Uniwersytet Łódzki część II - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 09:42   #4411
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Thumbelina9512 Pokaż wiadomość
Mój ulubiony tekst dotyczy otrzymania listu. Niepotrzebnie kiedyś próbowałam delikatnie przyblokować spam- niestety jak grochem o ścianę (czy jak to się tam mówi )- po prostu nie załapali i przez kilka dni miałam ciągle jakieś powiadomienia :banghead:
Panie z COSu są niemiłe, sama się ich bałam jak pojechałam z papierami ale bez przesady- jak wszystko jest dobrze uzupełnione to obędzie się bez złośliwych uwag z ich strony.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o rrany to ja też się boję , bo nie dam sobie głowy uciąć, że moje dokumenty są dobrze wypełnione
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 13:43   #4412
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
o rrany to ja też się boję , bo nie dam sobie głowy uciąć, że moje dokumenty są dobrze wypełnione
Nie wiem, czemu tak wszyscy boją się pań w COSie, może jedna blondyna jest wiecznie nadąsana, ale tylko takie pozory robi. Przynajmniej w moim przypadku nigdy nie miałem z nikim problemów. Wyliczały, doradzały, pokazały co potrzeba.
Zresztą wypełnianie wniosku o stypendium czy akademik nie jest jakoś szczególnie trudne, wystarczy umieć czytać i wiedzieć co wysłać.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 13:44   #4413
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Nie wiem, czemu tak wszyscy boją się pań w COSie, może jedna blondyna jest wiecznie nadąsana, ale tylko takie pozory robi. Przynajmniej w moim przypadku nigdy nie miałem z nikim problemów. Wyliczały, doradzały, pokazały co potrzeba.
Zresztą wypełnianie wniosku o stypendium czy akademik nie jest jakoś szczególnie trudne, wystarczy umieć czytać i wiedzieć co wysłać.
Ta blondyna nie tłumaczy, nie pomaga
Ale reszta Pań jest pomocna, przy czym zdarza się, że czegoś brakuje i zauważą to po czasie i dzwonią żeby donieść
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 13:54   #4414
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ta blondyna nie tłumaczy, nie pomaga
Ale reszta Pań jest pomocna, przy czym zdarza się, że czegoś brakuje i zauważą to po czasie i dzwonią żeby donieść
Raz składałem jakieś dokumenty właśnie u niej (jeżeli myślimy o tej samej) i normalnie powiedziała co napisać we wniosku i doradziła coś nawet. Także nie wiem.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 14:08   #4415
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Raz składałem jakieś dokumenty właśnie u niej (jeżeli myślimy o tej samej) i normalnie powiedziała co napisać we wniosku i doradziła coś nawet. Także nie wiem.
Nie wiem czy myślimy o tej samej ale ja trafiłam do takiej co na pytanie mojej koleżanki czy wszystkie dokumenty są ok odpowiedziała "nie wiem, ja tylko przyjmuję, proszę ułożyć, ja zobaczę czy wszystko jest, najwyżej zadzwonię i będzie Pani poprawiać, jak Pani zdąży a jak nie to nie będzie miała Pani w tym roku stypendium". Mnie opierniczyła, że zeszłoroczny wniosek wypełniłam, ale co miałam zrobić jak ich strona padła na tą odpowiedź dała mi drugi i kazała wypełnić i ustawić się od nowa w kolejkę (co jest śmieszne jak się stoi w kolejce 2 godziny tylko po to żeby usłyszeć, że ma się iść znów na koniec kolejki).
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 15:02   #4416
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

A mogę wam zadać pytanie ? Bo wiem, że jak moja siostra nie pracuje to dochód dzielę automatycznie wliczając ją, ale czy do tego powinnam dostarczyć zaświadczenie, że jest bezrobotna czy dać sobie spokój i zanieść tylko ksero legitymacji studenckiej ? orientuje się może ktoś ? bo jeszcze myślałam o zaświadczeniu z jej dziekanatu, że studiuje ale to chyba bezsensu
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 15:22   #4417
Thumbelina9512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
A mogę wam zadać pytanie ? Bo wiem, że jak moja siostra nie pracuje to dochód dzielę automatycznie wliczając ją, ale czy do tego powinnam dostarczyć zaświadczenie, że jest bezrobotna czy dać sobie spokój i zanieść tylko ksero legitymacji studenckiej ? orientuje się może ktoś ? bo jeszcze myślałam o zaświadczeniu z jej dziekanatu, że studiuje ale to chyba bezsensu
Moja starsza siostra studiuje i nie pracuje i jeśli chodzi o jej osobę to dostarczałam zaświadczenie z Urzędu Skarbowego, ksero legitymacji studenckiej i załącznik nr 17 o ile dobrze pamiętam (oświadczenie o uczęszczaniu do szkoły wyższej) i jeszcze oświadczenie o wysokości składek na ubezpieczenie zdrowotne. To wszystko, co było mi od siostry potrzebne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

No ja właśnie miałam styczność z tą nawet młodą blondynką i przy mnie nakrzyczała na taką starszą Panią, która przyszła z córką. Brakowało im jakiegoś papierka i jak podawały dokumenty to nie to że je rzuciły ale po prostu tak jakoś im wypadły i wylądowały na biurku pani z COSu. A ta zaczęła krzyczeć oburzona, że coś im się nie podoba i rzucają bezczelnie papierami. Więc swoją opinię buduję na tej historii. Po pierwsze widziałam, że to nie było celowe, a po drugie Pani-mama była sporo starsza i na pewno nie została potraktowana z szacunkiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Laissez-moi rêver
Laissez-moi y croire
Laissez-moi dire
Qu'on peut changer l'histoire.
Thumbelina9512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 15:30   #4418
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Thumbelina9512 Pokaż wiadomość
Moja starsza siostra studiuje i nie pracuje i jeśli chodzi o jej osobę to dostarczałam zaświadczenie z Urzędu Skarbowego, ksero legitymacji studenckiej i załącznik nr 17 o ile dobrze pamiętam (oświadczenie o uczęszczaniu do szkoły wyższej) i jeszcze oświadczenie o wysokości składek na ubezpieczenie zdrowotne. To wszystko, co było mi od siostry potrzebne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

No ja właśnie miałam styczność z tą nawet młodą blondynką i przy mnie nakrzyczała na taką starszą Panią, która przyszła z córką. Brakowało im jakiegoś papierka i jak podawały dokumenty to nie to że je rzuciły ale po prostu tak jakoś im wypadły i wylądowały na biurku pani z COSu. A ta zaczęła krzyczeć oburzona, że coś im się nie podoba i rzucają bezczelnie papierami. Więc swoją opinię buduję na tej historii. Po pierwsze widziałam, że to nie było celowe, a po drugie Pani-mama była sporo starsza i na pewno nie została potraktowana z szacunkiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Super. Dzięki bardzo. Bo ja myślałam, że trzeba takie zaświadczenie z Urzędu Pracy, że jest bezrobotna
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 16:45   #4419
Thumbelina9512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
Super. Dzięki bardzo. Bo ja myślałam, że trzeba takie zaświadczenie z Urzędu Pracy, że jest bezrobotna
O ile się nie mylę to bezrobotna byłaby wtedy, gdyby chciała znaleźć pracę i zarejestrowała się w biurze pośrednictwa pracy. Ale rozumiem, że tak nie jest?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Laissez-moi rêver
Laissez-moi y croire
Laissez-moi dire
Qu'on peut changer l'histoire.
Thumbelina9512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 19:07   #4420
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Thumbelina9512 Pokaż wiadomość
O ile się nie mylę to bezrobotna byłaby wtedy, gdyby chciała znaleźć pracę i zarejestrowała się w biurze pośrednictwa pracy. Ale rozumiem, że tak nie jest?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie nie , dobrze rozumiesz
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 22:38   #4421
Agata0191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Ja również mam pytanie odnośnie stypendium socjalnego. Jakie dokumenty są mi potrzebne na temat mojej siostry jeśli ona ma 25 lat, nie studiuje, ale też nie pracuje. Jest zarejestrowana w urzędzie pracy jako bezrobotna. I nie wiem też czy mam ją wogóle podawać jako członka rodziny, bo niby jest na stronie COS, że tylko rodzeństwo uczące się do 26 r. życia, rodzice, małżonek. Pomóżcie proszę

Edytowane przez Agata0191
Czas edycji: 2014-08-15 o 22:40
Agata0191 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 18:07   #4422
soanya
Raczkowanie
 
Avatar soanya
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Agata0191 Pokaż wiadomość
Ja również mam pytanie odnośnie stypendium socjalnego. Jakie dokumenty są mi potrzebne na temat mojej siostry jeśli ona ma 25 lat, nie studiuje, ale też nie pracuje. Jest zarejestrowana w urzędzie pracy jako bezrobotna. I nie wiem też czy mam ją wogóle podawać jako członka rodziny, bo niby jest na stronie COS, że tylko rodzeństwo uczące się do 26 r. życia, rodzice, małżonek. Pomóżcie proszę
Prawdopodobnie w ogóle nie będzie liczona, ale radzę dopytać u źródła. http://cos.uni.lodz.pl/kontakt/cos-s...odziny-przyjec tutaj masz listę osób i wydziałów wybierz odpowiedni dla siebie i napisz maila albo zadzwoń. Zawsze szybko odpisują. Będziesz miała pewność i ewentualną "podkładkę" jeżeli ktoś będzie Ci robił później problemy.
soanya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 12:12   #4423
Agata0191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez soanya Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie w ogóle nie będzie liczona, ale radzę dopytać u źródła. http://cos.uni.lodz.pl/kontakt/cos-s...odziny-przyjec tutaj masz listę osób i wydziałów wybierz odpowiedni dla siebie i napisz maila albo zadzwoń. Zawsze szybko odpisują. Będziesz miała pewność i ewentualną "podkładkę" jeżeli ktoś będzie Ci robił później problemy.
Dziekuję Ci bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Czy jest założona jakaś osobna grupa lub forum dla studentów chemii/ biologii?
Agata0191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 14:11   #4424
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Agata0191 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czy jest założona jakaś osobna grupa lub forum dla studentów chemii/ biologii?
Po pierwsze, możesz sama wejść i zobaczyć na grupie.
Po drugie biologię, gdzieś widziałem już, nie wiem jak z chemią.
Po trzecie jest i chemia i biologia i jeszcze jakaś mikrobiologia
I po czwarte coś miałem jeszcze napisać, ale zapomniałem już
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives

Edytowane przez maacieek
Czas edycji: 2014-08-17 o 14:13
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 14:55   #4425
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

wy też dostaliście takie oświadczenie, które macie wypełnić, jak składaliście dokumenty? który punkt wypełniamy?
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 15:28   #4426
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez kaka17ab Pokaż wiadomość
wy też dostaliście takie oświadczenie, które macie wypełnić, jak składaliście dokumenty? który punkt wypełniamy?
Jakie konkretnie oświadczenie? To dotyczące odpłatności za studia?
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 17:48   #4427
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Jakie konkretnie oświadczenie? To dotyczące odpłatności za studia?
podejrzewam, że o to właśnie chodzi.

A co do punktów, to przecież tam jest wszystko napisane
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 08:54   #4428
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

tak, to od odpłatności
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 09:52   #4429
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Mam pytanko: do tej pory nie otrzymałam listu w sprawie przyjęcia na studia a chciałabym starac się o akademik a termin mija 22 sierpnia (w ten piątek). Czy mogę złożyc papiery jeśli nie dostałam listu? Dodam, że na internetowym koncie mam status przyjętej na studia.
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 10:03   #4430
turnupthelove
Raczkowanie
 
Avatar turnupthelove
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Załatwiaj, załatwiaj! Dajcie spokój z tym oczekiwaniem na te listy Naprawdę.. Znam przypadki kiedy ludzie dostawali je w październiku, a nie którzy nie dostawali wcale
__________________
' miłość jest ślepa, podobno
dlatego oczy nam otwiera samotność '
turnupthelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 10:19   #4431
soanya
Raczkowanie
 
Avatar soanya
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Oczywiście, że możesz. Ja tego samego dnia przywiozłam papiery na drugi stopień i złożyłam wniosek o akademik. Było to rok temu a do tej pory nie dostałam listu i ciągle studiuję.
soanya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 10:44   #4432
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

do kiedy przychodzi decyzja o przyznanie akademika, dokumenty złożyłam 12 lipca i nic
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 10:50   #4433
myszka03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 63
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Hej!

Ile wynosi prog punktowy na zarządzaniu ?
myszka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 13:25   #4434
soanya
Raczkowanie
 
Avatar soanya
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
do kiedy przychodzi decyzja o przyznanie akademika, dokumenty złożyłam 12 lipca i nic
Akademiki są przyznawane we wrześniu. Najlepiej zadzwonić na początku miesiąca i zapytać bo do 21 września musisz zapłacić za pierwszy miesiąc akademika tzw. rezerwację. Tutaj znajdziesz więcej informacji http://cos.uni.lodz.pl/akademiki/opl...z-miejsca-w-ds Na decyzję, która ma przyjść pocztą radzę nie czekać, ja się w tamtym roku nie doczekałam a miejsce dostałam.
soanya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 13:52   #4435
Kinag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 35
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
do kiedy przychodzi decyzja o przyznanie akademika, dokumenty złożyłam 12 lipca i nic
podejrzewam, że informacjia o przyznaniu akademika będzie około 15 września, wtedy na stronie COSu pojawią się numery telefonów pod które można dzwonić, żeby się dowiedzieć czy się dostało i który DS.

Edytowane przez Kinag
Czas edycji: 2014-08-18 o 13:53
Kinag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 14:16   #4436
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez kaka17ab Pokaż wiadomość
tak, to od odpłatności
No to przecież na dole wszystko pisze. Jeżeli nie studiowałaś wcześniej to bodaj pierwszy punkt, jak pamiętam.

I ludzie, na litość boską macie po te 19/ 20 lat, a czytanie ze zrozumieniem u dużej liczby osób po prostu nie istnieje lub kuleje. Chyba, że to takie wakacyjne lub nie lenistwo jest
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:24   #4437
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez LanaFlo20 Pokaż wiadomość
Mam pytanko: do tej pory nie otrzymałam listu w sprawie przyjęcia na studia a chciałabym starac się o akademik a termin mija 22 sierpnia (w ten piątek). Czy mogę złożyc papiery jeśli nie dostałam listu? Dodam, że na internetowym koncie mam status przyjętej na studia.
Na dostarczenie papierów masz 14 dni od daty trzymania listu, więc nawet jak nie wyrobisz się do 22 sierpnia to Ci przyjmą
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:54   #4438
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Ja mam pytanie w sprawie zwrotu opłaty rekrutacyjnej . Wczoraj otrzymałam list, w którym jest info, że kierunek nie został uruchomiony , w związku z czym odmawiają przyjęcia na ten kierunek itp. Dodatkowo podali informację, że mogę starać się o zwrot opłaty rekrutacyjnej , ale ja nie składałam tam dokumentów (to było do przewidzenia, po ogłoszeniu wyników, że kierunek nie pójdzie ) czy w tej sytuacji mogę składać to podanie o zwrot kasy czy nie bardzo ? Tzn. fakt faktem, że tu jest napisane, żebym złożyła to podanie i jest adres gdzie konkretnie, ale tak żeby wzór podania gdzieś był podany to też nie wiem, ale może sama jestem w stanie coś napisać, gdyby okazało się, że mi się należy
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 16:13   #4439
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie w sprawie zwrotu opłaty rekrutacyjnej . Wczoraj otrzymałam list, w którym jest info, że kierunek nie został uruchomiony , w związku z czym odmawiają przyjęcia na ten kierunek itp. Dodatkowo podali informację, że mogę starać się o zwrot opłaty rekrutacyjnej , ale ja nie składałam tam dokumentów (to było do przewidzenia, po ogłoszeniu wyników, że kierunek nie pójdzie ) czy w tej sytuacji mogę składać to podanie o zwrot kasy czy nie bardzo ? Tzn. fakt faktem, że tu jest napisane, żebym złożyła to podanie i jest adres gdzie konkretnie, ale tak żeby wzór podania gdzieś był podany to też nie wiem, ale może sama jestem w stanie coś napisać, gdyby okazało się, że mi się należy
Proponuję składać ale wniosków albo nie ma w ogóle (prawdopodobne) albo są w COSiu.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 16:40   #4440
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie w sprawie zwrotu opłaty rekrutacyjnej . Wczoraj otrzymałam list, w którym jest info, że kierunek nie został uruchomiony , w związku z czym odmawiają przyjęcia na ten kierunek itp. Dodatkowo podali informację, że mogę starać się o zwrot opłaty rekrutacyjnej , ale ja nie składałam tam dokumentów (to było do przewidzenia, po ogłoszeniu wyników, że kierunek nie pójdzie ) czy w tej sytuacji mogę składać to podanie o zwrot kasy czy nie bardzo ? Tzn. fakt faktem, że tu jest napisane, żebym złożyła to podanie i jest adres gdzie konkretnie, ale tak żeby wzór podania gdzieś był podany to też nie wiem, ale może sama jestem w stanie coś napisać, gdyby okazało się, że mi się należy
Złóż. Przecież nic nie tracisz
"4. Opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi chyba, że kierunek studiów nie zostanie uruchomiony.
5. W przypadku nieuruchomienia kierunku z powodu małej liczby chętnych kandydat zobowiązany jest złożyć podanie do Prorektora ds. Nauczania o zwrot opłaty rekrutacyjnej ze wskazaniem numeru rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze."
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 16:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.