kochankowie z zagranicy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 01:05   #1
bojkotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66

kochankowie z zagranicy?


Zaciekawił mnie pewien temat... Zdarzyło wam się mieć zagranicznych kochanków (lub też stałych partnerów), jeśli tak czym się między sobą różnili, którzy byli najlepsi?

Ok. Mogę zacząć od siebie
Francuz i Izraelczyk. Ten ostatni był naprawdę dobry.
__________________
'Twoja skóra jak plastelina - coraz grubszy miałaś makijaż.'

Edytowane przez bojkotka
Czas edycji: 2010-11-17 o 01:11
bojkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 01:35   #2
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Nie.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 03:27   #3
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Nie.
krotko i na temat

generalizujac
Hiszpan (zadna rewelacja bylismy razem prawie 3 lata) latynos (ekwadorczyk) namietny ale na tym koniec i Wlosi ,ci ostatni sa najbardziej namietni i najbardziej sie staraja w lozku przynajmniej ja na takich trafilam tak dla jasnosci nie byly to przelotne znajomosci moj obecny chlopak tez jest wlochem i wcaaaaaaaaaaaale nie narzekam ,z polakiem nigdy nie bylam wiec sie nie wypowiadam

pozatym nie wydaje mi sie,aby to czy ktos jest dobry w lozku czy nie zalezalo od narodowosci,ani to jaki ktos jest ,jakie ma upodobania,kwestia indywidualna....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:04   #4
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Nie.
jak wyzej
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:08   #5
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez bojkotka Pokaż wiadomość
Zaciekawił mnie pewien temat... Zdarzyło wam się mieć zagranicznych kochanków (lub też stałych partnerów), jeśli tak czym się między sobą różnili, którzy byli najlepsi?

Ok. Mogę zacząć od siebie
Francuz i Izraelczyk. Ten ostatni był naprawdę dobry.
moze jakies szczegóły?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:24   #6
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
krotko i na temat

generalizujac
Hiszpan (zadna rewelacja bylismy razem prawie 3 lata) latynos (ekwadorczyk) namietny ale na tym koniec i Wlosi ,ci ostatni sa najbardziej namietni i najbardziej sie staraja w lozku przynajmniej ja na takich trafilam tak dla jasnosci nie byly to przelotne znajomosci moj obecny chlopak tez jest wlochem i wcaaaaaaaaaaaale nie narzekam ,z polakiem nigdy nie bylam wiec sie nie wypowiadam

pozatym nie wydaje mi sie,aby to czy ktos jest dobry w lozku czy nie zalezalo od narodowosci,ani to jaki ktos jest ,jakie ma upodobania,kwestia indywidualna....
hmm... w sumie z jednej strony masz racje - to jest kwestia indywidulana, ale z drugiej, jakby nie patrzec to pewne zachowania seksualne wynosimy z kultury... tak wiec wg mnie narodowosc tez cos do lozka wnosi bo inaczej zachowuje sie ktos z kraju gdzie seks to temat tabu i wielki wstyd, a inaczej taki np.hiszpan gdzie seks jest wszechobecny
no i odp na watek - tak, wloch, nie narzekam wogole
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:28   #7
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Ja osobiście nie miałam nigdy faceta czy jednorazowego "partnera" innej narodowości, ale moja koleżanka bardzo chwali Włochów z tym, że narzeka, że nie są stali w uczuciach. W łóżku natomiast wymiatają (była z 5 facetami- 3 Włochami, Ukraińcem, a teraz ma Polaka )
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 15:43   #8
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: kochankowie z zagranicy?

było (związki, udane i mniej):
- francuz .... :róża: nie mam słow by to opisac, mega romantyczny i namiętny
- brazylijczyk - zwinny
-izraelczyk - ok
-włoch tez fajny
moze moje upodobanie do francuzow bierze sie z stad, ze ziwazek z nim byl naprawde udany, kochalismy sie mocno,a trozstalismy tylko ze wzgledu na odleglosc (zmienil prace)

jest: Polak nie zamienie na zadnego innego bo tak naprawde nie liczy sie narodowosc, daje to oczywiscie jakies predyspozycje, podejscie, ale wszystko tkwi w osobowosci, charakterze i uczuciu, ktore łaczy.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:16   #9
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Mój facet jest z Tunezji. Moja pierwsza i najprawdziwsza miłość Mój Skarb jest bardzo romantyczny, zawsze dba o to aby było nam magicznie, bez rutyny. Uczy mnie swojej kultury i tradycji, przekładając to nawet na łóżko bo jak mówi: "najpierw tobie musi być dobrze, ja jestem mniej ważny". Co fajne- jestem jego wolną europejską pięknością a nie jak wszyscy myślą niewolnicą araba. To przykre że większość ludzi ich tak postrzega. Wyrastając w takich opiniach bałam się związać z takim człowiekiem, w pewnym momencie stwierdziłam "a co mi tam!" i teraz jestem bardzo szczęśliwa
Żeby zbyt cukrem nie ociekało też są pewne minusiki, malutkie.. Porywczość, śmiejemy się że on jest gorący a ja zimna. czasem jak poważnie rozmawiamy to któreś z nas nie wie jak to powiedzieć żeby przekazać co chcemy. Irytujemy się wtedy bardzo
Teraz jak jestem z moim śródziemnomorskim Żywiołem to nie wiem czy dałabym radę być z rodakiem.. Niestety cały czas irytowali mnie nasi faceci, niestabilnością, cały czas musiałam się starać a teraz "serce na serce" i obydwoje harujemy na swoje szczęście

A jak u Was jest z facetami jak macie porównanie do facetów z za granicy?
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:32   #10
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez katariinaa Pokaż wiadomość
Mój facet jest z Tunezji. Moja pierwsza i najprawdziwsza miłość Mój Skarb jest bardzo romantyczny, zawsze dba o to aby było nam magicznie, bez rutyny. Uczy mnie swojej kultury i tradycji, przekładając to nawet na łóżko bo jak mówi: "najpierw tobie musi być dobrze, ja jestem mniej ważny". Co fajne- jestem jego wolną europejską pięknością a nie jak wszyscy myślą niewolnicą araba. To przykre że większość ludzi ich tak postrzega. Wyrastając w takich opiniach bałam się związać z takim człowiekiem, w pewnym momencie stwierdziłam "a co mi tam!" i teraz jestem bardzo szczęśliwa
Żeby zbyt cukrem nie ociekało też są pewne minusiki, malutkie.. Porywczość, śmiejemy się że on jest gorący a ja zimna. czasem jak poważnie rozmawiamy to któreś z nas nie wie jak to powiedzieć żeby przekazać co chcemy. Irytujemy się wtedy bardzo
Teraz jak jestem z moim śródziemnomorskim Żywiołem to nie wiem czy dałabym radę być z rodakiem.. Niestety cały czas irytowali mnie nasi faceci, niestabilnością, cały czas musiałam się starać a teraz "serce na serce" i obydwoje harujemy na swoje szczęście

A jak u Was jest z facetami jak macie porównanie do facetów z za granicy?
Czy on mieszka na stale w Polsce? Mieszkacie razem?
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:40   #11
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Nie, ponieważ nie mialam jeszcze zadnych kochankow..

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez katariinaa Pokaż wiadomość
Mój facet jest z Tunezji. Moja pierwsza i najprawdziwsza miłość Mój Skarb jest bardzo romantyczny, zawsze dba o to aby było nam magicznie, bez rutyny. Uczy mnie swojej kultury i tradycji, przekładając to nawet na łóżko bo jak mówi: "najpierw tobie musi być dobrze, ja jestem mniej ważny". Co fajne- jestem jego wolną europejską pięknością a nie jak wszyscy myślą niewolnicą araba. To przykre że większość ludzi ich tak postrzega. Wyrastając w takich opiniach bałam się związać z takim człowiekiem, w pewnym momencie stwierdziłam "a co mi tam!" i teraz jestem bardzo szczęśliwa
Żeby zbyt cukrem nie ociekało też są pewne minusiki, malutkie.. Porywczość, śmiejemy się że on jest gorący a ja zimna. czasem jak poważnie rozmawiamy to któreś z nas nie wie jak to powiedzieć żeby przekazać co chcemy. Irytujemy się wtedy bardzo
Teraz jak jestem z moim śródziemnomorskim Żywiołem to nie wiem czy dałabym radę być z rodakiem.. Niestety cały czas irytowali mnie nasi faceci, niestabilnością, cały czas musiałam się starać a teraz "serce na serce" i obydwoje harujemy na swoje szczęście

A jak u Was jest z facetami jak macie porównanie do facetów z za granicy?
Ja tez poznalam ludzi z Egiptu.. i wcale nieprawda ,ze wszyscy sa tacy sami.Moze wiekszosc ma zle odczucia,bo mozliwe,ze i prawie wszyscy faceci tacy są- jezeli chodzi o tamte kraje ,ale na bank nie wszyscy.
Szczegolnie Ci co maja cos wspolnego z Polską ;P znam takich i tacy nie są.
Przesttrzegam jednak zebys uwazala.Wszędzie nutka uwagi się przyda.
Powodzenia
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 16:55   #12
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez jenta Pokaż wiadomość
Czy on mieszka na stale w Polsce? Mieszkacie razem?
Mieszka w Polsce już od hmm.. no z 15 lat U siebie też przebywał wśród polaków. On nie jest ortodoksyjny w swojej wierze, stosuje się do naszego prawa, obserwuje "co wypada" i "co nie wypada" u nas robić, do wielu rzeczy się stosuje (poza tym ja nie jestem jego pierwsza europejka, nawet i polka) Znamy się już z 4 lata, od znajomości, po prace ze sobą, przyjaźń i związek Pomieszkujemy ze sobą trochę ale planujemy za jakiś zamieszkać na stałe ze sobą.
Nie narzekam, bo ważne jest rozmawiać ze sobą.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Nie, ponieważ nie mialam jeszcze zadnych kochankow..

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------


Ja tez poznalam ludzi z Egiptu.. i wcale nieprawda ,ze wszyscy sa tacy sami.Moze wiekszosc ma zle odczucia,bo mozliwe,ze i prawie wszyscy faceci tacy są- jezeli chodzi o tamte kraje ,ale na bank nie wszyscy.
Szczegolnie Ci co maja cos wspolnego z Polską ;P znam takich i tacy nie są.
Przesttrzegam jednak zebys uwazala.Wszędzie nutka uwagi się przyda.
Powodzenia
No właśnie, Ci co mają coś wspólnego z polską jakoś ich magicznie zmieniamy :-P
Ja to jestem kobieta z "czarnym scenariuszem w zanadrzu" kiedy o czymś myślę, analizuje.. zawsze będzie jakaś nutka uwagi i ostrożności ^^
Pozdrawiam
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:01   #13
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
hmm... w sumie z jednej strony masz racje - to jest kwestia indywidulana, ale z drugiej, jakby nie patrzec to pewne zachowania seksualne wynosimy z kultury... tak wiec wg mnie narodowosc tez cos do lozka wnosi bo inaczej zachowuje sie ktos z kraju gdzie seks to temat tabu i wielki wstyd, a inaczej taki np.hiszpan gdzie seks jest wszechobecny
no i odp na watek - tak, wloch, nie narzekam wogole
No nie powiedzialabym zauwazylam,ze bardzo czesto ludzie ,kobiety i mezczyzni np. z krajow arabskich czy im podobnych sa duzo bardziej powiedzmy "otwarci" seksualnie niz europejczycy na przyklad,maja duzo wieksza ciekawosc pewnych rzeczy i wstydu u nich w ogole nie widac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:27   #14
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Anglicy świetnie całują
zwłaszcza jeden
ale z żadnym nie poszłam do łóżka, więc się nie wypowiadam dalej.
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:51   #15
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Anglicy świetnie całują
zwłaszcza jeden
ale z żadnym nie poszłam do łóżka, więc się nie wypowiadam dalej.
Nie wiem czy tylko mój ale np. arabowi jak się podoba kobieta, już ją poderwie i ma okazje pierwszy raz ją całować to jest taki napalony, dziki a w tym wszystkim baaaardzo namiętny I ma tak dopóki się nie nacieszy i kobita go nie ujarzmi że trzeba delikatnie
Mój tak miał, ma czasami nadal opcje "zjem cie!!!" ale już nie tak zachłannie jakby miał mnie mu ktoś zabrać zaraz.
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:55   #16
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
No nie powiedzialabym zauwazylam,ze bardzo czesto ludzie ,kobiety i mezczyzni np. z krajow arabskich czy im podobnych sa duzo bardziej powiedzmy "otwarci" seksualnie niz europejczycy na przyklad,maja duzo wieksza ciekawosc pewnych rzeczy i wstydu u nich w ogole nie widac
Racja.

Odpowiadając na pytanie:
Miałam tylko Hiszpana. Baaardzo lubił dominować .
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:50   #17
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
No nie powiedzialabym zauwazylam,ze bardzo czesto ludzie ,kobiety i mezczyzni np. z krajow arabskich czy im podobnych sa duzo bardziej powiedzmy "otwarci" seksualnie niz europejczycy na przyklad,maja duzo wieksza ciekawosc pewnych rzeczy i wstydu u nich w ogole nie widac
Dodam jeszcze że łatwiej się z nimi rozmawia o intymnych sprawach, np. mojego pytał ktoś o obrzezanie, to wszystko na luzie powiedział co i jak, po co i dlaczego. Nie wiem czy u nas ktoś by tak odważnie rozmawiał
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:22   #18
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez katariinaa Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze że łatwiej się z nimi rozmawia o intymnych sprawach, np. mojego pytał ktoś o obrzezanie, to wszystko na luzie powiedział co i jak, po co i dlaczego. Nie wiem czy u nas ktoś by tak odważnie rozmawiał
ja znam sporo arabow,z jedym sie tez kiedys bardzo krotko spotylakam z Tunezyjczykiem wlasnie,oni generalnie sa na te kwestie bardzo ,czasem az za bardzo otwarci,nie krepuja sie z niczym
ale ja nie lubie ich nachalnosci i natrectwa pod kazdym wzgledem.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 12:57   #19
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Myślę, że nie ma reguły i nie uzależniałabym tego, czy facet jest złym/dobrym kochankiem od tego, jakiej jest narodowości.

Byłam kiedyś z jednym Białorusinem - gorący facet i bardzo miło wspominam tę znajomość (wakacyjną, dodam) - naprawdę umiał uwodzić, był bardzo pomysłowy, namiętny i lubił się delektować ciałem kobiecym.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 17:41   #20
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Ja nigdy nie kochałam się z cudzoziemcem. Nie, żebym żałowała, ale jak to jest, jak facet jest obrzezany? W seksie oralnym i każdym innym? Czym to się różni? Przepraszam, że pytam, ale ciekawa jestem...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:16   #21
karolcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 137
Dot.: kochankowie z zagranicy?

ja miałam kiedys ,,przygode,, z Japończykiem i było normalnie ;p
o Włochach tez duzo slyszałam dobrego xd ale sama nigdy nie miałam z nimi do czynienia ;p
__________________
Przy Tobie szczęście to coś więcej.. <3
karolcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:45   #22
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Mieszkałam jakiś czas za granicą i spotykałam się z różnymi narodowościami z Izraelczykiem też mam dobre wspomnienia , z innymi trochę gorzej Też wtedy sądziłam, że nasi polscy są beznadziejni i zarzekałam się, że już nigdy nie będę z Polakiem. Jednak los mnie zaskoczył i nie narzekam, wręcz przeciwnie.
Nie uważam, żeby sprawność łóżkowa zależała od narodowości
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:09   #23
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Nie mam porównania do Polaków, gdyż nigdy nie byłam z żadnym Polakiem , ale z mojego doświadczenia to - Holender i Duńczyk - bosko bosko bosko , Niemiec - spoko , bez szału
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 23:21   #24
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Turek....był hot
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:16   #25
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie kochałam się z cudzoziemcem. Nie, żebym żałowała, ale jak to jest, jak facet jest obrzezany? W seksie oralnym i każdym innym? Czym to się różni? Przepraszam, że pytam, ale ciekawa jestem...
Najpierw zdobyłam doświadczenie, później poczytałam.. I muszę przyznać że to większość bzdura, co wypisują.
-"Facet obrzezany ma mniejszą przyjemność z seksu.." a tymczasem mój TŻ przeżywa supermega orgazmy bez żadnych zabawek, seksownej bielizny i innych dopalaczy.. NATURA, jak to stwierdził
Ogólnie chodzi niektórym o to że napletek jest unerwiony, przyjmuje dużo bodźców, zsuwa się w czasie stosunku i kobieta wtedy też korzysta.. Chodzi też o nawilżenie które daje dłuższy stosunek ponoć.. Ale to czysta teoria jest. Bo to zależy moim zdaniem od partnerów, ich więzi i tego czy się dogadują w łóżku.
-"Obrzezany facet ma wszystko poharatane, wszystko na wierzchu, to boli i szybko się wdają zakarzenia/choroby"- kolejna bzdura, to jak wygląda później przyrodzenie, zależy od tego kto i jak to wykona, ogólnie mówi się że obrzezany penis wygląda estetyczniej. A w kulturze mojego TŻ obrzezanie wykonuje się również aby mężczyzna "nie zaraził kobiety". To prawda, mniej zarażają obrzezani, mają mniej infekcji, lekarze mówią że nawet trudniej zarażą sie HIV i zerowe szanse na raka penisa (który w ogóle jest mało spotykany). Pod napletkiem zostaje kropelka moczu, albo ktoś zaniedba higienę.
-Seks oralny.. pełnowartościowy
-Co mnie najbardziej oburzyło "obrzezani faceci są bardziej brutalni w łóżku, ich ruchy są ostrzejsze, mocniejsze ponieważ potrzebują większej stymulacji a nie obrzezani są delikatniejsi".. Artykuł pewnie pisał nieobrzezany facet :-P
Poza tym pamiętajmy że Koran nakazuje higienę osobistą, po każdej wizycie w toalecie trzeba się umyć z jednej i drugiej strony, przed i po współżyciu trzeba się umyć (człowiek który po rozkoszy, wstanie z łoża i dokona ablucji ten ma przypisane ileś tam dobrych uczynków, bo mimo tej całej przyjemności to zrobił). Same mycie do modlitwy to jeden wielki rytuał Świetna sprawa. Dużo uczę się od mojego TŻ.

O obrzezaniu polecam odcinek discovery "Wszystko o seksie" (online chyba nawet da rade obejrzeć, sama obejrzałam bo głupio mi się tak wypytywać TŻta mimo że nie ma oporów z tym tematem). Co do Ablucji to świetnie opowiada o tym Cejrowski w "Boso przez świat" w odcinku "Islam w Afryce"
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:49   #26
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Nigdy nie byłam z Polakiem. Mam na koncie: Meksykanina, Amerykanina i Szweda. Amerykanin był i nadal na szczęscie jest w moim życiu i jest boski w łóżku
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:58   #27
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez katariinaa Pokaż wiadomość
Najpierw zdobyłam doświadczenie, później poczytałam.. I muszę przyznać że to większość bzdura, co wypisują.
-"Facet obrzezany ma mniejszą przyjemność z seksu.." a tymczasem mój TŻ przeżywa supermega orgazmy bez żadnych zabawek, seksownej bielizny i innych dopalaczy.. NATURA, jak to stwierdził
Ogólnie chodzi niektórym o to że napletek jest unerwiony, przyjmuje dużo bodźców, zsuwa się w czasie stosunku i kobieta wtedy też korzysta.. Chodzi też o nawilżenie które daje dłuższy stosunek ponoć.. Ale to czysta teoria jest. Bo to zależy moim zdaniem od partnerów, ich więzi i tego czy się dogadują w łóżku.
-"Obrzezany facet ma wszystko poharatane, wszystko na wierzchu, to boli i szybko się wdają zakarzenia/choroby"- kolejna bzdura, to jak wygląda później przyrodzenie, zależy od tego kto i jak to wykona, ogólnie mówi się że obrzezany penis wygląda estetyczniej. A w kulturze mojego TŻ obrzezanie wykonuje się również aby mężczyzna "nie zaraził kobiety". To prawda, mniej zarażają obrzezani, mają mniej infekcji, lekarze mówią że nawet trudniej zarażą sie HIV i zerowe szanse na raka penisa (który w ogóle jest mało spotykany). Pod napletkiem zostaje kropelka moczu, albo ktoś zaniedba higienę.
-Seks oralny.. pełnowartościowy
-Co mnie najbardziej oburzyło "obrzezani faceci są bardziej brutalni w łóżku, ich ruchy są ostrzejsze, mocniejsze ponieważ potrzebują większej stymulacji a nie obrzezani są delikatniejsi".. Artykuł pewnie pisał nieobrzezany facet :-P
Poza tym pamiętajmy że Koran nakazuje higienę osobistą, po każdej wizycie w toalecie trzeba się umyć z jednej i drugiej strony, przed i po współżyciu trzeba się umyć (człowiek który po rozkoszy, wstanie z łoża i dokona ablucji ten ma przypisane ileś tam dobrych uczynków, bo mimo tej całej przyjemności to zrobił). Same mycie do modlitwy to jeden wielki rytuał Świetna sprawa. Dużo uczę się od mojego TŻ.
W jakim wieku twój facet był obrzezany? Ma jakieś porównanie jak to było przed? Tylko wtedy mógłby naprawdę potwierdzić, że nie ma tej przyjemności mniej (chociaż i tak nie uwierzę, że jakiś facet by się do tego przyznał )
To chyba normalne, że facet ma przyjemność z seksu bez żadnych dopalaczy i stymulantów Myślę, że tu chodzi raczej oto, że obrzezany facet może dłużej, bo stosunek stymuluje go trochę mniej niż nieobrzezanego, co nie znaczy przecież, że ma mniejszą przyjemność

To prawda, że obrzezany penis wygląda estetycznie, jednak czy estetyczniej to nie wiem, to zależy od penisa

W seksie oralnym to nie widzę specjalnej różnicy. Tak czy siak trzeba dbać o higienę

A co do ostatniego to wg moich doświadczeń to jednak prawda (a zapewniam cię, że nie jestem nieobrzezanym facetem )

Jak widać nie ma co się zagłębiać w teorię, bo w praktyce i tak każdemu wychodzi co innego

Edytowane przez kreolkaa
Czas edycji: 2010-11-21 o 22:59
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 23:31   #28
szpilki na giewoncie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 133
Dot.: kochankowie z zagranicy?

odpowiedz- nie

odejde troche od tematu ale zwiazany tylko patrzony od innej strony
byłam na praktykach za granicą w stanach zjednoczonych byłam w szoku co tam zobaczyłam, duzo ludzi innej narodowosci tam mieszkajacych, mieli zdanie o polkach ze sa jakie sa( bardzo lagodne okreslenie) dziewczyny bez ogrodek zdradzaly swoich polakow. Nie wstydząc sie tego, spkojnie opowiadaly ze maja chlopaka w polsce a za 5 minut jak to bylo super z innym. Dla mnie to szok nie wiem moze jestem staroswiecka ale gardze zdrada, dlatego przezylam po prostu szok co to sie wyprawia na tym swiecie.
Ale to sa tylko moje odczucia.

Pozdrawiam

Edytowane przez szpilki na giewoncie
Czas edycji: 2010-11-21 o 23:42
szpilki na giewoncie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 07:26   #29
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez szpilki na giewoncie Pokaż wiadomość
odpowiedz- nie

odejde troche od tematu ale zwiazany tylko patrzony od innej strony
byłam na praktykach za granicą w stanach zjednoczonych byłam w szoku co tam zobaczyłam, duzo ludzi innej narodowosci tam mieszkajacych, mieli zdanie o polkach ze sa jakie sa( bardzo lagodne okreslenie) dziewczyny bez ogrodek zdradzaly swoich polakow. Nie wstydząc sie tego, spkojnie opowiadaly ze maja chlopaka w polsce a za 5 minut jak to bylo super z innym. Dla mnie to szok nie wiem moze jestem staroswiecka ale gardze zdrada, dlatego przezylam po prostu szok co to sie wyprawia na tym swiecie.
Ale to sa tylko moje odczucia.

Pozdrawiam
Moje obserwacje są podobne i to nie tylko chłopaków, ale często narzeczonych lub mężów
Podobne słuchy chodziły o Włochach i Włoszkach
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:50   #30
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: kochankowie z zagranicy?

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
W jakim wieku twój facet był obrzezany? Ma jakieś porównanie jak to było przed? Tylko wtedy mógłby naprawdę potwierdzić, że nie ma tej przyjemności mniej (chociaż i tak nie uwierzę, że jakiś facet by się do tego przyznał )
To chyba normalne, że facet ma przyjemność z seksu bez żadnych dopalaczy i stymulantów Myślę, że tu chodzi raczej oto, że obrzezany facet może dłużej, bo stosunek stymuluje go trochę mniej niż nieobrzezanego, co nie znaczy przecież, że ma mniejszą przyjemność

To prawda, że obrzezany penis wygląda estetycznie, jednak czy estetyczniej to nie wiem, to zależy od penisa

W seksie oralnym to nie widzę specjalnej różnicy. Tak czy siak trzeba dbać o higienę

A co do ostatniego to wg moich doświadczeń to jednak prawda (a zapewniam cię, że nie jestem nieobrzezanym facetem )

Jak widać nie ma co się zagłębiać w teorię, bo w praktyce i tak każdemu wychodzi co innego
Dziecięciem był ;-) Nie ma porównania. Ale to taka ciekawostka do której lekarze dochodzą. Też twierdzą że zbadać..no ni ma rady

Właśnie lekarze się wypowiadają że krócej, bo bez "naturalnego nawilżenia"

Hmm.. a z mojego doświadczenia nie wyczułam brutalności Ale to przez to że jestem jego delikatnym kwiatuszkiem ^^ podejrzewam że jakbym miała chwilowy romans z mało znającym mnie facetem np. arabem..to mogłoby być brutalnie

I właśnie doszłyśmy do wniosku że teoria teorią a w praktyce.. można się zaskoczyć ja zaskoczyłam się bardzo miło.
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.