Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-22, 19:56   #1561
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Aniu bardzo dziękuje za odpowiedź No i muszę przyznać że nieźle sie w tym orientujesz... Pytałam się, bo ja mam zawsze tak, że w czasie owulacji to mnie nieźle wysypuje, potem i w czasie okresu lekko przygasa, a w ostatnim dniu miesiączki i do następnej owulacji jest dużo lepiej, i tak wkoło :/
no wlasnie... jak jest ta nasza owulacja to wtedy hormonki dostaja fiola i podnosza sie jak szalone .


Cytat:
Napisane przez partrycjap
Ps dobra wiadomość: wyjeżdżam jutro z rańca
jeszcze raz udanych wiejskich wakacji


Cytat:
Napisane przez patrycjap
zła wiadomość: niestety się zdrapałam i niestety dość mocno, jednak nie ruszałam żadnych zaskórników tylko same ropniaki (jak ja ich nienawidze )
no niech Ci bedzie... ropniaki powiadasz .

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Lece sie wymaziać acnemycinem
patrycjop smaruj sie, smaruj . mam nadzieje, ze efekty beda szybciutko widoczne . no to widze, ze strategia nakladania mazidel juz opracowana .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 20:08   #1562
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ale zakrecenie z tymi hormonami... Dziewczyny, czy jest sens robić takie badania w wieku 14 lat? Tym bardziej, że mam baardzo nieregularny okres

Patrycja udanego wyjazdu

Jeju, już nigdy nie wyduszę, ta mała krosteczka która wczesniej rozdrapałam robi sie taka wielka, taki strup z ropą
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 20:12   #1563
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
ale zakrecenie z tymi hormonami... Dziewczyny, czy jest sens robić takie badania w wieku 14 lat? Tym bardziej, że mam baardzo nieregularny okres
takie to zycie kobiety .
co do zrobienia badania hormonow w wieku 14 lat - hmm... moze jednak warto poczekac. wiadomo, ze w tym wieku hormony szaleja, a potem wszystko moze sie ustabilizowac, wiec po co grzebac w nich (hormony to sliska sprawa, trzeba z nimi bardzo ostroznie ).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 20:29   #1564
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
takie to zycie kobiety .
co do zrobienia badania hormonow w wieku 14 lat - hmm... moze jednak warto poczekac. wiadomo, ze w tym wieku hormony szaleja, a potem wszystko moze sie ustabilizowac, wiec po co grzebac w nich (hormony to sliska sprawa, trzeba z nimi bardzo ostroznie ).
tak też własnie pomyslałam
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 20:31   #1565
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

In_ThE_ShAdOwS a jak Twoje dzisiejsze samopoczucie?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 20:34   #1566
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
takie to zycie kobiety .
co do zrobienia badania hormonow w wieku 14 lat - hmm... moze jednak warto poczekac. wiadomo, ze w tym wieku hormony szaleja, a potem wszystko moze sie ustabilizowac, wiec po co grzebac w nich (hormony to sliska sprawa, trzeba z nimi bardzo ostroznie ).
Zgadzam się z tobą Aniu Narazie chyba możesz sobie Shadowciu (że tak sobie pozwolę ) badania hormonów odpuścić
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Patrycja udanego wyjazdu
Cytat:
Napisane przez AniaA
jeszcze raz udanych wiejskich wakacji
Bardzo wam dziękuje
Właśnie siedze wysmarowana tym aknemycinem i musze przyznać że bedzie nam się miło współpracowało (pod względem używania) bo jest bardzo przyjemny, lekko bieli skóre i ma milusią konsystencje... zobaczymy jak będzie z efektami A jutro rano umyję twarz Calma HCL (dziękuje Shadowciu za przypomnienie mi o tym żeliku, bo jest bardzo fajny i ma taki super zapaszek, przypadł mi do gustu ) i na to kremik matująco-nawilżający z małym filterkiem... A do babci zabiore sobie zdobyte dzisiaj próbki filtrów i będę się nimi maziać przed dłuższymi wyprawami w słoneczne dni (Jeju jak ja kocham planować i mieć wszystko wcześniej zaplanowane )
Pozdrawiam
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 21:27   #1567
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
In_ThE_ShAdOwS a jak Twoje dzisiejsze samopoczucie?!
O wiele lepiej, juz mogę mowic Przed chwila potanczyłam, to już w ogole

Patrycjo, też bardzo lubie zapach tego żeluRównież lubię mieć wszystko zaplanowane, a szczególnie pakowanie, bo jak czegos zapomnę...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 07:40   #1568
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

wczoraj wieczorem nabroiłam i to bardzo, dzis wyglądam jak odwiedzona przez ogrom komarów
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 08:04   #1569
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
wczoraj wieczorem nabroiłam i to bardzo, dzis wyglądam jak odwiedzona przez ogrom komarów
bluegirl ja juz nie mam sily na ciebie . i po co grzebalas przy tej buzi, co ?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 12:07   #1570
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
bluegirl ja juz nie mam sily na ciebie . i po co grzebalas przy tej buzi, co ?!
żeby to ja wiedziała po co to robię teraz omijam lustra szerokim łukiem, siedzę dziś na czterech literach i nigdzie nie wychodzę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 12:41   #1571
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

to jest najgorsze wydusisz, a potem nie wiesz dlaczeo to zrobiłasja mam teraz pełno strupow po zaschnietych pryszczolach
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 13:18   #1572
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
wczoraj wieczorem nabroiłam i to bardzo, dzis wyglądam jak odwiedzona przez ogrom komarów
Ja dziś wyglądam tak samo aj głupia jestem głupia...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 18:01   #1573
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia
Ja dziś wyglądam tak samo aj głupia jestem głupia...
u mnie ciąg dalszy masakry, w tych upałach wychodzi mi mnóstwo syfoli, do tego przy ćwiczeniach tez sporo sie napoce i to samo jest, musze zakupic jakiś mocniejszy tonik leczniczy, bo często przecieram twarz w tych upałach to miło by było gdyby cos leczył, może SVR Lysanel Activ, lub Benzacne, albo jakiś Dermedica
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:26   #1574
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czesc, dopiero trafilam na to forum...no i musze cos napisac od siebie, musze sie tez Wam wyzalic...ja juz mam syfki od chyba 7 lat. czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale ostatnio co mi sie podzialo na twarzy to masakra!! Zaczelam pierwsza prace, powazna, chce ja utrzymac. Stresuje sie, wstaje o 5:45 a nie klade spac przed polnoca! moja cera od razu powiedziala NIE!! i tez drapie, i wyciskam, i jak sie w pracy stresuje to tez wyciskam, drapie, a nie chce myc twarzy w pracy, bo ponoc nie powinno sie wiecej niz 2-3 razy dziennie! no i zostawiam takiego rozdrapanca i potem mam 3 w kolo niego nowe. a teraz, poce sie jak szczur, uprawiam duzo sportu i jest jeszcze gorzej. biore aktualnie tetrarysal i differin, Dalacin i inne...polke mam zawalona...i nic nie dziala...bu!!!!!!!!!! ja juz dluzej nie moge...a nie wycisnac tez nie moge...nie wyszlabym z domu z biala bomba na twarzy...do tego mam mega wrazliwa cere, nie moge przesuszac, jak z czyms przesadze to od razu jestem czerwona i mnie wszystko piecze...hormony tez biore...i nic....
dzieki, ze moglam sie tu wypisac
bede tu zagladac
prosze o wsparcie
papa
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:36   #1575
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

bluegirl ja osobiscie lubie kosmetyki z svr . bioderma tez fajna (jak dla mnie).

rudarybcia witam cie . tak patrze, co bierzesz i az dziw mnie bierze, ze ci nic nie pomaga . tetralysal to antybiotyk doustny, ktory powinien zadzialac. a jak dlugo go bierzesz? a moze tabletki antykoncepcyjne ponadto nasilaja tradzik u ciebie? moze masz je nieodpowiednio dobrane? a robilas wczesniej badanie horomow, zeby okreslic, ktory pigulki beda dla ciebie dobre? i staraj sie nie wyciskac. mam nadzieje, ze to forum ci pomoze (ten watek) chociaz w malenkim stopniu nie dusic .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 07:05   #1576
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA, dzieki za odpowiedz i slowa otuchy...a wiec tetralysal biore aktualnie miesiac...pierwsze 2 tygodnie 2x1 tabletka, potem 1x1 (tak mi zalecila dermatolog) i teraz mam juz brac 1x1 (zostalo mi tego na 2 tygodnie). Pierwsze badania hormonalne robilam w wieku 17 lat , no i wtedy bylo tragicznie, wysoki testosteron i bralam Diane 35 i Androcur. Ostatnie badania jednak (jakis rok temu) wykazaly normalny poziom hormonow. wiec z tym powinno byc ok. Biore teraz Jeanine, poniewaz ona tez dziala lekko przeciw tradzikowo. (chcialam kiedys sprobowac Logest-no i po miesiacu musialam wrocic do Jeanine, boze bron, nigdy wiecej Logest!!)
dzisiaj rano, jak wstalam, to juz sobie czegos szukalam...
nie dosc ze mam stresy w pracy to jeszcze kloce sie z TZ...a jak sie pokloce to ide do lazinki i JAZDAAAAA.....i wygladam potem jak potworzyca...grrrr.....
tak czytam,co uzywacie do mycia buzki...
ja ostatnio kupilam na ebay ProActiv. Nawet niezly, ale cena taka ze plakac sie chce. Za 120 ml zelu do mycia, 120 ml toniku, 60 ml kremu nawilzajacego i 15 ml maseczki zaplacilam 50 Euro. Cudownej poprawy jednak nie widze...
wiem, ze do naszych cer to powinnysmy cos delikatnego...svr, eris, co nie??
dzieki, do potem
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 07:10   #1577
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

hehe, a teraz cos na wesolo...cos mi sie przypomnialo...raz dalam sie zwariowac i kupilam sobie zel do cery tradzikowej z Loreal, no pomylam troche nim buzie, tralalala. Wyjechalam na weekend i wzielam ze soba zel...niestety wylal mi sie w torbie na worek foliowy (taki kolorowy z napisami...) i co sie podzialo....farba na worku puscila!!! i mi wszystko zafarbowalo!!! jak zobaczylam to z moja przyjaciolka, to najpierw zaczelysmy sie smiac a potem zaczelam sie zastanawiac jakim ja swinstwem buzie myje....dziewczyny, to jest srodek dobry zamiast rozpuszczalnika...nie do cery z problemami!!!
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 07:39   #1578
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ehhh wysypu ciąg dalszy, wulkany wyszły na wierzch, okropieństwo, duzo ćwicze ostatnio i wiadomo leje sie ze mnie, może przez to tyle tego wychodzi, myje twarz później dokładnie ale i tak wyłażą nowe syfy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 08:43   #1579
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
dziewczyny, to jest srodek dobry zamiast rozpuszczalnika...nie do cery z problemami!!!
niezle, niezle . dlatego ja uwielbiam kosmetyki svr-u .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 09:13   #1580
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja wygladam tragicznie mam wysyp, to po efaclarze chybamasakra, wczoraj pół dnia spedziłam na ryczaniu i co mi to dało? nic. Ja juz nie wem czy to wszystko rzucić w cholerę i nic nie robic z ta twarza...?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 09:18   #1581
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
ja wygladam tragicznie mam wysyp, to po efaclarze chybamasakra, wczoraj pół dnia spedziłam na ryczaniu i co mi to dało? nic. Ja juz nie wem czy to wszystko rzucić w cholerę i nic nie robic z ta twarza...?


Kochana odstaw ten efaclar .

mi tez jakas bolaca gula robi sie na brodzie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 09:35   #1582
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA


Kochana odstaw ten efaclar .

mi tez jakas bolaca gula robi sie na brodzie .
Odstwa ,odstaw i nie rycz.Bo ryczenie niestety nic nie pomaga.Ja sie nawet od tego lepiej nie czuje, bo pryszcze jak byly tak sa.Dzis mialam kolejny atak wscieklizny na te moja gebe paskudna i sprobuje sie zapisac do derm.na popoludnie.Jestem ciekawa co tez nowego uslysze.Od pazdzernika 2005 uslyszalam wiele ciekawych rzeczy na swoj tematMianowice,ze mam:ŁZS-dostalam lek na to(tubka mniejsza niz krem pod oczy,miala 10ml kosztowala 70 zl+inne leki).Potem kolejan baba potwierdzila ŁZS(kolejna tubka za 7 dych),nastepnie ze jednak nie mam ŁZS i w ogole jest ok i git i po lekach bede jak ta lalaCiekawe co teraz uslyszeJuz mi sie smiac chce na sama mysl.

Tak poza tym to nie jest ok i git.Po umyciu lepiej nie patrzec na mnie i lepiej zabrac mi lusterka sprzed oczu
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 10:02   #1583
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Tak poza tym to nie jest ok i git.Po umyciu lepiej nie patrzec na mnie i lepiej zabrac mi lusterka sprzed oczu

ha ha ha (to smiech rozpaczy oczywiscie). ja tez nie moge na siebie patrzec jak umyje buzke . i jeszcze ten czas, ktorego buzia potrzebuje, aby dojsc do siebie, o zgrozo !!!!!

Little Angel daj znac co Ci tym razem dermatolog powiedziala ?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 11:11   #1584
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a moja po umyciu wyglada nie najgorzej, chyba jakas nie tego jestem
chyba wroce do AD, po nim nie maialam takich sensaacji

też chciałam sie do derm. zapisac, moze jakis antybiotyk by mi dał, ale jakoś szkoda mi kasy, bo jak usłysze od niego, ze powinnam sie opalic to mnie coś wezmie...
Little_Angel, równiez cvzekam na relacji po wizycie u derm.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 13:05   #1585
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

heej kochane!
ja oczywiscie znowu siedze przed kompem w college'u. net w domu bedzie prawdopodobnie dzisiaj, a jak nie dzisiaj - to jutro.
mialam taka cicha nadzieje, ze jak wroce na wizaz po weekendzie to zobacze same pozytywne posty, ze nagle jakims cudem wszystkie obudzicie sie z idealnymi cerami.. no i niestety po raz wtory okazalo sie, ze nadzieja matka glupich..
ja ostatnio znowu zaczelam schizowac, jakies dziwne napady mam jesli chodzi o twarz.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 13:39   #1586
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja czuje ze cos mi sie bolacego robi po lewej stronie na brodzie, po drugiej stronie na brodzie mam juz kandydata do wycisniecia i pewnie go dzisiaj zmasakruje...ale na razie staram sie nie ruszac, w pracy to nawet nie mam czym zdezynfekowac w razie czego...i wiecie co....poogladalam sobie zdjecia Miss Universum...tam to mozna dopiero dola zalapac...nie dosc ze boskie ciala, to jeszcze jakie cery..(wiem wiem, polowa sukcesu to dobre swiatlo i kilo tapety na twarzy...ale i tak jak na nie patrze to mnie skreca)
a co mi polecicie na przebarwienia? bo ja sie boje, ze jak cos zaczne stosowac na przebarwienia, to mnie znowu wysyfi...i bedzie bledne kolo...
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 14:03   #1587
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
a co mi polecicie na przebarwienia? bo ja sie boje, ze jak cos zaczne stosowac na przebarwienia, to mnie znowu wysyfi...i bedzie bledne kolo...
rudarybcia najlepiej wejdz na biochemie kosmetyczna. tam dziewczyny duzo pisza na ten temat .

Cytat:
Napisane przez Nidava
ja ostatnio znowu zaczelam schizowac, jakies dziwne napady mam jesli chodzi o twarz.
a coz to za napady ?! mam nadzieje, ze nie jest to sadystyczne meczenie buzki...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 14:24   #1588
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
a coz to za napady ?! mam nadzieje, ze nie jest to sadystyczne meczenie buzki...
bardziej psychiczne niz fizyczne.
robi sie troche niebezpiecznie.. mam nadzieje, ze szybko przejdzie.

mam takie pytanie...
chodzi o filtry. bo gdzie nie wejde na jakikolwiek watek to wszedzie dziewczyny o tych filtrach pisza. ja tego nigdy nie uzywalam, nawet kiedy leczylam sie u dermatologa jakimis specyfikami. latem tez nie stosuje. wlasciwie to ja nigdy nawet porzadnego kremu nawilzajacego nie mialam. uzywam tylko matujacych, nawet podczas leczenia. (chociaz i tak nie matuja jak powinny) czy to duzy blad z mojej strony??? (pewnie tak..)
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 15:04   #1589
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nidavko, raczej tak. Szczególnie jezeli uzywasz silnie złuszczajacych lekow i bierzesz leki działajace fotouczulajace np. tetrasyl i tabletki hormonalne. Ja już sobie zycia bez filtrów nie wyobrazam, to wszystko strasznie uwrazliwilo mi skóre, zaczeły się lekkie problemy z naczynkami. Odkac uzywam filtrów juz ich się pozbyłam, nie mam juz czerwonego nosa. Tak smao z przberwieniami, schodza o wiele szybciej, te nowe, stare porbuje zwalczyc kwasami. Jak dla kremy matujace sa szkodliwe, wysuszaja i wzmagaja blyszczenie sie skory. Miałam ze 2, czy takie i juz nigdy nie kupię. Problemy ze swieceniem skory miałam kiedy uzywal;am wszystkieog co wysuszające, odkad odstawiłam wysuszacze problem zniknął....
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 15:07   #1590
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
mam takie pytanie...
chodzi o filtry. bo gdzie nie wejde na jakikolwiek watek to wszedzie dziewczyny o tych filtrach pisza. ja tego nigdy nie uzywalam, nawet kiedy leczylam sie u dermatologa jakimis specyfikami. latem tez nie stosuje. wlasciwie to ja nigdy nawet porzadnego kremu nawilzajacego nie mialam. uzywam tylko matujacych, nawet podczas leczenia. (chociaz i tak nie matuja jak powinny) czy to duzy blad z mojej strony??? (pewnie tak..)
najpierw powiem Ci cos Nidavko na temat kremow matujacych. z nimi to jest tak, ze na poczatku beda w miare matowac, a potem gruczoly zaczna wytwarzac coraz wiecej sebium i tu klapa - bo skora zacznie sie bardziej przetluszczac, co za tym idzie zanieczyszczac i beda pojawiac sie nowe syfy . ja nie stosuje kremu matujacego tylko nawizajacy.

co do filtrow - nienawidze ich nakladac na buzke . mowie tu o filtrze 100 - blokerze, nie wiem jak to jest ze slabszymi . jesli stosujesz rozne cuda od dermatologa, np. skinoren lub tez kuracje retinoido-kwasowe, itd. to nalezy polozyc na buzke kremik z filtrami, a to dlatego, ze skora podczas takiego leczenia jest oslabiona, bardziej cienka i do tego bardzo narazona na przebarwienia posloneczne.

slonce to jest takie zdradzieckie - na poczatku to opalanko pomaga na te tradzikowe buzki, a potem to jest jeszcze wiekszy wysyp . nie mowie, ze kazdemu slonce "szkodzi" - jednym moze pomoc , a inni potem przechodze przez nie krzyz panski .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.