Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-23, 13:42   #271
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Zapytałam na fb S. o boxa, ale odpisali wymijająco, bez konkretów
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:44   #272
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Co do Ziaji to moim absolutnym hitem jest tonik w mgiełce liście zielonej oliwki uwielbiam się nim psikać po peelingach, maseczkach - cudownie orzeźwia i nawilża
z Ziaji mój KWC to pasta oczyszczająca liście Manuka. Żaden peeling ani maska mi nie robi tak dobrze jak to

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szykują coś nowego - niespodziankę.
Przyszły moje nowe lakiery hybrydowe - dzisiaj będę próbować na stopach aż sie boję
powodzenia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:44   #273
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ostatnio preferuję ciemniejsze kolory ubrań, przynajmniej nie rzuca się w oczy, kiedy się uświnię

Co do Ziaji to moim absolutnym hitem jest tonik w mgiełce liście zielonej oliwki uwielbiam się nim psikać po peelingach, maseczkach - cudownie orzeźwia i nawilża
Nie miałam nic z tej serii, a słyszałam bardzo pozytywne opinie. Dzisiaj będę przechodzić koło ziajki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:44   #274
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Zazdroszczę Wam tej Ziajki, bo ma sporo fajnych produktów i świetne ceny, no ale co zrobić, jak pysk się buntuje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:45   #275
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
z Ziaji mój KWC to pasta oczyszczająca liście Manuka. Żaden peeling ani maska mi nie robi tak dobrze jak to

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



powodzenia
Dzięki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:47   #276
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj wykończyłam bazę pod podkład - te miniaturki z benefitu- już ich nie mam, otworzyłam próbkę smashbox - starczy do końca tygodnia, bo sporo jej więc denko idzie pełną parą ja kremy z tołpy będę miała chyba do końca kwietnia a chciałabym już coś nowego ...

U mnie tez denkowanie na tapecie zostały jeszcze 2 kremy na noc tołpy, a znudziły mi się już dawno jednak miniaturki są lepsze, bo szybciej widać denko

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Zapytałam na fb S. o boxa, ale odpisali wymijająco, bez konkretów
I dobrze, portfel się ucieszy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:47   #277
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A wiecie, że ja chodze do tej samej szkoły wizażu co KatOsu? To się wiele tam bidulka nie nauczyła, bo poziom jest zerowy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 13:47   #278
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
z Ziaji mój KWC to pasta oczyszczająca liście Manuka. Żaden peeling ani maska mi nie robi tak dobrze jak to
Muszę kiedyś wypróbować tę serię
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:48   #279
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

U mnie tez denkowanie na tapecie zostały jeszcze 2 kremy na noc tołpy, a znudziły mi się już dawno jednak miniaturki są lepsze, bo szybciej widać denko

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



I dobrze, portfel się ucieszy
To fakt, szybsze denko
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:48   #280
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A wiecie, że ja chodze do tej samej szkoły wizażu co KatOsu? To się wiele tam bidulka nie nauczyła, bo poziom jest zerowy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:48   #281
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie miałam nic z tej serii, a słyszałam bardzo pozytywne opinie. Dzisiaj będę przechodzić koło ziajki
Polecam ten tonik kupiłam go w Hebe w promocji za jakieś 6zł z groszami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 13:49   #282
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Muszę kiedyś wypróbować tę serię
spóbuj koniecznie. Kosztuje grosze a jest super. Mam suchą skórę a ta pasta ani mnie nie przesusza ani nic a świetnie oczyszcza
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:50   #283
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam tej Ziajki, bo ma sporo fajnych produktów i świetne ceny, no ale co zrobić, jak pysk się buntuje


---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
spóbuj koniecznie. Kosztuje grosze a jest super. Mam suchą skórę a ta pasta ani mnie nie przesusza ani nic a świetnie oczyszcza
Ja się bałam, że dla suchelców ta seria będzie za mocna, ale skoro też jesteś suchelec i Ci służy, to wypróbuję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:52   #284
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
spóbuj koniecznie. Kosztuje grosze a jest super. Mam suchą skórę a ta pasta ani mnie nie przesusza ani nic a świetnie oczyszcza
Dzisiaj kupię tonik i maskę- a co zaszaleję i blok polerski, ale to nie w ziajce
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:53   #285
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupię tonik i maskę- a co zaszaleję i blok polerski, ale to nie w ziajce
w ziajce można szaleć - ceny bardzo przyjazne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:54   #286
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
w ziajce można szaleć - ceny bardzo przyjazne
Ojj tak. zapłacę może 20zł
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 14:00   #287
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ojj tak. zapłacę może 20zł
I to jest deal

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

W paczce z D. miałam kod zniżkowy do Matrasa na -30%: MATRAS2015
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 15:41   #288
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Siema dziewuszki, kliknęłam kabuki i dwa razy płatki w S, spoko cena wyszła, pędzel przeceniony ze 119 plus SE32, w sumie nie potrzebuję, ale chciałam coś kliknąć
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 16:16   #289
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Jakieś 2 tyg temu

Ale zq dużo szczęścia na raz to nie mam nie dość że 30 min temu zrobiłam 5 punktów i 200 zł od niebieskich to D wysłał mi dziś w paczce zamawiany przeze mnie zestaw startowy nr 4 z clinique cały przeterminowany dodam że jestem zła bo to nie prezent czy coś w tym stylu tylko za to placilam :banghead:
Kurka, przestraszyłam się bo ja mam ze 3 te zestawy zachomikowane... Nigdy nie sprawdzałam dat :-\ a teraz byłoby już za późno...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 16:21   #290
vegutka
Raczkowanie
 
Avatar vegutka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana czy to jest taki sam efekt jak w tym Lip Balmie 03 My Pink co się doposowywuje do koloru ust i na różowo barwi? Clarins jeszcze keidyś miał kredkę Clrayon coś tam i też był taki dopasowujący się kolor.. to teraz kolejna odsłona? Nie za bardzo to rozumiem.
Nie, ta pomadka jest raczej typu ochronnego w delikatnym, transparentnym odcieniu brzoskwiniowego różu. Mam lip glow color reviver gloss z Diora, który zmienia się na ustach w róż, ale to jest juz wyrazisty efekt, a tu baaardzo delikatny. Mimo wszystko jest to fajna, codzienna pomadka ładnie nawilżająca usta (ma jakieś olejki i wyciągi roślinne w sobie). Pachnie tak owocowo, z dominującą brzoskwiniową nutą

Edytowane przez vegutka
Czas edycji: 2015-03-23 o 16:25
vegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 16:37   #291
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Chyba poczekam na pudełko z syfory, ten box z D. do mnie nie przemawia chyba, że znowu będzie akcja z wieloma gratisami do zamówień, to wtedy może się skuszę
Mnie też o wiele bardziej kusza boxy S. ;-)

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
z Ziaji mój KWC to pasta oczyszczająca liście Manuka. Żaden peeling ani maska mi nie robi tak dobrze jak to

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



powodzenia
Dostałam cały zestaw tej serii z Z ale nie używam bo czekają w kolejce...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...

Edytowane przez sylwia1986sz
Czas edycji: 2015-03-23 o 16:45
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 16:39   #292
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A dla mnie jest kurcze dziwne to, że mam kartę Sephory White (bo poprzednią mi ukradli i daawno i tak nie robiłam z tamtą zakupów) i dokonałam już w stacjonarnej S. 3 transakcji, a na stronie internetowej nadal jest napisane, że muszę dokonać jeszcze 3 transakcji, by w ogóle zyskać zniżkę. No wtf?

P.S. żeby przejść na kolejną kartę to ile trzeba hajsu wydać i w jakim czasie, bo nie ogarniam?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 16:43   #293
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ciekawe jak wygląda na żywo żeby się tylko nie okazało że to jakiś brzyyyyydaaaalllll a ta infolinia sephory jest w Krakowie to może tam się przejdę poszpiegować
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A potem odsłuchają jego rozmowy przełożeni i go nam zwolnią Sex telefon w Syforze Kurde, jak nic Fhhhrancuz, dzwonię i zacznę nawijać po francusku, to mnie może z właściwym panem połączą od razu :P
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość


ja tez mam swojego ulubionego, zawsze na niego trafiam jak dzwonie w zwiazku z bledem przy platnosci a on zawsze mi tak ladnie wszystko tlumaczy

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------




Poison, a może to ten mój pan konsultant
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 16:58   #294
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


Poison, a może to ten mój pan konsultant
Ale ten mój nie mówi z akcentem
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 17:08   #295
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Znowu tyle musiałam nadrobić... Dziewczyny, przystopujcie troszkę

Poziomko róż cudowny! Pięknie wygląda na Twojej skórze czy posiada jakieś drobinki, brokat itp.?

Cytat:
Napisane przez amyz
ja ostatnio denkuję szampony z Alterny - wykańczam próbki które dawali ostatnio w D a miałam ich chyba z 10. I ak szczerze mówiąc to bez rewelacji ten produkt. Strasznie mi się włosy elektryzują po tym szamponie i odzywce. Nie wart jest na pewno tej kasy którą za niego chcą
Ochh dobrze, że nie czaiłam się na nie. Tyle kasy kosztują a faktycznie okazują się bublem...

Ziaja? Też nie mam dobrych wspomnień z używania kremów czy żeli. Jedynie chwalę sobie Bloker i pastę Manuka
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 17:41   #296
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A dla mnie jest kurcze dziwne to, że mam kartę Sephory White (bo poprzednią mi ukradli i daawno i tak nie robiłam z tamtą zakupów) i dokonałam już w stacjonarnej S. 3 transakcji, a na stronie internetowej nadal jest napisane, że muszę dokonać jeszcze 3 transakcji, by w ogóle zyskać zniżkę. No wtf?

P.S. żeby przejść na kolejną kartę to ile trzeba hajsu wydać i w jakim czasie, bo nie ogarniam?
Rozumiem, ze ukradli Ci kartę Black? A miałaś ją podpiętą do strony S. w necie? Wydaje mi się że mogłaś kradziez zgłosic i dostałabyś wtedy ponownie Black ( o ile miałabyś ją podpiętą do konta).

Ja miałam kartę S od 2006 czy 2009 roku ( nie pamietam -myli mi się 6 z 9 ) - wtedy były tylko jednego rodzaju. Zgłosiłam to parę dni temu na infolinii że chciałabym żeby wysłali mi duplikat bo moja karta taka stara. I że pewnie otrzymam White, a pani sprawdziła w necie i okazało sie że moja karta widnieje jako Black ( choć nigdy do Black nie dotarłam - 650zł trzeba wydać=650pkt) i że dostanę duplikat Black

Moja karta została podpięta pod moje konto S. na necie (co podobno nie zawsze ma miejsce i jak robisz zakupy przez net to Ci pktów nie doliczy) i normalnie naliczyło mi punkty z ostatniej transakcji (choć była jeszcze niewysłana - póki jej nie wysłali to punkty nie przepadły, choć karta nie była u mnie podpięta).

Trzeba się z nimi dogadywać
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:16   #297
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Policzyłam właśnie moje zapasy w kategorii krem (ulubiona pozycja zakupowa) i mam 7 szt. pełnowymiarowych i 7 miniatur (niektóre po 30 ml). Od dzisiaj totalny ban na ten asortyment!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:18   #298
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Policzyłam właśnie moje zapasy w kategorii krem (ulubiona pozycja zakupowa) i mam 7 szt. pełnowymiarowych i 7 miniatur (niektóre po 30 ml). Od dzisiaj totalny ban na ten asortyment!
Chyba też bym musiała swoje zapasy kremów policzyć i daty posprawdzać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:19   #299
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

[QUOTE=maarthusia;50772721]
Jak wszystko u Clarinsa będzie mój, ale chcę do niego fajne prezenty
/QUOTE]

Co do Clarinsowego fixera, to używałam i u mnie (cera mieszana, BARDZO przetłuszczająca się część T) nie robił nic poza scaleniem warstw makijażu, ale to samo uzyskuję wodą termalną Plus jest kompletnie niewydajny.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:28   #300
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Poziomko róż cudowny! Pięknie wygląda na Twojej skórze czy posiada jakieś drobinki, brokat itp.?
Tak, posiada drobinki, bo to taka mozaika jest Jedna część jest matowa a druga rozświetlająca
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.