniem MH może nie spektakularny, ale ja w cieplejsze dni noszę tylko te magiczne duttiowe jedwabie... i kocham koral jednym zdaniem - jestem zachwycona, bo dosyć mam już bieli, ecru i pudrowego różu.
kojarzę te bluzkę - rozumiem że dobrze się nosi? może się ją jeszcze uda upolować na % też lubię koral, choć w tym sezonie moje serce skradł popularny kolor baby blue

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez amilka25 Pokaż wiadomość
mam "tak samo" z tą różnicą że miesiąc więcej , a z butów niestety w tym sezonie nie ma rewelacji jak dla mnie
gratulacje ! albo mi się wydaje albo w 2015 roku urodzi się dużo dzieci. Przynajmniej na mojej fb tablicy mnóstwo ich widzę a do tego kilka moich koleżanek jest przy nadziei.

Co do butów - ja ewentualnie bym kupiła mokasyny. Te z zeszłego roku dobrze mi się nosiły.

Edytowane przez mlenka_85
Czas edycji: 2015-06-15 o 20:42
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:20   #918
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez amilka25 Pokaż wiadomość
mam "tak samo" z tą różnicą że miesiąc więcej , a z butów niestety w tym sezonie nie ma rewelacji jak dla mnie
Też jestem zawiedziona butami w tym sezonie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mamuś
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 06:28   #919
vegutka
Raczkowanie
 
Avatar vegutka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Ja też nie mam żadnych konkretnych MH, ale na pewno jakieś zwyklaki i może jeansy wpadną wraz z obniżkami.
A wszystkim przyszłym mamusiom gratuluję
vegutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 16:53   #920
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
dziękuję zaczynam piąty liczę na to że na zimowe już się załapię faktycznie ze wszystkich ciuchów jakie mam - tylko w bluzki z md jeszcze wchodzę bo mają taki oversize'owy krój też na razie jeszcze jakoś szczególnie nie przybrałam no ale biust i brzuszek robią swoje - poza tym wszystko jeszcze przede mną..


dziękuję
Gratulacje!

Całą ciążę przechodziłam głównie w jedwabiach z MD
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 16:54   #921
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Całą ciążę przechodziłam głównie w jedwabiach z MD
to było na bogato Kochana
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 17:03   #922
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
Też jestem zawiedziona butami w tym sezonie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mamuś
Oj z butami jest nieciekawie faktycznie, stacjonarnie nic nie wpadło mi w oko
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 17:15   #923
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...wyjatkowo.html Massimo startuje w ten czwartek
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 17:30   #924
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Całą ciążę przechodziłam głównie w jedwabiach z MD
Bo Ty szczuplutka jesteś

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Oj z butami jest nieciekawie faktycznie, stacjonarnie nic nie wpadło mi w oko
Nieciekawie to w sumie mało powiedziane, zawsze miałam kilka par na oku a jeszcze częściej przynajmniej 1-2 kupowałam jak tylko się pojawiały, bo nigdy nie umiałam czekać na %
A teraz poza mokasynami na początku sezonu chyba nawet ani jednej nie zmierzyłam a co dopiero o kupowaniu mówić
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 17:59   #925
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
dziękuję zaczynam piąty liczę na to że na zimowe już się załapię faktycznie ze wszystkich ciuchów jakie mam - tylko w bluzki z md jeszcze wchodzę bo mają taki oversize'owy krój też na razie jeszcze jakoś szczególnie nie przybrałam no ale biust i brzuszek robią swoje - poza tym wszystko jeszcze przede mną..


dziękuję
Gratulacje !!!!!!

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Całą ciążę przechodziłam głównie w jedwabiach z MD
To mnie zdecydowanie bardziej wybrzuszyło

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość

Nieciekawie to w sumie mało powiedziane, zawsze miałam kilka par na oku a jeszcze częściej przynajmniej 1-2 kupowałam jak tylko się pojawiały, bo nigdy nie umiałam czekać na %
A teraz poza mokasynami na początku sezonu chyba nawet ani jednej nie zmierzyłam a co dopiero o kupowaniu mówić
Ja w tym sezonie nie byłam ani razu w przymierzalni MD więc o butach nawet nie wspomnę
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 20:18   #926
amilka25
Raczkowanie
 
Avatar amilka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 317
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

dziękuję za gratulacje

Mokasynów MD nigdy nie kupowałam, nie podoba mi się "kulkowana" podeszwa, wydaje się być nietrwała. Jeśli już, to wezmę czarne baleriny, zawsze się przydadzą.
amilka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 20:50   #927
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez amilka25 Pokaż wiadomość
dziękuję za gratulacje

Mokasynów MD nigdy nie kupowałam, nie podoba mi się "kulkowana" podeszwa, wydaje się być nietrwała. Jeśli już, to wezmę czarne baleriny, zawsze się przydadzą.
Też miałam takie obawy kiedy kupowałam moje pierwsze mokasyny w MD. Drogi u mnie są okropne, a one dają rade i są bardzo wygodne. Nie żałuję ich zakupu i szczerze polecam
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 21:16   #928
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Całą ciążę przechodziłam głównie w jedwabiach z MD
zazdro - ja na razie tylko jedną bluzkę jedwabną z md sprawdzałam i niestety mi w niej ciasno a przytyłam na razie cały 1 kg

też właśnie myślałam o czarnych balerinach bo mam deficyt
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 21:53   #929
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
zazdro - ja na razie tylko jedną bluzkę jedwabną z md sprawdzałam i niestety mi w niej ciasno a przytyłam na razie cały 1 kg

też właśnie myślałam o czarnych balerinach bo mam deficyt
tylko 1 kg ...to strasznie malutko, pewnie Ty chudniesz a dzidziuś rośnie. Też tak miałam - ginekolog mi nakazała jeść więcej, zwłaszcza białka. W szpitalu nie mogli się nadziwić jaki mam mały brzuch (w 38 tygodniu kiedy rodziłam miałam +9kg).

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Też miałam takie obawy kiedy kupowałam moje pierwsze mokasyny w MD. Drogi u mnie są okropne, a one dają rade i są bardzo wygodne. Nie żałuję ich zakupu i szczerze polecam
ja akurat mam takie z podeszwą w kwadraty (czy prostokąty) - też bardzo wygodne. Jedyne zastrzeżenie do nich jest takie, że na początku trochę farbowały mi stopę na granatowo.

Czarne baleriny też bym przygarnęła.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:27   #930
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cześć, witam się i ja na Massimowym wątku po dłuższej przerwie.
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych łowów na wyprzedażach.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 09:27:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.