Psychiatra - cz. 2 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 22:35   #931
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Nem <przytulam>
Kurcze widzicie, prawda jest taka że ten cały szit zawsze wraca, po paru miesiącach, po pół roku (jak u mnie), po roku... przyzwyczaiłam się w sumie, nie mam wielkiej nadzieii że kiedyś obudzę się z dobrym humorem, nie pamiętam kiedy miałam cały dzień lekko na duszy, dobry humor. I tak się żyje w zawieszeniu..
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 23:28   #932
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Nem: nie można traktować słów psychologa jak wyroku. Mnie samej zdarzyło się usłyszeć (dwukrotnie), że raczej ciężko będzie mi pomóc. Nie usłyszałam ile może trwać terapia, ani jakichkolwiek sugestii, co dalej. Tylko "Ciężki z pani orzech do zgryzienia". Wtedy machnęłam ręką na wszelkie terapie i uznałam, że widać jestem totalnie beznadziejna, skoro nawet psychologowie mówią mi takie rzeczy. Suma sumarum wylądowałam u psychiatry.
Nie możesz się poddać. Widać nie trafiłaś na właściwego specjalistę. Ale szukać warto. Z lekarzami jest trochę tak, jak z lekami - po niektórych dostajesz mdłości, po innych zaczynasz czuć się lepiej Trzeba po prostu trafić na ten właściwy. Wierzę, że uda Ci się. Na pewno nie wolno Ci skreślać samej siebie i pozbawiać się nadziei tylko dlatego, że jakiś psycholog "wydał wyrok". To nie wyrok tylko jego opinia. Wiadomo, że na "naprawianie siebie" potrzeba czasu. Ale z drugiej strony, skoro "psułyśmy się" latami, to odbudowanie wszystkiego musi potrwać. Nie znaczy to jednak, że nie uda się nigdy albo że na jakiekolwiek efekty trzeba będzie czekać latami Głowa do góry. Nie jesteś sama
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 10:50   #933
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Niem rozumiem Cię doskonale <przytul> też się dowiedziałam, że czeka mnie wieloltnia praca nad sobą i wpadłam w histerie... o czym się dziewczyny przekonały <rolleyes> . Ale mamy siebie i się nie damy mała wszystkie damy sobie rade i skoro ja tak mówię to tak ma być bo zawsze stawiam na swoim i kropka
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 22:08   #934
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dzięki za podtrzymanie na duchu, Dziewczyny
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:02   #935
XxNicolexXRichie
Przyczajenie
 
Avatar XxNicolexXRichie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Mam pytanko: Czy żeby zostać psychiatrą musze iść na medycyne i dopiero potm robić specjalizache czy są jakieś uczelnie od razu w tym kierunku? jestem w 2 liceum i powoli zastanawiam sie co chce robić w życiu. jestem pewna że chce byc psychiatrą tylko jesli to medycyna to raczej odpada ;( nie mój poziom ;(
XxNicolexXRichie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:25   #936
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cześć

Cytat:
Napisane przez bluesky00 Pokaż wiadomość
A bral ktos zoloft
Brałam, to jedna z lepszych rzeczy która mnie w życiu spotkała z nim najbardziej wyszłam na prostą, normalnie lek mojego życia.

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość

Ktoś tu pytał o mnie,czy się przesłyszałam? ;>
Ostatnio przez jakiś czas było nawet dobrze, ale w ciągu kilku ostatnich dni wróciło jak zwykle to co zawsze, czyli znowu wstydzę się przed ludźmi i nie pałam do siebie sympatią. To sobie wraca kiedy chce a ja mam zero do gadania. I muszę cierpieć tak codziennie znowu w każdej godzinie, minucie, sekundzie
Nem, tutaj ewidentnie terapia. Daj sobie pomóc

Jeżeli się chce, to się da.. nie pisze tego pod wpływem euforii bo u mnie nie za ciekawie, ale biorę teraz takie leki, które zmieniły moją osobowość.
Zerwałam z chłopakiem, ale szczerze? nie ruszyło mnie to, nawet się cieszę
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2008-11-30 o 18:28
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:49   #937
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez XxNicolexXRichie Pokaż wiadomość
Mam pytanko: Czy żeby zostać psychiatrą musze iść na medycyne i dopiero potm robić specjalizache czy są jakieś uczelnie od razu w tym kierunku? jestem w 2 liceum i powoli zastanawiam sie co chce robić w życiu. jestem pewna że chce byc psychiatrą tylko jesli to medycyna to raczej odpada ;( nie mój poziom ;(
Dokładnie tak jak piszesz, konieczne jest ukończenie medycyny

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Nem, tutaj ewidentnie terapia. Daj sobie pomóc

Jeżeli się chce, to się da.. nie pisze tego pod wpływem euforii bo u mnie nie za ciekawie, ale biorę teraz takie leki, które zmieniły moją osobowość.
Zerwałam z chłopakiem, ale szczerze? nie ruszyło mnie to, nawet się cieszę
To dobrze, że się nie przejęłaś. A skoro się nie przejęłaś, to ten chłopak musiał być niezłe ziółko, a takimi nie warto sobie zawracać głowy.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 19:57   #938
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość


To dobrze, że się nie przejęłaś. A skoro się nie przejęłaś, to ten chłopak musiał być niezłe ziółko, a takimi nie warto sobie zawracać głowy.
e tam za porządny dla mnie był już chciał ślub planować hehehee
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:12   #939
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

ee kinia to ci sie stalo wlasciwie?:/

jaki lek teraz bierzesz co taki fajny?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 21:38   #940
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dalej ten sam na sen, mirzaten - tylko dopiero teraz zaczyna działać
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 13:29   #941
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Cześć



Brałam, to jedna z lepszych rzeczy która mnie w życiu spotkała z nim najbardziej wyszłam na prostą, normalnie lek mojego życia.



Nem, tutaj ewidentnie terapia. Daj sobie pomóc

Jeżeli się chce, to się da.. nie pisze tego pod wpływem euforii bo u mnie nie za ciekawie, ale biorę teraz takie leki, które zmieniły moją osobowość.
Zerwałam z chłopakiem, ale szczerze? nie ruszyło mnie to, nawet się cieszę

Wlasnie mojego teznajlepszy na nerwicejednak na depresje-jakos nie dziala Wczesniej jej nie mialam,wiec bylo super,zycie w samych kolorach,pelne szczescia,ze jest tak jak bylo DAWNO bardzo DAWNO temu..zycie bez nerwicy..
Pisalam je juz w innym temacie,skopiuje tu,moze ktos bedzie wiedzial co to za zlo:

Jakbym mogla spalabym tylko,bo to przynosi mi ulge-nie musze czuc,myslec,martwic sie..ale gdy otwieram oczy i wiem,ze kolejny dzien przede mna-czuje bol psychiczny/fizyczny
Poza tym ciagle wynajduje w sobie nowe choroby..nie wspominajac o tym,ze mam juz fobie spoleczna,nerwice natrectw,i nerwice lekowa (te wszystkie stwierdzone przez lekarza),ale reszta moich 'urojen' nie wiem..moze jest prawda,a moze wytworem mojej wyobrazni.Bo powiem wam szczerze,ze teraz przez weekend jak bylam na uczelni,rozmawialam z kolezankami,potrafilam sie (niestety tylko chwilami)usmiechnac,i dzien byl jakis lepszy,zabawniejszy,co najwazniejsze- INNY.
A w domu przybija mnie wszystko.To,ze meble stoja tak,a nie inaczej(nawet jak je przestawie,na drugi dzien juz to mi sie znudzi),w ogole to tel wymienialabym co 2 dni. No i nie wiem czy te zachwiania,zmienne nastroje ...juz sama nie wiem....chyba co 5 sekund,sa wynikiem jakiejs nowej choroby :|;/Bo jak na nerwice sie lecze to teraz cos doszlo co nie pozwala mi zyc,bo czuje bol istnienia...Aj....
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 15:07   #942
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dokładnie, na nerwice idealny lek, na depresje w sumie też działał u mnie..
Jednakże sądzę iż bluesky00 potrzebuje chyba jeszcze coś na depreche + nerwice ale lekarzem nie jestem..

To się wyda chamskie co napisze ale heh muszę.
Mama dzisiaj do mnie mówi: "znowu do ośrodka? ja już nie mam kasy na te twoje leki" a ja już chciałam powiedzieć "tyle lat pozwalałaś na to wszystko? płać teraz." ale kurde, nie powiem tego nigdy... to złamałoby jej serce. Choć czasem to zdanie ciśnie się na usta samo.
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2008-12-01 o 22:56
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 20:05   #943
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Psychiatra - cz. 2

powiedziałam mamie że potrzebuje porozmawiac z psychologiem ,ze chyba mam depresje . Usłyszałam że lepiej jakbym sie książkami zajeła a nie o głupotach myslała heh
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 20:08   #944
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

wiec lepiej nie mowic mamie o swoich potrzebach skoro ich nie rozumie tylko pogadac z psychologiem
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:42   #945
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Dokładnie, na nerwice idealny lek, na depresje w sumie też działał u mnie..
Jednakże sądzę iż bluesky00 potrzebuje chyba jeszcze coś na depreche + nerwice ale lekarzem nie jestem..

To się wyda chamskie co napisze ale heh muszę.
Mama dzisiaj do mnie mówi: "znowu do ośrodka? ja już nie mam kasy na te twoje leki" a ja już chciałam powiedzieć "tyle lat pozwalałaś na to wszystko? płać teraz." ale kurde, nie powiem tego nigdy... to złamałoby jej serce. Choć czasem to zdanie ciśnie się na usta samo.
Nie wiem co napisać, musiało Ci być strasznie przykro,ale może mama prędzej to powiedziała niż pomyślała...

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
powiedziałam mamie że potrzebuje porozmawiac z psychologiem ,ze chyba mam depresje . Usłyszałam że lepiej jakbym sie książkami zajeła a nie o głupotach myslała heh
Jej..dlaczego niektórzy nie umieją potraktować pewnych rzeczy poważnie
Idź do tego psychologa, a mamie nic nie mów, jak tego nie rozumie.

Wiecie, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zaczęłam szukać psychologa, dzisiaj z rana poszłam się zarejestrować i okazało się że jedna osoba zwolniła miejsce, poczekałam tylko 40 minut i weszłam. I co się okazało? Odesłała mnie gdzie indziej Nie czułam się po tej wizycie tak źle jak po ostatniej,ale baba wydała się nie być w ogóle zainteresowana, nie słuchała co do niej mówię.
Czy naprawdę NIE MA żadnego psychologa, który chciałby mi pomóc i po wizycie u którego nie czułabym się gorzej niż przed? Nie mam już do kogo iść
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:53   #946
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Nie wiem co napisać, musiało Ci być strasznie przykro,ale może mama prędzej to powiedziała niż pomyślała...
Poczułam się okropnie wtedy, heh dalej jak o tym pomyślę - czuje się okropnie. Ale jakoś mam taki charakter że przybieram postać obronną; cios za cios. Wiem, to okropne ale czasem odgrywam się na mamie za to...


Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość


Wiecie, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zaczęłam szukać psychologa, dzisiaj z rana poszłam się zarejestrować i okazało się że jedna osoba zwolniła miejsce, poczekałam tylko 40 minut i weszłam. I co się okazało? Odesłała mnie gdzie indziej Nie czułam się po tej wizycie tak źle jak po ostatniej,ale baba wydała się nie być w ogóle zainteresowana, nie słuchała co do niej mówię.
Czy naprawdę NIE MA żadnego psychologa, który chciałby mi pomóc i po wizycie u którego nie czułabym się gorzej niż przed? Nie mam już do kogo iść
Szczerze ? Jestem bardzo zdziwiona. Mam wrażenie, że w twoim mieście planuje plaga złych psychologów, dziwne że Cię nie słuchała.. serio, raz w życiu mi się to zdarzyło, na jednym spotkaniu, a było ich więcej. Pozostaje mi tylko napisać: szukaj dobrego psychologa do skutku. Musi taki być w twoim mieście.

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
wiec lepiej nie mowic mamie o swoich potrzebach skoro ich nie rozumie tylko pogadac z psychologiem
dokładnie, idź sama, może mama nie rozumie, przykre ale nie można się załamać.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 22:01   #947
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Szczerze ? Jestem bardzo zdziwiona. Mam wrażenie, że w twoim mieście planuje plaga złych psychologów, dziwne że Cię nie słuchała.. serio, raz w życiu mi się to zdarzyło, na jednym spotkaniu, a było ich więcej. Pozostaje mi tylko napisać: szukaj dobrego psychologa do skutku. Musi taki być w twoim mieście.
Ja też mam takie wrażenie, nie wymagam wiele,a dopiero teraz po kilku wizytach mam porównanie jak różnie się ci ludzie zachowują, pytają o inne rzeczy, jedni gapią się w oczy tak bardzo,że wolałabym się schować pod ziemię.
Może i jest jeszcze jakis dobry psucholog, ale nie będę co tydzień dawać po 100 zł za wizytę, które będą się ciągnąć przez długie miesiące. Rodzice by dali, ale musiałabym mieć serce z kamienia, żeby ich na tyle naciągać.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 13:48   #948
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Psychiatra - cz. 2

to niemozliwe ;( do panstwowego trzeba czekac długo a na prywatnego nie mam pieniedzy a mama mi ich nie da bo ona ma waznjesze wydatki

edit :

przeszłosc mnie zabija nienawidze jej , siebie , życia :
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''

Edytowane przez 99GirlOoo99
Czas edycji: 2008-12-04 o 14:21 Powód: edit
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:08   #949
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
to niemozliwe ;( do panstwowego trzeba czekac długo a na prywatnego nie mam pieniedzy a mama mi ich nie da bo ona ma waznjesze wydatki

edit :

przeszłosc mnie zabija nienawidze jej , siebie , życia :
girl przeciwnpsci sa po to by sie z nimi zmierzyc

mozesz kobinowac kase po trochu a to na krem ,a to na cos tam ,a to na kino albo z kol na wyjscie na ciastko i odlozyc i pojsc prywatnie moze
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 20:41   #950
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Psychiatra - cz. 2

ale z drugiej strony odłoży raz a potem co? nie ma sensu iść na pojedyczną wizytę, przecież pierwsza to dopiero rozpoznanie, zapoznanie się z sytuacją pacjenta.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:49   #951
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

no ale lepsze cos niz nic- bedzie znac rozpoznanie chociaz i wiedziec czy to cos powaznego czy nie

moze pojsc prywatnie poraz 1 a potem z lekiem jelsi go dostanie od prywatnego na spokojnie czekac na wizyte u panstwowego po zapisaniu sie na nia
zazwyczaj jak juz ma sie lekarza panstwowego i rozpoznanie to lekarze daja szybkie wizyty do siebie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 22:48   #952
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dziewczyny prosze uspokojcie mnie jakos skonczyly mi sie leki nasenne [depresanty] i jak ja teraz zasne? wizyte mam dopiero 19-go [nie ma mozliwości przyspieszenia. duzo pacjentow jest] zostal mi tylko traxene ;( co ja mam robic? odchodze od zmyslow... ;9 nie zasne bez leku nie ma opcji, a jak zasne znowu zaczną sie te wszystkie sny.. na samą myśl juz płacze
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2008-12-04 o 22:49
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 23:08   #953
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

kinia a co to za lek taxene? dorazny czy jaki?
na twoim miejscu poszlabym do rodzinnego i poprosila o lekktory stale masz przyjmowac
napewno przepisze jak wyjasnisz sytuacje ze do ps idziesz dopiero 19
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:05   #954
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

będę paliła papierosy do tego czasu..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 16:10   #955
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

hmm skoro woliszi Ci to pomoze
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 20:33   #956
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Ja się bardzo boję iść do psychiatry. Wiem, że powinnam, że mi to pomoże ( mam nerwicę i prawdopodobnie ataki paniki) ale nie umiem się przełamać. Mama mnie nie zrozumie, znajomi potraktują jak czubka Raz usiłowałam się umówić z psychologiem z Ośrodka Terapii Uzależnień ale baba była nieprzyjemna, rozmowę zakończyła słowami " no to skoro musisz to przyjdź" - i nie poszłam. Ciężko znaleźć państwowo kogoś przed kim będę umiała się do końca otworzyć a prywatnie nie pójdę bo mnie na to nie stać
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 20:44   #957
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

heh w takim razie nie mów nikomu że chodzisz do psychologa. U mnie wie jedna osoba tylko, nie zniosłabym gdyby się ktoś dowiedział, zawsze mam wrazenie że jak wychodze od psychologa/terapeuty/psychiatry to wszyscy wiedzą..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 21:10   #958
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Zaczelam lykac te magiczne tabletki, zobaczymy jak to bedzie.
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 21:10   #959
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

bajeczka ciezkie rozwiazanie- najloeiej szukaj kogos bezplatnie jak nie ma srodkow
ale warto pojsc po pomoc a i przelam sie psychiatra to lekarz jak kazdy inny
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 21:18   #960
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Psychiatra - cz. 2

oj kinia....
mi też się ostatnio źle śpi, a nie miałam z tym problemów jak wy, niewiem czy to kolejny schodek w dół, czy o co chodzi.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.