Moje paznokcie - początek drogi do sukcesu ;) by Anka :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 21:27   #1291
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Bardzo ładne takie świąteczne
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 17:24   #1292
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

cudnie to wyglada, niby takie proste i na szybko, ale efekt niezły! taki świąteczny mani
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:09   #1293
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

czarne z kropeczkami rewelacyjne, kiedyś je od Ciebie "od gapię ".
Czerwone też ładne
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 10:17   #1294
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zwykłaki, może na szybko ale i tak śliczne i świąteczne
a skórki wybaczamy
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
piękne pazurki, proste ale mają swój urok a skórki - dobrze Cię rozumiem
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pięęękne
czerwienie! Kocham czerwienie
dziękuję
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne takie świąteczne
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
cudnie to wyglada, niby takie proste i na szybko, ale efekt niezły! taki świąteczny mani
dziękuję
Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
czarne z kropeczkami rewelacyjne, kiedyś je od Ciebie "od gapię ".
Czerwone też ładne
odgapiaj
dziękuję



W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami sesją cierpię na brak czasu i zwiększoną ilość nauki, więc chwilowo zaniedbuję ten wątek Paznokcie przez to też ucierpiały, więc żeby je zregenerować to je trochę skróciłam

126. Limonkowe w kropeczki

Lakier: Essence - Lime Up





Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg limonkowe w kropeczki.jpg (131,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg limonkowe w kropeczki2.jpg (97,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg limonkowe w kropeczki3.jpg (55,9 KB, 53 załadowań)
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 10:21   #1295
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Taka zieleń do mnie nie przemawia, ale są ślicznie i starannie pomalowane
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 10:39   #1296
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

kocham lime up
a w tym zestawieniu kolorystycznym również bardzo mi się podoba i kropeczki do tego
i paznokcie śliczne, kształt śliczny...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:04   #1297
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

ale słodziaki tak mi wiosną zapachniało
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 14:14   #1298
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Lime up!
Jeden z ulubionych

I kropki. Kocham kropki
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:10   #1299
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Taka zieleń do mnie nie przemawia, ale są ślicznie i starannie pomalowane

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kocham lime up
a w tym zestawieniu kolorystycznym również bardzo mi się podoba i kropeczki do tego
i paznokcie śliczne, kształt śliczny...

Śliczny był... ale się zbył połamał mi się całkiem paznokieć palca wskacującego u prawej ręki
Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
ale słodziaki tak mi wiosną zapachniało

a za oknem śnieg
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Lime up!
Jeden z ulubionych

I kropki. Kocham kropki


---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------




Dziś nie będzie nowych pazurków...
Będa za to wyniki małego lakierowego testu, do którego zainspirowała mnie Anula umieszczając na swoim wątku pewną fotkę na której były zdjęcia paznokci pomalowanych lakierem Wibo CROCODILE SKIN a pod spodem nie było lakieru matowego lecz normalny!!!
Postanowiłam sprawdzić jak to jest z tą koniecznością matowego lakieru pod lakierami CROCODILE SKIN....
Co się okazało?
A to, że producent chyba chce nam wcisnąć przy okazji kupna krokodyla dodatkowo lakier matowy... No bo wiadomo, że jak komuś się spodoba tak fajnie pekający lakier to jak to u nas dziewczynek najczęściej bywa... zapragniemy go mieć A skoro na kartoniku przywiązanym do lakieru pisze, że pod lakier musimy położyć lakier matowy to wiekszość od razu kupi dwa...
Co śmieszniejsze, Anula próbowała malować na matowych lakierach i... nie na wszystkich lakier nie pękał

No dobra, przejde do fotek
Na początku pomalowałam kartkę różnymi lakierami, potem kilka z nich wypróbowałam na paznokciach
Oczywiście wszystko było tylko dla sprawdzenia efektów, więc nie jest dokładnie i równo, wybaczcie

No to tak
Najpierw fotki lakierów na kartce Lakiery przy których widnieje literka W, to te z firmy Wibo Początkowo myślałam, że może tylko na nich będzie pękać
Aha, WSZYSTKIE MOJE LAKIERY SĄ BŁYSZCZĄCE, nie ma ani jednego matowego

część 1:





część 2:



część 3 + zbliżenie :




Jak widać... efekt pękania (lepszy lub gorszy) jest na prawie każdym lakierze. Wyjątki to czarny lakier wibo, na którym peknięcia były mega dobne i widoczne tylko przy dobrym wpatrzeniu się - efekt brzydki i znikomy oraz w przypadku lakieru Catrice, na którym krokodylek nie pękał wcale, po nałożeniu wręcz się po nim zsuwał jak po woskowej powierzchni... może dlatego, że to top coat(swoją droga BEZNADZIEJNY!!!) to ma jakies inne własciwości i składniki, nie znam się

A i dodam, że numery lakierów z Wibo pewnie są nieaktualne, bo te lakiery się chyba ciagle zmieniają

ciąg dalaszy w następnym poście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg crocodile skin kartka1.jpg (73,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crocodile skin kartka 1.jpg (75,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crocodile skin kartka 2.jpg (71,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crocodile skin kartka 3.jpg (71,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crocodile skin kartka zbliżenie 3.jpg (89,3 KB, 24 załadowań)
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!

Edytowane przez Anka :)
Czas edycji: 2012-01-20 o 22:15
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 23:15   #1300
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

ciąg dalszy:

Najpierw zdjęcia jak lakiery wyglądały bez pękającego krokodyla.
Nie mam pojęcia czemu mi się tak te napisy rozmazały...






I wreszcie fotki na paznokciach

Najpierw pazurki na lewej ręce:
Zauważcie różnicę na małym palcu i na palcu wskazującym pomimo użycia tego samego lakieru








I prawa ręka:
Nie zrobiłam fotek samych lakierów bazowych.. zapomniałam...







Nie mam pojęcia od czego zależy jak lakier pęka... bo na tym samym lakierze potrafi pęknąć inaczej co widac na fotkach...
Jeśli chodzi o moje obserwacje to wydaje mi się, że im grubsza warstwa lakieru bazowego to pęknięcia sa większe... A jak jest cienka to i peknięcia drobne Ale czy to słuszna teoria? nie wiem Ale przynajmniej wiem, że nie muszę kupowac specjalnie matowego lakieru, by móc użyć krokodylowego pękacza

Najbardziej nie podoba mi się to, że podczas pękania ten lakier jakoś tak ściąga lakier bazowy przez co w miejscu peknięć jego warstwa staje się bardzo cieniutka i nie widać za bardzo koloru lakieru Przy normalnych pękaczach tez tak jest ale mam wrażenie, że w dużo mniejszym stopniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez krokodyla 1.jpg (94,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez krokodyla 2.jpg (93,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krokodyl lewa ręka 1.jpg (82,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krokodyl lewa ręka 2.jpg (65,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krokodyl lewa reka 3.jpg (65,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krokodyl prawa ręka 1.jpg (61,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krokodyl prawa reka 2.jpg (100,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krokodyl prawa ręka 3.jpg (95,3 KB, 10 załadowań)
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!

Edytowane przez Anka :)
Czas edycji: 2012-01-20 o 23:28
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:34   #1301
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Ciekawie Ci popękał, ja dziś będę robiła próby. A krokodyla na mokry bazowy lakier kładłaś czy dałaś mu porządnie wyschnąć?
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 10:17   #1302
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Ciekawie Ci popękał, ja dziś będę robiła próby. A krokodyla na mokry bazowy lakier kładłaś czy dałaś mu porządnie wyschnąć?
tzn. i na kartce i na paznokciu malowalam lakierem pekającym po chwili, jak dało się delikatnie dotknąć lakier i wydawał sie być suchy (ale ogólnie to było jeszcze "świeżo malowane" )
Ciekawe czy na takim dobrze wyschniętym by popękał... BO w czwartek spróbowałam pomalować niepomalowanego paznokcia oraz paznokcia pomalowanego już kilka dni, więc i dobrze wyschniętego W obu przypadkach lakier nie popękał i dało się go po wyschnięciu zetrzeć palcem Jeśli chodzi o nakładanie na suche, dużo wcześniej malowane paznokcie to może to być tez wina lakieru nawierzchniowego (Eveline) ale nie wiem, myślę, że nie... Może musi być w miarę świeży lakier a nei taki kilkudniowy?

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Spróbowałam jeszcze pomalować na kartce tym topem Eveline i na nim krokodyl nie popękał, zrobiły się takie dziwne zmarszczki jakby... więc może to dlatego kiedyś mi nie chciało pęknąć... ale wydaje mi się, że na baaardzo dobrze wyschniętym lakierze byłyby kłopoty z pękaniem... ale no nie wiem
W każdym razie na wszelkiego rodzaju utwardzaczach chyba nie pęka
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:01   #1303
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

ciekawe efekty, faktycznie wynika z tego, że to jakaś sciema tudzież chwyt marketingowy że ten lakier tylko na matowym lakierze pęka :P a oglądałam go i nie kupiłam własnie dlatego, że niby tylko na matowy lakier się nadaje...
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:51   #1304
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Ja malowałam na swoich już kilkudniowych i na niektórych popękał, a na niektórych nie - naprawdę dziwny jest ten krokodyl. Dziś będę na świeżo malowanych próbować.
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:00   #1305
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
ciąg dalszy:
Zauważcie różnicę na małym palcu i na palcu wskazującym pomimo użycia tego samego lakieru


Nie mam pojęcia od czego zależy jak lakier pęka... bo na tym samym lakierze potrafi pęknąć inaczej co widac na fotkach...
Jeśli chodzi o moje obserwacje to wydaje mi się, że im grubsza warstwa lakieru bazowego to pęknięcia sa większe... A jak jest cienka to i peknięcia drobne Ale czy to słuszna teoria? nie wiem Ale przynajmniej wiem, że nie muszę kupowac specjalnie matowego lakieru, by móc użyć krokodylowego pękacza

Najbardziej nie podoba mi się to, że podczas pękania ten lakier jakoś tak ściąga lakier bazowy przez co w miejscu peknięć jego warstwa staje się bardzo cieniutka i nie widać za bardzo koloru lakieru Przy normalnych pękaczach tez tak jest ale mam wrażenie, że w dużo mniejszym stopniu
Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
tzn. i na kartce i na paznokciu malowalam lakierem pekającym po chwili, jak dało się delikatnie dotknąć lakier i wydawał sie być suchy (ale ogólnie to było jeszcze "świeżo malowane" )
Ciekawe czy na takim dobrze wyschniętym by popękał... BO w czwartek spróbowałam pomalować niepomalowanego paznokcia oraz paznokcia pomalowanego już kilka dni, więc i dobrze wyschniętego W obu przypadkach lakier nie popękał i dało się go po wyschnięciu zetrzeć palcem Jeśli chodzi o nakładanie na suche, dużo wcześniej malowane paznokcie to może to być tez wina lakieru nawierzchniowego (Eveline) ale nie wiem, myślę, że nie... Może musi być w miarę świeży lakier a nei taki kilkudniowy?
-
no eksperymenty konkretne

co do pierwszego - to własnie wg mnie potwierdza moją teorię, ale i Twoją w zasadzie.

im grubsza warstwa lakieru bazowego tym grubiej pęka racja, ale wg mnie to własnie dlatego że 3 warstwy schną dłużej niż 1. I nie trzeba specjalnie malować jakoś grubo, tylko chyba najważniejsze to wyczuć odpowiedni moment . Chociaż to tez pewnie zalezy od lakieru
Co do ściągania - można zrobić tak że pierwsza warstwa bazowego i np druga jesli jest potrzeba wysychają bardzo dobrze, a potem ta ostatnia niech wyschnie tylko "średnio" i na to krokodyl. Wtedy ściągnie wierzchnią ale tych dolnych nie powinien ruszyć na tyle żeby kolor znikł

Mi na Inglocie noszonym dzien ( 3 warstwy) nie pękał, dopiero na nałożonej świeżej warstwie (czwartej) albo 3 nałożonych od nowa (niektóre paznokcie zmywałam po nieudanych próbach i wtedy robiłam tak - malowałam 2 warstwy czekałam aż w miarę dobrze wyschną a wiadomo maty schną szybciej niż kremy i na to 3 ostatnia warstwa, a po klku minutach krokodyl. Wystarczyło krokodyla nałożyć dosłownie minutę wcześniej i pęknięcia były sporo większe).

Patrząc na Twoje zdjecia na paznokciach do uzyskania drobniejszego pęknięcia poleciłabym malować krakiem jakąś minutę, góra dwie później w zależności od lakieru. Tak mi się wydaje bo też na jednym wyszły mi takie grube, potem zmyłam i następnym razem poczekałam od 2 minuty dłużej i wyszły takie jak Wam ostatecznie pokazałam.

Także generalnie chyba nie należy malować na noszonym dłużej lakierze, a na świeżym to już trzeba samemu wyczuc po ilu minutach w zależności jaki stopien grubości łatek nam odpowiada.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 21:51   #1306
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ciekawe efekty, faktycznie wynika z tego, że to jakaś sciema tudzież chwyt marketingowy że ten lakier tylko na matowym lakierze pęka :P a oglądałam go i nie kupiłam własnie dlatego, że niby tylko na matowy lakier się nadaje...
no, to teraz możesz kupować śmiało
Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Ja malowałam na swoich już kilkudniowych i na niektórych popękał, a na niektórych nie - naprawdę dziwny jest ten krokodyl. Dziś będę na świeżo malowanych próbować.
Racja, dziwny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no eksperymenty konkretne

co do pierwszego - to własnie wg mnie potwierdza moją teorię, ale i Twoją w zasadzie.

im grubsza warstwa lakieru bazowego tym grubiej pęka racja, ale wg mnie to własnie dlatego że 3 warstwy schną dłużej niż 1. I nie trzeba specjalnie malować jakoś grubo, tylko chyba najważniejsze to wyczuć odpowiedni moment . Chociaż to tez pewnie zalezy od lakieru
Co do ściągania - można zrobić tak że pierwsza warstwa bazowego i np druga jesli jest potrzeba wysychają bardzo dobrze, a potem ta ostatnia niech wyschnie tylko "średnio" i na to krokodyl. Wtedy ściągnie wierzchnią ale tych dolnych nie powinien ruszyć na tyle żeby kolor znikł

Mi na Inglocie noszonym dzien ( 3 warstwy) nie pękał, dopiero na nałożonej świeżej warstwie (czwartej) albo 3 nałożonych od nowa (niektóre paznokcie zmywałam po nieudanych próbach i wtedy robiłam tak - malowałam 2 warstwy czekałam aż w miarę dobrze wyschną a wiadomo maty schną szybciej niż kremy i na to 3 ostatnia warstwa, a po klku minutach krokodyl. Wystarczyło krokodyla nałożyć dosłownie minutę wcześniej i pęknięcia były sporo większe).

Patrząc na Twoje zdjecia na paznokciach do uzyskania drobniejszego pęknięcia poleciłabym malować krakiem jakąś minutę, góra dwie później w zależności od lakieru. Tak mi się wydaje bo też na jednym wyszły mi takie grube, potem zmyłam i następnym razem poczekałam od 2 minuty dłużej i wyszły takie jak Wam ostatecznie pokazałam.

Także generalnie chyba nie należy malować na noszonym dłużej lakierze, a na świeżym to już trzeba samemu wyczuc po ilu minutach w zależności jaki stopien grubości łatek nam odpowiada.
No możesz mieć rację

Kiedyś spróbuję tak jak mówisz.. dzień wcześniej pomaluję lakierem bazowym, a natępnego dnia jeszcze jedna warstwa+krokodyl i pewnie lakier sie tak bardzo nie będzie ściągał Nie lubię tego ściągania

W ogóle Ty to mistrz jesteś
masz za duży poziom talentu pazurkowego
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 22:07   #1307
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

127. Essence Colour&Go - Irreplaceable

Dziś nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda, tylko jeden kolorek Ale ładny, mi się podoba I do wszystkiego pasuje! Kupiłam zachęcona zachwalaniem Kleopatre no i nie żałuję A Wam jak sie podoba?





Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Essence Irreplaceable.jpg (48,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Essence Irreplaceable2.jpg (49,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Essence Irreplaceable3.jpg (51,9 KB, 13 załadowań)
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 06:05   #1308
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Przede wszystkim to masz śliczne pazurki, a lakier to tylko dodaje uroku.
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 13:39   #1309
track222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cudne
track222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 15:25   #1310
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość

Kiedyś spróbuję tak jak mówisz.. dzień wcześniej pomaluję lakierem bazowym, a natępnego dnia jeszcze jedna warstwa+krokodyl i pewnie lakier sie tak bardzo nie będzie ściągał Nie lubię tego ściągania

W ogóle Ty to mistrz jesteś
masz za duży poziom talentu pazurkowego
niekoniecznie dzień wcześniej, ale dobrze żeby te pierwsze warstwy bazowego wyschły dosyć dobrze
gdzie tam mistrz, próbowałam próbowałam aż coś tam wywnioskowałam

przejdzmy do Twoich.
A więc
może i proste ale jakie ładne ten lakier wypatrzyłam jako pierwszy do kupienia jak weszły nowości, świetny
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:42   #1311
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
127. Essence Colour&Go - Irreplaceable
Pooodoooba się

A po "krokodyla" jadę jutro
Super u Ciebie popękał
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:56   #1312
nacy92
Przyczajenie
 
Avatar nacy92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Świetny wątek, przejrzałam dziś wszystkie strony(a powinnam uczyć się do sesji!! ) widać, że rozwijasz się w zdecydowanie dobrym kierunku. Ja również uwielbiam bawić się paznokciami,niestety nie mam się czym pochwalić... ostatnio miałam swój debiut w przedłużaniu pazurków(ach jak dobrze mieć siostrę;p) pozdrawiam Cię serdecznie!

p.s nie wiem czy słyszałaś o magnetycznym lakierze, świetna sprawa chyba w golden rose siostra go kupiła- efekt świetny, a przy Twoich zdolnościach możesz stworzyć coś mega z nim
nacy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:56   #1313
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Świetne
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:22   #1314
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

wow, ładny ten Irreplaceable jakoś nigdy nie zwrociłam na niego uwagi
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:29   #1315
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to masz śliczne pazurki, a lakier to tylko dodaje uroku.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez track222 Pokaż wiadomość
Cudne
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
niekoniecznie dzień wcześniej, ale dobrze żeby te pierwsze warstwy bazowego wyschły dosyć dobrze
gdzie tam mistrz, próbowałam próbowałam aż coś tam wywnioskowałam

przejdzmy do Twoich.
A więc
może i proste ale jakie ładne ten lakier wypatrzyłam jako pierwszy do kupienia jak weszły nowości, świetny
Dziękuję ja jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na lakiery Colour&Go, bo mi się wydawało (albo gdzieś przeczytałam), że są kiepskiej jakości Ale jak się zobaczy u kogoś na paznokciach i to jeszcze z pozytywną opinią, to... sama wiesz
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pooodoooba się

A po "krokodyla" jadę jutro
Super u Ciebie popękał
Dziękuję

kupuj, kupuj krokodylka
Cytat:
Napisane przez nacy92 Pokaż wiadomość
Świetny wątek, przejrzałam dziś wszystkie strony(a powinnam uczyć się do sesji!! ) widać, że rozwijasz się w zdecydowanie dobrym kierunku. Ja również uwielbiam bawić się paznokciami,niestety nie mam się czym pochwalić... ostatnio miałam swój debiut w przedłużaniu pazurków(ach jak dobrze mieć siostrę;p) pozdrawiam Cię serdecznie!

p.s nie wiem czy słyszałaś o magnetycznym lakierze, świetna sprawa chyba w golden rose siostra go kupiła- efekt świetny, a przy Twoich zdolnościach możesz stworzyć coś mega z nim
Dziękuję Bardzo mi miło, że tu zajrzałaś a że chciało Ci się przekopywać przez wszystkie strony to już w ogóle

ja na przedłużaniu pazurków niestety się nie znam...

co do magnetycznych lakierów, to nie wiem czemu ale jakoś mnie nie zachęcają, widziałam fotki w Internecie i jakoś narazie (!) te lakiery mnie nie przekonują, ale wszystko może się zmienić jeszcze
Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Świetne
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
wow, ładny ten Irreplaceable jakoś nigdy nie zwrociłam na niego uwagi
Ja też nigdy nie zwracałam na niego uwagi a fajny jest Dziękuję
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:29   #1316
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

cudowny kolorek
kiedy ja się w końcu zabiorę (a raczej wrócę) za malowanie pazurków od jakiegoś czasu maluje tylko na jeden kolorek bo nie mam czasu na coś więcej aż mi tego brakuje
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:49   #1317
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
cudowny kolorek
kiedy ja się w końcu zabiorę (a raczej wrócę) za malowanie pazurków od jakiegoś czasu maluje tylko na jeden kolorek bo nie mam czasu na coś więcej aż mi tego brakuje

oj nie wiem kiedy zabieraj się jak najszybciej

128. Niebiesko-fuksjowo-limonkowe


Hm.. tak trochę mi się z cyrkiem kojarzą...

A to miały być pazurki malowane z uzyciem taśmy ale ostatecznie stwierdziłam, że ręcznie malowane będzie szybciej i dużo mniej ciapania ale pewnie z taśmą byłoby równiej, prościej... no ale...

Lakiery:
- Bell GlamWEAR 411
- Wibo Express growth 131
- Essence colour&go - 39 LIME UP!





Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebiesko-fuksjowo-limonkowe.jpg (107,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebiesko-fuksjowo-limonkowe2.jpg (69,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebiesko-fuksjowo-limonkowe3.jpg (104,1 KB, 19 załadowań)
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:03   #1318
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Bardzo fajnie wyglądają
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:22   #1319
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

wow, super i jak równo!
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:50   #1320
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

uwielbiam takie kolorowe! i równiutko
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 11:02:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.