Rossmann - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 18:32   #2251
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Też dziś szukałam oliwkowego kremu w 2 rossach i nie było
Kupiłam sobie za to BD Naturals płyn do kąpieli (lubię zapach tej serii ), kolejną Alterre, nową odżywkę YUNG wygładzającą i żel Facelle fresh.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:22   #2252
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Ktoś pytał o szampony Isany - ja używałam tego z ziołami (do normalnych włosów?) - był całkiem ok, ale mało się pienił i ja go mieszałam na dłoni z jakimś zwykłym szamponem. Ale polecam do wypróbowania.

U mnie pod choinką wysyp rossmanowych produktów dla mnie balsam do ciała z Q10 (jeszcze nie testowałam), dla mamy krem do rąk Q10, balsam isana med ten lżejszy (wydaje się byc super, mama smaruje wysuszoną na wiór detergentem skórę i jest ok) i krem w pudełku z mocznikiem (wychodzi jednak taniej niż krem w tubce).
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:28   #2253
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja uwiebiam te rossmannowska oliwke dla ciezarnych, szkoda jednak, ze nie jest szczegolnie wydajna, butelka schodzi bardzo szybko (a moze to ja wylewam na siebie za duzo, zapach jest boski)
chyba wylewasz bo mi się wydaje że właśnie jest bardzo wydajna. mi starczyła na jakieś ponad 4 miesiące, używana na zmianę z innymi mazidłami, ale przynajmniej 3-4 razy w tygodniu. zapach faktycznie boski ale wydaje mi się, że ona dość sucha jest, pewnie przez jojobę, bo używana na suche a nie na mokre ciało daje słabe rezultaty.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 08:06   #2254
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Mam płyn ze zmieniona nazwa, ale skład jest wciaz ten sam co w KWC
no to dobrze, że nie namieszali w składzie

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Też dziś szukałam oliwkowego kremu w 2 rossach i nie było
Kupiłam sobie za to BD Naturals płyn do kąpieli (lubię zapach tej serii ), kolejną Alterre, nową odżywkę YUNG wygładzającą i żel Facelle fresh.
jak ta odżywka?? masz może porównanie z tą różową?? ostatnio już się przymierzałam do tej nowej, ale wzięłam jednak różową. zauważyłam, że po odżywkach Yung trochę mniej mi się kręcą włosy, co mnie akurat martwi pierwszy raz w życiu udało mi się zapuścic włosy, zrobiłam to dla loczków, a tu im dłuższe, tym mniej się kręcą nie wiem, czy to ma coś wspólnego z odżywkami Yung, czy tak już poporostu mam i nic na to nie można poradzic
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 08:51   #2255
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
no to dobrze, że nie namieszali w składzie

jak ta odżywka?? masz może porównanie z tą różową?? ostatnio już się przymierzałam do tej nowej, ale wzięłam jednak różową. zauważyłam, że po odżywkach Yung trochę mniej mi się kręcą włosy, co mnie akurat martwi pierwszy raz w życiu udało mi się zapuścic włosy, zrobiłam to dla loczków, a tu im dłuższe, tym mniej się kręcą nie wiem, czy to ma coś wspólnego z odżywkami Yung, czy tak już poporostu mam i nic na to nie można poradzic
Z loczkami różnie bywa, niektóre się kręcą lepiej gdy włosy są krótkie, niektóre gdy są długie, możliwe, że Twoje włosy należą do tej drugiej kategorii. Może wycieniowanie by im pomogło?
Włosy mniej Ci się kręcą po wszystkich Yungach czy tylko po różowym (ma proteiny, może to dlatego?).
A poza tym mamy zimę, suche powietrze na zewnątrz i ogrzewanie wewnątrz pomieszczeń, to często skutkuje mniejszym skrętem.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 10:13   #2256
natalcia1655
Raczkowanie
 
Avatar natalcia1655
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 183
Dot.: rossmann

też miałam obie te odżywki różowa bywała kapryśna raz włosy były miekkie a raz sianko ;/ tej nowej użyłam może z 5 razy ale wydaje mi sie lepsza lepiej nawilża itp. A jeśli chodzi o kręcenie bo mam włosy poddatne i muszę prostować to po różowej były bardziej skręcone niż po tej co mnie cieszy ogolnie ta nowa mi bardziej pasuje. Poczytaj KWC tam ktoś chyba pisał, że ta wygładzająca powoduje u niego ladny skręt.
natalcia1655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 10:26   #2257
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Z loczkami różnie bywa, niektóre się kręcą lepiej gdy włosy są krótkie, niektóre gdy są długie, możliwe, że Twoje włosy należą do tej drugiej kategorii. Może wycieniowanie by im pomogło?
Włosy mniej Ci się kręcą po wszystkich Yungach czy tylko po różowym (ma proteiny, może to dlatego?).
A poza tym mamy zimę, suche powietrze na zewnątrz i ogrzewanie wewnątrz pomieszczeń, to często skutkuje mniejszym skrętem.
ostatnio po wszystkim mniej mi się kręcą, więc chyba należę do tej drugiej kategorii, co mnie smuci, bo przy półdługich włosach miałam takie fajne loczki, a teraz tylko fale
a może to rzeczywiście wpływ zimy zobaczymy wiosną, może loczki powrócą

Cytat:
Napisane przez natalcia1655 Pokaż wiadomość
też miałam obie te odżywki różowa bywała kapryśna raz włosy były miekkie a raz sianko ;/ tej nowej użyłam może z 5 razy ale wydaje mi sie lepsza lepiej nawilża itp. A jeśli chodzi o kręcenie bo mam włosy poddatne i muszę prostować to po różowej były bardziej skręcone niż po tej co mnie cieszy ogolnie ta nowa mi bardziej pasuje. Poczytaj KWC tam ktoś chyba pisał, że ta wygładzająca powoduje u niego ladny skręt.
następnym razem kupię tą nową i sama się przekonam
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 10:40   #2258
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
ostatnio po wszystkim mniej mi się kręcą, więc chyba należę do tej drugiej kategorii, co mnie smuci, bo przy półdługich włosach miałam takie fajne loczki, a teraz tylko fale
a może to rzeczywiście wpływ zimy zobaczymy wiosną, może loczki powrócą

następnym razem kupię tą nową i sama się przekonam
Zapraszam do wątku o pielęgnacji loków i fal, znajdziesz tam więcej informacji o pielęgnacji włosów zimą
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 11:08   #2259
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Zapraszam do wątku o pielęgnacji loków i fal, znajdziesz tam więcej informacji o pielęgnacji włosów zimą
już podczytywałam i bardzo zmieniłam pielęgnację włosów dzięki lekturze tego wątku. zresztą zakup odżywki Yung też był pod jego wpływem
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:50   #2260
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Dziewczyny, przelazłam 5 rossmannów - nie ma kremu oliwkowego
Ja nie przeżyję bez niego
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 21:09   #2261
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
jak ta odżywka?? masz może porównanie z tą różową?? ostatnio już się przymierzałam do tej nowej, ale wzięłam jednak różową. zauważyłam, że po odżywkach Yung trochę mniej mi się kręcą włosy, co mnie akurat martwi pierwszy raz w życiu udało mi się zapuścic włosy, zrobiłam to dla loczków, a tu im dłuższe, tym mniej się kręcą nie wiem, czy to ma coś wspólnego z odżywkami Yung, czy tak już poporostu mam i nic na to nie można poradzic
Jeszcze jej nie używałam, kupiłam tak trochę "na zapas" Jak użyję napiszę co i jak i porównam do różowej wersji. Też jestem pokręcona, więc zwrócę uwagę na jej wpływ na skręt z tym, że ona będzie mi służyć do mycia, a nie odżywiania
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 22:04   #2262
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Jeszcze jej nie używałam, kupiłam tak trochę "na zapas" Jak użyję napiszę co i jak i porównam do różowej wersji. Też jestem pokręcona, więc zwrócę uwagę na jej wpływ na skręt z tym, że ona będzie mi służyć do mycia, a nie odżywiania
ja także używam odżywek do mycia
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 14:11   #2263
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: rossmann

dziewczyny mam pytanie - kupiłam olejek do mycia z Isany Med i on strasznie śmierdzi czy wszystkie tak okropnie pachną czy tylko trafiłam na felerną sztukę?
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 14:28   #2264
ewela19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 9
Dot.: rossmann

Mój olejek też strasznie śmierdzi, dlatego zużyje go do rak.
ewela19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 15:23   #2265
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie - kupiłam olejek do mycia z Isany Med i on strasznie śmierdzi czy wszystkie tak okropnie pachną czy tylko trafiłam na felerną sztukę?
Śmierdzi, ale dobrze nawilża
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 17:19   #2266
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Śmierdzi, ale dobrze nawilża
fakt, skóra po myciu była bardzo miękka a zarazem oczyszczona, ale jak pierwszy raz wydobyłam olejek z opakowania to myślałam, że od tego smrodku zemdleję

mam jeszcze pytanie odnośnie tamponów Facelle - jakie one są w aplikacji? ja używam ob comfort bo maja taką powłoczkę i jest je łatwiej włożyć, a jak z tymi rossmannowskimi? - widziałam, że mają b. dobrą ocenę w oko teście, ale właśnie jestem ciekawa aplikacji
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 17:51   #2267
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

no właśnie też jestem ciekawa tych tamponów,
warto wiedzieć chociaz mój zapas OB jest jeszcze imponujący
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:20   #2268
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: rossmann

dziewczyny,rossmanowy babydream,natural, krem znagietkiem i cynkiem... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...nagietkiem.htm genialnie mi wszysciusko wygoil w dwa dni!!!! na twarzy.teraz smaruje nim brodke i nosek i nicsienie pojawia, no baaaajka
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:24   #2269
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
dziewczyny,rossmanowy babydream,natural, krem znagietkiem i cynkiem... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...nagietkiem.htm genialnie mi wszysciusko wygoil w dwa dni!!!! na twarzy.teraz smaruje nim brodke i nosek i nicsienie pojawia, no baaaajka
A mnie on zapchał
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 15:58   #2270
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie odnośnie tamponów Facelle - jakie one są w aplikacji? ja używam ob comfort bo maja taką powłoczkę i jest je łatwiej włożyć, a jak z tymi rossmannowskimi? - widziałam, że mają b. dobrą ocenę w oko teście, ale właśnie jestem ciekawa aplikacji
Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
no właśnie też jestem ciekawa tych tamponów,
warto wiedzieć chociaz mój zapas OB jest jeszcze imponujący
Uwielbiam tą powłoczkę! Ułatwia aplikację i sprawia, że tampon jest bardziej "zwarty", nie wiem jak to wytłumaczyć Dołączam się do pytania Ile kosztuje? Ile ma tamponów w opakowaniu? Jakie rozmiary?
__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 16:25   #2271
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie - kupiłam olejek do mycia z Isany Med i on strasznie śmierdzi czy wszystkie tak okropnie pachną czy tylko trafiłam na felerną sztukę?
Oj tak śmierdziuszek z niego, dlatego więcej go nie kupię
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 17:57   #2272
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
dziewczyny,rossmanowy babydream,natural, krem znagietkiem i cynkiem... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...nagietkiem.htm genialnie mi wszysciusko wygoil w dwa dni!!!! na twarzy.teraz smaruje nim brodke i nosek i nicsienie pojawia, no baaaajka
a ja z tymże na ten bez cynku mam uczucie maski na twarzy takiej peel off

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Uwielbiam tą powłoczkę! Ułatwia aplikację i sprawia, że tampon jest bardziej "zwarty", nie wiem jak to wytłumaczyć Dołączam się do pytania Ile kosztuje? Ile ma tamponów w opakowaniu? Jakie rozmiary?
a może poprostu kupię paczę i wypróbuję
bedzie prosciej na własnej skórze
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:29   #2273
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: rossmann

no to kiszka ze zapchal. ale na niespodzianki jest w sam raz chyba? dla mnie genialny, mam farta
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 21:38   #2274
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

srodku czystosci Domol super, zwalszcza tabletki do WC, rozprawia sie z osadem pod woda, z ktorym plyn nie dal sobie rady. Mialam tez plyn w spraju do czysczenia z wybielaczem. bardzo cuchnie chlorem czy czyms, radze uzywac w lazinkach z oknem, ale jak ma sie stara zeliwna wanne , ktora zwykle plyny nie wyczyszcza to ten da sobie rade.
ja z Domoli polecam tabletki do czyszczenia wc - kupilam po recenzji monikapogrzeba jest rewelacyjnywszystko schodzi
plyn do czyszczenia toalet sredni ale obleci
Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
a tak na marginesie - ostatnio chyba zmienił się producent papieru toal. alouette, bo jakość bardzo spadła, juz nie jest taki fajny i mocny przy takiej samej cenie już się nie opłaca go kupować
nie zauwazylam roznicyjak dla mnie caly czas ok
Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
U mnie to samo! Co sie dzieje z kremem oliwkowym ? Juz od kilku tygodni go nie widze.
co to za krem oliwkowy??do ciała??

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
chyba wylewasz bo mi się wydaje że właśnie jest bardzo wydajna. mi starczyła na jakieś ponad 4 miesiące, używana na zmianę z innymi mazidłami, ale przynajmniej 3-4 razy w tygodniu. zapach faktycznie boski ale wydaje mi się, że ona dość sucha jest, pewnie przez jojobę, bo używana na suche a nie na mokre ciało daje słabe rezultaty.
jak dla mnie tez jest bardzo wydajna ale rzeczywiscie na mokre cialo, bo na suche nie daje takich efektow ale zapach ma

kupilam sobie tez przed swietami krem z mocznikiem do ciala, jest swietny, skora po nim gladziutka, ale jak dalam na twarz to czulam taka maske jak po BD niebieskim z wit E
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:05   #2275
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Kostka do uslug, ciesze sie zc ci te tabletki przypadly do gustu. A widzialas gdzie je produkuja? na moich pisze Made in Poland hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:48   #2276
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Kostka do uslug, ciesze sie zc ci te tabletki przypadly do gustu. A widzialas gdzie je produkuja? na moich pisze Made in Poland hihihi
to niezle, bo na moich jest napisane wyprodukowano w Danii
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:31   #2277
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
kupilam sobie tez przed swietami krem z mocznikiem do ciala, jest swietny, skora po nim gladziutka, ale jak dalam na twarz to czulam taka maske jak po BD niebieskim z wit E
Krem z mocznikiem to kolejny udany produkt. Używam go do ciała, do stóp i do rąk. Ma delikatniejszy zapach niż krem do rąk, konsystencję kremową, łatwo się rozrowadza i wchłania.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 09:25   #2278
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
to niezle, bo na moich jest napisane wyprodukowano w Danii
Az poszlam je sprawdzic hihihi. Kiedys bylo inne opakowaie , wyzsze s byl po polsku i po niemiecku i Made in Poland. Teraz zniejszyli opakowanie co i dobrze, bo ono i tak bylo tylko w polowie napelnione. Teraz opis jest tylko po niemiecku i nie ma Made in napisane, ot typowo ze wypordukowano dla Rossmann i niemiecki adres Rossmanna i nic poza tym. Moze cos zmieniono? Bo kiedys wyraznie pisalo ze wyprodukowanoa dla Rossmann i Made in Poland pisalo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 10:04   #2279
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
fakt, skóra po myciu była bardzo miękka a zarazem oczyszczona, ale jak pierwszy raz wydobyłam olejek z opakowania to myślałam, że od tego smrodku zemdleję

mam jeszcze pytanie odnośnie tamponów Facelle - jakie one są w aplikacji? ja używam ob comfort bo maja taką powłoczkę i jest je łatwiej włożyć, a jak z tymi rossmannowskimi? - widziałam, że mają b. dobrą ocenę w oko teście, ale właśnie jestem ciekawa aplikacji
Używałam ich wielokrotnie, mam porównanie także do ob comfort i oprócz tej powloczki to nie widzę żadnej różnicy ( oprócz ceny). Czasem kupuję ob, zwłaszcza jak są w takim trójpaku ( np. maxi. normal, mini), a tak kupuję te tańsze - facelle wlaśnie, czy bellę. I nie widzę miedzy nimi wiekszwej różnicy, no chyba że nie jestem wybredna w tej kwestii
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 15:55   #2280
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

A polecicie jakieś wkładki higieniczne ? w końcu udało mi się upolować babydream do twarzy i ciała i jestem miło zaskoczona lekką konsystencją
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.