przyszłe blondynki- łączmy się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-31, 17:44   #1
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436

przyszłe blondynki- łączmy się


Dziewczyny mam zamiar zrobić sobie włosy na blond, ale martwie się, że moge popsuć włosy. Teraz mam włosy średni brąz-farbowane. Nie są zbyt gęste i grube. Może przejde na blond poprzez stopniowe pasemka, żeby powoli dojść do blondu. Jak to jest z wami?
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 17:56   #2
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Łączmy sie...
Ale watek poniekąd mnie dotyczy,wiec sie udziele ,bo ostatnio po głowie "chodzi" mi blond.
Ale nie umiem sie zdecydowac,kiedys juz byłam blondynką i wtedy marzyło mi sie zeby powrócic do mojego naturalnego koloru -ciemnego brązu,zajeło mi to duzo czasu,bo prawie rok.No al ja zawsze chce tego czego aktualnie nie mam
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 17:58   #3
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zamiar zrobić sobie włosy na blond, ale martwie się, że moge popsuć włosy. Teraz mam włosy średni brąz-farbowane. Nie są zbyt gęste i grube. Może przejde na blond poprzez stopniowe pasemka, żeby powoli dojść do blondu. Jak to jest z wami?
Miałam włosy koloru ciemny blond i do jasnego blondu dochodziłam stopniowo. Najpierw zrobiłam balejaż blond-średni brąz, potem więcej blondu i w końcu sam blond.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 14:09   #4
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

A ja od razu sobie pomalowałam na blond ale swoje mam ciemny blond, i nie było problemów
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 14:55   #5
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Ewkamo a czym farbowalas? Kiedys czesto robilam balejaze blond ale w koncu mialam dosyc ciaglych problemow z odrostami i wrocialam do naturalnego. nie bylam jednak z niego zadowolona, byl taki nijaki wiec ostatecznie jestem w trakcie przeobrazenia w jasna blondynke (kolor naturalny - ciemny blond). Mam za soba jedno nieudane farbowanie na blond (wyszedk kurczak) i balejaz loreal platinum (jest znacznie lepiej). Mysle ze dzieki nastepnej wizycie u fryzjera otrzymam w koncu pozadany efekt
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:23   #6
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

ja robie balejaz braz+blond ale za kazdym razem coraz wiecej blondu, ale wloski sie niszcza potwornie
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:25   #7
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
ja robie balejaz braz+blond ale za kazdym razem coraz wiecej blondu, ale wloski sie niszcza potwornie
ja tez to planuje.Zniecheca mnie to co dzieje sie z wlosami po takim zabiegu-siano.Poza tym tęsknie za ciemnymi wlosami.Czuje sie mentalnie brunetka
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 15:28   #8
aneczka_krak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

a ja myślę uparcie na dekoloryzacją włosów teraz mam taki brąz ciemny.. a blond mi chodzi po głowie do dawna tzn nie taki jakiś jasny tylko karmelkowy coś a la Joanna Brodzik z Magdy M. kiedys miałam czarne włosy ale nigdy więcej. dziewczyny czy któraś z Was miała czarny i przeszła dekoloryzację na taki karmelek? doradźcie mi jakie są po tym włosy i czy mam szansę że mi się uda?
aneczka_krak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:34   #9
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja tez to planuje.Zniecheca mnie to co dzieje sie z wlosami po takim zabiegu-siano.Poza tym tęsknie za ciemnymi wlosami.Czuje sie mentalnie brunetka
ja tez tak mam, jak sa ciemne to chce zeby byly jasne, a jak sa jasne to chce zeby byly ciemne.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 17:54   #10
_mivla_=]
Raczkowanie
 
Avatar _mivla_=]
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 76
GG do _mivla_=] Send a message via Skype™ to _mivla_=]
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

ja mam wlosy ciemny bold prawie brazowe ;] niedawno mialam robione jasne pasemka ale juz mi prawie zniknely =( strasznie pociemnialy mi wlosy a teraz mi sie marzy wlasnie blondzi taki jasniutki fajny tez sie zastanawiam nad farbowaniem i chyba w najblizszej przyszlosci to zrobie. Boje sie tylko troche zbyt duzego kontrastu
_mivla_=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 18:02   #11
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Ja mialam od 5 lat czarne wlosy, choc gdzies od roku juz nie takie kruczoczarny, tylko wpadajacy troche w ciemny braz. No i tez mi sie zamarzyl jasniutki blond. Dluga droga przede mna, na razie mam za sooba 2 etapy. dwa miesiace temu mialam mala dekoloryzacje i doszlam do ciemnego kasztana. No i fakt, wlosy troche ucierpialy. A w piatek zrobilam sobie na tym ciemnym kasztanie balejaz. Pasemka sa zlociste. A nastepnym razem zamierzam po prostu zrobic wiecej pasemek.
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 19:49   #12
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Ja byłam blondynką (rozjaśnianą) przez 7 lat. Niestety moje włosy były strasznie zniszczone bo nigdy nie udało mi się trafić na odpowieniego fryzjera. W końcu z wielkim bólem dałam się namówić na brąz - w celu ratowania kondycji włosów. Od tego czasu minęło już 1,5 roku, włosy trochę odrosły, przeszłam przez różne kuracje regenerujące i jest w miarę ok. Zimę jeszcze jakoś wytrzymam ale na wiosnę znów będę blondynką - to moje najwieksze marzenie
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 20:00   #13
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

no ale mnie zmartwiłyście...tym, że włosy się strasznie niszczą.. ja tak marze o blondzie a mam dość liche włoski..przez te wszystkie zabiegi....co robić?
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:05   #14
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

podobno loreal platinum nie niszczy tak bardzo wlosow, a poza tym mozna farbowac pozniej tylko odrosty tym sie pocieszam i mam nadzieje ze rzeczywiscie tak bedzie
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:32   #15
AgusiaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk cieszyński
Wiadomości: 26
Smile Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

No cóż rozjaśnianie z pewnością wpływa na kondycję włosów, ale mamy obecnie tyle dobrych środków pielęgnacyjnych, że można im jakoś dopomóc. Ja mam swój kolor włosów tzw. ciemny blond, ale trudno właściwie stwierdzić jaki to dokładnie kolor W sierpniu farbowałam kolejny już raz włosy na zwykły brąz, odrosło mi trochę moich, a kolor się wypłukał. Chciałabym przejść do jaśniejszych włosów poprzez pasemka, chociaż zastanawiam się już nad tym dobry miesiąc Nieświadoma myślałam, że to lepiej jak będę miała jak najwięcej naturalnego odrostu, ale okazało się że nie. W tym tygodniu wybieram się do fryzjera, ale nie wiem czy starczy mi odwagi...
AgusiaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:48   #16
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez AgusiaW Pokaż wiadomość
W tym tygodniu wybieram się do fryzjera, ale nie wiem czy starczy mi odwagi...
do odwaznych swiat nalezy !! Nie ma sie czego bac jesli fryzjer jest dobry, to napewno wszystko bedzie ok
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 16:33   #17
_mivla_=]
Raczkowanie
 
Avatar _mivla_=]
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 76
GG do _mivla_=] Send a message via Skype™ to _mivla_=]
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

wlasnie wracajac do kochanych blondynek juz jestem zdecydowana na bank, ze chce miec jasne wloski to znaczy mam blondzik ale teraz chce takie jasniutki no i lepiej wybrac sie do fryzjera czy kupic jakas farbbe ? ja zastanawiam sie nad Lorealem albo wlasnie fryzjer. Po prostu boje sie efektu pomaranczy....
_mivla_=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 16:39   #18
AgusiaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk cieszyński
Wiadomości: 26
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Ojej... ja też się boję, że moje pasemka wyjdą w kolorze pomarańczy, a taki efekt raczej by mnie nie zadowolił. Ale myślę że w Twoim przypadku to nie grozi bo masz jaśniejsze włosy. I jednak radze wybrać się do zaufanego fryzjera.
AgusiaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 16:53   #19
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Jestem blondynką,ale moje wlosy były czasem z odcieniem szarości,czasem rudawe,przemalowałam je na jasny blon i od razu mi wyszedł kolor jaki wyjść powinien przez 2 lata farbowałam wlosy raz na ok.2 miesiące,myłam je szamponami i używalam odżywek,potem przemalowalam sie na czekoladowy brąz i dopiero wtedy moje włosy zaczęły być suche i wypadać ;(;(;( Dlugo walczyłam o to by jakos wygladaly,bo miałam jeden wielki kołtun.Farba brązowa mi zeszła a ja spowrotem miałam blon,potem znowu brąz i teraz jestem blondynką-zaczęłam nakładac raz na parę dni maski na cała noc,ciężkie regenerujace odżywki,no i dobre uczesanie dodalo mojim wlosom objetosci.Dopiero po dwóch latach od pomalowania wlosow na brązowo wzięłam sie poważnie za włosy.Zawsze myslałam,że jak ktos ma piękne wlosy(mowie nieskromnie o sobie) to zawsze będzie je miał...Napisałam to,ponieważ namawiam o to by poświecać dużą uwagę nawet tym najzdrowszym włosom

A i jeszcze jedno-za drugim razem gdy wracałam do blondu użyłam rozjasniacza Joanny-NIE POLECAM,wyszla mi pomarańcza i musiałam zaraz iść do sklepu po Palette-i jakos to wyszło,ale chyba jednak ciemne włosy powinien rozjasniać fryzjer...
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 19:28   #20
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Mi od zawsze podobaly sie wloski o kolorze jasnego blondu... Marze o takich, ale chyba ich nigdy nie bede miala :P. Prostuje wloski juz od okolo 3 lat, sa w dobrej kondycji, ale farba blond plus prostowanie to dla nich za wiele, a piekne wlosy to zdrowe wlosy. Co z tego jak bede miala wymarzony kolor jak bedzie widac na odleglosc ze sa przesuszone i sianowate. Tymbardziej ze mam dlugie wlosy, do polowy plecow i nie chce ich scinac...Nidgy nie farbowalam wlosow, moj naturalny kolor jest dziwny bo niby ciemny blond, ale od polwowy przechodza stopniowo w jasny blond. Ale marzy mi sie jednolity jasniutki blond.. jak juz doprowadze moje wlosy do bardzo dobrego stanu i przestane je prostowac, bo czym dluzsze wlosy tym ciezsze i sa proste to mzoe sobie sprawie ten piekny kolor.. Sama nie wiem jakbym w nim wygladala ale jak widze dziewcyzne w takich wlosach to coraz bardziej mnie kusi farbowanie .Tymbardziej, ze teraz jest jakas szalona moda na czernie i brazy i taki blond sie rozroznia..

Pozdrawiam
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 20:45   #21
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez _mivla_=] Pokaż wiadomość
wlasnie wracajac do kochanych blondynek juz jestem zdecydowana na bank, ze chce miec jasne wloski to znaczy mam blondzik ale teraz chce takie jasniutki no i lepiej wybrac sie do fryzjera czy kupic jakas farbbe ? ja zastanawiam sie nad Lorealem albo wlasnie fryzjer. Po prostu boje sie efektu pomaranczy....
jesli masz wlosy blond i chcesz miec jasniejszy blond, to mozesz kupic farbe i sama je pomalowac, powinno wyjsc ok ale jak pojdziesz do fryzjera to on pewnie zmiesza 2 rozne odcienie farby i uzyska jakies 'niepowtarzalny' kolorek
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 22:21   #22
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

mnie też po głowie chodzi blond ale nie a'la barbie tylko taki z ciemniejszymi refleksami
teraz mam włosy jasnobrązowe z blond przebłyskami i jest okej
ale zarówno moja mama jak i siostra mają kolor złocisty i myślę,że może mi też będzie w nim do twarzy
w tym tyg.wybieram się do fryzjera,więc dam znać czy się odważyłam
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 22:48   #23
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

masz jasnobrazowe wlosy z blond przeblyskami ?? zawsze o takich marzylam
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 08:41   #24
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Ja chcę takie włoski i fryzurkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 29po[1].png (29,3 KB, 146 załadowań)
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 11:55   #25
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez jotemka Pokaż wiadomość
Ja chcę takie włoski i fryzurkę
jotemka - rewelacyjna fryzurka
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:29   #26
N_atalia
Raczkowanie
 
Avatar N_atalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .......
Wiadomości: 42
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez aneczka_krak Pokaż wiadomość
a ja myślę uparcie na dekoloryzacją włosów teraz mam taki brąz ciemny.. a blond mi chodzi po głowie do dawna tzn nie taki jakiś jasny tylko karmelkowy coś a la Joanna Brodzik z Magdy M. kiedys miałam czarne włosy ale nigdy więcej. dziewczyny czy któraś z Was miała czarny i przeszła dekoloryzację na taki karmelek? doradźcie mi jakie są po tym włosy i czy mam szansę że mi się uda?

Ja tez mialam czarne i tak samo jak Ty NIGDY WIĘCEJ :/ Teraz mam swoj naturalny brąz, ale duzo mnie kosztowalo zeby znowu GO miec na głowie Najpierw zrobilam najgorsza mozliwa rzecz jaka mozna zrobic :O :/ uzylam rozjasniacza bo pomyslalam ze jesli chce miec brazowe a nie czarne to przyda sie rozjasnic o jakies 6-7 tonow- TO BYL MOJ NAJWIEKSZY BLAD JAKI ZAFUNDOWALAM MOIM WLOSKOM (na sama mysl ciarki mi przechodza po plecach) na glowie powstala mi marchewka- oczywiscie od razu nalozylam na wlosy kolor brazowy, ale po miesiacu moje wlosy byly jak siano i kolor splukal sie wiec znowu mialam na glowie marchewke.....teraz juz minelo jakies 2 lata i zapuscilam swoje naturalne...jestem zadowolona, bo wloski odzyskaly miekkosc i jest Ok... dlatego przestrzegam przed rozjanianiem wloskow w domu, lepiej zrobic to u specjalisty
N_atalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:20   #27
_mivla_=]
Raczkowanie
 
Avatar _mivla_=]
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 76
GG do _mivla_=] Send a message via Skype™ to _mivla_=]
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

a ja wlasnie mam na glowie farbe L'oreala ;D bardzo jasny blond popielaty =] efekt poznam za jakies 30 minut ale wydaje mi sie ze bedzie fajnie pozdrawiam =**
_mivla_=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:41   #28
patrycjiusz
Raczkowanie
 
Avatar patrycjiusz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 130
GG do patrycjiusz
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Tez mysle o blondzie. z wiekiem jakos te wlosy niedosc ze pociemnialy to wydawaly mi sie takie szare bez zadnego kolor nijakie.. teraz mam na sobie szamponetke sredni braz.wypatrzylam sobie juz wymarzona fryzurke ale i takze wymarzony blond.przed tym chcialam jednak sie zobaczyc jeszcze w bronzie.zeby potem z blondu nie eksperymentowac. Mysle ze w blondzie bylobymi najlepiej.Kiedys mailam piekny blond plus loczki.a Teraz chcialbym powrocic chociaz do tego koloru.
Spodobal mi sie calkiem niedawno platynowy<?> blond zalaczony na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blondzik.jpg (49,6 KB, 85 załadowań)
patrycjiusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:27   #29
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

taki popielaty blond jest fajny, ale jak dla mnie wylacznie gdy jest sie odpowednio pomalowanym, bo bez makijazu przy takim kolorze wlosów można wyglądać 'wypłowiało'
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 19:23   #30
^*Rocky*^
Raczkowanie
 
Avatar ^*Rocky*^
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 66
GG do ^*Rocky*^
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Przyłączam się. Planuję rozjaśnic sobie włosy w pierwszy dzień wakacji . Kiedyś byłam blondynką, ale taką dosyc beznadziejną (domowe rozjaśnianie w wyk. siostry, miałam plamy, a kolor sztuczny). Poza tym blond strasznie mi sie podoba, czuję się w nim świetnie, idealanie do mnie pasuje.
^*Rocky*^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.