Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 19:49   #2371
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ale Was na wspominki wzięło
Megi zrób laurkę swojej teściowej i też napisz co Ci w niej nie pasuje Do głowy by mi nie przyszło, żeby listę takich rzeczy robić swojej synowej ale zanotuję, żeby się kiedyś nie zbłaźnić. Czy my tez tak zdurniejemy na starość?!
Domek z własną mamą trzeba się w tym wieku dogadywać, jakieś ogony się za Wami ciągną
Napisałam Wam o skutkach promieniowania UVB bo uważam, że lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć ale już więcej nie będę

Dostałam potwierdzenie z BU, że dziś zrobili wysyłkę
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:00   #2372
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ale Was na wspominki wzięło
Megi zrób laurkę swojej teściowej i też napisz co Ci w niej nie pasuje Do głowy by mi nie przyszło, żeby listę takich rzeczy robić swojej synowej ale zanotuję, żeby się kiedyś nie zbłaźnić. Czy my tez tak zdurniejemy na starość?!
Domek z własną mamą trzeba się w tym wieku dogadywać, jakieś ogony się za Wami ciągną
Napisałam Wam o skutkach promieniowania UVB bo uważam, że lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć ale już więcej nie będę

Dostałam potwierdzenie z BU, że dziś zrobili wysyłkę
sie zgadzam z Toba Kwiatuszku, że warto się dogadywać. Takie przemilczenia i tak prowadzą do tego, ze nam do siebie dalej. A potem wywracamy sie na twarz przez to, co się już nie mieści pod dywanem. .


Ivuś - daj znać, co Twojemu maluchowi. Trzymam kciuki za Was.

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-12-01 o 20:02
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:31   #2373
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=Anturium;9932819]Megi zrób laurkę swojej teściowej i też napisz co Ci w niej nie pasuje Do głowy by mi nie przyszło, żeby listę takich rzeczy robić swojej synowej ale zanotuję, żeby się kiedyś nie zbłaźnić. Czy my tez tak zdurniejemy na starość?!

Antek dobra myśl też napiszę do niej list bo normalnie nie mamy okazji porozmawiać.Wygarnę jej co mam do niej tylko ,że moja litania zajmie nie jedną a parę stron A4 Nikt nie jest idealny...... codziennie patrzę na jej błędy wychowawcze zakorzenione w jej syneczku .Owszem ma dużo zalet(mąż) ,ale za niektóre nawywyki mam ochotę go Najważniejsze,ż e trzyma moją stronę
Jest jeszcze jedna opcja -casłkowicie oleję sprawę.Pożyjemy ,zobaczymy.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:38   #2374
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=Megi72;9933529]
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Megi zrób laurkę swojej teściowej i też napisz co Ci w niej nie pasuje Do głowy by mi nie przyszło, żeby listę takich rzeczy robić swojej synowej ale zanotuję, żeby się kiedyś nie zbłaźnić. Czy my tez tak zdurniejemy na starość?!

Antek dobra myśl też napiszę do niej list bo normalnie nie mamy okazji porozmawiać.Wygarnę jej co mam do niej tylko ,że moja litania zajmie nie jedną a parę stron A4 Nikt nie jest idealny...... codziennie patrzę na jej błędy wychowawcze zakorzenione w jej syneczku .Owszem ma dużo zalet(mąż) ,ale za niektóre nawywyki mam ochotę go Najważniejsze,ż e trzyma moją stronę
Jest jeszcze jedna opcja -casłkowicie oleję sprawę.Pożyjemy ,zobaczymy.
możesz olać, ale postaw w swoim domu ,w widocznym miejscu skrzyneczkę albo segregator i powiedz teściowej, że to specjalnie na listy od niej,
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:55   #2375
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Meg - normlanie wymiękłam, to chamka podła Ja też jestem za oddaniem kartki pt. , "coś mama u mnie zostawiła" z uroczym uśmiechem
Poza tym dołącz dla niej ode mnie fotkę

Iv ... jakoś mi się smutno na sercu o Ciebie zrobiło ... czy Ty jesteś szczęśliwa?

Castrolku odebrałaś wyniki Synka ?

Bucz - no niech te szwedy już idą w pieruny

Saga - nie odpuszczę Ci - co z blondem , o Twoją edukację dba buczynka

Jedno jest pewne, że to jest smutne i przykre ... kiedyś było inaczej, moja Mama była inna, a teraz jest do dupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9210013.jpg (137,4 KB, 4 załadowań)
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:57   #2376
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Domek z własną mamą trzeba się w tym wieku dogadywać, jakieś ogony się za Wami ciągną
...masz rację... narasta we mnie żal - od dłuższego czasu
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 21:10   #2377
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...masz rację... narasta we mnie żal - od dłuższego czasu

a może Domuś napisz Mamie o swoich uczuciach? I o tym, że nie byłoby Ci tak smutno, gdybys jej nie kochała i nie tęsknilabyś za bliskościa z nią ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 21:27   #2378
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
a może Domuś napisz Mamie o swoich uczuciach? I o tym, że nie byłoby Ci tak smutno, gdybys jej nie kochała i nie tęsknilabyś za bliskościa z nią ?

Jakieś poł roku temu już Jej tak napisałam, oprawiłam swoje zdjęcie i właśnie tam napisałam te słowa, plus
" ... zawsze gdy będziesz na mnie zła pamiętaj proszę, że Cię bardzo kocham i już teraz przepraszam ..."
W sumie nie wiem za co ja cale życie przepraszam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 21:29   #2379
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Jestem juz moje slicznotki,poczytam co napisalyscie i zaraz bede z Wami
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 21:44   #2380
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

domciu moj kochany .Twoja mama kocha Cie nad zycie,uwierz mi.
Moja corcia przechodzi dojrzewanie(poczatki).Pys kuje gada od rzeczy,obraza sie za byle co,a wieczorami placze i przeprasza mowiac,ze nie wie co sie z nia dzieje.
Zaczekaj chwilke Dolota ,daj mamie chwilke czasu ,zeby sie odnalazla.Mnie sie wydaje ,ze sama nie wie dokladnie co z nia jest.Moze to przekwitanie .Kobiety w tym czasie sa do niezniesienia.Ale to wina tylko i wylacznie hormonow.


Megus Tesciowa to co innego,a jeszcze taka wredna.Ignoruj ja i zyj swoim zyciem

Kwiatuszku dziekuje za to ,ze nie bedziesz juz szukac!
Czasami jest lepiej pozostac glupim i zyc w niewiedzy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-12-01 o 21:51 Powód: nie pilam dzisiaj
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 21:51   #2381
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Idę spać Kochane moje, dziękuje jak zawsze za to, że jesteście
Nie będę do Mamy dzwoniła, choć wie, że akurat teraz potrzebuje Jej pomocy.
Poczekam, aż Ona pomyśli, że tak chyba nie wolno robić ...



Dobranoc
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 21:53   #2382
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

NIE Buczka, tu nie ma na co czekać. Dome tu nie ma za co przepraszać na zapas. To jest chore. Sprawa spóźnienia z powodu kupna konia, to nie jest powód do nadęcia się i obrazy majestatu. Ludzie nie mający problemów ze sobą przechodzą nad takimi duperelami do porządku dziennego. Buczka Ty dajesz przykład nastolatki, mama Dome już ma to za sobą, miała sporo czasu na dojrzewanie. Za co Ty DOme przepraszasz? Twój tekst na ofiarowanym zdjęciu wskazuje na niezdrowe relacje pomiędzy matką, a córką. Przepraszanie "na zaś"?! Ja bym się dopiero wtedy obraziła ale zaraz po tym zastanowiłabym się głęboko gdzie popełniłam błąd, że moje dziecko tak się płaszczy. To jest jakiś rodzaj braku akceptacji, którą można uzyskać za cenę pomniejszenia swojej wartości. Przepraszać za błędy jest rzeczą oczywistą, co do tego nie ma żadnych wątpliwości ale przepraszać na przyszłość i utwierdzać w miłości w tym samym tekście... Naprawdę coś jest nie tak.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:00   #2383
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatku a wlasnie ,ze tak.To jest dobre porownanie mojej malej z mama domcia,bo podejrzewam ze too jednak hormony.A Ty sie tak nie bulwersuj ,bo sama sie niebawem przekonasz co znaczy menopauza.Takie starsze panie robia wiecej widel z igiel jak malolaty,uwierz mi! I jak myslisz ,ze niby po jaka cholere biora hormony,he? ZEBY W WARIATKOWIE nie wyladowac!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:07   #2384
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Co do relacji matka córka to zazdroszczę dziewczynom które mają ze swoimi matkami dobry kontakt.U mnie zero takowego i mojego TŻ tak samo moje dzieci nie mają tzw,. kochanej babci .Miały dopóki żyła moja babcia.Moja matka dzwoni jak potrzebuje pomocy -czytaj kasy.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:08   #2385
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ja wiem Buczuś co masz na myśli, tylko że z taką samą troską podejdźmy do Dome. Jej też grozi wariatkowo. Wieczne zastanawianie się czy mamusia się nie obrazi bo nie można z nią normalnie złapać komunikacji słownej. Oprócz hormonów mamy jeszcze rozum i to odróżnia nas od zwierząt. Ja sobie nie daję ulgi tylko dlatego, że dziś jestem przed jajeczkowaniem a jutro po. Oczywiście znam taki przypadek, przykro patrzeć kiedy otoczenie dostaje torsji bo szanowna matrona ma swoje skoki hormonalne i uważa, że cały świat ma zamiklnąć z powodu zbliżającej się menstruacji. Dla mnie taka osoba jest po prostu śmieszna, żeby nie powiedzieć żałosna. Hormony to naturalna część naszego bytu, nie mogą nim rządzić. Nastolatki dostają ulgę od świata ze względu na wiek, wiemy bowiem że jeszcze się nie potrafią hamować. Mam w domu szesnastolatka i obserwuję jak dosłownie co drugi dzień popada albo w kompletną euforię albo mu testosteron rozwala mózgownicę. Jednego dnia bierze mnie na kolana i przytula się do mnie jak dzidziuś, chce rozmawiać o wszystkim tu i teraz, jest łągodny i delikatny. Następnego dnia chodzi nadęty jak paw, burczy zamiast mówić, z nikim nie wymieni miłego słowa ani uśmiechu. Ok, chłopiec dojrzewa ale to nie zwalnia go z odpowiedzialności za jego zachowanie. Nie niańczę go z tego powodu lecz uświadamiam, jak to wygląda, że jest przewidywalny, że dzięki temu można nim sterować, że okazuje swoje słabności, że jeszcze dużo pracy musi wykonać, żeby być dojrzałym bo hormony to nie wszystko, to tylko mały element bardzioej skomplikowanej całości. Jestem więcej niż pewna, że dawanie ulgi z powodu jazdy hormonalnej jest szkodliwe bo odwrażliwia na resztę świata. Nasze dzieci mają to zrozumieć, by jako dojrzali ludzie nie krzywdzili innych.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-12-01 o 22:19 Powód: cholera musiałam rozbudować
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:21   #2386
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Co do relacji matka córka to zazdroszczę dziewczynom które mają ze swoimi matkami dobry kontakt.U mnie zero takowego i mojego TŻ tak samo moje dzieci nie mają tzw,. kochanej babci .Miały dopóki żyła moja babcia.Moja matka dzwoni jak potrzebuje pomocy -czytaj kasy.
ajajaj ,to jest dopiero smutne anus
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ja wiem Buczuś co masz na myśli, tylko że z taką samą troską podejdźmy do Dome. Jej też grozi wariatkowo. Wieczne zastanawianie się czy mamusia się nie obrazi bo nie można z nią normalnie złapać komunikacji słownej. Oprócz hormonów mamy jeszcze rozum i to odróżnia nas od zwierząt. Ja sobie nie daję ulgi tylko dlatego, że dziś jestem przed jajeczkowaniem a jutro po. Oczywiście znam taki przypadek, przykro patrzeć kiedy otoczenie dostaje torsji bo szanowna matrona ma swoje skoki hormonalne i uważa, że cały świat ma zamiklnąć z powodu zbliżającej się menstruacji. Dla mnie taka osoba jest po prostu śmieszna, żeby nie pwoiedzieć żałosna. Hormony to naturalna część naszego bytu, nie mogą nim rządzić.
Kwiatku ,bo domcio jest bardzo uczuciowa.Ona by chciala,zeby swiat byl pelen pieknych ,dobrych kochanych ludzi.Ona wierzy w ludzkosc i jak ja ukochana osoba rozczaruje to zawala jej sie swiat.Domcio jest wrazliwy,udaje babo chlopa z wiertlem w reku,a ona w rzeczywistosci jest slaba.
Poczakaj kochana na menopauze,mam szczera nadzieje ,ze dlugo bedziemy utrzymywac ze soba kontakt,bo wtedy wystawie Ci I nie ma zmiluj
Zmienimy temat na hormony,zobaczysz.Nad nimi nie masz duzej kontroli
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:22   #2387
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ale co do hormonów to Buczka ma rację one nie powinny nikim rządzić ale niestety często tak nie jest.Mam znajomą która jest po amputacji piersi i musi brać hormony z wiadomych względów.Z jej zachowaniem jest bardzo różnie czasem zachowuje się jak zupełna wariatka a czasem wręcz jak .....Nie ma możliwości przewidzenia jak danego dnia się zachowa.Po różnych jej występach mąż ją usprawiedliwia zwalając na hormony właśnie
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:25   #2388
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

E tam Buczuś Pan Bóg mi to wynagradza w dobrym małżonie
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:29   #2389
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatuszku i dodalas wiecej
Madrze piszesz i przyznaje Ci duzo racji.Nie wolno dac sie zwariowac,tez walcze z corka.Jakos mi to idzie,ale musze Ci powiedziec,ze z babami jest 100x gorzej.

anus bo to sa hormony.Niestety!
Znam duzo bab z tym problemem,a oczym my tu piszemy? My mamy jeszcze troche czasu (jak Bog da)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 22:31   #2390
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dobra, skoro niektórym tak odbija z powodu hormonów i żadna miłość do córki nie ma znaczenia, to proponuję tym córkom na święte obrazy matek w okresie menopauzy odpowiadać: "Z hormonami nie rozmawiam".
Jednak ja podejrzewam, że przypadek Dome niekoniecznie jest hormonalny.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:35   #2391
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kolejną prawdą oprócz hormonów jest to że na starość się niestety dziecinnieje i pewne rzeczy dla nas oczywiste dla starszych są
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:37   #2392
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kwiatuszku i dodalas wiecej
Madrze piszesz i przyznaje Ci duzo racji.Nie wolno dac sie zwariowac,tez walcze z corka.Jakos mi to idzie,ale musze Ci powiedziec,ze z babami jest 100x gorzej.
A masz syna? Ja bym tego nie próbowała porównywać. Co istota, to inne jazdy. Jest ciężko, to pewne. Czasem odliczam dni do obiecanych 19 lat, kiedy to podobno wszystko ma się zacząć układać po ludzku.

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
anus bo to sa hormony.Niestety!
Znam duzo bab z tym problemem,a oczym my tu piszemy? My mamy jeszcze troche czasu (jak Bog da)
Obyśmy ten czas wykorzystały na właściwe przygotowanie się do niego. Musi być fajny TŻ, dzieci możliwie daleko mieszkające i grono wyrozumiałych przyjaciół.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:39   #2393
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Jeżu to do 19 trzeba czekać?Mój ma 14 a ja juz dostaję korby
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:42   #2394
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dobra, skoro niektórym tak odbija z powodu hormonów i żadna miłość do córki nie ma znaczenia, to proponuję tym córkom na święte obrazy matek w okresie menopauzy odpowiadać: "Z hormonami nie rozmawiam".
Jednak ja podejrzewam, że przypadek Dome niekoniecznie jest hormonalny.
Brutal z Ciebie,wiesz?
A co z ta odrobina egoizmu? Kazda z nas go potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Nawet jej matka!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:42   #2395
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kochana to najbliższy termin jaki udało mi się wynegocjować z koleżankami Bywa, że dopiero po dwudziestym roku życia. Ze mną było bardzo ciężko. Niestety moja mama nie wiedziała co z tym fantem zrobić i zamiast pomóć mi przetrwać i być ostoją, to ze mną walczyła. Matki wtedy przegrywają bo tracą swoje dzieci.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:43   #2396
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Idę spać moje hormonki
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:44   #2397
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Jeżu to do 19 trzeba czekać?Mój ma 14 a ja juz dostaję korby

Korba to moj Kwiatuszek
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:45   #2398
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Brutal z Ciebie,wiesz?
A co z ta odrobina egoizmu? Kazda z nas go potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Nawet jej matka!!!
No ja właśnie o egoizmie mówię, tyle że mam na myśli egoizm Dome, bo jej mamie go na pewno nie brakuje. A brutalem bywam, to fakt ale zobacz jakim zacnym
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:45   #2399
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kochana to najbliższy termin jaki udało mi się wynegocjować z koleżankami Bywa, że dopiero po dwudziestym roku życia. Ze mną było bardzo ciężko. Niestety moja mama nie wiedziała co z tym fantem zrobić i zamiast pomóć mi przetrwać i być ostoją, to ze mną walczyła. Matki wtedy przegrywają bo tracą swoje dzieci.
no wlasnie?????? Jak zostac ostoja?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:53   #2400
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

I wiesz co mi do glowy przyszlo Kwiatku? "Psy,ktore szczekaja nie gryza"
eee glupie okreslenie,ale mam Ciebie na mysli.Tez twarda jestes na zewnatrz,a wata w srodku
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.