Coramed z Wrocławia - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-05, 11:07   #1
Flinston71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1

Coramed z Wrocławia - opinie


Hej,

Natknelam sie ostatnio na promocję na Gruponie (kuracja odmladzająca za 399 zl) we wroclawskiej klinice Coramed. Poniewaz troche to kosztuje chcialam sie dowiedziec czy macie jakies doswiadczenia z ta kliniką?
Flinston71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 23:48   #2
MalaMeela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Coramed z Wrocławia - opinie

Unikaj jak ognia! są totalnie nieprofesjonalni. Byłam tam na zabiegu i musiałam poprawiać u konkurencji. Masakra! Lekarz nastawiony tylko na to by skasować, traktują pacjenta jak najgorsze zło, cała zgraja "obserwatorów" podczas zabiegu (nie wiem czy to jacyś goście czy pracownicy) - zero intymności. Zgroza. Moja noga nigdy więcej tam nie postanie!
MalaMeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 12:38   #3
helvika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Coramed z Wrocławia - opinie

Co właściwie masz na myśli? Ja wykupiłam tam grupona na powieki i jestem bardzo zadowolona. Myślę o skorzystaniu jeszcze z oferty ginekologicznej (koleżanka mi poleciła) i ciekawi mnie w czym tkwi problem?
Inne moje znajome też korzystały (pedicure, dermatolog, i inne) i opinie są pozytywne.
helvika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 09:55   #4
Aleyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Coramed z Wrocławia - opinie

Ja również nie polecam, są tańsze kliniki i bardziej profesjonalne. Taniej jest już na Kukuczki albo w Proclinic na ul Widok. Przepłaciłam ale więcej tego nie zrobię. Warto jednak porównywać ceny na internecie ;-) Jeżeli chodzi o obsługę to rzeczywiście w coramed jest kiepska ale idziemy tam na zabieg a nie gadać z paniami z recepcji ;-) Tak czy siak - nie polecam.
Aleyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-26 10:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.