W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-23, 14:53   #1261
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Roznica we wlosach mega
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:56   #1262
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
No wlasnie, metoda kapkowa
Ja tez biore kapke na oko Moze nie na oko ale do maciupkiej szklanej miseczki do dipow. Czasem to robie nawet 3 pasemka, bo do kazdego krece inna mieszanke i porownuje
ja te¿ tak robie
necia84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:11   #1263
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje, milo mi


Leae, mo¿esz powiedzieæ jak pielêgnujesz w³osy? Piêkne s± widzia³am Twoj± historie w³osow±, powiedz trochê o swojej pielêgnacji


Kylie super zmiana
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Kylie Bez porównania wogóle
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Roznica we wlosach mega
Dziekuje
A pielegnacja wyglada tak samo jak przy robieniu pasemek u fryzjerki
No moze mniej sie nad nimi spuszczam i w sumie wychodzi im to na zdrowie
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:12   #1264
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm... ci±gle sie zastanawiam jak by to by³o, widocznie za bardzo sie przejmuje

co pies depresje? czeko ja pisa³am ze w³a¶cicielka ma depresje

najlepszy i najbardziej efektowny suplement który stosowa³am! w 2 tyg 2,5cm odrost! niestety nie mog³am go urzywaæ... dwa razy bym sie ud³awi³a nim a potem kruszy³am i ³yka³am sproszkowane ale to by³a katorga... tabletka jest du¿a ale najgorsze jest to ¿e jest têpa i staj mi w gardle tak ¿a³uje ze nie mogê tego braæ

jaki pies depresje? chyba co¶ zle napisa³am skoro druga osoba mysli ze pies ma depresje, w³a¶cicielka psa ma depresje

Masz racje i prawdê mówi±c tego tez sie obawiam w zwi±zku z tym jakie ma zachwiania emocjonalne. Dobrze ze mam mo¿liwo¶æ sie zni± spodkaæ oko w oko i szczerze porozmawiaæ,odrazu wy³orze kawê na ³awê, ze ma to do 100% przemy¶leæ bo zwrotów psa nie ma, to nie rzecz. A co do tego czy sie "resocjalizuje" mam straszny dylemat jeszcze T¯ codziennie mnie podjudza ze on chce szczeniaka ze ten pies sie nie zaaklimatyzuje ze on sie w nim nie zakocha... I jak tu sobie poradziæ skoro on mnie nie wspiera tak jak bym potrzebowa³a. A boje sie takiego psa choæ wiem ze ka¿dy pies jest inny, po prostu ze z³ych do¶wiadczeñ jak to mój tato przytarga³ starszego psa który na mnie szczeka³ warcza³, próbowa³ mnie dzabnaæ i pogryz³ mi zabawki i musieli¶my go oddaæ do schroniska
mo¿e my co¶ ¼le przeczyta³y¶my
pogadaj z w³a¶cicielk± i najlepiej, ¿eby Ci przekazanie pieska da³a na pi¶mie...
Co do suplementów, nie wiem czy to po tej silice bo biorê j± tylko nieca³e 2tygodnie ale mam ma³e baby hair z jednej strony farbowa³am teraz i zauwa¿y³am
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:15   #1265
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Mi te¿ wszystko rudzieje Z wellatonu z koloru by³am zadowolona, fakt ¿e wychodzi³ ciut ¿ó³tawo, czy z³oto ale ogólnie dobrze wychodzi³o Te¿ wiêkszo¶æ nawet na 12 % wychodzi mi be¿owo.
Kurcze zrobi³abym próbe ale nie lubie robiæ na pasemku Bo i tak nie odmierze dobrze farby.


A nie lepiej same 9.2 robiæ z jakiej¶ innej firmy?
Bo 9.02 to w gruncie rzeczy te¿ natura a poblask opalizuj±cy ma tylko delikatny...
Nie mog³am na siebie patrzeæ i w³a¶nie siedzê z tym 9.02 ale teraz da³am 9% zobaczymy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Ninedin, wierze, ze masz trudniejsze wlosy i ze fryzjerki uznaly, ze za trudne. Jednak tu na forum sporo dziewczyn ma ciemniejsze wlosy i wlasnierobi farbami stricte rozjasniajacymi, ktore maja w sobie troche srodka rozjasniajacego i na silnej wodzie. Moze tych nie probowalas? Sama nie wiem. Mysle, ze jak wezmiesz cos z poziomu 12 np. Koleston lub cos z Alfaparf tez z najwyzszego poziomu, to cos ladnego wyjdzie.
Poziom 9 nie jest wcale taki jasny. jasno wychodzi tylko przy odcieniach zlotych i platynowych, natura wychodzi zwykle ciemniej. No i wyjsciowo trzeba miec bardzo jasne wloski, by kolor chwycil jak trzeba.

Jeszcze jedno... farby rozjasniajace mieszasz z woda w stosunku 1 do 2, wiec to ma ogromne znaczenie przy rozjasnianiu wlosow, bo woda nie wysycha i rozjasnianie proces trwa dluzej. Wiecej rzadszej mieszanki, lepszy efekt jednym slowem

Mi tez farby z poziomu 9 biora na zaledwie jasny bezyk, ale 12stki nawet zmiesznae z 10tkami daja kopniaka czuprynie

Ps. Nasuwa mi sie teora spiskowa, ze gdybys byla potraktowana farba, fryzjerka policzylaby Ci jak za zwykle farbowanie. A jak uzyje rozjasniacza, wtedy rachunek placisz wyzszy i chyba tez o to chodzi.
Mo¿e i tak Bo to wtedy dwa farbowania Wypróbujê jeszcze Londê, o której dziewczyny pisa³y Mo¿e faktycznie ten Koleston albo Alfaparf - tylko pójdê do sklepu fryzjerskiego obejrzeæ palety, bo ustawienie monitora nieco fa³szuje rzeczywisto¶æ

Widzia³am na necie kolor po Majiblond nawet ze s³absz± wod± wychodzi³o ja¶niutko, a u mnie kurczak
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:17   #1266
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Jak juz wszystkie pokazuja metamorfozy to i ja pokaze.
Ostrzegam to dla ludzi o mocnych nerwach
I niech mi ktos powie ze Palette niszczy wlosy to pogryze
OMG! jaka metamorfoza! Niesamowite naprawde, super ze ju¿ mamy takie efekty i to te¿ dla zachety do dziewczyn które dopiero zaczynaj± super

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e my co¶ ¼le przeczyta³y¶my
pogadaj z w³a¶cicielk± i najlepiej, ¿eby Ci przekazanie pieska da³a na pi¶mie...
Co do suplementów, nie wiem czy to po tej silice bo biorê j± tylko nieca³e 2tygodnie ale mam ma³e baby hair z jednej strony farbowa³am teraz i zauwa¿y³am
No dobra je¶li ju¿ co¶ z tego wyjdzie to trzeba zrobiæ tak jak piszesz, na pi¶mie przekazanie psa i tyle.
Silica jest dobra na w³osy mo¿e to od niej skoro wcze¶niej nie zauwa¿y³a¶ tych w³osiaków
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:21   #1267
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
OMG! jaka metamorfoza! Niesamowite naprawde, super ze ju¿ mamy takie efekty i to te¿ dla zachety do dziewczyn które dopiero zaczynaj± super



No dobra je¶li ju¿ co¶ z tego wyjdzie to trzeba zrobiæ tak jak piszesz, na pi¶mie przekazanie psa i tyle.
Silica jest dobra na w³osy mo¿e to od niej skoro wcze¶niej nie zauwa¿y³a¶ tych w³osiaków
dzieki
No pozmienialy nam sie wlosy i faktycznie to moze byc zacheta dla zaczynaj±cych dbac o wlosy,¿e pomimo farbowania na blond moga byn piekne
A tak w temacie suplementow to moze wiecie cos o zaleznosciach pomiedzy suplementami, a tabletkami antydzietnymi?
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 15:23   #1268
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

necia84 do Gdañska mam ca³± Polskê ale zobaczê ile taki zabieg u Mnie w Katowicach

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Jak juz wszystkie pokazuja metamorfozy to i ja pokaze.
Ostrzegam to dla ludzi o mocnych nerwach
I niech mi ktos powie ze Palette niszczy wlosy to pogryze
wow, przed mia³a¶ takie str±ki jak ja kilka dni temu przed obciêciem/wyrównaniem teraz super
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
OMG! jaka metamorfoza! Niesamowite naprawde, super ze ju¿ mamy takie efekty i to te¿ dla zachety do dziewczyn które dopiero zaczynaj± super



No dobra je¶li ju¿ co¶ z tego wyjdzie to trzeba zrobiæ tak jak piszesz, na pi¶mie przekazanie psa i tyle.
Silica jest dobra na w³osy mo¿e to od niej skoro wcze¶niej nie zauwa¿y³a¶ tych w³osiaków
wcze¶niej mia³am ale z pó³ roku wczesniej jak jad³am skrzyp potem przesta³am i nie widzia³am, no i teraz znowu baby hair zaczynaj± siê pojawiaæ

Zafarbowa³am tym alfaparf 9.21

Wra¿enia na ju¿...piecze i przy myciu farby suchsze ni¿ po garnierze ale nie najgorsze po garnierze to mam jak po od¿ywce
teraz siê same susz±, jutro Wam kolor poka¿ê
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:27   #1269
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
necia84 do Gdañska mam ca³± Polskê ale zobaczê ile taki zabieg u Mnie w Katowicach


wow, przed mia³a¶ takie str±ki jak ja kilka dni temu przed obciêciem/wyrównaniem teraz super

wcze¶niej mia³am ale z pó³ roku wczesniej jak jad³am skrzyp potem przesta³am i nie widzia³am, no i teraz znowu baby hair zaczynaj± siê pojawiaæ

Zafarbowa³am tym alfaparf 9.21

Wra¿enia na ju¿...piecze i przy myciu farby suchsze ni¿ po garnierze ale nie najgorsze po garnierze to mam jak po od¿ywce
teraz siê same susz±, jutro Wam kolor poka¿ê
W³osy byly straszne po prostu
Cudowalam z nimi i nic nie pomagalo.
W koncu trafilam tu
I prosze
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:29   #1270
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki
No pozmienialy nam sie wlosy i faktycznie to moze byc zacheta dla zaczynaj±cych dbac o wlosy,¿e pomimo farbowania na blond moga byn piekne
A tak w temacie suplementow to moze wiecie cos o zaleznosciach pomiedzy suplementami, a tabletkami antydzietnymi?
Tylko ziele dziurawca i bodaj¿e bratka (ale tu nie jestem pewna), ma jaki¶ wp³yw
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:34   #1271
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
pochwalê na pewno
a co do kolekcji to musia³abym na zywo zobaczyæ, przymierzyæ
kupi³am na zapas, na razie mam w miarê ³adny odcieñ, wiêc poczekam jeszcze chwilkê dla mojego T¿ to juz bedziê br±z zapewne
.
Przepiekny kolorek! Gratulki
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 15:36   #1272
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko ziele dziurawca i bodaj¿e bratka (ale tu nie jestem pewna), ma jaki¶ wp³yw
O dziurawcu, antybiotykach niektórych to wiem.
O bratku nie slyszalam
Myslam, ze moze cos jeszcze jest czego nie wiem.
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:37   #1273
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Jak juz wszystkie pokazuja metamorfozy to i ja pokaze.
Ostrzegam to dla ludzi o mocnych nerwach
I niech mi ktos powie ze Palette niszczy wlosy to pogryze
Sliczne wloski. Na piewszym zdjeciu jest taki chlodny szampan, na drugim widze popiel. To jest to samo farbowanie?
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:37   #1274
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ

Leae, mo¿esz powiedzieæ jak pielêgnujesz w³osy? Piêkne s± widzia³am Twoj± historie w³osow±, powiedz trochê o swojej pielêgnacji
Dziêkujê bardzo Od razu powiem ¿e Twoje równie¿ s± cudowne, jedne z moich najwiêkszych "motywacji" na Wiza¿u (kolor, d³ugo¶æ, stan) I bardzo lubiê te¿ Twojego bloga

Ja niestety nie znam umiaru w kupowaniu produktów do w³osów, nie bêdê ukrywaæ Trochê siê ostatnio opamiêta³am i moja pielêgnacja to g³ównie:
- myjê w³osy co 2/3 dni, zwykle co 3
- odstawi³am prostownicê, tzn. u¿ywam jej max. 1-2 razy w miesi±cu, a czasem jeszcze rzadziej (suszê suszark± ze ¶rednim nawiewem i wyg³adzam szczotk±, efekt jak po prostownicy, dodatkowy plus to zdecydowanie wiêksza objêto¶æ i lekko¶æ, nie wiem dlaczego tak pó¼no na to wpad³am )
- szampony: Pharmaceris czerwony do w³osów wypadaj±cych/Schauma lekko¶æ i pielêgnacja/L'oreal profesjonalny Shine Blonde
- od¿ywki: Logona z proteinami pszenicy, ¶wietna, ale trudno dostêpna (kupowa³am przez internet), L'oreal Absolut Repair - te¿ ¶wietna, jednak dosyæ mocno obci±¿a i daje super efekt tylko je¶li wymodelujê w³osy suszark±/prostownic±, je¶li zostawiê w³osy do samoistnego wyschniêcia - koszmar
- maski: Bioetika nawil¿aj±ca Mi³o¶æ ostatnich tygodni Genialne dzia³anie i cena (18 z³/500 ml) jednak równie¿ ciê¿ko dostêpna, ja kupowa³am w Makro, poza tym równie¿ b.dobre maski: Biovax keratyna i jedwab, Naturvital aloesowa
- oleje: Sesa (skalp), Alterra migda³y i papaja/czysty olej arganowy
- bardzo polubi³am równie¿ kremowanie w³osów, na kilka godzin przed myciem nak³adam na w³osy od po³owy d³ugo¶ci krem Isana z mas³em shea, ¶wietny efekt
- po myciu psikam w³osy Gliss Kurem z olejkami i nak³adam krem Kerastase Reflection (je¶li zamierzam stylizowaæ w³osy ciep³em), je¶li pozostawiam je do samoistnego wyschniêcia to te¿ je czym¶ zabezpieczam, czy to jakim¶ olejem czy serum Biovax A+E

Jakby co¶ mi siê jeszcze przypomnia³o to dam znaæ
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:39   #1275
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
A tu jeszcze troszke
Cudne

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ tak robie
Hihi I pewnie tez nosisz przedzialek na jedna strone, by ukryc roznokolorowe pasemka? Czasem wychodza smiesznie, ale przy kolejnym farbowanu sie wyrownuja do calosci
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:42   #1276
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Cudne

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Hihi I pewnie tez nosisz przedzialek na jedna strone, by ukryc roznokolorowe pasemka? Czasem wychodza smiesznie, ale przy kolejnym farbowanu sie wyrownuja do calosci
dok³adnie
necia84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:42   #1277
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mog³am na siebie patrzeæ i w³a¶nie siedzê z tym 9.02 ale teraz da³am 9% zobaczymy


Mo¿e i tak Bo to wtedy dwa farbowania Wypróbujê jeszcze Londê, o której dziewczyny pisa³y Mo¿e faktycznie ten Koleston albo Alfaparf - tylko pójdê do sklepu fryzjerskiego obejrzeæ palety, bo ustawienie monitora nieco fa³szuje rzeczywisto¶æ

Widzia³am na necie kolor po Majiblond nawet ze s³absz± wod± wychodzi³o ja¶niutko, a u mnie kurczak
Pamietaj, odcienie musza miec domieszke fioletu przy popieli, bo nawet chlodna perla moze dac leciutka wielkanoc Strzelaj od razu w farby rozjasniajace, bo one sa i tak o niebo lagodniejsze od rozjasniacza
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:42   #1278
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo Od razu powiem ¿e Twoje równie¿ s± cudowne, jedne z moich najwiêkszych "motywacji" na Wiza¿u (kolor, d³ugo¶æ, stan) I bardzo lubiê te¿ Twojego bloga

Ja niestety nie znam umiaru w kupowaniu produktów do w³osów, nie bêdê ukrywaæ Trochê siê ostatnio opamiêta³am i moja pielêgnacja to g³ównie:
- myjê w³osy co 2/3 dni, zwykle co 3
- odstawi³am prostownicê, tzn. u¿ywam jej max. 1-2 razy w miesi±cu, a czasem jeszcze rzadziej (suszê suszark± ze ¶rednim nawiewem i wyg³adzam szczotk±, efekt jak po prostownicy, dodatkowy plus to zdecydowanie wiêksza objêto¶æ i lekko¶æ, nie wiem dlaczego tak pó¼no na to wpad³am )
- szampony: Pharmaceris czerwony do w³osów wypadaj±cych/Schauma lekko¶æ i pielêgnacja/L'oreal profesjonalny Shine Blonde
- od¿ywki: Logona z proteinami pszenicy, ¶wietna, ale trudno dostêpna (kupowa³am przez internet), L'oreal Absolut Repair - te¿ ¶wietna, jednak dosyæ mocno obci±¿a i daje super efekt tylko je¶li wymodelujê w³osy suszark±/prostownic±, je¶li zostawiê w³osy do samoistnego wyschniêcia - koszmar
- maski: Bioetika nawil¿aj±ca Mi³o¶æ ostatnich tygodni Genialne dzia³anie i cena (18 z³/500 ml) jednak równie¿ ciê¿ko dostêpna, ja kupowa³am w Makro, poza tym równie¿ b.dobre maski: Biovax keratyna i jedwab, Naturvital aloesowa
- oleje: Sesa (skalp), Alterra migda³y i papaja/czysty olej arganowy
- bardzo polubi³am równie¿ kremowanie w³osów, na kilka godzin przed myciem nak³adam na w³osy od po³owy d³ugo¶ci krem Isana z mas³em shea, ¶wietny efekt
- po myciu psikam w³osy Gliss Kurem z olejkami i nak³adam krem Kerastase Reflection (je¶li zamierzam stylizowaæ w³osy ciep³em), je¶li pozostawiam je do samoistnego wyschniêcia to te¿ je czym¶ zabezpieczam, czy to jakim¶ olejem czy serum Biovax A+E

Jakby co¶ mi siê jeszcze przypomnia³o to dam znaæ
Widze,¿e niektore produkty nam sie pokrywaja
Schauma, NaturVital,

Tez mam ten krem z Isany i jeszcze nie odwazylam sie go na wlosy polozyc przed myciem z obawy , ze ciezko bedzie mi go zmyc
Mozesz napisac jak i czym go zmywasz?

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Cudne

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Hihi I pewnie tez nosisz przedzialek na jedna strone, by ukryc roznokolorowe pasemka? Czasem wychodza smiesznie, ale przy kolejnym farbowanu sie wyrownuja do calosci
Dziekuje
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:45   #1279
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbuj na ca³o¶æ na wodzie 6 % £adnie stonuje i och³odzi kolor, nawet jak z pocz±tku wyjdzie o pó³ tonu ciemniej to sie wymyje raz dwa. Na odrost raczej 9 % ale nie wiem jakie naturale masz.
Jak nie koleston 9.16 to alfaparf 9.21 - to jest mistrz ch³odno¶ci Wydaje mi siê nawet ¿e wychodzi zimniej ni¿ koleston ale nie dam sobie rêki uci±æ.

Dziêkujê! Bardzo mi pomog³a¶.
Dam znaæ, jak pofarbujê w³oski
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 15:48   #1280
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Cudne

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Hihi I pewnie tez nosisz przedzialek na jedna strone, by ukryc roznokolorowe pasemka? Czasem wychodza smiesznie, ale przy kolejnym farbowanu sie wyrownuja do calosci


Agentki
Ja mam ¶miesznie bo mam niby na ¶rodku przedzia³ek i tylko grzywka idzie na bok Wiêc niewiem gdzie te pasemko zrobie
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:49   #1281
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo Od razu powiem ¿e Twoje równie¿ s± cudowne, jedne z moich najwiêkszych "motywacji" na Wiza¿u (kolor, d³ugo¶æ, stan) I bardzo lubiê te¿ Twojego bloga

Ja niestety nie znam umiaru w kupowaniu produktów do w³osów, nie bêdê ukrywaæ Trochê siê ostatnio opamiêta³am i moja pielêgnacja to g³ównie:
- myjê w³osy co 2/3 dni, zwykle co 3
- odstawi³am prostownicê, tzn. u¿ywam jej max. 1-2 razy w miesi±cu, a czasem jeszcze rzadziej (suszê suszark± ze ¶rednim nawiewem i wyg³adzam szczotk±, efekt jak po prostownicy, dodatkowy plus to zdecydowanie wiêksza objêto¶æ i lekko¶æ, nie wiem dlaczego tak pó¼no na to wpad³am )
- szampony: Pharmaceris czerwony do w³osów wypadaj±cych/Schauma lekko¶æ i pielêgnacja/L'oreal profesjonalny Shine Blonde
- od¿ywki: Logona z proteinami pszenicy, ¶wietna, ale trudno dostêpna (kupowa³am przez internet), L'oreal Absolut Repair - te¿ ¶wietna, jednak dosyæ mocno obci±¿a i daje super efekt tylko je¶li wymodelujê w³osy suszark±/prostownic±, je¶li zostawiê w³osy do samoistnego wyschniêcia - koszmar
- maski: Bioetika nawil¿aj±ca Mi³o¶æ ostatnich tygodni Genialne dzia³anie i cena (18 z³/500 ml) jednak równie¿ ciê¿ko dostêpna, ja kupowa³am w Makro, poza tym równie¿ b.dobre maski: Biovax keratyna i jedwab, Naturvital aloesowa
- oleje: Sesa (skalp), Alterra migda³y i papaja/czysty olej arganowy
- bardzo polubi³am równie¿ kremowanie w³osów, na kilka godzin przed myciem nak³adam na w³osy od po³owy d³ugo¶ci krem Isana z mas³em shea, ¶wietny efekt
- po myciu psikam w³osy Gliss Kurem z olejkami i nak³adam krem Kerastase Reflection (je¶li zamierzam stylizowaæ w³osy ciep³em), je¶li pozostawiam je do samoistnego wyschniêcia to te¿ je czym¶ zabezpieczam, czy to jakim¶ olejem czy serum Biovax A+E

Jakby co¶ mi siê jeszcze przypomnia³o to dam znaæ
dziêkujê pieknie za szczegolowy opis, masz przepiekne wlosy , odpowiednio je pielegnujesz

do makro w tej chwili nie jestem w stanie jechac (nie ma mojego Tzta) ale widze, ze na allegro jest i swietnie sie sprzedaje jak zuzyje jakis kosmetyk do wlosow to wyprobujê
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:59   #1282
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ


Agentki
Ja mam ¶miesznie bo mam niby na ¶rodku przedzia³ek i tylko grzywka idzie na bok Wiêc niewiem gdzie te pasemko zrobie
Czesc grzywki, ta najblizej skroni, jakies 4 cm dlugosci od skory - nie bedzie widac przy poruszaniu glowa
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:06   #1283
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Widze,¿e niektore produkty nam sie pokrywaja
Schauma, NaturVital,

Tez mam ten krem z Isany i jeszcze nie odwazylam sie go na wlosy polozyc przed myciem z obawy , ze ciezko bedzie mi go zmyc
Mozesz napisac jak i czym go zmywasz?


Dziekuje
Sam± pian± z szamponu, zmywa siê bez problemu

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê pieknie za szczegolowy opis, masz przepiekne wlosy , odpowiednio je pielegnujesz

do makro w tej chwili nie jestem w stanie jechac (nie ma mojego Tzta) ale widze, ze na allegro jest i swietnie sie sprzedaje jak zuzyje jakis kosmetyk do wlosow to wyprobujê
Nie ma za co, pozdrawiam
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:11   #1284
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Sam± pian± z szamponu, zmywa siê bez problemu



Nie ma za co, pozdrawiam
W takim razie ns razem na godzine przed myciem sprobuje
dziekuje
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:14   #1285
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Pozazdro¶ci³am Wam i te¿ siê pochwalê a co mi tam! moje zmagania od kwietnia zesz³ego roku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kwiecieñ.jpg (59,3 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg teraz.jpg (113,1 KB, 58 za³adowañ)
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:17   #1286
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Pozazdro¶ci³am Wam i te¿ siê pochwalê a co mi tam! moje zmagania od kwietnia zesz³ego roku
Jest roznica
Mega sa
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:22   #1287
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Jest roznica
Mega sa
No siano by³o konkretne na foto jeszcze w dodatku z mopem bezpo¶rednio po farbowaniu (chyba pierwszy kontakt z Alf±) niech rosn± skurczysynki takie do cycków i bêdê ju¿ happy
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:26   #1288
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
No siano by³o konkretne na foto jeszcze w dodatku z mopem bezpo¶rednio po farbowaniu (chyba pierwszy kontakt z Alf±) niech rosn± skurczysynki takie do cycków i bêdê ju¿ happy
Ja chce takie do talii
i bede koncowki lokowka o wiekszej srednicy podkrecac
dawno nie mierzylam ile maja cm
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:32   #1289
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chce takie do talii
i bede koncowki lokowka o wiekszej srednicy podkrecac
dawno nie mierzylam ile maja cm
a no wiadomo im d³u¿sze tym lepiej takie do talii to marzenie! Póki co jednak muszê siê skupiæ na bardziej realnym do osi±gniêcia celu wiêc stawiam sobie wyzwanie do cycków Ty bêdziesz mia³a do talii pierwsza to mi opowiesz jak to jest
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:39   #1290
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 611
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kotka17 ja bym na twoi miejscu pieska bra³a. Rok ma czyli odchowany ju¿ trochê (nie trzeba uczyæ za³atwiania na dworze itp) ale to nadal m³ody psiak wiêc siê ³atwo zaaklimatyzuje u Was i bêdzie pe³en energii Ja mia³am trzy psiaki od szczeni±t i ju¿ wiêcej szczeniaka nie wezmê Pierwszy to by³ najm±drzejszy i najukochañszy pies pod s³oñcem, a dwa nastêpne...-jeden wariat na prochach który chwili nie usiedzi cicho i w spokoju a drugi to ¶wiêta krowa która ma wszystko gdzie¶ tylko by jad³a i spa³a a na nasz widok siê cieszy jak jest g³odna albo my¶li ¿e mamy co¶ dla niej w rêce xd
U takiego pieska jak Ty piszesz ju¿ trochê charakter widaæ wiêc wiesz co bierzesz a przywi±¿ecie siê do niego na pewno. Ja siê przywi±za³am do psa którego wziêli¶my jako staruszka ze schroniska a on siê przywi±za³ do nas


To poka¿ê moje efekty z blondem
Pierwsze zdjêcie stan wyj¶ciowy-w rzeczywisto¶ci trochê cieplejszy kolor, sprany jasny br±z Londy(który wyszed³ jako bardzo ciemny br±z..)
Nastepne po k±pieli rozja¶niaj±cej z rozja¶niaczem Joanny Super Blond, ciê¿ko by³o trochê kolor uchwyciæ z lamp± i wychodza jak zielone. Ale marchewka by³a równomierna.
Trzecie zdjecie po C10 Palette. My¶la³am ¿e bardziej zbije t± marchewê:/ a on w sumie tylko rozja¶ni³ j± trochê.. Jako ¿e nie mog³am tak chodziæ u¿y³am dzisiaj Palette 219 i efekt na ostatnich zdjêciach Trochê rozjasni³o i ostudzi³o kolor. Wyszed³ taki karmelowy blond, lepiej odcieñ oddaje pierwsze zdjêcie ale kolor nie jest tak jasny.(obydwa zdjêcia w ¶wietle dziennym)
W³osy trochê przesuszone(dziwiê siê ¿e tylko tyle) ale jutro ¶cinam koñcówki i zaczynam od¿ywianie Dziêki wam za pomoc
Za jaki¶ czas chcia³abym go jeszcze och³odziæ ale nie wiem czemu farby daj± taki niewielki efekt.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (60,4 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,6 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,2 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (55,8 KB, 18 za³adowañ)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urz±dzeniach przeno¶nych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-01-23 o 16:42
Irisfeal jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.