Zmiana kolorku włosów . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 10:41   #1
Jola06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4

Zmiana kolorku włosów .


Czesc . Mam wlosy w kolorze rudym a chcialabym na wakacje zrobic sobie blond albo jasny blond . Kiedys probowalam tak zmienic i wyszedł mi kolor podchodzacy pod zółty lub jasny rudy :/ Strasznie to wygladało musialam szybko zmienic na ciemny . Nie pamietam jakiej farby uzylam . Jest możliwa taka zmiana ?? Jak tak to jaka farbe kupic ??
Jola06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:43   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Zmiana kolorku włosów .

Wszystko zalezy od tego czy masz teraz farbe na włosach czy nie. Jesli masz obecnie farbowane włosy , będzie trudniej, niemniej piszesz , że kidys próbowałas i wyszły Ci żółte, więc tak...farb ( piszesz,że użyłas farby) bez własciwosci rozjasniających nic nie poradzi. A nawet taka , która takowe posiada nie sprawdzi sie na włosach zbyt ciemnych 9 a juz na pewno nie na farbowanych ) Wobec tego , że wyszedł Ci żółty mozna przypuszczac, że nawet jesli używłas farby z rozjasniaczem była dla Ciebie zbyt słaba. W taki wypadku najlepiej jednak udac sie do fryzjera, który przeprowadzi rozjasnianie ( i prawdopodobnie nakładanie blond farby na to).Jeśli masz obecnie farbowane włosy fryzjer wykona dekoloryzację.Nie polecam zabiegów tych przeprowadzać samemu w domu , bez doświadczenia bądz pomocy osoby kompetentnej, niemniej jeśli się na to zdecydujesz wybierz dobry rozjasniacz ( odradzam Joannę) np nowy Garnier ( dla lepszego efekty na to blond farba), a jeśli chodzi o dekoloryzator np Loreal , czy tez Garnier. Po takim zabiegu włosy ( jeśli sa w dobrym stanie obecnie) będą nieco przesuszone, więc potrzebne beda odzywki( przy złej kondycji nie polecam w oóle rozjasniać).
Możesz jeszcze zejśc do blondu metodą pasemek. ale oczywiście podrwa to kilka miesięcy zanim wszystkie włosy będa jasne.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:20   #3
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Zmiana kolorku włosów .

A ja właśnie polecam rozjaśniacz z Joanny, bardzo fajny i dobrze rozjaśnia.
__________________
Bo ja nie mam co robić i będę głupie podpisy wymyślać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 09:49   #4
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Zmiana kolorku włosów .

jeśli jesteś rudą od urodzenia to trudno będzie Ci uzyskać jasny blond i nie wiem czy ten kolor do końca będzie Ci pasować moim zdaniem nie. Może spróbuj uzyskać jasny szatyn lub ciepły blond. Tylko nie rozjaśniaczem z Joanny, raczej udaj się do profesjonalisty
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 11:34   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Zmiana kolorku włosów .

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
jeśli jesteś rudą od urodzenia to trudno będzie Ci uzyskać jasny blond i nie wiem czy ten kolor do końca będzie Ci pasować moim zdaniem nie. Może spróbuj uzyskać jasny szatyn lub ciepły blond. Tylko nie rozjaśniaczem z Joanny, raczej udaj się do profesjonalisty



Naturalny rudy nie jest trudny do rozjasnienia, jesli zrobi sie to dobrym preparatem a najlepiej u profesjonalisty.Mysle, tez , że wielu rudym blond pasuje, nawet bardzo, ale zazwyczaj jest im lepiej w naturalnym kolorze.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.