Kiedy nie można się obronić. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 15:49   #61
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

A ja jak atak na mnie
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 17:31   #62
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

chanelka i ty brutusie przeciwko mnie?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:34   #63
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Katakumba: co za bzdury piszesz o kablowaniu, ochlon troche.
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:59   #64
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1126430 8]Katakumba: co za bzdury piszesz o kablowaniu, ochlon troche.[/quote]

moona nie czytaj tego co nie bylo do ciebie. do chanelki moge napisac tak, jak widzisz sprawa nie dotyczy ciebie

absolutnie nie podjerzewam niekogo o kablowanie, w twoim pw bylo wiele racjonalnych arumentow skad mozesz mnie kojarzyc, wiec o co chodzi??

chanel znam dluzej niz ciebie, dlatego moge do niej napisac "chanelka wiesz ze kable zyja dobrze ale krotko?" z przymrozeniem oka

a nie wiem skad wzielas pomysl ze to tyczy ciebie, wyjasnilam ci, ze nie mam absolutnie zadnych pretensji przeciez
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:07   #65
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Przepraszam Katakumba, cos mi latwo sie cisnienie ostatnio podnosi jak jestem na wizazu, wybacz
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:30   #66
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1126655 7]Przepraszam Katakumba, cos mi latwo sie cisnienie ostatnio podnosi jak jestem na wizazu, wybacz[/quote]

dobra wybaczam wielkomyslnie

czy wszyscy widza ta kulturalna dyskusje? widza? no
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:33   #67
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
dobra wybaczam wielkomyslnie

czy wszyscy widza ta kulturalna dyskusje? widza? no
Widzą, widzą Medal się należy.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 21:34   #68
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kiedy nie można się obronić.




Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2009-03-03 o 21:36
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 07:11   #69
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
chanelka i ty brutusie przeciwko mnie?
No co ty CEZARZE Pw działa cuda !!!!!

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Widzą, widzą Medal się należy.
byle nie pomarańczowy
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:46   #70
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Ponieważ wątek na który odpisywałam zostal zamknięty nim zdążyłam wkleić swój post,odpowiedź na post AgiZ,to postanowiłam wkleić go tutaj.
Nie jest obraźliwy,złośliwy ani łamiący regulamin-jest to moje zdanie na ten temat,moja odpowiedź na post AgiZ skierowany do mnie.Tak więc myślę,że nie popełniam błędu wklejając go tutaj-gdzie zresztą ten temat też jest obecny:

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Warszawianko ja nie mam zamiaru niczemu zaprzeczać. Tak jak pisałam wcześniej takie informacje otrzymałam od sponsora nagród - był szantażowany przez jakieś osoby (ja nie wnikałam przez jakie), żeby wpłynął na decyzję administracji. Nie napisałam, że to Paula szantażuje, bo też takie informacji nie otrzymałam. Lecz uważam, że nikt inny jak Paula czy osoby popierające ją, nie mają interesu, żeby kogoś szantażować. I jest to oparte na logice.
Ja tej korespondencji nie mam, bo nie do mnie była skierowana. Ma ją organizator - co z nią zrobi? Nie wiem.
Ja nie mam ani przyjemności ani celu w tym, żeby przekłamywać informacje, które otrzymałam od organizatora.

Czujesz niesmak? Ja również, bo do tej pory nie rozumiem jaki był cel i konkretne powody rozpętania tej burzy.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

To jest dokładnie ten post, o który pytasz:
Dziekuję Ago,jakoś mi się zagubił ale to rzeczywiście ten post.
Ale właśnie-z niego każdy kto śledzi konkurs wywnioskuje,że tym "chyba łatwo się domyślić o kogo chodzi" jest Paula.
Niby nikt nie pisze o nikim dosłownie,ale Ago,umówmy się,czasem nie trzeba pisać imion czy nicków,żeby było wiadomo.
Tutaj są zebrane cytaty które pokazują,że chodzi o tę a nie inną osobę:
Cytat:
Masz post Konada? Super - bo ja niestety nie mam. Natomiast już znam pobudki firmy Konad, dlaczego napisała sprostowanie dotyczące konkursu. Firma Konad jest w mailach szantażowana przez niektóre osoby,(chyba łatwo się domyśleć o kogo chodzi ), że jeśli nie wpłynął na redakcję wizaz.pl to wówczas nie będą kupowane ich produkty i zostanie rozpętana antyreklama firmy Konad.
Po prostu czapki z głów jeśli chodzi o morale i standardy niektórych użytkowników.

Życzę Ci udanego kursu u Pani Pauli.


szantażują teraz Konada?? toż Konad powinien zgłosić to na Policję, a nie wydawać oświadczenia na wizaz.pl

Kurde teraz to wychodzi dopiero jakie to "kółko Pauli P." jest w rzeczywistości, nawet przez myśl by mi nie przeszło że można szantażować sponsora nagród, żeby zaszkodzić wizażowi - organizatorowi konkursu ??


A mogę zapytać jak Konad ma wpłynąć na wizaż? Przywracając zdyskwalifikowane prace do konkursu?


A tak na serio - nie wierzę, że sprawdziłaś cudze maile w 10 minut, nie wierzę, że dostałaś prawdziwe odpowiedzi i nie wierzę, że napisałabyś tutaj cokolwiek, co nie odpowiada Twojej teorii spiskowej.


Ale chyba się nie spodziewałaś twierdzących odpowiedzi na Twoje zapytanie?
Treści maili dostałaś w postaci screenów czy tekstu?


No jasne bo już wybuchła spora dyskusja na temat tych maili w której zostały one jasno nazwane szantażem, więc osoba która je wysłała stwierdzi że to był żart a nie szantaż




To jeszcze do niego dzwoniła?
Ale tupet..
Oraz:
Cytat:
Kolejny sukces pewnej Pani
Tymczasem:
Cytat:
"Anonimowość – niemożność identyfikacji tożsamości jednostki pośród innych członków danej społeczności, wprost w odniesieniu do osoby albo do pochodzącego od niej przedmiotu (utworu). "


I wychodzi pomieszanie z poplątaniem,bo tu sugestie,że Paula oszukuje,że zniszczy Wizaż,że wynajmuje hakerów(rany) potem szantażuje.
I każda z tych rzeczy okazuje się być nieprawdą bo ani nie oszukuje,ani nie niszczy i nikogo nie szantażuje.Co więcej,sam Konad napisał sprostowanie.
Ago,to jest tylko moje skromne zdanie,ale czy nie byłoby lepiej tej sprawy załatwić inaczej?
Nie na forum publicznym oczerniając i naruszając swoje dobre imię nawzajem ,tylko zwyczajnie rozmawiać.

A jaki był cel i konkretne powody rozpoczęcia tej burzy?To juz trzeba by spytać tę osobę,która ją rozpętała skarżąc że ktoś,gdzieś,coś napisał.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:48   #71
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

wysoka kultura konkursu...nie ma co
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 19:57   #72
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
wysoka kultura konkursu...nie ma co
Chanel,wyszło jak wyszło.
Czasu się nie cofnie tylko teraz po prostu trzeba to jakoś rozwiązać.
Bez wzajemnych oskarżeń,bez sądów tylko spokojnie-rozmową.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:59   #73
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Pytanie tylko czy warto pruć sobie żyły o konkurs niech walczę Ci w których interesie to leży...znam to z autopsji. Reszcie nic do tego
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:00   #74
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

No nie, znowu?
Warszawianka, wiesz, że Ciebie lubię i szanuję, ale czasem nawet lubianej osobie czas powiedzieć: dość. Ile można wałkować ten sam temat? Jeden wątek z pomyjami nie wystarczy? Czy każdą wiwisekcję trzeba prowadzić do białej kości? Gdzie jest granica? Ja już osiągnąłem swoją... I nie podoba mi się, że WYRYWKOWO wyjmujesz nasze wypowiedzi i zestawiasz je umyślnie tak, że stajesz w obronie właśnie tej osoby. Co to jest, jakiś sąd kapturowy?

Proszę zakończyć ten temat tu i teraz. Dość.



p.s. Patrzę na listę obecności pod wątkem i widzę pazurkowy k☠☠☠☠☠☠☠

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-04 o 20:02
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:04   #75
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Pytanie tylko czy warto pruć sobie żyły o konkurs niech walczę Ci w których interesie to leży...znam to z autopsji. Reszcie nic do tego
No więc właśnie-czy warto pruć te żyły?

Ja nie walczę za Paulę czy kogokolwiek innego.Zresztą już pisałam,że nie bardzo miałam styczność z Paulą na Wizażu.
Zabieram głos,bo siedzę tutaj piąty rok i każde tego typu "wydarzenie" w jakiś tam sposób mnie również dotyczy czy też dotyka.
Zresztą myślę,że nasze zdania są również ważne.
Myślę,że AgaZ lub Złoś podejmując decyzje dotyczące Wizażu biorą pod uwagę zdania Wizażanek -dlatego trzeba pisać,rozmawiać.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:04   #76
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Dla mnie temat jest dośc dziwny pogubiłam się tylko mam jedno pytanie jak to możliwe, że w liście oglądających wątek mam pomarańczową??? poniżej screen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez_tytułu_1.jpg (35,6 KB, 97 załadowań)
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:06   #77
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ale właśnie-z niego każdy kto śledzi konkurs wywnioskuje,że tym "chyba łatwo się domyślić o kogo chodzi" jest Paula.
Niby nikt nie pisze o nikim dosłownie,ale Ago,umówmy się,czasem nie trzeba pisać imion czy nicków,żeby było wiadomo.
Napisałaś coś bardzo ważnego: pierwsze zdanie, które zacytowałam.
Powiedz, dlaczego napisałaś, że każdy kto śledzi konkurs wywnioskuje (sam wywnioskuje) o kogo chodzi?
Według mnie jest to wynik logicznego myślenia i niczego więcej, a raczej trudno spodziewać się, żeby osoby, które pierwszy raz o tej firmie usłyszały przy okazji konkursu miały jakikolwiek interes w prowadzeniu z tą firmą korespondencji, zwłaszcza w tonie szantażu.


Warszawianko, podziwiam Twoją wiarę w człowieka i determinację
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:08   #78
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
No nie, znowu?
Warszawianka, wiesz, że Ciebie lubię i szanuję, ale czasem nawet lubianej osobie czas powiedzieć: dość. Ile można wałkować ten sam temat? Jeden wątek z pomyjami nie wystarczy? Czy każdą wiwisekcję trzeba prowadzić do białej kości? Gdzie jest granica? Ja już osiągnąłem swoją... I nie podoba mi się, że WYRYWKOWO wyjmujesz nasze wypowiedzi i zestawiasz je umyślnie tak, że stajesz w obronie właśnie tej osoby. Co to jest, jakiś sąd kapturowy?

Proszę zakończyć ten temat tu i teraz. Dość.



p.s. Patrzę na listę obecności pod wątkem i widzę pazurkowy k☠☠☠☠☠☠☠
Złosiu,kończę.Naprawdę.
CHciałam tylko ustosunkować się do postu Agi,skierowanego do mnie.
Ustosunkowałam,napisałam swoje zdanie i z mojej strony także koniec.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Napisałaś coś bardzo ważnego: pierwsze zdanie, które zacytowałam.
Powiedz, dlaczego napisałaś, że każdy kto śledzi konkurs wywnioskuje (sam wywnioskuje) o kogo chodzi?
Według mnie jest to wynik logicznego myślenia i niczego więcej, a raczej trudno spodziewać się, żeby osoby, które pierwszy raz o tej firmie usłyszały przy okazji konkursu miały jakikolwiek interes w prowadzeniu z tą firmą korespondencji, zwłaszcza w tonie szantażu.


Warszawianko, podziwiam Twoją wiarę w człowieka i determinację
Fresuś, już wolę się do tego nie ustosunkowywać

A z tą wiarą to mam tak jakoś
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:09   #79
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Dla mnie temat jest dośc dziwny pogubiłam się tylko mam jedno pytanie jak to możliwe, że w liście oglądających wątek mam pomarańczową??? poniżej screen
Tymczasowo zablokowani moga czytac forum (chyba)
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 20:10   #80
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Kiedy nie można się obronić.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No więc właśnie-czy warto pruć te żyły?

Ja nie walczę za Paulę czy kogokolwiek innego.Zresztą już pisałam,że nie bardzo miałam styczność z Paulą na Wizażu.
Zabieram głos,bo siedzę tutaj piąty rok i każde tego typu "wydarzenie" w jakiś tam sposób mnie również dotyczy czy też dotyka.
Zresztą myślę,że nasze zdania są również ważne.
Myślę,że AgaZ lub Złoś podejmując decyzje dotyczące Wizażu biorą pod uwagę zdania Wizażanek -dlatego trzeba pisać,rozmawiać.
Warszawianko pisałam, rozmawiałam w innym wielkim wątku. Jak dla mnie temat jest skończony. Nie da się go po prostu w kulturalny sposób rozwiązać.
Została rozpętana jakaś burza, więc się nie dziw, że są ofiary. Ja tego nie rozpętałam. Przykro mi

Dlatego proszę Cię zakończmy to
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-03-04 o 20:11
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.