Strasznie zniszczone włosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 16:14   #1
00millionaire00
Przyczajenie
 
Avatar 00millionaire00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7

Strasznie zniszczone włosy...


Witam.
Farbuje włosy od 4 lat. Przez 2,5 roku miałam platynowe, więc od rozjasniania stały sie łamliwe i kruche. teraz mam ciemne włosy ale co zrobic ze zniszcoznymi końcówkami? włosy mam do ramion i nie chca mi rosnąć... Nie chce obcinać bo jak już wspomniałam nie rosna i bede miec jak chłopiec. Prostuje włosy codziennie, bo mam straszny nieład na głowie i nie wyjde tak z domu. Sa jakies dobre odzywki i nie drogie? Pomocy
__________________
79kg- 11.03.11
75kg- 26.04.11
70kg- 19.07.11
65kg - 25.08.11
60kg! - ?

odwyk od prostownicy.
00millionaire00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:28   #2
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Cytat:
Napisane przez 00millionaire00 Pokaż wiadomość
Witam.
Farbuje włosy od 4 lat. Przez 2,5 roku miałam platynowe, więc od rozjasniania stały sie łamliwe i kruche. teraz mam ciemne włosy ale co zrobic ze zniszcoznymi końcówkami? włosy mam do ramion i nie chca mi rosnąć... Nie chce obcinać bo jak już wspomniałam nie rosna i bede miec jak chłopiec. Prostuje włosy codziennie, bo mam straszny nieład na głowie i nie wyjde tak z domu. Sa jakies dobre odzywki i nie drogie? Pomocy
zniszczonym włosom nie pomożesz, trzeba obciąć
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:04   #3
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Ja proponuje Tobie naftę kosmetyczną albo olejek kokosowy Potrafią zdziałać cuda
Czarnuulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:11   #4
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

podciąc trzeba, chociaz końce. wtedy włosy powinny zacząć rosnąć. ja tak miałam, że były suche, nie dalo sie nic z nimi zrobić... podcięłam 2-3cm i jakby nowej energii dostały niedługo tez idę przyciąć, żeby nabrały siły
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:16   #5
nefertiti V
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti V
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan / Berlin
Wiadomości: 112
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

zgadzam się z kolezanką wyzej Niestety, trzeba podciąć zniszczone końcówki i nie żałować. Potem możesz stosować ampułki do wcierania we włosy (polecam firmy Revlon), można je kupić w aptece lub w salonach fryzjerskich. Poza tym odżywki po myciu włosów. I pamiętaj, że mycie włosów kilka razy dziennie strasznie je wysusza
nefertiti V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:58   #6
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Proponuję odstawić prostownicę,suszarkę itp. Przemęcz się,pochodzisz kilka miesięcy w kitce,opasce,a włosy odżyją. Będą wyglądały lepiej i codzienne prostowanie nie będzie już konieczne. W między czasie np. olejowanie, Wax, nafta kosmetyczna przed myciem. Nie mówię,że to wszystko Ci będzie służyło. Masz tu na forum o pielęgnacji mnóstwo informacji i wskazówek, dlatego na pewno znajdziesz metodę pielęgnacji dla siebie.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:58   #7
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

możesz spróbowac je trochę przyciąc aby pozbyc się rozdwojonych końcówek ale ja osobiście polecam produkty z glisskura szczególnie te w czarnym opakowaniu jest z tej serii szampon, odżywka oraz maseczka, poza tym dla mnie doskonały jest jedwab teraz mam z joanny.
Dziś od wizażanki usłyszałam o tych tabletkach które podobno pomagają skórze, włosom i paznokciom ale sama ich jeszcze nie stosowałam
http://www.drolivia.pl/product/id/19...lus-60-kapsuek
możesz poszukac tez innych tabletek na włosy.
Aha i zdecydowanie przestań je prostowac, da się ułożyc włosy za pomocą szczotki okrągłęj i suszarki z zimnym powietrzem.
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 19:02   #8
asia897
Przyczajenie
 
Avatar asia897
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Miałam podobny problem.
Włosy mam za ramiona strasznie zniszczone farbowaniem(raz rozjasniane pozniej przyciemniane) byly sianowate, powykrecane w rozne strony.
Nie chcialam ich podcinac bo chce zapuscic i miec takie dlugie jak kiedys.
Zaczelam stosowac maske WAX z henna raz w tyg taki cieply kompres na 1-2 godz. kilka razy w tyg 3 godz przed myciem wcieram w koncowki krem Nivea taki w niebieskim opakowaniu (to moze byc smieszne i niekorzy uwazaja ze to klamstwo) ale u mnie to dziala. do tego wszystkiego stosuje tez odzywke z rzepy z Joanny przeciwko wypadaniu wlosow. Po tym wszystkim widze roznice moze nie az tak wielka ze moje wlosy przypominaja wlosy modelek z okladek magazynow;p ale napewno jest lepiej niz wczesniej , latwiej mi teraz wymodelowac wlosy na szczotce i sa o wiele milsze w dotyku.
asia897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:55   #9
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Włosy rosną, tylko wydaje się, że tak nie jest z prostej przyczyny: przez farbowanie, a zwłaszcza prostowanie włosy się kruszą, więc włosy rosną na górze, na dole się kruszą i jest to błędne koło. Żadna odżywka ani maska nie pomoże, jeśli bedziesz tak niszczyc włosy. Może zrezygnuj chociaż z prostowania? każda prostująca włosy dziewczyna twierdzi na początku tak samo: że wygląda okropnie w niewyprostowanych włosach, itd. Sama jestem tego przykładem: prostowalam codziennie nie używając nawet jakis ochraniaczy przed temperaturą i teraz, mimo, że już nie suszę, nie prostuję i nie farbuję moje włosy pozostawiają wiele do życzenia, chociaż jest i tak o niebo lepiej niż wcześniej. Nikt nie mowil, ze bedzie łatwo
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:36   #10
00millionaire00
Przyczajenie
 
Avatar 00millionaire00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

poproboje tych odzywek, w przyszlym tygodniu kupie. zapomnialam dodac: sa tak zniszcozne ze koncowki mi odpadają
__________________
79kg- 11.03.11
75kg- 26.04.11
70kg- 19.07.11
65kg - 25.08.11
60kg! - ?

odwyk od prostownicy.
00millionaire00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:40   #11
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

no to musisz obciąć..
nie zregenerujesz ich już..
będą się ciągle kruszyły..
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 20:52   #12
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Cytat:
Napisane przez 00millionaire00 Pokaż wiadomość
poproboje tych odzywek, w przyszlym tygodniu kupie. zapomnialam dodac: sa tak zniszcozne ze koncowki mi odpadają
pjak ich nie podetniesz to na nic odzywki, bo wlos i tka jest już zniszcozny przy końcu
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:28   #13
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Cytat:
Napisane przez 00millionaire00 Pokaż wiadomość
Witam.
Farbuje włosy od 4 lat. Przez 2,5 roku miałam platynowe, więc od rozjasniania stały sie łamliwe i kruche. teraz mam ciemne włosy ale co zrobic ze zniszcoznymi końcówkami? włosy mam do ramion i nie chca mi rosnąć... Nie chce obcinać bo jak już wspomniałam nie rosna i bede miec jak chłopiec. Prostuje włosy codziennie, bo mam straszny nieład na głowie i nie wyjde tak z domu. Sa jakies dobre odzywki i nie drogie? Pomocy

musisz niestety obciąć końcówki chociażby minimalnie , to pomaga włosom rosnąć , zażywaj do tego kompleks witamin i minerałów które dbają o włosy np. Capivit piękne włosy ok 10 zł - 30 tabl . , albo w aptece do kupienia VitaStrong kompleks wszystkich witamin i minerałów które dostarczają dzienne zapotrzebowanie organizmowi ok 10-15 zł - 100 tabl. , codziennie i regularne zażywanie poprawi kondycje i porost włosów , a jeżeli chodzi o odżywki to istenieje wiele które są przeznaczone do zniszczonych włosów , ale każde włosy są inne i nie każdy produkt będzie odpowiedni dla każdych włosów , więc musisz spróbować , zakup sobie szampon , odżywkę , maskę , serum i jeżeli stylizujesz włosy zaopatrz się w środek który chroni przed wysokimi temperaturami np https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...il-balsam.html
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:47   #14
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

proponuje maske Henna wax mozna kupic w aptece, oraz serie Herbal essense, linia nawilżenie po brzegi, niebieska... ja mialał zniszczona trwalą, i zregenerowalam wloski tymi odzywkami....
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:54   #15
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Cytat:
Napisane przez 00millionaire00 Pokaż wiadomość
poproboje tych odzywek, w przyszlym tygodniu kupie. zapomnialam dodac: sa tak zniszcozne ze koncowki mi odpadają
Nie chcesz obciąć końcówek,które same odpadają?uważasz,że dodają ci urody?Masz włosy do ramion więc skróć je, im więcej tym lepiej,przecież z takiej długości mozna zrobić mnóstwo fryzur i to nie chłopięcych.Jeśli fryzjer dobierze cie dobrą fryzurę to może nie bedziesz musiała wcale prostować.Dopiero wtedy zajmij sie pielęgnacją bo w tym momencie to nie ma sensu,chyba,ze wolisz chodzić z kruszącymi się,wygryzionymi włosami.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 14:41   #16
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Dziewczyno, sama sobie szkodzisz..

Odstaw prostownicę, to będzie połowa sukcesu.
Mi też włosy nie rosną, ale zbieram się w sobie, podcinam końcówki i jest o wiele lepiej.
a jeśli juz musisz prostować, to nie 20 minut spalać włosy, tylko przejedź dwa razy 'najgorsze miejsca' i tyle..
Bo samym narzekaniem i odżywkami włosów nie odbudujesz skoro już są połamane. podcięcie ich 3 cm Ci nie zaszkodzi.

Edytowane przez Schizophrenic
Czas edycji: 2011-08-28 o 14:43
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:54   #17
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

obetnij!! włosy to martwy wytwór naskórka, wiec trudno go zregenerować... obetnij i walcz o zdrowe włosy, ja zapuszczam od roku nie obcinałam końcówek po całości tylko czasami jak znajde jakas rozdwojona to utne nozyczkami, biore belisse juz dłuuuuuuuuugi czas i działa na paznokcie, mialam dlugie i twarde po prostu piekne!! a włosy-chyba rosna mocniejsze i maja blask!
polecam ci te tabletki, odzywke herbal essences-nawilzenie po brzegi (400ml na moje długie włosy-60cm-starczyła 1,5miesiaca i w sumie dobrze ze sie skonczyla bo juz moje wlosy zbytnio sie przyzwyczaiło i pora zmienic)
polecam serum na końcówki z oriflame,fajnie nawilża i nie ma sie takich piór na końcach

a i jeszcze jedno-wyczesz porzadnie włosy niech ci poodpadaja te końcówki i weś zwykła oliwe z oliwek i namocz końcówki, po15minutach-umyj całe włosy-końcówki polej zimna woda,
powodzenia!!!
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:28   #18
00millionaire00
Przyczajenie
 
Avatar 00millionaire00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

dzisiaj byl pierwszy dzien bez prostownicy, ulozylam je jakos na grzebien i szczotke i.. dalo sie przezyc. i podcielam koncowki tka jak kazalyscie. zobaczymy czy to cos da.
__________________
79kg- 11.03.11
75kg- 26.04.11
70kg- 19.07.11
65kg - 25.08.11
60kg! - ?

odwyk od prostownicy.
00millionaire00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:29   #19
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

daj zdjęcie włosów
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 07:31   #20
puk_puk
Przyczajenie
 
Avatar puk_puk
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Na tak zniszczone- jak opisujesz- włosy pomoże tylko obcięcie, a jeżeli obciąć nie chcesz to chociaż systematycznie podcinaj końcówki. Odżywki chyba będą za słabe, moim zdaniem powinnaś kupić sobie jakąś maskę regeneracyjną, może być Wax jak dziewczyny wspominały, chociaż po swoich włosach wiem, ze jest on dosyć słaby. Może warto zainwestować w bardziej profesjonalne maski.
No i zmora włosów: prostownica i suszarka OUT chociaż na jakiś czas.


Aaaaa....jeszcze przypomniałam sobie o cudownym mixie domowej roboty: olejek rycynowy, żółtko jajka, vit. AiE i odrobina cytryny- fajny jest, tani i skuteczny tylko trochę babraniny przy nim
puk_puk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:29   #21
00millionaire00
Przyczajenie
 
Avatar 00millionaire00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

prosze bardzo, dzis tez nie prostowane, za to o wiele krotsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0382.jpg (26,1 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0383.jpg (29,0 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0384.jpg (25,2 KB, 159 załadowań)
__________________
79kg- 11.03.11
75kg- 26.04.11
70kg- 19.07.11
65kg - 25.08.11
60kg! - ?

odwyk od prostownicy.
00millionaire00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:33   #22
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Cytat:
Napisane przez 00millionaire00 Pokaż wiadomość
prosze bardzo, dzis tez nie prostowane, za to o wiele krotsze.
dla mnie lux
od razu widac ze "końcówki żyją swoim życiem"

a teraz powodzenia w zapuszczaniu!!
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 14:59   #23
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Masz bardzo ładne włosy, myślę że odrobina gumy stylizującej załatwiła by sprawę
Wcale nie masz przysłowiowego siana, włosy są na tym miejscu, na jakim powinny być
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 17:35   #24
ksenia0024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

NIE TRZEBA ŚCINAĆ! Moja koleżanka miało to samo tylko że ona na czarno farbowała do tego prostowała i miała długie włosy ale w koncu jej sie złamały poprostu wszystkie i została z bardzo krótkimi(krótze niż do ramion) ale też jej nie chciało sie dbać o nie. Kiedyś troche próbowała i naprawde było widać efekt. A więc Odżywke/maske SILNIE regenerującą włosy na 2/3 godz zostawić ! nic nie zaszkodzi taki długi czas a polepszy. Dotego Jedwab po myciu moja siostra używała Biosilk (coś podobnego w google wydzie) ale jest dość drogii za mały flakonik ok.10zł ale często jest promocja na niego w rossmanie wtedy około 6zł i da się znieść. ale potem ze względu na cene (i polepszeniem się włosów) zeszła na jedwab z joanny i też chyba jej przypasował
ksenia0024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:05   #25
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Ja nie wiem po co prostownicę używałaś i maltretowałaś włosy, trzeba było od razu ściąć i miec taką łądną fryzurę.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:29   #26
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

podetnij koncowki, a pozniej uzywaj duzo odzywki, jedna z lepszych i tanszych to jest do zniszczonych i suchych wlosow "ZIAJA" kosztuje ok 5zl, ale jest naprawde dobra, no a jedna z tych droższych to DOVE, mi rowniez pomogly szampony i odzywki z tej serii pozdrawiam, i nie prostuj wlosow, jak ktos wyzej wspominal, troche gumy do wlosow i bardzo ladny efekt... ;D
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:27   #27
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

A idź, że... masz całkiem ładne włosy, co TY gadasz! Do tego żeby były prostsze i sztywne weź sobie kup w Kauflandzie jest Taft -Schwarzkopf - taki w fioletowej buteleczce jakby żel do prostowania bez prostownicy i dawaj go trochę po myciu na włosy i rozczesz potem jak one wysychają to są takie gładkie-przynajmniej w moim przypadku bo mm prosto obcięte -równe włosy na długości. I już nie obcinaj, tera muszą odrosnąć pare centów i bedzie oki doki
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 13:44   #28
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Nie ścinaj, bo będą nadal się kruszyły i będą coraz krótsze. Odstaw prostownicę i suszarkę. I upinaj je jakoś sensownie. Katowanie zniszczonych włosów zbyt dużą ilością masek i odżywek także może włosy obciążyć. Stosuj maski raz w tygodniu, nie częściej. Ostatnio nie było u mnie prądu, włosy wyschły mi bez suszarki. Byłam zaskoczona jak fajnie wyglądają. W/w porady usłyszałam od fryzjerki.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:22   #29
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

żadne tam biosilki czy olejki z oriflejma - jedno wielkie badziewie i tylko sobie pogorszysz stan włosów

poczytaj forum to się dowiesz czego używać i co jest naprawdę wartościowe dla włosów i niedrogie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:44   #30
hellokitty233
Raczkowanie
 
Avatar hellokitty233
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 143
Dot.: Strasznie zniszczone włosy...

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
żadne tam biosilki czy olejki z oriflejma - jedno wielkie badziewie i tylko sobie pogorszysz stan włosów

poczytaj forum to się dowiesz czego używać i co jest naprawdę wartościowe dla włosów i niedrogie
Potwierdzam w 100%-produkty tego typu to jedno wielkie g... i to przez wielkie G. Ja proponowała bym zafarbowanie w kolorze zbliżonym do naturalnego- i od tego czasu zero farbowania!!!, trochę przyciąć końce bo ICH NIC JUŻ NIE URATUJE_włosy będą rosnąć od skóry głowy a od dołu się kruszyć-to tak jakby wcale nie rosły ijeszcze jedno-czytać WIZAZ!!! to skarbnica wiedzy a dziewczyny z forum zawsze pomogą P.S jeśli chcesz napisz wiadomość do mnie,chętnie Ci pomogę i głowa do góry będzie dobrze
__________________
18 listopada 2011-szczęśliwa mężatka

Edytowane przez hellokitty233
Czas edycji: 2011-09-08 o 20:55
hellokitty233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.