Meskie zapachy z nutą... kobiecości? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-01, 11:14   #1
mikeb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Question

Meskie zapachy z nutą... kobiecości?


Ostatnio czytalem watek, gdzie byl poruszony temat o meskich perfumach, ktorymi Wy - kobiety, same moglybyscie sie "psikac" bo tak pieknie pachna Sam natomiast zastanawiam sie nad podobnym zjawiskiem. Podam to na przykladzie meskich perfum L'Eau Par Kenzo pour Homme. Nuty zapachowe: yuzu, liscie lotosu, mieta wodna, mandarynka, lila wodna... Zapach jest typowo swiezy, kwiatowo-cytrusowy (na moj meski nos ). Mi sie bardzo podoba, ale jednoczesnie stwierdzilem, ze gdyby takim zapachem pachniala kobieta, to naprawde ciezko by mi bylo oderwac sie od jej szyji (juz z wlasna dlonia mialem problemy ) Co sadzicie o takich meskich - kwiatowo-cytrusowych zapachach, moze nalezaloby je wlozyc do szuflady z napisem "Unisex", a moze jednak mezczyzna tak wlasnie pachnacy moze Was pociagac rownie mocno jak spryskany zapachem Gucci czy Armani?
mikeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 11:39   #2
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Chyba od tego wlasnie sa uniseksy? A swoja droga - moj TZ potrfi sie psiknac moim Smokiem albo Gucci EDP i jest ok czasem podkradnie Avignon Mnie sie tam podobaja takie eksperymenty tym bardziej, ze na nim niektore zapachy pachna inaczej niz na mnie. Np Smok jest znacznie bardziej dzrewny i dymny niz na mnie (moja skora generalnie lagodzi zapachy)

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:08   #3
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
A swoja droga - moj TZ potrfi sie psiknac moim Smokiem albo Gucci EDP i jest ok Nat
U mnie...moje smoczysko tez stalo sie zapachem unisex
orioni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:35   #4
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Wkrótce będzie nasza rocznica ślubu(nie powiem która,matko jak ten czas leci)
i przymierzam się do zakupu lubemu Terre Hermesa z cichą nadzieją,że będę mu (czasami oczywiście tylko)podbierać ,bo zapach cudny .
O qurcze,lecę zmyć farbę,czas minął i nie wiem z jakim kolorem wyjdę z łazienki
secco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:51   #5
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez secco Pokaż wiadomość
O qurcze,lecę zmyć farbę,czas minął i nie wiem z jakim kolorem wyjdę z łazienki
No no, a potem będziesz płakać, że przez Wizaż masz na głowie marchewkę albo smołkę
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 19:05   #6
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No no, a potem będziesz płakać, że przez Wizaż masz na głowie marchewkę albo smołkę
Na szczęście nie jest tak żle-zamiast orzecha laskowego mam co prawda kolor
bardziej przypominający ciemny kasztan ,ale jest ok(bałam się,że będzie black)
secco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 20:27   #7
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Ja znowu szaleję za A*menem, który tak właściwie męski jest. Ale zauważyłam, że także inne dziewczyny z Wizażu chętnie same go używają. Na moim TŻcie również bardzo mi się podoba, tak bardzo że chciałoby się leżeć z nosem przy jego szyi
Zdarzyło się też, że mój ślubny po odpakowaniu mojej paczuszki zaaplikował sobie Aliena Pachniał dziwnie, ale ze swojej męskości nic nie stracił.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 20:41   #8
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Eeee tam, a co powiecie na Pi?
Bardzo ciasteczkowe, na tyle - że jeszcze nie miałam okazji zwąchać tych perfum z mężczyzny.

Nie uznaję granic damskie-męskie, i nie przeszkadza mi kiedy facet pachnie nietypowo. Tym bardziej, że na różnych osobach ten sam zapach może zupełnie inaczej leżeć

Hmmm, co mnie pociąga...
Jakiś czas temu nogi się pode mną uginały jak czułam Farenheita, ale już mi makabrycznie zbrzydł. Ostatnio dosładzam się na potęgę, więc u facetów wolę właśnie wytrawne, świeże, cytrusowe... Do szału doprowadza mnie zapach perfum mojego instruktora judo (cierpkie, drzewne, ale bardzo lekkie), po prostu nie mogę się na niczym skupić
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 20:56   #9
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Eeee tam, a co powiecie na Pi?
Bardzo ciasteczkowe, na tyle - że jeszcze nie miałam okazji zwąchać tych perfum z mężczyzny.

Osobiście nie uznaję granic damskie-męskie, i nie przeszkadza mi kiedy facet pachnie nietypowo. Tym bardziej, że na różnych osobach ten sam zapach może zupełnie inaczej leżeć.
ja miałam jak jeszcze tata dawał się uprosić, żeby prysnął się czymś w perfumerii (teraz już ucieka, bo mówi, że znowu będzie czymś śmierdział ). Oj, jakie piękne było. O ile na mnie pi rozwijał się raczej mdło, tak na tacie wychodziły piękne przyprawy Takie lekko słodkawe, z taką "kadzidełkowatą" nutą, jak to tata określił. Powiedział, że paskudne (on tak na większość zapachów mówi ).
zastanawiam się co jeszcze... tylko Terre Hermesa mi przychodzi na myśl... i M7 też używane przez obie płcie i na obu piękny
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 21:00   #10
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Osobiście nie uznaję granic damskie-męskie, i nie przeszkadza mi kiedy facet pachnie nietypowo. Tym bardziej, że na różnych osobach ten sam zapach może zupełnie inaczej leżeć.
Ja toże
Im więcej poznaję zapachów tym bardziej zaciera się granica damskie - męskie. Kilka lat temu nie myślałam o tym, żeby podbierać mężowi perfumy a teraz to norma. Próbowałam go przekonać do testowania smoka czy BC ale on jakiś strasznie niereformowalny.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 22:21   #11
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

M7 to taki paradoks, bardzo męski zapach, ale podoba mi się idea noszenia go przez kobiety. Lubię go testować, zdarzyło mi się parę razy. Ale nie kupiłabym sobie, zwłaszcza, że wydaje mi się że tworzy świetną parę z Nu edp, które mam i kocham - więc - zważywszy wszystko - zostawiam go mężczyznom. Tak czy owak mój ulubieniec.

Pi mi nie podchodzi, jest w nim coś fajnego, ale też coś co mi przeszkadza - ale co się dziwić, sama przecież stwierdziłam, że wanilia jest dla mnie problematyczna.

Za to Very Irresistible for Men - mogłabym od czasu do czasu, jeśli miałabym nastrój. Bardzo mi się kojarzy ze Stanami, a konkretnie ze Starbucks, zmieszany aromat napojów kawowych i lekki powiew mięty, ładne. Wywąchałam raz na mijanym facecie - mmm. Chyba nie jest bardzo popularny.
__________________

Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 00:04   #12
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Eeee tam, a co powiecie na Pi?
Bardzo ciasteczkowe, na tyle - że jeszcze nie miałam okazji zwąchać tych perfum z mężczyzny.
(rachela)

Nie miałaś, bo się po prostu nie znamy

Edytowane przez gryx82
Czas edycji: 2007-04-02 o 00:31
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 00:09   #13
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Co do tematu, to pasuje mi tysz Casran Choparda, moje zapachowe ROZCZAROWANIE nr 1 Miało być orientalnie i oryginalne, a wyszło mydlanie i mdło! Co do Terre D'Hermes, to nut kobiecych nie wyczuwam Zaraz... Mojej siostrze przypominały chyba Kobako albo Masumi Koniec końców - nie mój zapach. Poniżej jedna z bardzo nielicznych negatywnych recenzji z basenotes (moja wyrocznia, po Wizażu oczywiście!)

i hate to break the chain of thumbs up
but in my very own opinion this scent is very heavy and dense and litterally smells like semi-clean dirt...terre....
i prefer the orange...
could have added a hint more of sweetness

by squirrelmilk, 23 December 2006, United States

No właśnie, już wcześniej pomyślałem, że trochę wanilii mogłoby polepszyć sprawę A za ciut "kobiece" uważam też Must pour homme, szczególnie wersja L'Essence , Devotion for men (coś mnie ostatnio drażnią ), Rochas Man, Opium pour homme edp. No wychodzi, że moi ulubieńcy Jeszcze pomyślicie, że ze mną coś nie tak

Edytowane przez gryx82
Czas edycji: 2007-04-02 o 00:29
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 07:01   #14
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Tak ....np. Obsession for Men bardzo lubię ten zapach...na sobie
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 14:02   #15
mikeb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Wlasnie widze, ze jest sporo zapachow meskich, ktore same chcialybyscie na sobie od czsu do czasu poczuc, ale pytanie brzmi: czy lubicie gdy takimi wlasnie zapachami pachna mezczyzni?
mikeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 14:58   #16
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez mikeb Pokaż wiadomość
Wlasnie widze, ze jest sporo zapachow meskich, ktore same chcialybyscie na sobie od czsu do czasu poczuc, ale pytanie brzmi: czy lubicie gdy takimi wlasnie zapachami pachna mezczyzni?
Ja osobiscie bardzo lubie. I tak ogolnie mysle, ze to kwestia nosa/skory, to co dla ciebie moze byc meskim zapachem z nuta kobecosci dla mnie bedzie typowo meskim zapachem. Na marginesie dodam, ze bardzo lubie tez unisexy, kilka sprezentowalam mojemu TZ oraz bratu.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 15:14   #17
lukasek!!!
Przyczajenie
 
Avatar lukasek!!!
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Zdecydowanie bardzo dużo zależy od skóry. Moja dziewczyna czasami używa moich perfum Np. Lacoste Essential pachną na niej zupełnie inaczej. No i raczej nikt nie kapnie się że to męski zapach. Na niej wydaje się że to zdecydowanie damskie perfumy W tą stronę to jakoś działa. Ale jednak facetowi gorzej "pożyczać" zapach od kobiet. Przede wszystkim ma poważne opory natury emocjonalnej Bariera nie do przejścia
lukasek!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 00:07   #18
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Tak ....np. Obsession for Men bardzo lubię ten zapach...na sobie
Obsession for Men na kobiecie?! Tutaj moja wyobrażnia się kończy Kiedyś go nosiłem (liceum), ale teraz uważam, że trochę "dziadkowaty" jest .
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 06:16   #19
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

U mnie Must damski pachnie okrutnie messsko... bede musiala dac cynk TZowi zeby sobie kupil. Na mnie meskie l'Instant jest calkiem niezle. Poza tym chyba wiekszosc niszowcow - nawet jesli sa dedykowane paniom lub panom - to jednak uniseksy.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 11:24   #20
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez mikeb Pokaż wiadomość
Wlasnie widze, ze jest sporo zapachow meskich, ktore same chcialybyscie na sobie od czsu do czasu poczuc, ale pytanie brzmi: czy lubicie gdy takimi wlasnie zapachami pachna mezczyzni?

A czemu nie choć wolę jak pachną inaczej niz ja, bardziej na ostro, mniej orientalnie, albo odwrotnie

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Obsession for Men na kobiecie?! Tutaj moja wyobrażnia się kończy Kiedyś go nosiłem (liceum), ale teraz uważam, że trochę "dziadkowaty" jest .

A moja dopiero się zaczyna ... Obsession for Men pachnie na mnie bujnym kwieciem, używam także mniej "dziadkowego":confuse d: z pazurem Black XS pour Homme PR.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 15:57   #21
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez mikeb Pokaż wiadomość
Wlasnie widze, ze jest sporo zapachow meskich, ktore same chcialybyscie na sobie od czsu do czasu poczuc, ale pytanie brzmi: czy lubicie gdy takimi wlasnie zapachami pachna mezczyzni?
no pewnie, dlaczego nie?
dzisiaj testuję właśnie Terre, absolutnie nie miałabym nic przeciwko gdyby jakiś facet nim pachniał, na mojej skórze jest taki na granicy, sporo w nim męskich nutek, myślę, że na męskiej skórze byłby piękny
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:16   #22
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Dla mnie Terre jest zdecydowanie damsko - męski. Ja ciągle na niego czekam Ciekawa jestem jak się zachowa na skórze mojego chłopa.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:49   #23
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Dorzucam meskie Burberry - niesamowicie jagodowe. Spokojnie moglabym uzywac. A do tego Baldesarini Ambre - dosc wytrawne ale tez niezle takze nawet nawet No i Equus - przedziwny bardzo skorzany ale rewelacyjne pasuje do kostiumu (i pejcza )

Mam wrazenie, ze sporo meskich zapachow jest w sumie "na jedno kopyto" - albo swieze albo mydlano-kolonskie. Malo ciekawych (nie mowie tu o niszowcach)

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:57   #24
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
no pewnie, dlaczego nie?
dzisiaj testuję właśnie Terre, absolutnie nie miałabym nic przeciwko gdyby jakiś facet nim pachniał, na mojej skórze jest taki na granicy, sporo w nim męskich nutek, myślę, że na męskiej skórze byłby piękny
Ja tez testowalam Terre i pachnial na mnie baaardzo mesko, az za. Jesli bym kupila, to tylko dla TZ...
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 17:10   #25
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dla mnie Terre jest zdecydowanie damsko - męski. Ja ciągle na niego czekam Ciekawa jestem jak się zachowa na skórze mojego chłopa.
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ja tez testowalam Terre i pachnial na mnie baaardzo mesko, az za. Jesli bym kupila, to tylko dla TZ...
niedługo po aplikacji to dla mnie unisex, taki Ogródek Sródziemnomorski z mocną nutą "zielska" rzeczywiście pietruszka się pojawia niestety z czasem coraz więcej w nim męskich nut, psiknęłam nim nadgastek ok. 3 godziny temu i teraz kiedy wącham nie mam wątpliwości, że jest męski, moja skóra bardzo go wyostrza, dalej mi się podoba, ale nosić bym go nie chciała
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 18:43   #26
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Pi. Są tak piękne, że sama sobie kupiłam dwie flaszki
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 01:02   #27
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Pi. Są tak piękne, że sama sobie kupiłam dwie flaszki
Już Cię lubię!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:29   #28
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

To ja dorzucę Escadę Magnetism for men. Mój mąż za każdym razem kiedy ich używa (ma próbkę) dopytuje się, czy jestem pewna, że to męski zapach
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:38   #29
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
To ja dorzucę Escadę Magnetism for men. Mój mąż za każdym razem kiedy ich używa (ma próbkę) dopytuje się, czy jestem pewna, że to męski zapach
Oj tak! Zupelnie mu sie nie dziwie. Magnetism jest wyjatkowy! Mnie sie bardzo podobal - TZowi srednio bo... "troche babski taki" Jednak i tak uwazam, ze to wyjatkowo udany i naprawdę piekny zapach.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:56   #30
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Mnie sie bardzo podobal - TZowi srednio bo... "troche babski taki"
Mojemu też niezbyt się widzi. Ja powiem szczerze, że też nie zachwycam się nim. Ogólnie jest ok, ale jest w nim jakaś drażniąca nutka, która mi przeszkadza. Za to wersję damską akceptuję bez zastrzeżeń
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.