Panny Młode 2010 cz. I :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 10:51   #2521
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Panny Młode 2010:)

mój kamerzysta 1200zł od nas bierze i najpierw powiedział ze pewnie ok 200 zł za dwa lata zdrożeje ale że polecił nas nasz fotograf to powiedził ze dla nas zostanie juz ta cena i na umowie nam wpisał 1200 wiec nam sie na szczescie juz cena nie zmieni
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:54   #2522
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010:)

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
mój kamerzysta 1200zł od nas bierze i najpierw powiedział ze pewnie ok 200 zł za dwa lata zdrożeje ale że polecił nas nasz fotograf to powiedził ze dla nas zostanie juz ta cena i na umowie nam wpisał 1200 wiec nam sie na szczescie juz cena nie zmieni
kurcze juz wszystkie chyba macie pozałatwiane chociaż sale a ja....w żadnej nawet nie byłam, nie wspomnę już o fotografie, kamerzyście, orkiestrze a mój ślub z tego co wiem jest najwcześniej
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:19   #2523
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Panny Młode 2010:)

lain - ja tez chce fiordy, zwłaszcza, że tanie linie lataja do NorwegiiFiordów mi sie zachciało po Irlandii - baardzo mi się tam podobało, byłam tydzień i była super pogodatzn. zachciałao mi sie NOwej Zelandii, ale nie mam kasy tyle, więc fiordy sa bardziej osiągalne a tez piękne.

Nie dam 1600-2000 za kamerzystę. Pewnie będę musiała ale bez jaj. Najwyżej się zbuntuję i dam komuś taką małą mojego taty i niech nagrywa.
My mamy budzet 40 tys. Wstępnie liczyliśmy ile co może kosztować nie znając cen jakie sa na rynku. Ale zrboię od razu kalkulację taka moja po rusku:
wesele(za gosci to co sie płaci ok.18 tys
noclegi ok. 5 tys.
Nie wiem ile wódka i ciasta i winko, ale pwoiedzmy 2000
tort 800
foto 2000
kamerzysta 1200 i niech spada
suknia hmmm z 4 tys
garnitur 3 tys
razem 36000 zł, więc sie zmieścimy a pewnie o czyms zapomniałam, więc dobijemy do 40 jak nic. Aha fryzjer ze 150 zł a jeszcze próbne fryzury z 2-3 razy, bo chce różne wypróbować. A i buty i inne pierdy. A kurde jak nic będzie 40Ja nie chce tyle wydać

Aha, suknie w tvn były ble. Za to te co mierzyła dziewczyna w reportazu ok.

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2008-09-30 o 11:19 Powód: dopisek
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:31   #2524
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Panny Młode 2010:)

Ja fryzure sobie wypróbuje na weselu koleznki dwa tygodnie przed moim także zaoszczędze na fryzurach próbnych bo i tak pójde sie do fryzjera czesac na jej wesele i powiem zeby tak mi upieła jak juz będe chciała na swój slub
Zreszta pewnie przed moim weselem jeszcze pójde na kilka innych takze pełne polec do popisuj fryzjerce dam i późnej wybiore najładaniejsza fryzure
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:49   #2525
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny Młode 2010:)

Mój budżet ja już pisałam wynosi nieco ponad 33 tyś
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:58   #2526
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010:)

wlasnie przegladalam jakas strone z portfoliami wizazystek i znalazlam wiele na prawde utalentowanych dziewczyn. moze chociaz z makijazem na slub problemu nie bedzie
zeby jeszcze znalazc taka strone z fryzjerkami, ktore maja dryg do upiec i robia to rowniez w domu u klientki nie znacie takich stron?
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 16:32   #2527
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Panny Młode 2010:)

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Madzia do niedawna miałam płytę z wesela od kuzyna ale nie umiem wyciać takich fragmentów z takiego filmu.. Co prawda teraz wzięła tą płytę ciocia ale jakbyś mi powiedziała jak mogę takie fragmenty wyciąć to bym ją znowu pożyczyła i wycięła..

can't be perfect mi się też tak wydaje, że mnie stać nie będzie na podróż poślubną bo musimy z miśkiem czem prędzej nasze miejsce na mieszkanie wyremontować żeby nie musieć mieszkać z rodzicami Tak więc też pojedziemy albo w góry polskie albo nad jakieś jeziorka
Słonko jak moje Kochanie wróci z pracy to Go wypytam jak to zdziałaćI odezwę się wieczorkiem

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
kurcze juz wszystkie chyba macie pozałatwiane chociaż sale a ja....w żadnej nawet nie byłam, nie wspomnę już o fotografie, kamerzyście, orkiestrze a mój ślub z tego co wiem jest najwcześniej
Kasiu, nie martw się Ja też nie mam zupełnie NIC zalatwione, narazie to mnóstwo planów i wyobrażeń...Najwcześniej ruszymy z tym wszystkim w grudniu...
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 16:49   #2528
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Panny Młode 2010:)

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Kasiu, nie martw się Ja też nie mam zupełnie NIC zalatwione, narazie to mnóstwo planów i wyobrażeń...Najwcześniej ruszymy z tym wszystkim w grudniu...
No to widzę, że nie jestem sama. Też nie mam kompletnie NIC. Nawet roku ślubu Cały czas łudzę się, że uda się na 2010, ale będzie ciężko
Btw. Ja mam 160 cm, a moje Kochanie ok.175
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:55   #2529
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny Młode 2010:)

Co tak cicho
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:30   #2530
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010:)

jak makiem zasial

ja sobie wlasnie przegladalam wizazowe zbiory wierszykowo-zaproszeniowe.
wklejam sobie te ktore mi sie podobaja do Worda. jak bede na etapie zaproszen to beda jak znalazl
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:31   #2531
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny Młode 2010:)

To będę wiedziała do kogo napisać
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 21:36   #2532
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Panny Młode 2010:)

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
lain - ja tez chce fiordy, zwłaszcza, że tanie linie lataja do NorwegiiFiordów mi sie zachciało po Irlandii - baardzo mi się tam podobało, byłam tydzień i była super pogodatzn. zachciałao mi sie NOwej Zelandii, ale nie mam kasy tyle, więc fiordy sa bardziej osiągalne a tez piękne.

Nie dam 1600-2000 za kamerzystę. Pewnie będę musiała ale bez jaj. Najwyżej się zbuntuję i dam komuś taką małą mojego taty i niech nagrywa.
My mamy budzet 40 tys. Wstępnie liczyliśmy ile co może kosztować nie znając cen jakie sa na rynku. Ale zrboię od razu kalkulację taka moja po rusku:
wesele(za gosci to co sie płaci ok.18 tys
noclegi ok. 5 tys.
Nie wiem ile wódka i ciasta i winko, ale pwoiedzmy 2000
tort 800
foto 2000
kamerzysta 1200 i niech spada
suknia hmmm z 4 tys
garnitur 3 tys
razem 36000 zł, więc sie zmieścimy a pewnie o czyms zapomniałam, więc dobijemy do 40 jak nic. Aha fryzjer ze 150 zł a jeszcze próbne fryzury z 2-3 razy, bo chce różne wypróbować. A i buty i inne pierdy. A kurde jak nic będzie 40Ja nie chce tyle wydać

Aha, suknie w tvn były ble. Za to te co mierzyła dziewczyna w reportazu ok.

ale Wy ceny sobie liczycie w zyciu nie dam 4 tys za suknię i 3 tys za gang u mnie w Adriano ( nie wiem czy u was istnieje taki sklep) Pan Młody może się ubrać ładnie za 1000 zł i to z dobrego materiału, a nie byle jakiegogang+koszula+mus znik/krawat... porządne buty czyli razem wyjdzie 1500, znając mojego to zmieści się w 1000 co do sukni to ja liczę 1200 z wszystkimi dodatkami typu welon/rekawiczki/ długie i krótkie bolerko, kwiaty do włosow itp. ( szyję, ale nawet jakbym kupiła powiedzmy za 3000 to połowę odliczają mi po oddaniu) i razem z butami też mi wyjdzie 1500 wiem po doświadczeniu koleżanki bo suknia przepiękna my liczymy że zmieścimy się w 20 000, ale to się dopiero zobaczy po weselu bo wiadomo kosztów przybywa im bliżej wesela
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:39   #2533
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Panny Młode 2010:)

cześć Dziewczynki, wracam do świata cywilizacji i Wizażu

u nas już zaliczka wpłacona na salę. Salę mamy tą co wcześniej zaklepaliśmy i rezerwacja zrobiona na wesele 2 - dniowe W Kościele też już byłam i data i godzina wstępnie zaklepane.

Tylko ostatnio miałam spore przejścia z Tż i w sumie do tej pory nie jest za dobrze, ale poczekam i zobaczę co będzie.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:56   #2534
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010:)

tez chcialabym juz miec wplacona zaliczke za sale, bo mialabym pewnosc, ze juz mi zadnego numeru nie wykreca. niestety u mnie na razie zaliczek nie chca, bo beda je pobierac przy podpisywaniu umow, a te chca podpisywac w przyszlym roku jak juz okresla sie cenowo na 2010... no i rezerwacja jest, ale wlasciwie wystarczy, ze ktos przekresli nas w zeszycie rezerwacji i juz jej nie ma...
mam nadzieje, ze nic takiego oczywiscie sie nie stanie
zespol tez zarezerowany, ale jeszcze bez umowy i zaliczki, bo czekamy na to demo (TZ dzis dzwonil i ma byc niebawem)
i kosciol tez zarezerwowany, ale jak to kosciol- w papierach moze zrobic sie balagan...

kurcze, ja to bym najchetniej wszystko, lacznie z kosciolem, chciala miec na papierze...

wypatrzylam dwoch ciekawych kamerzystow (Samoa dzieki za namiary), ale cos mi na razie nie odpisuja na maile. mam nadzieje, ze odpisza i nie zabija cena
fajnie byloby miec te najwazniejsze rzeczy z glowy, bo od jutra bedzie coraz mniej czasu na bawienie sie w organizatora slubu a i nuzace sie to troche robi - trzeba bedzie zrobic sobie przerwe i od nowa nabrac zapalu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 02:26   #2535
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode 2010:)

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
wlasnie przegladalam jakas strone z portfoliami wizazystek i znalazlam wiele na prawde utalentowanych dziewczyn. moze chociaz z makijazem na slub problemu nie bedzie
zeby jeszcze znalazc taka strone z fryzjerkami, ktore maja dryg do upiec i robia to rowniez w domu u klientki nie znacie takich stron?

Mozesz podać ta strone
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 07:33   #2536
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Panny Młode 2010:)

Ja się ostatnio zastanawiałam, ale w sumie to do końca nie jestem przekonana, żeby zrobić jakieś jaja np. takie jak te:
http://www.youtube.com/watch?v=6qd_j...eature=related
Tylko, że czegoś takiego nie zrobiłabym przy NASZEJ piosence, ewentualnie około północy byśmy mogli z czymś takim wyskoczyć.

Ten taniec mi się bardzo podoba: http://www.youtube.com/watch?v=dyqgP...eature=related
bez jaj, ale zapiera dech, tzn. zaparło by dech naszym gościom gdybyśmy My tak zatańczyli. Jedyny problem jest taki, że nawet jak pójdziemy na kurs tak z rok wcześniej, to obawiam się, że mój TŻ nie nauczy się tak pięknie aż tylu kroków. Nie żeby miał problem z zapamiętywaniem, ale kiedyś byliśmy na kursie tańca razem i super się razem bawiliśmy na pierwszym weselu zaraz po kursie, a dwa miesiące póżniej TŻ już niewiele pamiętał, bo jak zapomniał paru kroków, to juz było po całym tańcu, bo on nie potrafi tak się dopasować do muzyki i tak po prostu tańczyć, słuchu moje kochanie nie ma. Może coś prostszego znajdę.
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 07:58   #2537
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010:)

mojemu też się podoba to tańczenie z przerwaną muzyką
a ten drugi link to co to za taniec ślicznie to wygląda muszę Tadzi sterroryzować
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:51   #2538
mysiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 94
Dot.: Panny Młode 2010:)

dziewczyny widze ze juz o kursach tanca myslicie, zeby "pierwszy taniec" wyszedl idealnie...ja poki co mam problem ze znalezieniem fajnego zespolu a tak sobie wlasnie mysle ze na kurs tanca troche szkoda mi pieniazkow, tym bardziej ze mam kolege ktory swietnie tanczy wiec to chyba nie bedzie glupi pomysl poprosic go o pomoc w tej kwestii (dluuuugo chodzil na nauke tanca i bral udzial w zawodach) ...na kamerzyste/fotografa mamy juz namiary, ale wiadomo jak to jest - szukamy dalej moze znajdziemy kogos jeszcze lepszego za rozsadna cene...ach myslalam ze zorganizowac wesele to raz dwa mozna i juz jest, ale to wcale nie jest takie proste...jedno co mnie najbardziej cieszy to mamy juz podpisana umowe na sale i zaliczka tez jest wplacona ojoj zapomnialam o kosciele...hihi...ciekawe kiedy ja sie tam wybiore zeby zaklepac sobie termin i godzine ktora wybralam ...dodam ze nie moge miec innej godziny niz ta ktora podalam podpisujac umowe na sale....moze to dziwne ale tam sa 3 sale i oni wymagaja podania godziny slubu, zeby nie bylo sytuacji ze nagle pod sale przyjezdzaja goscie na 3 wesela...a wiadomo kto pierwszy podpisuje umowe ten ma wybor godziny, reszta musi sie dopasowac, czyli albo wczesniej albo pozniej....wiec jak w moim kosciele powiedza mi ze nie mam szans zeby slub byl o tej godzinie co chce, to wezme slub w innym kosciele i juz....nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia w ktorym kosciele odbedzie sie nasza ceremonia zaslubin....
mysiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:54   #2539
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010:)

a ja nie wiem już czy chcę zespół czy dj bo jak słucham zespołów to umieram...ze śmiechu a będzie duzo osób w przedziale 40-50 i oni się przy tym dobrze bawią normalnie szaleństwo
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 08:55   #2540
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010:)

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Mozesz podać ta strone
jasne
nawet zauwazylam na niej pare Wizazanek (toczacych ze soba jakas wojne podjazdowa w komentarzach do portfolio )
http://www.maxmodels.pl/wizazysci.html


ja tam jeszcze TZa tancami nie strasze poki co


ale, ale... znalazlam kwiaciarne ktora zrobi mi oprawe kwiatowa tak sobie czytalam lokalne forum i wszyscy zachwalali jedna kwiaciarnie - i co sie okazalo - to kwiaciarnia niedaleko mnie a jak polecaja to wiecej kombinowac nie bede


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a ja nie wiem już czy chcę zespół czy dj bo jak słucham zespołów to umieram...ze śmiechu a będzie duzo osób w przedziale 40-50 i oni się przy tym dobrze bawią normalnie szaleństwo

z wesel na ktorych bylam to wydaje mi sie, ze ludzie lepiej bawia sie jak jest zespol... nawet jak cos brzmi smiesznie to wszyscy sie rozluzniaja i robi sie wesolo... i jakos tak bardziej interaktywnie jest... wiadomo, ze DJ moze byc swietnym wodzirejem, ale zespol jednak tworzy troche inny klimat...
takie mam wrazenie (i takie wrazenie ma moja rodzinka, ktora stwierdzila, ze musi byc zespol )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:09   #2541
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Panny Młode 2010:)

Ja byłam raz na weselu gdzie był DJ i było jak na dyskotece taką muzyke puszczał tylko małolaty biegały, prawie nikt nie tańczył przy tym ja tez, dlatego jestem zrazona o wiem ze pewnie sa jacyś superowi DJ ale ja wole orkiestre

co do tańca to zamierzam zrobić taki mix, że najpierw pierwsza wola a późńej coś szybszego tylko nie wiem jak mój TŻ na to zareaguje
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:19   #2542
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010:)

czyli tak jak myślałam musi być orkiestra tylko u nas jest taka dobra to biora 3.000
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:25   #2543
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Panny Młode 2010:)

u mnie tak od 2500 d0 3500, juz od tygodni sie zbieram zoaby pojechac po płyty i posłuchać dwóch orkiestr ale cos sie zebrac nie moge
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:30   #2544
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010:)

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
u mnie tak od 2500 d0 3500, juz od tygodni sie zbieram zoaby pojechac po płyty i posłuchać dwóch orkiestr ale cos sie zebrac nie moge
no u mnie też ale jak jż brc o najlepszych mam nadziję,że nie weźmą więcej bo gdzieś na wizażu czytałam, że biorą 4.000 oby to nie była prawda

umieram jak tego słucham a co Wy myślicie szukać dalej?
http://www.janomusic.com/download.html
ja słuchałam "prawy do lewego" bo tylko to znam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:37   #2545
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Panny Młode 2010:)

wiecie co jak oglądam na YOUTube te pierwsze tańce zmiksowane to wiem ze tez tak chce tylko zrobie dwie poiosenki i jakis fajny układ ułoże, dobrze ze mój TŻ ma poczucie rytmu i nieźle tańczy
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 10:43   #2546
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Panny Młode 2010:)

Kurcze dziewczyny! Ale zapeszyłam z tym zdrowiem! W niedzielę (jeszcze tego samego dnia) wylądowałam na pogotowiu z otrą postacią anginy! Więc teraz siedzę sobie w domu i mnie krew jasna zalewa bo ruszyć się nie mogę! Czuję się już dobrze a dziś dostałam kolejną porcję L4
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 10:52   #2547
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Panny Młode 2010:)

taka ta pogoda zdradliwa, raz ciepło za chiwle ziomno i nie wiadomo kiedy i człowiek chory:/ ja siedze i przeglądam oferty pracy, wysłałam juz w kilka miejsc CV i nic sie nie rusza..chyba pójde do jakiegos sklepu przewegetuje do momentu az ktos konkretny odpowie na moje zgłoszenie bo takie seidzenie i czekanie az oddzwonią zeby przyjść na rozmowe mnie juz denerwuje
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:07   #2548
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Panny Młode 2010:)

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
taka ta pogoda zdradliwa, raz ciepło za chiwle ziomno i nie wiadomo kiedy i człowiek chory:/ ja siedze i przeglądam oferty pracy, wysłałam juz w kilka miejsc CV i nic sie nie rusza..chyba pójde do jakiegos sklepu przewegetuje do momentu az ktos konkretny odpowie na moje zgłoszenie bo takie seidzenie i czekanie az oddzwonią zeby przyjść na rozmowe mnie juz denerwuje
Masz rację! Wiem coś o tym , jak na gwałt potrzebowałam pracy, a jak na złość żaden pracodawca się nie odzywał... Można się zdołować nieźle.

"no u mnie też ale jak jż brc o najlepszych mam nadziję,że nie weźmą więcej bo gdzieś na wizażu czytałam, że biorą 4.000 oby to nie była prawda"

No może ja to pisałam... hmmm... myślałam, że padnę jak niektóre zespoły nam zaśpiewały ceny ok. 3800-4000 - na miejscu z nich zrezygnowaliśmy! Wzięliśmy się na sposób i zaczęliśmy rozglądać się za "fachowcami" spoza województwa. W naszym, przypadku było to Opolskie (rzut beretem ode mnie), gdzie znaleźliśmy solidną salę i zespół z wolnymi terminami i cenami do przyjęcia



Poza tematem Pytanie z "przeinteligentnej ankiety "Cosmopolitana":

3. Jak często zdarzają ci się takie przygody na jedną noc?

Co weekend
Raz w miesiącu
Kilka razy w roku
Raz lub dwa razy w życiu
Kilka razy w roku
Trzy lub cztery razy w życiu



A czy szanowni "układacze ankiet" nie pomyśleli że niektóre z kobiet się nie puszczają z nieznajomymi?!
__________________
7.08.2010

Edytowane przez nutella.a
Czas edycji: 2008-10-01 o 11:13 Powód: dopisek
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:26   #2549
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010:)

znalazłam suknię marzeń
Nutella a kogo masz z opolskiego? ja szukam wrocek, okolice i opolskie mozesz mi podac stronke swojej orkiestry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja.jpg (78,5 KB, 22 załadowań)
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:34   #2550
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Panny Młode 2010:)

http://campari.home.pl/ - zespół campari - bardzo profesjonalni ale drodzy ok. 3600 za dwa dni
http://www.salsa.prv.pl/ - salsa - nie brzmią rewelacyjnie na demo ale w piątek jedziemy ich słuchać na żywo to zdam relację - wiem, że świetni "wodzireje" i potrafią rozruszać. W sobotę wszytko napiszę. No i biorą 2800

Sukienka bardzo ładna, ale nie wiem czy wiesz, że te modele są cholernie drogie!!!! Straszliwie. Ostatni na allegro chciała kobietka sprzedać to cenę wywoławczą dała 2000! NA ALLEGRO!!!!!


http://www.pudelek.pl/artykul/12833/...osc_cichopkow/ - żenua w ramach ciekawostki
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.