Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 13:06   #2791
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Heloł

Ja teraz kończę dwumiesieczną przerwę w łykaniu tabsów i jak na razie mnie nie wysypało, odpukać U mnie chyba tabletki nie mają takiego dużego wpływu, o wiele bardziej działaja na moją skóre jedzenie i nerwy
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:06   #2792
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wywalą? Stąd? Plotki to plotki
Kochana jestes

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
A ja się boję również powrotu "bolesnych chwil" i brak "pewnej regularności" no i "spokojnej głowy" rzecz jasna
10 lat.. sporo ja 1,5 roku i czuję, że za długo biorę takie ciężkie piguły, próbowałam przejść na yasminelle, ale po 2 miesiącach cera częła mi sie pogarszać i szybko wróciłam do Diane-35 -> z nakazu dermatolog mam te odstawić jak będzie słońce, bo wtedy ono mi ma rzekomo pomóc w ewentualnym pogorszeniu..
Wiesz, ja nie chce podwazac kompetencji Twojej pani dermatolog, ale czy mialas robione przed Diane badania hormonalne?
A slonce dosc zludnie "leczy" tradzik, to chyba kazda z nas wie....a przy naszej pielegnacji wysoka ochrona przeciwsloneczna to rzecz niezbedna.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:10   #2793
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
brrr...Robie sie nie do zniesienia... dla siebie samej. Odstawiłam własnie piguły po 10 latach.
Jak myslicie, przejde to bezboleśnie ?? Od czasu do czasu mam skurcze w brzuchu, i jakoś tak inaczej mam w głowie
Mam nadzieje że obedzie sie bez wiekszych akcji
Ja brałam 5 lat non stop, odstawiłam 3 tygodnie temu. Bez atrakcji się nie obyło raz, że okres musiałam luteiną wywoływać, bo zaginął w akcji, a dwa że przez kilka dni chodziłam rozbita, płakałam o byle co (mając świadomość, że nie ma się czym przejmować), miałam wewnętrzne poczucie że dzieje się coś bardzo złego (a nic się nie działo). Aż pewnego dnia obudziłam się w normalnym nastroju. Wieczorem tego samego dnia dostałam okres pierwszy po odstawieniu. 2 dni miałam potop (i nie mówię o stanie Wisły w Krakowie ), ale już jest ok. Życzę, żeby u Ciebie obyło się bez takich "przyjemności" a sobie, żeby przed następnym okresem i mnie to już więcej nie spotkało do tabsów wracam za około 3 miesiące.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:14   #2794
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
przez kilka dni chodziłam rozbita, płakałam o byle co (mając świadomość, że nie ma się czym przejmować), miałam wewnętrzne poczucie że dzieje się coś bardzo złego (a nic się nie działo). Aż pewnego dnia obudziłam się w normalnym nastroju.
Znaczy ze PMS-a mialas. Znaczy, ze owulacja sie odbyla
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:20   #2795
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość

ekhm.... słońce ma pomóc????
no chyba, że dosłownie "pomóc w pogorszeniu cery".....
No własnie.. bo ja i tak nie zamierzam się opalać.. no ale zobaczymy co będzie..

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Kochana jestes
Wiesz, ja nie chce podwazac kompetencji Twojej pani dermatolog, ale czy mialas robione przed Diane badania hormonalne?
A slonce dosc zludnie "leczy" tradzik, to chyba kazda z nas wie....a przy naszej pielegnacji wysoka ochrona przeciwsloneczna to rzecz niezbedna.
Właśnie nie miałam, ale już w grudniu 2008 roku, pare dni po tym jak zaczęłam je brać, zostałam za to "pogoniona" na forum, ale wtedy było juz po wszystkim.
Kompetencji i dermatolog i ginekolog. Nikt nigdy mi nie powiedział o takich badaniach, najłatwiej dać receptę i do domu. Jeśli chodzi o dermatolog to kompetentna to ona jest i miła, moje wizyty z NFZ trwają około 20 min. - rozmawia, tłumaczy, wiele osób wyleczyła z trądziku (dowiedzialam się z forum Izoteku), no ale badań nie zleciła..

Żeby nie było - nie oddaję się ślepo wszelakim radom lekarzy, słucham po prostu co mówią i staram się to przeanalizować, przeszukuję internet. Kiedyś odstawić to Dianę muszę, spróbuję to zrobić około lipca.
Jeśli chodzi o filtry to biorąc Izotek się nie filtrowałam, ale dużo siedziałam w domu itp. Wiem, że UVA jest wszędzie ale bałam się zapychania. czasem stosowałam Lirene, ale po lecie Wizażanki stwierdziły, że ona nie chroni. W tym roku kupię chyba Avene spf50, ale trochę obawiam się zapychania. Na dłuższe wyjścia postaram się używać filtra, ale na codzien chyba sie nie odważę.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:36   #2796
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka
ja odstawiłam właśnie po 10 latach (bez przerwy) i było ok. nie zauważyłam nic więcej poza podniesieniem się libido
ooo... super ! Tak by mogło być i u mnie Ja tez brałam bez przerw.

Cytat:
Napisane przez Yennefer
Ja teraz kończę dwumiesieczną przerwę w łykaniu tabsów i jak na razie mnie nie wysypało, odpukać U mnie chyba tabletki nie mają takiego dużego wpływu, o wiele bardziej działaja na moją skóre jedzenie i nerwy
Cytat:
Napisane przez Viollet87
Ja brałam 5 lat non stop, odstawiłam 3 tygodnie temu. Bez atrakcji się nie obyło raz, że okres musiałam luteiną wywoływać, bo zaginął w akcji, a dwa że przez kilka dni chodziłam rozbita, płakałam o byle co (mając świadomość, że nie ma się czym przejmować), miałam wewnętrzne poczucie że dzieje się coś bardzo złego (a nic się nie działo). Aż pewnego dnia obudziłam się w normalnym nastroju. [...] do tabsów wracam za około 3 miesiące.
Ja odstawiam poki co w zamyśle bezpowrotnie. Ewentualnie mogłabym rozważać plastry, ale na pewno nie w najblizszym czasie. Mysle ze schizy w psyche zniose lepiej, niz fizyczne jakieś objawy. Z okresem moze byc problem, przy tabsach miałam okres co 3 miesiace. No nic... najwyzej bedziecie mieć schizoholiczkę w swoim gronie
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:39   #2797
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Właśnie nie miałam, ale już w grudniu 2008 roku, pare dni po tym jak zaczęłam je brać, zostałam za to "pogoniona" na forum, ale wtedy było juz po wszystkim.
Kompetencji i dermatolog i ginekolog. Nikt nigdy mi nie powiedział o takich badaniach, najłatwiej dać receptę i do domu. Jeśli chodzi o dermatolog to kompetentna to ona jest i miła, moje wizyty z NFZ trwają około 20 min. - rozmawia, tłumaczy, wiele osób wyleczyła z trądziku (dowiedzialam się z forum Izoteku), no ale badań nie zleciła..

Żeby nie było - nie oddaję się ślepo wszelakim radom lekarzy, słucham po prostu co mówią i staram się to przeanalizować, przeszukuję internet. Kiedyś odstawić to Dianę muszę, spróbuję to zrobić około lipca.
Jeśli chodzi o filtry to biorąc Izotek się nie filtrowałam, ale dużo siedziałam w domu itp. Wiem, że UVA jest wszędzie ale bałam się zapychania. czasem stosowałam Lirene, ale po lecie Wizażanki stwierdziły, że ona nie chroni. W tym roku kupię chyba Avene spf50, ale trochę obawiam się zapychania. Na dłuższe wyjścia postaram się używać filtra, ale na codzien chyba sie nie odważę.
Nie bede wiecej komentowac braku badan.

W Twoim wypadku filtrowanie to podstawa, zobacze, czy nie mam w domu probek Avene, to bym Ci podeslala, zobaczysz sama, czy Cie zatyka.
decyzja co do filtrowania nalezy do Ciebie, ja nie opalam sie od wielu lat, filtruje sie od kiedy kremy z filtrami pojawily sie na rynku i wierz mi, nikt nie daje mi tylu lat, ile mam w metryce

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Ja odstawiam poki co w zamyśle bezpowrotnie. Ewentualnie mogłabym rozważać plastry, ale na pewno nie w najblizszym czasie. Mysle ze schizy w psyche zniose lepiej, niz fizyczne jakieś objawy. Z okresem moze byc problem, przy tabsach miałam okres co 3 miesiace. No nic... najwyzej bedziecie mieć schizoholiczkę w swoim gronie
Poradzimy sobie
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 13:44   #2798
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Nie bede wiecej komentowac braku badan.

W Twoim wypadku filtrowanie to podstawa, zobacze, czy nie mam w domu probek Avene, to bym Ci podeslala, zobaczysz sama, czy Cie zatyka.
decyzja co do filtrowania nalezy do Ciebie, ja nie opalam sie od wielu lat, filtruje sie od kiedy kremy z filtrami pojawily sie na rynku i wierz mi, nikt nie daje mi tylu lat, ile mam w metryce
No właśnie ja też już nie komentuje, dosłownie łyknęłam 2 tabletki i weszłam na forum (byłam wtedy początkującą Wizażanką) i trach.. jak się dowiedziałam o tych badaniach.

Jesteś kochana własnie miałam zapytać o Avene, bo próbki mam te, dostalam je w aptece (chyba po ostatnim lecie), chciałam właśnie wypróbować.. patrzę, a data wazności jest "12/09"
Użyć czy nie? Przechowywałam w szafie, a tam temp. nie przekracza 20stopni, w aptece chyba też prawidłowo przechowywali. Bać się czy nie?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:51   #2799
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
donoszę z akcji denko, że resztka jednego szamponu i próbka drugiego wykończona, małe opakowanie balsamu do ciała, dwa żele pod prysznic i jeden peeling, i pracuję nad tym dalej
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:52   #2800
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Jesteś kochana własnie miałam zapytać o Avene, bo próbki mam te, dostalam je w aptece (chyba po ostatnim lecie), chciałam właśnie wypróbować.. patrzę, a data wazności jest "12/09"
Użyć czy nie? Przechowywałam w szafie, a tam temp. nie przekracza 20stopni, w aptece chyba też prawidłowo przechowywali. Bać się czy nie?
Zerknelam na swoje probki, ale to nie Avene a SVR 50, chcesz?
Otworz probke i zobacz, czy nie jest jakos zmieniona w zapachu czy konsystencji i wyprobuj na malej powierzchni.
Swoja droga, najwieksze podraznienia to ja miewam nie na twarzy-wyjatek-okolice podoczne, ale na szyi i dekolcie-dekolt reaguje mi najszybciej na agresywna pielegnacje czy cos drazniacego.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:58   #2801
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Zerknelam na swoje probki, ale to nie Avene a SVR 50, chcesz?
Otworz probke i zobacz, czy nie jest jakos zmieniona w zapachu czy konsystencji i wyprobuj na malej powierzchni.
Swoja droga, najwieksze podraznienia to ja miewam nie na twarzy-wyjatek-okolice podoczne, ale na szyi i dekolcie-dekolt reaguje mi najszybciej na agresywna pielegnacje czy cos drazniacego.
To ja może najpierw wypróbuję to co mam, bo mam jeszcze próbki La Roche spf 50 i 30. Ale coś mnie najbardziej kusi ta Avene bo ma bardzo dobre opinie na KWC.
To w sumie pozazdrościć Ci, że możesz testować na szyi , a ja może na jeden policzek nałożę filtr i zobaczę co się stanie .
Dziękuję
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 17:17   #2802
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

A u mnie po odstawieniu tabletek byla masakra, ktora w zasadzie sie jeszcze nie skonczyla. ale dochodze powoli do jako takiego wygladu. Mimo ze ostatnia tabletke wzielam pod koniec sierpnia tamtego roku, to wciaz mam jakies pryszcze na twarzy(glownie zuchwa), dekoldzie i plecach.
Ale nie strasze, mam nadzieje ze u was tak nie bedzie
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:20   #2803
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

A ile czasu po odstawieniu się pojawiły...?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:29   #2804
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Od razu. Tzn po odstawiniu mialam okres i mialam kilka malutkich pryszczykow ( ale ja tak mialam zawsze) i potem one zamiast znikac to zaczely sie mnozyc. I tak do teraz, ale juz jest lepiej
Ogolnie ja mam cere tlusta i jak bralam tabletki to sie troche uspokoila. Tylko jak mialam okres z odstawienia to kilka drobnych sie zawsze pojawialo.
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.

Edytowane przez moodlishka
Czas edycji: 2010-05-19 o 17:30 Powód: literowka :)
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:45   #2805
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Hodowca_pokrzyw
Poradzimy sobie
trzymam za słowo..

moodlishka, kurcze mam nadzieje że mnie nie wysypie. Ładnie mi sie buzia wyleczyła, choć mysle że u mnie tradzik ostatnio to była głównie kwestia nieporadnej pielęgnacji. Wiadomo w czasie okresu coś tam wyskoczy, ale tak normalnie to raczej jest ok.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:12   #2806
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
trzymam za słowo..

moodlishka, kurcze mam nadzieje że mnie nie wysypie. Ładnie mi sie buzia wyleczyła, choć mysle że u mnie tradzik ostatnio to była głównie kwestia nieporadnej pielęgnacji. Wiadomo w czasie okresu coś tam wyskoczy, ale tak normalnie to raczej jest ok.
Julianko-ja mam wprawe
Miewam PMS-y coraz rzadziej i nabralam cierpliwosci
Tylko nie zamknij sie w jakiejs skorupie, bysmy mogly Ci w odpowiednim momencie pomoc...A to tylko kobiety potrafia
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:17   #2807
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
Od razu. Tzn po odstawiniu mialam okres i mialam kilka malutkich pryszczykow ( ale ja tak mialam zawsze) i potem one zamiast znikac to zaczely sie mnozyc. I tak do teraz, ale juz jest lepiej
Ogolnie ja mam cere tlusta i jak bralam tabletki to sie troche uspokoila. Tylko jak mialam okres z odstawienia to kilka drobnych sie zawsze pojawialo.
Acha uff... ja jestem jakieś 3-4 tygodnie po odstawieniu i odpukać!!! nic mi nie wyskoczyło. Może tak jak piszesz - dlatego, że znalazłam już swój idealny zestaw pielęgnacyjny. Oby tak zostało teraz okres mi się kończy i jest spoko.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:53   #2808
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też już nie komentuje, dosłownie łyknęłam 2 tabletki i weszłam na forum (byłam wtedy początkującą Wizażanką) i trach.. jak się dowiedziałam o tych badaniach.

Jesteś kochana własnie miałam zapytać o Avene, bo próbki mam te, dostalam je w aptece (chyba po ostatnim lecie), chciałam właśnie wypróbować.. patrzę, a data wazności jest "12/09"
Użyć czy nie? Przechowywałam w szafie, a tam temp. nie przekracza 20stopni, w aptece chyba też prawidłowo przechowywali. Bać się czy nie?
Byłam w aptece i spojrzałam na daty ważności kosmetyków i stwierdzam, że moje próbki mają jednak ważności 09/12 mam napisane "12 09" i myślałam że najpierw jest miesiąc a potem rok, a okazuje się, że jest jednak odwrotnie
Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
A u mnie po odstawieniu tabletek byla masakra, ktora w zasadzie sie jeszcze nie skonczyla. ale dochodze powoli do jako takiego wygladu. Mimo ze ostatnia tabletke wzielam pod koniec sierpnia tamtego roku, to wciaz mam jakies pryszcze na twarzy(glownie zuchwa), dekoldzie i plecach.
Ale nie strasze, mam nadzieje ze u was tak nie bedzie
Ojej Tak bardzo się boję odstawienia. Biorąc tabletki mogę w miarę bezkarnie jeść słodycze, ale już ograniczam, żeby przeczyścić organizm. Jak nie brałam tabletek to po słodyczach niestety stan cery pogarszal mi się. A ponoć jedzenie nie ma wpływu na cerę
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:56   #2809
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Asix, no coś Ty! Właśnie jedzenie ma ogromny wpływ! Wygląd cery i ciała, samopoczucie itd., to wszystko zaczyna się na talerzu

Mi właśnie wykopało wielką gulę na policzku, aż mnie cały boli. Czyżby ciasteczko niedzielne?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-05-19 o 18:57
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 18:59   #2810
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Asix, no coś Ty! Właśnie jedzenie ma ogromny wpływ! Wygląd cery i ciała, samopoczucie itd., to wszystko zaczyna się na talerzu

Mi właśnie wykopało wielką gulę na policzku, aż mnie cały boli. Czyżby ciasteczko niedzielne?
Wiem właśnie.. po prostu co za ludzie bzdury wygadują
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:08   #2811
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość

Mi właśnie wykopało wielką gulę na policzku, aż mnie cały boli. Czyżby ciasteczko niedzielne?
Dobre chociaż było?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:19   #2812
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dobre chociaż było?
Niestety tak, dlatego zeżarłam 3
Liczę, że w gulowej kwestii pomoże mieszanka HA+tamanu+copaiba. Ma czas do jutra
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:22   #2813
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Niestety tak, dlatego zeżarłam 3
Liczę, że w gulowej kwestii pomoże mieszanka HA+tamanu+copaiba. Ma czas do jutra
No i jak ci się w ogóle copaiba spisuje? Podobno jest świetny, ale nie miałam z nim jeszcze do czynienia.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:33   #2814
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Dziewczyny, ma ktoras moze sklad zip zapa z EGM? Moze to cudo mozna samemu ukrecic? Szukalam w watku EGM, ale cos nie moglam znalezc.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:35   #2815
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
No i jak ci się w ogóle copaiba spisuje? Podobno jest świetny, ale nie miałam z nim jeszcze do czynienia.
Chyba HA+tamanu mi bardziej pomaga niż HA+copaiba. Ale muszę jeszcze sprawdzić, jak copaiba radzi sobie z prycholem jeden na jeden. Napiszę.

AAAAAAAA! Pieczątkę mi przysłali kurierem!!! Szkoda, że nie na adres korespondencyjny Dopiero w piątek ją zobaczę
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-05-19 o 19:36
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:35   #2816
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

W tv leci dzisiaj jedna z moich ulubionych komedii - "Jak stracić chłopaka w 10 dni" nic górnolotnego, ale niektóre teksty za 10 minut bodajże się zaczyna... albo o 21.30, nie pamiętam a na dwójce "A właśnie że tak" z D. Keaton, też fajne.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:38   #2817
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma ktoras moze sklad zip zapa z EGM? Moze to cudo mozna samemu ukrecic? Szukalam w watku EGM, ale cos nie moglam znalezc.
Nawet poszłam do łazienki sprawdzić, ale na buteleczce nie ma żadnych informacji.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Chyba HA+tamanu mi bardziej pomaga niż HA+copaiba. Ale muszę jeszcze sprawdzić, jak copaiba radzi sobie z prycholem jeden na jeden. Napiszę.
Napisz, ciekawa jestem.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:40   #2818
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Violl, ja dziś zamierzam obejrzeć rekonstrukcję przesłuchania Goeringa w Norymberdze... I może "Dr. G"
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:41   #2819
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
W tv leci dzisiaj jedna z moich ulubionych komedii - "Jak stracić chłopaka w 10 dni" nic górnolotnego, ale niektóre teksty za 10 minut bodajże się zaczyna... albo o 21.30, nie pamiętam a na dwójce "A właśnie że tak" z D. Keaton, też fajne.
właśnie oglądam
uwielbiam ten film i ubóstwiam jej żółtą sukienkę z końcówki filmu
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:43   #2820
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

aaaaaiii... ależ fajowskie rzeczy-> http://www.etsy.com/shop/bubbletub
kto chce stracić ze mną trochę pieniędzy?
Jeszcze strasznie kusi House of gloi też na etsy.... :br zydal:
może gdzieś zbiorowe? tylko nie wiem gdzie to wsadzić, bo nie minerały.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.