Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 20:48   #1861
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

A ja chyba się zdecydowałam na przedłużenie rzes.
Chyba bo zapisalam się, ale rozważam
Rozumiem ze pani doczepia różne dlugosci rzes?
Jaka długośc jest "naturalna"? Jakie rzesy brać zeby było naturalnie i subtelnie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:02   #1862
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tequillaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 607
GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja chyba się zdecydowałam na przedłużenie rzes.
Chyba bo zapisalam się, ale rozważam
Rozumiem ze pani doczepia różne dlugosci rzes?
Jaka długośc jest "naturalna"? Jakie rzesy brać zeby było naturalnie i subtelnie?
Z tego co wiem tak naprawde te same dlugosci (z nazwy) ale roznych firm róznia się miedzy sobą czasami znacznie długoscią(mam nadzieje ze zrozumiale napisalam) , wiec my Ci tu pewnie niewiele pomozemy.
Jesli wybralas dobrą stylistkę wystraczy ze powiesz ze chodzi Ci o naturalny efekt a ona juz bedzie wiedziala co robic
tequillaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:16   #1863
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Przed aplikacją pani stylistka powinna ci pokazac rzęski jakimi dysponuje(długość,grubość ).Powinna ocenić jakość Twoich naturalnych,zapytać jaki efekt chcesz uzyskać.Tak było w moim przypadku gdy przyszłam pierwszy raz.Konsultacja i jeszcze raz konsultacja przed zabiegiem.Pozdrawiam
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 18:21   #1864
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dzieki za odpowiedz
O wszystko zapytam sie na miejscu, mam nadzieję że nie zrobi z moimi rzesami niczego dziwnego

Powiedzcie mi jeszcze czy oczy po przedluzaniu rzes mozna malować eyelinerem i kredką?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:04   #1865
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja chyba się zdecydowałam na przedłużenie rzes.
Chyba bo zapisalam się, ale rozważam
Rozumiem ze pani doczepia różne dlugosci rzes?
Jaka długośc jest "naturalna"? Jakie rzesy brać zeby było naturalnie i subtelnie?
Stylistka powinna dopasowac dlugosc i grubosc rzes do kondycji Twoich naturalnych oraz wziac pod uwage Twoje oczekiwania. Jedne klientki mowia, ze po to przedluzaja rzesy, zeby bylo je widac a inne, ze nie chca aby otoczenie widzialo, ze nosza rzesy - dlatego tez indywidualne preferencje sa bardzo wazne.
Nie widzac Twoich rzes nie dobiore Ci dlugosci i nie powiem w jakiej bedziesz najlepiej wygladala... wazne jest aby pamietac, ze doczepienie za dlugich rzes moze obciazyc naturalne i spowodowac ich przedwczesne wypadanie. Zwroc rowniez uwage aby stylista wyprofilowla ci ksztalt oka kilkoma dlugosciami rzes syntetycznych - zdarzaja, ze rodzynki, ze "stylistki" na calym oku robia jedna dlugosc co wyglada fatalnie.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz
O wszystko zapytam sie na miejscu, mam nadzieję że nie zrobi z moimi rzesami niczego dziwnego

Powiedzcie mi jeszcze czy oczy po przedluzaniu rzes mozna malować eyelinerem i kredką?
Nie powinno sie uzywac substancji tlustych - wiekszosc tych produktow je zawiera. Zapytaj stylistki czy marka, na ktorej pracuje ma swoje produkty, ktore sa bezpieczne dla przedluzanych rzesz.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:11   #1866
damonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Pytanie do stylistek rzęs
Ile długości i w jakich konfiguracjach zakładacie ?
damonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:28   #1867
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Stylistka powinna dopasowac dlugosc i grubosc rzes do kondycji Twoich naturalnych oraz wziac pod uwage Twoje oczekiwania. Jedne klientki mowia, ze po to przedluzaja rzesy, zeby bylo je widac a inne, ze nie chca aby otoczenie widzialo, ze nosza rzesy - dlatego tez indywidualne preferencje sa bardzo wazne.
Nie widzac Twoich rzes nie dobiore Ci dlugosci i nie powiem w jakiej bedziesz najlepiej wygladala... wazne jest aby pamietac, ze doczepienie za dlugich rzes moze obciazyc naturalne i spowodowac ich przedwczesne wypadanie. Zwroc rowniez uwage aby stylista wyprofilowla ci ksztalt oka kilkoma dlugosciami rzes syntetycznych - zdarzaja, ze rodzynki, ze "stylistki" na calym oku robia jedna dlugosc co wyglada fatalnie.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------



Nie powinno sie uzywac substancji tlustych - wiekszosc tych produktow je zawiera. Zapytaj stylistki czy marka, na ktorej pracuje ma swoje produkty, ktore sa bezpieczne dla przedluzanych rzesz.
Dziękuję, bardzo cenne rady
Oczywiście wspomnę o wyprofilowaniu oka, na pewno mi się to przyda.

Popytam o uzywanie kosmetyków, bo eyeliner lubię, szkoda by mi było ich nie używać.

A rzęsy mam takie:

1- zdj. pomalowane tuszem
2 - przed chwilą robione, widać resztki makijażu ale zaraz zmywam, niedawno wrócilam do domu
I przepraszam za brwi, ale jutro jestem już umowiona na regulację

Widać wyraznie ze jedno oko lekko mi opada. Powinnam je wyprofilować jak nic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00194.jpg (11,6 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8230.jpg (45,4 KB, 176 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-15 o 21:38
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 21:46   #1868
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

też chciałabym przed świętami przedłużyć rzęski, jak narazie szukam dobrej stylistki w warszawie i tak jak Agatau mam dylemat, bo używam eyelinera oraz cieni ..... Nawet jeśli bym się zdecydowała na taki zabieg to czy polecacie jakieś konkretne beztłuszczowe (są wogóle takie ?)preparaty do zmywania oczu lub specjalne do rzęs przedłużonych ?

Co myślicie o tej Pani?

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...320107342.html

Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2010-12-15 o 21:56
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:56   #1869
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
też chciałabym przed świętami przedłużyć rzęski, jak narazie szukam dobrej stylistki w warszawie i tak jak Agatau mam dylemat, bo używam eyelinera oraz cieni ..... Nawet jeśli bym się zdecydowała na taki zabieg to czy polecacie jakieś konkretne beztłuszczowe (są wogóle takie ?)preparaty do zmywania oczu lub specjalne do rzęs przedłużonych ? Będę wdzięczna za odpowiedź
Szkoda mi rezygnować z eyelinera.
A chcę zobaczyc jak takie rzeski beda wygladały-ja chcę naturalny efekt, nie chce mi się malowac codziennie rzes.
W razie co nie powtórze zabiegu-zrobię jednorazowo.
Zdam relacje po, umówiłam się na tę srode, za tydzień.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:00   #1870
Rosalie0105
Przyczajenie
 
Avatar Rosalie0105
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: 3Miasto
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hej dziewczyny, mam pytanie.Czy spotkałyście się kiedyś z problemem przedłużania rzęs, gdy klientka miała zrobiony makijaż permanentny kreski górne i dolne?Tzn.Robilam 3 tyg temu rzęsy takiej kobiecie i dzis przyszła do mnie na uzupełnienie z ani jedna rzesą na oczach.Powiem szczerze, że był to dla mnie szok, bo przedłużam rzęsy ponad 2 lata i mam b. duzo zadowolonych stałych klientek a tu kurcze, takie coś. Słyszałam, że podobno jeśli ktoś ma zrobione kreski na oczach permanentne, to rzesy nie trzymaja sie, dopiero można robić po 2 latach od zabiegu, wtedy będą sie trzymać, spotkałyście sie kiedyś z czyms takim? pozdrowienia
__________________
Oczy są zwierciadłem duszy. Podobno nie kłamią. Więcej mówią niż usta. I może mniej ranią.
Rosalie0105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:37   #1871
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rosalie0105 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam pytanie.Czy spotkałyście się kiedyś z problemem przedłużania rzęs, gdy klientka miała zrobiony makijaż permanentny kreski górne i dolne?Tzn.Robilam 3 tyg temu rzęsy takiej kobiecie i dzis przyszła do mnie na uzupełnienie z ani jedna rzesą na oczach.Powiem szczerze, że był to dla mnie szok, bo przedłużam rzęsy ponad 2 lata i mam b. duzo zadowolonych stałych klientek a tu kurcze, takie coś. Słyszałam, że podobno jeśli ktoś ma zrobione kreski na oczach permanentne, to rzesy nie trzymaja sie, dopiero można robić po 2 latach od zabiegu, wtedy będą sie trzymać, spotkałyście sie kiedyś z czyms takim? pozdrowienia
........
hej Dziewczyny
dzisiaj byłam na szkoleniu ,tak się złożyło,że z Clareny-średnie te rzęsy szczerze mówiąc,,,ale mam pytanie dotyczące henny,że przed zabiegiem przedłużania można zrobić to wiem...ale jak to jest przy uzupełnieniu...da się tą henne dokładnie usunąć z przedłużonych rzęs? mam wątpliwości.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 07:56   #1872
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Szkoda mi rezygnować z eyelinera.
A chcę zobaczyc jak takie rzeski beda wygladały-ja chcę naturalny efekt, nie chce mi się malowac codziennie rzes.
W razie co nie powtórze zabiegu-zrobię jednorazowo.
Zdam relacje po, umówiłam się na tę srode, za tydzień.

a gdzie sie zapisalas? Jestes z Lublina ?
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:26   #1873
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a gdzie sie zapisalas? Jestes z Lublina ?
Jestem z Lublina, ale nie chce mowic gdzie się zapisałam Może to byc źle odebrane, reklama czy coś
Choć cały czas rozważam czy iść.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:51   #1874
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rosalie0105 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam pytanie.Czy spotkałyście się kiedyś z problemem przedłużania rzęs, gdy klientka miała zrobiony makijaż permanentny kreski górne i dolne?Tzn.Robilam 3 tyg temu rzęsy takiej kobiecie i dzis przyszła do mnie na uzupełnienie z ani jedna rzesą na oczach.Powiem szczerze, że był to dla mnie szok, bo przedłużam rzęsy ponad 2 lata i mam b. duzo zadowolonych stałych klientek a tu kurcze, takie coś. Słyszałam, że podobno jeśli ktoś ma zrobione kreski na oczach permanentne, to rzesy nie trzymaja sie, dopiero można robić po 2 latach od zabiegu, wtedy będą sie trzymać, spotkałyście sie kiedyś z czyms takim? pozdrowienia
Pierwsze slysze, zeby makijaz permanentny powodowal nietrzymanie sie rzes... zapewne jesli reszta Twoich klientek jest zadowolona to znaczy, ze problem nie lezy w Tobie i Twoich materialach a w klientce.
Pytanie tez czy syntetyczne wypadaly jej z naturalnymi rzesami czy sie odklejaly.
Jesli z naturalnymi to klientka powinna zadbac o zdrowie, zakupic witaminy lub zglosic sie do lekarza. Taka gwaltowna wymiana rzes moze tez byc czasowa i wynikac z naturanego cyklu wlosa, jednak jesli taki stan sie utrzyma moze byc on spowodowany: hormonami, przelomem jesienno-zimowym, stresem, choroba (oslabieniem organizmu).
Jesli rzesy sie odklejaja i tylko u tej klientki jest taki problem to zapewne zle o nie dba Upewnij sie czy nie pakuje do oczu zadnych substancji tlustych i czy przestrzega zasad prawidlowej pielegnacji. Czesto klientki twierdza, ze robia wszystko ok a pozniej sie okazuje, ze np. myly glowe pod prysznicem i szampon nalecial im do oczu.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:05   #1875
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ponawiam pytanie
Czym zmywać oczy z makijażu przy przedłużonych rzęsach??
Chodzi mi o dokładnąnazwę?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:35   #1876
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tequillaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 607
GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Pierwsze slysze, zeby makijaz permanentny powodowal nietrzymanie sie rzes... zapewne jesli reszta Twoich klientek jest zadowolona to znaczy, ze problem nie lezy w Tobie i Twoich materialach a w klientce.
Pytanie tez czy syntetyczne wypadaly jej z naturalnymi rzesami czy sie odklejaly.
Jesli z naturalnymi to klientka powinna zadbac o zdrowie, zakupic witaminy lub zglosic sie do lekarza. Taka gwaltowna wymiana rzes moze tez byc czasowa i wynikac z naturanego cyklu wlosa, jednak jesli taki stan sie utrzyma moze byc on spowodowany: hormonami, przelomem jesienno-zimowym, stresem, choroba (oslabieniem organizmu).
Jesli rzesy sie odklejaja i tylko u tej klientki jest taki problem to zapewne zle o nie dba Upewnij sie czy nie pakuje do oczu zadnych substancji tlustych i czy przestrzega zasad prawidlowej pielegnacji. Czesto klientki twierdza, ze robia wszystko ok a pozniej sie okazuje, ze np. myly glowe pod prysznicem i szampon nalecial im do oczu.
Zajmuje sie przedłuzaniem rzęs juz jakis czas , i mam kilka stałych klientek ktore maja permanetne kreski. Zreszta teraz zaczelam robic kursy z makijazu permanentnego i zapewniam Cie ze jedno na drugie nie ma zadnego wplywu.
tequillaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:16   #1877
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

A co powiecie na moje dziwne oczy? Dałam zdjęcia na poprzedniej stronie, dałoby się je jakoś wyprofilowac rzesami?
Cały czas się waham, nie wiedziałam że to będzie taka trudna dla mnie decyzja
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:13   #1878
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jestem z Lublina, ale nie chce mowic gdzie się zapisałam Może to byc źle odebrane, reklama czy coś
Choć cały czas rozważam czy iść.

a mozesz napisac na pw ?

Edit; a co do zmywania - podobno najplepiej robic to plynem micelarnym,albo woda termalna.
__________________


Edytowane przez karoolaaa
Czas edycji: 2010-12-16 o 18:15
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:37   #1879
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
Czym zmywać oczy z makijażu przy przedłużonych rzęsach??
Chodzi mi o dokładnąnazwę?
.........
Pprzeglądnij ten wątek było o zmywaczach kilka razu juz tu powiedziane...generalnie takie produkty powinny byc beztłuszczowe i nie zawierać substancji o nazwie PEG,płyny micelarne niebardzo się do tego nadają.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 07:30   #1880
Rosalie0105
Przyczajenie
 
Avatar Rosalie0105
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: 3Miasto
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dzięki za odpowiedź.A jesli chodzi jak wypadały, to razem z jej rzęsą naturalną, czyli nie mam sie co martwić. Niestety nikt się nie przyzna i wine zawsze zrzuci na osobę robiącą
__________________
Oczy są zwierciadłem duszy. Podobno nie kłamią. Więcej mówią niż usta. I może mniej ranią.
Rosalie0105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:06   #1881
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja zaczęłam robić henne przy uzupełnieniach,szczególni e klientkom które mają jaśniutkie swoje rzęsy.Powiem ,że henne żelowa "Reflectocils" sprawdza się doskonale.Nie zauważyłam żeby przedłużone rzęsy ucieprniały na tym zabiegu.

Co do Makijażu permanentnego to jestem pewna,że chodziło raczej o uszkodzenie mechaniczne-stąd ubytek w rzęsach.Wystarczy sobie wyobrazić jak przebiega takie "robienie" kreski górnej.Po każdorazowym wprowadzaniu barwnika,przeciera się powieki usuwając jego nadmiar,więc nie ma sposobu żeby nie dotykać rzęs.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2010-12-17 o 09:11
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:28   #1882
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A co powiecie na moje dziwne oczy? Dałam zdjęcia na poprzedniej stronie, dałoby się je jakoś wyprofilowac rzesami?
Cały czas się waham, nie wiedziałam że to będzie taka trudna dla mnie decyzja
Witam
Oczywiście, że stylistka wyprofiluje ci oko doczepianymi rzęskami. Musisz po prostu powiedzieć jaki efekt chcesz osiągnąć i zaufać osobie aplikującej rzęsy. A co do Twoich oczu to nie są one dziwne. Wiele osób ma problemy z opadającymi powiekami (kilka moich klientek ma takie same problemy jak Ty i z efektu rzęs są zadowolone).
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:33   #1883
angelfree
Przyczajenie
 
Avatar angelfree
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 12
GG do angelfree
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

makijaż przy przy przedłużonych rzęsach można zmyć spokojnie wodą z mydłem.
Ja używam do tego celu zwykłych patyczków do uszu namoczonych w wodzie z szarym mydłem.
Z drugiej strony dziwię się że pani która zakładała rzęsy, nie dała żadnych wskazówek czym się zmywa.
angelfree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:50   #1884
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
Witam
Oczywiście, że stylistka wyprofiluje ci oko doczepianymi rzęskami. Musisz po prostu powiedzieć jaki efekt chcesz osiągnąć i zaufać osobie aplikującej rzęsy. A co do Twoich oczu to nie są one dziwne. Wiele osób ma problemy z opadającymi powiekami (kilka moich klientek ma takie same problemy jak Ty i z efektu rzęs są zadowolone).
Pozdrawiam
Dziękuję bardzo za odpowiedz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:02   #1885
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
Czym zmywać oczy z makijażu przy przedłużonych rzęsach??
Chodzi mi o dokładnąnazwę?
Każda firma zajmująca się profesjonalnym przedłużaniem rzęs ma swój płyn w ofercie i stylistka też powinna go mieć go do odsprzedaży.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A co powiecie na moje dziwne oczy? Dałam zdjęcia na poprzedniej stronie, dałoby się je jakoś wyprofilowac rzesami?
Cały czas się waham, nie wiedziałam że to będzie taka trudna dla mnie decyzja
Przy opadających powiekach powinno się stosować dłuższe rzęsy,tak żeby wygięcie było po za powieką.

Co do kresek permanentnych ,nie maja żadnego wpływu na wypadanie rzęs,chyba że jest robiony pomiędzy rzęsami środkiem wątpliwej jakości i zbyt grubo.Wtedy może dojść do niepożądanych reakcji w mieszku włosowym i rzęsy naturalne zaczną wypadać.

Edytowane przez papadan1
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:06
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:16   #1886
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tequillaaaaaa Pokaż wiadomość
Zajmuje sie przedłuzaniem rzęs juz jakis czas , i mam kilka stałych klientek ktore maja permanetne kreski. Zreszta teraz zaczelam robic kursy z makijazu permanentnego i zapewniam Cie ze jedno na drugie nie ma zadnego wplywu.
ta odpowiedz jest do mnie kierowana?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A co powiecie na moje dziwne oczy? Dałam zdjęcia na poprzedniej stronie, dałoby się je jakoś wyprofilowac rzesami?
Cały czas się waham, nie wiedziałam że to będzie taka trudna dla mnie decyzja
Jesli sa rzesy to znaczy, ze mozna je wyprofilowac.
Twoje zdjecia nic 'nie mowia' bo mozesz miec je proste i patrzac na ciebie na wprost moze byc ich w ogole nie widac a mozesz miec je dlugie i grube. Trzeba im sie dokladnie przyjrzec z bliska zza glowy na zamknietych oczach, zeby cokolwiek moc powiedziec.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a mozesz napisac na pw ?

Edit; a co do zmywania - podobno najplepiej robic to plynem micelarnym,albo woda termalna.
Nalezy tak zmywac powieki aby nie uszkodzic mechanicznie doczepionych rzes... jesli chcemy zrobic demakijaz rzes bo ktos wpadl na pomysl, zeby je pomalowac (nie powinno sie malowac rzes syntetycznych) nie mozna tego robic woda termana ani plynem micelarnym bo czesto te produkty zawieraja gliceryne. Nawet jesli znajduje sie ona na koncu skladu to regularne jej stosowanie moze oslabic wiazanie kleju.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
Czym zmywać oczy z makijażu przy przedłużonych rzęsach??
Chodzi mi o dokładnąnazwę?
Produktem OIL FREE - idz do jakiejs drogerii / perfumerii, personel na pewno dobierze Ci odpowiedni produkt.
Zapytaj rowniez swojej stylistki czy marka, na ktorej pracuje nie ma w sprzedazy odpowiedniego plynu do demakijazu. Ja pracuje na JB Lashes i moje klientki uzywaja produktu do demakijazu do przedluzonych rzes z serii lash care.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosalie0105 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź.A jesli chodzi jak wypadały, to razem z jej rzęsą naturalną, czyli nie mam sie co martwić. Niestety nikt się nie przyzna i wine zawsze zrzuci na osobę robiącą
Nie zawsze wina jest po stronie stylistki - trzeba umiec odpowiednio uargumentowac klientce i wytlumaczyc, ze inne klientki sa zadowolone i nie maja podobnych problemow, wiec nie przejmuj sie i nie daj sobie wmowic, ze cos zle robisz.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez angelfree Pokaż wiadomość
makijaż przy przy przedłużonych rzęsach można zmyć spokojnie wodą z mydłem.
Ja używam do tego celu zwykłych patyczków do uszu namoczonych w wodzie z szarym mydłem.
Z drugiej strony dziwię się że pani która zakładała rzęsy, nie dała żadnych wskazówek czym się zmywa.
Szare mydlo zawier gliceryne, wiec stan Twoich rzes po takim demakijazu moze byc znacznie gorszy niz po uzyciu produktu oli free.
Nie radze rowniez polecac tego sposobu demakijazu na forum.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:54   #1887
long red thread
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 612
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja sie ciagle nie moge zdecydowac. I chcialabym i boje sie. I im wiecej o tym czytam tym bardziej nie wiem co robic.
long red thread jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 06:58   #1888
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość

Nalezy tak zmywac powieki aby nie uszkodzic mechanicznie doczepionych rzes... jesli chcemy zrobic demakijaz rzes bo ktos wpadl na pomysl, zeby je pomalowac (nie powinno sie malowac rzes syntetycznych) nie mozna tego robic woda termana ani plynem micelarnym bo czesto te produkty zawieraja gliceryne. Nawet jesli znajduje sie ona na koncu skladu to regularne jej stosowanie moze oslabic wiazanie kleju.

chodzilo mi o zmywanie tuszu z dolnych rzes Złozyc wacik na pol i usunac makijaz, tak zeby nie mial kontaktow z rzesami syntetycznymi .
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:09   #1889
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez long red thread Pokaż wiadomość
Ja sie ciagle nie moge zdecydowac. I chcialabym i boje sie. I im wiecej o tym czytam tym bardziej nie wiem co robic.
To nie jest operacja na otwartym kregoslupie, nie ma sie czego bac.
Wybierz dobra stlistke a krzywda Ci sie nie stanie.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
chodzilo mi o zmywanie tuszu z dolnych rzes Złozyc wacik na pol i usunac makijaz, tak zeby nie mial kontaktow z rzesami syntetycznymi .
aaa, dolne rzesy to co innego...
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:50   #1890
aangellaa
Raczkowanie
 
Avatar aangellaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 350
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie
Możecie polecić mi jakiś kurs w Katowicach (lub okolice)?
__________________
Chłopaki mówią byś uważał na serce Jego połowa jest już w mojej torebce... <3
aangellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.