Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 10:58   #2581
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Kiedyś też piłam pokrzywę, stosowałam olej rycynowy z jajkiem, olej kokosowy i olek łopianowy, teraz mi się nic nie chce robic z włosami. Rosną powoli, ale pewnie przez tą zimę.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:56   #2582
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

O no właśnie olejki też przeróżne wypróbowałam, najbardziej przypasowała mi amla, miałam takie mięciutkie włosy po niej, kokosowego nie nawidzę, zamówiłam kiedyś wielką butlę Parachute na allegro i po prostu od samego jego zapachu mnie mdliło


Co do moich odrostów, po grzywce widać, że odrost ma inny kolor niż farbowańce, farbowańce są lekko żółtawe I im bliżej końcówek tym kolor jest intensywniejszy, no ale z rozjaśnianych włosów wszystko się wypłucze, więc nie będę eksperymentować z farbami, trzeba tylko ściąć

Miałam podciąć włosy teraz 17 przed pełnią, bo naczytałam się na innych wątkach, że podcinając włosy przed pełnią one ponoć szybciej rosną, ale dzisiaj na uczelni koleżanka powiedziała do mnie ' ale Ty masz dłuuugie włosy ' Więc nie ścinam Dla mnie to tylko motywacja, żeby zapuścić jeszcze dłuższe

W ogóle grzywkę podcinałam w okolicach październik - listopad i za krótko ją ciachnęłam, była przed brwii a teraz jaka jest długaśna! Nie wiem jak to możliwe, bo reszta włosów rośnie bardzo powoli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201101131033.jpg (16,7 KB, 53 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:43   #2583
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Masz ładne włosy, ten blond naturalny ma super kolor, a już nie wspomnę o tym, że wyglądają na zdrowe przez ten blask. Nie widzę nic źółtego Grzywka rzeczywiście długa
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:45   #2584
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ech dziewczyny jakoś tak mam dość dziś wszystkiego... a ten dzień jeszcze tyle może przynieść.
TŻ mnie wnerwia (przez telefon) bo jeszcze się z nim nie widziałam, a chciałam się przytulić i czekam i czekam... Uczę się tej durnej historii wychowania, jeny jakie to mozolne i nudne jak dla mnie. Włosy niby co raz gładsze i coś tam rosną ale patrzeć na siebie nie mogę w tych krótkich. Bo włosy które obecnie ja "noszę" uważam za krótkie, z racji że zawsze miałam bardzo długie.
Chciałabym mieć już włosy "do połowy cycka" ale mi trocheee brakuje jeszcze łatwiej by mi było znosić to oczekiwanie na odrost i zdrowe włoski, gdyby chociaż długość miała w miarę zadowalającą... bo od idealnej to łooo...
Na nic nie mam apetytu, czuje taki ciężar jakiś i stres na sobie, jak głaz. W dużej mierze pewnie spowodowany egzaminem niedzielnym.

Najchętniej bym chlasnęła z 5 cm chociaż te włosy, te kosmyki które mimo podreperowania nie są do końca takie lśniące jak reszta, wiadomo, końcówki najbardziej dostają po tyłku zawsze. Ale świadomość że w takich jak teraz wyglądam masakrycznie a w jeszcze krótszych to już sprawia że mam mętlik w głowie i powstrzymuje się przed ścięciem. Mam nadzieję że wieczór będzie lepszy
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:04   #2585
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Masz ładne włosy, ten blond naturalny ma super kolor, a już nie wspomnę o tym, że wyglądają na zdrowe przez ten blask. Nie widzę nic źółtego Grzywka rzeczywiście długa
Dziękuję Ale widać na końcówkach lekką żółć Może jakąś płukankę zrobić, choć boję się eksperymentować z włosami, żeby ich jeszcze bardziej nie przesuszyć, no i szkoda, że całe tak nie błyszczą...

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ech dziewczyny jakoś tak mam dość dziś wszystkiego... a ten dzień jeszcze tyle może przynieść.
TŻ mnie wnerwia (przez telefon) bo jeszcze się z nim nie widziałam, a chciałam się przytulić i czekam i czekam... Uczę się tej durnej historii wychowania, jeny jakie to mozolne i nudne jak dla mnie. Włosy niby co raz gładsze i coś tam rosną ale patrzeć na siebie nie mogę w tych krótkich. Bo włosy które obecnie ja "noszę" uważam za krótkie, z racji że zawsze miałam bardzo długie.
Chciałabym mieć już włosy "do połowy cycka" ale mi trocheee brakuje jeszcze łatwiej by mi było znosić to oczekiwanie na odrost i zdrowe włoski, gdyby chociaż długość miała w miarę zadowalającą... bo od idealnej to łooo...
Na nic nie mam apetytu, czuje taki ciężar jakiś i stres na sobie, jak głaz. W dużej mierze pewnie spowodowany egzaminem niedzielnym.

Najchętniej bym chlasnęła z 5 cm chociaż te włosy, te kosmyki które mimo podreperowania nie są do końca takie lśniące jak reszta, wiadomo, końcówki najbardziej dostają po tyłku zawsze. Ale świadomość że w takich jak teraz wyglądam masakrycznie a w jeszcze krótszych to już sprawia że mam mętlik w głowie i powstrzymuje się przed ścięciem. Mam nadzieję że wieczór będzie lepszy
Ja właśnie robię referat, do tego jeszcze jeden muszę zrobić i powoli zacząć się przygotowywać do inżynierii środowiska i statystyki opisowej żyć nie umierać, sesja za 2 tygodnie, a ja w czasie sesji mam tylko 2 egzaminy, wszystko przed... !

A dokąd masz włosy? Bo mi umknęło Ja właśnie mam do połowy cycka, może trochę za

I ja ciągle głodna jestem i ciągle coś jem
A TŻtem się nie martw, przyjdzie to Ci wynagrodzi to czekanie i te nerwy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:05   #2586
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A mi porost przyspieszyly ampulki Radicala o jakies 0,5-0,7 cm i rowniez Jantar A od soboty zaczynam NISIM wiec zdam relacje jak beda juz jakies efekty...



Ja tez kuje do egzaminu z chemi ogólnej i nieorganicznej((
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:40   #2587
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A mi się nie chce uczyć... leniwa jestem jeśli chodzi o naukę.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 19:45   #2588
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
A mi porost przyspieszyly ampulki Radicala o jakies 0,5-0,7 cm i rowniez Jantar A od soboty zaczynam NISIM wiec zdam relacje jak beda juz jakies efekty...



Ja tez kuje do egzaminu z chemi ogólnej i nieorganicznej((
Zazdroszczę Szkoda, że na mnie nic nie dziala...

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
A mi się nie chce uczyć... leniwa jestem jeśli chodzi o naukę.
Ja też jestem straszny leń, a wszystko przez te studia, tak rozleniwiają człowieka
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:10   #2589
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

dołączam do waszego zacnego grona

chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru (jasny brąz) z mojego obecnego czekoladowego brązu.... problem w tym, że mam trochę przyniszczone włosy od prostowania (choć już trochę podratowane)... z jednej strony boję się że są jeszcze słabe, a z drugiej już mi się strasznie znudził mój obecny kolor...
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:23   #2590
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
dołączam do waszego zacnego grona

chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru (jasny brąz) z mojego obecnego czekoladowego brązu.... problem w tym, że mam trochę przyniszczone włosy od prostowania (choć już trochę podratowane)... z jednej strony boję się że są jeszcze słabe, a z drugiej już mi się strasznie znudził mój obecny kolor...
witaj

powodzenia w zapuszczaniu i przede wszystkim odstaw prostownicę ja kiedyś używałam dzień w dzień, więc włosy miałam w opłakanym stanie, odstawiłam prostownicę i to była najlepsza decyzja co do moich włosów
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:25   #2591
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Oj, jeśli chodzi o naukę to ja jak zwykle liczę na łut szczęścia...

Moje włoski rosną po swojemu, ale wspomagam je troszkę Belissą od środka, a na głowę wszelkie maski, odżywki, w tym WAX, olejek z amlą i kokosem, radical itp.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 21:48   #2592
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
witaj

powodzenia w zapuszczaniu i przede wszystkim odstaw prostownicę ja kiedyś używałam dzień w dzień, więc włosy miałam w opłakanym stanie, odstawiłam prostownicę i to była najlepsza decyzja co do moich włosów
prostownicę już odstawiłam, karmię włosy wszelkimi dobrymi odżywkami i już widać niemałe postępy tylko bardzo chciałabym je już rozjaśnić ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie....
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:53   #2593
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
prostownicę już odstawiłam, karmię włosy wszelkimi dobrymi odżywkami i już widać niemałe postępy tylko bardzo chciałabym je już rozjaśnić ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie....
to chcesz zapuszczać naturalki czy je farbować/rozjaśniać, bo już nie rozumiem

Chardon, jakiego Waxa używasz?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:09   #2594
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
to chcesz zapuszczać naturalki czy je farbować/rozjaśniać, bo już nie rozumiem
chciałabym je rozjaśnić do mojego naturalnego, żeby już nie katować ich farbami...
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:14   #2595
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
chciałabym je rozjaśnić do mojego naturalnego, żeby już nie katować ich farbami...
to raczej nie ten wątek, bo my wracamy do naturalnych włosów poprzez odstawienie jakichkolwiek farb, rozjaśniaczy i zapuszczeniu swoich naturalnych włosów
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:18   #2596
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
to raczej nie ten wątek, bo my wracamy do naturalnych włosów poprzez odstawienie jakichkolwiek farb, rozjaśniaczy i zapuszczeniu swoich naturalnych włosów
No właśnie. My uważamy że farba to zło ;p i niech mnie nikt nie przekonuje inaczej, co bym się nie złamała ;p

A włosy mam hm..do połowy łopatek, a jak je przerzucę do przodu to są na "początku cycka" jak dopiero coś się unosi od klatki piersiowej
nie wiem czy dobrze określiłam... jak dla mnie taka długość ni pies ni wydra, w dodatku nie dla mojej struktury włosa... za lekkie są wywiają się, jak są długie i jednakowej długości to się pięknie układają.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:25   #2597
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
No właśnie. My uważamy że farba to zło ;p i niech mnie nikt nie przekonuje inaczej, co bym się nie złamała ;p

A włosy mam hm..do połowy łopatek, a jak je przerzucę do przodu to są na "początku cycka" jak dopiero coś się unosi od klatki piersiowej
nie wiem czy dobrze określiłam... jak dla mnie taka długość ni pies ni wydra, w dodatku nie dla mojej struktury włosa... za lekkie są wywiają się, jak są długie i jednakowej długości to się pięknie układają.
ee to nie takie krótkie
a do jakiej długości chcesz zapuścić ?
I oczywiście, że farba to najgorsze zło !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:37   #2598
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cel I : jakieś 12-15 cm więcej, żeby zakrywały piersi bo wtedy będę siebie dobrze już znosić i móc spojrzeć na siebie z dużym zadowoleniem.
Cel II : do pasa w sumie, czyli tak za albo równo z końcem żeberek
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:01   #2599
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax l'Biotica WAX do włosów suchych i zniszczonych. U mnie się sprawdza najlepiej Miałam też ten z proteinami mlecznymi ale obciążał mi włosy niestety.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 09:08   #2600
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

anngeli, to masz cel podobny do mojego

Chardon, to jest ten z cynamonem? jeśli tak to miałam mgiełkę z tej serii i była cudowna i ten zapach a ostatnio kupiłam sobie mgiełkę właśnie z proteinami mlecznymi i niestety się zawiodłam...



Dziewczyny, zauważyłyście, że ciągle kogoś przepędzam z tego wątku? Chyba muszę się ogarnąć, bo w końcu Wy mnie przepędzicie
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:57   #2601
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

XYOLAX nie przepędzasz tylko wyjaśniasz nowym Nasze surowe zasady bycia na wątku
Ja bardzo cieszę się, że pojawiają się nowe osoby, zawsze to świeża krew i mięso byle tylko nowe osóbki nie pisały o farbach, rozjaśniaczach itp.

To macie cel dziewczyny, też chciałabym mieć długie włosy aż za cyce, ale nie dam rady zapuścić, chociaż postaram się osiągnąć chociaż 40 cm, jeśli nie zetnę bo już mnie korci

Dzisiaj tak się przyjrzałam swoim włosom, każdy włosek lśni a jak je zawijam na paluszek to dopiero MAGIA - piękne lśniące włosy (bez ulepszaczy )
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:01   #2602
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Tak, to ten z cynamonem i miodem zdaje się

Exquise ja też zauważyłam, że te kilka cm naturalek tak ładnie błyszczy A wydawało mi się, że to nie możliwe żeby naturalnie jasne blond włosy mieniły się w świetle... Okazuje się, że wystarczy o nie zadbać
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:06   #2603
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mnie wszystkie tak lśnią, a te naturalne u góry to całkiem a dzisiaj to wariuję na ich punkcie, takie mięciutkie i lśniące, a użyłam tylko zwykłego szamponu bez odżywek

Ja niestety prostuję włosy, ale to ok. 2-4 razy na miesiąc i to w niskiej temp i przez chwile ok. 5 minut, żeby je bardzo nie zniszczyć.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:11   #2604
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez IWONECZKA5810 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki dopiero dołączyłam do wątku..
zaczne od tego że pod koniec ubiegłego roku zrobiłam sobie trwałą która tak masakrycznie zniszczyła mi włosy(do tego jeszcze pasemka) więc postanowiłam je obciąć już 2 tygodnie temu to zrobiłam ale musiałam zamalować te pasemka.. niestety po pierwszym malowaniu musiałam jeszcze 2 razy bo strasznie szybko kolor się spłukiwał na tych rozjaśnianych wcześniej włosach...
ale teraz już żadnych malowań, żadnych eksperymentów tylko zapuszczanie swoich, zdrowych włosków
heh ja miałam podobnie Tyle że rozjaśniane z czarnego pół głowy I potem na to trwała. Też już nic nie kombinuję. Strasznie dużo czasu mi zajmie zanim zetnę całą tą trwałą i te popalone włosy No ale cóż, trzeba pocierpieć za błędy
Zresztą dziewczyny, kurczę już mnie kusi żeby pofarbować znowu Na jakiś brązik ładny czekoladowy... Ale muszę się jakoś trzymać, obiecałam sobie że nie farbować nie będę, i wog. nic robić dokąd nie odrosną... Kusi mnie podcięcie troszkę bo już mam sporo za ramiona, ale są strasznie zniszczone. Mogłabym trochę podciąć to siano. Ale mi żal Bo jednak długie już...
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:36   #2605
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

heja dziewczyny,informuje,że mój odrościk ma już 6 cm W sumie chyba nie rzuca sie w oczy,bo wczoraj sie mnie dwa razy zapytano czy farbowałam włosy Czasami po prostu miejsca farbowane są jaśniejsze niż zawsze i pewnie to ich zmyliło
ufff na dodatek ostatnio z Berendowicza przyszła mi ulotka ze zniżką na farbowanie,ale warto oprzeć sie pokusie hehe
Meadow przperaszam za spóźnione życzenia,ale wszystkiego najlepszego dużo zdrówka,radości,miłośći!
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:42   #2606
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

VICODIN_89 żaden brązik nie jest ładny jeśli nie jest naturalny Jeśli włosy bardzo zniszczone to lepiej je ściąć, chociaż troszkę.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:30   #2607
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

przepędzamy tylko tych którzy ględzą o farbach - w pozytywny dla nich sposób. Mają na to mnóstwo innych wątków
Zgadzam się! Tylko natura może być tak piękna ;p
I nie ma się co łudzić, farba jest dobra tylko na początku, a potem włosy się niszczą, o rozjaśnianiu to już w ogóle szkoda wspominać...nic mi tak włosów nie zniszczyło

Moje zaczynają lśnić na całej długości ale jednak zawsze będzie dla mnie różnica między odrostem a farbowańcami.
Odrost - jest idealny , reszta ma się co raz lepiej bo wiadomo odżywiam wew. i zew. ale drugie nigdy nie dorównają pierwszym

Jak będę już miała swoje tak za ucho to będzie to jeden z piękniejszych momentów a jak całe swoje to oszaleje :p ależ ja mam bzika...
ale to dobrze chyba lepiej mieć bzika na punkcie dbania o włosy i zapuszczania naturalnych niż bzika jakiego miałam kiedyś... (czyli niszczenie farbami, eksperymenty z kolorem i kompletna nieznajomość odżywek etc.)

Znikam się uczyć mozolny i studencki piątek w moim wykonaniu zejdzie pod nauką... za to wieczorkiem na spacerek z przyjaciółmi, dobre i to
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:43   #2608
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
to raczej nie ten wątek, bo my wracamy do naturalnych włosów poprzez odstawienie jakichkolwiek farb, rozjaśniaczy i zapuszczeniu swoich naturalnych włosów
to sory, nie wiedziałam
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:19   #2609
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Patisha87, dziękuje bardzo

mnie się też włosy błyszczą mocno, nie używam żadnej odżywki a ten seboradin mógłby plątać włosy gdyby były długie, tak mi sie wydaje, narazie jest ok, grzywka gładka więc odżywki nie mam

chciałam wkleić zdjęcia jak wygląda ta moja fryzura teraz, ale nie wiem czy jest sens, bo odrostów nie widać wcale, tym bardziej z takiej odległości z jakiej zrobiłam sobie zdjęcie i chyba sie wstrzymam z miesiąc jeszcze

a co do brązów naturalnych to się zgodzę w 1000% farbowane to nie to samo co piękny naturalny
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:06   #2610
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

uffff to mi ulżyło bo już się bałam, że powiecie, że się panoszę tu za bardzo



Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Tak, to ten z cynamonem i miodem zdaje się

Exquise ja też zauważyłam, że te kilka cm naturalek tak ładnie błyszczy A wydawało mi się, że to nie możliwe żeby naturalnie jasne blond włosy mieniły się w świetle... Okazuje się, że wystarczy o nie zadbać
Jak mi się skończy mój do ciemnych włosów to kupię sobie tego z cynamonem na wypróbowanie, oba mają najlepsze opinie na kwc, więc jestem ciekawa efektów


Exquise, Meadow, Chardon, chyba nie muszę pisać, że zazdroszczę ?!

U mnie w mieście cały dzień pada, wyszłam na dwór i już każdy włosek w inną stronę... Strasznie się spuszyły

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Patisha87, dziękuje bardzo

mnie się też włosy błyszczą mocno, nie używam żadnej odżywki a ten seboradin mógłby plątać włosy gdyby były długie, tak mi sie wydaje, narazie jest ok, grzywka gładka więc odżywki nie mam

chciałam wkleić zdjęcia jak wygląda ta moja fryzura teraz, ale nie wiem czy jest sens, bo odrostów nie widać wcale, tym bardziej z takiej odległości z jakiej zrobiłam sobie zdjęcie i chyba sie wstrzymam z miesiąc jeszcze

a co do brązów naturalnych to się zgodzę w 1000% farbowane to nie to samo co piękny naturalny
my jesteśmy zawsze chętne na nowe zdjęcia
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.