Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 21:26   #2011
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a co Cie tak wzruszylo dieselku? Moja popekana geba,czy wybielanie zebow lampa?

No ,silikonem.Dobre to?
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a co kurna!!!!!!!!!!! Mnie sie castrol z dieselkiem kojarzy.Nic na to nie poradze
A dzisiaj dieselek drogocenny
a to mialo byc tak pieszczotliwie
Wierzę że pieszczotliwie ,bo myślałam że castrolka nie lubiszA tak to wiem że dieselek też ok.Zębiszczy zazdroszczę.A wogólę to coś z twoimi zębami było nie tak?Może i ja też zrobię ?Ile taka imprezka i czy można jednorazowo czy ciągle trzeba coś robić

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no,bede.A co mi tam .Jak szalec to szalec
Pewnie i jeszcze botox i zasmażka

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-12 o 11:16 Powód: post pod postem
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:30   #2012
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Wierzę że pieszczotliwie ,bo myślałam że castrolka nie lubiszA tak to wiem że dieselek też ok.Zębiszczy zazdroszczę.A wogólę to coś z twoimi zębami było nie tak?Może i ja też zrobię ?Ile taka imprezka i czy można jednorazowo czy ciągle trzeba coś robić
Rob kochanie!!!bedzesz blyszczec zebami.Jeden raz na ok.3 lata-gdzies okolo 400Euro kosztuje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:34   #2013
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no,bede.A co mi tam .Jak szalec to szalec
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Rob kochanie!!!bedzesz blyszczec zebami.Jeden raz na ok.3 lata-gdzies okolo 400Euro kosztuje
Tam w Dojczlandzie drogo może w Polandzie taniej ,trzeba się zorientować
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:36   #2014
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Tam w Dojczlandzie drogo może w Polandzie taniej ,trzeba się zorientować
Myslisz,ze w Kaczolandzie taniej.Duzo czasu nie mam,musze u Okupanta robic
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:44   #2015
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Myslisz,ze w Kaczolandzie taniej.Duzo czasu nie mam,musze u Okupanta robic
Sprawy dentystyczne zawsze w polandzie były tańsze i dobrze nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
Dome ten IWOSTIN jest na KWC zobacz sama z tego co piszą ludziska najlepszy do skóry suchej i przesuszonej-Czyli naszej po cos
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:47   #2016
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

najukochansze,lec spac!!!!!!!!!!!!!
tesknie juz teraz za Wami

KOCHAM WAS COSMELANKI
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:49   #2017
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Moje wczorajsze zażalenie do wizaz coś dało bo komp chodzi bez zarzutu.Wielkie dzięki WIZAZ
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 21:56   #2018
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Sprawy dentystyczne zawsze w polandzie były tańsze i dobrze nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
Dome ten IWOSTIN jest na KWC zobacz sama z tego co piszą ludziska najlepszy do skóry suchej i przesuszonej-Czyli naszej po cos
moje Ty paliwko KOchane jutro poczytam na KWC , dzisiaj latam do Malego...chyba Mu trzonowe "idą"
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
najukochansze,lec spac!!!!!!!!!!!!!
tesknie juz teraz za Wami

KOCHAM WAS COSMELANKI
Uważaj na siebie ... jak by co ... to na ... poważnie - pchaj na Szczecin
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 06:46   #2019
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Ivanko dzięki taki właśnie zamierzam kupić po kuracji,miałaś go kiedyś?Czy jest tego wart?
Castrolku, nie miałam. Wiem, że nie destabilizuje filtrów. Kiedyś macałam go w drogerii ale jakis taki ciężki i wilgotny mi się wydał. Koloru dobrać nie mogłam i moja przygoda z nim na tym się skończyła.

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze zażalenie do wizaz coś dało bo komp chodzi bez zarzutu.Wielkie dzięki WIZAZ
Kochana, pewnie jeszcze go nawet nie przeczytali
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 07:06   #2020
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domeczko w dniu urodzin osiemnastych życzę Ci

Przespanych nocy,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc ( o Królewnie Śnieżce i 3 krasnoludkach),
własnego psa i kota
co dzień nowych przygód
kozaków siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół (to My)
i nieustannie wesołej rodzinki

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-09-12 o 12:29 Powód: Wyjątkowy post pod postem niekwalifikujący się do połączenia. OD L_V: Rozumiem, nie łącze :) Od ivonako: Dziękuję najmocniej
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 08:22   #2021
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Domeczko w dniu urodzin osiemnastych życzę Ci

Przespanych nocy,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc ( o Królewnie Śnieżce i 3 krasnoludkach),
własnego psa i kota
co dzień nowych przygód
kozaków siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół (to My)
i nieustannie wesołej rodzinki
Bardzo bardzo bardzo dziękuje ... : cmok::c mok:
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 09:41   #2022
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome w dniu twoich urodzin
życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuję Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym. Życzę Ci dnia pokoju, Szczęśliwości i radości !!!
: list::l ist::li st::lis t::list :
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 10:07   #2023
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

DOME Zycze Ci dnia urodzin , ktory przyniesie to co najlepsze -
- cieple usmiechy , pogodne mysli i nadzwyczajne szczescie !!!
: roza::r oza::ro za::roz a::roza : :wink o:
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 10:14   #2024
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domciu kochana!!!!!
ja też sie dołączam do serdecznych życzen dla Ciebie!!!
Wszystkiego, wszystkiego najlepszego, duuuuuuuuuuuuużo miłości i szczęscia wszelkiego
Oraz milion całusów w kadą plameczke - dopoki jeszcze są
Pozdrawiam gorąco z zimnego Gdańska
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 10:20   #2025
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

domcia wszystkiego najlepszego -zdrowia szczęścia zadowalenia zrodziny i nas oczywiscie uśmiechu na codzień i gładkiego pocosmelanowego lica.Zdrowia szczęścia pomaranczy niech Ci facet goły tańczy. : roza::r oza::ro za:
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:39   #2026
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome- w dniu urodzin życze Tobie pięknej buzi bez plamisk, zmarszczek, niechcianych niespodzianek- pryszczy. Życze Tobie udanego romansu z cosmelanem i niech od pierwszego użycia będzie Ci miłościa do końca życia.
.

Domciu- w tej chwili używam "ivostin"- dla mnie jest dobry i odziw nawilża skóre, nie ściaga jej tak jak anevka czy svr, i aż tak mocno nie bieli i nie świeci sie. Dobrze sie wchłania, nie migruje do oczu i oczy po nim nie zławią.
To jest polski i tani krem tzn filtr.
Myślę że byłabyś zadowolona z niego.
Teraz nadal go bede używać a jak przyjdzie lato to wróce do anevki- bo mimo wszystko lepiej sie na twarzy trzyma.Bo ivostin to tak jak kremik- dosyć szybko sie ściera jak sie gdzieś twarzy przypadkiem dotknie. (to taki minus tego filtra).
Ale i tak polecam.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:03   #2027
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny przymierzam się do zakupów na Mazidłach.Muszę zrobić sobie puder bo nie wytrzymam z tym świeceniem Co ciekawego oprócz tego proponujecie tam zamówić ? Na BU też się wybieram.Kupię tam te sławne Flavio C (poczeka aż będę mogła go uzywać),olejek myjący pomarańczowy,hydrolat oczarowy,żel hialuronowy,peeling ( nie wiem który wybrac ? ) Doradźcie coś proszę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:17   #2028
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

DOMCIU:
Takie to szczere i proste życzenia
ofiaruję Tobie w Dniu Twego urodzenia:
Wiele uśmiechów, a mało złości,
długich lat życia w "BEZPLAMISTOŚCI",
dobrego zdrowia i pomyślności,
jak najmniej smutków, dużo radości,
dużo przygód, morza wrażeń,
moc słodyczy, nic goryczy.
Tego tobie Z LEKKA POPLAMIONA życzy.
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:20   #2029
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przymierzam się do zakupów na Mazidłach.Muszę zrobić sobie puder bo nie wytrzymam z tym świeceniem Co ciekawego oprócz tego proponujecie tam zamówić ? Na BU też się wybieram.Kupię tam te sławne Flavio C (poczeka aż będę mogła go uzywać),olejek myjący pomarańczowy,hydrolat oczarowy,żel hialuronowy,peeling ( nie wiem który wybrac ? ) Doradźcie coś proszę
Słonko- naszej ekspertki - cassatty -od tych specyfików ni maaa. Ona by ci doradziła. Bo ja to kupuje tylko hydrolat różany i masełko caritke i olej różany lub komosy. Nad pudrem też sie zastanawiam bo musze na swoj ślub sie upudrować, i też nie wiem co robić??
Na mazidłach czytałam opinie klientek co pudry kręciły to tak sobie? Zależy co komu pasuje?
Chociaż nasza Masima podała przepis na puder własnej roboty i jest zadowolona.
Osobiscie sie zastanawiam nad kupnem pudru w sklepie, bo ja nie mam wprawy z pudowaniem a co do piero je ukręcić i jak to nakładać.
Wogóle na pudrach sie nie znam, a dobranie koloru to tragedia
Więc mam pytanko- czy pudry transparentne można nakładać na filtry? Czy one nie zawierają tego talku i miki??
Prosze napiszcie cos
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 13:36   #2030
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Thumbs down Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przymierzam się do zakupów na Mazidłach.Muszę zrobić sobie puder bo nie wytrzymam z tym świeceniem Co ciekawego oprócz tego proponujecie tam zamówić ? Na BU też się wybieram.Kupię tam te sławne Flavio C (poczeka aż będę mogła go uzywać),olejek myjący pomarańczowy,hydrolat oczarowy,żel hialuronowy,peeling ( nie wiem który wybrac ? ) Doradźcie coś proszę
Megi nie kupuj dużo, te praparaty mają krótki okres waznosci. Serum FlavoC tylko 3 miesiace, więc po co ci jak nie możesz używać. A do tego czasu skonczy ci sie olejek już na pewno, i hydrolat to sobie zamówisz. Żelu hialuronowego nie używałam. Zobacz jeszcze na Olejek regenerujący 3Rose, któraś z dziewczyn go stosowała albo Kamilia albo Hanah40

Madziusiu na ślub nie polecam ci pudru własnoręcznie kręconego absolutnie. To taki środek doraźny żeby filtry zmatowic. ty na ślub chyba sie filtrem nie nasmarujesz tylko zrobisz sobie porządny makijaż.

Puder transparentny można używać w trakcie terapii cosmelanem bo nie jest kolorowy, nie zawiera zadnych brązerów i jest najlepszy do jasnych karnacji (czyli naszych ), bo na opalonej skórze daje efekt szarosci i nie jest do niej polecany.Puder transparentny bywa w takich samych odcieniach jak inne, tylko on nie pokryje blizn, przebarwien. Jest dla osób z ładna cera ktore chca wyrównac kolor skóry. A nasze są teraz ładne

"Najpopularniejsze są pudry transparentne, niemal pozbawione koloru, przypominające przezroczystą mgiełkę. Nie znaczy to jednak, że puder tworzy na skórze białą jak mąka warstewkę, po prostu dopasowuje się do karnacji."

Madziusiu trzeba zwracac uwagę na skład na opakowaniu czy nie mają talcu i miki. Bo widziałam że mają. Ale może są takie które nie zawierają tych składników. Ja niestety nie znam. Ale na pewno pbędę badać temat. Wiem że polecany puder który nie destabilizuje filtrów to jeedwabny puder do ciała dr Hauschki na truskawie za 85 zł. Nie używałam jeszcze.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:47   #2031
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi z Mazideł keratynowo jedwabne serum do włosów
Do tego Dry flo jedwab proszek

Kwas hialuronowy, olejek z róży piżmowej
Flavo C dopuki nie wymieszasz może dłużej poczekać.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:56   #2032
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusiu sprawdziłam skłądy dwóch pudrów transparentnych: Cliniqa i Infinity i obydwa zawieraja w swoim skłądzie talc to pewnie i inne mają.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:57   #2033
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megi nie kupuj dużo, te praparaty mają krótki okres waznosci. Serum FlavoC tylko 3 miesiace, więc po co ci jak nie możesz używać. A do tego czasu skonczy ci sie olejek już na pewno, i hydrolat to sobie zamówisz. Żelu hialuronowego nie używałam. Zobacz jeszcze na Olejek regenerujący 3Rose, któraś z dziewczyn go stosowała albo Kamilia albo Hanah40

Madziusiu na ślub nie polecam ci pudru własnoręcznie kręconego absolutnie. To taki środek doraźny żeby filtry zmatowic. ty na ślub chyba sie filtrem nie nasmarujesz tylko zrobisz sobie porządny makijaż.

Puder transparentny można używać w trakcie terapii cosmelanem bo nie jest kolorowy, nie zawiera zadnych brązerów i jest najlepszy do jasnych karnacji (czyli naszych ), bo na opalonej skórze daje efekt szarosci i nie jest do niej polecany.Puder transparentny bywa w takich samych odcieniach jak inne, tylko on nie pokryje blizn, przebarwien. Jest dla osób z ładna cera ktore chca wyrównac kolor skóry. A nasze są teraz ładne

"Najpopularniejsze są pudry transparentne, niemal pozbawione koloru, przypominające przezroczystą mgiełkę. Nie znaczy to jednak, że puder tworzy na skórze białą jak mąka warstewkę, po prostu dopasowuje się do karnacji."

Madziusiu trzeba zwracac uwagę naskład na opakowaniu czy nie mają talcu i miki. Bo widziałam że mają.
Masima- aniołkiem moim jesteś i uświadamiasz nieuświadomionych.
Na ślub na pewno nie użyje filtru i na pewno zrobie sobie pożadny makijaż z pożadnych kosmetyków. Umiem umalować sobie oko, usta, tylko z pudrowaniem zawsze sie meczyłam dlatego też mam ot taki problem, a do kosmetyczki na makijarz za chiny nie pójde, wystarczy że sie u fruyziera namęcze.
Mam troche czasu jeszcze więc zaczne trenować pudrowanie no tylko najpiewr musze sie obkupic.
.
Masimko masz śliczny buziaczek po cosmelanie az promieniuje czystoscią, i faktycznie żadnych absolutnie żadnych pudrów nie trzeba, bo nie ma zapudrowywać.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:06   #2034
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Masimko masz śliczny buziaczek po cosmelanie az promieniuje czystoscią, i faktycznie żadnych absolutnie żadnych pudrów nie trzeba, bo nie ma zapudrowywać.
Na tym zdjeciu jestem przypudrowana tym własnoręcznym pudrem. Ale to po to tylko zeby zmatowić filtr. Ten puder nie jest kryjacy, więc i tak by nic nie przykrył. zresztą daje sie go odrobine.
mam zamiar zakupić ten puder dr Hauschki ale na razie koszty cosmelanu i całej reszty do tego i jeszcze ponownego słoika cos2 trochę mi dały w kość wiec musze zostać przy mące.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:36   #2035
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wyjechałam na kilka dni i znów nadrabiam czytanie i pisanie


Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Chwiliowo mam ciężką depresję pielęgnacyją, bo okazało się ż emój ukochany retin-A, jak i jego zmaiennik - Locacid zostały wycofane z obrotu na terenie PL. Dziękujemy ci, Ministrze Zdrowia.
Bosze L_V - dobrze, że kilka dni temu dostałam receptę na Locacid i zakupiłam, tylko co ja później zrobię?, jak to co - będę się Cosmelanić

[quote=denna;8938371]
Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość

Swego czasu -pamietnego pudrowania- też miałm revlona- to był mój najlepszy podkład jaki miałam- super sie trzyma na twarzy i sie tak szybko nie ściera


Madziusia, a podasz linka do tej kiecki?
Ja tez az 160 mierze i 48 kg żywej wagi
I tez mnie najpierw cywilny czeka, a potem kościelny, bo mój facet jakiś taki, że chce wszystkie możliwe śluby ze mną brac - nawet jakby to pięc po kolei było)
JA sobie znalazlam w necie taka prosta kiecke - ale samo zdjęcie tylko , bez producenta i chyba z tym rusze do jakiego krawca, żeby materiał odpowiedni doradzil, żeby sie dobrze ukladala.
A najgorsze - że ja sie W SPODNIACH URODZIŁAM!!!! Spódnice i sukienki nakładam tylko pod przymusem, a do slubu nijak nie wypada w spodniach i trza kiecke nałożyć - chyba sie w niej nie wywale po drodze
Chciałam tu wkleic linka do sukienki , ale nei wiem czy wolno? Moze Ci wysle, to doradzisz, skoro jestes w temacie?
Co do makijazu, ja musze miec profesjonalny, bo mam tlusta cere i bez tych wszelkich tam fixatorów, utrwalaczy i innych mistyfikacji ani rusz
Co do podkładów dziewczyny, to z koleżanka z pracy kiedys na potęge testowałyśmy wszystkie marki selektywne. Ja wybrałam w końcu Kanebo Cream - jest nawilżający i naturalnie kryje, a koleżanka Revlona właśnie - bo ma tłustą cerę i potrzebowała silnego krycia. Oba te podkkłady mają świetną gamę kolorów - bladzioszki znajdą coś dla siebie.
Ja ślubowałam 3 lata temu i wteyd były "spodnie ślubne" trzeba tylko dobrze poszukać w necie. Ja miałam sukienkę Cymbelline - koronkowe cudo.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Witajcie popołudniowa pora.Wielocytowanie jest mi obce więc zwrócę się do was w tradycyjny sposób

Alesjaa mnie też tłustość cery nie opuszcza .Cosmelan ładnie matuje i osusza cerę ale już filtr psuje cały efekt
Polecam wielocytowanie. Po zalogowani klikasz w znaczek pomiędzy odpowiedz a cytuj przy danym poście, a przy ostatnim z postów, który chcesz zacytować klikasz w cytuj i wtedy otwiera się okienko z wklejonymi cytatami

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megi, Alesjaa z tą głową w piekarniku to ja mam codziennie jak jest ciepło, i to nie zalezy wcale od rodzaju filtra. Znam filtr który jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej i ma działanie matujące niestety filtr 40 - Bioderma Photoderm AKN MAT SPF 40.
Jesli nie możesz używać tego filtra z Lidla CIEN bo jest za tłusty na wyjście, to używaj go przynajmniej jak siedzisz w domu przed komputerem. A próbowałaś go zmatowić wogóle czymś ? Ja na tym zdjeciu co widziałaś to zmatowiona byłam skrobią kukurydzianą dry flo kupioną na mazidłach.

Rano jak wychodze z domu to na cosmelan nakładam LRP Anthelios XL 50 +, a potem w pracy dosmarowuję się tylko CIEN-iem już, przed wyjsćiem z pracy znów LRP. Na razie nie pusruje tego, bo na tamtym zdjeciu w sobote to po trzech godzinach zaczęła mi sie znowu skóra łuszczyć i wtedy zrobiły sie kluski z tej skrobii i filtra i schodzącego naskórka. Więc chyba dopóki nie zaczniemy stosować 1 x dziennie cos2 (to znaczy na noc) lepiej nie pudrować niczym.
Kochana za twoja radą kupiłam ten filtr Cien i jest bardzo fajny, makijaż na nim dobrze wygląda, nie włazi w zmarszczki, przypudrować się daje do matu - dzięki . Powiedz mi czemu ty uzywasz dwóch filtrów LRP i Cien?

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Do pracy wracam od poniedziałku więc już w nast tygodniu mogę odebrać i Ci przesłać. Wolę mieć już zapasik wcześniej niż ma się okazać że nagle zabrakło a na następny trzeba czekać jakiś czas.. Do ul. Pięknej nie mam z pracy daleko więc w każdej chwili mogę skoczyć i odebrać Więc [Masimka dzwon, zamawiaj i cosmelańmy się dalej
Kurcze dziewczyny i ja pewnie wkrótce zahaczę o Piękną, mam nadzieję, że tam nadal tak korzystne ceny. Może zobaczę tam jakieś znajome Cosmitki
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:13   #2036
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome
Dzis sa Twoje urodziny,choc sie razem nie widzimy,to przesylam Ci zyczenia:niech sie spelnia Twe marzenia.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:17   #2037
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

: list::l ist::li st::lis t::list :
Megi72
agnieszka kis
denna
ane120
madziusia777
Lekko plamiastA
Saga76

GDYBY KTOŚ, NAWET BLISKI POWIEDZIAŁBY MI JESZCZE DZISIAJ RANO, ŻE BĘDĘ SIĘ ZA DĘBEM TRZYSTULETNIM CHOWAĆ BY DO WAS POSTUKAĆ I, ŻE SIĘ P O R Y C Z Ę ZE WZRUSZENIA, TO JESZCZE DZISIAJ RANO POPATRZYŁABYM NA TEGO KOGOŚ JAK NA KOMPLETNEGO KRETYNA ... A WŁAŚNIE JESTEM W PUSZCZY, KOŁO TEGO DĘBU, ALBO ZA TYM DĘBEM, MATKO JEDYNA MAM NADZIEJĘ, ŻE TU NIE MA KLESZCZY
JESTEŚCIE WSZYSTKIE JAK JEDNA - WYJĄTKOWE, KOCHANE ... I CHOLERA JASNA ... BARDZO MI WSZYSTKIE BLISKIE ZNOWY MI ŁZY POLECIAŁY ... JANY...
DZIĘKUJE WAM ZA TO... ŻE JESTEŚCIE
I zapraszam Was wszystkie na przyszłotygodniową moją imprezę urodzinową + mazianie cosmelanem na raz
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-12 o 15:19 Powód: uzupełnienie
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:32   #2038
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome, przyszłotygodniowa tzn że impreza będzie trwała cały przyszły tydzień
Ale się podzieje
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:40   #2039
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dome, przyszłotygodniowa tzn że impreza będzie trwała cały przyszły tydzień
Ale się podzieje
: pijemy::p ijemy:
,,,podzieje to mało powiedzane,,, będę Was rozpijać do upadłego, a swoją drogą...
nawet nie wiesz ile bym dała by tak naprawdę Was wszystkie, nawet z Rodzinami zaprosić własnie na taką imprezę ... Uwielbiam taki gwar i radochę : jupi: Np. wielu ludzi dzisiaj nie znam, a już wszyscy latają po drewno na potężne ognicho...a mój KOCHANY TŻ TŁUMACZY DLACZEGO JA Z LAPTOPEM LATAM I DLACZEGO OCIERAŁAM ŁZY ...chyba nie wszyscy mu wierzą Zresztą mamy to w nosie
Jestem przkonana, że wszyscy bawiliby się świetnie - tzn. my - bo przecież takie już jesteśmy, nasi faceci lub towarzysze - nie mieliby innegi wyjścia...a nasze dzieci ... przecież to dla nich byłby RAJ !!!!!!: ehem::e hem::eh em:
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:43   #2040
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome przyłczam się do tych wszystkich przecudownych życzeń i również życzę Ci wszystkiego naj, naj, naj.. , samych uśmiechniętych i szczęśliwych dni oraz spełnienia wszyyyyściuuutkich marzeń, tych malutkich i tych wielkich : roza:

Masimka jak u Ciebie z cos2?? Zamówiłaś, kupiłaś??
Ja zamówiłam w NovaDermie tam gdzie robiam maske, cena wyższa niż na Pięknej ale w nast tyg odbiór Mam nadzieję, że nic się nie zmieni i kremik dotrze
Po odstawieniu cos2 na prawie dwa dni i smarowaniu bepanthenem dzś rano posmarowałam się cieniutko cos2 i jak na razie jest oki
Ale powiem Wam, że dzięki tej przerwie przestałam być czerwona (po rannym posmarowaniu lekki różyk sie znow pojawil ) i zauważyłam że plamy znikają Na czole jescze sporo zostało ale tu skóra jest grubsza i zajmie to więcej czasu.. ale obok oka miałam plamsko a już go nie ma
Niech żyje cosmelan i Dome której dziś święto!!!!
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.