Atrederm - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 08:40   #361
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Atrederm

stosuję Atrederm od około 3 tygodni ,na szyji i plecach mam grube i ropne pryszcze które smaruje płynem codziennie na wieczór i nadal niechcą zniknąc ,co mam zrobic moze za czesto smaruje i skóra jest podrazniona ,czy moze nadal codziennie stosowac?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 12:00   #362
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Po pierwsze- więcej cierpliwości
Po drugie- musiasz sama znaleźć odpowiedni sposób na tego killera
Możesz robić przerwy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 15:53   #363
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Atrederm

to pytanie pojawiło się już kilka razy, ale odpowiedzi nikt nie udzielił.. czy atre derm mocno podraznił wam naczynka? a może w ogole nie wpłynął na nie negatywnie?
Dzis własnie w mojej łazience stanęła pierwsza butelka atredermu i zastanawiam sie czy nie zrobie sobie przy jej użyciu krzywdy
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 07:13   #364
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Atrederm

czy atrederm mogę używac na zmiane z lysanel-em ,atrederm uzywam od miesiaca i duzej poprawy niewidze a na plecach i dekoldzie wyszły mi bulwiaste bolące pryszcze
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 10:50   #365
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Atrederm

ryzyk fizyk użyłam atredermu i zero łuszczeni.. przesusz mam wielki ale ratuje się Ceralanem który jest super i daje momentalną ulgę.
Żadnych zaczerwień nie mam.. ale wszytskie zaskórniki na nosie wyszły mi na wierzch.. tzn są prawie pod samą skórą.. aż chce sie wycisnąc...
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 11:14   #366
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
to pytanie pojawiło się już kilka razy, ale odpowiedzi nikt nie udzielił.. czy atre derm mocno podraznił wam naczynka? a może w ogole nie wpłynął na nie negatywnie?
Dzis własnie w mojej łazience stanęła pierwsza butelka atredermu i zastanawiam sie czy nie zrobie sobie przy jej użyciu krzywdy
musisz obserwować - czy Atrederm nie pogorszy stanu cery - chodzi o naczynka.
Pisałam już kilka razy, że można stosować zasadę krótkiego kontaktu.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 14:04   #367
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Atrederm

dzięki za odpowiedź... zdeycydowałam sie używać ale tylkko na strefe T.. nie zaryzykuje nakładania go na policzki które własnie mają skłonność do naczynek.. wiec chyba bedzie dobtze
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 17:13   #368
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź... zdeycydowałam sie używać ale tylkko na strefe T.. nie zaryzykuje nakładania go na policzki które własnie mają skłonność do naczynek.. wiec chyba bedzie dobtze
Dziewczyny na LU - pisały o następujących sposobach rozrzedzania

Mozesz dodać Atrederm do prostego w skladzie kremu.

Mozesz nalozyc Atrederm na albo pod krem.

Terapia Krotkiego Kontaktu - nalozyc plyn na krotki czas i zmyc.
W zaleznosci od stanu cery, przyzwyczajenia do tretinoiny, pory roku itd., na 5 - 30 minut.

Mozesz rozcienczyc Atrederm- glikolem propylenowym.

Możesz zmieszac Atrederm z kwasem hialuronowym - na dloni, bezposrednio przed nalozeniem, nie w butelce!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:03   #369
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Atrederm

rozcieńczać nie będe moja skóra jest przyzwyczajona do retinowej kurcji ( przez rok stosowałam zorac) boje się jedynie tego alkoholu
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 12:03   #370
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Atrederm

carolinascotties a co daje taki krótszy kontakt? Rozumiem ze wtedy działa mniej inwazyjnie, ale chyba cały alkohol ktory jest w arte i tak zdarzy przesuszyc skórę? czy wtedy jakoś mniej wnika w skórę?
Pozdrawiam
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:30   #371
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

krótszy kontakt - mniejsze podrażnienie.

w moim przypadku sprawdza się metoda krótkiego kontaktu - są dni, kiedy idę spać z tym killerem- ale bywa, że nie mogę miec go na buzi dłużej niż 10 minut kiedy stosowałam Atrederm na całą noc- miałam na buzi czerwone plamy, w tej chwili nie mam tego problemu, a po dwóch dniach od aplikacji - skóra pięknie się łuszczy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 18:01   #372
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Atrederm

carolinascotties dzieki za odp tak chyba bede robic, może mniej mnie bedzie przesuszac...
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 21:11   #373
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Nie ma za co- jeśli odnotowałaś duże przesuszenie- to może powinnaś zmienić nawiżacz? co stosujesz?
ps. - polecam pić rumianek - to też magiczny sposób przy kuracjach retinoidami - Dziewczyn z LU
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 09:50   #374
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Dot.: Atrederm

Cześć Dziewczęta!!!! Czytam od jakiegoś czasu wizażowe forum, cały wątek o atre, kwasach i filtrach, i rzecz jasna postanowiłam spróbować!!!!
Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona!!! Będę dzielić się z Wami moimi doświadczeniami w złuszczaniu.
Opowiem Wam jak zaczęłam- w czwartek wieczorem położyłam atre na suchą skórę na ok 15 min, po czym zmyłam i posmarowałam się kremam Babydream z Rossmana, bo któraś z Wizażanek chwaliła go za naturalny i krótki skład (zawiera rumianek i olej słonecznikowy, brak barwników, konserwantów i oleju mineralnego). Mnie on bardzo pasuje, więc będę stosować go jako nawilżacz (mam nadzieje że mnie nie zapcha ).
W piatek rano wyglądałam NORMALNIE, po południu zaczęły odchodzić mi strupki z moich NIEDOSKONAŁOŚCI (piękne słowo, ale do mnie bardziej pasuje PRYSZCZOLE ).
Acha, napiszę moze o mojej cerze- Jest zanieczyszczona, co chwila wyskakuje nowa niespodzianka. Strefa T przetłuszcza się, policzki są suche. Po myciu żelem Tilia bez sls skóra i tak jesz przesuszona i ściągnięta, więc sama widzicie, że nie mam łatwo...
Wracając do tematu-Atre zastosowałam jeszcze w piątek wieczorem, ale tylko punktowo na wypryski.
W sobotę zaczęła łuszczyć mi się broda, ale dało się wyjść do ludzi. Wczoraj od rana wyglądałam okropnie- wszystkie schodzące wykwity były zaczerwienione, skóra lekko się łuszczyła, ale po południu było już lepiej.
Dziś rano miałam problem z założeniem tapety ale za 3 razem się udało. Nie wyglądam zbyt atrakcyjnie, ale nie zbliżam się do nikogo zanadto, więc nie ma problemu.
Aha, co do filtrów, to wyżebrałam w aptece Próbkę Avene SPF 20. Wiem,że to malutko, więc dziś odbieram z apteki Iwostin emulsja SPF 40-oby mi pasowała....
Przepraszam Was za przydługą wypowiedź, ale chciałam wszystko dokładnie Wam przedstawić.
Jesli macie jakieś sugestie, rady itd. to czekam na opinię Expertek.
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 09:59   #375
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Według mnie - wszystko jak najbardziej zgodnie ze sztuką.
Bez uwag
Aha, żeby uniknąć nieprzyjemnego ściągnięcia i wysuszenia buziaka na etapie mycia, możesz dodać do środka myjącego oliwki Hipp.
Ja to stosuję tak: połowa mydła Babydreem + połowa oliwki, zamieszać (zemulguje się i będzie matowe bialutkie) i umyć buzię. Polecam
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 10:18   #376
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Olifko Witamy

pamiętaj o tym, żeby nie odrywac łuszczących się skórek - możesz kupić sobie oliwkę- ja używam w tym celu oleju z dzikiej róży( http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27 )
- po nałożeniu czekam kilka minut i zaczynam masować buzię - wszystkie skórki pięknie się "rolują "
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 12:30   #377
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Atrederm

A widzisz Kochana, ja oczywiście odrywałam skórki, ale już jestem mądrzejsza!!
Dziękuję Dziewczynki za rady!!
Jeśli mogę mieć prośbę, napiszcie czy Iwostin na pewno jest ok, bo trafiłam na info, że filtry ma niestabilne, w innym wątku dziewczyny piszą że Iwostin świetny, więc jak to z nim jest???
Całuski
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 12:43   #378
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Atrederm

Słuchajcie, czy łuszczenie po atredermie musi występować, czy niekoniecznie....?
Ja użyłam atre 3 razy (co 3 wieczór) i po każdej aplikacji łuszczyłam się. Potem zrobiłam sobie 5 dni przerwy, bo nie mogłam uporać się z suchą skórą, poza tym miałam ważne spotkanie i nie chciałam czuć się niekomfortowo ze schodzącą skórką.
W czwartek na wieczór zaaplikowałam atre, w piątek również i ..... nic....żadnego łuszczenia, żadnego przesuszenia. Czy jest możliwe, abym teraz stosując atre co 3-4 dni nie łuszczyła się wcale? Bo przecież powinnam - tak mi się wydaje...

Natomiast buźka wygląda coraz ładniej.... Coraz bardziej promienna, przebarwienia blakną.... od kilku dni chodzę bez podkładu, tylko zakrywam korektorem przebarwienia, które jeszcze rzucają się w oczy i matowię twarz pudrem w kamieniu. Nie zaobserwowałam natomiast żadnego wysypu pryszczy, a liczyłam się z takowym, bo sądziłam, że mam dość mocno zanieczyszczoną cerę....

Tak czy siak nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na atre...
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 12:43   #379
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nie ma za co- jeśli odnotowałaś duże przesuszenie- to może powinnaś zmienić nawiżacz? co stosujesz?
ps. - polecam pić rumianek - to też magiczny sposób przy kuracjach retinoidami - Dziewczyn z LU
Stosuje: oliwkę różaną, aqualan l, humektan, oilatum, a wczoraj posmarowałam wtarz jeszcze wit. a+e z kaspułki. rano wstałam z bardzo suchą buzią i teraz, po myciu buzi płatkami owsianymi z mlekiem, serum z wit.c+e, 2 warstwami oilatum i iwoskitem 40 znowu zaczena mnie ciagnac juz mi rece opadają.
O rumianku nie słyszałam! a nie podowuje on np. uczulenia na słońce albo coś w ty stylu? co on w sumie robi na skórę od środka? lece zobie zparzyc
pozdrawiam

Aha, jeszcze przed jakimkolwiek kremem nakładam kwas h. (jak mi radzila kolezanka-kosmetyczka) i czesto robie serum hialuronow-jedwabne i daje duzo mnf (czy jak mu tam, bo ciagle mi sie myli )
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html

Edytowane przez 19katarina82
Czas edycji: 2007-02-26 o 13:07
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 12:52   #380
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

ja stosuję - Krem specjalny Emolium, olejek z dzikiej róży, a w dni, kiedy "nie szczypie" Zaiję - Oliwkową i Calmę HLC ( nawilżający, nie biolipidowy ),
poza tym często robię maseczki z płatków owsianych i mielonego siemienia lnianego - bardzo wygładzają i odzywiają buzię
co do rumianku- pozwolę sobie zacytowac wypowiedź Saskii z LU:

" Nalewka lub wywar lub olejek eteryczny z rumianku pospolitego stosowany wewnetrznie wykazuje dzialanie przeciwswiadowe, zarowno przy dluzszym stosowaniu, jak i w pojedynczej dawce:
Dietary intake of the flower extracts of German chamomile (Matricaria recutita L.) inhibited compound 48/80-induced itch-scratch responses in mice.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&d b=PubMed&list_uids=146927 26&dopt=Abstract |
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 14:25   #381
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Olifka Pokaż wiadomość
Jeśli mogę mieć prośbę, napiszcie czy Iwostin na pewno jest ok, bo trafiłam na info, że filtry ma niestabilne, w innym wątku dziewczyny piszą że Iwostin świetny, więc jak to z nim jest???
jeżeli zamówiłaś kosmetyk z serii Solecrin, to jest jak najbardziej fotostabilny. tylko w "zwykłych" kremach, np. nawilżających, Iwostin nie ma porządnych filtrów.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 07:08   #382
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Talking Dot.: Atrederm


Tak, chodziło mi o solecrin.
W takim razie mam już cały arsenał do walki o piękną buźkę
Dzisiej wieczorem drugi raz zapodaję atre na potwarz-trzymajcie kciuki Dziewczynki!!
Buziaczki i dzięki za pomoc
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 09:16   #383
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Atrederm

Prosze doradzcie mi uzywam ATREDERM od miesiaca i nadal na plecach wychodza mi bulwiaste pryszcze ,czy ten płyn powoduje wyciągniecie wszelkich niedoskonałosci na wierzch czy poprostu jest moze za słaby mam 0,025% na twarzy równiez niezauwazyłam zmian ,moze mam połaczyc z lysanelem albo zwiekszyc stezenie?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 09:21   #384
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Maszko- każdy reaguje inaczej...napisz kilka słów o tym, jak go używasz- codziennie, czy co kilka dni, czy łuszczy Ci się skóra?

Olifko-trzymam kciuki
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 10:45   #385
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Atrederm

uzywam codziennie na twarzy zauwazyłam minimalne łuszczenie ale na plecach i dekoldzie nic tylko powychodziły mi bulwiaste ropne pryszcze ,na twarzy rózniez mi wychodza .Moze powinnam zakupic o wyzszym stezeniu ?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 10:50   #386
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

maszko- myślę, że może powinnas buzi - dac odpocząć- rób jednodniowe przerwy ... Każdy specyfik , który działa oczyszczająco itd. - musi sobie najpierw poradzić z tym, co jest nagromadzone pod skórą - i pewnie stąd wysyp o którym piszesz... z drugiej strony przyczyna może być taka, że nie tolrerujesz Atredermu... ja na Twoim miejscu pokombinowałabym z jego stosowaniem robiąc wspomniane przerwy...
zwróć też uwagę na dietę - może tu czają się przyczyny
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 12:40   #387
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Atrederm

po przetestowaniu jednokrotnym Atredermu o najniższym stężeniu stwierdzam , że rzeczywiscie on killer.
Zastosowałam go w środę od tego czasu tylko się nawilżam i ciągle się łuszcze.. moze nie jakoś mocno.. ale jakl nałoże podkład to widać..
z drugiej strony przez to łuszczenie ( małe ale ciągłe)na nosku i brodzie mam o połowe mniej zaskórników.
jedyny mankament.. ze smarujac nos odrobine zachaczyłam o policzki i niestety mam na nich czerwone podraznienie narazie nie gojące się.. ale cierpliwie czekam i atrederm bede stosować teraz uwazniej
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 13:32   #388
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Nikita- te czerwone plamy schodzą trzeba tylko mega nawilżania
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 16:16   #389
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Atrederm

nawilazam nawilżam trzy razy dziennie emolientem.. i czekam cierpliwie na ich zniknięcie.. juz z nie takich podrażnien wychodziłam.. trzeba tylko tłusciocha i cierpliwości
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 23:42   #390
nicola2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Atrederm

hej. nie mam za dużo czasu aby przeczytac cały wątek od początku. wiec może znjadzie sie jakas miła osóbka i powie mi czy mozna stosowac atrederm na przebarwienia pozapalne po tradziku oczywiscie) na plecy i w jakim stężeniu?

trądzik juz wyleczony tylko czasem jakas niespodzianka.

robiłam złuszczanie kwasami 35%, pomogło ale zostały mi czerwone plamki.

pomoże ktoś??????
nicola2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.