Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 18:37   #1981
julia_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja wbrew temu co mowia niektore kolezanki polecam depilacje IPL-em.
Robilam w salonie Silktouch w Lublinie.jestem po dwoch zabiegach i widze wyrazna roznice, tzn wloski wypadaja caly czs . Mam nadzieje ze jeszcze dwa i znikna calkowicie.
mam kolezanke ktora robila serie zabiegow w Novello (tez robia IPL) i ma problem z glowy. Jedynie trzeba powtarzac zabeig raz na rok zeby wszystko bylo ok.
A cena jest zdecydowanie nizsza niz tradycyjnie - zamiast 500 pLn za zabieg placicie 100 Oplaca sie?
julia_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:01   #1982
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez julia_80 Pokaż wiadomość
A ja wbrew temu co mowia niektore kolezanki polecam depilacje IPL-em.
Robilam w salonie Silktouch w Lublinie.jestem po dwoch zabiegach i widze wyrazna roznice, tzn wloski wypadaja caly czs . Mam nadzieje ze jeszcze dwa i znikna calkowicie.
mam kolezanke ktora robila serie zabiegow w Novello (tez robia IPL) i ma problem z glowy. Jedynie trzeba powtarzac zabeig raz na rok zeby wszystko bylo ok.
A cena jest zdecydowanie nizsza niz tradycyjnie - zamiast 500 pLn za zabieg placicie 100 Oplaca sie?
- nie opłaca się ponieważ osłabiasz tylko włosy,ale nie pozbywasz się ich na stałe.
nie będę mówić,że cyny sie róznią i nie zawsze jest to 500 zł,ale ok.ty po 5 latach dalej bedziesz niewolnica lasera,a mnie wtym czasie się już zwróci twój "zysk" a przez ten czas 5 lat zapomnę o laserach i włosach.
opłaca się?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:08   #1983
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tamargo a powiedz po depilacji laserowej laserem light sheer - czy za kilka lat tzreba zabiegi powtarzac czy to na prawde tak na stałe? Muszę opłacic pakiet zabiegów do końca miesiąca i musze szybko zebrac informację. Wiem że duet jest lepszy ale droższy i to sporo... Chce zrobic bikini i łydki. Ale nie wiem czy jak piszą cenę bikini to obejmuje to część wewnętrzną pośladków - po depilacji maszynka tam tez rosna włoski i doprowadza mnie to do szału...
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:26   #1984
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
tamargo a powiedz po depilacji laserowej laserem light sheer - czy za kilka lat tzreba zabiegi powtarzac czy to na prawde tak na stałe? Muszę opłacic pakiet zabiegów do końca miesiąca i musze szybko zebrac informację. Wiem że duet jest lepszy ale droższy i to sporo... Chce zrobic bikini i łydki. Ale nie wiem czy jak piszą cenę bikini to obejmuje to część wewnętrzną pośladków - po depilacji maszynka tam tez rosna włoski i doprowadza mnie to do szału...
więc tak.wbrew temu co piszą zniszczona cebulka włosowa nie odrasta,ale obok może się utworzyć nowa,dlatego wielu mężczyzn ma np włosy na plecach,kiedy łysieją na głowie.

a skąd wiem,że nie odrastają?mój tata był budowlańcem i poparzył się wapnem.nie miał spalonej skóry,ponieważ uzyskał szybką pomoc,jednak lekarz powiedział,że popalił cebulk włosowe i bedzie miał łyse łydki.pracująć z perukami miałam też do czynienia z łysymi kobietami po zabiegach fryzjerskich.włosy już nigdy im nie odrosły
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:32   #1985
alletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

moim skromnym zdaniem IPL jest okey. Byłam akurat w silktouchu w lublinie i jestem bardzo zadowolona ze wszystkich zabiegów. Więc dziewczyny obawy są nieuzasadnione. Każdy ma inna wrażliwość skóry, wiadomo.
Jeżeli chodzi o ceny to uważam, że są ok
alletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:41   #1986
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tmargo a powiedz mi jeszcze na co zwracac uwage przy laserze? o co pytać kosmetycznkę - jaka najlepsza moc powinna byc takiego lasera w zabiegu bo pewnie sa różne, i ilu letni powienien byc laser - laser w końcu chyba tez słabnie czy się wyczerpuje po jakims czasie? o co jeszcze powinnam zapytac żeby byc spokojna że zabieg będzie wykonany profesjonalnie i dobrze? co powinna kosmetyczka sprawdzić w wywiadzie ze mną aby nie było potem niespodzianek?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:13   #1987
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
tamargo a powiedz po depilacji laserowej laserem light sheer - czy za kilka lat tzreba zabiegi powtarzac czy to na prawde tak na stałe? Muszę opłacic pakiet zabiegów do końca miesiąca i musze szybko zebrac informację. Wiem że duet jest lepszy ale droższy i to sporo... Chce zrobic bikini i łydki. Ale nie wiem czy jak piszą cenę bikini to obejmuje to część wewnętrzną pośladków - po depilacji maszynka tam tez rosna włoski i doprowadza mnie to do szału...
miałam dokładnie taki sam problem w Krakowie- wybrać super drogi salon z Duetem czy duzo tańszy salon z LightSheer bez nowej koncówki no i nie zbyt dobrze rozreklamowany
wybralam ten tanszy(bikini i cale nogi przy 5ciu zabiegach ok 3 tys różnicy) i jestem po 1szej serii.
najbardziej balam sie bólu i ze nie dam rady cierpieć przez 3 godziny(tyle mial trwac caly zabieg).
pani kosmetyczka podzielila go na 2 czesci:lydki uda:1,5h i bikini:30-40 min
łydki bolaly niemilosiernie wiec kupilam Emle(niestety na recepte) i 2 godz przed zabiegiem nalozylam na bikini gruba warstwę(cały obszar i zakrecilam sie w folie spożywczą.. jak musialam sie odwinąć na siku to dosmarowalam jeszcze troche... REWELACJA!! bolaly ze 2 strzały i to byl lekki dyskomfort, następnym razem nogi też owinę
nogi(moc 35-45) po zabiegu mialam 2 dni zaczerwienione troche strupków, niestety na bikini(moc 40) mialam mnóstwo stupków- bo mialam mocne włosy tuż pod skórą i żadna maszynka tego by nie usunęla na szczęscie juz znikają(3dni po zabiegu) mam nadzieje ze nie bedzie blizn.
jestem 1,5 tyg po nogach i duza część włosów na łydkach (niegolone od tego czasu) wychodziła po przejechaniu reką, na udach sie trzymały ale dziś musialam się ogolić zeby nie kusila mnie pęseta więc efekt nie bedzie taki widoczny.
widok kawałka skóry bez przebijających przez nią czarnych włosów... bezcenny
nie moge się doczekać zabiegów w styczniu.. nie mówiąc o całkowitej łysinie..
jesli bede musiala zrobić zabieg przypominający.. kto wie moze wtedy pójdę na Duet.. przy 1 zabiegu różnica ceny nie będzie tak dotliwa

P.S. wybaczcie ale starałam się skrócić wypowiedz maksymalnie
PS2 podsumowując EMLA jest wspaniała!!!
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 23:29   #1988
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W zwyklym light sheer nie ma tej zasysajacej koncowki, nie? Bo w sumie to uczucie jest meganieprzyjemne. Jak mi zasysalo skore to az nogi mi sie trzesly i zamykalam oczy bo sie balam strzalu No ale na szczescie wystarczylo przykladanie lodu Jestem bardzo zadowolona i nie moge sie doczekac efektow po nastepnym zabiegu. Juz teraz roznica jest ogromna. na poczatku myslalam ze nie mam 30% wloskow ale teraz mysle ze chyba 60-70%. One nie odrastaja juz, nie? Zeby nie bylo tak ze wydaje sie ze tyle juz nie mam a nagle polowa odrosnie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 07:56   #1989
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
tmargo a powiedz mi jeszcze na co zwracac uwage przy laserze? o co pytać kosmetycznkę - jaka najlepsza moc powinna byc takiego lasera w zabiegu bo pewnie sa różne, i ilu letni powienien byc laser - laser w końcu chyba tez słabnie czy się wyczerpuje po jakims czasie? o co jeszcze powinnam zapytac żeby byc spokojna że zabieg będzie wykonany profesjonalnie i dobrze? co powinna kosmetyczka sprawdzić w wywiadzie ze mną aby nie było potem niespodzianek?
moc dobierana jest indywidualnie.może być zmniejszana w trakcie zabiegu w delikatniejszych partiach ciała.
proporcjonalnie pierwszy zabieg można wykonac przy 30 jednostkach,ale i 40 -moc zależy od twojego progu bólu.przy tej mocy skórze się nic nie dzieje.dla porównania ja miałam bikini przy 38 ,a zmniejszała w pachwinach do 32 .nogi miałam na 30 i 40 .
teraz już wiem,że nie powinna malować ciemnym długopisem kratek ułatwiających zabieg.
powinna spytać o leki,choroby,opalanie i jak radzisz sobie ze stresem.
dokładność to podstawa.dostając okulary możesz sprawdzać,jeśli możesz patrzyć na źródło bólu.wiek lasera jest mi nieznajoma,więc tu się nie wypowiem.a reszta to raczej czynnik ludzki

edit następnym razem też kupie emle i zrobię sobie foliowego pampersa .moje czarne krostki znikły całkiem po 2 tyg,a zostały jeszcze takie mini krwiaczki,jednak one mają już szarny kolor na dole ud,tam,gdzie najcieńsza skóra.najpięknieszy efekt to kiedy palcami bez bólu wyciągam włosy-widok bezcenny

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-11-26 o 08:05
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:12   #1990
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tajra Pokaż wiadomość
Witam
Drogie Panie,
mój problem to meszek po nosem, od paru lat wybielam go preparatem Sally Hansen. Chciałabym umówić się na depilację laserową, ale nie jestem pewna czy wspomniany preparat działa tylko powierzchniowo czy wpływa też na cebulkę włosa, bo jeśli wpływa, to depilacja może być nieskuteczna...Czy któraś z Pań ma wiedze na ten temat? Dodam, że rozjaśniam włoski mniej więcej 2 razy na tydzien, ponieważ po paru dniach niektóre ciemnieją(a może rosną nowe?)
Mam serdecznie dość włosów i wybielania. Wosk odpada, odrastają dłuższe i ciemne.
Pozdrawiam
ten preparat rozjaśnia tylko aktualnie rosnący włos zostawiając cebulkę w naturalnym kolorze co zresztą po kilku dniach sama mogłaś zaobserwować widząc efekt podobny do odrostów po farbowaniu
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:58   #1991
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ile miałaś zabiegów na bikini?
jak długo utrzymaywały się u ciebie plamki po lasereze na skórze?
u mnie wygladają jak mini krwiaki-takie zczerniałe.
TZ nie zobaczy mnie przez pół roku zanim nie doprowadzę się do porzątku
Bikini miałam chyba 5 lub 6 - 'góra' wygląda super, ani jednego włoska, 'na dole' nieco gorzej, chwilowo jednak nie mam czasu, aby powtórzyć zabieg.
Plamki ... do wieczora ich nie było. Bardziej nazwałabym to zaczerwienieniem, które szybko znikało.
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 10:57   #1992
m_art_inka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez julia_80 Pokaż wiadomość
A ja wbrew temu co mowia niektore kolezanki polecam depilacje IPL-em.
Robilam w salonie Silktouch w Lublinie.jestem po dwoch zabiegach i widze wyrazna roznice, tzn wloski wypadaja caly czs . Mam nadzieje ze jeszcze dwa i znikna calkowicie.
mam kolezanke ktora robila serie zabiegow w Novello (tez robia IPL) i ma problem z glowy. Jedynie trzeba powtarzac zabeig raz na rok zeby wszystko bylo ok.
A cena jest zdecydowanie nizsza niz tradycyjnie - zamiast 500 pLn za zabieg placicie 100 Oplaca sie?

Mam pytanie. Bo ja jestem po pierwszym zabiegu w salonie silktouch takim samym laserem tylko ze w Siedlcach. Minal tydzien i nie widze jakichkolwiek rezultatów. Depilowalam cale nogi. Czy Tobie włosy zaczeły wypadac od razu czy tez po dluzszym czasie? Mam nadzieje ze i na mnie zacznie to działac bo wplacilam od razu cala kwote (x2) i szkoda by bylo przepuscic tyle pieniedzy na brak ostatecznego rezultatu.
m_art_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:02   #1993
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez hemoglobina77 Pokaż wiadomość
Bikini miałam chyba 5 lub 6 - 'góra' wygląda super, ani jednego włoska, 'na dole' nieco gorzej, chwilowo jednak nie mam czasu, aby powtórzyć zabieg.
Plamki ... do wieczora ich nie było. Bardziej nazwałabym to zaczerwienieniem, które szybko znikało.
5 /6 razy?
chyba ómrę po drugim
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:15   #1994
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez m_art_inka Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Bo ja jestem po pierwszym zabiegu w salonie silktouch takim samym laserem tylko ze w Siedlcach. Minal tydzien i nie widze jakichkolwiek rezultatów. Depilowalam cale nogi. Czy Tobie włosy zaczeły wypadac od razu czy tez po dluzszym czasie? Mam nadzieje ze i na mnie zacznie to działac bo wplacilam od razu cala kwote (x2) i szkoda by bylo przepuscic tyle pieniedzy na brak ostatecznego rezultatu.

W salonach silktouch maja IPL+RF, ja miałam jeden zabieg na całe nogi, nie w silktouch ale takim własnie sprzętem. Z efektów jestem zadowolona ale miałam dość dużą moc.. wiesz moze jaką Ty miałas robiona?

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

a co do LightSheer vs IPL.. owszem sam IPL dawał słabe efekty ale IPL+RF to nowa technologia, poza tym TmargoT co poradzisz osobom dla których róznica 1000zł to duża róznica? ja osobiscie robiłam raz łydki lightsheerem i owszem byłam zadowolona ale 3 tygodnie temu robiłam IPL+RF i tez jestem zadowolona! robiłam nogi i pachy, baaardzo dużo włosków mi wypadło, pachy mam prawie "łyse" po pierwszym zabiegu.. czekam az wyrosna włoski które sie chowaja, oczywisice trzeba jeszcze kilka zabiegow. Ty robiłas samym IPL-em z tego co pisałas, a interesowałas sie nowościami albo ich próbowałas? słyszałas cos o technologii elos która wg opinii ekspertów jest o wiele lepsza od lightsheera? oryginalny elos co prawda jest w niewielu salonach w Polsce ale E-light (IPL+RF) to jego dobra "podróbka" tzn działa na tej samej zasadzie. Jesli zabieg przeprowadza dosiwadczony kosmetolog i dobiera odpowiednio parametry to widac efekty.. oczywiste jest ze włoski odrastaja bo maja rózne fazy wzrostu i chyba zadna dziewczyna która zgłebiła choc troszke temat nie wyobraza sobie ze 1-2 wystarcza. Zapłaciłam za łydki lightsheerem 400zł, teoretycznie to 4 zabiegi IPL+RF (choc ja nie przemyslałam tego i poszłam do drogiego salonu ale od nastepnego zabiegu zmieniam salon), wolę ewentualnie dołożyć jeszcze 200zł do E-light niz 1200zł do lightsheera. 1000zł wolę wydac na cos innego Oczywiscie to moja teoria i mozesz sie z nia nie zgadzac. Jesli za rok czy dwa odrosną mi wszystkie włoski ( a choćby nawet połowa), a będziesz jeszcze aktywna na tym portalu to napisze do Ciebie i przyznam Ci rację.
Uwazam ze dla osób które nie mają na koncie wielkich sum E-light jest OK, ja jestem studentka i nawet jeśli za kilka lat bede musiała powtórzyc zabiegi (które na pewno beda tańsze z biegiem czasu) to nie bede płakac, oby chociaz kilka lat było łyso

Nie odbierz tego jako atak TmargoT bo oczywiscie masz racje ze lightsheer jest superskuteczny.
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:59   #1995
julia_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Napisane przez m_art_inka
Mam pytanie. Bo ja jestem po pierwszym zabiegu w salonie silktouch takim samym laserem tylko ze w Siedlcach. Minal tydzien i nie widze jakichkolwiek rezultatów. Depilowalam cale nogi. Czy Tobie włosy zaczeły wypadac od razu czy tez po dluzszym czasie? Mam nadzieje ze i na mnie zacznie to działac bo wplacilam od razu cala kwote (x2) i szkoda by bylo przepuscic tyle pieniedzy na brak ostatecznego rezultatu.


Wiec tak zeby zabieg byl skuteczny trzeba powtorzyc go conajmniej 4-5 razy w odstepnie mniej wiecej co miesiac.
Wiec raczej bym sie nie martwila ze po tygodniu nie widzis zefektow.Wloski powiinny zaczac wypadac, po kazdym zabiegu bedizesz widziec wieksze ewfekty.Oczywiscie wszystko zalezy od wlosow/skóry dlatego dokladnie cezko na poczatku okreslic kosmetyczce ile zabiegow bedziesz potrzebowac. MOze byc tak ze trzeba bedzie zrobic 5-6. i tak wychodzi duzo taniej niz tradycyjnym laserem z aktory w zaleznosci od salonu musialabys zaplacic 300-500 zlotych za jeden zabieg. Wiec mysle ze tu kalkulacja jest prosta...
julia_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 15:46   #1996
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam dziewczyny
duzo sie naczytalam o depilacji laserem i o jej skutecznosci, za dwa tygodnie mam pierwszy zabieg na lydki i uda i mam nadzieje ze 3,4zabiegi mi wystarcza. W salonie do ktorego sie wybieram jest promocja dla studentow i za jeden zabieg zaplace maksymalnie 530zl co uwazam jest przyzwoita suma, bo porownywalam ceny w roznych gabinetach.
Mam wlosy ciemne, dosyc grube a karnacje dosyc jasna wiec podobno idealnie sie nadaje do tego zabiegu. I mam takie pytanie, jak dlugo walczylyscie z podraznieniami po depilacji? Zabieg robie 10grudnia a 30 wyjezdzam na sylwestra i chcialabym zeby moje nogi jako tako wygladaly
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 17:53   #1997
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a czy ktoras ma hirsutyzm i poddala sie laserowi? bo ja planuje ale nie wiem czy bedzie efekt
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 18:04   #1998
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
5 /6 razy?
chyba ómrę po drugim
az tak boli????? bo wlasnie sie zastanawiam jak to jest z tym bikini - na zewnatrz ok rozumiem ale przeciez laser tez dochodzi az do warg sromowych czyli bardzie w srodku niz na zewnatrz tak samo przy pupie - jesli piszecie ze on powoduje to ze sa az strupki to w tych wrazliwych miejscach wlasnie przy wragach sromowych i odbycie to nie zrobi krzywdy i jaki to jest bol?? moze lepiej te czesci ciala jednak zrobic duetem jesli duetem prawie nic nie boli (z tego co czytam)? boje sie ze oplace z gory zabiegi abol bedzie nie do zniesienia - jesli sa az krwiaczki jak piszecie to nogi rozumiem ale bikini? jak to wyglada w praktyce? napiszcie prosze "od kuchni" te dziewczyny co miay robione bikini light sheer plisssssss
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 19:04   #1999
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
a czy ktoras ma hirsutyzm i poddala sie laserowi? bo ja planuje ale nie wiem czy bedzie efekt
efekt będzie ale musisz liczyć się z tym że możesz potrzebować więcej zabiegów i raz na jakis czas robić zabieg przypominający, chociaż nikt tego nie przewidzi, może tak nie być
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 19:51   #2000
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
az tak boli????? bo wlasnie sie zastanawiam jak to jest z tym bikini - na zewnatrz ok rozumiem ale przeciez laser tez dochodzi az do warg sromowych czyli bardzie w srodku niz na zewnatrz tak samo przy pupie - jesli piszecie ze on powoduje to ze sa az strupki to w tych wrazliwych miejscach wlasnie przy wragach sromowych i odbycie to nie zrobi krzywdy i jaki to jest bol?? moze lepiej te czesci ciala jednak zrobic duetem jesli duetem prawie nic nie boli (z tego co czytam)? boje sie ze oplace z gory zabiegi abol bedzie nie do zniesienia - jesli sa az krwiaczki jak piszecie to nogi rozumiem ale bikini? jak to wyglada w praktyce? napiszcie prosze "od kuchni" te dziewczyny co miay robione bikini light sheer plisssssss
co chcesz wiedzieć,jaki to ból?
ól jest taki,jaby ktoś wyrywał włos pensetą i przypalał na koniec i tak włos po włosie .
na nogach nie było tak źle,ale tam skóra jest grubsza.warto kupić emle i poowijac się filią na 2 godz przed zabiegiem.
ja myślałam,że jestem odporna na ból,ale...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:33   #2001
MarzenaWak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
tmargo a powiedz mi jeszcze na co zwracac uwage przy laserze? o co pytać kosmetycznkę - jaka najlepsza moc powinna byc takiego lasera w zabiegu bo pewnie sa różne, i ilu letni powienien byc laser - laser w końcu chyba tez słabnie czy się wyczerpuje po jakims czasie? o co jeszcze powinnam zapytac żeby byc spokojna że zabieg będzie wykonany profesjonalnie i dobrze? co powinna kosmetyczka sprawdzić w wywiadzie ze mną aby nie było potem niespodzianek?
Powiem tak powinnaś udać się do profesjonalnego salonu. Ja Ci mogę polecić taki jeden fajny w Łodzi, nazywa się Dermatis. Byłam tam na usuwaniu owłosienia i szczerze mówiąc o nic nie musiałam się pytać gdyż wszystko zostało mi powiedziane dokładnie i to mnie już pozytywnie nastawiło na początku, pani która mnie obsługiwała przemiła. Zabieg bezbolesny. Naprawdę polecam A co powinno być w wywiadzie kosmetycznym hym może napisze o co mnie się zapytała: o nowotwory i inne choroby dokładnie nie pamiętam ale było ich kilka, o leki jakie zażywam, jakie inne zabiegi miałam przed, o uczelnia, czy jakieś terapie ziołowe są stosowane, czy w ciąży jestem itd. A właśnie stronka na której myśle możesz dowiedzieć się więcej to www.dermatis.com.pl Ja przed zabiegami sobie poczytałam o przygotowaniu sie i w ogóle o zabiegach. Pozdrawiam

Edytowane przez MarzenaWak
Czas edycji: 2010-11-26 o 20:59
MarzenaWak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:49   #2002
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
co chcesz wiedzieć,jaki to ból?
ól jest taki,jaby ktoś wyrywał włos pensetą i przypalał na koniec i tak włos po włosie .
BRZMI STRASZNIE, ZACZYNAM NAP PRAWDE SIE BAC TEGO ZABIEGU.... MOŻE LEPIEJ DOŁOŻE I BIKINI ZROBIE DUETEM A NOGI NORMALNYM..... jak tu wyrobić 5 takich zabiegów?

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
cwarto kupić emle i poowijac się filią na 2 godz przed zabiegiem.
ja myślałam,że jestem odporna na ból,ale...
ale emla jest na rcepte skąd ja ją wezmę?

co do Łodzi to za daleko - a jestem z poznania.....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 23:18   #2003
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
BRZMI STRASZNIE, ZACZYNAM NAP PRAWDE SIE BAC TEGO ZABIEGU.... MOŻE LEPIEJ DOŁOŻE I BIKINI ZROBIE DUETEM A NOGI NORMALNYM..... jak tu wyrobić 5 takich zabiegów?
ale emla jest na rcepte skąd ja ją wezmę?
Nic się nie bój ale lepiej być źle nastawionym i sie mile rozczarować (tak jak ja z bikini) niż odwrotnie (tak jak ja z łydkami)
zadzwoń do salonu bo Oni często współpracują z dermatologami(którzy mogą wpisać rp) albo moze możesz u nich kupić Emlę

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
boje sie ze oplace z gory zabiegi abol bedzie nie do zniesienia - jesli sa az krwiaczki jak piszecie to nogi rozumiem ale bikini? jak to wyglada w praktyce? napiszcie prosze "od kuchni" te dziewczyny co miay robione bikini light sheer plisssssss
u mnie były tylko strupki od "stopionych ze skórą" włosków które były b silne, rosły płytko pod skórą ale za głęboko zeby dało się je zgolić ale nic nie bolało bo mialam "okład z Emli".. gorzej wspominam łydki.
w gabinecie w którym robiłam tydzień wcześniej miałam robioną darmową próbe na łydkach(4 strzaly) i bikini(1 strzał)- więc wiedziałam jaki jest ból no i niestety bez znieczulenia było by kiepsko.. zapytaj moze mozesz poprosić o coś takiego.. porządny salon powinien sie zgodzić nawt jesli nie praktykują
aaa
i jeszcze na przed zabiegiem jak powiedzialam ze mam nałożony krem to Pani powiedziala zebym weszła pod prysznic(był w gabinecie) i dokładnie go zmyła
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 23:43   #2004
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Kurcze... a ja sie troche martwie bo moge powiedziec, ze prawie nic mi nie wylecialo z lydek i pach w sumie to golilam je, bo czesto cwicze, wiec nie moge zarosnieta chodzic:P mam je zaposcic zeby mogly swobodnie wypasc? sa juz w miare dlugie (te na lydkach) i nic
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 09:32   #2005
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
albo moze możesz u nich kupić Emlę

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 --------
kupię, choćbym miała iść do rodzinnego po receptę - pytanie czy rodzinny wypisze....?

Mam nadzieje że prysznic mają, jak pójde zapłacic to powiem żeby mi dała próbnego strzała albo zapytam czy tą maścia moge sie wysmarować, zobaczymy co powie, bo sama piszesz że bez tej maści byłoby kiepsko....
Zasatanwiam sie cały czas czy bikini jednak nie zrobic duetem, a łydek normalnym ale to w dwóch salonach to i zaraz cena będzie inna bo jak dwie częsci to taniej.
A czy jak mam bikini i łydki to czy zrobia mi to za jednym razem tzn w jednym zabiegu czy i tak będę musiała chodzic na bikini osobno i na łydki osobno - bo któras z was pisała że łydki i bikini to chyba ze 3 godziny trzeba poświęcić????
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:40   #2006
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, depilacja bikini i lydek to okolo 1,5 h jesli jest wprawna pani, mozna nawet zrobic mala przerwe na oddech gdyby bolalo!!
ja polecam pania zuzanne z gabinetu kosmedica (Grenadierow 29-praga)lub mroczna (wola). kiedys chodzilam na mroczna a teraz na grenadierow bo mam blizej domu! zagaduje mnie tak, ze czas mija jak z bicza! hehe i mniej jakby boli pozdrawiam
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:13   #2007
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,

Chciałbym przedstawić zdanie od tej drugiej strony… czyli gabinetu, który zajmuje się depilacją laserową już od siedmiu lat (jak na nasze warunki dużo). Wykonaliśmy tysiące zabiegów więc myślę, że mogę pochwalić się dość dużym doświadczeniem. Jako jedni z pierwszych zaczynaliśmy pracę na LightSheer (posiadamy trzy sztuki). Obiektywnie rzecz ujmując złotym standardem na świecie jest depilacja właśnie tym laserem, jak dotąd nie powstało żadne urządzanie mogące dorównać mu skutecznością. No tak, zaraz ktoś powie -każdy chwali swój sprzęt, że jest ten najnowocześniejszy, najlepszy, najskuteczniejszy. Żeby nie być gołosłownym linkuję do forum na którym można poczytać opinie lekarzy (nie anonimowych) ze Stanów i nie tylko, którzy pracują/pracowali na wielu laserach i/lub od wielu lat (jeden nawet od 20!- prehistoria dla nas).

http://www.realself.com/question/best-hair-removal-laser-or-ipl
http://www.realself.com/question/whats-best-laser-hair-removal

Pierwszy raz technologie IPL zastosowała firma Lumenis (chyba już 1993 roku), urządzeniem tego typu był VascuLight- bardzo silny IPL ceniony po dziś dzień na rynku wtórnym. IPL’em można oczywiście wykonać dosyć skutecznie depilację (również posiadamy tego typu urządzenie) jednak mimo wszytko będzie ona mniej skuteczna niż ta wykonana LightSheer’em (np. na cztery zabiegi LS potrzeba sześć zabiegów IPL dla tej samej osoby). Tutaj pojawia się małe „ale”- IPL musi być „silny”, wysokoenergetyczny. Problem polega na tym, że większość IPL na naszym rynku to urządzenia pochodzące z Chin, często nie mające nic wspólnego w renomowanym sprzętem. Na takich urządzeniach nie są przeprowadzane żadne miarodajne badania, często trudno nawet znaleźć producenta (nie ma nawet strony www). Mają one jedną ogromną zaletę- są tanie, czasem stanowią 10% ceny dobrego lasera. Wymyśla się dla nich „nowoczesne” nazwy „e-light”, „ipl-rf”, ostatnio „ve-light” itd. Często jest to jedno i to samo urządzenie sprzedawane w różnych obudowach (żeby się przekonać wystarczy wstukać chociażby IPL w allegro, wyskakuje kilkadziesiąt tego typu najnowocześniejszych „laserów”:
http://allegro.pl/ipl-rf-rf-12in1-wlosy-lifting-naczynka-laser-i1330467247.html
Co najmniej kilka razy w miesiącu mamy tego typu oferty (maile, telefony) bezpośrednio z Chin!

Osoby zadowolone z depilacji takim IPL należą do dwóch grup: gabinety podszywające się pod klientów (bądź firmy PR zajmujące się budowaniem wizerunku np. na forum), druga grupa to osoby które faktycznie zrobiły sobie depilację takim sprzętem, ale od ostatniego zabiegu minęło np. dwa tygodnie albo miesiąc. Tu najważniejsze: ostateczny efekt depilacji można ocenić najwcześniej pół roku po ostatnim zabiegu (najlepiej rok). To, że wypadły włosy po samym zabiegu o niczym nie świadczy.
Firma Coherent Polska- oficjalny przedstawiciel Lumenis (producent LightSheer’a) wystosowała pismo do gabinetów z LS, aby uprzedzać osoby które przychodzą na depilację po niskoenergetycznych IPL’ach o możliwym dużo słabszym ostatecznym efekcie zabiegu. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że po depilacji słabym sprzętem włosów może pojawić się nawet więcej (światło działa biostymulacyjnie) lub włosy zostaną jedynie osłabione (będą trudniejsze do depilacji). Sami mamy już kilkudziesięciu takich klientów.
Ze względu na zalew rynku tego typu sprzętem oraz małą skuteczność ceny na depilację IPL bardzo ostatnio spadły, można wydepilować część ciała już za 40 zł, czyli osiągnęła cenę depilacji woskiem… dlaczego? Bo moim zdaniem jest to właśnie alternatywa dla wosku.
Czasem zabiegi wykonywane są w zbyt krótkich odstępach, aby klient nie zorientował się, że zabieg jest mało efektywny. Gdyby to była jakaś rewolucyjna najskuteczniejsza technologia to wiele gabinetów pracujących na dobrych laserach z chęcią wymieniłaby je na ten tańszy zamiennik.

Kwestia ostatnia- skuteczność depilacji LightSheer’em. Nie twierdze oczywiście, że jest to sprzęt po depilacji którym każda osoba będzie wniebowzięta i megazadowolona (chociaż to oczywiście ogromna większość). Takiego urządzenia po prostu nie ma. Jest pewien procent osób (5-10) które depilują się słabo (trudno). Problem jest złożony i zależy od wielu czynników, np. wieku (im osoba starsza tym depiluje się lepiej), części ciała (np. łydki 99%- super a z drugiej strony górna warga- powiedzmy… tak sobie). Bardzo dużo zależy również od osoby przeprowadzającej zabieg- doświadczenie, dokładność (z tym bywa różnie). Są osoby które po trzech zabiegach i kilku latach od ostatniego zabiegu mają dosłownie pięć włosów, ale są również takie które zrobiły zabiegów dziesięć i włoski nadal są, dużo mniej i cieńsze, ale są. Jednak wyraźnie zaznaczam, że ta duga grupa to pojedyncze przypadki.

Zanim zdecydujecie się na konkretny gabinet poświęćcie trochę czasu na mały wywiad (czym depilują, jaki jest producent sprzętu (baza naukowa, innowacyjność), od jak dawna gabinet wykonuje tego typu zabiegi, czy można znaleźć jakichś jego klientów (zadowolonych bądź nie).
Zastanówcie się dwa razy czy warto kupić parówki za 2 zł/kg, albo wczasy w Egipcie all inclusive za 1000 zł za dwa tygodnie

Życzę wszystkim roztropnych decyzji co do wyporu gabinetu i dobrych efektów.
Pozdrawiam serdecznie.
Gobo
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:15   #2008
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie wiem,jak u was,ale moja kosmetyczka nie kazała zmywac emly pod prysznicem,starła tylko ręcznikiem papierowym,więc nie ma problemu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:49   #2009
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny,czy jesli jak zrobiłam zabieg na udach,ale bo tym nie bylo zadnych czarnych kropek to znaczy ze tych wloskow laser nie spalil?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 20:39   #2010
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie! Ja nie mialam zadnych strupkow, nawet lekkiego zaczerwienienia a wlosy wypadly.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.