Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 13:28   #4561
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no ja też nie do końca, bo np cały zeszły rok smarowałam się niestabilnym rzekomo mleczkiem lirene 69 dla dzieci, a się nie poparzyłam (gdybym była bez filtra), także - powtórzyłam ci tylko te informacje które znajduja się na biochemii. czasami nie moge sie w tym połapać...
ja to rozumiem tak:

niestabline filtry wg biochemiczek- chronia przed UVA, ale w bardzo malym stopniu, zwykle ta ochrona opiera sie na Parsolu 1789, ktory jest bardzo malo trwaly na czynniki fotochemiczne, szybciej ulega rozkladowi niz inne substancje pochlaniajce UV

stabilne filtry- posiadaja lepsze, bardziej trwale filtry UVA lub rozne ich typy w jednym preparacie, dluzej chronia przed UVA, ale zużywaja sie przeciez, wiec tak do konca stabilne nie sa, trzeba reaplikowac czy tak czy siak. reaplikacja moze byc jednak rzadsza niz w przypadku tzw. filtrow niestabilnych

filtry UVB sa uwazane za stabilne, nie rozpadaja sie tak szybko jak Parsol chroniacy tylko przed UVA, ale rowniez pod wplywem slonca sie rozpadaja, zuzywaja(filtry chemiczne), dluzej dzialaja, ale rowniez po 2-3h na plazy, w pelnym sloncu trzeba ponawiac.

bo filtry fizyczne, chronia przed UV dopóki sie ich nie zetrze ze skory, dzialaja jak lusterka, nie pochlaniaja energii

UVB odpowiedzialne jest za rumien, UVA go nie wywoluje.

dlatego preparat z niezbyt stabilna kombinacja filtrow UVA, ale dobrze chroniacy przed UVB, ochronil Cie przed poparzeniem

a co spowodowalo w Twojej skorze UVA-tego nie wiemy, moze wyjdzie po latach

wazna jest forma kosmetyku- im lepiej sie wchlania, tym gorsza ochrona przed UV, im grubsza warstwa na skorze, tym mniejsze ryzyko przykrych skutkow wywolanych przez ultrafiolet

cos za cos, filtr, ktory sie slicznie wchlania do matu, moze chronic mniej, niz ten bialy, oblepiajacy potwor.

UVA tez powoduje opalenizne, ale jezeli mowimy o naturalnym sloncu, to musalybysmy sterczec na dworze pare godzin w upalny dzien(zakladajac, ze UVB nie istnieje), albo dzien w dzien tak robic, aby nas zlapalo.

dlatego w tylko w lecie lapiemy naturalna opalenizne ze slonca, bo natezenie UVA jest zbyt male, aby nas opalilo, a poziom UVB wzrasta ok 10x

lampy w solariach emituja UVA z duzo duzo wieksza moca, dlatego opalenizna jest szybka, ale ma inny kolor niz letnia, naturalna, a ryzyko oparzenia jest bardzo niewielkie

taki maly offtopik

ale proponuje o filtrach dyskutowac na Biochemii, bo zaraz nas ktos skrzyczy, ze Wizazystka jest od kolorowych kosmetykow, a nie pielegnacyjnych
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:40   #4562
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
A ja kupiłam podkład Bourjois- Le Nu Vous Va si Bien, nr 52 i jestem zachwycona . Bardzo jasny, sporo jaśniejszy od Gosha X-Ceptional Wear 11 (i nie aż tak chłodny). Chyba pójdę zrobić zapas - w okolicznej perfumerii jest przeceniony na 15 zł.
wredziulku, jakie jest krycie tego podkladu?
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:59   #4563
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
wredziulku, jakie jest krycie tego podkladu?
Dobre. Czytając opis, bałam się, że nie będzie krył, bo było napisane, że "niewidoczny" i "transparentny". ale nie, jest w porządku.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 18:36   #4564
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=8809571

Jak wam się widzi spis?
Mam jeszcze trochę do wklejania, postaram się dziś skończyć.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 14:33   #4565
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

o, jak dobrze .
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 15:24   #4566
socjopatia
Przyczajenie
 
Avatar socjopatia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mam pytanie odnośnie Dermacolu. Czy ten odcień 211 ma różowawe zabarwienie, czy to jest taki 'czysty' beż, bez różu i żółci?

EDIT: A przepraszam, jest w spisie przecież
socjopatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 15:27   #4567
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ewidentnie różowy
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 15:30   #4568
socjopatia
Przyczajenie
 
Avatar socjopatia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Pogoda, ale mniej różowy niż 212? Przeprasza, że tak wypytuję, ale będę zamawiać przez internet i próbuję trafić w odpowiedni odcień, a wiadomo, ciężko tak z obrazka
socjopatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:13   #4569
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kupiłam dziś pierwszy w moim życiu filtr do używania na codzień... Wiem, późno. ale lepiej późno niż wcale. La Roche-Possay Anthelios Fluide Extreme 50+. Dla mojej tłustej/mieszanej skóry to chyba jedyna możliwa opcja. Dojrzałam do tego by zrozumieć, że SPF 15 lub 25 to jednak za mało do utrzymania jasnej, czystej, bez przebarwień skóry. Dodatkowo zaopatrzyłam się w retinolowe serum Skinceuticals . Miałam próbkę i jest rzeczywiście rewelacyjne, ale cena zbójecka. Podobno ma najwyższe dopuszczalne dla kosmetyku stężenie retinolu - 0,3%. Ile w tym prawdy nie wiem. Na dzień (pod filtr) kupiłam Clarial C SVR, będzie do kompletu z peelingiem chemicznym w żelu z tej samej linii. Dodatkowo Microderambrasion in a jar Dr.Brandt, tonik regulujacy Hauschki i krem oczyszczający Hauschki (rano), wieczorem żel/krem do mycia z glinką Kanebo i płyn micelarny Vichy (wieczorem). Pod oczy retinolowy Skinceuticals i warstwa Lipobazy na niego. Co drugi dzień maseczka aspirynowa. Resztę kosmetyków odstawiam.
Tak wygląda w skrócie mój program pielęgnacyjny na sezon jesienny. Jeśli coś w tym jest nieodpowiedniego dla utrzymania jasnej skóry - dziewczyny poprawcie mnie, proszę...
W sobotę kupiłam róż w moim wymarzonym kolorze. Polskiej firmy Joko z linii virtual, nr 11. Zapłaciłam za niego 9 zł. Jest świetny - idealny kolor, trwały, "miękki" do nakładania. Nie sądziłam, że trafię na coś tak fajnego za tak niewielkie pieniądze.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:02   #4570
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez socjopatia Pokaż wiadomość
Pogoda, ale mniej różowy niż 212? Przeprasza, że tak wypytuję, ale będę zamawiać przez internet i próbuję trafić w odpowiedni odcień, a wiadomo, ciężko tak z obrazka
Wydaje mi się, że nie, bo to taka świńka jest , ale głowy za to nie dam, bo 212 nigdy nie miałam. Sam 211 jest dla mnie za ciemny, ale, że nakładam go bardzo oszczędnie to przy gorszych dniach stosuję go jako korektor, ale podkładu nie używam. Bardzo mocno rozcieram, skrobiuję i nawet tak bardzo się nie rzuca w oczy,że mam ciemniejsze placki na twarzy Nie wiem jak bardzo jesteś blada, ale 211 jest na tyle ciemny, że ja bym Ci wogóle odradzała myślenie o 212 Jeśli jesteś zimnym typem to kupuj 211 i tak raczej jako podkładu go nie będziesz używała, bo robi straszną maskę.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:04   #4571
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Talking Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

sicily, podoba mi się Twój program nie wiem tylko, czy ten retinol to w czystej formie czy raczej producent użył estru(retinyl palmitate)-mniej skutecznego ale jak to czysty retinol, to doskonale

jak myślicie, czy podkład mineralny Essence( ten )w najjaśniejszym odcieniu nadaje się dla bladolicych?

a tak w ogóle, to już się pogubiłam w tych tonacjach-moja cera jest raczej chłodna ale używam musu avonu w odcieniu nude, który jest raczej żółty niż różowy. jak to możliwe, że pasuje mi ciepły odcień? bo rozumiem, że żółty=ciepły a różowy=zimny. chyba za dużo wątków na raz
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 21:20   #4572
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a ja szukam jakiegos sposobu na naczynka na nogach
tez tak macie? u mnie pojawily sie niedawno. jestem przerazona-przeciez mam dopiero osiemnascie lat
co byscie mi doradzily?
nie bijcie
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:41   #4573
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

podkład mineralny Essence niestety odpada,z najjaśniejszym odcieniem jest jak zwykle - to co powinno być dla średniej karnacji nazywają ivory

a szkoda bo fajnie kryje i taki miałki jest
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:56   #4574
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
podkład mineralny Essence niestety odpada,z najjaśniejszym odcieniem jest jak zwykle - to co powinno być dla średniej karnacji nazywają ivory

a szkoda bo fajnie kryje i taki miałki jest
szkoda chyba zostanę przy swoim
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:12   #4575
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
sicily, podoba mi się Twój program nie wiem tylko, czy ten retinol to w czystej formie czy raczej producent użył estru(retinyl palmitate)-mniej skutecznego ale jak to czysty retinol, to doskonale
Ms.Torres , to serum "Retinol 0.3" Skinceuticalsw składzie ma napisane RETINOL. Poza tym zapytałam pani w aptece, czy to przypadkiem nie jest właśnie retinyl albo inna pochodna witaminy A. Dostałam poza tym wielką (!) próbkę rozjaśniajacego serum PHYTO + ze Skinceuticals. Starczy na tydzień albo i na dłuzej (Skinceuticals robi wielkie próbki).

Jutro jadę kupić podkład na jesień. Niestety mój Double Wear Estee Lauder w odcieniu "ivory" jest za ciemny Zastanawiam się nad Lasting Performance Max Factora w tym najjaśniejszym odcieniu.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 15:36   #4576
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Ms.Torres , t
Jutro jadę kupić podkład na jesień. Niestety mój Double Wear Estee Lauder w odcieniu "ivory" jest za ciemny Zastanawiam się nad Lasting Performance Max Factora w tym najjaśniejszym odcieniu.
Ja mam LP102 bo nigdzie w sklepach nie ma jasniejszych i jest lekko za ciemny, a moze nie to-poporstu odcina mi sie od szyi. Kolorek niby beż lekko rozowy ale cos tam nie gra...
A jelsi chodzi o inne wlasciwosci to polecam
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:55   #4577
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

cześć, słuchajcie czy któraś z Was używała jednego z tych podkładów? :

Rimmel Recover
Maybelline Ever Fresh
Maybelline Wonder Finish

są tam wypisane, to chyba znaczy że je polecacie ( ? ), ale może ktoś wie, który jest najlepszy, ważniejsze jest dla mnie całkowite wyeliminowanie efektu maski, nie mam zbyt dużych problemów z cerą....
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:57   #4578
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
cześć, słuchajcie czy któraś z Was używała jednego z tych podkładów? :

Rimmel Recover
Maybelline Ever Fresh
Maybelline Wonder Finish

są tam wypisane, to chyba znaczy że je polecacie ( ? ), ale może ktoś wie, który jest najlepszy, ważniejsze jest dla mnie całkowite wyeliminowanie efektu maski, nie mam zbyt dużych problemów z cerą....
A może tak samemu poszukać? Wpisać nazwy w przeszukiwanie wątku, zajrzeć na kwc.
Po to ta lista powstała na podstawie całego kilkuczęściowego wątku, żeby ułatwić szukanie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 23:20   #4579
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
cześć, słuchajcie czy któraś z Was używała jednego z tych podkładów? :

Rimmel Recover
Maybelline Ever Fresh
Maybelline Wonder Finish

są tam wypisane, to chyba znaczy że je polecacie ( ? ), ale może ktoś wie, który jest najlepszy, ważniejsze jest dla mnie całkowite wyeliminowanie efektu maski, nie mam zbyt dużych problemów z cerą....
One sa przeznaczone dla różnych typow cery i mają inne zadanie - poczytaj na KWC i skorzystaj z wyszukiwarki.

Od siebie mogę dodać, ze RR nie ma odcienia dla bladolicych ale ma go WF. Ever fresh nie używałam nigdy.
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 17:02   #4580
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dzięki. wybaczcie, ze tak pytam, to nie tak że mi się szukać nie chce. po prostu myślałam, ze może ktoś akurat teraz używa i tak tylko napisałam . ja mam normalną cerę, w ogóle wszystko mam przeciętne . już się biorę za to.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:48   #4581
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A uzywalyscie pudru sypkiego loreal tego z mineralami?? Ja kupilam 3 i troche za mocno rozowy jest... NAstepnym razem kupie N3(o ile kupie, bo latwo tworza sie smugi i maska)
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:58   #4582
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

z tego co widzę najlepszą opinią cieszy się Wonder Finish, tj RR nie ma żadnej , ale skoro mówisz, że nie ma b.jasnych, nie będę się tym martwić. chyba go kupię, najwyżej będę eksperymentować .
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:05   #4583
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja używałam Ever Fresha ok. 2 lata temu (teraz chyba zmienił nazwę) ale nie ma on koloru dla bladolicych.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:19   #4584
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Ms.Torres , to serum "Retinol 0.3" Skinceuticalsw składzie ma napisane RETINOL. Poza tym zapytałam pani w aptece, czy to przypadkiem nie jest właśnie retinyl albo inna pochodna witaminy A. Dostałam poza tym wielką (!) próbkę rozjaśniajacego serum PHYTO + ze Skinceuticals. Starczy na tydzień albo i na dłuzej (Skinceuticals robi wielkie próbki).

Jutro jadę kupić podkład na jesień. Niestety mój Double Wear Estee Lauder w odcieniu "ivory" jest za ciemny Zastanawiam się nad Lasting Performance Max Factora w tym najjaśniejszym odcieniu.
Tez mi sie podoba Twoj plan pielegnacyjny na jesien Sama niedlugo bede ukladac swoj,a z moja mieszana cera moze byc maly problem
Ja mam LP nr 100 i jest swietny Polecam poszukac na allegro
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:41   #4585
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja jak na razie całkiem z LP także zadowolona jestem, ciemnienia ni9e zauważyła (może dlatego,że używam tylko na wyjście a potem zawsze zmywam) trochę jak dla mnie za pudrowy ale kolorek mi to rekompensuje
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:03   #4586
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
dzięki. wybaczcie, ze tak pytam, to nie tak że mi się szukać nie chce. po prostu myślałam, ze może ktoś akurat teraz używa i tak tylko napisałam . ja mam normalną cerę, w ogóle wszystko mam przeciętne . już się biorę za to.
Napisałam o jasnych odcieniach bo to watek bladolicych i jakoś naturalne wydawało mi się, że tylko o takie kolory może chodzić

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
z tego co widzę najlepszą opinią cieszy się Wonder Finish, tj RR nie ma żadnej , ale skoro mówisz, że nie ma b.jasnych, nie będę się tym martwić. chyba go kupię, najwyżej będę eksperymentować .
Moze spytaj w Rossmannie lub innej drogerii, gdzie sa testery czy możesz zrobić próbkę na miejscu (weź jakiś mały pojemniczek) czasami pozwalają na coś takiego i można spokojnie przetestowac podkład.
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:38   #4587
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zakupiłam wczoraj Kanebo Fluid Finish w odcieniu Soft Ivory oraz róż do policzków Blush 4 Eclat Guerlain w odcieniu 04 --------> perfekcyjny zestaw w połaczeniu z moimi ukochanymi sypkimi pryzmami Givenchy w odcieniu "so white". Jestem przeszczęśliwa. Idealna, chłodna, jasna cera stała się moim udziałem.

Na allegro dorwałam balsam do ciałą Shiseido ROZJAŚNIAJĄCY, przeznaczony na rynek japoński. Zobaczymy co to za cudo
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 14:10   #4588
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Zakupiłam wczoraj Kanebo Fluid Finish w odcieniu Soft Ivory oraz róż do policzków Blush 4 Eclat Guerlain w odcieniu 04 --------> perfekcyjny zestaw w połaczeniu z moimi ukochanymi sypkimi pryzmami Givenchy w odcieniu "so white". Jestem przeszczęśliwa. Idealna, chłodna, jasna cera stała się moim udziałem.

Na allegro dorwałam balsam do ciałą Shiseido ROZJAŚNIAJĄCY, przeznaczony na rynek japoński. Zobaczymy co to za cudo
wow - ten balsam to z kwasami, vit c że rozjaśnia?
mogłabyś przepisać skład? bardzo mnie to zaciekawiło
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 15:41   #4589
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wow - ten balsam to z kwasami, vit c że rozjaśnia?
mogłabyś przepisać skład? bardzo mnie to zaciekawiło
Skład przepiszę, keidy przyjdzie do mnie paczuszka a nim
Rozjaśnia vit C wyciągamia z ziół i kwasami jakimis. Strasznie ciekawa jestem
Jakoś moje życzenia się spełaniją ostatnio
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:38   #4590
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny czy ktoras z Was używała tego podkładu i tego odcienia?

http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=E#DETAIL

kolorek wydaje sie slicznie jasny, podkład ma dobre recenzje na KWC - zastanawiam sie na kupnem
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.