Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-24, 21:32   #241
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Dziewczyny swietny ten temat macie
Tak wlasnie sobie czytam od poczatku i prawie wszystko o co chcialam zapytac ...juz napisalyscie .
Interesuje mnie to Studio 3 , za mapke , za numer telefonu rowniez .
Jeszcze jesli ktorej z Was by sie chcialo , chcialabym aby odpowiedziala , czy umawiajac sie telefonicznie trzeba koniecznie powiedziec do kogo ?Czy jak nie powiem to przydziela tego ,kto ma czas ? Pan Marcel rozslawiony ale co z reszta fryzjerow ? Chcialabym obciecie i farbe(calosc) z refleksami , czy ktos wie czy wyrobie w 200 zl ? Bo tak chamsko pytac ich na wstepie a zabezpieczyc sie trzeba ...Od 3 lat przedluzalam wlosy ,wiec nie wiem ile kosztuja dzis fryzjerzy.
Ma kto rowniez orientacyjne godziny otwarcia Studia 3 ?
Nie jestem z Gliwic , troche mam daleko, nie maja strony www ,wiec moze ktoras z WAS wie ?
Bylabym wdzieczna jesli komus chcialoby sie odpisac choc slowko.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 02:20   #242
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

a ja sie teraz zastanawiam czy nie wyprobowac Marcela
ale chcialabym radykalnie sciac wlosy i sie troche boje
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 07:35   #243
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Dziewczyny swietny ten temat macie
Tak wlasnie sobie czytam od poczatku i prawie wszystko o co chcialam zapytac ...juz napisalyscie .
Interesuje mnie to Studio 3 , za mapke , za numer telefonu rowniez .
Jeszcze jesli ktorej z Was by sie chcialo , chcialabym aby odpowiedziala , czy umawiajac sie telefonicznie trzeba koniecznie powiedziec do kogo ?Czy jak nie powiem to przydziela tego ,kto ma czas ? Pan Marcel rozslawiony ale co z reszta fryzjerow ? Chcialabym obciecie i farbe(calosc) z refleksami , czy ktos wie czy wyrobie w 200 zl ? Bo tak chamsko pytac ich na wstepie a zabezpieczyc sie trzeba ...Od 3 lat przedluzalam wlosy ,wiec nie wiem ile kosztuja dzis fryzjerzy.
Ma kto rowniez orientacyjne godziny otwarcia Studia 3 ?
Nie jestem z Gliwic , troche mam daleko, nie maja strony www ,wiec moze ktoras z WAS wie ?
Bylabym wdzieczna jesli komus chcialoby sie odpisac choc slowko.
Nie wiem jak to jest z tym umawianiem się telefonicznie, bo ja zawsze zapisuję się do Marcela, ale pewnie i tak Cię zapytają, do kogo byś chciała, chyba że bardzo Ci zależy na jakimś terminie, no to wtedy pewnie zapiszą do tego, kto będzie wolny.
Jaką masz długość włosów? Myślę, że nawet przy długich wyrobisz się spokojnie w 200zł.
Godziny otwarcia (jeszcze dzisiaj dokładnie sprawdzę bo idę do Marcela ) w tygodniu chyba 9-19, a w soboty 9-14 albo 15, sprawdzę.

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
a ja sie teraz zastanawiam czy nie wyprobowac Marcela
ale chcialabym radykalnie sciac wlosy i sie troche boje
Mia, Marcel pewnie bardzo się ucieszy, kiedy będzie mógł kogoś radykalnie ściąć
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2007-08-25 o 07:37 Powód: dodanie kolejnej wypowiedzi
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:30   #244
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Dzwonilam. Zapisalam sie ale do pani Violi (jak sie nie myle). Znacie ja ? Pan Marcel na urlopie.
Ide tam pierwszy raz.
Mam wlosy poldlugie (krotki kucyk) liche , brzydkie i chce sie obciac ,zafarbowac i albo pasemka albo refleksy . Najgorsze , ze nie wiem jak .Licze na to ,ze mi doradza.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 15:01   #245
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Dzwonilam. Zapisalam sie ale do pani Violi (jak sie nie myle). Znacie ja ? Pan Marcel na urlopie.
Ide tam pierwszy raz.
Mam wlosy poldlugie (krotki kucyk) liche , brzydkie i chce sie obciac ,zafarbowac i albo pasemka albo refleksy . Najgorsze , ze nie wiem jak .Licze na to ,ze mi doradza.
Marcel wrócił z urlopu w czwartek, dzisiaj u niego byłam
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:03   #246
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Marcel wrócił z urlopu w czwartek, dzisiaj u niego byłam
Toz dzis rano dzwonilam i wlasnie uslyszalam ,ze jest na urlopie .Termin mam po niedzieli .Niewazne zreszta.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 21:32   #247
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Toz dzis rano dzwonilam i wlasnie uslyszalam ,ze jest na urlopie .Termin mam po niedzieli .Niewazne zreszta.
Hehe no to ja nie wiem, może byłam u jakiegoś klona
Miłej wizyty
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 23:14   #248
bibilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

blagam o adres internetowy :jaty" w gliwiach !!!!! dziekujez gory ;pp
bibilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:06   #249
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

huhuh umówiłam się do Marcela Wprawdzie muszę długo czekac bo mamy poniedziałek a przyjmie w następny dopiero wtorek na 9 ale już się cieszę i scinam włosy na krótko...myślę Mia22 nad tym samym co ty plus mam jeszcze jeden pomysł z grzywką zupełnie prostą bardzo z góry zaczesaną i takiem lekkim bobem
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:56   #250
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A czy chodzi ktos lub byl kiedys w SALONIE FRYZJERSKIM BEA ktory miesci sie na zygmunta starego obok drogerii ok ??
Kolezanka mowila mi ze babka u ktorej pracuje ma zrobiony sliczny balejaz i robila wlasnie tam ale ja potrzebuje wiecej opinii zeby sie skusic na wizyte ??
podaje link str internetowej jest tez tam cennik

http://www.fryzjer.sgl.pl/
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:13   #251
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Coś mi się zdaje, że fryzjerzy w Gliwicach zaczęli się za bardzo cenić :| Modelowanie w minisaloniku na Trynku zrobionym w metalowej budzie - 20zł - na krótkie włosy!
W Sośnicy - 25zł! Toż to ja za strzyżenie płacę 30-35zł :|
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 11:55   #252
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witam serdecznie Drogie Wiazażanki

Czytam sobie watek o dobrym fryzjerze od bardzo dawna bo szukam szukam i szukam i nawet gdy dobrze sie zapowiadało to kończyło sie klęską. Byłam w Studio 3 u PanaŁukasza(już nie pracuje),byłam w Beacie na Gwardii Ludowej(u pani Hani),w studio Sylwia Wilkosz(u Pani Sylwii)itd itd. Wczoraj poszłam podciąć trochę włosy do Stelli(do pani Ilonki) i spędziłam tam dwie godziny, ponieważ panie naprawdę przejęły się stanem moich włosów i była odżywka,był masaż,a jest fajna fryzuraTakże polecam serdecznie
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 14:30   #253
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

własnie polecam bardzo ciepło Sylwię z salonu Sylwii Wilkosz na Jagiellońskiej. Pracują na produktach L'Oreala. Nie chodzi mi jednak o Sywlię kierowniczkę salonu, a o młodziutką Sylwię, która tam pracuje. Od razu poznacie ją po dziwnej fryzurce, przewaznie jakimś dziwnym irokezie, w których bardzo jej do twarzy. Ma dziewczyna fach w rękach Kilkakrotnie mnie scinała i zawsze bardzo pięknie, bez żadnych zastrzeżeń. Brała bodajże 60zł (z modelowaniem). Czesała mi też dziwaczne coś na głowie na studniówkę kilka lat temu. Przestałam do nich chodzić bo kiedyś na pasemkach zrobili mi wielką "pomyłkę" na głowie. Miałam bardzo nierówno zrobione odrosty, a że pasema były jasne i czerwone na brązowych włosach, to wyglądałam fatalnie. Zapłaciłam prawie 200zł za coś co wyglądało na poczynania amatora.To był mój ostatni raz tam! Nie zmienia to faktu, że Sylwia scina świetnie i znam mnóstwo osób które ją chwalą.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 12:38   #254
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
ja polecam maly salon na osiedlu na przeciwko wojska w Gliwicach.zaraz za plusem w takim "kompleksie" sklepow.trzeba liczyc sie z ogromna kolejka bo tam taka jest zawsze ale ceny za to przystepne
Cytat:
Napisane przez EVAgwiazdka Pokaż wiadomość
chyba to jest ulica Czwartakow do Kariny najlepiej przyjsc ok 11 (do niej zawsze sa najwieksze kolejki bo reszta fryzierek tam jest gorsza ) Czesanie kosztuje chyba kolo 10 zl a kok troche wiecej Pozdrawiam
Rzeczywiście, salonik bardzo oblegany. Jeszcze nigdy tam nie trafiłam na luz, a mieszkam w okolicy już prawie 3 lata. Ciągłe kolejki, zmiana stanowisk, nie wiadomo jak pracują i która na którym stanowisku.
Ceny zaskaujące, za strzyżenie półdługich, kręconych włosów zapłaciłam 10zł.
Inna rzecz, że tempo działania mnie nieco przeraża. Gdzie indziej tną mnie przez godzinę, tutaj góra 10 minut. Efekt poprawny.

Drugi, wypróbowany (nie raz) przeze mnie salon to Studiu Fryzjerskie Qualitas przy Daszyńskiego w Gliwicach. Właścicielka ciąć umie to fakt, ale ma jakiś problem z cięciami prostymi, klasycznymi, lubi wydziwiać. Po ostatnim cudowaniu zostałam niemal bez grzywki, co przy moich kręconych włosach oznacza tragedię. Przez kilka tygodni pytano mnie czy spaliłam sobie grzywkę zapalniczką lub świeczką, a ja ze wstydem, czerwona jak burak odpowiadałam, że to efekt strzyżenia w Salonie za 30zł. Reszta dziewczyn ścina tak sobie. Mam koleżankę, która z sentymentu tam chodzi lata, jeszcze nigdy nie miała równej grzywki, zawsze strzępy lub schody.
Doradzają bardzo chętnie i zwykle wiedzą lepiej niż klient. Jeśli im pozwolić można się mocno zdziwić na koniec.

Szukam dalej.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2007-11-16 o 09:05
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 17:33   #255
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

a ile kosztuje cięcie w Studio3, bo teraz w sumie zaczęłam sie zastanawiać, a jutro się wybieram?

edit: ufff..ulżyło mi, bo ktoś tu napisał że bardzo drogo i się przestraszyłam ale już widzę że krótkie włosy ok 50zł jeśli nic się nie zmieniło ?
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 02:24   #256
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

side to kiedy Ty idziesz?
poczekam az wrocisz i zdasz relacje i wtedy sie umowie do marcela albo do Ani
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 08:06   #257
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
side to kiedy Ty idziesz?
poczekam az wrocisz i zdasz relacje i wtedy sie umowie do marcela albo do Ani
miałam iśc wczoraj. poszłam, a nie zostawiłam im numeru kontaktowego wcześniej i niestety nie mieli mnie jak powiadomoć że wody nie mają, jakaś awaria czy coś :/ Pan Marcel bardzo przeprosił i dziś mnie wcisnął na popołudnie. Ale muszę przyznać że patrząc na jego włosy i pani z recepcji bardzo chętnie się oddam w ich ręce Nic bardziej nie mrozi mi krwi w żyłach, niż gdy widzę fryzjera który ma włosach wszystkie resztki farb jakich używał w zakładzie w ostatnim tygodniu i jednocześnie wszystkie style fryzur w jednym Jest to nagminne, nawet w najlepszych zakładach. Szewc w dziurawych butach chodzi


edit: byłam i jedyne co mogę powiedzieć, to że właśnie pozyskał pan Marcel nową wierną klientkę, która jest pod wielkim wrażeniem jego kultury osobistej, podejścia do klienta a przede wszystkim fachu w rękach! Same superlatywy: świetna fryzurka. Już nie pamiętam kiedy wyszłam tak szczęśliwa od fryzjera!
Gorąco polecam Studio3 a przede wszystkim pana Marcela
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2007-09-05 o 18:03
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 12:02   #258
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

side85 nie gadaj tylko fotki chce zrobilas cos faktycznie podobnego jak ja chcialam? a jak cenowo?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 12:21   #259
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
side85 nie gadaj tylko fotki chce zrobilas cos faktycznie podobnego jak ja chcialam? a jak cenowo?
wiesz że ja fotek nigdy nie lubię wstawiać. Jest bob i nawet nie mów mu że chcesz Victorię Pan Marcel jest przestraszony tym, że każda kobieta prosi go o to samo,więc powiedział mi że zrobi fajnego boba, ale nie to co ma ona i faktycznie bardzo ładnie sciał moje strasznie cieniutkie a jednocześnie zniszczone włoski Za usługe policzył 40zł. Najpierw sciął je prosto, potem wyprostował i na wyprostowanych robił fajny kształt, żeby wszystko dokładnie widzieć. Bardzo gorąco go polecam!
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 16:59   #260
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

a mialas krotkie wlosy/poldlugie? ja mam dlugie i waham sie, ale moze mi po rpostu cos doradzi, choc nie powiem, po prostu choruje na ta fryzurke
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 02:59   #261
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

edit: a jakbym chcial sciac sie u Marcela a zafarbowac u Marty to da sie tak? zamknelabym sie w 150zl?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 10:02   #262
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
a mialas krotkie wlosy/poldlugie? ja mam dlugie i waham sie, ale moze mi po rpostu cos doradzi, choc nie powiem, po prostu choruje na ta fryzurke
Mia co do PW wyśle ale musze zrobić i wieczorkiem to wszystko. dziś moja jedyna aczkolwiek solidna popraweczka
Miałam włosy półddługie i zdałam się na niego. Nie jest to nic wymyślnego, taki o po prostu ładny bob. Ja mam bardzo cieniutkie włoski i wszyscy na mnie narzekają fryzjerzy że je zniszczyłam czy coś, a ja mam takie chyba genetycznie, bo nie prostuję prawie, farbuję dobrymi farbami bardzo rzadko bo na naturalny kolor i suszę chłodnym nawiewem. Do tego dobre szampony, odżywki....no taki już mój los...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 02:36   #263
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

oki, dzieki
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 22:08   #264
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Zaplacilam w Studio 3 za obciecie , zafarbowanie i refleks na grzywce 150 zl.
Obcinala mnie i zarazem farbowala pani Wiola i musze przyznac , ze kolor jest niezwykle udany .Sama doradzila .
Tak poza tym byla to pierwsza farba , ktora nie piekla nie rozsadzala mojej glowy po nalozeniu a do dzisiejszego dnia ( 2 tygodnie) podczas mycia leci czysta woda , recznik czysty . Bywalam juz u wielu fryzjerow , wiele razy farbowalam ale tym razem jestem bardzo zadowolona z tej farby. Fryzura byla ladna pierwzsy dzien , bo pozniej juz za chiny tego ulozyc nie umialam . Jednak moj sposob tez moze byc.
Salon nowoczesny. Pani Wiola przesympatyczna osoba , cierpliwa i widac , ze niezwykle sumienna. Nie olewa klientek i szczerze mowi co pasuje a co nie. Pan Marcel tez sympatyczny , dalo sie zauwazyc. Prowadzil swobodna rozmowe z kazda klientka , nie bylo sztucznej atmosfery . Jest to miejsce gdzie chce sie wracac znowu . Poza tym moj czekajacy maz tez mile zaskoczony , bo pani z recepcji bezinteresownie spytala go czy ma ochote sie czegos napic , co rzadko sie mu dzis zdarza. A wloke go za soba aby on placil i bym nie musiala siegac do mojej sakiewki.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:26   #265
renifercia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witam tyle sie naczytalam o tym studiu 3 ze postanowilam zaryzykowac ...
Dzisiaj bylam umowiona z Pania Wiola i musze przyznac ze fryzure mi zrobila rewelacyjna !!! Po raz 3 w zyciu wyszlam zadowolona z fryzjera !!! Zaplacilam 40 zl za usluge ... co wg mnie nie jest duzo gdyz Pani Wiola poswiecila mi ok 1 h swojego cennego czasu Wysluchala moich prosb odnosnie sciecia i doradzila - efekty sa rewelacyjne :-D
Polecam WSZYSTKIM studio 3 !!! Mila sympatyczna atmosfera Obsluga rewelacyjna ... teraz juz wiem gdzie bede chodzila do fryzjera
Pozdrawiam cala ekipe ze "studio 3" oraz Was "forumowicze" ;-)
renifercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:29   #266
munks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cześć dziewczyny
Ja tez myślę o tym zeby się przejść do "Studio 3", ale mam prośbę do dziewczyn które właśnie z ich usług korzystają: a mianowicie, mogłybyście zdjęcia waszych fryzurek pokazać? balejaży i ścięć wtedy inne dziewczyny także miałyby łatwiej z decyzją żeby się na to Studio skusić bo wiadomo że opis fryzurki a zdjęcie to dwie różne sprawy z góry serdeczne dzięki!!! pozdrawiam !!
munks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 11:57   #267
moni_m
Przyczajenie
 
Avatar moni_m
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: SiLeSiA
Wiadomości: 9
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Kochane wizażanki
Zachęcona wspaniałymi recenzjami jakimi cieszy sie studio 3 , zapisałam sie i już jutro oddam moje włoski w fachowe ręce Pana Marcela
Ciekawe co z tego wyniknie ? dodam że z fryzjerami miałam tylko przykre doświadczenia i mam nadzieje że teraz się to zmieni.....
moni_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 12:41   #268
kulla
Raczkowanie
 
Avatar kulla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 204
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A czy ktoras z Was obcinala sie u Marty? W studio 3? Wiele z Was pisalo o tym, jak wspaniale potrafi nakladac kolory, ale czy tak samo sprawnie potrafi poradzic sobie z wlosami?
Bede wdzieczna jesli sie wypowiecie...
Po takiej ilosci pochwal w strone studia 3 nie moglam sie nie oprzec i nie zapisac wlasnie tam
kulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 14:16   #269
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Wątek powoli zaczyna się zamieniać w fan-site Studia 3
Byłam parę razy,było ok,ale czas na coś nowego. Zastanawiam się mianowicie nad studiem Image na Wrocławskiej. Byłam tam co prawda kiedyś,ale bardzoooooo dawno temu i tylko na strzyżeniu. Czy któraś z Was była tam i może się podzielić wrażeniami?
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:13   #270
lookata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 16
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Zgadzam się z Aramintha, to jak Fun Club...

Ja byłam w Studio 3 raz, było okej, może nie mdlałam z wrażenia, ale w porządku. Ceny jednak są dość wysokie - zależy tż dla kogo.

Ja czasami staram się odwiedzać też jakieś małe saloniki, mogę np polecić Róg Piękności na rogu Tarnogórskiej, tam też strzyże się mój towarzysz ;-) i zawsze jestem zadowolona z jego fryzury, która nie jest odpintolona maszynką ;-)

Polecam także p. Tereskę na osiedlu Kopernika w takiej małej niebieskiej budce, potrafi ścinać, ale jej uczennice już np nie bardzo.

To by było na tyle
lookata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.