Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 11:45   #4021
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć dziewczyny. Moja siostra ma wielki problem ze swoimi blond włosami. Zawsze farbowała je Loreal Majiblond 900s i było ok a dzisiaj ufarbowała włosy Evolution of Color 11.11. Wyszedł dramat, dodany na zdjęciach. Proszę was o radę co można z tym teraz zrobić, sama nie pomogę, bo jestem ruda i na blondach się średnio znam. Jedna fryzjerka powiedziała, że może jej co najwyżej zrobić odrost i za tydzień ma przyjść ufarbować resztę ale za każdą wizytę powiedziała 220zł. Druga w innym salonie w Krakowie powiedziała, że pokryje jej jeszcze dzisiaj całość też za 220zł. Dzięki za pomoc, pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16122010310.jpg (99,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16122010311.jpg (92,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16122010312.jpg (90,8 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez Iskra14
Czas edycji: 2010-12-16 o 11:46
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:51   #4022
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nieźle Ale musiałaś się stracha najeść, ja swoich samych nie wypuszczam, za głupie sa, nie wrócilyby
no tak bieglam w tym śniegu po kolana że żaden sprinter mnie by niedogonił tak sie zdenerwowałam.... a on nie uciekał...to teraz mu sie zachciało
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:51   #4023
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snoww
Oj ty cwaniaro. Ledwo wyplata na kacie i juz znikasz na caly dzien i pol nocy. O ktorej to sie dolacza do kolezanek co?
Przyznaj sie ile przepuscilas????
No tak godzina policyjna już minęła

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ahahahahahahaha nie no Adzi jestes moja ulubienica Kochana pensja jest ale jutro jej nie bedzie jak kupie klika rzeczy jeszcze pod choinke A dzis to moja babcia przyjechala i musialam sie nia troszke zajac, pogadac bo dluuugo sie nie widzialysmy Ale dostalam od niej fajne perfumki baaardzo mi sie podobaja ach te babcie
Jasne, teraz babcią sie tłumaczy... my już wiemy jaka była prawda

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Mysia jednak się zdecydowałaś na farbowanie przed świętami i wyszło Ci to na dobre, super kolorek :brawo:
Infatuated oglądam te Twoje włoski i mnie ta 9,13 kusi, ale chyba sobie daruje bo po pierwsze mojego odrostu pewnie nie rozjaśni,a po drugie u mnie ni ma jej w sklepach, ale dzisiaj jak przeglądałam amazon w poszukiwaniu absolut repair to znalazlam ale sie powstrzymałam przed zamówieniem
Agata dobrze, że uciekłaś przed ta 9,13 szkoda by było, jak już tyle wytrwałaś w oczekiwaniu na fryzjera
Princesska bardzo ładnie Ci wyszło! ja tam żadnych rudości już nie widzę
Snow Twoje włoski jak zwykle super i te refleksy jak od fryzjera, ja bym sobie sama nie dała rady :p
Dziewczyny, bo wiem, że dużo tu fanek psów w temacie, słyszałyście o tej tragedii? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487441 ja dopiero dzisiaj się dowiedziałam,mam nadzieje,że akcja pomoże i te potwory dostaną zasłużoną kare...
Słyszałam ale dużo gorsze było o zamknięciu schroniska w kielcach gdzie psy umierały z głodu...
Możecie podejrzeć reportaże z uwagi ale zastrzegam ze trzeba mieć mocne nerwy... a całą sprawę nakręciła wolontariuszka, dziewczyna 19 letnia i rozjaśniana blondi w typie barbi
Wpiszcie sobie w google schronisko kielce reportaz umieralnia i znajdziecie.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jestem
nadrobilam was przy kawuni

bunny tak mi sie przypomnialo bo ty i tz jestescie fryzjerami prawie nie mysleliscie zeby wziasc kredycik na otworzenie wlasnego biznesiku saloniku fryzjerskiego...niewiem jak teraz czy daja te doplaty na swoj biznes jeszcze w pl z unii?
ty i tz i wspolny salon to naprawde dobry pomysl na z czasem niezly zarobek u mnie w pl w moim miescie jest sporo fryzjerow ale wszyscy chodza do jednej bo najlepiej robi wlosy otworzyla swoj salon razem z mezem tez fryzem i maja niezly z tego zarobek no i juz renome dodatkowo sprzedaje perfumy org kosmetyki do wlosow produkty jak spinki grzebienie i inne fryzjerskie *******ki....wszyscy lataja do nich od starych po mlodych naprawde za****y interes
Planujemy coś swojego ale chyba najpierw zdobycie odrobinki doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny! ale sie od rana zdenerwowałam na mojego psiaka!! rano wypuściłam go na dwór przed blok bo zawsze tak robie a tu z 30 min patrze szukam a jego nie ma!!! to ja już przerażona ze uciekł!!! a sąsiadka zaraz do mnie puka ze mój pies polecial na wioche za inna sąsiadkA i już kolo apteki naszej jest.... no to ja w panike biegne z górki szukam go wolam... ale na szczęscie sie znalazł... już go więcej nie wypuszcze samego a sąsiadcze czekolade kupie
Oj niedobry piesek... moja diablica też podła, mało mnie dzis nie wywaliła na lodzie tak ciągnęła...aż sie ludzie gapili czy upadłam czy nie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny a powiedz mi jeszcze jedną rzecz- z tego zdjęcia co infatuated wstawiała (wstawiam go ponownie) jaka jest baza (poziom i to co po przecinku)?To jest popielato-złocisty?
Mnie sie wydaje że baza jest jakiś średni blond czyli 7.0 a refleksy jasny blond złocisty czyli 9.3. Ale wiadomo że zdjecia przekłamuja.

A ja zrobiłam dziś świąteczne pazurki Naszło mnie na fuksję
Oceńcie
Oczywiście trochę je skróciłam bo mnie wkurzaly
Adzio spójrz swoim fachowym okiem, co byś w nich poprawiła? Są jakieś rażące błędy? tylko pamiętaj że to 100% naturale i gdzie niegdzie ich kształt nie jest idealny...

french fuksja 1.jpgfrench fuksja 2.jpgfrench fuksja 3.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:55   #4024
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
kurde jak tam czytam co piszecie to zaczynam doceniac swoja prace za 5godz dziennie od poniedzialku do piatku mam na reke 1200zl + alimenty 300zl ale nie wiem ile jeszcze bede je dostawac.
TZ na szczescie troche lepiej zarabia
ty szczęściaro!!! nie dość ze włoski ma cudne to jeszcze sie nie narobi i zarobi!!!!!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:56   #4025
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Moja siostra ma wielki problem ze swoimi blond włosami. Zawsze farbowała je Loreal Majiblond 900s i było ok a dzisiaj ufarbowała włosy Evolution of Color 11.11. Wyszedł dramat, dodany na zdjęciach. Proszę was o radę co można z tym teraz zrobić, sama nie pomogę, bo jestem ruda i na blondach się średnio znam. Jedna fryzjerka powiedziała, że może jej co najwyżej zrobić odrost i za tydzień ma przyjść ufarbować resztę ale za każdą wizytę powiedziała 220zł. Druga w innym salonie w Krakowie powiedziała, że pokryje jej jeszcze dzisiaj całość też za 220zł. Dzięki za pomoc, pozdrawiam
Niech myje szamponem przeciwłupieżowym najlepiej codziennie i ten kolor się zmyje. Nie będzie już szary. Jak się szarość zmyje to możecie z powrotem polożyć sprawdzonego loreala 900s.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:57   #4026
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Kotka
Ale cale szczescie ze sie znalazl. To nie dobry no. Zachcialo mu sie spacerku.
nom... pobiegł za sąsiadką co jej strasznie nie lubi a ona tak byla mila ze zadzwoniła do mojej sąsiadki która do mnie przyszła mi to powiedzieć... wiec mam dobrych sąsiadów
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:57   #4027
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny super panokietki

DLA PRZYPOMNIENIA MAJIBLOND 901S W SWIETLE DZIENNYM

Wstawiam fotki w świetle dziennym
PIERWSZE PRZED,NASTĘPNE PO
jeszcze gdzieniegdzie troche żółto jest,ale myślę,że szampon Joanny sobie poradzi i po prostu jak będę robiła odrost to będę malaksować na calosci. Myslicie,ze z czasem sie wyrowna??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13957.jpg (81,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13968.jpg (69,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13970.jpg (64,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13973.jpg (65,6 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-12-16 o 17:38
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 12:03   #4028
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
to weź z tej mojej, jest tanio, a sprzedawca sprawdzony.

no a magnes był super..

Ja kiedyś z moim sierściuchem wyszłam na przystanek po męża. Autobus się już zatrzymał no i ja tak do psa - zobacz kto przyjechał, zobacz.. a ten głupol wbiegł do autobusu... Słysze już, że drzwi pikają i zaraz się zamkną a ja go nie widzę - serce mi prawie stanęło Ale chyba poczuł zapach i wybiegł tym wyjściem co mąż wysiadał.. Od tej pory jak zdarzy mi się wychodzić po niego na przystanek to pies uwiązany krótko przy nodze
oj z tymi psiakami! mi to serce by stanęło jakby coś mu sie stało ze go samego wypuściłam... dlatego tak szybko po niego biegłam....

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

A ja zrobiłam dziś świąteczne pazurki Naszło mnie na fuksję
Oceńcie
Oczywiście trochę je skróciłam bo mnie wkurzaly
Adzio spójrz swoim fachowym okiem, co byś w nich poprawiła? Są jakieś rażące błędy? tylko pamiętaj że to 100% naturale i gdzie niegdzie ich kształt nie jest idealny...
ale ładne! ale ja bym coś jeszcze do wzorku dodała a kształt super i takie gładkie ja dzisiaj ide robić! i zamierzam potem co miesiąc uzupełniać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:08   #4029
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princeska dziekuję
Jejku, ty masz już wlosy jaśniejsze niz ja! Tylko niektóre pasma to aż ci na niebieskawo zlapały... a kolor pewnie ze z czasem się wyrówna.
Ja bym juz zostawiła.

kotka bo na święta z okazji spędów rodzinnych pazurki miały byc skromniejsze Co by potem cała rodzina nie huczała Na sylwestra dorobię na nich coś wystrzałowego.
Dziękuję za ocenę
I udanych pazurków! Pochwal się jak zrobisz.
Ja teraz musiałam robić bo mam pełny grafik aż do świąt...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:08   #4030
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam dziś świąteczne pazurki Naszło mnie na fuksję
Oceńcie
Oczywiście trochę je skróciłam bo mnie wkurzaly
Adzio spójrz swoim fachowym okiem, co byś w nich poprawiła? Są jakieś rażące błędy? tylko pamiętaj że to 100% naturale i gdzie niegdzie ich kształt nie jest idealny...
Bardzo fajnie - nawet długość niezbyt szokująca

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny super panokietki

Wstawiam fotki w świetle dziennym
PIERWSZE PRZED,NASTĘPNE PO
jeszcze gdzieniegdzie troche żółto jest,ale myślę,że szampon Joanny sobie poradzi i po prostu jak będę robiła odrost to będę malaksować na calosci. Myslicie,ze z czasem sie wyrowna??
Na pewno się wyrówna juz masz super kolorek

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Moja siostra ma wielki problem ze swoimi blond włosami. Zawsze farbowała je Loreal Majiblond 900s i było ok a dzisiaj ufarbowała włosy Evolution of Color 11.11. Wyszedł dramat, dodany na zdjęciach. Proszę was o radę co można z tym teraz zrobić, sama nie pomogę, bo jestem ruda i na blondach się średnio znam. Jedna fryzjerka powiedziała, że może jej co najwyżej zrobić odrost i za tydzień ma przyjść ufarbować resztę ale za każdą wizytę powiedziała 220zł. Druga w innym salonie w Krakowie powiedziała, że pokryje jej jeszcze dzisiaj całość też za 220zł. Dzięki za pomoc, pozdrawiam
Masakra - omijaj te fryzjerki z daleka skoro wam tak powiedziały - bo to znaczy, że tylko kasę by ciągnęły to się wypłucze, może nie za 1 czy 2 mysiem, ale ten poblask niebiesko-szary zejdzie. Też tak miałam - głowa do góry - tak jak Bunny pisze - szampon przeciwłupieżowy - najlepiej Nizoral i do dzieła
A ile zaoszczędzisz - na nizoral wydasz parę zł i ile w kieszeni zostanie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
oj z tymi psiakami! mi to serce by stanęło jakby coś mu sie stało ze go samego wypuściłam... dlatego tak szybko po niego biegłam....
No mówię Zupełnie jak z dziećmi
Dobrze, że się w miarę szybko znalazł, domyślam się co przeżywałaś
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:10   #4031
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny ja sobie chyba taki wzorek zrobię różowy
1-zaznaczyłam kółeczkiem który chce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20774b790002b9c34c45d240.jpg (17,5 KB, 34 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 12:13   #4032
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska dziekuję
Jejku, ty masz już wlosy jaśniejsze niz ja! Tylko niektóre pasma to aż ci na niebieskawo zlapały... a kolor pewnie ze z czasem się wyrówna.
Ja bym juz zostawiła.

kotka bo na święta z okazji spędów rodzinnych pazurki miały byc skromniejsze Co by potem cała rodzina nie huczała Na sylwestra dorobię na nich coś wystrzałowego.
Dziękuję za ocenę
I udanych pazurków! Pochwal się jak zrobisz.
Ja teraz musiałam robić bo mam pełny grafik aż do świąt...

z tyłu tak jakby niebieskie?? wiem,wiem jakoś dziwnie,za miesiąc zrobię tym garnierem 111,bo mi jeszcze zostal,ale w sumie juz jestem zadowolona
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:14   #4033
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny paznokietki z fuksjowa koncowka fajne

princeska ale biale wloski

a u mnie pada mzawka i szaro buro co za kraj
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:17   #4034
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kotka bardzo ładny kolorek Cieniowany róz fioletowy a potem róż irysek... mniam!

Yatta mają zaledwie 2,1cm!
A max miałam 3cm szpony...

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
z tyłu tak jakby niebieskie?? wiem,wiem jakoś dziwnie,za miesiąc zrobię tym garnierem 111,bo mi jeszcze zostal,ale w sumie juz jestem zadowolona
Ja widzę na foto kilka blękitnych pasm, zmyje się.
To extra że jestes zadowolona. Wreszcie... tylko przestań juz katować biedne włoski bo one są już prawie białe...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:29   #4035
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Wyrównanie bardzo jasnego blondu :)

Witam Was Kochane !

Mam pytanie, od pół roku rozjaśniam bardzo włosy, co prawda zawsze marzyły mi się fajne jasne włoski srebrzyste,nie powiem,bo efekt który osiągnęłam jest dla mnie zadowalający, mimo że nie używałam nigdy "samych,czystych" rozjaśniaczy a mój kolor poprzedni to taki średni blond . Gnębi mnie jedno, na zdjęciu tego nie widać ale chciałabym wyrównać odrost z resztą włosów, wiem o tym,że odrost zawsze będzie troszkę inny, ale jest za ciepły w porównaniu do reszty włosów(i troszkę ciemniejszy) i tak się zastanawiam czy nie użyć jakiegoś rozjaśniacza na sam odrost i te kosmyki co się różnią(nie na całość). Z racji tego,że kompletnie nie wiem jaki efekt może wyjść,może mi coś doradzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg madzia.jpg (106,2 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez madzia_lena
Czas edycji: 2010-12-16 o 12:58
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:30   #4036
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka bo na święta z okazji spędów rodzinnych pazurki miały byc skromniejsze Co by potem cała rodzina nie huczała Na sylwestra dorobię na nich coś wystrzałowego.
Dziękuję za ocenę
I udanych pazurków! Pochwal się jak zrobisz.
Ja teraz musiałam robić bo mam pełny grafik aż do świąt...
wiem o co chodzi rodzina mojego tż jak zrobilam pierwszy raz pazury to chyba z puł roku o nich gadała

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No mówię Zupełnie jak z dziećmi
Dobrze, że się w miarę szybko znalazł, domyślam się co przeżywałaś
trauma jak nic w dupę dostał jak go tylko znalazłam....

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka bardzo ładny kolorek Cieniowany róz fioletowy a potem róż irysek... mniam!
cieniowany róż fioletowy mówisz już sie doczekać nie mogę!! a właśnie pytanko! jak mam swoje paznokcie o długości tak 3-4mm to mam je obciąć czy na to ona da tipsa??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:33   #4037
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Moja siostra ma wielki problem ze swoimi blond włosami. Zawsze farbowała je Loreal Majiblond 900s i było ok a dzisiaj ufarbowała włosy Evolution of Color 11.11. Wyszedł dramat, dodany na zdjęciach. Proszę was o radę co można z tym teraz zrobić, sama nie pomogę, bo jestem ruda i na blondach się średnio znam. Jedna fryzjerka powiedziała, że może jej co najwyżej zrobić odrost i za tydzień ma przyjść ufarbować resztę ale za każdą wizytę powiedziała 220zł. Druga w innym salonie w Krakowie powiedziała, że pokryje jej jeszcze dzisiaj całość też za 220zł. Dzięki za pomoc, pozdrawiam
Raz, dwa po szampon przeciwlopierzowy nizoral do apteki. Pomoze na 100%
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:34   #4038
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny super panokietki

Wstawiam fotki w świetle dziennym
PIERWSZE PRZED,NASTĘPNE PO
jeszcze gdzieniegdzie troche żółto jest,ale myślę,że szampon Joanny sobie poradzi i po prostu jak będę robiła odrost to będę malaksować na calosci. Myslicie,ze z czasem sie wyrowna??
jest już super nic nie kobinuj tylko odrosty rób jak coś
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:34   #4039
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka bardzo ładny kolorek Cieniowany róz fioletowy a potem róż irysek... mniam!

Yatta mają zaledwie 2,1cm!
A max miałam 3cm szpony...

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------


Ja widzę na foto kilka blękitnych pasm, zmyje się.
To extra że jestes zadowolona. Wreszcie... tylko przestań juz katować biedne włoski bo one są już prawie białe...
Nie,nie Bunny już z nimi nic nie robię
po prostu podczas odrostów bede malaksowac dopoki sie nie wyrowna i tyle
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 12:36   #4040
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

trauma jak nic w dupę dostał jak go tylko znalazłam....
Mój jak mi spitoli gdzieś za sunią i pół osiedla go ganiam to jak wrócimy do domu i wejdzie do pokoju to ja do niego mówię - "jestem na Ciebie zła i nie chce mi się z Tobą gadać, wyjdź" a on uszy po sobie i wychodzi i siedzi obrażony w przedpokoju No komedia czasem z tymi psiakami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:41   #4041
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A wogole wczoraj jak kolezanka farbowala mi wloski to mowila,ze pelno mam takich wloskow,takiego meszku.... To mozliwe po miesiacu picia pokrzywy???
Zaczelam pic Vitapil,ale to dopiero 2 tabletki wzielam wiec od tego na pewno nie ..
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:55   #4042
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Za ile czasu biedaczka będzie mogła ufarbować te włosy, żeby wyrównać różnicę pomiędzy odrostami i górą głowy?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:56   #4043
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mój jak mi spitoli gdzieś za sunią i pół osiedla go ganiam to jak wrócimy do domu i wejdzie do pokoju to ja do niego mówię - "jestem na Ciebie zła i nie chce mi się z Tobą gadać, wyjdź" a on uszy po sobie i wychodzi i siedzi obrażony w przedpokoju No komedia czasem z tymi psiakami
ja do mojego mówię "niedobry pies!" to w przedpokoju na swojej podusi sie kładzie i uszy po sobie... to prawda ze komedia z tymi psami,ale dopóki go nie zobaczyłam to bylam przerażona....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:57   #4044
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny
Bardzo dobrze podkreslona krzywa C co do frenchu bardzo fajnie( ja dodam tylko od siebie ze przy intensywnych kolorach trzeba uwazac z linia usmiech aby rowno wyszla bo odrazu widac wszyslkie krzywizny) Ale jest bardzo dobrze.
A powiedz ty masz kwadraty ze scietymi kantami nie?
Nie wiem czy Ci sie przyda ja jak robie typowe kwadraty to lekko rozciagam frencha na tz pol kole a jak scinam i zaokraglam kwadraty wtedy frecha robie bardziej kwadratowego. Nie wim czy to wogole zrozumiale co napisalam ale jak zrobie na stepnym razem frencha to jak chcesz to Ci moge pokazac. Wtedy paznokietki dostaja takiego szlifu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:04   #4045
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
-eNchaNetd-
Oj dziekuje bardzo u mnie juz lepiej. Dostalam atybiotyk i juz jest ok. Juz bym go najchetniej odstawila bo czuje sie dobrze i szkoda mi to dziadostwo wpychac w siebie ale musze brac przez siedem dni.
No wlosy troszke cieple i ciemne. Ale juz nie dlugo sie z nimi rozprawie.
A ty tak po nocach mozesz nam towarzyszyc jak my juz w trzecim wymiarze sie znajdujemy
Ale zawsze sie cieszymy ze wszystkich wypowiedzi. Prawda dziewczynki
No ja juz w pracy i na razie to taka nuda.
Wiecie co wymyslilam ze zaczynam walke z celulitisem Jak wiadomo kofeina to najlepsze lekarstwo no i teraz to bede robic piling z fusow. Zawsze mi bylo szkoda pol kawy parzyc tylko dla fosow. Ale teraz w pracy to mam tyle filtrow z fusami ze moge co dziennie barac do domu i sie tym mazac. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.
Dobrze, że zdrowiejesz Antybiotyku lepiej nie odstawiac, bo może się choróbsko nawrócic ze zdwojoną siłą. Kiedyś tak miałam i wolałabym więcej tego nie przerabiac..
Ja moge Wam towarzyszyc jak mam chwilke wolną-jak teraz, jak jestem w pracy i nic szczególnego się nie dzieje, no i jak jestem na nockach, bo wtedy to już w ogóle spokój i najchętniej pisałabym z Wami przez całe 8h, lecz niestety wtedy aż pustka bije po oczach

Za włoski 3mam kciuki, aby wyszły jaśniutko


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja zawsze jak mi się zażółcało i w taki niefajny kolor wpadałam to miziaiałm dosłownie pare sekund włosy szamponem fioletowym i to wystarczyło
No ja idę do fryzjera bo w tej chwili nie mam już żadnych pomysłów na przyciemnienie i to moja ostatnia deska ratunku - tym bardziej mam nadzieję, że wyjdzie ładnie bo jak nie to ja już nie wiem..
Może i mogłabym robić Excellką same odrosty, ale to najpierw musiałabym przyciemnione włosy mieć - a excelka tu nie pomoże na przyciemnianie..
Poza tym raz już ścinałam włosy i teraz boję się, że jak będę tak kombinować to znów się zniszczą, więc lecę do fryzjera.
Ale Ty póki masz jakąś koncepcję która może wypalić to ja bym się jeszcze wstrzymała
Szamponu fioletowego nie mam, ale za to pomagała mi maska mariona, ona jest wręcz granatowa dlatego jutro pomaże nią sam odrost, powinno ciut ochłodzic a co do farbowania? to a do no :/ Może zrobie podkład deluxe, a na to Wbisa

Jak pokażesz klipki, to powinnyście wspólnie dobrac odpowiedni kolor, a o dobór wody itp, to niech się już ona martwi a na jakich farbach tam pracują? Może byś sobie pooglądała palete i wstępnie coś wybrała


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny! ale sie od rana zdenerwowałam na mojego psiaka!! rano wypuściłam go na dwór przed blok bo zawsze tak robie a tu z 30 min patrze szukam a jego nie ma!!! to ja już przerażona ze uciekł!!! a sąsiadka zaraz do mnie puka ze mój pies polecial na wioche za inna sąsiadkA i już kolo apteki naszej jest.... no to ja w panike biegne z górki szukam go wolam... ale na szczęscie sie znalazł... już go więcej nie wypuszcze samego a sąsiadcze czekolade kupie
Ale rozrabiaka dobrze, że się znalazł cały i zdrowy


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam dziś świąteczne pazurki Naszło mnie na fuksję
Oceńcie
Oczywiście trochę je skróciłam bo mnie wkurzaly
Adzio spójrz swoim fachowym okiem, co byś w nich poprawiła? Są jakieś rażące błędy? tylko pamiętaj że to 100% naturale i gdzie niegdzie ich kształt nie jest idealny...

Załącznik 3608975Załącznik 3608976Załącznik 3608977
Ładne, delikatne Nawet bardziej mi się podobają takiej długości, niż takie szponki długie
ja tradycyjnego frencza zrobię
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:06   #4046
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia dziewczyny zrobily juz analize tej odzywki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1074


a ja wczoraj uzylam 1 raz zazwyczaj uciekam od tych produktow typu dove elseve fructis ale widac ze fructis troche zaczyna sie zmieniac jesli chodzi o sklad kosmetykowna plus to dobrze bo to kosmetyki latwo dostepne i niedrogie
faktycznie bardzo fajna jak mi się karite skońćzy, to sobie ta kupię. Garnier ma naprawde dobre odżywki.
Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Moja siostra ma wielki problem ze swoimi blond włosami. Zawsze farbowała je Loreal Majiblond 900s i było ok a dzisiaj ufarbowała włosy Evolution of Color 11.11. Wyszedł dramat, dodany na zdjęciach. Proszę was o radę co można z tym teraz zrobić, sama nie pomogę, bo jestem ruda i na blondach się średnio znam. Jedna fryzjerka powiedziała, że może jej co najwyżej zrobić odrost i za tydzień ma przyjść ufarbować resztę ale za każdą wizytę powiedziała 220zł. Druga w innym salonie w Krakowie powiedziała, że pokryje jej jeszcze dzisiaj całość też za 220zł. Dzięki za pomoc, pozdrawiam
o rety.. ale szarosiwo. 11,11 to własnie taki stalowy kolor, nie wiedziała, ze to tak wyjdzie? Tylko odrost wyszedł rudawy..?

niech zrobi tak, jak pisze bunny To i tak i tak musi sie troche doprac.


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie,nie Bunny już z nimi nic nie robię
po prostu podczas odrostów bede malaksowac dopoki sie nie wyrowna i tyle
faktycznie są praktycznie białe. jak się w takich czujesz? miałas takie ciemne a teraz całkiem w drugą stronę. Poznajesz się od razu patzrzac w lusterko?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:09   #4047
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ale rozrabiaka dobrze, że się znalazł cały i zdrowy
narobił mi stracha naprawdę... już go samego nie puszcze....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:14   #4048
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

faktycznie są praktycznie białe. jak się w takich czujesz? miałas takie ciemne a teraz całkiem w drugą stronę. Poznajesz się od razu patzrzac w lusterko?
One w rzeczywistości są troche ciemniejsze, nie wiem czemu tak jasno wychodzą na zdjęciach
a czuje sie dobrze nawet bez makijażu tak jakoś się sobie podobam

a clipy i tak dalej mi nie pasują,dalej są jaśniejsze
chciałabym już swoje takie długie do pasa najlepiej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:15   #4049
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

_eNchaNted_ ale masz pomeraniana w avku ślicznego i jeszcze z czapeczką świąteczną
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:16   #4050
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

princeska, to bardzo dobrze, bo szkoda by było, zeby całą praca z włoskami poszła na marne a clipy to jakies masz nowe, czy wczesniej nosiłas? Naturalne?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.