nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 12:27   #2641
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jest jak wpiszesz colorstay to on tez sie pojawi bo to niby inna wersja
ahmm.. no widzisz. jednak jestem trochu tępa nie wpadłam na to żeby wpisać na allegro colorstay :P

Cytat:
Napisane przez lovemyboy Pokaż wiadomość
Zastanów się poważnie Ile ludzi tyle opini ... ja odradzam.

Jaki masz typ cery ?
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:32   #2642
lovemyboy
Wtajemniczenie
 
Avatar lovemyboy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 538
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Jaki masz typ cery ?
mieszana
__________________



Edytowane przez lovemyboy
Czas edycji: 2009-09-12 o 12:35
lovemyboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:35   #2643
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
=lovemyboy;14201076]
mieszana
Aha. no to naprawdę mam dylemat. Chyba najpierw kupie sobie próbke revlona, i potem zdecyduje co kupić
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:45   #2644
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja używam Revlona od niedawna, wcześniej byłam bardzo zadowolona z Max Factora LP. Też mam cerę mieszaną i oba podkłady mogłabym polecić z czystym sumieniem. Ale to prawda, ilu ludzi, tyle opinii.

Rzeczywiście Revlon jest dość ciężkim podkładem, ale wg mnie tylko przy nakładaniu ma się takie odczucie, później (mi przynajmniej) stapia się z cerą i jest ok. Max Factor LP dużo łatwiej się rozprowadza i przez to, że jest lżejszy, mam wrażenie, że daje ładniejsze wykończenie, takie gładsze, nie wiem jak to określić Ale Revlon zdecydowanie lepiej matuje i przez cały dzień utrzymuje się na twarzy, jak zaraz po nałożeniu.

Tak więc uważam, że warto wypróbować oba, a z czasem wybrać, co nam bardziej pasuje

Co do próbek MF LP, to bywają na Allegro testery, mają chyba 12 lub 15 ml, więc warto wypróbować, przeważnie dostępne we wszystkich odcieniach, czego nie można powiedzieć o Revlonie - tu niestety mały wybór odcieni wśród próbek

Edytowane przez maja2005
Czas edycji: 2009-09-12 o 16:46
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:53   #2645
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Ja używam Revlona od niedawna, wcześniej byłam bardzo zadowolona z Max Factora LP. Też mam cerę mieszaną i oba podkłady mogłabym polecić z czystym sumieniem. Ale to prawda, ilu ludzi, tyle opinii.

Rzeczywiście Revlon jest dość ciężkim podkładem, ale wg mnie tylko przy nakładaniu ma się takie odczucie, później (mi przynajmniej) stapia się z cerą i jest ok. Max Factor LP dużo łatwiej się rozprowadza i przez to, że jest lżejszy, mam wrażenie, że daje ładniejsze wykończenie, takie gładsze, nie wiem jak to określić Ale Revlon zdecydowanie lepiej matuje i przez cały dzień utrzymuje się na twarzy, jak zaraz po nałożeniu.

Tak więc uważam, że warto wypróbować oba, a z czasem wybrać, co nam bardziej pasuje

Co do próbek MF LP, to bywają na Allegro testery, mają chyba 12 lub 15 ml, więc warto wypróbować, przeważnie dostępne we wszystkich odcieniach, czego nie można powiedzieć o Revlonie - tu niestety mały wybór odcieni wśród próbek
A jak z suchymi skórkami ? Czy któryś z nich je podkreśla ?
Zastanawiam się nad tym zestawem MF LP i Cream puff w Rossmann.
O wiele taniej wychodzi. :P
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done



Edytowane przez eccentricx3
Czas edycji: 2009-09-12 o 16:57
eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:57   #2646
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

revlon nie podkresla.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:08   #2647
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Trudno mi powiedzieć, bo ja nie mam problemu z suchymi skórkami
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 17:10   #2648
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja mam też mieszaną skórę, ale używam Softflexa do suchej/normalnej. Miałam też wersję do tłustej i ta do suchej jest o niebo lepsza - absolutnie nie wysusza (a mam do tego tendencję, nawet inne pseudo-nawilżające podkłady ściągały mi skórę), nie modkreśla skórek, skóra wyglada super przez cały dzień - jest taka "wypoczęta", podkład się nie waży i jest super trwały. Po wersji do tłustej moja twarz szybko wyglądała na wymęczoną. Teraz nawet jak zmywam podkład, to moja skóra jest miękka i sprężysta, chyba Revlon nawilża

Uważam, że jak rozprowadzi się rozsądną ilość, to w ogóle nie czuć go na skórze - ja używam pędzla, zdecydowanie lepszy i bardziej naturalny efekt niż palcami. U mnie też nie zapycha, a mam do tego tendencję. Generalnie używam Revlona na zmianę z minerałami. Poleciłabym zdecydowanie wersję do skóry suchej/normalnej + odrobina pudru na to. Co do zapachu - ja go akurat lubię
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:29   #2649
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A mam takie pytanie.
Jakis czas temu juz mi sie skonczyl Colorstay buff.(do suchej/normalnej)
Piszecie ze ivory nie jest wcale rozowy a ja potrzebuje czegos zoltego na cere naczynkowa..myslicie ze moglby byc?mysle o tym powaznie bo buff byl dla mnie za ciemny w zimie.
A chce kupic ponownie bo i tak mi b.dobrze pasowal,ladnie kryl itd.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:50   #2650
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja mam też mieszaną skórę, ale używam Softflexa do suchej/normalnej. Miałam też wersję do tłustej i ta do suchej jest o niebo lepsza - absolutnie nie wysusza (a mam do tego tendencję, nawet inne pseudo-nawilżające podkłady ściągały mi skórę), nie modkreśla skórek, skóra wyglada super przez cały dzień - jest taka "wypoczęta", podkład się nie waży i jest super trwały. Po wersji do tłustej moja twarz szybko wyglądała na wymęczoną. Teraz nawet jak zmywam podkład, to moja skóra jest miękka i sprężysta, chyba Revlon nawilża

Uważam, że jak rozprowadzi się rozsądną ilość, to w ogóle nie czuć go na skórze - ja używam pędzla, zdecydowanie lepszy i bardziej naturalny efekt niż palcami. U mnie też nie zapycha, a mam do tego tendencję. Generalnie używam Revlona na zmianę z minerałami. Poleciłabym zdecydowanie wersję do skóry suchej/normalnej + odrobina pudru na to. Co do zapachu - ja go akurat lubię
Mi właściwie chodzi o matowanie skóry. A przy revlonie do skóry suchej/normalnej chyba nie będzie zbytnio matował.
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:04   #2651
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Mi właściwie chodzi o matowanie skóry. A przy revlonie do skóry suchej/normalnej chyba nie będzie zbytnio matował.
No właśnie, też jestem ciekawa.
v-x-n - często musisz robić poprawki, aby się nie świecić?
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 18:34   #2652
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
No właśnie, też jestem ciekawa.
v-x-n - często musisz robić poprawki, aby się nie świecić?
Mnie to czoło po wszystkim się świeci, nieważne czy podkład do skóry tłustej czy suchej... A poprawki - hmmm maznę się może dwa razy na dzieńlekko pudrem i tyle. Raz jak make up już mi się wtopi w skórę i ewentualnie pod wieczór. Jakoś daję radę, chociaż nie jest to mat absolutny Ale to też kwestia tego, że puder mam niefajny, też Revlona. Muszę go bardzo oszczędnie stosować, bo jest jak mąka, właściwie tylko przykładam gąbeczkę do czoła i tyle, nawet cienkiej warstwy nie mogę nałożyć za bardzo :/ Myślę, że z jakimś lepszym pudrem byłoby ok.

Co do Ivory - jak dla mnie jest różowawy. Wiem, że dla innych jest naturalnym beżem, ale ja tam widzę mnóstwo różu, dlatego też nie mogę używać. Buff jest dla mnie ok - na lato idealny, a zimą chyba będę mieszać z Ivory..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:44   #2653
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Mnie to czoło po wszystkim się świeci, nieważne czy podkład do skóry tłustej czy suchej... A poprawki - hmmm maznę się może dwa razy na dzieńlekko pudrem i tyle. Raz jak make up już mi się wtopi w skórę i ewentualnie pod wieczór. Jakoś daję radę, chociaż nie jest to mat absolutny Ale to też kwestia tego, że puder mam niefajny, też Revlona. Muszę go bardzo oszczędnie stosować, bo jest jak mąka, właściwie tylko przykładam gąbeczkę do czoła i tyle, nawet cienkiej warstwy nie mogę nałożyć za bardzo :/ Myślę, że z jakimś lepszym pudrem byłoby ok.

Co do Ivory - jak dla mnie jest różowawy. Wiem, że dla innych jest naturalnym beżem, ale ja tam widzę mnóstwo różu, dlatego też nie mogę używać. Buff jest dla mnie ok - na lato idealny, a zimą chyba będę mieszać z Ivory..
hmm... nie wiem teraz co z tym zrobić O.x Najbardziej się boje o ten mat w serii dla cery suchej i normalnej. Nie wiem czy będzie mi matował twarz. a na tym mi najbardziej zależy. heh.
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:00   #2654
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wiesz, wersja do skóry mieszanej/tłustej potwornie wysusza - dobrze jakbyś kupiła sobie najpierw próbkę i tej, i tej wersji, bo świecenie się jest na pewno lepsze od wysuszenia skóry na wiór Ale wiadomo, zależy to od osoby i od skóry.. Może ta do tłustej by Ci pasowała, a może ta do suchej.. Próbki chyba nie są zbyt drogie
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:34   #2655
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mi najmniej obciąża skórę jak nakładam zwilżoną gąbką
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 21:34   #2656
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mam problem co do wyboru odcienia colorstay.
jakis czas temu kupujac inne rzeczy na allegro wzielam przy okazji probke 5ml wersji do cery suchej/normalnej natural beige.
no i fajny jest, ale troszke zbyt jasny i za malo zolty - moja karnacja jest taka raczej mocno zoltawa, szczegolnie jesli akurat sie na solarium opalam - a bede jesienia/zima.

wiec, jak uwazacie -
czy golden beige jest bardziej zolty od medium beige?
jaka jest roznica pomiedzy kazdym z nich a tym moim natural beige w stopniu ciemnosci?
(kieruje sie chwilowo tylko zdjeciami na allegro, moze inny od tych odcieni jeszcze bylby lepszy?)

czy odcienie w wersjach sucha/normalna i tlusta/mieszana sie czyms 0d siebie roznia? i czy maja taka sama konsystencje? (potrzebuje tej do tlustej, bo do normalnej za bardzo sie swieci)
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 09:23   #2657
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Wiesz, wersja do skóry mieszanej/tłustej potwornie wysusza - dobrze jakbyś kupiła sobie najpierw próbkę i tej, i tej wersji, bo świecenie się jest na pewno lepsze od wysuszenia skóry na wiór Ale wiadomo, zależy to od osoby i od skóry.. Może ta do tłustej by Ci pasowała, a może ta do suchej.. Próbki chyba nie są zbyt drogie
Ostatnio nawet słyszałam że w Douglasie można poprosić o próbki . Ale nie wiem czy to prawda

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
mam problem co do wyboru odcienia colorstay.
jakis czas temu kupujac inne rzeczy na allegro wzielam przy okazji probke 5ml wersji do cery suchej/normalnej natural beige.
no i fajny jest, ale troszke zbyt jasny i za malo zolty - moja karnacja jest taka raczej mocno zoltawa, szczegolnie jesli akurat sie na solarium opalam - a bede jesienia/zima.

wiec, jak uwazacie -
czy golden beige jest bardziej zolty od medium beige?
jaka jest roznica pomiedzy kazdym z nich a tym moim natural beige w stopniu ciemnosci?
(kieruje sie chwilowo tylko zdjeciami na allegro, moze inny od tych odcieni jeszcze bylby lepszy?)

czy odcienie w wersjach sucha/normalna i tlusta/mieszana sie czyms 0d siebie roznia? i czy maja taka sama konsystencje? (potrzebuje tej do tlustej, bo do normalnej za bardzo sie swieci)

Golden Beige jest bardziej żółty.
Z tego co widzę Golden Beige jest ciemniejszy od twojego Natural Beige. Jest cieplejszy [kolor]
Medium Beige też jest ciemniejszy wydaje mi sięże o jeden ton ciemniejszy.

Ale mogę się mylić

Z tego co słyszałam. Revlon do tłustej trochę wysusza. Konsystencja taka sama.
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done



Edytowane przez eccentricx3
Czas edycji: 2009-09-13 o 09:34
eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 10:23   #2658
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Golden Beige jest bardziej żółty.
Z tego co widzę Golden Beige jest ciemniejszy od twojego Natural Beige. Jest cieplejszy [kolor]
Medium Beige też jest ciemniejszy wydaje mi sięże o jeden ton ciemniejszy.

Ale mogę się mylić

Z tego co słyszałam. Revlon do tłustej trochę wysusza. Konsystencja taka sama.
Tak, Golden Beige jest żółtawy. Czy ciemniejszy od Natural Beige? Trudno powiedzieć, ale niekoniecznie.

Co do wysuszania, używam go od prawie 3 tygodni i nie zauważyłam, żeby mnie wysuszał, czasem w ciągu dnia muszę nawet przypudrować czoło, bo zaczyna mi się świecić. No, ale być może za krótko go jeszcze stosuję
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 10:27   #2659
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
mam problem co do wyboru odcienia colorstay.
jakis czas temu kupujac inne rzeczy na allegro wzielam przy okazji probke 5ml wersji do cery suchej/normalnej natural beige.
no i fajny jest, ale troszke zbyt jasny i za malo zolty - moja karnacja jest taka raczej mocno zoltawa, szczegolnie jesli akurat sie na solarium opalam - a bede jesienia/zima.

wiec, jak uwazacie -
czy golden beige jest bardziej zolty od medium beige?
jaka jest roznica pomiedzy kazdym z nich a tym moim natural beige w stopniu ciemnosci?
(kieruje sie chwilowo tylko zdjeciami na allegro, moze inny od tych odcieni jeszcze bylby lepszy?)

czy odcienie w wersjach sucha/normalna i tlusta/mieszana sie czyms 0d siebie roznia? i czy maja taka sama konsystencje? (potrzebuje tej do tlustej, bo do normalnej za bardzo sie swieci)
ja nie wiem czy w kolorystyce revlona znajdziesz odcien z duza iloscia zolci raczej znajdziesz odcienie typu lekko zolte i rozowawe. Zeby dowiedziec sie czegos wiecej o tych odcieniach, ktore chcesz musisz przegladnac watek, bo pisalo o nich pare dziewczyn, ale z racji tego, ze to sa ciemne odcienie, a wiekszosc dziewczyn uzywa tych najjasniejszych to jakos tak nie zapamietalysmy tego mozesz tez kupic po jednej probce z tych odcieni na all i wtedy bedziesz wiedziala ktory lepszy dla ciebie a na obrazkach z all ciezko sie wyznac bo wydaje ci sie, ze to zoltawy odcien a pozniej sie okazuje, ze to typowy roz!
revlon do tlustej wysusza owszem, ale wtedy kiedy masz cere mieszana lub normalna a go uzywasz, jak nie masz tlustej skory na policzkach to juz trzeba uwazac.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mi najmniej obciąża skórę jak nakładam zwilżoną gąbką
heh jak sie u mnie nie sprawdza te wszystkie podklady to chyba wroce do softflexowego colorstaya i bede wlasnie tak nakladala, chociaz i tak wydawal mi sie za ciezki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-09-13 o 10:29
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 14:25   #2660
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


heh jak sie u mnie nie sprawdza te wszystkie podklady to chyba wroce do softflexowego colorstaya i bede wlasnie tak nakladala, chociaz i tak wydawal mi sie za ciezki
Mi zawsze się wydaje za ciężki ale tak jest jeszcze ok;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:04   #2661
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dzieki za odpowiedzi - wezme jednak ten golden beige, niestety nie mam dosc czasu na zamawianie probek obu, zreszta probek tego goldena nie widzialam chyba.
najwyzej bede rzadziej chodzic na solarium, i tak bede jasniejsza niz z ta aktualna letnia opalenizna, wiec nie musi byc taki znow ciemniejszy w sumie
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 22:43   #2662
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Mi zawsze się wydaje za ciężki ale tak jest jeszcze ok;]
heh no dzisiaj uzywalam maybellina tego dream matte mousse i dziwnie sie go rozsmarowuje, ale ladnie wyglada i buzia jest taka delikatna tylko troche go widac na czole i podkresla lekko pory. Za to revlon beyond ladnie wyglada, ale nic a nic nie kryje mam dwa opakowania, pomaluje sie nim jeszcze moze we wtorek, naloze puder i zobaczymy jak bedzie. Okaze sie jeszcze, ze bede musiala wrocic do colorstaya
Cytat:
Napisane przez Andzi84 Pokaż wiadomość
hej dziewczny
która z was zamawiała podkład CS na allegro i jest w 100% oryginalny?? prosze o linki
pozdrwaiam
przeszukaj watek a znajdziesz duzo nickow z allegro, ktore dziewczyny podawaly
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:41   #2663
Kinia5111
Przyczajenie
 
Avatar Kinia5111
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

witam, proszę Cię moja droga, napisz mi czy ten golden beige 300 ( nie był za jasny...>?)Ci się sprawdził czy lepiej warm golden 310, ja mam średnio opalona cerę, nie chce przegiąć, a MUSZĘ mieć odcień po prostu wpadający wyłącznie w żółty, miałam 330 natural tan, to był za ciemny i to mocno,nie chcę żeby podkład odznaczał mi się od dekoltu i szyi , które są ewidentnie żółte.

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2012-03-16 o 06:41
Kinia5111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 10:26   #2664
anna_bell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja używam koloru 320 True Beige. Używam go od kwietnia. Zrezygnowałam z MF Lasting Performance na rzecz tego cudeńka. Dla mnie jest idealny. Mam cerę mieszaną, skłonna do świecenia sie z licznymi niedoskonałościami. Pracuje w biurze po 8 godzin dziennie. Po nałożeniu go rano idealnie kryje przez cały dzień. Nie poprawiam makijażu w czasie pracy i nie zmywam zaraz po przyjsciu. Wychodząc gdzieś wieczorkiem tylko lekko przypudruje twarz bez ponownego nakładania podkładu i jest rewelka. Jest bardzo wydajny. Fakt ze buteleczka bez pompki to utrudnienie ale pod koniec postawiony do góry dnem idealnie spływa po ściankach buteleczki prawie do ostatniej kropelki. Naprawde polecam...
anna_bell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 13:55   #2665
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Możecie kogoś polecić z allegro kto sprzedaje orginalne podklady o których mowa w wątku, ale podkłady w tubkach te mniejsze?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:34   #2666
Kinia5111
Przyczajenie
 
Avatar Kinia5111
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

300 golden beige , hmmmm,no mam go na buzi !!!!!!! )))))) rewelacja, jednak , do revlona mało podkładów sie umywa, jednak odcień jest tu naprawdę sprawą decydującą o jakości wyglądu i sprawowaniu sie tego podkładu na twarzy...serio, jak miałam 330 tan ( jest bardzo ciemny i mocno żółto - brązowy) lub podkradałam mamie 350 rich (dla naprawdę śniadej karnacji opalony odcień) to porażka, pełno plam krostek na buzi,a teraz ale pomimo tego, że przyszedł 300 golden beige i przeraził mnie jego naprawdę jasny, ale żółty odcień, nałożyłam na buzię, wymodelowałam brązerem i....no nie wierze , efekt końcowy-porcelanowa cera !!! buzia jest świeża, czysta, wszelkie czerwone naczynka i przebarwienia zatuszowane dzięki żółtemu odcieniowi cera wygląda w końcu na zdrową !!!!!!!! do tej pory używałam 109 MF , ale przyznam szczerze , ze on ani nie matuje, a krycie ma naprawdę mega przeciętne, poza tym zatyka mocniej buzie niż revlon i powoduje podskórne grudki przy dłuższym stosowaniu. Polecam do średniej karnacji na zimę właśnie 300 Golden Beige , bo 310 Warm Golden, bardziej wydaje mi sie odpowiedni jednak na lato, gdy jest złocista opalenizna, nawet delikatna, na zimę lepiej nie robić odcięcia od szyi i dekoltu, lepiej dodać brązer ( czekoladka bourjois 51 - stosuję od 5 lat). Dodatkowo dla osób które chcą mocniej pokryć partie skóry proponuję dokupić wyłącznie kamuflaż korektor firmy art deco z numerem 6 , naprawdę starcza na miniumum 2 a nawet 3 lata, a wystarczy odrobinka, jest wodoodporny i mega trwały. Podpowiem że mam 26 lat i troszkę już sprawdzonych kosmetyków ...

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

300 golden beige , hmmmm,no mam go na buzi !!!!!!! )))))) rewelacja, jednak , do revlona mało podkładów sie umywa, jednak odcień jest tu naprawdę sprawą decydującą o jakości wyglądu i sprawowaniu sie tego podkładu na twarzy...serio, jak miałam 330 tan ( jest bardzo ciemny i mocno żółto - brązowy) lub podkradałam mamie 350 rich (dla naprawdę śniadej karnacji opalony odcień) to porażka, pełno plam krostek na buzi,a teraz ale pomimo tego, że przyszedł 300 golden beige i przeraził mnie jego naprawdę jasny, ale żółty odcień, nałożyłam na buzię, wymodelowałam brązerem i....no nie wierze , efekt końcowy-porcelanowa cera !!! buzia jest świeża, czysta, wszelkie czerwone naczynka i przebarwienia zatuszowane dzięki żółtemu odcieniowi cera wygląda w końcu na zdrową !!!!!!!! do tej pory używałam 109 MF , ale przyznam szczerze , ze on ani nie matuje, a krycie ma naprawdę mega przeciętne, poza tym zatyka mocniej buzie niż revlon i powoduje podskórne grudki przy dłuższym stosowaniu. Polecam do średniej karnacji na zimę właśnie 300 Golden Beige , bo 310 Warm Golden, bardziej wydaje mi sie odpowiedni jednak na lato, gdy jest złocista opalenizna, nawet delikatna, na zimę lepiej nie robić odcięcia od szyi i dekoltu, lepiej dodać brązer ( czekoladka bourjois 51 - stosuję od 5 lat). Dodatkowo dla osób które chcą mocniej pokryć partie skóry proponuję dokupić wyłącznie kamuflaż korektor firmy art deco z numerem 6 , naprawdę starcza na miniumum 2 a nawet 3 lata, a wystarczy odrobinka, jest wodoodporny i mega trwały. Podpowiem że mam 26 lat i troszkę już sprawdzonych kosmetyków ...
Kinia5111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 16:15   #2667
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja mam pytanie czy któraś z Was ma porównanie kolorów Ivory i Buff do True Match'a Loreal'a ? W moim mieście nie ma nigdzie Revlona w sklepach więc nie mogę sprawdzić sama. Obecnie uzywam C2 True Match który jest za ciemny i przez co po jakimś czasie sprawia wrażenie zbyt różowego.
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 16:59   #2668
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja nie do true matcha ale do infaillible, ktory jest chyba od niego jasniejszy (wiem ze byl jednym z jasniejszych loreala) i wydaje mi sie ze i jeden i drugi sa ogolnie jasniejsze od loreala.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:17   #2669
TerraKotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Niestety Revlon ColorStay softflex C/O (combination/oily)bardzo wysuszył moją skórę.
Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami kupiłam ten podkład i troszkę się rozczarowałam. Co prawda kryje nieźle, ale do krycia zaczęłam mieć coraz więcej... Wydaje mi się, że nowe krostki wyskoczyły po tym, jak zaczęłam go stosować. Podkład dobrze sie rozprowadza, ale bardzo szybko tworzy na twarzy nieprzyjemną maskę i zapycha.
Co jakiś czas zawsze coś mi wyskakuje, ale odkąd używam Normaderm moja skóra zaczęła wyglądać coraz lepiej, a tu klops...
Jeśli ktoś ma cerę mieszaną, radziłabym jednak kupić revlon N/D (normal/dry)

Aha, uważajcie na kolory. Ja kupiłam 220 natural beige, przekonana, że wchodzi w żółć, a okazał się różowy.
__________________
Being a woman is a terribly difficult task, since it consists principally in dealing with men.
Joseph Conrad

TerraKotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:02   #2670
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez TerraKotka Pokaż wiadomość
Niestety Revlon ColorStay softflex C/O (combination/oily)bardzo wysuszył moją skórę.
Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami kupiłam ten podkład i troszkę się rozczarowałam. Co prawda kryje nieźle, ale do krycia zaczęłam mieć coraz więcej... Wydaje mi się, że nowe krostki wyskoczyły po tym, jak zaczęłam go stosować. Podkład dobrze sie rozprowadza, ale bardzo szybko tworzy na twarzy nieprzyjemną maskę i zapycha.
Co jakiś czas zawsze coś mi wyskakuje, ale odkąd używam Normaderm moja skóra zaczęła wyglądać coraz lepiej, a tu klops...
Jeśli ktoś ma cerę mieszaną, radziłabym jednak kupić revlon N/D (normal/dry)

Aha, uważajcie na kolory. Ja kupiłam 220 natural beige, przekonana, że wchodzi w żółć, a okazał się różowy.
Dziewczyny - tak dla pewności - wy używacie kremu pod podkład? Czy mimo tego wysusza wam skórę?
TerraKotka, po jakim czasie stosowania to zauważyłaś?

Co do odcieni, dla mnie wszystkie pomiędzy 180 a 300 (a więc 200, 220, 240, 250) są różowe No, może w 250 można by znaleźć trochę żółtego
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.