Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 21:53   #3271
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja tez jestem bladzioch. ale nie mogę isc na solar bo ide za tydzień na depilacje. mam nadzieje ostatni raz bo włosków już prawie nie mam.

Zakochalam się w nowych castingach:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2605

Chce malować na rudocoraz bardziej. Chyba się skuszę w końcu i to w niedługim końcu. Tyle ze nie castingiem a u fryzjerki za pierwszym razem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 22:12   #3272
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem bladzioch. ale nie mogę isc na solar bo ide za tydzień na depilacje. mam nadzieje ostatni raz bo włosków już prawie nie mam.

Zakochalam się w nowych castingach:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2605

Chce malować na rudocoraz bardziej. Chyba się skuszę w końcu i to w niedługim końcu. Tyle ze nie castingiem a u fryzjerki za pierwszym razem.
Agatko jesli chodzi o moje zdanie to ja bym zrobiła skoro by mnie to aż tak bardzo kusiło zresztą znasz mnie i wiesz, że ja działam impulsywnie chcę to robie miałam brąz z którego w tydzień zeszłam do blondu więc myslę , że Ty po wypróbowaniu rudego jesteś w stanie wrócić do blondu w miare szybko tymbardziej że chcesz wypróbować rudy więc nie wiem nad czym się zastanawiasz kto nie próbuje ten nie smakuje i nigdy nie zobaczysz jak to jest i czy Ci pasuje czy nie, niemając go na własnych włosach
to tak ode mnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 22:30   #3273
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko jesli chodzi o moje zdanie to ja bym zrobiła skoro by mnie to aż tak bardzo kusiło zresztą znasz mnie i wiesz, że ja działam impulsywnie chcę to robie miałam brąz z którego w tydzień zeszłam do blondu więc myslę , że Ty po wypróbowaniu rudego jesteś w stanie wrócić do blondu w miare szybko tymbardziej że chcesz wypróbować rudy więc nie wiem nad czym się zastanawiasz kto nie próbuje ten nie smakuje i nigdy nie zobaczysz jak to jest i czy Ci pasuje czy nie, niemając go na własnych włosach
to tak ode mnie
Asia Ty jesteś kochanazawsze dobrze poradzisz chce zrobić, martwi mnie tylko ze:
moja buzia jest za rozowa/czerwona
kolor albo jak będę się z nim źle czuła ciężko będzie dojść do blondu
albo ciężko będzie go poglebic jak będzie ok-będzie się brzydko zmywał

Tyle ze castingiem nie zrobie sama-powinnam chyba isc do fryz żeby nalozyla co trzeba
BUNNY radź Kochana
Wzywam Cię
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 22:54   #3274
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia Ty jesteś kochanazawsze dobrze poradzisz chce zrobić, martwi mnie tylko ze:
moja buzia jest za rozowa/czerwona
kolor albo jak będę się z nim źle czuła ciężko będzie dojść do blondu
albo ciężko będzie go poglebic jak będzie ok-będzie się brzydko zmywał

Tyle ze castingiem nie zrobie sama-powinnam chyba isc do fryz żeby nalozyla co trzeba
BUNNY radź Kochana
Wzywam Cię
Agatko za dużo tych ALBO albo chcę albo nie przy takim ciagłym wynajdywaniu czy będzie dobrze tak czy siak nidgy się nie przekonasz a wiesz że żadna z nas Ci niezapewni że będzie idealnie bądź beznadziejnie przypomnij sobie jak było z grzywką nawet Bunny nie była pewna czy będzie Ci pasować ,a jak zrobiłaś to okazało się , że jest Ci idealnie tak samo teraz jesli chodzi o rudy ....sama zadecyduj ! to Twoje włosy i Twoje pragnienia nikt z nas nie jest w stanie Cię zapewnić jak będzie spróbuj i sie przekonasz ważne abyś to Ty się odbrze czuła nie ,,my"
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 08:58   #3275
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko za dużo tych ALBO albo chcę albo nie przy takim ciagłym wynajdywaniu czy będzie dobrze tak czy siak nidgy się nie przekonasz a wiesz że żadna z nas Ci niezapewni że będzie idealnie bądź beznadziejnie przypomnij sobie jak było z grzywką nawet Bunny nie była pewna czy będzie Ci pasować ,a jak zrobiłaś to okazało się , że jest Ci idealnie tak samo teraz jesli chodzi o rudy ....sama zadecyduj ! to Twoje włosy i Twoje pragnienia nikt z nas nie jest w stanie Cię zapewnić jak będzie spróbuj i sie przekonasz ważne abyś to Ty się odbrze czuła nie ,,my"
Z grzywką tak było,a rzeczywiście mi pasuje. Podejme decyzje jak będę u fryz:P ale chciałabym bardzo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:39   #3276
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Taki mam teraz kolor. Zdjęcia z dziś. Widac od tyłu ze jest już brzydki delikatnie mowiac. Odrost się odznacza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1434.jpg (34,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1435.jpg (45,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1433.jpg (32,7 KB, 85 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:10   #3277
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asiu masz bardzo proporcjonalną figurę brzuch jaki płaski

a mi taki jak w zalaczniku kurcze, ale wysoko poprzeczke sobie postawilam

nie, ale mam swój ulubiony samoopalacz do twarzy, a szukasz do ciała czy właśnie do twarzy?


piekne wlosy

a jaki jest Twoj ulubiony podkład?

o mamuniu jeszcze lubię https://pl-pl.facebook.com/odrysowanebrwi

on chyba jest taki mocno kryjący? To może lepiej dermablend?
Mnie ciekawi ten nowy podklad od Vichy mialam probke koloru 25 i jest akurat, fajny efekt daje na buzi http://www.vichy.pl/produkty-do-maki...eal/p9931.aspx

chodzi mi o coś do ciałka bo twarz jakoś bałabym się posmarować samoopoalaczem . jak na ciele zrobią ise smugi zawsze mozna zasłonić a z twarzą już gorzej zreszta buzke to mozna zawsze podkładem albo pudrem brązującym "stuningować" :P

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
widze, ze dzis glownie ja bede produkowac

mam zdjecia po syoss 10-5 los angeles, zdjecia w kazdym swietle wychodza inaczej, wiem, ze koncowki mam do sciecia zrobię to wkrótce - tzn zrobię migdał

jest tak hmm naturalnie z tym kolorem, lubie ten efekt

i tak, mam boczki, j☠bie mnie to, musze z nimi zyc
twoje włosy czy w jasnym czy w ciemniejszym blondzie zawsze są idealne.... ja nie iwem jak Ty to robisz kondycyjnie też się świetnie prezentują

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje wlosy mam wyprostowane prostownica remington, dlatego takie gladkie, normalnie mam balagan na glowie

ja uzywam samoopalacza z oriflame do twarzy- mam juz chyba trzecia tubke, ostatnio dalam kolezance do przetestowania, to jeden klient zapytal sie jej czy byla gdzies w egipcie fajny efekt daje. Mialam ten w kremie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html ale nie wiem czy jest do dostania w tej wersji, bo od jakiegos czasu jest w zelu, ale efekt ten sam i pieknie pachnie karmelem nakladam dwie warstwy- jak jedna podeschnie na twarzy, to nakladam druga i wystarczy na tydzien schodzi rownomiernie, bez plam, naprawde jestem bardzo zadowolona
mozesz gdzies pokazac efekt po nim na buzce ??
oczywiscie na pw jesli nie chcesz publicznie

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem bladzioch. ale nie mogę isc na solar bo ide za tydzień na depilacje. mam nadzieje ostatni raz bo włosków już prawie nie mam.

Zakochalam się w nowych castingach:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2605

Chce malować na rudocoraz bardziej. Chyba się skuszę w końcu i to w niedługim końcu. Tyle ze nie castingiem a u fryzjerki za pierwszym razem.
mi sie kompletnie nie podobają takie odcienie rudego ale rzecz gustu
jesli masz ochotę to pewnie farbuj - tylko pamietaj że cięzko potem będzie powrócić do blondu tak łatwo - ale z drugiej str raz sie żyje - ja juz rudy i brąz przerabiałam i w blondzie sie czuje najbardziej kobieco

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!




dziękuję kochana ale to jeszcze nie ,,to" jak chciałabym wyglądac

pięknie jak zawsze wogóle Twoje włoski są piękne

o kurcze jak taki dobry to muszę wypróbowac
ale ostatnio i tak myslałam że pasowało by iść na solarium chociaż kilka razy bo taki bladzioch jestem , a za niedługo trzeba będzie nogi pokazać lubie się lekko opaloną i póki co balsamy i samoopalacze mi wystarczały ,ale do lata już coraz bliżej i trzeba jakiś podkład złapać , żeby do słońca się wychylić
ja na razie chodze teraz raz w tygodniu po 7-8 minut na solarium żeby tylko lekko nabrac kolorku bo też straszę bladością a masz jakieś balsamy albo samoopalacze godne polecenia ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 18:57   #3278
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
widze, ze dzis glownie ja bede produkowac

mam zdjecia po syoss 10-5 los angeles, zdjecia w kazdym swietle wychodza inaczej, wiem, ze koncowki mam do sciecia zrobię to wkrótce - tzn zrobię migdał

jest tak hmm naturalnie z tym kolorem, lubie ten efekt

i tak, mam boczki, j☠bie mnie to, musze z nimi zyc
jakie piękne

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko jesli chodzi o moje zdanie to ja bym zrobiła skoro by mnie to aż tak bardzo kusiło zresztą znasz mnie i wiesz, że ja działam impulsywnie chcę to robie miałam brąz z którego w tydzień zeszłam do blondu więc myslę , że Ty po wypróbowaniu rudego jesteś w stanie wrócić do blondu w miare szybko tymbardziej że chcesz wypróbować rudy więc nie wiem nad czym się zastanawiasz kto nie próbuje ten nie smakuje i nigdy nie zobaczysz jak to jest i czy Ci pasuje czy nie, niemając go na własnych włosach
to tak ode mnie
popieram w 100%

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia Ty jesteś kochanazawsze dobrze poradzisz chce zrobić, martwi mnie tylko ze:
moja buzia jest za rozowa/czerwona
kolor albo jak będę się z nim źle czuła ciężko będzie dojść do blondu
albo ciężko będzie go poglebic jak będzie ok-będzie się brzydko zmywał

Tyle ze castingiem nie zrobie sama-powinnam chyba isc do fryz żeby nalozyla co trzeba
BUNNY radź Kochana
Wzywam Cię
ja mam tendencję do czerwonych rumieńców i też swego czasu miałam rude włosy.. i dobrze się w nich czułam i zbierałam dużo komplementów.. ale to było jeszcze w liceum

a tak na marginesie, to do albumu wrzuciłam fotkę moich nowych pasemek... fioletowych na bazie gencjany i różowej pianki
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-03-09 o 19:00
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:45   #3279
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

beatusia a jaki mialas odcień? Ten rudy za mną chodzi, przecież tyle jego odcieni, nie powiedziane ze będę źle wygladac. Muszę sprobowac, w końcu

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

O mocne te pasemka! ale kolor ladny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:58   #3280
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
beatusia a jaki mialas odcień? Ten rudy za mną chodzi, przecież tyle jego odcieni, nie powiedziane ze będę źle wygladac. Muszę sprobowac, w końcu

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

O mocne te pasemka! ale kolor ladny
pierwszy raz robiłam na pewno szamponetką z palette.. chyba koniak, ale z tego, co widzę, to już go chyba nie robią (to było jakieś 6lat temu, więc całkiem możliwe). na pewno garnier 100% color strasznie się spłukiwał, fajna była palette color xxl płomienny feniks, ale też już go chyba nie robią tak więc aktualnie jestem nie na czasie z rudościami

noooo mocne są.. naciapałam chyba z 6 kropli gencjany
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:16   #3281
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Co więcej o nim powiesz? Uwielbiam jak piszesz o kosmetykac
Pieknie
buahot mój podkład - zdecydowane kwc dla mnie to max factor creme whipped czy jakos tak...zużyłam wlasnie 3 opakowanie i świadomie wyrażam sąd

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...oundation.html

A puder dior nude, używam 2 opakowanie:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...up-spf-10.html
dziekuje a faktycznie, pisalas kiedys i tym pudrze na whipped chcialam sie skusic, ale w koncu nie znalazlam idealnego odcienia, wiec odpuscilam jaki masz kolor?

ten blyszczyk przepieknie pachnie mango/marakuja, usta sa odzywione, mieciutkie, na ustach blyszczyk daje efekt kremowy, nie lepiący. Rownomiernie schodzi, nie osiada gdzies w załamaniach nieestetycznie zasychajac. no i usta sa takie nawilzone
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!




dziękuję kochana ale to jeszcze nie ,,to" jak chciałabym wyglądac

pięknie jak zawsze wogóle Twoje włoski są piękne

o kurcze jak taki dobry to muszę wypróbowac
ale ostatnio i tak myslałam że pasowało by iść na solarium chociaż kilka razy bo taki bladzioch jestem , a za niedługo trzeba będzie nogi pokazać lubie się lekko opaloną i póki co balsamy i samoopalacze mi wystarczały ,ale do lata już coraz bliżej i trzeba jakiś podkład złapać , żeby do słońca się wychylić
dzięki
ja tez bylam dwa tygodnie temu na uwaga- 6 minut, no i wczoraj na 7 haha
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
chodzi mi o coś do ciałka bo twarz jakoś bałabym się posmarować samoopoalaczem . jak na ciele zrobią ise smugi zawsze mozna zasłonić a z twarzą już gorzej zreszta buzke to mozna zawsze podkładem albo pudrem brązującym "stuningować" :P

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------



twoje włosy czy w jasnym czy w ciemniejszym blondzie zawsze są idealne.... ja nie iwem jak Ty to robisz kondycyjnie też się świetnie prezentują

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



mozesz gdzies pokazac efekt po nim na buzce ??
oczywiscie na pw jesli nie chcesz publicznie

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



mi sie kompletnie nie podobają takie odcienie rudego ale rzecz gustu
jesli masz ochotę to pewnie farbuj - tylko pamietaj że cięzko potem będzie powrócić do blondu tak łatwo - ale z drugiej str raz sie żyje - ja juz rudy i brąz przerabiałam i w blondzie sie czuje najbardziej kobieco

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------



ja na razie chodze teraz raz w tygodniu po 7-8 minut na solarium żeby tylko lekko nabrac kolorku bo też straszę bladością a masz jakieś balsamy albo samoopalacze godne polecenia ?
do ciala niestety zadnego fajnego nie znam. Jesli chodzi o efekt, to hmm moze uda mi sie jakies zdjecie zrobic
dziekuje
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
jakie piękne

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



popieram w 100%

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------



ja mam tendencję do czerwonych rumieńców i też swego czasu miałam rude włosy.. i dobrze się w nich czułam i zbierałam dużo komplementów.. ale to było jeszcze w liceum

a tak na marginesie, to do albumu wrzuciłam fotkę moich nowych pasemek... fioletowych na bazie gencjany i różowej pianki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 20:40   #3282
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
pierwszy raz robiłam na pewno szamponetką z palette.. chyba koniak, ale z tego, co widzę, to już go chyba nie robią (to było jakieś 6lat temu, więc całkiem możliwe). na pewno garnier 100% color strasznie się spłukiwał, fajna była palette color xxl płomienny feniks, ale też już go chyba nie robią tak więc aktualnie jestem nie na czasie z rudościami

noooo mocne są.. naciapałam chyba z 6 kropli gencjany
Ja pewnie pójdę do fryzjerki
zadzwonię zapisze się, najwyżej zrobie co innego
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje a faktycznie, pisalas kiedys i tym pudrze na whipped chcialam sie skusic, ale w koncu nie znalazlam idealnego odcienia, wiec odpuscilam jaki masz kolor?

ten blyszczyk przepieknie pachnie mango/marakuja, usta sa odzywione, mieciutkie, na ustach blyszczyk daje efekt kremowy, nie lepiący. Rownomiernie schodzi, nie osiada gdzies w załamaniach nieestetycznie zasychajac. no i usta sa takie nawilzone
Mam odcien 55 beige. A pudru nr 20.
Kochana mam pytanie Ty znasz się pewnie na tych produktach, u mnie jest Douglas ale nie ma firmy bobbi brown. Co powiesz, jeśli znasz, o rozświetlaczu pasiaku shimmer brick bobbi brown?

Błyszczyk raz testowałam ale tez lubie jutro się nim wymaluje :P
Uwielbiam jak piszesz o kosmetykach

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

I ten 55 idealnie mi pasuje choć w opakowaniu jest dość ciemny.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

A drugi mój faworyt to bourjois healthy mix.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

buahot i może wiesz cos o tej pomadce z bourjois?

http://www.bourjois.pl/katalog/makij...edition_velvet
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:56   #3283
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
[/COLOR]buahot i może wiesz cos o tej pomadce z bourjois?

http://www.bourjois.pl/katalog/makij...edition_velvet
ja dzisiaj widziałam reklamę i oczka mi się zaświeciły
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:15   #3284
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj widziałam reklamę i oczka mi się zaświeciły
Moja Mama sobie kupila te szminke dzisiaj. dlatego pytam co myślicie bo u Niej efekt na ustach swietny.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:34   #3285
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Taki mam teraz kolor. Zdjęcia z dziś. Widac od tyłu ze jest już brzydki delikatnie mowiac. Odrost się odznacza.
ładny nadal długości lekko wypłukane ,ale i tak łądnie się trzyma
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja na razie chodze teraz raz w tygodniu po 7-8 minut na solarium żeby tylko lekko nabrac kolorku bo też straszę bladością a masz jakieś balsamy albo samoopalacze godne polecenia ?
ja uwielbiam samoopalacz z roska o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
tez pojde chociaz na pare minutek w tym miesiącu
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
a tak na marginesie, to do albumu wrzuciłam fotkę moich nowych pasemek... fioletowych na bazie gencjany i różowej pianki
o jaki ładny fiolecik

a ja mam dla was newsa
zafarbowałam dziś włosy tą mieszanką revi o której pisałam i jestem mega zadowolona przede wszystkim z jakości włosów wrzucam foty i możecie nieuwierzyć ,ale moje włosy są nieprostowane prostownica ,ani lokówką ani żadną szczotką tylko wysuszone suszarką bez żadnych stylizacji zakochałam się w tej gładkości i miękkości poprostu po tej farbie i kolorek czyściutki jaśniutki naturalny powiedziałabym tzw. baby blond

1,2 ,3 przed
4 kolor mieszanki
reszta po w świetle dziennym przy oknie ,ale nie w słońcu ( bez lampy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 018_zmniejszacz-pl_347843.jpg (45,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 020_zmniejszacz-pl_113632.jpg (31,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 025_zmniejszacz-pl_653048.jpg (37,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 026_zmniejszacz-pl_426352.jpg (36,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 027_zmniejszacz-pl_252296.jpg (35,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 029_zmniejszacz-pl_832352.jpg (36,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 031_zmniejszacz-pl_45363.jpg (32,0 KB, 39 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-03-09 o 21:35
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:39   #3286
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia piękne masz te wlosysa w bardzo dobrym staniea na calosc dawalas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:45   #3287
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia piękne masz te wlosysa w bardzo dobrym staniea na calosc dawalas?
odrost 50min + ok 10min malaks sama jestem zdziwiona ich stanem obecnym i cały dzień ich dotykami miziam się takie są cudowne jednak nie każda farba mi odpowiada
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:50   #3288
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
odrost 50min + ok 10min malaks sama jestem zdziwiona ich stanem obecnym i cały dzień ich dotykami miziam się takie są cudowne jednak nie każda farba mi odpowiada
Tak tak są superbardzo ladny kolor i kondycja.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 05:53   #3289
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Chyba BUNNY kiedyś pytała o skład olejku kerastase:

Olej kukurydziany pochodzący z zarodków kukurydzy uprawianej w Ameryce Środkowej to naturalny przeciwutleniacz nadający włosom miękkość i blask.

Olej arganowy otrzymywany z nasion drzewa arganowego występującego wyłącznie w Afryce Północnej odżywia włosy i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

Olej z nasion drzewa Pracaxi występujący w rejonie Amazonii powoduje głębokie odżywienie włosów i wspaniały połysk.

Olej kameliowy ma swoje źródło w nasionach drzewa Camelii rosnącego w Azji i wpływa na wygładzanie włókien włosów i niesamowity blask.
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Zea Mays / Corn Germ Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Camellia Kissi / Camelia Kissi Seed Oil, Pentaclethera Macroloba Oil / Pentaclethera Macroloba Seed Oil, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, C43704/1


Mieszanka łagodnych silikonów, oleju kukurydzianego, arganowego, kameliowego i pracaxi oraz substancji zapachowych.

Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 07:18   #3290
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laseczki

Ja dziś idę do alergologa na wizytę Zobaczymy co powie.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 07:22   #3291
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Polecam Vichy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-do-ciala.html

Nie jest to samoopalacz a balsam brązujący ale fajnie kryje nie zostawiając smug, po kilku użyciach (nie pamiętam ile dokładnie bo stosowałam go w zeszłym roku i teraz na nowo) skóra jest lekko brązowa
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 07:37   #3292
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wstawiam foto koloryzacja Alfą 10nb + 8,32 na wodzie 6% robiłam góre włosów 10 dni temu bo na razie kasy brak na nowe farbki a odrost mnie juz denerwował . Odrost złapał równo , po malaksie w czasie spłukiwania farby włosy na długosci lekko sie podjaśniły. Jestem zaskoczona ze na wodzie 6% tak ładnie mi to wszystko wzięło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (95,8 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez Paulinka7
Czas edycji: 2014-03-10 o 07:38
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:35   #3293
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

buahot jeszcze mi się przypomniało. o pudrach. tańszy zamiennik pudru w kamieniu diora to dla mnie srphora mineralna w kamieniu. poza tym dobrych pudrow w kamieniu ja nie kojarzę.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:38   #3294
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Czeko a miałaś go może?
Widziałam u Ciebie na blogu że Joannę czarną rzepę na włosy stosujesz.Jak efekty po tym?Bo muszę coś kupić na włosy bo masakrycznie mi lecą
Nie używałam ale słyszałam dobre opinie, mam próbke szamponu i maski
A efekty po Joannie tak jak pisałam na blogu - działa.
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

on chyba jest taki mocno kryjący? To może lepiej dermablend?
Mnie ciekawi ten nowy podklad od Vichy mialam probke koloru 25 i jest akurat, fajny efekt daje na buzi http://www.vichy.pl/produkty-do-maki...eal/p9931.aspx
Ten od Kat Von D. jest mocno kryjący, mega wręcz, a Nars taki zwyczajnie
Ja mam uraz do firmy Vichy i nigdy nie kupie nic co jest Vichy
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
widze, ze dzis glownie ja bede produkowac

mam zdjecia po syoss 10-5 los angeles, zdjecia w kazdym swietle wychodza inaczej, wiem, ze koncowki mam do sciecia zrobię to wkrótce - tzn zrobię migdał

jest tak hmm naturalnie z tym kolorem, lubie ten efekt

i tak, mam boczki, j☠bie mnie to, musze z nimi zyc
Piękne
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ładny nadal długości lekko wypłukane ,ale i tak łądnie się trzyma

ja uwielbiam samoopalacz z roska o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
tez pojde chociaz na pare minutek w tym miesiącu

o jaki ładny fiolecik

a ja mam dla was newsa
zafarbowałam dziś włosy tą mieszanką revi o której pisałam i jestem mega zadowolona przede wszystkim z jakości włosów wrzucam foty i możecie nieuwierzyć ,ale moje włosy są nieprostowane prostownica ,ani lokówką ani żadną szczotką tylko wysuszone suszarką bez żadnych stylizacji zakochałam się w tej gładkości i miękkości poprostu po tej farbie i kolorek czyściutki jaśniutki naturalny powiedziałabym tzw. baby blond

1,2 ,3 przed
4 kolor mieszanki
reszta po w świetle dziennym przy oknie ,ale nie w słońcu ( bez lampy )
Super Czyli jednak te tępe włosy po Alcie?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 09:09   #3295
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

mam pytanie, może troche głupie no ale cóż
otóż coraz częsciej mam taki problem że np. spinam włosy w koka/wysoki kucyk i po calym dniu w pracy gdy wieczorem rozpuszczam włosy to strasznie bolą mnie emm... nie wiem cebulki ? głowa ? i nie wiem czy może wy też tak macie czy to ja jakaś nienormalna jestem i czy macie na to jakiś sposób ?
ja wystarczy, że ponoszę kucyk 30 minut i mam to samo :/

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
widze, ze dzis glownie ja bede produkowac

mam zdjecia po syoss 10-5 los angeles, zdjecia w kazdym swietle wychodza inaczej, wiem, ze koncowki mam do sciecia zrobię to wkrótce - tzn zrobię migdał

jest tak hmm naturalnie z tym kolorem, lubie ten efekt

i tak, mam boczki, j☠bie mnie to, musze z nimi zyc
pisałam to już nie raz, u Ciebie KAŻDY kolor wychodzi bosko!!

a ten syoss rozjaśnia tylko 3 tony??
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 10:10   #3296
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Super Czyli jednak te tępe włosy po Alcie?
na to wygląda a szkoda bo kolor był boski ale jednak na kondycji mi bardziej zależy
obecny jest cieplejszy ,ale idzie lato i przy opaleniźnie te będą ładniej się prezentować tamte były by za jasne, a podejrzewam , że po kolejnym farbowaniu było by jeszcze jasniej i bardziej tępo
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 11:04   #3297
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Wstawiam foto koloryzacja Alfą 10nb + 8,32 na wodzie 6% robiłam góre włosów 10 dni temu bo na razie kasy brak na nowe farbki a odrost mnie juz denerwował . Odrost złapał równo , po malaksie w czasie spłukiwania farby włosy na długosci lekko sie podjaśniły. Jestem zaskoczona ze na wodzie 6% tak ładnie mi to wszystko wzięło.
Biało jest na dlugosc, ladnie. ale masz długie wlosy wow
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 13:11   #3298
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Biało jest na dlugosc, ladnie. ale masz długie wlosy wow

Mi jeszcze mało tej długości szczególnie przody - mierzyłam z tyłu od czubka głowy jest 47cm chce jeszcze z 20cm
Jakos mi sie włosy zaczęły buntować tzn sianowate sie zrobiły a używam ciagle tych samych kosm. do pielegnacji. Zaczeły sie kruszyć i wypadac na potęgę , mies. temu podcięłam .
Może któras poleci dobrą odzywke nawilżającą do blondasków naszych.
Moze mi czegoś w organiznie brakuje ( kiedys brałam merz special moze znowu zafunduje sobie kuracje ) chyba ze nzacie coś lepszego ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 013.jpg (54,3 KB, 35 załadowań)
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 14:02   #3299
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Mi jeszcze mało tej długości szczególnie przody - mierzyłam z tyłu od czubka głowy jest 47cm chce jeszcze z 20cm
Jakos mi sie włosy zaczęły buntować tzn sianowate sie zrobiły a używam ciagle tych samych kosm. do pielegnacji. Zaczeły sie kruszyć i wypadac na potęgę , mies. temu podcięłam .
Może któras poleci dobrą odzywke nawilżającą do blondasków naszych.
Moze mi czegoś w organiznie brakuje ( kiedys brałam merz special moze znowu zafunduje sobie kuracje ) chyba ze nzacie coś lepszego ??
Piekne masz wlosy
Ja w zeszla niedziele pisałam na wątku czego używam lacznie ze zdjęciami. Ale moje włosy mają inne potrzeby (być może) niż Twoje. Także nie wiem czy tak można się sugerować.
Do tej pielęgnacji z niedzieli dolaczylam jeszcze olej kokosowy.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

A poza tym suplementuje. ale o efektach napiszę dopiero za 2 tyg bo dziś są 2 tygodnie suplementacji.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2014-03-10 o 14:33
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 14:36   #3300
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ale dzisiejszy dzien cos mnie dobija Niby jest cieplo i slonce swieci a mi sie ciagle chce spac i jakiegos dola zlapalam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.