Farby Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 09:41   #1
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207

Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!


Swoje rozjasniane wlosy pofarbowalam na jasny braz, wyszly piekne, ale szkoda, ze efekt utrzymal sie tylko przez dwa tygdonie Znow chce pofarbowac wlosy na taki kolor, ale juz farba innej marki, aby nie musiec farbowac sie co dwa tygodnie, bo wiadome jest, ze moze spowodowac to katastrofe, nie chce miec siana na glowie...Z wlasnego doswiadczenia, jakie farby w odcieniach ciemny blond i jasny braz mozecie polecic, aby utrzymaly sie na rozjasnianych wloskach chociaz z dwa miesiace.Bardzo prosze o pomoc
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 17:13   #2
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Farby Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

mam podobny problem!!! Chce rozjaśnić moje czarne włosy i potem zafarbowac na ciemny blond. Waham się pomiędzy ciemnym blondem Garnier Belle color a ciemnym blondem Loreal Casting. CO będzie lepsze??
wrednazasysara- jak Twoje włosy zniosły rozjaśnianie??
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 17:22   #3
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Farby Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Moim zdaniem ciemny blond Loreal Casting ładniejszy.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:23   #4
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Swoje rozjasniane wlosy pofarbowalam na jasny braz, wyszly piekne, ale szkoda, ze efekt utrzymal sie tylko przez dwa tygdonie Znow chce pofarbowac wlosy na taki kolor, ale juz farba innej marki, aby nie musiec farbowac sie co dwa tygodnie, bo wiadome jest, ze moze spowodowac to katastrofe, nie chce miec siana na glowie...Z wlasnego doswiadczenia, jakie farby w odcieniach ciemny blond i jasny braz mozecie polecic, aby utrzymaly sie na rozjasnianych wloskach chociaz z dwa miesiace.Bardzo prosze o pomoc
Musisz zrobic tak:Kup 2 farby takie same jedna z nich zakladamy ze sa w tubkach,wiec bierzesz jedna tubke rozcienczasz dolaczona wode z woda z kranu nakladasz na cale wlosy pozostawiasz na ok 10 min nastepnie nakladasz juz normalnie wymieszana druga farbe na czas jaki jes w ulotce.Nie polecam farb Palet
Powodzenia
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:24   #5
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez relissys Pokaż wiadomość
Musisz zrobic tak:Kup 2 farby takie same jedna z nich zakladamy ze sa w tubkach,wiec bierzesz jedna tubke rozcienczasz dolaczona wode z woda z kranu nakladasz na cale wlosy pozostawiasz na ok 10 min nastepnie nakladasz juz normalnie wymieszana druga farbe na czas jaki jes w ulotce.Nie polecam farb Palet
Powodzenia
Zapomniałam dodac to sie nazywa pigmentacja.
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 06:55   #6
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Farby Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
mam podobny problem!!! Chce rozjaśnić moje czarne włosy i potem zafarbowac na ciemny blond. Waham się pomiędzy ciemnym blondem Garnier Belle color a ciemnym blondem Loreal Casting. CO będzie lepsze??
wrednazasysara- jak Twoje włosy zniosły rozjaśnianie??

całkiem dobrze, ale dla mnie ten blond byl nijaki, dlatego stawiam na ciemny blond, z ktorego wychodzi mi piekny brazik, tyle, ze ....zmywalny:/
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 06:57   #7
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez relissys Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodac to sie nazywa pigmentacja.
oj, dzieki za rade, z chwecia bym skorzystala, ale boje sie, ze moze cos nie wyjsc, albo ze zniszczy mi katastrofalnie wlosy
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 09:44   #8
leReve
Raczkowanie
 
Avatar leReve
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 40
Dot.: Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez relissys Pokaż wiadomość
Musisz zrobic tak:Kup 2 farby takie same jedna z nich zakladamy ze sa w tubkach,wiec bierzesz jedna tubke rozcienczasz dolaczona wode z woda z kranu nakladasz na cale wlosy pozostawiasz na ok 10 min nastepnie nakladasz juz normalnie wymieszana druga farbe na czas jaki jes w ulotce.Nie polecam farb Palet
Powodzenia
Kurcze, ale żeś mnie zainteresowała! Pigmentacja? Czyż nie tak się nazywa ten zabieg, który przeprowadza na włosach fryzjerka aby kolor się nie wypłukiwał?! Proszę opisz to dokładniej! Ozłocę Cię jeśli to pomoże!
leReve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:51   #9
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez leReve Pokaż wiadomość
Kurcze, ale żeś mnie zainteresowała! Pigmentacja? Czyż nie tak się nazywa ten zabieg, który przeprowadza na włosach fryzjerka aby kolor się nie wypłukiwał?! Proszę opisz to dokładniej! Ozłocę Cię jeśli to pomoże!
Tak,to jest wlasnie pigmentacja zawsze sie to robi jesli chce sie przejsc z jasnego na ciemny albo jesli osoba ma duzo siwych wlosow.
Wiec tak jak juz pisalam pierwsza farba a wlasciwie wode utleniona rozrabiamy pol na pol z woda zwyczajna przy ciemnych kolorach jest to zazwyczaj 6% powinno to byc napisane na opakowaniu jesli rozrobisz z woda wyjdzie 3% nic sie nie stanie jesli bedzie mniejszy % ale nigdy nie wiekszy!Pierwsza farba powinna byc gestawa wiec nie dodawaj calej wody!
Trzymasz to na wlosach ok 10 minut i nakladasz na to druga farbe juz normalnie rozrobiona odczekujesz czas podany na ulotce po tym czasie zwilzasz wlosy i masujesz ok 5 minut zeby nadac wlosom polysk nastepnie splukujesz i koniec
Mozesz mi zaufac wiem co mowie
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:54   #10
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
oj, dzieki za rade, z chwecia bym skorzystala, ale boje sie, ze moze cos nie wyjsc, albo ze zniszczy mi katastrofalnie wlosy
Nie zniszczy Ci wlosow,mozesz zrobic wode o wartosci 2% czyli woda utleniona + 2 razy tyle wody zwyklej.
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:08   #11
leReve
Raczkowanie
 
Avatar leReve
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 40
Dot.: Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez relissys Pokaż wiadomość
Tak,to jest wlasnie pigmentacja zawsze sie to robi jesli chce sie przejsc z jasnego na ciemny albo jesli osoba ma duzo siwych wlosow.
Wiec tak jak juz pisalam pierwsza farba a wlasciwie wode utleniona rozrabiamy pol na pol z woda zwyczajna przy ciemnych kolorach jest to zazwyczaj 6% powinno to byc napisane na opakowaniu jesli rozrobisz z woda wyjdzie 3% nic sie nie stanie jesli bedzie mniejszy % ale nigdy nie wiekszy!Pierwsza farba powinna byc gestawa wiec nie dodawaj calej wody!
Trzymasz to na wlosach ok 10 minut i nakladasz na to druga farbe juz normalnie rozrobiona odczekujesz czas podany na ulotce po tym czasie zwilzasz wlosy i masujesz ok 5 minut zeby nadac wlosom polysk nastepnie splukujesz i koniec
Mozesz mi zaufac wiem co mowie
Czyli mam to zrobić tak:
1. Kupuję dwie takie same farby;
2. Jednej składniki mieszam z rozcieńczeniem wody utlenionej tworząc 3% roztwór;
3. Trzymam 10 minut;
4. Na to, bez spłukiwania, nakładam wymieszane składniki drugiego pudełka farby bez żadnego rozcieńczania.
5. Trzymam tyle ile trzeba.

?

Czemu w ogóle służy to rozcieńczenie?

Przepraszam, że zawracam głowę, ale się najarałam, że tak powiem.
leReve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 15:29   #12
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: Farby Nie Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez leReve Pokaż wiadomość
Czyli mam to zrobić tak:
1. Kupuję dwie takie same farby;
2. Jednej składniki mieszam z rozcieńczeniem wody utlenionej tworząc 3% roztwór;
3. Trzymam 10 minut;
4. Na to, bez spłukiwania, nakładam wymieszane składniki drugiego pudełka farby bez żadnego rozcieńczania.
5. Trzymam tyle ile trzeba.

?

Czemu w ogóle służy to rozcieńczenie?

Przepraszam, że zawracam głowę, ale się najarałam, że tak powiem.
Tak dokladnie tak jak napisalas

Rozcienczanie ze zwykla woda powoduje ze woda ma nizsze stezenie,bo to ma tylko na celu nadac pigment wlosom ktore zostaly z jakegos powodu pozbawione pigmentu(rozjasnianie,siw e wlosy -to sa wlosy martwe).Wlos rozjasniony zostaje wyzarty taki wlos w przeciwienstwie do wlosow ciemnych juz nam sie nie wyplukuje bo nie ma z czego.Dobra koncze filozofowanie
Jak zrobisz napisz jak Ci poszlo,a i jeszcze jedno jako bazy czyli ta pierwsza farba moze byc ton jasniejsza od drugiej ale to tak na marginesie nie chce juz Ci wiecej macic w glowie.
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:41   #13
leReve
Raczkowanie
 
Avatar leReve
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 40
Dot.: Farby Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Jutro, jak pójdę na zakupy to kupię farby i będę eksperymentować. Mam nadzieje, że nie zostanę z garstką włosów na głowie.

Napiszę jak będę "po"!
leReve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 06:35   #14
leReve
Raczkowanie
 
Avatar leReve
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 40
Dot.: Farby Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Spróbowałam tym sposobem! To naprawde pomogło. Włosy myłam już z cztery razy a kolor wciąż jest, bez zadnego wyblaknięcia.

Za to mam nowy problem. Kolor wyszedł jak dla mnie zbyt ciemny... Miał być jasny szatyn a jest... ciemny brąz... co z tym zrobić?
leReve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 09:46   #15
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: Farby Zmywajace Sie Jak Szamponetki-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez leReve Pokaż wiadomość
Spróbowałam tym sposobem! To naprawde pomogło. Włosy myłam już z cztery razy a kolor wciąż jest, bez zadnego wyblaknięcia.

Za to mam nowy problem. Kolor wyszedł jak dla mnie zbyt ciemny... Miał być jasny szatyn a jest... ciemny brąz... co z tym zrobić?
Niestety farby sklepowe sa ciemniejsze niz na opakowaniach i pozniej wychodzi roznie...
Nie proponuje drakonskich rozwiazan,mozesz lekko "sciagnac" kolor myjac wlosy szamponem przeciwlupiezowym,odczeka j jeszcze troszke jesli zastosowalas Garniera on sam sie bedzie wyplukiwal z czasem a wtedy naloz jasniejszy kolor.
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.