Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 13:54   #1
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14

Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?


Kochane Wizażystki!
Mam 28 lat i jestem product managerka z branzy FMCG. Moja praca często nie przypomina normalnych 40h w tygodniu. Dużo spotkań, podróży, zaległości nadrabiam nocami i być może stąd zaczynam mieć pewien problem z wyglądem mojej twarzy. Od długiego czasu borykam się z dużym problemem jakim są worki i cienie pod oczami - momentami mam wrażenie że ludzie patrzą na mnie ze współczuciem podobnym do kobiety z efektami przemocy w rodzinie stety , niestety nic z tych rzeczy - zaczynam czuć coraz większy dyskromfort podczas spotkań biznesowych, ale i towarzyskich. Myślałam że po prostu jestem przemęczona ale właśnie skończyłam urlop i poprawy nie ma. Używałam już chyba wszystkich kosmetyków jakie świat widział w tym vichy, la roche itd - efektów zero. Czy ktoś ma podobny problem? Co mogę z tym zrobić? i przede wszystkim lekarz czy kosmetyczka? Dziękuje z góry za pomoc
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:11   #2
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

To zależy niestety. Musisz przede wszystkim porobić badania czy jest wszystko ok.

U mnie było to tak, że po 27-mym roku życia pojawiły się u mnie cienie pod oczami. Najpierw były mało widoczne ale teraz (jestem po 30-stce) już widać je bardzo. Wiem, że dużo pomaga maska algowa bo jak byłam niedawno u kosmetyczki na peelingu kawitacyjnym to położyła mi na koniec właśnie tą maskę. Byłam bardzo zdziwiona bo cieni prawie nie było widać i nie musiałam ich tuszować po zabiegu. Jednak efekt jest tylko jednorazowy bo na drugi dzień znów się cienie pojawiły. Kosmetyczka też mi mówiła że maska algowa dużo daje w takim przypadku ale tylko jednorazowo. No jakoś mi się nie uśmiecha kładzenie maski algowej codziennie.
Na wątku o dermarollerze przeczytałam o możliwości zniwelowania cieni rolką właśnie. Może dermaroller właśnie się tu sprawdzi. Ale cały czas zastanawiam się czy lepiej go kupić i robić samemu czy iść na zabieg. Chodzi mi tu o bezpieczeństwo i produkty stosowane po rolce.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 08:04   #3
adventura85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Moja mama walczyła z "workami" dość długo. Zaraz po przejściu na emeryturę gdy wreszcie miała czas żeby odpocząć, zrobiła sobie prezent w postaci mezoterapii. Efekt był super! W ciągu jednego dnia odmłodniała o kilka lat) Miło się na nią patrzyło.
Więc jeśli kosmetyki drogeryjne czy apteczne już nie pomagają, to może warto pomyśleć o wizycie w gabinecie?
adventura85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 09:19   #4
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez adventura85 Pokaż wiadomość
Moja mama walczyła z "workami" dość długo. Zaraz po przejściu na emeryturę gdy wreszcie miała czas żeby odpocząć, zrobiła sobie prezent w postaci mezoterapii. Efekt był super! W ciągu jednego dnia odmłodniała o kilka lat) Miło się na nią patrzyło.
Więc jeśli kosmetyki drogeryjne czy apteczne już nie pomagają, to może warto pomyśleć o wizycie w gabinecie?
Miała mezoterapię igłową czy bez igłową?
Ja bym się raczej nie zdecydowała na tą bez igłową bo zbyt inwazyjne jak dla mnie. Efekty to są ale trzeba powtarzać ta inwazje niestety
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 09:35   #5
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Mezoterapie wykonuje lekarz czy kosmetyczka? zabieg jest bolesny? Nie ukrywam że trochę boje się igły, ale z drugiej strony nie mogę sobie wyobrazić mezoterapii bezigłowej - wolałabym coś skuteczniejszego.
Moja koleżanka twierdzi że mam strasznie cienką skórę pod oczami oraz bardzo delikatnie obniżony policzek i stąd może brać się ten "defekt". Czy ktoś jeszcze ma podobny problem i korzystał z jakiś zabiegów? Słyszałam że można tu również stosować preparaty na bazie kwasu hialuronowego.
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:19   #6
adventura85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Z tego co wiem, to korzystała z mezoterapii igłowej. Zabieg wykonywał lekarz. Też miała pewne obawy, ale ostatecznie była zadowolona. Wszystko odbyło się przy wykorzystaniu tzw. kaniuli, dzięki czemu zabieg jest mniej inwazyjny i chyba bardziej komfortowy dla samego pacjenta.
Rzecz nie dotyczyła mnie bezpośrednio i nie znam wszystkich szczegółów. Była na konsultacji i to był zabieg, który jej polecono.
Ja wychodzę z założenia, że zawsze warto spytać specjalistę, by zalecił najlepsze rozwiązanie dla nas samych.

Czy są inne metody? Nie wiem. Musiałabym temat zgłębić trochę bardziej.
adventura85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 11:31   #7
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Mezoterapie wykonuje lekarz czy kosmetyczka? zabieg jest bolesny? Nie ukrywam że trochę boje się igły, ale z drugiej strony nie mogę sobie wyobrazić mezoterapii bezigłowej - wolałabym coś skuteczniejszego.
Moja koleżanka twierdzi że mam strasznie cienką skórę pod oczami oraz bardzo delikatnie obniżony policzek i stąd może brać się ten "defekt". Czy ktoś jeszcze ma podobny problem i korzystał z jakiś zabiegów? Słyszałam że można tu również stosować preparaty na bazie kwasu hialuronowego.
Też mam cienką skórę pod oczami i stąd u mnie te cienie.
Sporo już czytałam na ten temat i niestety obawiam się mezoterapii igłowej. Jutro zadzwonię do swojej kosmetyczki i wypytam jeszcze o mezoterapię mikroiglową w moim przypadku bo to mi się najbardziej jakos widzi tutaj.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 13:46   #8
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Też mam cienką skórę pod oczami i stąd u mnie te cienie.
Sporo już czytałam na ten temat i niestety obawiam się mezoterapii igłowej. Jutro zadzwonię do swojej kosmetyczki i wypytam jeszcze o mezoterapię mikroiglową w moim przypadku bo to mi się najbardziej jakos widzi tutaj.
zastanawiam jak to może działać, w jaki sposób kaniula przechodzi przez skórę skoro igła jest tępa, jakie są tego zalety bo trudno mi sobie to wyobrazić?
Faktycznie mezoterapia nie należy do najdroższych zabiegów i myślę że może to być dobre posunięcie, nie wiecie jak często trzeba to powtarzać? po jakim czasie można spodziewać się efektów?
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 16:25   #9
Event
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Mezoterapie wykonuje lekarz czy kosmetyczka? zabieg jest bolesny? Nie ukrywam że trochę boje się igły, ale z drugiej strony nie mogę sobie wyobrazić mezoterapii bezigłowej - wolałabym coś skuteczniejszego.
Moja koleżanka twierdzi że mam strasznie cienką skórę pod oczami oraz bardzo delikatnie obniżony policzek i stąd może brać się ten "defekt". Czy ktoś jeszcze ma podobny problem i korzystał z jakiś zabiegów? Słyszałam że można tu również stosować preparaty na bazie kwasu hialuronowego.
Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
zastanawiam jak to może działać, w jaki sposób kaniula przechodzi przez skórę skoro igła jest tępa, jakie są tego zalety bo trudno mi sobie to wyobrazić?
Faktycznie mezoterapia nie należy do najdroższych zabiegów i myślę że może to być dobre posunięcie, nie wiecie jak często trzeba to powtarzać? po jakim czasie można spodziewać się efektów?
Nie ma się czego bać Fakt, zabieg jest dość nieprzyjemny, ale jeżeli babka jest dobrze wprawiona to nawet nie zauważysz kiedy będziesz już po zabiegu. Zawsze też możesz poprosić o jakąś maść znieczulającą, chociaż mi babka mówiła, że lepszy efekt będzie bez znieczulenia, ale nie wiem ile w tym prawdy. Cena jednego zabiegu waha się średnio od 250zł do 350zł, ale trzeba pamiętać, że aby uzyskać pełen efekt najlepiej jest wykonać serię 4 lub nawet 5 zabiegów w 2-tygodniowych odstępach. Teoretycznie efekt utrzymuje się do pół roku od ostatniego zabiegu i wtedy należy powtórzyć całą serię. Ja mam ogromne sińce, oczy podkrążone jak ćpun, powieki górne również są ciemniejsze niż skóra reszty twarzy. U mnie po dwóch pierwszych zabiegach nie było widać żadnych rezultatów, zawsze czułem, że te powieki są strasznie ociężałe, po trzecim zabiegu to uczucie znikło, dodatkowo cienie znikły całkiem, nie było po nich śladu, niestety trzeciego dnia wszystko wróciło do normy, identycznie było po czwartym zabiegu, pozbyłem się sińców, ale tylko na 2 dni. Wiadomo, wpływ na to może mieć wiele czynników, ja mam naprawdę potężne sińce, jeżeli u Ciebie sińce nie są aż tak ogromne to może to pomóc, sam zabieg, z uwagi na to, że jest to delikatna skóra wokół oczu jest dość bolesny, ale naprawdę jest tak krótki, że nawet największa maruda spokojnie wytrzyma te kilkadziesiąt sekund Tyle, że oczywiście nie warto robić tylko jednego zabiegu, bo to na pewno nie przyniesie oczekiwanego efektu.
Event jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 16:26   #10
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Wiesz, ja doczytałam się na wątku o dermarollerze, że jest taki preparat jak Voluplus i stosuje się go właśnie pod rolkę żeby te tzw. 'doliny łzowe' zniwelować i wtedy podobno cienie znikają. Skóra robi się grubsza a Voluplus sprawia, że buduje się tkanka tłuszczowa i cienie są zakryte, tym samym te doliny łzowe zniwelowane. Dlatego mnie interesuje właśnie mezoterapia mikroigłowa. Spytam kosmetyczki mojej o to ile by mnie u niej ten zabieg kosztował bo chociaż na pierwszy chciałabym iść do specjalisty. Później zobaczę czy kupię rolkę i Voluplus czy nie.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 08:13   #11
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
zastanawiam jak to może działać, w jaki sposób kaniula przechodzi przez skórę skoro igła jest tępa, jakie są tego zalety bo trudno mi sobie to wyobrazić?
Faktycznie mezoterapia nie należy do najdroższych zabiegów i myślę że może to być dobre posunięcie, nie wiecie jak często trzeba to powtarzać? po jakim czasie można spodziewać się efektów?
Dobre pytanie
Kaniula to tępo zakończona igła którą wprowadza się pod wierzchnię warstwe skóry już po nakłuciu igłą - zaleta jest taka że kaniula nie przerywa wewnętrznych elementów skóry tylko mówiąc kolokwialnie "przeciska" się między nimi. Dzięki temu czasem wystarczy tylko jedno nakłucie aby rozprowadzić preparat po większej częsci twarzy czyli mniejsza inwazja i szybsza rekonwalescencja po zabiegu. Jak będziesz wybierała się do lekarza koniecznie sprawdź czy w ogólne wykonuje zabiegi kaniulami - przy mezo używa się mikrokaniul lub mikroigieł - nigdy nie stosuje się standardowych igieł - a jeżeli tak zalecam zmiane. Efekty chyba dopiero po serii zabiegów tj po 3 wizytach w przeciągu 6 tygodni. Ważne aby po wykonaniu serii wykonywać zabiegi przypominające bodajże co miesiąc. Ja osobiście nie mam problemu z cieniami ale spotkałam się już z takim problemem wśród moich koleżanek.
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:02   #12
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cienie pod oczami to nie tylko zasługa przemęczenia i niewyspania, ale także fakt bardzo cienkiej skóry w tych okolicach. Aby cienie były mniej widoczne (a to z wiekiem się pogłębia) należy "zagęścić" skórę pod oczami. Bardzo fajnie sprawdzają się zabiegi falą radiową, ale nie taką kosmetyczną tylko urządzeniami medycznymi np. CURIS Radioplasty. Zabieg powoduje skrócenie włókien kolagenowych i wyprodukowanie przez fibroblasty nowych włókien. Są krótsze - wygładzają się zmarszczki, i gęściej upakowane, dzięki czemu skóra jest grubsza.
Zabieg jest nieinwazyjny, nie boli i daje bardzo ładne efekty, których efekty utrzymują się do 2 lat po zabiegu.
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 18:32   #13
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez zabiegowa Pokaż wiadomość
Cienie pod oczami to nie tylko zasługa przemęczenia i niewyspania, ale także fakt bardzo cienkiej skóry w tych okolicach. Aby cienie były mniej widoczne (a to z wiekiem się pogłębia) należy "zagęścić" skórę pod oczami. Bardzo fajnie sprawdzają się zabiegi falą radiową, ale nie taką kosmetyczną tylko urządzeniami medycznymi np. CURIS Radioplasty. Zabieg powoduje skrócenie włókien kolagenowych i wyprodukowanie przez fibroblasty nowych włókien. Są krótsze - wygładzają się zmarszczki, i gęściej upakowane, dzięki czemu skóra jest grubsza.
Zabieg jest nieinwazyjny, nie boli i daje bardzo ładne efekty, których efekty utrzymują się do 2 lat po zabiegu.
A miałaś może ten zabieg robiony? Pytam bo ja znów słyszałam że z falami radiowymi to nie jest tak fajnie do końca. Podobno najpierw są efekty super a później to wszystko wiotczeje i efekt jest fatalny i to w niedługim czasie. Jak to tak na prawdę z tym jest?

Ja dziś miałam pierwszy zabieg mezoterapii mikroigłowej (dermaroller+ Voluplus). Pod oczami miałam od razu po zabiegu troszkę czerwone i lekko piekące, ale to było 3 godziny temu. Teraz już zbladło. Różnicy na razie nie widać bo to przecież jeden zabieg dopiero. Do domu dostałam Voluplus do smarowania. Następny zabieg za tydzień.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Znalazłam coś takiego:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4766497

Czy faktycznie tak jest?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:16   #14
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Na cienie pod oczami najlepsza seria mezoterapii.....
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:24   #15
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Kochane dzięki wielkie za pomoc, polećcie proszę jakiegoś specjalistę od zabiegów pod oczami, może być slask ale najlepiej jak byłby to Kraków? Tylko bardzo prosze o sprawdzone osoby.....dziękuje
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:30   #16
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez Madame Czewska Pokaż wiadomość
Na cienie pod oczami najlepsza seria mezoterapii.....
A czy można stosować mezoterapię bezigłową pod oczy?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 16:12   #17
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
A czy można stosować mezoterapię bezigłową pod oczy?
Niestety nie powiem Ci nie miałam okazji doświadczyć mezoterapii bezigłowej.
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:39   #18
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Pacynka, ja robiłam Radioplasty na skórę dłoni, bo miałam bardzo zniszczone i takie żylaste. Skóra mi się zagęściła i wyprostowała.
Wiem, że urządzeń RF na rynku jest bardzo dużo, ale nie każde potrafi przekazać "tą energie", żeby fibroblasty zaczeły produkować nowy kolagen. Efekt o którym Ty piszesz tyczny się słabych urządzeń, gdzie doszło do skrócenia włókien ale już nie do wytworzenia nowych włókien, dlatego tak czy siak skóra znowu opadła (bo nie wytworzył się stelarz).
Dlatego też tak ważne jest korzystanie z urządzeń, które mają na to certyfikaty.
Z rf jest tak, że to prąd o częstotliwości fali radiowej i jak jeżdżą tą głowicą po skórze to ciepło wytworzone przez prąd i zamknięcie obiegu na naszym ciele sprawia, że komórki zaczynają o siebie trzeć i to wywołuje ciepło. Zabieg dobrze wykonany na dobrym sprzęcie nie powoduje skutków ubocznych w tej postaci. Fakt, dla utrzymania efektow zalecaja raz na pol roku jeden zabieg.
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:12   #19
justyna_6
Raczkowanie
 
Avatar justyna_6
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 64
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Kochane dzięki wielkie za pomoc, polećcie proszę jakiegoś specjalistę od zabiegów pod oczami, może być slask ale najlepiej jak byłby to Kraków? Tylko bardzo prosze o sprawdzone osoby.....dziękuje
mnie także interesują namiary w krk!
latem jeszcze jakos wyglądam ale jesień/zima... koszmar!
jakbym wiecznie płakała i miala depresje!
justyna_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 08:32   #20
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez justyna_6 Pokaż wiadomość
mnie także interesują namiary w krk!
latem jeszcze jakos wyglądam ale jesień/zima... koszmar!
jakbym wiecznie płakała i miala depresje!
W Krakowie jest pewnie wielu dobrych specjalistów ale ograniczę się wyłącznie do moich doświadczeń. Kilkukrotnie byłam już na wizycie u dr Kuschill Dziurdy z Instytutu Medestetis - miałam wykonywaną serie mezoterapii oraz zabieg modelowania ust. Jeżeli chodzi o zabiegi w których najważniejsza jest precyzja i umiejętności techniczne lekarza mogę z czystym sumieniem powiedzieć że Medestetis to świetne miejsce......ale oczywiście wybór należy do Was, pozdrawiam
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 15:28   #21
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez Madame Czewska Pokaż wiadomość
W Krakowie jest pewnie wielu dobrych specjalistów ale ograniczę się wyłącznie do moich doświadczeń. Kilkukrotnie byłam już na wizycie u dr Kuschill Dziurdy z Instytutu Medestetis - miałam wykonywaną serie mezoterapii oraz zabieg modelowania ust. Jeżeli chodzi o zabiegi w których najważniejsza jest precyzja i umiejętności techniczne lekarza mogę z czystym sumieniem powiedzieć że Medestetis to świetne miejsce......ale oczywiście wybór należy do Was, pozdrawiam

No i wracam podzielić się wrażeniami...
Zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii po konsultacji z pania dr w jej ocenie cienie wynikają z dużego poziomu melaniny w skórze i najlepszym rozwiązaniem jest mezo zaufałam i nie żałuje skóra jest coraz bardziej rozświetlona i nie wygląda na przemęczoną, w końcu nie będe wyglądała jak ofiara patologii
Jestem po już po drugim zabiegu naprawdę zaczynam widzieć efekty, zabieg wcale nie był bolesny a lekarka która go wykonywała naprawdę znała się na rzeczy.
Madame czewska dziękuje za polecenie, nie udało mi się dostać do wskazanej przez Ciebie osoby ale trafiłam do dr Anny Grodeckiej z tego samego miejsca i muszę przyznać super kobitka zabiegi były przeprowadzony bardzo delikatnie i precyzyjnie, naprawdę super, oczywiście to nie koniec moich wizyt - ale szczerze ciesze się z tego!
Dziękuje wszystkim!
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 20:48   #22
anastazja9
Przyczajenie
 
Avatar anastazja9
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Hej Jestem również zainteresowana tematem. Karinusia piszesz, że to nie koniec twoich wizyt. Ale chodzi o cienie? Trzeba to powtarzać itd? słabo orientuję się w temacie i potrzebuje rady. Gdzie byłaś na zabiegu?
anastazja9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 12:05   #23
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez anastazja9 Pokaż wiadomość
Hej Jestem również zainteresowana tematem. Karinusia piszesz, że to nie koniec twoich wizyt. Ale chodzi o cienie? Trzeba to powtarzać itd? słabo orientuję się w temacie i potrzebuje rady. Gdzie byłaś na zabiegu?
Troszkę tu nie zaglądałam
Anastazja - musisz trochę rozwinąć swoją myśl z czym masz problem, jeżeli z cieniami przeglądnij przede wszystkim powyższe posty i może to Cie zainspiruje - obok specjalistki od medycyny estetycznej nawet nie stałam więc nie dam rady dobrze Cie pokierować
Mój problem wynikał tak jak pisałam wcześniej z niskiego poziomu melaniny w skórze - i Pani dr zastosowała mezoterapie - strzał w 10! bo po trzech zabiegach wyglądam o niebo lepiej. Miejsce w którym się lecze wskazywałam już powyżej

Na czym polega twój problem z cieniami?
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 09:08   #24
mafelcia
Przyczajenie
 
Avatar mafelcia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Do Zarobiona Jestem: Gdzie miałaś robiony zabieg? Szukam czegoś w Krakowie
mafelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 10:34   #25
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Na czym polega ten zabieg?
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 11:17   #26
sylvia818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Na cienie pod oczami i worki najlepszy jest zabieg z wykorzystaniem fal radiowych, oczywiście jest bezbolesny i bezinwazyjny poczujesz tylko ciepło, jeśli chcesz cos wiecej poczytać, zapraszam xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-07 o 19:55 Powód: link
sylvia818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 09:05   #27
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez sylvia818 Pokaż wiadomość
Na cienie pod oczami i worki najlepszy jest zabieg z wykorzystaniem fal radiowych, oczywiście jest bezbolesny i bezinwazyjny poczujesz tylko ciepło, jeśli chcesz cos wiecej poczytać, zapraszam tutaj: cosnetblog pl/zabieg-z-wykorzystaniem-fal-radiowych-rf/
No nie wiem. Ja słyszałam że z falami jest tak że na początku jest rewelacyjny efekt, ale w niedługim czasie skóra obwisa i jest jeszcze gorzej. A wszystko przez to że fale radiowe 'gotują' białko pod skórą. Najpierw jest ono ścięte i sztywne, więc są efekty, a później się rozkłada i skóra strasznie zaczyna zwisać.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 17:18   #28
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Fale radiowe to dobry zabieg pilęnacyjny i zarazem relaksacyjny ale nie spodziewajcie sie po nim specjalnych efektów! Oczywiśćie skóra bedzie wyglądała lepiej ale 'wyprasuje" to zmarszczek Ja chyba od takich aparaturowych metod wole jednak skoncentrowane działanie np. mezoterapia osocze kwas hialuronowy , to są bardziej pewne zabiegi. JUż nie takie przyjemne ele tutaj efekt masz gwarantowany
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 10:19   #29
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

Cytat:
Napisane przez matyldamajerowicz Pokaż wiadomość
Fale radiowe to dobry zabieg pilęnacyjny i zarazem relaksacyjny ale nie spodziewajcie sie po nim specjalnych efektów! Oczywiśćie skóra bedzie wyglądała lepiej ale 'wyprasuje" to zmarszczek Ja chyba od takich aparaturowych metod wole jednak skoncentrowane działanie np. mezoterapia osocze kwas hialuronowy , to są bardziej pewne zabiegi. JUż nie takie przyjemne ele tutaj efekt masz gwarantowany
No tutaj się z tobą nie zgodzę bo po zakończonych mezoterapiach po pewnym czasie robię serię falami radiowymi i uwierz mi mam pięknie napiętą skórę wokół oczu! dla mnie zabieg rewelacja, sprawdza się w 100%
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:19   #30
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Cienie pod oczami - efekt zmęczenia czy materiał do leczenia?

No w połączaniu z mezotepią to co innego ale same niekoniecznie Na moja starą i pomarszczoną twarz już niestety nie działały tak dobrze ! Wiec w sumie może zastanowię się nad połączeniem tych dwóch zabiegów skoro piszesz o fajnych efektach ! Tylko najpierw muszę zdecydować sie na tą mezoterpie ale coraz bardziej dojrzewam do tej decyzji, jakie stosowałaś odstępy między tymi dwoma zabiegami ?
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-09 12:58:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.