Konkurs Konad - naruszenia regulaminu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 17:29   #31
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość

Skoro Konad napisał coś, z czym się nie zgadzacie, to może fajnie byłoby wyjaśnić pewne sprawy, dla zachowania twarzy na publicznym forum, a nie kasować posty zamiatając śmieci pod dywan.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



Nie sieję fermentu. Jeśli chodzi o zarzucanie mówienia nieprawdy - to mam zachowaną treść posta Konadu. Absolutnie z mojej strony nie są to ataki personalne. Uważam, że administracja zachowuje się nie fair, chociażby wobec mnie - i na tym koniec. Niezgodność przekonań nie jest chyba atakiem personalnym.
Mam dokładnie takie same odczucia, żeby móc prowadzić jakąkolwiek dyskusję, trzeba mieć odrobinę klasy i nie dać się prowokować, a z tego co można tu zobaczyć adminom tego zabrakło. Zarzuciliście brak klasy zbanowanym dziewczynom, ok macie do tego prawo, ale sami w tej chwili zachowujecie się nie wporządku nie pozwalając innym wyrazić swojego zdania na temat postu Konada.
Tyle w tym temacie, bo przeciąganie tego nie ma sensu.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:31   #32
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;11261516]Mam dokładnie takie same odczucia, żeby móc prowadzić jakąkolwiek dyskusję, trzeba mieć odrobinę klasy i nie dać się prowokować, a z tego co można tu zobaczyć adminom tego zabrakło. Zarzuciliście brak klasy zbanowanym dziewczynom, ok macie do tego prawo, ale sami w tej chwili zachowujecie się nie wporządku nie pozwalając innym wyrazić swojego zdania na temat postu Konada.
Tyle w tym temacie, bo przeciąganie tego nie ma sensu.[/QUOTE]
naruszenie regulaminu: atak.
1 pkt karny.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:41   #33
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Złośliwiec: I znowu mówisz nieprawdę. Ze wszystkich forumowiczek Pauli P. dostępnych przez czas, na jakim jej wypowiedź nt. numeru była na stronie, nie uzbierałaby się taka ilość głosów. To małe, prywatne, kameralne forum, nie wizaż z 2500000000000000000000 użytkowniczek.

WIesz o co chodziło na "paznokciach"?

O to, że dziewczyny krytykowały prawie każdą osobę bez kursu. Czy mi się to podobało? Co w takiej sytuacji robię? Nie zamieszczam swoich żałosnych przedkursowych prób prosząc o ocenę, bo wiem, że to są kiepskie próby i idę na kurs. Tak, do Pauli. Tak, poznałam ją przez wizaż. Idę do niej, z powodów takich, jakie wyniknęły z kilkumiesięcznych porównań dobrze ocenianych kursów i oglądania setek zdjęć paznokci robionych przez absolwentki.

Jeżeli ktoś zamieszcza zdjęcie obleśnych łopacior, a potem płacze, że forum jest hermetyczne, to to trochę nie halo.

Na każdym forum jest kółko wzajemnej adoracji. Na Moich makijażach też. I Barbie, które wyrosły z modowego, teraz są na plotkowym. Zauważ, że ta grupa, jak to brzydko mówicie, skupiona wokół Pauli nie atakowała nikogo z własnej woli, nie spamowała, nie offtopowała. Paula wypowiada się ostro - mi się taka sytuacja podoba, może trochę na zasadzie "nie ważne jak mówią, byleby mówili" - biznes się kręci, paznokciowe ma 130 użytkowniczek w każdym momencie, część klika w reklamy. Ale nie, postanawiacie wywalić darmowe ekspertki (tak, instruktorki dyplomowane, dziewczyny z sukcesami w konkursach), (zauważcie, że innym osobom prawdopodobnie płaciliście za udzielanie zaawansowanych, merytorycznych odpowiedzi (dr Skupień, pani kosmetolog z działu Pytania do kosmetyczki). (w tym momencie wrzucam ad i mod do jednego worka).

Ale co? Wywalacie je i ma być "milusia" atmosfera?

Już sobie wejdźcie na Przedłużanie - zamiast fajnych, rozwijających, merytorycznych dyskusji są pytania w stylu "Chcę bez papierów nauczyć dwie miłe koleżanki, ile mam od nich wziąć kasy".

Ok, jako administracja macie pełne prawo do krytykowania, banowania itp - to wasze forum. Ale nie ośmieszajcie się uskuteczniając polowanie na czarownice.

Proszę o przeniesienie tej wiadomości do technicznego. Przeniesienie, nie skasowanie tym razem.

Skoro Konad napisał coś, z czym się nie zgadzacie, to może fajnie byłoby wyjaśnić pewne sprawy, dla zachowania twarzy na publicznym forum, a nie kasować posty zamiatając śmieci pod dywan.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



Nie sieję fermentu. Jeśli chodzi o zarzucanie mówienia nieprawdy - to mam zachowaną treść posta Konadu. Absolutnie z mojej strony nie są to ataki personalne. Uważam, że administracja zachowuje się nie fair, chociażby wobec mnie - i na tym koniec. Niezgodność przekonań nie jest chyba atakiem personalnym.
"Darmowe ekspertki" na specjalnych prawach??? Kobieto o czym Ty piszesz. To, że ktoś ma jakąś wiedzę na dany temat to nie znaczy, że moze nadużywać zasad obowiązujących na forum, czy dotyczących konkursów i ZDROWEJ rywalizacji???

Poczytam to jako komplement, to co napisałaś. Bo faktycznie tak u nas jest - nieważne co potrafisz, ważne jaką jesteś Użytkowniczką. Jeżeli jesteś aspołeczna i przestrzegasz zasad - sorry to nie jest miejsce dla takich osób.

Masz post Konada? Super - bo ja niestety nie mam. Natomiast już znam pobudki firmy Konad, dlaczego napisała sprostowanie dotyczące konkursu. Firma Konad jest w mailach szantażowana przez niektóre osoby,(chyba łatwo się domyśleć o kogo chodzi ), że jeśli nie wpłynął na redakcję wizaz.pl to wówczas nie będą kupowane ich produkty i zostanie rozpętana antyreklama firmy Konad.
Po prostu czapki z głów jeśli chodzi o morale i standardy niektórych użytkowników.

Życzę Ci udanego kursu u Pani Pauli.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-03-03 o 17:42
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:41   #34
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Dziewczyny, Wy same siebie z boku nie słyszycie/czytacie.. Wasze zachowanie nie mieści się w ogólnie przyjętych normach zachowania określanego mianem kulturalnego.

To co zrobiła jedna z uczestniczek, to jest łamanie wszelkich zasad, wszelkich. Bo profesjonalista powinien wiedzieć, że ma trochę zwolenników, którzy bedą odwiedzać jego prywatną stronę. I tym bardziej nie ujawiniać, która praca jest jego.

Tak zachowałby się profesjonalista (nie w znaczeniu technicznym, bo technika, to tylko część profesjonalizmu)
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:46   #35
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

[quote=AgaZ;11261752Masz post Konada? Super - bo ja niestety nie mam. Natomiast już znam pobudki firmy Konad, dlaczego napisała sprostowanie dotyczące konkursu. Firma Konad jest w mailach szantażowana przez niektóre osoby,(chyba łatwo się domyśleć o kogo chodzi ), że jeśli nie wpłynął na redakcję wizaz.pl to wówczas nie będą kupowane ich produkty i zostanie rozpętana antyreklama firmy Konad.
Po prostu czapki z głów jeśli chodzi o morale i standardy niektórych użytkowników. [/quote]

A miał to być zwyczajny konkurs na zdobienie paznokci...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:51   #36
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Natomiast już znam pobudki firmy Konad, dlaczego napisała sprostowanie dotyczące konkursu. Firma Konad jest w mailach szantażowana przez niektóre osoby,(chyba łatwo się domyśleć o kogo chodzi ), że jeśli nie wpłynął na redakcję wizaz.pl to wówczas nie będą kupowane ich produkty i zostanie rozpętana antyreklama firmy Konad.
Po prostu czapki z głów jeśli chodzi o morale i standardy niektórych użytkowników.



szantażują teraz Konada?? toż Konad powinien zgłosić to na Policję, a nie wydawać oświadczenia na wizaz.pl

A mogę zapytać jak Konad ma wpłynąć na wizaż? Przywracając zdyskwalifikowane prace do konkursu?

Nie rozumiem tej zemsty same przecież pisały, że im na konkursie nie zależy, to po co to dalej męczą??!!
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-03-04 o 17:35
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:51   #37
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Firma Konad jest w mailach szantażowana przez niektóre osoby,(chyba łatwo się domyśleć o kogo chodzi ), że jeśli nie wpłynął na redakcję wizaz.pl to wówczas nie będą kupowane ich produkty i zostanie rozpętana antyreklama firmy Konad.
Skąd takie informacje?
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 17:53   #38
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tej zemsty same przecież pisały, że im na konkursie nie zależy, to po co to dalej męczą??!!
Ciekawe... Najwyraźniej jednak komuś trudno się pogodzić z porażką.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:55   #39
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;11262002]Skąd takie informacje?[/QUOTE]
Z jedynego pewnego źródła - od obiektu szantażu.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:56   #40
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Oj bez przesady - ja też odwiedzam forum Pauli i nie wpłynęło w żaden sposób to na mój wybór. Nie sądzę, abym była jakimś wyjątkiem w tej kwestii.

Nie wierzę, że ktokolwiek z tzw. kółka Pauli P. szantażował w ten czy inny sposób Konada.

Proponuję, żeby umieścić tutaj treść tych wiadomości - wtedy wszystko będzie jasne, a na razie wstrzymać się z oczernianiem pewnych osób, Może tak być?
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:58   #41
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że ktokolwiek z tzw. kółka Pauli P. szantażował w ten czy inny sposób Konada.
A "dowcipy" na temat wynajęcia hakera i zniszczenia Wizażu? I nawoływanie się na forum zbanowanej uzytkowniczki odnośnie zrobienia zadymy na Wizażu? Może to i dowcip, ale wcale niesmieszny. Po osobach ktore umieszczają takie wpisy mozna się naprawdę wiele spodziewać...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 18:00   #42
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Oj bez przesady - ja też odwiedzam forum Pauli i nie wpłynęło w żaden sposób to na mój wybór. Nie sądzę, abym była jakimś wyjątkiem w tej kwestii.

Nie wierzę, że ktokolwiek z tzw. kółka Pauli P. szantażował w ten czy inny sposób Konada.

Proponuję, żeby umieścić tutaj treść tych wiadomości - wtedy wszystko będzie jasne, a na razie wstrzymać się z oczernianiem pewnych osób, Może tak być?
Proponujesz, żeby cytować szantażystki? Ja bardzo chętnie Można jednak tylko o tym dywagować, bo to jest niezgodne z prawem - narusza tajemnicę korespondencji.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:01   #43
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

To proszę pisać w tej sprawie do Konada. Ja dzisiaj rozmawiałam z organizatorem i otrzymałam takie informacje.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:02   #44
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

"Haker" był tylko swego rodzaju dowcipem. Co jeszcze powinno być na ten temat napisane? Ocena pozostaje każdej osobie, która sama to czyta, Mi też Zlośliwiec "groził" czymś "bolesnym" - mam to traktować jako groźbe karalną naruszenia nietykalności cielesnej? No nie bądźmy już pokręceni.

Ja swoją wiadomość do Konada mogę tu wkleić, bo tak jak AgaZ - nie mam sobie nic do zarzucenia.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:03   #45
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Nie dziwi mnie to, bo skoro takie zacietrzewienie zostało zaprezentowane na publicznym forum, gdzie każdy, dosłownie każdy może przeczytać wypowiedzi i zdoworozsądkowo je przeanalizować, to... co się musi dziać na PW?

Brak klasy po całości.

Ja wiem dziewczyny, że każdemu wydaje się, że w internecie pod konkretnym nickiem jest anonimowy, ale czy tak naprawdę chcecie być utożsamiane z najgorszymi cechami prezentowanymi przez rodzaj ludzki?

(Tak symbolicznie napiszę, trochę w stylu przypowieści Widząc staruszeczkę napadaną przez chłopaka próbującego wyrwać jej chamsko i bez żadnych zasad torebeczkę - staję po stronie babciuni, bo po prostu byłoby mi wstyd pomagać mu wyrywać jej torebkę. Takie są zasady. Nie chcę być z takim hajdukiem bez zasad kojarzona )
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:03   #46
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

To może wizaz zaproponuje Konadowi upublicznienie tych wiadomości na forum, to byłaby w końcu obrona przez zapowiadanym działaniem
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:03   #47
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
"Haker" był tylko swego rodzaju dowcipem. Co jeszcze powinno być na ten temat napisane? Ocena pozostaje każdej osobie, która sama to czyta, Mi też Zlośliwiec "groził" czymś "bolesnym" - mam to traktować jako groźbe karalną naruszenia nietykalności cielesnej? No nie bądźmy już pokręceni.

Ja swoją wiadomość do Konada mogę tu wkleić, bo tak jak AgaZ - nie mam sobie nic do zarzucenia.
przed czy po edycji?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:03   #48
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Nie będzie naruszeniem tajemnicy korespondencji, jeśli obie strony wyrażą taką zgodę. To chyba jasne.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:04   #49
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
"Haker" był tylko swego rodzaju dowcipem.
Ty chyba żartujesz?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 18:04   #50
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

z tego co widze zlos sugerujesz ze to ktos z kregu pani P. szantazuje.. wioesz ze takie oszczerstwa moga sie skonczyc w sadzie? bo ja wiem ze to jest nieprwada i nie pozwole tutaj na oczernianie kogos. dalej podtrzymuje to co napisalam kilka postow wczesniej (zreszta za to dostalam ostrzezenie) a to co napisala olikbt21 popieram w 100%
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:04   #51
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Złośliwcze, co tym razem mi zarzucasz?

Aggie - czy myślisz, że KTOKOLWIEK mówił poważnie o wynajęciu HAKERA, żeby go nasłać na wizaż? Może warto porozmawiać o tym ze specjalistą Bądźmy dorośli - już ustaliliśmy - to był
"dowcip", "żart", "coś głupio napisanego" - po co taką sprawę roztrząsać? Może po to, żeby siać ferment?

Edytowane przez olikbt21
Czas edycji: 2009-03-03 o 18:06
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:07   #52
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
z tego co widze zlos sugerujesz ze to ktos z kregu pani P. szantazuje.. wioesz ze takie oszczerstwa moga sie skonczyc w sadzie? bo ja wiem ze to jest nieprwada i nie pozwole tutaj na oczernianie kogos. dalej podtrzymuje to co napisalam kilka postow wczesniej (zreszta za to dostalam ostrzezenie) a to co napisala olikbt21 popieram w 100%
Mam podać adres mojej kancelarii prawnej, czy to kolejny szantażyk?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:08   #53
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
z tego co widze zlos sugerujesz ze to ktos z kregu pani P. szantazuje.. wioesz ze takie oszczerstwa moga sie skonczyc w sadzie? bo ja wiem ze to jest nieprwada i nie pozwole tutaj na oczernianie kogos. dalej podtrzymuje to co napisalam kilka postow wczesniej (zreszta za to dostalam ostrzezenie) a to co napisala olikbt21 popieram w 100%

Wiesz ja bym nie ręczyła za kogoś innego. Bo najwyżej możesz napisać, że Ty nie wysyłałaś żadnej wiadomości o charakterze szantażu...

Ja nie wysyłałam, ale za nikogo innego ręczyć nie mogę
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:09   #54
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Złośliwcze, co tym razem mi zarzucasz?

Aggie - czy myślisz, że KTOKOLWIEK mówił poważnie o wynajęciu HAKERA, żeby go nasłać na wizaż? Może warto porozmawiać o tym ze specjalistą Bądźmy dorośli - już ustaliliśmy - to był
"dowcip", "żart", "coś głupio napisanego" - po co taką sprawę roztrząsać? Może po to, żeby siać ferment?
Zarzucam - nie zarzucam, ale sam fakt, że napisałaś do organizatora daje mi tyle do myślenia, że myślę na głos...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:11   #55
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
z tego co widze zlos sugerujesz ze to ktos z kregu pani P. szantazuje.. wioesz ze takie oszczerstwa moga sie skonczyc w sadzie? bo ja wiem ze to jest nieprwada i nie pozwole tutaj na oczernianie kogos. dalej podtrzymuje to co napisalam kilka postow wczesniej (zreszta za to dostalam ostrzezenie) a to co napisala olikbt21 popieram w 100%
Bardzo proszę. Bardzo chętnie zeznam w sprawie. Czekam na pozew.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:11   #56
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

boze co tu wygadujesz? ja poprostru twierdze ze nie masz prawa nikogo oskarzac a z twoich postow wg mnie jasno wyunika kogo podejrzewasz i tym powodujesz ze wszyscy mysla ze to ktoras ze zbanowanych dziewczyn pisala

i wcale nie napisalam ze kogos chce p[ozwac czyu ktokolwiek zapytalam poprostu czy zdajesz sobie z tego sprawe.. nie przekrecajcie moich slow!!!!
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:11   #57
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Aggie - czy myślisz, że KTOKOLWIEK mówił poważnie o wynajęciu HAKERA, żeby go nasłać na wizaż? Może warto porozmawiać o tym ze specjalistą Bądźmy dorośli - już ustaliliśmy - to był
"dowcip", "żart", "coś głupio napisanego" - po co taką sprawę roztrząsać? Może po to, żeby siać ferment?
Jeśli chcesz, to porozmawiaj o tym ze specjalistą.
Dla nie tego typu "żarty" żartami absolutnie nie są. Sa pewne granice, których sie nie przekracza. No chyba, że Ty uznałabyś za żart, gdyby ktoś Ci zagroził, że Ci dom wysadzi w powietrze. Boki byś pewnie zrywala ze śmiechu...

Po prostu żenada. Cała ta dyskusja.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:12   #58
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Słuchajcie, czy Wam naprawdę nie zależy na zgodnym i sensownym zakończeniu tej całej sprawy? Wyciągnięciu wniosków na przyszłość? Wyjaśnieniu wszelkich nieporozumień?

Aggie:

uważam, że jeśli ktoś powie, podczas gry w piłkę "spalę Ci dom", zwłaszcza ktoś z moich znajomych, z którymi od stu lat gram w piłkę, to uznam to za głupi żart. I za nic więcej. Może trochę racjonalizmu w ocenie sytuacji...

Ja akurat nawet dowcipów o hakerach nie popieram, co nie zmienia faktu, że umiem ocenić, że to dowcip.

Edytowane przez olikbt21
Czas edycji: 2009-03-03 o 18:15
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:20   #59
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
boze co tu wygadujesz? ja poprostru twierdze ze nie masz prawa nikogo oskarzac a z twoich postow wg mnie jasno wyunika kogo podejrzewasz i tym powodujesz ze wszyscy mysla ze to ktoras ze zbanowanych dziewczyn pisala

i wcale nie napisalam ze kogos chce p[ozwac czyu ktokolwiek zapytalam poprostu czy zdajesz sobie z tego sprawe.. nie przekrecajcie moich slow!!!!
Po prostu czytam Twoje słowa - i rozumiem je na tyle, na ile pozwala mi mój intelekt.
Jako programista mam specyficzny intelekt. Reaguję na komendy:
- ktoś mi sądem - ja mu prawnikiem
- ktoś mi szantażem - ja amerykańską polityką
Być może należałoby inaczej formułować myśli, aby były jaśniejsze dla adresatów.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy Wam naprawdę nie zależy na zgodnym i sensownym zakończeniu tej całej sprawy? Wyciągnięciu wniosków na przyszłość? Wyjaśnieniu wszelkich nieporozumień?

Aggie:

uważam, że jeśli ktoś powie, podczas gry w piłkę "spalę Ci dom", zwłaszcza ktoś z moich znajomych, z którymi od stu lat gram w piłkę, to uznam to za głupi żart. I za nic więcej. Może trochę racjonalizmu w ocenie sytuacji...

Ja akurat nawet dowcipów o hakerach nie popieram, co nie zmienia faktu, że umiem ocenić, że to dowcip.
Szczerze? Zależy mi na wypraniu sprawy, w której za stosowania reguł i zasad tutaj panujących postawiono nas w negatywnym świetle, a naszego klienta szantażowano.

Pranie ma to do siebie, że pierze się do białości.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:21   #60
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

AgaZ, a czy myślisz, że Konad tylko dlatego napisał ten post bo się przestraszył jakiś e-mali? Nawet jeżeli kilka czy nawet kilkanaście osób nie kupowałoby już (zakładając, że do tej pory zakupiły) produktów tej firmy to firma poniosłaby straty? Nie sądzę, jeżeli ten post faktycznie był napisany przez prezesa firmy KONAD Polska to zakładam, że był przemyślany, a nie wysłany spontanicznie.

Edytowane przez d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Czas edycji: 2009-03-03 o 18:30
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.