kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 20:43   #1
kaama_aa
Raczkowanie
 
Avatar kaama_aa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75

kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006


czesc dziewczyny ;-) problem taki sam jak większosci z nas... chcialabym zrzucic pare kilo ;-) czy ktos chetny jest zacząć ze mną ? ;-) moze jakies pomysły, rady ?
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...
kaama_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:05   #2
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Cool Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

W Prawdzie zabralam sie za siebie 15.05. ale chetnie się przylącze, bo zawsze lepiej jest mieć tą bratnią duszę, która walczy z pokusami - tak jak ja

Mój cel : z wagi ok 56-57 kg schudnąć do 50-52 kg

Droga do celu:

=> zdrowa, zbilansowana dieta, ograniczenie słodyczy, picie dużej ilości wody mineralnej , nie glodzenie się.

=> sport sport i jeszcze raz sport
rolki - 1 godz. (zamiennie z bieganiem - 30 min)
6 weidera
hula hop - 15 - 30 min

Czas : do końca siepnia

Musi się udać, tylko powinnam uwierzyć że dam radę i poradzę sobie w walce ze słabościami...

Powodzenia
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:17   #3
kaama_aa
Raczkowanie
 
Avatar kaama_aa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

dzięki Oleńka ;-) mam nadzieje, ze bedziemy sie wzajemnie wspierac ;] jak zaczęłas sie odchudzac? jakas dietka ? ( moim celem jest zrzucenie 5 kg, chciałabym wyrobic sie do konca czerwca) pozdrawiam
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...
kaama_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:49   #4
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

To i ja do was się przyłącze jeśli się zgodzicie. Właściwie nie zależy mi na zrucie kilogramów ale centymetrów, przede wszystkim w udach. Mój TŻ wyjechał i zobaczymy się najwcześniej za 2 albo 3 miesiące i chciałabym mu zrobić niespodziankę jak się spotkamy. do odchudzania zabierałam się wiele razy, ale tylko raz prawie rok temu udało mi się trchę zdzialac. Niestety teraz wróciło wszystko do starego porządku. Nie mam jakiś strasznych kłopotów z wagą. Tylko te uda jak będę miała dostęp do aparatu to zrobię zdjęcie.

No więc plan na te ok 3 miesiące wygląda tak:

dieta: żadna dieta cud. Po prostu koniec ze słodyczami, frytkami chipsami i innym niezdrowym jedzeniem. Zamiast smażyc potrawy przerzucam się na gotowanie na parze.

sport: bieganie (30-60min) co drugi dzień, żeby mięsnie mogly odpocząc. a6w (dziś 7 dzień), trening DJ Wallis 2x w tygodniu na nogi, oprócz tego ćwiczonka na ręce i biust 3-4 w tygodniu. Myślę, że dodatkowo uda mi się chodzić na basen raz w tygodniu. No i oprócz tego zamiast środkami transportu publicznego postaram się używać własnych nóg.

A mój cel:
(mam 156)
->w udach z 55 zejść do 50-49
-> ujędrnić ciałko
-> wyosrzyć rysy twarzy bo teraz twarz mi się zrobiła okrągła
-> zarysować mięsnie brzucha tak jak to tylko możliwe

Tak wyglądają moje plany mam nadzieję że będę mogła się pochwalić efektami po 2-3 miesiącach i dalej Mam motywację. Zabrałam się do pracy co najważniejsze, od 2 tygodni biegam, od tygodnia robie szóstkę. Więc jest dobrze. Tylko narazie nie udało mi się zrezygnować ze słodyczy. Ale od teraz zaczynam

Zyczę wam tez pwoodzenia i wytrwałości. Oleńka =) uda się bo to zależy tylko od nas
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:54   #5
nikola
Raczkowanie
 
Avatar nikola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 158
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

to i ja podbije do was

planuje do wakacji zrzucic moj wielgasny brzuch

dieta dieta i jescze raz dieta no i codziennie rowerek, zaczynam a6w

Damy rade!

Waże 56, wzrost 166,nie ma sie co łamać trzeba działac
__________________
happy yummy day
nikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:58   #6
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Nikola masz świetny cytat powieszę sobie go na ścianie to dobre hasło przewodnie
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 22:05   #7
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Z nieba mi spadacie kochane!!!!

Zawsze ważyłam 50-52 kg przy wzroście 165cm. Niestety po ciązy przybyło mi kilogramów, oj przybyło!!! Waże teraz 60 kg czyli totalna rozpacz. Próbuje się zabrać za siebie bo jak staje przed szafą i porównuje moje obecne ciuchy z tymi, które nosiłam wcześniej to jestem załamana. Dzisiaj właśnie natchniona wczorajszym odcinkiem "miasta kobiet" postanowiłam zabrać się za walke ze swoim cielskiem. Mój plan to do wakacji dojść przynajmniej do 55kg. Mam zamiar stosować diete 1000 kcal. Trzymajcie za mnie kciuki abym wytrwała bo straszny łasuch ze mnie!!!!
Piszcie jak Wasze postepy.
Niestety nie mam czasu na sport bo moja dziecina jest bardzo absorbujaca ale zawsze zostaja mi dłuuuuugie spacery.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 22:23   #8
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Cytat:
Napisane przez kaama_aa
dzięki Oleńka ;-) mam nadzieje, ze bedziemy sie wzajemnie wspierac ;] jak zaczęłas sie odchudzac? jakas dietka ? ( moim celem jest zrzucenie 5 kg, chciałabym wyrobic sie do konca czerwca) pozdrawiam
Hmm tak to ze mna jest, ze jak zbliża się lato to mobilizuje się, zeby zacząc więcej cwiczyć i generalnie zadbać bardziej o ciałko Ważna jest również dieta, bo wtedy w połączeniu ze sportem efekty są bardziej trwałe i szybsze => a na to wszystkie czekamy

Najszybciej mój organizm reaguje na zwiększoną dawkę sportu, dlatego postanowiłam więcej ćwiczyć.

A dieta... staram się jeść 4-5 posiłków dziennie, ograniczylam slodycze, biale pieczywo - tak definitywnie. Dopuszczam w mojej diecie niedużą ilosć ziemniaków, czy ryżu (za makaronem nie przepadam). bo dieta ma być zbilansowana; a przecież nie można wszystkich węglowodanów wykluczyć.

Następne postanowienie to nie jedzenie po 21. Mam z tym duzy problem, bo jeszcze przed maturą, kiedy nie spałam do 24-1 , czasem jadlam cos ok godziny 23. A teraz muszę przyzwyczaić mój organizm do nowych, zdrowszych nawyków.

Woda mineralna też już zagosciła w mojej diecie na dobre...Chociaż począti przyzwyczajania sie wcale nie były łatwe.

Myślicie że postepując zgodnie z moimi założeniami uda mi się schudnąć pozdrawiam i życzę powodzenia w walce o ładną sylwetkę
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 22:25   #9
nadia0065
Raczkowanie
 
Avatar nadia0065
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 56
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Ja też się dołącze Ja zaczynam się odchudzać codziennie rano, a po obiedzie biegne do lodówki i mówie sobię, że od jutro dieta. Tak jest właściwie codziennie od dwóch miesięcy, CZASAMI uda mi się wytrzymać max 3 dni a potem znowu jem. Ale cholera, wakacje się zbliżają i trzeba jakoś wyglądać, to już ostatni dzwonek! A więc od jutra tak na poważnie- dieta, ale z głową, nie będe przesadzać i oczywiście sport (bieganie, rower, taniec, hula hop, skakanka, na co będe miała ochote ). I spróbuje a6w ale nie wiem czy mi sie uda
__________________
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło
nadia0065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 06:13   #10
kaama_aa
Raczkowanie
 
Avatar kaama_aa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

noo dziewczyny ciesze się, ze tyle chetnych do wspolnego odchudzania ;-) bardzo mnie motywujecie... ;-) mam nadzieje, ze każda z nas wieczorkiem podzieli się tym, jak wyszedł pierwszy dzien odchudzanka ;] mam nadzieje,że przy samym wieczorze znowu nie powtórze... "od jutra" <bleeeh> ;-) pozdrawiam
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...
kaama_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 07:35   #11
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Chętnie sie dopiszę, próbuje juz na innym wątku, ale jak narazie nie mam efektów, a miło zaczynać w tym samym momencie.

Mój plan to zrzucić 5-6 kilogramów do wakacji. Wychodzi jeden na tydzień, więc to last minute, bo potem za mało czasu już będzie.

Zamierzam, ba obiecuję sobie i wam przestrzegać diety. Ćwiczenia i modelowanie sylwetki przewidziałam dopiero na lipiec, obecnie brak wolnego czasu mi nie pozwala zapisać się na siłownie.

Powodzenia i buziaczki
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 07:55   #12
ewelinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Ja też sie do was przyłącze. W kupie raźniej Chce zrzucić jakieś 5kg.. ale najbardziej żależy mi na pozbyciu sie tej wielkiej oponki trzeba sie kiedyś za siebie wziąsć.. u mnie najcieżej bedzie z niejedzeniem slodyczy, ale musie sie udać Zamierzam regularnie ćwiczyć ok 40 mniut dziennie, a dodatkowo co 2 dzien biegac 30 mniut. Musze tez zakupic hula hop i skakanke No to do dzieła dziewczynki
ewelinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 08:50   #13
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Piszcie mi dziewczyny mniej więcej co jecie? Ja jestem po śniadanku - malutka kanapka z chudą drobiową wędliną + kawa bez której nie moge żyć.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 10:23   #14
boom!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

znajdzie się miejsce i dla mnie?ja miałabym ochotę zrzucić 10 kg do końca sierpnia...
boom! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 10:34   #15
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

wiec ja postaram sie Was zmotywowac. Ja w sumie zaczelam ćwiczyc ze 2 tyg. temu i juz widze efekty. Schudlam juz 2 kg czuje sie super, brzuszek robi się co raz ładniejszy i oponka pod pępuszkim powoli zanika. Także warto dziewczyny. I zgadzam sie z wami ze nie ma diety cud a głodzenie się to działa na odwrót... spowalnie przemiane materii i w momencie gdy dieta nam sie konczy pojawia sie efekt jojo. Trzeba zrezygnować ze słodyczy, jadać mniejsze porcje ale częściej np co 3h, dużo dużo sie ruszać i nie objadać sie na noc
Mam nadzieje że Wam sie uda zrzucic pare kilo. Ja też jeszcze walczę o super sylwetke, ale jest o co bo zawsze kobietka czuje sie lepiej jak dobrze wygląda.
Pozdrówki
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 10:59   #16
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

To i ja się do Was dołącze Choć ciężko będzie, bo mam słabą wolę , ale może razem będzie lżej i skoro się tu już wpisałam, to wstyd mi się będzie wycofać
Od dziś zaczynam ćwiczenia, ograniczam jedzenie, słodyczy i tak nie jem, ale zrezygnuję z cukru. Najbardziej zależy mi na tym,żeby zacząć systematycznie ćwiczyć i poprawić wątłą kondycję, bo szczupły człowiek to nie wszystko
Resztę będę podpatrywać u Was, bo o zdrowym odchudzaniu nie mam zielonego pojęcia
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 14:55   #17
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Fajnie, że jest nas tyle. Fajnie będzie za jakiś czas wspólnie cieszyć się z naszych sukcesów. Ja narazie zadziwiających efektów nie widze ale wytrwale walcze Od dzisiaj skończyłąm ze słodyczami. Mam za sobą rano a6w i a wieczorem będę ćwiczyć ramiona i biust. Pozdrawiam


Edit: A co do jedzenia to ja jem prawie wszytsko byle by nie było tluste i smażone. jem chude mięso, warzywka, owoce, zimniaków ostatnio nie jem. Aha i staram sie jeśc bez sosów. i wiele wiele innego. No i nie ejm już słodyczy tylko słodzę dużo ponad 2,5 łyzeczki:P
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 15:00   #18
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Moge ja tez sie przylaczyc. Raz juz zaczynalam i sie nie udalo.
Narazie nie jem slodyczy (ciezko ) , bialego chlebka , miesa z ziemniakami , nie uzywam cukru, i jem jakies 5 /6 posilkow dziennie.Probuje tez jesc miej. Musze sie zmusic do cwiczen ,ale ja taki len jestem , ze ciezko.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 15:08   #19
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Cool Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Ja dziś jeździłam ponad godzine na rolkach, zaraz idę poćwiczyć 6 weidera i pokręcić trochę hula-hop.. Mialam dziś straszną ochotę na słodycze, ale silna wola odniosła zwycięstwo

Martwię sie tylko, ze już któryś raz próbuje schudnąć i znów wyjdzie na to samo,czyli krótki efekt, a pózniej powrót do tego co bylo przed...

Mam jeszcze pytanie do Was, czy jeżdżąc godzinę na rolkach , albo biegając pół godziny (ewentualnie rowerek) codziennie; nie doprowadzę do tego, że będą mi bardzo rosnąć mięśnie ud = > bo wtedy nózki nie będą wyglądać na szczupłe.

Dobrze, że jest nas tyle i dobrze jest mieć poczucie, że nie jest się samemu ze swoimi zmaganiami
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 15:12   #20
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Podziomka widzę że jesteś w Irlandii...ja zamierzam wyjechać w drugiej połowie czerwca i mam do CIebie pytanie a propos jedzenia. Tzn czy w Irlandii można kupic bez problemu ciemny chleb, warzywa, owoce, i generalnie to co zdrowe. Brat po zeszlorocznym pobycie stwierdził, ze tam się je chleb tostowy i niezbyt zdrowe dania....dzieki za odpowiedz
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 15:44   #21
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Cytat:
Mam jeszcze pytanie do Was, czy jeżdżąc godzinę na rolkach , albo biegając pół godziny (ewentualnie rowerek) codziennie; nie doprowadzę do tego, że będą mi bardzo rosnąć mięśnie ud = > bo wtedy nózki nie będą wyglądać na szczupłe.
Nie sądzę Zakładam, że to nie jest sprint tylko spokojny bieg to nie. Żeby tak było musialabyś bardzo duzo ćwiczyć.

Cytat:
Dobrze, że jest nas tyle i dobrze jest mieć poczucie, że nie jest się samemu ze swoimi zmaganiami
Jestem tego samego zdania

No i ja także przyłączam się do pytanie o jedzenie w Irlandii. Wprawdzie wyjeżdzam do Uk ale myślę że jest tam podobnie.
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 15:47   #22
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

To jak tu bedziesz jadla zalezy tylko od ciebie .Warzyw i owocow jest pelno , nawet wiekszy wybor jest np .produktow light (kazdy produkt ma swoj odpowiednik light) .Jedzenie jest inne , ale przeciez to nie Polska. Zreszta polskie sklepy tez sa .Co do chleba tu jest nie tylko chleb tostowy ,ciemny tez jest , tak samo jak bulki.Mi tu tylko mieso nie smakuje.Zreszta jak sama sobie ugotujesz to bedzie to samo jak w domu.Mozna sie przyzywyczaic.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:15   #23
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

To fajnie że nas tyle już się uzbierało
No więc ja też zrezygnuję całkowicie, jak piszecie, z tłustego i smażonego. Zupki będę jadła zanim podprawię je śmietaną czy zasmażką (dla reszty rodzinki ). Co do picia czy można niegazowaną mineralną zastąpić np. zieloną herbatą? Bo nie wiem czy można tej herbaty tak pić ile wlezie.
A co ze śniadaniem, musli z mlekiem np. 0,5 % - może być? Postaram się też zrezygnować z białego pieczywa.
Dziewczyny piszcie co jecie i o jakich godzinach, bo ni cholerę nie wiem co mam jeść Coś niecoś tam się orientuję, ale nie za wielę.
No i ruch, wieczorkiem zabiorę się za ćwiczenia. Na razie zainteresowałam się tym callanetics, bo tak jest tutaj zachwalany

No i nadchodzi wieczór a mi się marzą kotlety pomocy.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:36   #24
niunia-sfd
Raczkowanie
 
Avatar niunia-sfd
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 217
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

dobra to ja tez sie wkrecam...
psheniczka widze ze tak samo duze jestesmy hehe

moje plany to zejsc z waga z 52/51 na 47kg z uda z 52 zejsc na 48...

plan treningowy 3x tygodniowo silownia i codziennie hiit
dieta... jesc co 2-3h w kazdym posilku bialko i warzywa...
od dzis rzucam moj nalug slodycze!

dzis zjadlam:
s. jajecznica z serem zoltym ogorek
s2. piers z kurczaka z serkiem zoltym :-P
o. placek owsiany z drzemem truskawkowym rzodkiewki
k. serek wiejski marchewki...
__________________
niunia-sfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 18:20   #25
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Cytat:
Napisane przez niunia-sfd
dobra to ja tez sie wkrecam...
psheniczka widze ze tak samo duze jestesmy hehe

moje plany to zejsc z waga z 52/51 na 47kg z uda z 52 zejsc na 48...
Niunia tak tak samo duże i budowa podobna z tego co widziałam na twoich fotkach . Gdyby uciąć głowę to tak jakbym patrzyła na siebie

Tylko masz w udzie mniej. Ja mam niestety co jest moją wielką udręką 55 (po zimie i ospałości doszły 2cm) a marzę sobie tak o 49-48. Co do wagi to mi oboętnie:P Teraz ważę 49/48 ale chyba najlepiej było przy 45/46 . Podejrzewam jednak że i tak będzie więcej bo pzrecież mięsnie więcej ważą niż sadło.

31 będę się mierzyć i postaram umieścić fotki co do tej pory udało mi się zdziałać.
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 18:40   #26
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

A czy moge sie przyłączyć?
Ale nie chce diety i chudnięcia.
Chce poprostu zaczac się porządnie ruszac,oswoić ze sportem i aktywnością,zadbac o pewne partie ciała itp.
Mogę ?
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 20:54   #27
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

ja tez ja tez! ja podobnie ja zalozycielka forum chcialabym zrzucic ok 5 kg do koncza czerwca. Bardzo dobrze mi szlo, ale cos sie stalo i powricily stare nawyki... Nie mam juz pomyslow i sil, dlatego potrzebuje mocnego wsparcia. W zamian ofiaruje swoja pomocna dlon i wsparcie naokraglo. Jak myslicie uda sie?
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 07:10   #28
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Kleine jasne żesię uda!
Windykatorko przyłącz się koniecznie Ja też przede wszystkim chcę zacząć ćwiczyć . Narazie zgrywam sobie filmiki z ćwiczeniami, wydaje mi się że tak będzie mi łatwiej.

Cytat:
Napisane przez PSHENICZKA
31 będę się mierzyć i postaram umieścić fotki co do tej pory udało mi się zdziałać
To dobry pomysł, też będę robić zdjęcia, ale tylko swojego brzucha i boków

Mam nadzieję wytrwać, tfu co ja piszę oczywiście że wytrwam

Aha żeby nie było i formalności stało się zadość, to ja chcę wrócić do swojej normalnej wagi, czyli 50 kg, teraz ważę 59 , a wzrost to 159
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 07:58   #29
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Wczoraj był mój pierwszy dzień bez słodyczy od niepamiętnych czasów.

A teraz jestem już po śnadaniu, zjadłam:
trzy kromki chleba razowego z twarożkiem i rzodkiewką.

Najgorszy problem to dla mnie kanapki do pracy, których z zasady nie biore i później mam kłopot co by tu na szybko sobie zaserwować. W 15 minut zwykle nie wyrabiam się coś kupić i siedzę z burczącym z głodu brzuchem, a gdy wracam przed północą do domu to rzucam się na jedzenie i godzinę później już śpię. Wiem, że to niezdrowo i psuje tym moje odchudzanie, ale trudno mi temu zaradzić.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 08:11   #30
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: kto zaczyna razem ze mną ? ;-) 17.05.2006

Ja dzis jem platki z mlekiem 0%.Czekolady nie jem od tyg , tylko w miedzyczasie babeczki mi sie wplataly .
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.