przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 11:27   #1381
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renia73 Pokaż wiadomość
svinecka na ile czasu masz zalozone wlosy , czy mozna te same przepiac spowrotem wyzej , czy sa jednorazowe , gdzie robilas. jestem przed i zbieram opinie.dzieki.
na ile czasu? wlosow sie nie zaklada z zamierzeniem ze beda one na tyle czy na tyle. wlosy bede nosic dopoki nie bede miala takich odrostow ze beda mi sie dredy robic hehe.

jesli masz wlosy bardzo dobrej jakosci to mozna je zdjac i zalozyc jeszcze raz. ja takie wlasnie mam. niestety wiele moich kolezanek zaklada wlosy u "swietnych fryzjerow" z ktorymi nie da sie juz nic pozniej zrobic. ja mam wlosy najlepszej jakosci i bede mogla je ponownie zalozyc np za pol roku. o ile mi szybciej nie urosna nie wiadomo jak i nie bede musiala ich sciagnac wczesniej.

ja robilam w szczecinie w studiu matrix ktore nalezy do mojej znajomej fryzjerki
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 12:45   #1382
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

svinecka jak dlugo masz te wlosy ,mam zgryz wyczytalam ze na keratyne jak jest odrost to robia sie koltuny. zastanawiam sie co lepsze keratyna czy tasma.dzieki.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 14:30   #1383
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mam je drugi tydzien.
moja kolezanka ma wlosy od wrzesnie i odrost na ponad 5cm i zadnych koltunow nie ma!

co do tasmy dla mnie to jest obrzydliwe ale to kwestia gustu.
gdybym miala tasme nie dalabym mojemu facetowi glowy dotnac bleeh
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 20:17   #1384
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
mam je drugi tydzien.
moja kolezanka ma wlosy od wrzesnie i odrost na ponad 5cm i zadnych koltunow nie ma!

co do tasmy dla mnie to jest obrzydliwe ale to kwestia gustu.
gdybym miala tasme nie dalabym mojemu facetowi glowy dotnac bleeh
obrzydliwe powiadzasz....nieładnie że krytykujesz metode której tak naprawdę nie znasz.tu na tym forum wypowaiadały sie różne panie, które miały różne metody na włosach, lepsze lub gorsze...o ile dobrze pamietam wniosek był jeden:taśma najmniej niszczy włosy..więc..warto także mieć na uwadze dobro naszych włosów..cieszymy sie bardzo ze jestes zdowolona z metody jaka wybrałas chociaż na mój gust jest najbardziej szkodliwa. pracuje na wszystkich metodach więc laikiem nie jestem..ale ...wszechwiedząca też nie..wiec..czas pokaże .noszenie jakiejklowiek metody przez pół roku( a tak zamierzasz z tego co wyczytałam) to zbrodnia dla włosów.ale skoro koleżanka nosi...to ty pewnie też..mam nadzieję ze cie nie uraziłam , bo tego nie chciałam .ja patrze na to od strony technicznej a także pod kątem jak metoda wpływa na włosy stad moja wypowiedz.jesli jednak metoda jest dla ciebie ok to naprawde zycze zebys dluga sie nią cieszyła
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 20:29   #1385
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

svinecka.... zalezy co kto lubi. dla mnie mikroringi czy keratyna sa bleee (przepraszam noszace je osobki) dotykalam takich wlosow i mialam wrazenie ze jest w nich pelno paprochow... dlatego mi np bardziej pasuje lekko wypukly warkoczyk niz pelno malych obraczek czy zgrzewow. dodatkowy plus to to ze przy ryzpuszczonych wlosach wogole nie widac tasm... moja kolezanka ma keratyne i cigle slysze "widac mi zgrzewy?"... nie widac... ale ja lubie miec komfort psychiczny ze nikt sie nie domysla a moje wlosy nie przezyly masakry przy przedluzaniu
pozdrawiam.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 21:27   #1386
oreczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam!
goszcze tu po raz pierwszy ;D
interesuje mnie - wiadomo - przedłużenie włosów... mieszkam w okolicach Katowic... szukam dobrego i niedrogiego fachowca... ok - wiem jest pani Renatka - tyle wyczytałam... ;P ale kim Ona jest??!! jak sie z Nia skontaktowac??? oprócz forum... może jakieś namiary albo cuś??? bede bardzo wdzięczna
pozdrwiam

ps - z góry sorki za niewiedze i ewentualne pisanie głupot ;P
oreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 00:14   #1387
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

oreczka stronka pani Reni, tam znajdziesz odpowiedzi na wiekszosc pytan
http://www.renihair.pl/801.html
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 08:09   #1388
katarzynaforumowiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam Was wszystkie. sporo czasu zajelo mi przeczytanie wszystkiego co tu piszecie o wlosach doczepianych. Sama od dluzszego czasu zastanawiam sie nad przedluzeniem moich. tzn mozna powiedziec ze jestem juz zdecydowana ale czekam na przyplyw gotowki:P u mnie w miescie znam tylko jedna dziewczyne ktora przedluza wlosy i robi to metoda micro ring extension (nieiwem czy dobzre napisalam) takze i ja zdecydowalam sie na ta metode. jednak mam pewne watpliwosci bo obawiam sie tego ze jak zawieje mocniej wiatr to bedzie widac laczenia..;/


aha i jeszcze jedno. bo tak czytalam tutaj ze kupujecie wlosy na allegro. i chcialam wam tylko powiwedziec ze slyszalam ze nie warto kupowac wlosos juz podzielonych w pasemka. sa one laczone fabrycznie (ponoc) i sa niechlujnie polaczoone. ponoc w trakcie noszenia wypadaja bardzo.
nie wiem tego z autopcji oczywiscie mowie co slyszalam od dziewczyny ktora doczepia wlosy u mnie w miescie.
katarzynaforumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 08:46   #1389
katarzynaforumowiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Post Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a jaka to jest ta specjalna szczotka do doczepianych wlosow? ale do natralnych bo wlasnie takie chce sobie doczepic wole naturalne indyjskie postanowilam. i czy ta szczotke moge kupic w sklepie z akcesorjami fryzjerskimi? ile ona mniej wiecej kosztuje?
katarzynaforumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 09:34   #1390
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
obrzydliwe powiadzasz....nieładnie że krytykujesz metode której tak naprawdę nie znasz.tu na tym forum wypowaiadały sie różne panie, które miały różne metody na włosach, lepsze lub gorsze...o ile dobrze pamietam wniosek był jeden:taśma najmniej niszczy włosy..więc..warto także mieć na uwadze dobro naszych włosów..cieszymy sie bardzo ze jestes zdowolona z metody jaka wybrałas chociaż na mój gust jest najbardziej szkodliwa. pracuje na wszystkich metodach więc laikiem nie jestem..ale ...wszechwiedząca też nie..wiec..czas pokaże .noszenie jakiejklowiek metody przez pół roku( a tak zamierzasz z tego co wyczytałam) to zbrodnia dla włosów.ale skoro koleżanka nosi...to ty pewnie też..mam nadzieję ze cie nie uraziłam , bo tego nie chciałam .ja patrze na to od strony technicznej a także pod kątem jak metoda wpływa na włosy stad moja wypowiedz.jesli jednak metoda jest dla ciebie ok to naprawde zycze zebys dluga sie nią cieszyła
po pierwsze nie uwazam zeby moje krytykowanie bylo nie ladne poniewaz kazdy ma prawo do swojej opinii i moja jest wlasnie taka - jest to dla mnie obrzydliwe i mam prawo tak uwazac. nie bede mowic ze bardzo mi sie to podoba przeciez skoro tak nie jest. nieladnie jest mi tego zabraniac

po drugie dlaczego piszesz ze nie znam tej metody skoro nie masz pojecia co znam a czego nie? poza tym mam kolezanke z tasma na glowie i nieraz ja "macalam" i dalej twierdze ze jest ona obrzydliwa.

poza tym co do noszenia wlosow to bede je nosic ile sie da. nie po to zaplacilam tyle kasy zeby je miesiac nosic
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 09:35   #1391
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
svinecka.... zalezy co kto lubi. dla mnie mikroringi czy keratyna sa bleee (przepraszam noszace je osobki) dotykalam takich wlosow i mialam wrazenie ze jest w nich pelno paprochow... dlatego mi np bardziej pasuje lekko wypukly warkoczyk niz pelno malych obraczek czy zgrzewow. dodatkowy plus to to ze przy ryzpuszczonych wlosach wogole nie widac tasm... moja kolezanka ma keratyne i cigle slysze "widac mi zgrzewy?"... nie widac... ale ja lubie miec komfort psychiczny ze nikt sie nie domysla a moje wlosy nie przezyly masakry przy przedluzaniu
pozdrawiam.
u mnie tez nie widac ani przy rozpuszczonych ani przy spietych. mam pelen komfort jesli o to chodzi. a Twojej kolezance proponuje zmienic fryzjerke skoro ma taki problem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 09:41   #1392
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez katarzynaforumowiczka Pokaż wiadomość
a jaka to jest ta specjalna szczotka do doczepianych wlosow? ale do natralnych bo wlasnie takie chce sobie doczepic wole naturalne indyjskie postanowilam. i czy ta szczotke moge kupic w sklepie z akcesorjami fryzjerskimi? ile ona mniej wiecej kosztuje?
ja mam taka - dostalam ja w salonie do przedluzonych wlosow. ma dluzsze kolce plastikowe i krotsze z wlosia. dla mnie jest idealna.
dostalam ja w cenie przedluzenia wlosow ale wiem ze kosztuje ok 35zl a na allegro ok 20
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 169123425.jpg (24,3 KB, 44 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:12   #1393
katarzynaforumowiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzieki wielkie
katarzynaforumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:51   #1394
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc wszystkim .beauty sleep jak dlugo masz wlosy czy odrost ci nie przeszkadza i jesli masz spiete wlosy czy widac tasmy.jakie to uczucie na glowie.dzieki
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 15:51   #1395
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Reniu czy taśma o długości 80cm starczy na przedłużenie włosów? Jaka jest zalecana długość do takiej metody?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 16:00   #1396
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=Svinecka;3759668]po pierwsze nie uwazam zeby moje krytykowanie bylo nie ladne poniewaz kazdy ma prawo do swojej opinii i moja jest wlasnie taka - jest to dla mnie obrzydliwe i mam prawo tak uwazac. nie bede mowic ze bardzo mi sie to podoba przeciez skoro tak nie jest. nieladnie jest mi tego zabraniac

po drugie dlaczego piszesz ze nie znam tej metody skoro nie masz pojecia co znam a czego nie? poza tym mam kolezanke z tasma na glowie i nieraz ja "macalam" i dalej twierdze ze jest ona obrzydliwa.

poza tym co do noszenia wlosow to bede je nosic ile sie da. nie po to zaplacilam tyle kasy zeby je miesiac nosic[/quot
dobra..juz niec wiecej nie powiem bo jeszcze do sądu mnie Pani pozwie..
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 17:06   #1397
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Pani Reniu czy taśma o długości 80cm starczy na przedłużenie włosów? Jaka jest zalecana długość do takiej metody?
80 cm to troche mało . naładniejsze efekty daje tama ok 130 cm wzwyż.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 17:34   #1398
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

svinecka... kolezance nie widac laczen, ale mimo tego sie martwi.. taki typ chyba

renia - zeby zobaczyc tasme trzeba sie porzadnie przyjzec a tego z reguly nikt nie robi. przyrozpuszczonych nie widac wogole, nawet jak wieje wiatr, w kucyku kiedy nie chce mi sie podpiac moich krociutkich bokow wsowkami czasami cos przeswituje, ale len ze mnie straszny poza tym wychodze z zalozenia, ze nawet jezeli juz ktos zauwazy, niech mu bedzie i tak pewnie zazdrosci

jakie to uczucie? na poczatku dziwne... jeszcze sie przywyklam do dlugich wlosow.... ani warkoczykow ani tasm juz nie czuje, chyba ze dotkne rozlozona dlonia do glowy, ale juz sie do nich przyzwyczailam i chyba dziwnie czulabym sie bez na poczatku po zalozeniu troche niewygodnie sie spi, bo warkoczyki sa napiete, ale to tak 2-3 noce... poza tym mnie swedziala skoraa w miejscu warkoczykow. przygotuj sie tez na nieznosna ilosc komplementow i meskich spojrzen i damskich choc juz bardziej zazdrosnych . no coz to chyba tyle "minusow"
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 17:46   #1399
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

reniu73 ja mam zrobione wloski jak beauty sleep i nosze je juz2 tydzien...tuz po nalozeniu mialam wrazenie jakby ktos mocno wpial mi spinki...wsowki..w glowe, ale po okolo 3 dniach wogole nic nie czujesz...czasami nawet zapominam ze mam wloski przedluzone i chce je szybko przeczesac szczotka no i ups...trzeba uwazac jak dotykam wloski wyczuwam 4 idace w poprzek glowy malenkie ruloniki...nie wiem jak to okreslic...wrazenie bynajmniej nie jest nieprzyjemne i nie drazni....najbardziej martwilam sie zeby nie bylo nic widac i mialam przez 2 pierwsze dni taki odruch poprawiania wlosow...ale oczywiscie wszystko jest oki...przezylam juz dni pelne wiatru i noszenia ciezkiej czapki przez 8 godzin- po zdjeciu jej rowniez nie bylo nic widac mimo ze fryzura mi oklapla... nie mam wogole problemu z myciem czesaniem ukladaniem wlosow spinaniem ...jednym slowem narazie naprawde o nic sie nie martwie...powiem szczerze ze nie wyobrazam sobie juz mnie bez przedluzonych wlosow i naprawde poki moje nie odrosna tak solidnie to mam zamiar je przedluzac...i tylko metoda na tasme...sie rozpisalam
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 17:54   #1400
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Beauty Sleep ja tez mialam to okropne uczucie swedzenia uhhhh....ale po 2 dniach jak reka odjal...i musze przyznac jedna naprawde wazna rzecz...zdarzlo mi sie juz ...no kilka ...razy ze ktos pociagnal mnie za wloski...czytajcie koledzy z pracy ...i musze przyznac ze naprawde nie czulam nic... mysle ze to naprawde duza zaleta...poza tym faktycznie odkad przedluzylam wlosy no nie moge opedzic sie od spojrzen facetow i zazdrosnych dziewczyn i pozdrawiam zaloge STRAZY POZARNEJ ktora dzisiaj na jednej z glownych ulic w Warszawie trabila ze 3 razy na mnie ojjj naprawde sie usmialam
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:06   #1401
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nigdzie nie moge znalezc goldwella...DZIEWCZYNKI WPISUJCIE JAKIE KOSMETYKI ODZYWKI MASECZKI SZAMPONY ITP STOSUJECIE NA SWOJE WLOSKI...
TO JA WPISZE PIERWSZA...SERIA GLISS KUR Z JEDWABIEM I BIOSILK FAROUK... CO DODACIE I PORADZICIE JESZCZE DO PRZEDLUZONYCH WLOSOW?
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:14   #1402
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

3 główne zalety przedłużenia na tasmie:
1) jak wiatr zawieje nie widać
2)jak włosy są mokre nie widać
3) włosy mają efekt fali inaczej mówiąc brak efektu strąków
niestety przy jakiejkolwiek metodzie na pasemka , widoczne jest ich rozdzielenie(chyba ze non stp rozczesujesz) a przy tasmie włosy są jak naturalne.
4)z solarium możesz korzystać nawet jesli jest bez klimy.nie ma co sie rozpuscic
5)sauna jest twoja(chyba ze masz syntetyki to wtedy z daleka)
6)prostownica nie ma co rozpuścic
7)suszarka przyjacielem twoich łączeń
itd..takie są fakty
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:18   #1403
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
nigdzie nie moge znalezc goldwella...DZIEWCZYNKI WPISUJCIE JAKIE KOSMETYKI ODZYWKI MASECZKI SZAMPONY ITP STOSUJECIE NA SWOJE WLOSKI...
TO JA WPISZE PIERWSZA...SERIA GLISS KUR Z JEDWABIEM I BIOSILK FAROUK... CO DODACIE I PORADZICIE JESZCZE DO PRZEDLUZONYCH WLOSOW?
Anetko , tu jest link do sklepu gdzie kupisz kosmetyki dla twoich włosów.jest to cała seria Goldwell dla włosów extremalnie suchych. idealne dla włosów przedłużanych
http://sklepfryzjerski.pl/sklep/prod...roducts_id=181
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:19   #1404
katarzynaforumowiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair napisz mi prosze cos o metodzie micro ring... i w ogole dziewczyny jesli ktoras z was ma wloski robione ta wlasnie metoda? to jakl ejst ze spaniem? czy te laczenia bardzo przeszkadzaja w normlanym funkcjonowaniu? no i co ztym wiatrem? jak zawieje to widac Baczenia?
katarzynaforumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:35   #1405
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Renatko, wysłałam do Pani na priv , swoje zdjęcia włosów, czy doszły?
a i co do szamponów to ponawiam pytanie , czy jak będzie Pani 4 marca u mnie to przywiezie Pani te szampony do przedłużanych włosów o których pisały dziewczyny na forum? bo byłabym chętna
już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że 4 marca jest nadal aktualny??
pozdrawiam
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:36   #1406
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez katarzynaforumowiczka Pokaż wiadomość
Renihair napisz mi prosze cos o metodzie micro ring... i w ogole dziewczyny jesli ktoras z was ma wloski robione ta wlasnie metoda? to jakl ejst ze spaniem? czy te laczenia bardzo przeszkadzaja w normlanym funkcjonowaniu? no i co ztym wiatrem? jak zawieje to widac Baczenia?
u jednych widać u innych nie...zależy..jak ktos ma gęste włosy to nie widać..jak ktoś rzadkie to już gorzej. jak wiatr zawieje to widac łączenia zarówno na mikroringi jak i na keratyne , najmniej widac jednak tasme przy powiewach...chyba ze wiatr wieje od spodu
ze spaniem jest hmmm..troche dziwnie z tego co mi dziewczyny mówią..twardo i trzeba znalezć miejsce na głowie zeby było wygodnieogólnie metoda ok (mowa o ringach z silikonem)ale nie polecam dla włosów cieniutkich z tendencją do plątania.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:36   #1407
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziekuje dziekuje dziekuje...

__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:41   #1408
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
Pani Renatko, wysłałam do Pani na priv , swoje zdjęcia włosów, czy doszły?
a i co do szamponów to ponawiam pytanie , czy jak będzie Pani 4 marca u mnie to przywiezie Pani te szampony do przedłużanych włosów o których pisały dziewczyny na forum? bo byłabym chętna
już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że 4 marca jest nadal aktualny??
pozdrawiam
jak tylko włosy dojdą to przyjade na pewnokosmetyki jakie w tej chwili posiadam to seria z goldwell. niestety tego szmponu o ktorym mowily dziewczyny(creme of nature)nigdzie nie ma. a przesyłka z USA przekracza granice przyzwoitosci.Ale mam koleżanke w Anglii i juz tam rozpoznaje terenpoki co ..widzimy sie 4-tego
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:46   #1409
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
3 główne zalety przedłużenia na tasmie:
1) jak wiatr zawieje nie widać
2)jak włosy są mokre nie widać
3) włosy mają efekt fali inaczej mówiąc brak efektu strąków
niestety przy jakiejkolwiek metodzie na pasemka , widoczne jest ich rozdzielenie(chyba ze non stp rozczesujesz) a przy tasmie włosy są jak naturalne.
4)z solarium możesz korzystać nawet jesli jest bez klimy.nie ma co sie rozpuscic
5)sauna jest twoja(chyba ze masz syntetyki to wtedy z daleka)
6)prostownica nie ma co rozpuścic
7)suszarka przyjacielem twoich łączeń
itd..takie są fakty
zgadzam sie w stu procentach...wiatry mi nie straszne, snieg tez nie...chodzilam w mokrych wlosach i nic nie bylo widac....i nie musze sie martwic jak przy innych metodach ze szampon mi sie dostanie na zgrzew i klaps...zlacz szlag trafil...naprawde musze przyznac ze obawialam sie mycia wlosow najbardziej a okazalo sie ze wogole nie mam problemow...i nie chodze ze szczotka i co 10 minut rozczesuje wlosy...no i faktem jest ze wloski staja sie fajniutkie jak juz zaczynamy o nie dbac....teraz po 2 tyygodniach naprawde nie widac roznicy miedzy moimi wlasnymi a doczepionymi....
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:48   #1410
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renatko a planowalas juz jakis wypad do warszawy w kwietniu?? bo ja juz bym chciala sie zapisac na spotkanie
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.