przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-21, 10:45   #1741
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Edytka dziekuje bardzo za zdjecia na meila a powiedz mi z takimi bardzo dlugimi masz wieksze problemy niz z troche krotszymi? chodzi mi o mycie, czesani itd??bo ja bede pierwszy raz doczepiac wlosy i mzkoe zdecyduje sie na 50cm chyba bedzie mi troche latwiej jak myslisz?? ty tez masz pzedluzane ringami??nie widac u ciebie złączeń)ladne masz wloski
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 11:07   #1742
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

na str 41 na samym dole sa moje zdjecia i mozesz zobaczyc jak wygladaja wlosy 40cm i jeszcze podciete do tego
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 13:35   #1743
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Svinecka no dosc dlugie sa twoje wlosy jak na 40 cm . Mo ze ktos kto ma 50 cm wklei fotke?? z gory dzieki
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 13:50   #1744
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyy powiedzcie mi jaka dlugoscia i mniej wiecej ile pasm ma doczepione ta dziewczyna?? chciala bym miec wlasnie takie wlosy)
nie wiem czy ta fotka sie doda wiec w razie czego podaje linka : http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...1&d=1174484850
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 169151146_7.jpg (61,8 KB, 241 załadowań)
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 13:52   #1745
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny powiedz mi jak myślicie jaka dlugoscia i ile pasm ma doczepione ta dziewczyna?? bardzo bym chciala mic takie wlasnie wlosy i wacham sie nad dlugoscia i ilością pasemek Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 169151146_7.jpg (61,8 KB, 208 załadowań)
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:03   #1746
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

mam jezcze pytanie czy szczypce do ringów musza byc wygiete?? bo zauwazylam na llegro takie proste i sie zastanawiam czy to nie sa zadne podrobki i czy dobrze sie nimi pracuje czy lepiej wygietymi???
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:15   #1747
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
prosze bardzo

niestety moj odrost ma juz ze 2cm i nie wyglada juz to tak fajnie
na szczescie zgrzewy sa tak usytuowane ze ani jeden mi nie wystaje w zadnej sytuacji
nie masz problemu z czesaniem ,czy nie zaczepiasz o zgrzewy.
masz bardzo profesionalnie zrobione nie trzeba byc znawca zeby to zauwazyc. swietna fryzierka teraz ciezko znalezdz dobrego fachowca.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 15:02   #1748
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

witaj Ta dziewczyna na zdjęciach ma wszystkie włosy jednej długości ( nie jak ja - z tyłu dłuższe) na moje oko ma ona 150 pasemek długości 50 cm po wyrównaniu czyli jak chcesz mieć takie długie to musisz je kupić w długości 55 cm lub 60 cm bo po przedłuzeniu końcówki wyglądają brzydko są postrzępione więc najlepiej jest je chociasz te kilka cm skrucić. Co do szczypcy jak już pisaliśmy na forum ja używałam szczypcy zagiętych ale nieprofesjonalnych ( tylko mojego męza) a jeszcze jedna dziewczyna napisała że wzieła najzwyklejsze szczypce swojego taty. Więc myśle że kupno szczypcy to niepotrzebny wydatek ( o ile masz jakieś w domu).
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 16:34   #1749
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

SVINECKA
ile bedziesz nosic swoje wloski bo one chyba nie moga byc przeczepiane jak moje, czy moga?
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 16:48   #1750
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Wklejam moje kłaki jak wygladają na dzień dziesiejszy, co prawda nie cieniowałam ich jeszcze ale jak je kręce to tak nie widać gdzie się kończą moje włosy jak mam proste to bardziej. Może dziewczyny powklejacie też swoje włoski.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!


Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2007-06-14 o 15:24
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 19:36   #1751
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ladnie wygladaja twoje wlosy bardzo naturalnie a mam pytanie czy ktoras z was sciagala juz ringi?? ja mam zamiar w przyszlym tygodniu przedluzyc ringami a kolzenka przyniosla mi artykul z gazety o lasce ktora po zdjeciu ringow nie miala wlosow na glowie ! wszestkie prawie jej wyszly z ringami ( a robila jej to fryzjerka ktora podala do sadu, wygrala sprawe dostala chyba 5tys odszkodowania ) ale po przeczytani tego zawachalam sie i sie zaczynam bac;/ powiedzcie co zrobic zeby sie tak nie skonczylo??? dodam ze mam raczej zdrrowe wlosy wiekszosc juz naturalnych ( zapuszczam po wielokrotnym rozjasnianiu bardzo sie zniszczyly i juz mam cale prawi swoje tylko koncowki sa troche zniszczone ale juz i tak zregenerowane) czy kiedy uzyje tulejek z silikonem ( slyszalam ze lepiej trzymaja i sa bezpieczniejsze niz ringi ,zwlaszcza te z gwintem) w rozmiarze M ( bo wiem ze jak sie kupi s to wlosy naturalnemoga nie utrzymac ciezaru wlosow i wypasc) t bede bezpieczna?? jasne licze sie z tym ze pare wlosow wiecej mi wyjdze ale nie chcem zostac lysa
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 19:38   #1752
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a mam pytanie czy ktoras z was sciagala juz ringi?? ja mam zamiar w przyszlym tygodniu przedluzyc ringami a kolzenka przyniosla mi artykul z gazety o lasce ktora po zdjeciu ringow nie miala wlosow na glowie ! wszestkie prawie jej wyszly z ringami ( a robila jej to fryzjerka ktora podala do sadu, wygrala sprawe dostala chyba 5tys odszkodowania ) ale po przeczytani tego zawachalam sie i sie zaczynam bac;/ powiedzcie co zrobic zeby sie tak nie skonczylo??? dodam ze mam raczej zdrrowe wlosy wiekszosc juz naturalnych ( zapuszczam po wielokrotnym rozjasnianiu bardzo sie zniszczyly i juz mam cale prawi swoje tylko koncowki sa troche zniszczone ale juz i tak zregenerowane) czy kiedy uzyje tulejek z silikonem ( slyszalam ze lepiej trzymaja i sa bezpieczniejsze niz ringi ,zwlaszcza te z gwintem) w rozmiarze M ( bo wiem ze jak sie kupi s to wlosy naturalne moga nie utrzymac ciezaru wlosow i wypasc) t bede bezpieczna?? jasne licze sie z tym ze pare wlosow wiecej mi wyjdze ale nie chcem zostac lysa

I jeszcze jedno pytanie, to co wyzej jesli ktos ma chwilke i sie orientuje to powiedzcie mi ile pasm i jakiej dlugosci moze miec ta dziewczyna na fotce dodanej przeze mnie wyzej Pozdrawiam
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:08   #1753
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renia73 Pokaż wiadomość
nie masz problemu z czesaniem ,czy nie zaczepiasz o zgrzewy.
masz bardzo profesionalnie zrobione nie trzeba byc znawca zeby to zauwazyc. swietna fryzierka teraz ciezko znalezdz dobrego fachowca.
nie mam
mam specjalna szczotke i nic mi nie chaczy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:18   #1754
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

nie strasz mnie kobieto..właśnie mam natchnienie i chce zamówic kłaczki i reszte sprzętu!
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:33   #1755
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

no aj wlasnie tez chcem zamawiac ale troche sie cykam : ale przejzalam wiele forow i jest tez wiele zwolenniczek wiec to chyba tylko odosobniony przypadek i moze ta laska miala jakies spalone wlosy to sie nie dziwie ze wypadly jej :/ a tak z ciekawosci jaka dlugocia i ile pasm doczepiasz?? ja chyba wezme 125 dl 60cm bardzo chciala bym miec takie klaczki jak dziewczyna na zdjeciu ktore dodalam gdzies wyzej, jak myslisz wyjda mi?? Pzdr
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:43   #1756
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja myśle o 100sz..interesuje mnie ten zestaw na allegro za 169,99 ale to po wypłacie
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:45   #1757
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyy powiedzcie mi jaka dlugoscia i mniej wiecej ile pasm ma doczepione ta dziewczyna?? chciala bym miec wlasnie takie wlosy)
nie wiem czy ta fotka sie doda wiec w razie czego podaje linka : http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...1&d=1174484850
Napewno ma 70cm albo i dluzsze, zalezy od tego ile ta osoba ma wzrostu. ja mam 175cm. Wiadomo jednej wystarczy doczepiec 60cm i ma juz do pasa a ja bidna mam zaledwie za ramiona.. hehehe. Co do ringow to osobiscie nie polecam tej metody. Mialam juz zgrzewane wlosy i czulam sie o wiele lepiej. Niestety mieszkam w Niemczech, Tu taka usluga jest cholernie droga. a ja nie pracuje, wychowuje dziecko. Jedynie Ringi moge sobie sama zrobic. Ucze sie na wlasnych bledach ale jest coraz lepiej. Co do tych zdjec, nie podobaja mi sie. Wlosy nawet nie zostaly zcieniowane a powinny, zeby mialy efekt naturalny.
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:48   #1758
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
prosze bardzo

niestety moj odrost ma juz ze 2cm i nie wyglada juz to tak fajnie
na szczescie zgrzewy sa tak usytuowane ze ani jeden mi nie wystaje w zadnej sytuacji
Faktycznie ladnie zrobione, jaka to metoda? na zgrzewy?
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:55   #1759
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

juz przecytalam ze na keratyne....
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 22:01   #1760
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

na moje oko to wogole są to włosy syntetyczne..na dodatek nie obcięte...jak dla mnie hardcor..ale to kwestia gustu.każdy lubi co innego i chwala nam za to bo inaczej byłoby nudno.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 22:05   #1761
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez 555edyta Pokaż wiadomość
Napewno ma 70cm albo i dluzsze, zalezy od tego ile ta osoba ma wzrostu. ja mam 175cm. Wiadomo jednej wystarczy doczepiec 60cm i ma juz do pasa a ja bidna mam zaledwie za ramiona.. hehehe. Co do ringow to osobiscie nie polecam tej metody. Mialam juz zgrzewane wlosy i czulam sie o wiele lepiej. Niestety mieszkam w Niemczech, Tu taka usluga jest cholernie droga. a ja nie pracuje, wychowuje dziecko. Jedynie Ringi moge sobie sama zrobic. Ucze sie na wlasnych bledach ale jest coraz lepiej. Co do tych zdjec, nie podobaja mi sie. Wlosy nawet nie zostaly zcieniowane a powinny, zeby mialy efekt naturalny.
jeśli nie lubisz irngów to moze spróbuj tulejki plastikowe termokurczliwe(samemu można założyc raz dwa) fajna sprawa. zakładasz jak ring tyle że zamiast zaciskania to dotykasz zgrzewarka i one sie kurcza tworzac maleńki wałeczkek. potem jeszcze mozesz śmiało w palcach pougniatać zeby powietrze "wyszło"i masz elegancki spawik, który nie ciągnie, nie uczula , nie przecina włosa ani sie nie zsuwa. jak chcesz zdjać to również za pomocą zgrzewarki i po sprawie .
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 22:35   #1762
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez 555edyta Pokaż wiadomość
juz przecytalam ze na keratyne....

na kerawax
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 06:45   #1763
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wiem ze te wlosy sa chyba sztuczne ale nei chodzi mi ani o ich strukture ani fryzure tylko o długosc i grubosc czy jesli kupie 125 pasm 60cm ( mam 172 ) moge utrzymac efekto podobnej grubosci i dlugosci?? a co do ringow to u mnie w miescie robia tlyko kreatyna i ringami a z dwojga zlego wole ringi podobno mniej niszcza kolezanka po kreatynie pol wlosow stracila... wiec mam obawy chcala bym zrobic tasma wplatana albo przyszyta do warkocza ale niestety u mnie tego nie ma nawet jakby ktos przyjechal mi to zrobic to poprawki comiesieczne wyniosly by mnie chorendalnie duze pieniadze wiec narazie pozostaja mi ringi
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 07:09   #1764
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

daj linka do tego zestawu to lookne ja chcem te włosy : http://allegro.pl/item176934532_natu...i_kolory_.html tylko wydaje mi sie ze 100 to z amalo i chcem jeszcez 25 dokupic , czytalam na innym forum wizazu ze te wlosy od tej babki sa bardzo dobre wiec sie chyba na nie zdecyduje Pzdr a tak wogole to mialas juz ringi na glowie?? nie wystawala? nie balas sie ze bedzie je widac??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 07:13   #1765
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

milcia a tobie jak sie sprawuja te ringi?? ile czasu w sumie juz je masz?nie wystaja ci ? nie stresujesz sie ze idac ulica ktos wypatzy twojego wystajacego ringa?? bo na janprawdopodobniej jutro wlosy zamowie ale chcem sie jeszcze upewnic bo troche sie stresuje:P Polecisz mi te ringi ?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 08:04   #1766
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Monisia ja w zyciu nie miałam jeszcze doczepianych klaczków :P i nawet nigdy o tym nie myslałam..przeczytalam post milci i tak bardzo mi sie sposobały jej kłaczki ze stwierdzilam ze może po wypłacie zaszaleje i zafunduje sobie takie cuś mam ochote na wiosenną metamorfoze...pol roku temu wyszlam za mąz i jakoś mniej czasu przeznaczam na swój wygląd..może czas coś zmienic?
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 08:55   #1767
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja tez będę robić metodą na ringi mam ponad 200 pasemek 35cm teraz tylko czekam aż kuzynka znajdzie czas żeby mi założyć
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 14:22   #1768
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

oj ja bym bardzo chciala miec dlugie wloski i tez mysle o przedluzeniu... ale boje sie ze bedzie widac, ze sa przedluzane, ze jak ktos dotknie to cos bedzie czuc itp
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 15:29   #1769
majorkanorge27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: NORWEGIA
Wiadomości: 3
Post Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hej mam pytanie do milci 23 , bardzo mi sie podoba ta fryzurka ktora jest wyswietlana przy tobie tez chcialabym sobie tak zrobic poniewaz mam teraz wlosy do brody i wystarczyloby tylko przedluzyc tyl , moglabys mi powiedziec skad ja sciaglas bo jest poprostu zarabista i doradz mi ile musialabym kipic pasemek zeby ja zrobic. pozdrawiam a i swietne forum
majorkanorge27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 17:03   #1770
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Co do fryzurki przy moim niku ( na zdjęciu które dołączyłąm) daje link do strony z fryzurami na którym ją znalazłam jest ona tam na stronie głównej i gdzieś jeszcze
http://ikf.com.pl/
Co do zrobienia jej sama się zastanawiałam nad nią bo też mi się bardzo bardzo podoba, i wydaje mi się że te włoski najdłuższe to wystarczyłoby 20 pasemek długości minimum 50 cm. Ja sobie jej nie zrobiłam bo nie znam fryzjerki na tyle kompetentnej która by mi ją idealnie zrobuła na mojej głowie ale jak poznam to dam się tak ostrzyc bo naprawde jest super. Na dole daje zdjęcie które jak sobie powiększysz to ją dokładniej zobaczysz.


Co do moich włosków odpowiadam na pytania - włosy mam przeszło tydzień, już nauczyłam się je dokładnie myć i lepiej czesać, dalej kombinuje z różnymi fryzurami, co do plątania to już jest lepiej wydaje mi się że po prostu je źle czesałam ponieważ robiłam to tak jak przy moich włosach tzn wbiłam szczotkie z góry i ciągnełam na dół, nie robiłam tego za delikatnie i ciągnąc je tak z dołu one się plątały teraz czesze je zaczynając od dołu i delikatnie to robie no i jest nieźle. Na początku jak je tak mocno czesałam to pare ringów na karku mi się lekko obsuneło w dół przez to że mocno ciągnełam włosy przy rozczesywaniu. Odgiełam te ringi i podciągnełam do góry, co nie było trudne.
Co do tego czy widać mi ringi z tym jest mały problem ponieważ faktycznie te o kolorze jasny blond są dość jaskrawe i naprawde bardzo mocno odznaczają się nawet na blond włosach dlatego odradzam wam ten kolor ringów zato mam na głowie 50 ringów koloru jasny brąz które nawet jak wychodzą na zewnątrz włosów to naprawde nie rzucają się wogóle w oczy i są super, zastanawiam się czy nie kupić jeszcze 50 ringów jasno-brązowych i nie pozamieniać.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ff.jpg (28,1 KB, 109 załadowań)
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.