jak makijażem (ubiorem, fryzura) dodać lat? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 22:54   #1
CIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Question

jak makijażem (ubiorem, fryzura) dodać lat?


Witam serdecznie!
Moj "problem" polega na tym, ze bardzo mlodo wygladam. Rzecz raczej w tym, ze czuje sie malo kobieco z moja dziewczeca buzka. Mam 23 lata, a ogromna wiekszosc ludzi ocenia mnie na MAXimum 20, zdazylo mi sie nawet byc "posadzona" o niepelnoletnosc, haha /chcieliby mnie widziec w ogole bez makijazu / W dodatku jestem dosc niska i szczupla.
Mozecie mi cos doradzic? Jak dodac sobie lat np. makijazem, a zarazem nie przesadzic z nim? macie jakies konkretne rady?
pozdrawiam!
CIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:38   #2
magda.lena
Raczkowanie
 
Avatar magda.lena
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 133
Dot.: jak makijażem (ubiorem, fryzura) dodać lat?

z makijażem nie pomogę Ci za bardzo, bo z tak się nie znam, ale wiem za to, że ciemny kolor włosów postarza, najwięcej lat dodaje oczywiście czarny
magda.lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:55   #3
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bąbelkowo
Wiadomości: 135
Dot.: jak makijażem (ubiorem, fryzura) dodać lat?

Ja bym sie na twoim miejscu cieszyła że tak młodo wyglądasz;-)
Myślę że bardziej eleganckie ubrania np. jeansy + marynarka+ buty na obcasku dodadzą ci cm a jednocześnie dodadzą lat. Z włosami to nie wiem jak wyglądasz czy ciemne ci będą pasować?Zawsze mozna sie poradzić fryzjera albo eksperymenty z szamponetkami, zamieść zdjęcie to łatwiej będzie o poradę
pozdrawiam
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:21   #4
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: jak makijażem (ubiorem, fryzura) dodać lat?

Po pierwsze: brwi; zadbane, podkreślone, uwydatniają rysy, nadają twarzy charakteru.

Po drugie: mocniejszy (ale umiarkowanie) makijaż oka w naturalnych, klasycznych kolorach (brąz, grafit, szarości, czerń, śliwka, burgund, ciemna zieleń, granat, miedź). Bazujemy tu na stereotypie, który mówi, że jasne, żywe kolory są zarezerwowane dla nastolatek, choć odmładzają i ożywiają.

Po trzecie: polecam czerwoną szminkę i jednocześnie podkreślone oko (stonowanie, ale wyraźnie - to właśnie uzyskasz, stosując kolory naturalne). Znajdź odcień czerwieni, który do Ciebie idealnie pasuje i maluj Plus czerwone, krótko opiłowane paznokcie.

Ciemny kolor włosów nie zawsze postarza, to mit, z którym trzeba uważać, bo może zgasić naszą urodę. Odcień włosów dobieramy do konkretnej osoby, jej urody, stylu życia i charakteru.
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.